Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Żużlowe mp3


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 26 wrz 2003, o 11:15
 Żużlowe mp3
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 maja 2003, o 10:22
Skąd: Hetmańska .. i wszystko jasne...
Posty: 41

Zobacz profil 
Bardzo proszę o zamieszczenie w dziale download plików mp3 z odgłosami pracujących silników żużlowych... Ci co studiują daleko od domu i nawet nie mają w okolicy możliwości nabycia tygodnika żuzlowego wiedzą o co chodzi... Pozdrowionka

_________________
No FIGHT , No GLORY ...
Obrazek
http://www.pajacyk.pl


           
Post 28 wrz 2003, o 00:28
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Cytuj:
Bardzo proszę o zamieszczenie w dziale download plików mp3 z odgłosami pracujących silników żużlowych...


sory ale jak ktos ma moze jakies mp3 z tym jak pilkarze kopia pilke to prosze o danie mi znac, bardzo lubie tego sluchac, dobrze kolego ze zalozyles taki temat.
poszukuje rowniez plastronow spidleji. fajnie to wyglada jak w lecie niektorzy zakladaja sobie taki plastronek zamiast koszulki, kupilbym rowniez skore ale pewnie jest droga. zastanawiam sie rowniez nad odsprzedaniem samochodu i zakupem motoru zuzlowego. ladnie bym wtedy zapodawal, kazda laska moja

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 28 wrz 2003, o 11:42
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 maja 2003, o 10:22
Skąd: Hetmańska .. i wszystko jasne...
Posty: 41

Zobacz profil 
Na stronce http://www.stalrzeszow.w.pl znalazłem to czego szukałem dzięki informacji od webmastera tej strony... Dziękuję za info i pozdrawiam ... :D

P.S. z Koronerem dyskusji nie podejmuję gdyż najprawdopodobniej wypowiada się na temt którego nie rozumie i szydzi z czegoś czego nie zna... ( A może pamiętasz Koroner taki temat wpisany na forum pilka.stal.rzeszow.pl "chyba komus odbiło..." czy to ty go usunąłeś??)
p.s.2 Wątpię czy masz prawko jazdy na motocykl, więc samochód sobie zostaw...

_________________
No FIGHT , No GLORY ...
Obrazek
http://www.pajacyk.pl


           
Post 28 wrz 2003, o 20:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Ja tez mam prosbe...
gdzie na interku mozna poczuc zapach metanolu? jak ktos wie niech wpisze linka :P
Mieszkam za granica a tutaj jedynie mozna zwykle spaliny poczuc,,, w sumie moga byc tyle brakuje im troche do tych z zuzlowych silnikow. Prosze pomozcie ;)

_________________
Leave Me Alone


           
Post 2 paź 2003, o 00:04
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Mdjonek napisał(a):
P.S. z Koronerem dyskusji nie podejmuję gdyż najprawdopodobniej wypowiada się na temt którego nie rozumie i szydzi z czegoś czego nie zna... ( A może pamiętasz Koroner taki temat wpisany na forum pilka.stal.rzeszow.pl "chyba komus odbiło..." czy to ty go usunąłeś??)


niestety nie mialem takiej przyjemnosci, ale jakbys ty go zalozyl i bylby rownie glupi jak ten to polecialby w mgnieniu oka.
a o tym ze szydze z czegos czego nie znam to myslisz sie. doskonale wiem z czego szydze

Mdjonek napisał(a):
p.s.2 Wątpię czy masz prawko jazdy na motocykl, więc samochód sobie zostaw...


buhahahah, tym mnie chlopaczku rozwaliłes.
pieprzyc motory i prawo jazdy ategorii "b"
dwoma kolami to karolek baranek jezdzi, buahhaahhaa motomysza przewodnia, buhahahahaha
nie mam prawka na motor i nie mam zamiaru miec, nawet przez 2 sekundy nie zastanawialem sie czy wyrabiac. pieprzyc motory i kategorie a. autem zawsze bezpieczniej.

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 2 paź 2003, o 12:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
buhahahah, tym mnie chlopaczku rozjebales.
pieprzyc motory i prawo jazdy ategorii "b"
...
heh koroner nie wiem czy wiesz ale prawojazdy na motor to kategoria A :wink: :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 2 paź 2003, o 22:38
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
bylem pijany jak to pisalem, wiadomo przeciez ze prawko na motor to "a"
zreszta teraz tez jestem pijany ale widze ze nic w tym watku nie ruszylo wiec czekam na to co napisza inne motomyszy

ps
waszego forum na trzezwo nie ma sensu czytac bo nawet smiac sie nie da. po pijoku calkiem inna sprawa, jestescie smiszni a te wasze wypowiedzi sa komiczne.

KONIEC ZUZLA W RZESZOWIE, AEJA KONIEC ZUZLA W RZESZOWIE !!!

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 2 paź 2003, o 22:54
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
koroner czego koniec zuzla?!?! heh znow byłes pijany:P nie bede mowil co na forum pillkarskim się pisze bo też śmiech na sali ale spoczko:):)

NIgdy konća zuzla w Rzeszowie nie bedzie!!!! Pozdrowionka!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 9 paź 2003, o 21:33
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 29 maja 2003, o 16:03
Skąd: Rzeszow
Posty: 5

Zobacz profil 
jaka jest ta strone z mp3 z zuzla dokladniej to z odglosami silnikow napiszcie prosze :D :D :D :D


           
Post 19 paź 2003, o 02:58
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):
koroner czego koniec zuzla?!?! heh znow byłes pijany:P nie bede mowil co na forum pillkarskim się pisze bo też śmiech na sali ale spoczko:):)

NIgdy konća zuzla w Rzeszowie nie bedzie!!!! Pozdrowionka!!!!


powiedz co na forum pilkarskim sie pisze, jestem ciekaw.

czemu koniec zuzla?
hehe, sam zobaczysz, ale nawet jak wystartujecie w przyszlym sezonie to nie bedziecie sie liczyc wogole.
jak juz kiedys mowilem jasolow czeka teraz rownia pochyla i tak jest z sezonu na sezon coraz gorzej

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 19 paź 2003, o 13:19
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
wiuesz co np jak ktos pisze takiego posta";)" i jego post kończy się po prostu nie wiem czy to czasem nie jest czat hehe poszukabym innych rzeczy ale nie mam czasu:) bede mial czas to Ci na GG napisze... hehe

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 19 paź 2003, o 15:37
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
wg mnie nasze forum i forum korony kielce to 2 najlepsze fora w naszej 3 lidze a nasze wydaje mi sie jednak lepsze od kieleckiego. wejdz sobie tam jak cie interesuje i poczytaj. zakladaja po kilka watkow na ten sam temat i nie mozna im nic powiedziec bo oni sa najlepsi. troche ich forum mi przypomina wasze. u nas jest bardziej obiektywnie, a ze jest troche smieszne?
wydaje mi sie ze jest ok, przynajmniej za mojej kadencji i moich kolegow moderatorow nikt nikogo nie bedzie obrazal i bluzgal. pod tym wzgledem napewno was przewyzszamy i nie tylko tym

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 20 lis 2003, o 13:20
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 lis 2003, o 13:01
Skąd: Toruń
Posty: 197

Zobacz profil 
No ja właśnie szukam ryku motorów :lol: :lol:


           
Post 20 lis 2003, o 19:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
wydaje mi sie ze jest ok, przynajmniej za mojej kadencji i moich kolegow moderatorow nikt nikogo nie bedzie obrazal i bluzgal. pod tym wzgledem napewno was przewyzszamy i nie tylko tym


Temat odgrzebany a ja przy okazji dopisze cos co bylo ostatnio na waszym "pieknym inaczej" forum: JE*** JASOL itp. A jak tego nie zauwazyles to idz do lekarza.


           
Post 29 lis 2003, o 12:40
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 lis 2003, o 17:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 24

Zobacz profil 
Fajna ta strona http://www.stalrzeszow.w.pl W porównaiu do starszej wersji jest bardzo dobra

_________________
Jednosc Niechobrz. http://www.jednosc.go.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 84 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi