Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Włókniarz Częstochowa Drużynowym Mistrzem Polski!


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 21 wrz 2003, o 19:38
 Włókniarz Częstochowa Drużynowym Mistrzem Polski!
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Włókniarz Częstochowa wygrał po ciekawym meczu z Apatorem Adriana Toruń. Po pierwszych czterech wyścigach gospodarze prowadzili 18 - 6!! Co było dużą niespodzianką. Później przewaga Częstochowian wzrosła do 16 punktów. Następnie Torunianie systematycznie odrabiali stratę i przed biegami nominowanymi było 40 - 32. W biegu XIII wygrali goście, mimo starań Grzegorza Walaska, który chciał przedrzeć się na choćby II miejsce. Bieg XIV musieli wygrać gospodarze, aby zapewnić sobie zwycięstwo. Tak też się stało. Jonsson i Ułamek pewnie wygrali z Protasiewiczem i Bajerskim. Bieg XV zakończył się wynikiem 3 - 3 i cały mecz 49 - 41.

Ja kibicowałem Częstochowianom, może dla tego, że zawsze najmniej lubiłem Apator, a może dlatego, że nie lubię DreamTeam-ów :P


           
Post 21 wrz 2003, o 19:55
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Top Secret Włókniarz Częstochowa - Apator Adriana Toruń 49:41

Włókniarz: Ryan Sulivan 12 (2,3,3,1,3), Sebastian Ułamek 12 (2,3,2,2,3), Rune Holta 10 (2,3,3,2,0), Andreas Jonsson 8 (3,2,1,0,2), Grzegorz Walasek 6 (3,1,1,d,1), Zbigniew Czerwiński 1 (1,w,0), Adam Pietraszko 0 (-,-,0,-,0).

Apator: Tony Rickardsson 13 (3,2,1,3,3,1), Jason Crump 11 (1,1,2,3,2,2), Piotr Protasiewicz 9 (0,2,2,1,3,1), Adrian Miedziński 4 (0,0,1,3), Wiesław Jaguś 2 (0,0,-,-,2), Tomasz Bajerski 2 (1,1,-,-,0), Marcin Jaguś 0 (-,-,0,-,-), Robert Sawina 0 (0).

Najlepszy czas dnia Ryan Sulivan w szóstym wyścigu 63,45.
Sędziował Ryszard Bryła (Zielona Góra). Widzów ok. 22 000.

A w Toruniu placza, mistrza Polski nie zobacza!!!

Brawo dla Częstochowy!!! Moim zdaniem dzisiaj wygrał SPORT A NIE KASA!! Owszem, Top-Secret też ma zajebiście mocny skład, ale to Prezes Karwan zapowiadał 100 meczów bez porażki. Żałuje tylko, że mnie tam nie było. Szkoda też, że doszło do bijatyk :(
Jeszcze jedna [sprawa. Zauważyłem na różnych forach w Polsce pier...., że Włókniarz ma trzech zagranicznych, że robią przekręty itd... Wkur.. mnie to na maksa. Holta ma obywatelstwo polskie i się od Niego odpie.....
Mam tylko nadzieje, że nie powtórzy się sytuacja sprzed paru lat, kiedy to Włókniarz w 1996 zdobył DMP a rok później spadł..
BRAWO CKM!!!!

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 21 wrz 2003, o 22:07
 


Piękny mecz, a jeszcze piękniejszy wynik! :banana:

Ludzie w całej Polsce poprostu zazdroszą, że w Częstochowie jeździ Hotla jako Polak, bo gdyby jeździł on w ich klubie nie mieliby nic przeciwko...

WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA!!!


           
Post 21 wrz 2003, o 22:36
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Piękny mecz, a jeszcze piękniejszy wynik! :banana:

Ludzie w całej Polsce poprostu zazdroszą, że w Częstochowie jeździ Hotla jako Polak, bo gdyby jeździł on w ich klubie nie mieliby nic przeciwko...

WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA!!!


Oczywiście!!! Ludzie są jak ogrodnika psy... :) :) :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 22 wrz 2003, o 01:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Gratulacje dla "Medalików"!!!!!!!


           
Post 22 wrz 2003, o 03:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Gratuluje Mistrzostwa Polski... no i Torun dalej bez zlota... dream team sie nie sprawdzil.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 22 wrz 2003, o 08:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Wielki sukces częstochowian a zarazem porażka dream teamu z Torunia. Pamiętam przedsezonowe opinie w których złote medale wręczano Apatorowi :lol: mówiono, że liga będzie nieciekawa a tu proszę losy tytułu rozstrzygnęły się w ostatniej kolejce. Włókniarz udowodnił, że nie zawsze liczą sie największe gwiazdy lecz wyrównany skład. Jeszcze raz gratulację dla Włókniarza. :piwo:

_________________
Obrazek


           
Post 22 wrz 2003, o 15:34
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Przyłączam się do gratulacji :P
Fajnie, że to Częstochowa została mistrzem Polski.
Należało się im.
Po prostu byli lepsi i tyle :D

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 22 wrz 2003, o 15:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Cytuj:
Mam tylko nadzieje, że nie powtórzy się sytuacja sprzed paru lat, kiedy to Włókniarz w 1996 zdobył DMP a rok później spadł..

Jeśli miejsce Włókniarza miałaby zatąpić Stal, to nie mam nic przeciwko :P a tak na poważne, to także nie chciałbym spadku Częstochowian do ligi niższej.


           
Post 23 wrz 2003, o 18:32
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 4 maja 2003, o 09:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 11

Zobacz profil 
Bravo CKM!!!!!!
Ten mecz był godny finału ligi.
Włókniarz powinien być przykładem dla naszego klubu jak sie powinno budować drużynę,bo prezes M.Maślanka zrobił to wręcz idealnie.
A ta atmosfera na stdionie o mój Boże aż żałowałem że nie jestem tam.
A poza tym to aż mi się łezka w oku zakręciła jak pomyslałem , że jeszcze 5 lat temu to Stal jezdziła o medale DMP. Przy okazjii oglądania tegoż meczu przypomniałem sobie mecz z Polnią B w 1998 u nas i tą atmosfere:(:(:(:(


           
Post 24 wrz 2003, o 16:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
ja jeszcze chcailem dorzucic porownanie Wielkiego finalu z meczem w rundzie zasadniczym.

W rudznie zasadzniczej to Torun odskoczyl na 8pkt. Po minach ludzi mozna bylo widac ze niewielu z nich wierzy w zwyciestwo swojej druzyny.
A to co sie pozniej dzialo trudno opisac, MAXIMUM euforii(porownujac do meczy w rzeszowie to tak jak z bydgoszcza w palyoff czy z Pila jescze w II lidze).

W finale wszyscy w czestochowie spodziewali sie zwyciestwa. Od pierwszych biegow ludzie cieszyli sie z prowadzenia, ale nawet w trakcie i po 14tym biegu nie siegalo to takich emocji ktore pamietam z pierwszego meczu...

Moze to zabrzmi smiesznie, ale ja po wielkim finale czulem spory niedosyt.

_________________
bERY


           
Post 24 wrz 2003, o 17:27
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Składam wielkie gratulacje chłopakom z Częstochowy !!!!

Spisaliście się na medal :P

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 24 wrz 2003, o 19:36
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
To ja jestem chyba jedyną osobą na tym Forum która była za Apatorem, a to głównie dlatego, że nie lubie dwóch "gwiazd" Włókniarza, Ułamka i Walaska, poza tym wkurza mnie pisanie częstochowskich kibiców, że Holta jest Polakiem, cóż to za Polak który nawet nie potrafi mówić po polsku? Nie zna histori swojego kraju...


           
Post 24 wrz 2003, o 19:49
 


Bazyli to masz powód podobny do mojego :D Tylko że mój jest w druga stronę, bo nie pała sympatią do takich zawodników apatora jak: Tony Rickardsson, Piotr Protasiewicz, a o Jasonie RUDYM Crumpie już nie wspomne!


           
Post 27 wrz 2003, o 10:12
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 wrz 2003, o 20:07
Skąd: Czestochowa
Posty: 20

Zobacz profil 
Ja jestem z czestochowy i kibicowałem . A najbardziej mi sie podobobał bieg w którym Pietrzaszko przez 3,5 kółka wygrywał z Rickardssonem ale pózniej juz IMŚ 2002 roku wyprzedził fokusa ... najbardziej zal mi jest Zbycha kontuzja w Wrocławiu Ale dla kibiców pojechał i za to jest wielki :) Jak cały włokniarz to wygrywa aa brakiem Ułamka , Jonssona lub Sulivana przegrywa .. Włokniarz przegrał 5 razy z play offami to jest bardzo pocieszające ..... :)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 153 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi