Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Unia Tarnów w ekstralidze, a KM Ostrów w I lidze.


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 2 sty 2004, o 14:49
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
czy ja napisałam, że nie jeździł??? W sumie to wiedziałam, że będziesz się ratował historią... (bo co Ci pozostało ) Wardzała też jeździł w srebrnej drużynie w e-lidze no i co??? Ja pisze o tym co jest teraz... a na obecną chwile to Burza i Wardzała wywalczyli awans... i są (będą) zawodnikami e-ligowej drużyny co Wilkowi ani Trojanowskiemu nie grozi...

I co w tej srebnej druzynie zrobił?GÓWNO a Trojan jak i WIlk cos jezdizł pokazywali w E-lidze
Cytuj:
...No i co z tego, że Burza zdobył 0 u was na torze... każdy ma gorsze i lepsze chwile, problemy ze sprzętem. Zawodnika ocenia się nie po jednorazowym występie tylko przez pryzmat całego sezonu... a ten był dla niego bardzo udany poza dobrymi występami w lidze awans do finału IMP to jest coś, nie będe ci przypominać jak wyglądała kariera SB, bo zapewne taki znawca żużla jak ty ją doskonale zna... przypomne tylko, że to jest pierwszy sezon od pewnego czasu, który Staszek objechał bez kontuzji...
NIe wiem co wy sie tak podniecacie tym jego wystepem podczas finału IMP12. Stanisław Burza 6 (2,0,1,2,1).
To rzeczywsice wspaniały wsytep :lol: :lol: :lol:
CO do kontuzji to Trojan przeceiz tez jest nekany urazami!! I włąsnie w tym sezoni którym miałbyc przełomowy konztuzja gdyby nie ona to kto wie kto byłby w tym msc gdzie wy teraz jestescie moze My!!! :evil:
Cytuj:
Tak jak Wilkowi udały się mecze z Unia i Gnieznem tak Staszkowi nie wyszedł mecz z wami, Rybolami u siebie...
A gdyby oceniać go wg Twojego rozumowania kamilku (po jednym występie), to Grzesiek Rempała był w tym sezonie naszym liderem, bo przecież w Lublinie zrobił 12 pkt
http://www.unia.tarnow.pl/_unia/burza.htm <= troszke statystyk Staszka z obecnego sezonu porównaj to sobie z występami swoich asów... (tym bardziej, że wy jeździliście w dolnej czwórce, gdzie łatwiej jest o pkt !!! )a Staszek nie był u nas liderem !

TU mnie rozwaliłas :D :lol: :shock: :| Po pierwsze jak po jednym meczu mam przypomominac po widac nie pamietacz aneczko ty wszstkiego.
30.03.2003: UNIA Tarnów - START Gniezno: 45:45
12 S.Burza 2 (1 ,0, 1, - , -,-)Doprawdy kolejny rewalacyjny mecz
11.05.2003r S.Burza(0,-,-,-,-) SWIETNY WYSTEP
1.06.2003r. Stal Rzeszów-Unia TArnów
S.Burza 0(0,-,0,-,-)
TO jest jeden mecz !!! mam dalesze przykłądy dawac!!!
Cytuj:
tym bardziej, że wy jeździliście w dolnej czwórce, gdzie łatwiej jest o pkt !!!
I tu tez ciekawe stwierdzenia doprawdy poza meczami z Rybnikiem!!Wasi zawodnicy musieli sie strasznie starac z LUblinem i GOrzowem i było im strasznie trudno wywlczyc pkt. :lol: :lol:
WIdac po przytoczonych przez mnie przykładach ze Burza jest chimerycznym tak jak ktos tu pisał moze zdobyc 5-6 albo 0 pkt Tyllko mi sie wyadje ze to 5-6 z leszczami u sibie a wyjazdy to bedzie zawsze cos koło 0-3 pkt :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 2 sty 2004, o 16:03
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2003, o 17:31
Skąd: Tarnów(Polska)
Posty: 64

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):

I co w tej srebnej druzynie zrobił?GÓWNO a Trojan jak i WIlk cos jezdizł pokazywali w E-lidze

No tak a Grzesiek Rempala wygral swego czasu MIMP , byl podstawowym zawodnikiem "srebrnej" druzyny ......a jak sie teraz prezentowal to wszyscy wiedza
Cytuj:
NIe wiem co wy sie tak podniecacie tym jego wystepem podczas finału IMP12. Stanisław Burza 6 (2,0,1,2,1).
To rzeczywsice wspaniały wsytep :lol: :lol: :lol:
CO do kontuzji to Trojan przeceiz tez jest nekany urazami!! I włąsnie w tym sezoni którym miałbyc przełomowy konztuzja gdyby nie ona to kto wie kto byłby w tym msc gdzie wy teraz jestescie moze My!!! :evil:
TU mnie rozwaliłas :D :lol: :shock: :| Po pierwsze jak po jednym meczu mam przypomominac po widac nie pamietacz aneczko ty wszstkiego.
30.03.2003: UNIA Tarnów - START Gniezno: 45:45
12 S.Burza 2 (1 ,0, 1, - , -,-)Doprawdy kolejny rewalacyjny mecz
11.05.2003r S.Burza(0,-,-,-,-) SWIETNY WYSTEP
1.06.2003r. Stal Rzeszów-Unia TArnów
S.Burza 0(0,-,0,-,-)
TO jest jeden mecz !!! mam dalesze przykłądy dawac!!!
Jak na debiut byl to dobry wystep.A jesli juz porownujemy Trojana i Wilka do Burzy to nie zapominajmy ze w byl to wlasciwie pierwszy sezon Staszka w 1 lidze.Bo w poprzednim sezonie w 1-szym meczu odniosl bardzo ciezka kontuzje , ale nie zamierzam sie tu klocic kto ma wiekszego pecha Trojan czy Staszek.Pokazales 3 mecze , a moze porownajmy srednie biegowe z calego sezonu :?:
Stanisław Burza 2,013
Rafał Wilk 1,753
Rafał Trojanowski 1,972
Czyli widac z tego ze Staszek w miare dobrze radzi sobie w debiutach i mysle ze spokojnie w extralidze sobie poradzi.No i pomimo tego ze jezdzilismy w 1 czworce uzykal lepsza srednia niz Trojan czy Wilk.
Cytuj:
I tu tez ciekawe stwierdzenia doprawdy poza meczami z Rybnikiem!!Wasi zawodnicy musieli sie strasznie starac z LUblinem i GOrzowem i było im strasznie trudno wywlczyc pkt. :lol: :lol:

No chyba mi nie powiesz ze latwiej wygrac z Richardsonem czy Sledziem niz z Lukaszewskim czy Jablonskim :?: , moze mecze u nas z Gorzowem czy Lublinem nalezaly do latwych ale zobacz na wyjazdy........pomijam tu mecze z Rybnikem czy Gdanskiem bo to w ogole inna bajka
Cytuj:
WIdac po przytoczonych przez mnie przykładach ze Burza jest chimerycznym tak jak ktos tu pisał moze zdobyc 5-6 albo 0 pkt Tyllko mi sie wyadje ze to 5-6 z leszczami u sibie a wyjazdy to bedzie zawsze cos koło 0-3 pkt :wink:

Staszek wystartowal w tym sezonie w 19 spotkaniach , ty pokazales 3.......gdybys pokazal 10 to wtedy bylo by to widac.......

Pozdrowienia z polskiego i extraligowego miasta Tarnowa :lol:

Ps.Bardzo chetnie przyjade w 2 czesci sezonu do was na mecz z Krosnem.... :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Obrazek

Black Panthers


           
Post 2 sty 2004, o 16:50
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
an_Ka napisał(a):
Jowita napisał(a):


Pamiętam Kołodzieja z lat 2000-2001 : w starym kombinezonie, jeszcze nie miał wtedy żadnego auta i kasa nie była wtedy dla niego strasznie ważna jak teraz :lol:


Ehh Jowita już raz pisałaś jakies bzdury nt Janusza ( nie pamiętam dokładnie o co chodziło)... a teraz znowu... skąd ta pewność, że Jasiek leci na kase?? Oczywiste, że żużel jest drogim sportem i pieniądze są ważne, ale bez przesady...
No jeździł w 2000 w starym kombinezonie jeszcze skórzanym i śmiano się z niego jak się pojawił w nim na zawodach mlodzieżowych... no, ale od czegoś trzeba było zacząć - Jasiek zaczynał od zera, a swojego auta nie ma do tej pory, na każde zawody żeby przewieśc sprzęt busa pożycza od sponsora... swoje auto ma dopiero w planach... :wink: No chyba, że ty wiesz lepiej... hahahah


A żebyś wiedziała, że wiem bardzo dużo o Kołodzieju :P
Gdyby nie awans, to już by go dawno w Unii nie było.
Nie pisz, że ja pisałam o nim bzdury, bo to prawda, że gwizdano na niego,miano do niego pretensje, na forum dostawało mu się,jak na początku sezonu 2002 nie za bardzo mu wychodziło.

Poza tym Unia w beznadziejny sposób potraktowała zawodników, którzy wywalczyli awans do I ligi ( m.in. P.Sz., który miał talent, ale został odstawiony na boczny tor, w roku 2002 mało dostał szans pokazania się).

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 2 sty 2004, o 17:39
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
Somsiad już ci na wszystko odpisał, ale ja też musze dorzucić swoje 3 grosze (polskie) do tego co napisałeś.... :D

Kamil napisał(a):
I co w tej srebnej druzynie zrobił?GÓWNO a Trojan jak i WIlk cos jezdizł pokazywali w E-lidze
Ile razy mam Ci powtarzać, że GÓWNO mnie interesuje przeszłość... Statystyki i średnie z lat 90 nie będą jeździć i zdobywać punktów...!!!!!

Cytuj:
NIe wiem co wy sie tak podniecacie tym jego wystepem podczas finału IMP12. Stanisław Burza 6 (2,0,1,2,1).
To rzeczywsice wspaniały wsytep :lol: :lol: :lol:
CO do kontuzji to Trojan przeceiz tez jest nekany urazami!! I własnie w tym sezoni którym miałbyc przełomowy konztuzja gdyby nie ona to kto wie kto byłby w tym msc gdzie wy teraz jestescie moze My!!! :evil:
No podniecamy się, by wasz żaden zawodnik nie był w tym finale, a w ogóle z 1 ligi było tylko 3 zawodników i Staszek był spośród nich najlepszy! (ponadto z tego co pamiętam to kilku zawodników miało 6 okt i to bardziej utytułowanych niż SB) :D + bardzo dobry występ w eliminacjach MPPK, gdzie dopiero w barażu odpadliśmy z Zielona, a wy na własnym torze nie mogliście sobie dać rady!!!
Co do kontuzji Trojana to mieliście pecha taki jest sport, dla nas pechowy był sezon 2002 i trudno... po latach nikt na to nie będzie zwracał uwagi!!

Cytuj:
TU mnie rozwaliłas :D :lol: :shock: :| Po pierwsze jak po jednym meczu mam przypomominac po widac nie pamietacz aneczko ty wszstkiego.
30.03.2003: UNIA Tarnów - START Gniezno: 45:45
12 S.Burza 2 (1 ,0, 1, - , -,-)Doprawdy kolejny rewalacyjny mecz
11.05.2003r S.Burza(0,-,-,-,-) SWIETNY WYSTEP
1.06.2003r. Stal Rzeszów-Unia TArnów
S.Burza 0(0,-,0,-,-)
TO jest jeden mecz !!! mam dalesze przykłądy dawac!!!

Tak z miłą checia chciałabym zobaczyć więcej przykładów!! tylko coś mi się wydaje, że więcej nie będziesz w stanie podać!!! Staszek zawalił w tym sezonie 4 (słownie- cztery :P) mecze!!!! Poza tym w moim wcześniejszym wpisie (gdybyś uważniej czytał zobaczył byś), że wymieniłam więcej niż jeden przykład !!!
Cytuj:
Tak jak Wilkowi udały się mecze z Unia i Gnieznem tak Staszkowi nie wyszedł mecz z wami, Rybolami u siebie...


Kamil napisał(a):
I tu tez ciekawe stwierdzenia doprawdy poza meczami z Rybnikiem!!Wasi zawodnicy musieli sie strasznie starac z LUblinem i GOrzowem i było im strasznie trudno wywlczyc pkt. :lol: :lol:


O tak... zauważ tylko, że my mieliśmy
Unia-Lublin
Unia-Gorzów
Unia-Rybole
Unia-Gdansk
Rybole-Unia
Gorzów-Unia
Lublin- Unia
Gdańsk-Unia
To jest 8 meczy... z czego "łatwe były" 2...a w pozostałych trzeba było walczyć, a wasze???
z Rawiczem, Gnieznem(które przyjechało z juniorami po licencji) i Warszawą(która się wycofała i nawet punkty dostaliście bez żadnego wysiłku)!!!
I pisaniem, że mieliśmy łatwe punkty się sam ośmieszasz...

Kamil napisał(a):
WIdac po przytoczonych przez mnie przykładach ze Burza jest chimerycznym tak jak ktos tu pisał moze zdobyc 5-6 albo 0 pkt Tyllko mi sie wyadje ze to 5-6 z leszczami u sibie a wyjazdy to bedzie zawsze cos koło 0-3 pkt :wink:
Tymi przykładami wcale nie udodowniłeś, że Staszek jest chimeryczny, tylko, że nie potrafisz spojrzeć obiektywnie na wszystkie jego występy!! objechał w tym sezonie 19 meczy ligowych + 2 mecze barażowe... ty przytoczyłeś 4 przykłady, w którch pojechał słabo i co ?? To jest niby dowód na to, że SB jest chimeryczny??? On nie był liderem w Unii, on był i jest zawodnikiem drugiej lini czyli tym, który ma zdobywać w granicach 6-8 pkt. I tyle zdobywał!! A w niektórych meczach nawet więcej np w Rybniku zdobył 10 pkt.
Poza tym mimo, SB zdał licencje mając 20 lat, w 2000 roku połamał sie tak, że miał oba nadgarstki drutowane i z tymi druciorami chodził przez ponad pół roku, przez co stracił pół kolejnego sezonu i zaczął jazde w czerwcu 2001, w 2002 na inauguracji sezonu znów doznał kontuzji (złamanie 2 kręgów lędźwiowych) i znów ponad pół roku w gorsecie- zaczął jeździć dopiero w play-offach. Więc dopiero poprzedni (2003) rok był jego, można powiedzieć pierwszym i w pełni objechanym sezonem...
Zaczął kariere mając 20 lat, a i tak jest o niebo lepszy i zrobił większe postepy niż cała wasza "zdolna" młodzież....!!!!

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 2 sty 2004, o 17:55
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
Jowita napisał(a):
A żebyś wiedziała, że wiem bardzo dużo o Kołodzieju :P
Gdyby nie awans, to już by go dawno w Unii nie było.
Nie pisz, że ja pisałam o nim bzdury, bo to prawda, że gwizdano na niego,miano do niego pretensje, na forum dostawało mu się,jak na początku sezonu 2002 nie za bardzo mu wychodziło.

Poza tym Unia w beznadziejny sposób potraktowała zawodników, którzy wywalczyli awans do I ligi ( m.in. P.Sz., który miał talent, ale został odstawiony na boczny tor, w roku 2002 mało dostał szans pokazania się).

No zapewne wiesz "dużo" o Kołodzieju...:D:D twoje wypowiedzi na jego temat dobitnie mnie o tym przekonały... buhahahah

No i co z tego, że gdyby nie awans to by go nie było??? awans jest... Janusz jest !!! (a gdyby Wanda i Gwardia miały pieniądze to by nie wycofały z rozgrywek, a gdyby... i tak sobie możesz pisać co by było gdyby!!!)
Poza tym napewno nie poszedł by do e-ligi ze względu na kase tylko ze względu na możliwość startów i ścigania się z najlepszymi!!! (Janusz jest bardzo ambitnym i młodym zawodnikiem więc ciągle chce się uczyć... ale po co ja to pisze, jak ty to doskonale napewno wiesz :D:D:D:D)

No pisano po pierwszym meczu w 1 lidze (rok 2002) i mieli ludzie pretensje do Kołodzieja... ale to jest zawodnik i czasem ma słabsze występy, a kibic jest tylko człowiekiem i nie raz poniszą go emocje... Nie podniecaj się tym tak dziewczyno... o tym jednym przypadku będziesz tak pisać i przytaczać go do końca kariery Kołodzieja...??? To było kiedyś... zobacz jakie teraz były reakcje na słabsze wystepy Janusza!! i może coś o tym napiszeszz...!! Bo podobnie jak twój kolega kamilek uczepiłaś się jednego przykładu i bez względu na wszystko trzymasz się go!!! Troszke więcej obiektywizmu i jaśniejszego spojrzenia na sytuacje!!!

A co ma sprawa PSz wspólnego z Januszem i odpowiedzią na mój wpis???
...no Paweł miał pecha( ale nie tylko on, również TB i SB, DB) że Szczepek wolał Rempałów... Paweł dał sobie spokój z żużlem i zaczął inne (nie sportowe ) życie... ale co ja będe pisać ty napewno "wszystko " na ten temat wiesz... tak jak i wiesz "dużo" nt Jaśka... buhahahah :P:P:P:P

P.S.- i pamiętaj, że jak się nie ma dobrych argumentów to lepiej sprawe przemilczeć niż wyskakiwać ze sprawą, która w ogóle nie jest powiązana z tematem... :D:D
pozdrawiam

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 2 sty 2004, o 18:17
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
No podniecamy się, by wasz żaden zawodnik nie był w tym finale, a w ogóle z 1 ligi było tylko 3 zawodników i Staszek był spośród nich najlepszy!
A to dlatego zadnego nie było bo MAciek nie startował w IMP a my si epodnicamy bo MAciek był w ZK(a zadnego buczoka nie było) :D :) :) :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
Cytuj:
To jest 8 meczy... z czego "łatwe były" 2...a w pozostałych trzeba było walczyć
2 czy 6 bo poaza meczami z Rybnikiem nie widze tam trudnych meczy no chyba ze trudny był mecz z Gorzowem keidy jechali w 5 :lol: :lol: :lol:

Cytuj:
z tymi druciorami chodził przez ponad pół roku
Ja jak miałem złamana reke :cry: :cry: To najpierw z drutami chodziłem 4 miechy a pozniej ponad rok i nie przeszkadzało mi to w normalnym funkcjonowniu.One sa gł. po to zeby kosci sie rowno zrosły! wiec jak mu sie kosci juz zlały to mogł spokojnie z drutami jechac :wink:
Cytuj:
Zaczął kariere mając 20 lat, a i tak jest o niebo lepszy i zrobił większe postepy niż cała wasza "zdolna" młodzież....!!!!
:shock: :shock: :lol: :lol: :lol: Mam sie smiac czy płakac Burza do MAcka to sie nawet niech nie porwonuje do Siwego rowniez a i Trojan pokaze jeszcze ze Burza moze mu sprzeta myć :twisted: :twisted: :D :D

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 2 sty 2004, o 18:33
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
an_Ka napisał(a):
No zapewne wiesz "dużo" o Kołodzieju...:D:D twoje wypowiedzi na jego temat dobitnie mnie o tym przekonały... buhahahah


Mnie dobitnie przekonuje o tobie to, iz nie wiem czym sie przechwalasz przy Jowicie, tym ze znasz o wielkiego Kolodzieja?? Zajebiscie sie smiejesz :/

Cytuj:
No i co z tego, że gdyby nie awans to by go nie było??? awans jest... Janusz jest !!! (a gdyby Wanda i Gwardia miały pieniądze to by nie wycofały z rozgrywek, a gdyby... i tak sobie możesz pisać co by było gdyby!!!)


Awans jest, Janusza jak narazie nie ma, ale za to sa kibice, ale mozna tu pogdybac, bo jak by nie bylo awansu to nie bylo by kibicow w Tarnowie...

Cytuj:
Poza tym napewno nie poszedł by do e-ligi ze względu na kase tylko ze względu na możliwość startów i ścigania się z najlepszymi!!! (Janusz jest bardzo ambitnym i młodym zawodnikiem więc ciągle chce się uczyć... ale po co ja to pisze, jak ty to doskonale napewno wiesz :D:D:D:D)


Kolodziej jest tak ambitny jak i Gollobowie, jak by nie chodzilo o pieniadze to juz dawno by podpisal w Tarnowie, a jak narazie to nic jeszcze nie wiadomo.

Cytuj:
No pisano po pierwszym meczu w 1 lidze (rok 2002) i mieli ludzie pretensje do Kołodzieja... ale to jest zawodnik i czasem ma słabsze występy, a kibic jest tylko człowiekiem i nie raz poniszą go emocje...


Na poczatku sezonu jechali po nim wszyscy z Tarnowa rowno, ale teraz jak jest wynik to i sie fani znalezli wielcy, przeciez gdyby Janusz nie zaczal dobrze jezdzic, to zaden z kibicow by w niego nie uwierzyl. Dla was tarnowian liczy sie tylko to czy zawodnik jezdzi, ale skoro jest mlody i sie jeszcze uczy, ale w lidze mu nie idzie to potraficie go tylko wyzywac...

Cytuj:
Nie podniecaj się tym tak dziewczyno... o tym jednym przypadku będziesz tak pisać i przytaczać go do końca kariery Kołodzieja...??? To było kiedyś... zobacz jakie teraz były reakcje na słabsze wystepy Janusza!! i może coś o tym napiszeszz...!! Bo podobnie jak twój kolega kamilek uczepiłaś się jednego przykładu i bez względu na wszystko trzymasz się go!!! Troszke więcej obiektywizmu i jaśniejszego spojrzenia na sytuacje!!!


Dokladnie troszke wiecej obiektywizmu, powtarzam po raz enty u was sa kibice jak jest wynik, ale jesli wyniku nie ma to tylko potraficie besztac zawodnikow...

Cytuj:
A co ma sprawa PSz wspólnego z Januszem i odpowiedzią na mój wpis???
...no Paweł miał pecha( ale nie tylko on, również TB i SB, DB) że Szczepek wolał Rempałów... Paweł dał sobie spokój z żużlem i zaczął inne (nie sportowe ) życie... ale co ja będe pisać ty napewno "wszystko " na ten temat wiesz... tak jak i wiesz "dużo" nt Jaśka... buhahahah :P:P:P:P


Byli to zawodnicy perspektywiczni, ale nie dali wyniku na chwile obecna, dlatego dzialacze ich poprostu olali, gdyz potrzebowali wyniku na dana chwile. No ale coz jacy kibice tacy dzialacze...

Cytuj:
P.S.- i pamiętaj, że jak się nie ma dobrych argumentów to lepiej sprawe przemilczeć niż wyskakiwać ze sprawą, która w ogóle nie jest powiązana z tematem... :D:D


Dokladnie jak sie nie ma argumentow, jaki tu nalezy miec argumenty?? Pokaz nam co przemawia za twoimi racjami, bo jak narazie to odpisujesz tylko na bierzace posty nie majace nic wspolnego z tematem...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 2 sty 2004, o 19:53
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
"Dokladnie troszke wiecej obiektywizmu, powtarzam po raz enty u was sa kibice jak jest wynik, ale jesli wyniku nie ma to tylko potraficie besztac zawodnikow..."


i tu sie z Tobą nie mogę zghodzić!
kategoryzujesz takim stwierdzeniem wszystkich kibiców Unii, a zapewniam Cie że tak nie jest!faktem jest natomiast to że sukces przyciąga kibiców i to jest normalne.naklepszym przykładem jest nasz mecz w Rybniku na który przyszło dużo ludzi pierwszy raz na żużel!jaka jest ranga zawodów taka jest liczba kibiców!krytykujesz nas, a tak sie zastanawiam ilu was bedzie zasiadało na stadionie w tym sezonie 3 tyś. 4 tyś???widać to ju7ż było w tym sezonie, po tym ile osób przychodziło na początku a ile pod koniec!

a jesli chodzi o porównywanie Staszka Burzy z Trojanem to... pozostawiam to bez komentarza...powiedzmy że są równi :wink: :wink: :wink: :twisted:

pozdrawiam.


           
Post 2 sty 2004, o 21:31
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
Nie chce mi się już pisać, bo musiałabym komentować każdy fragment waszej wypowiedzi... a szkoda mi na to czasu... żyjcie sobie w przeświadczeniu, że macie super kibiców (którzy teraz przerzucają się na piłke, bo sie jej lepiej wiedzie, a na żużel sikają z góry na dół), super działaczy (którzy jak narazie nie potrafią zakontraktować, żadnego wartościowego zawodnika), super zawodników (dla których kasa nie jest w ogóle ważna) i w ogóle jesteście SUPER!!!!


P.S.1- Kamil a skąd ty mozesz wiedzieć czy twoje złamanie było identyczne jak u SB... on do tej pory bez ściągacza na nadgarstkach nie jest w stanie przejechać wiecęj niż 1 okrążenie... skoro teraz nie może tego zrobić to ciekawe jak mógł mając druty w ręce...!!!!!
poza tym wykonywanie codziennych czynności to nie jest jazda i utrzymanie motoru, który waży ok. 80 kg... a żeby pokanać wiraże to trzeba mieć siłe w rękach...

P.S.2- od kiedy w was taka troska w tarnowskie zmarnowane talenty.... ołł bo się zaraz popłacze ze wzruszenia... !!!!!

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 2 sty 2004, o 23:03
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2003, o 17:31
Skąd: Tarnów(Polska)
Posty: 64

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
A to dlatego zadnego nie było bo MAciek nie startował w IMP a my si epodnicamy bo MAciek był w ZK(a zadnego buczoka nie było) :D :) :) :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

Po pierwsze z tego co wiem to final IMP ma wieksza range niz ZK , po drugie co mnie to obchodzi ze nie startowal przeciez to ze wystartowalby w eliminacjach nie oznacza ze awansowalby do finalu.
Kamil napisał(a):
2 czy 6 bo poaza meczami z Rybnikiem nie widze tam trudnych meczy no chyba ze trudny był mecz z Gorzowem keidy jechali w 5 :lol: :lol: :lol:
A mecz w Lublinie , w Gorzowie:?:
Kamil napisał(a):
Ja jak miałem złamana reke :cry: :cry: To najpierw z drutami chodziłem 4 miechy a pozniej ponad rok i nie przeszkadzało mi to w normalnym funkcjonowniu.One sa gł. po to zeby kosci sie rowno zrosły! wiec jak mu sie kosci juz zlały to mogł spokojnie z drutami jechac :wink:
Chyba nie przeczytales dokladnie.......on wtedy nie startowal , zreszta sa rozne rodzaje zlaman a nikt z nas tutaj nie jest raczej ortopeda wiec nie ma sensu sie rozwodzic nad tym czy mogl jezdzic czy nie.
Kamil napisał(a):
:shock: :shock: :lol: :lol: :lol: Mam sie smiac czy płakac Burza do MAcka to sie nawet niech nie porwonuje do Siwego rowniez a i Trojan pokaze jeszcze ze Burza moze mu sprzeta myć :twisted: :twisted: :D :D
Smiej sie bo smiech to zdrowie.Ja wiem ze Qciapa sie dobrze spisywal w tym sezonie ale popatrz gosc chce (tzn jest zmuszony sytuacja finansowa) odejsc.....i jakos nie bije sie o niego zaden z klubow extraligowych .....moze to da ci cos do myslenia......Qciapa i Winiarz sa dobrzy jak na rzeszow.....ale tak naprawde w Polsce nie sa zadnymi tuzami......a o Trojanie to jush nie bede wspominal....
arOn_ek napisał(a):
Mnie dobitnie przekonuje o tobie to, iz nie wiem czym sie przechwalasz przy Jowicie, tym ze znasz o wielkiego Kolodzieja?? Zajebiscie sie smiejesz :/
Kolodziej nie jest taki wielki ma okolo 168 cm wzrostu:lol: , no ja tesh uwazam ze Ania ma zajebisty usmiech :)
arOn_ek napisał(a):
Awans jest, Janusza jak narazie nie ma, ale za to sa kibice, ale mozna tu pogdybac, bo jak by nie bylo awansu to nie bylo by kibicow w Tarnowie...
To ciekawe a najlepsze jest to ze poczatku naszego fan klubu siegaja sezonu 1999 kiedy to Unia startowala bez zawodnikow zagranicznych , a jednak kibice jezdzili nawet na mecze wyjazdowe......tak wiec twoje zdanie o kibicach Unii jest bledne.
arOn_ek napisał(a):
Kolodziej jest tak ambitny jak i Gollobowie, jak by nie chodzilo o pieniadze to juz dawno by podpisal w Tarnowie, a jak narazie to nic jeszcze nie wiadomo.
No i kolejny raz sie mylisz....niestety nie moge wiecej powiedziec
arOn_ek napisał(a):
Na poczatku sezonu jechali po nim wszyscy z Tarnowa rowno, ale teraz jak jest wynik to i sie fani znalezli wielcy, przeciez gdyby Janusz nie zaczal dobrze jezdzic, to zaden z kibicow by w niego nie uwierzyl. Dla was tarnowian liczy sie tylko to czy zawodnik jezdzi, ale skoro jest mlody i sie jeszcze uczy, ale w lidze mu nie idzie to potraficie go tylko wyzywac..
A w tym miejscu strasznie uogolniasz.......ja jestem tarnowianinem a nie wyzywalem Janusza po slabych wystepach , pozatym z tego co pamietam to pewne oskarzenia padly tylko po meczu z Kolejarzem Opole....i tyle , Janusz zawalil w poprzednim sezonie mecz z Warszawa , malo brakowalo a zawalil by mecz u siebie z Rybnikiem ale jakos nikt go wyzywal.No ale oczywiscie ty lepiej wiesz co sie dzieje w Tarnowie......
arOn_ek napisał(a):
Dokladnie troszke wiecej obiektywizmu, powtarzam po raz enty u was sa kibice jak jest wynik, ale jesli wyniku nie ma to tylko potraficie besztac zawodnikow...
A ja po raz enty powtarzam ze jestes w bledzie.
arOn_ek napisał(a):
Byli to zawodnicy perspektywiczni, ale nie dali wyniku na chwile obecna, dlatego dzialacze ich poprostu olali, gdyz potrzebowali wyniku na dana chwile. No ale coz jacy kibice tacy dzialacze...
Przeczytaj dokladnie co napisales....jasno z tego wynika ze......dzialacze w pewnym momencie nie potrzebowali wyniku.....hmmm.....czyzbys sugerowal ze trener czy kierownik druzyny sprzedawali mecze :?: A slyszales moze o czyms takim ze zanim cos o kims napiszesz to najpierw popatrz na siebie :?: Popatrz na sytuacje w Stali.......brak obco , krajowy lider chyba odejdzie , juniorow nie ma (co do wyzywania swoich zawodnikow gdy im nie idzie to przypomnij sobie co rzeszowscy kibice pisali na tym forum na temat Klisia i Suszczynskiego)......No ale coz jacy dzialacze tacy kibice
arOn_ek napisał(a):
Dokladnie jak sie nie ma argumentow, jaki tu nalezy miec argumenty?? Pokaz nam co przemawia za twoimi racjami, bo jak narazie to odpisujesz tylko na bierzace posty nie majace nic wspolnego z tematem...
A temat brzmi: UNIA TARNOW W EXTRALIDZE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pozdrowienia z polskiego i extraligowego miasta Tarnowa :D

_________________
Obrazek

Black Panthers


           
Post 2 sty 2004, o 23:18
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Po pierwsze z tego co wiem to final IMP ma wieksza range niz ZK , po drugie co mnie to obchodzi ze nie startowal przeciez to ze wystartowalby w eliminacjach nie oznacza ze awansowalby do finalu.
A to ciekawe moze i ma wieksza range ale chyba w ZK jezdza najlepsi z najw. srednia a nei tym co sie udało wejsc (przykł.BUrza :D )A jestem pewny ze jakby MAciek jechał w IMP to by wszedł do finału to sie moge załzy o cała kase :wink: :twisted:
Cytuj:
A mecz w Lublinie , w Gorzowie:?:

NIe no normalnei mnie buczki rozwlacie :shock: :shock:
9 R.Flis 2,3 ,3,1,t 9
10 S.Dąbrowski 0,-0,0,u 0
11 P.Paluch 3,1,2',3,2,1 12+1
12 K.Brzozowski 0,0,0,0,2 2
13 P.Hlib 2,1,2 ,3 ,w 8
14 M.Rajkowski 1, 2, t,1,1 5+1
TO BYŁ :cenzura: MAC TRUDYNY MECZ Z MŁODZIEZĄ :cenzura: gdzie i tak Hlib zrobił 8 wez sie stary nie błaznij trudny mecz w Gorzowie z młodzieza :lol: :lol: :lol: (normalnie smiac sie czy płakac)
9 D.Śledź 2 3 1 2' 1 1 10+1
10 J.Mordel 1' 0 0 - 0 1+1
11 G.Knapp 0 2 2 - 1 5
12 J.Stachyra 1 1' 0 0 - 0 2+1
13 L.Richardson 2' 2 1' 3 3 3 14+2
14 D.Stachyra - - - -
KOlejny strzasnie trduny mecz JAsiek Stachyra jechał i Mordel normalnei nie moge proszee cIE buczoku przyopomnij sobie najpierw mecze zanim zaczniesz pisac :cenzura: TRDUNE MECZE W LUBLINIE I GORZOWIE SMICH NA CAŁA POLSKE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Cytuj:
Smiej sie bo smiech to zdrowie.Ja wiem ze Qciapa sie dobrze spisywal w tym sezonie ale popatrz gosc chce (tzn jest zmuszony sytuacja finansowa) odejsc.....i jakos nie bije sie o niego zaden z klubow extraligowych .....moze to da ci cos do myslenia......
NIe no normalnie parodia gdyby nie te 100.000 to by tu MAcka nie było!!!! podam tylko jedne przykłąd gdzie by go chcieli pewna wiec na południu polski koło Krakowa w woj. małoplskim :D :D :D
A Staszka by moze gdziec chcieli w ekstralidze poza wami:lol: :lol: :lol:

Cytuj:
co do wyzywania swoich zawodnikow gdy im nie idzie to przypomnij sobie co rzeszowscy kibice pisali na tym forum na temat Klisia i Suszczynskiego
Suszczynski olał kibuiców kiedy ci jechali kilka godzin na mecz to sie nie dziwie ze go wyzwali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tez bys był wkurzony!!!!!!!
A co do KLisia to czy kto keidykolwiek wyzywał Tomka :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: Pierwsze słysze

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 2 sty 2004, o 23:46
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
NIe no normalnei mnie buczki rozwlacie :shock: :shock:

TRDUNE MECZE W LUBLINIE I GORZOWIE SMICH NA CAŁA POLSKE

NIe no normalnie parodia gdyby nie te 100.000 to by tu MAcka nie było!!!! podam tylko jedne przykłąd gdzie by go chcieli pewna wiec na południu polski koło Krakowa w woj. małoplskim :D :D :D

Hmm czy ja albo Somsiad napisaliśmy ci "ukraincu" "juzku" lub napisałam, że twoje miasto to wieś ????? Widać nie wszyscy potrafią dyskutować bez obrażania innych...

CHAM POZOSTANIE CHAMEM NA WIEKI WIEKÓW AMEN!!!!

W sumie to i tak "buczok" mało mniej rusza, bo i tak nikt nie wie co to znaczy...
Niemniej jednak bardzo się ciesze, że nazywając nas "buczokami" , a nasze miasto określając mianem "wiec" mogłeś się dowartościować, i podnieść nieco swoja jak widać niską samoocene.... :D:D:D:D

A należy jeszcze przypomieć, że zarówno w Gorzowie jak i Lublinie dostaliście po tylku... a w dodatku w Lublinie w praktycznie identycznym składzie... :P
RZESZÓW - rasistowskie miasto?????

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 2 sty 2004, o 23:50
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
I kto to mówi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: LEpiej sobie wejdz na wasze forum i zobacz kto tu sie dowartusciuje nie no normalnie a Buczok to jest od tego ze cały czas buczycie albo ze popertostu jestescie BUCAMI!!! Bucoki!
A co do somsiada to jzu widziałem co ma w podpisia na sportsoordzie to juz wystarczy mi :x :twisted: :twisted:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 3 sty 2004, o 00:02
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
I kto to mówi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: LEpiej sobie wejdz na wasze forum i zobacz kto tu sie dowartusciuje nie no normalnie a Buczok to jest od tego ze cały czas buczycie albo ze popertostu jestescie BUCAMI!!! Bucoki!
A co do somsiada to jzu widziałem co ma w podpisia na sportsoordzie to juz wystarczy mi :x :twisted: :twisted:

Konflikty na lini Tarnów-rzeszów były, są i będą... ale kultura wymaga tego, że jak ktoś do ciebie grzecznie, to ty mu się odpłacasz tym samym nie???
W ogóle koleś to śmiesnzy jesteś!! Odpowiadasz na posty moje czy całego forum tarnowskiego i sportsboardu???

A co do wsi to: prawa miejsce mamy od czasu, kiedy was jeszcze na mapie Polski nie było... więc jak nazwać to, że piszesz Tarnów- "wiec"... no nie inaczej jak próba dowartościowania się... !!!!!

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 3 sty 2004, o 00:11
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
PISZE POPROSTU ZE jestescie Wieś w poruwnaniu do Rzeszowa :lol: :lol: :D
Cytuj:
W ogóle koleś to śmiesnzy jesteś!! Odpowiadasz na posty moje czy całego forum tarnowskiego i sportsboardu

hahahh odpowiadam na posty forum Stali Rzeszów ale tak jak np, było z dENIM dostał bana ale była mozliwosc ze mu sie zdejmie ale potym co pisał na sportsboardzie nie było sensu tego robic.NEI wiem o co ci chodzi?? MAm nagle zapomniec co pisał i co ma w podpsicie somsiad na sportsbordzie za nic do niego nic nie miałęm myslałem ze jest spoko buczokiem ale widac ze jest normalnym ppei.. buczokiem.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 3 sty 2004, o 00:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
A ja juz nie wspomne o tym co jeszcze napisal Antyslaczka na waszym forum w temacie : "Administrator forum Stali Rzeszów to ĆWOK" i ten jego wspanialy reportaz o naszej druzynie i o naszym miescie :!:

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 3 sty 2004, o 00:27
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
PISZE POPROSTU ZE jestescie Wieś w poruwnaniu do Rzeszowa :lol: :lol: :D
Cytuj:

Heheh wielka metropolia 53 km kwadratowe i 160 000 mieszkańców (Tarnów 75 km kwadratowych i 122 000 ludzi).

Cytuj:
hahahh odpowiadam na posty forum Stali Rzeszów ale tak jak

No nie moge... rozwaliłeś mnie totalnie tym... :D:D:D
Odpowiadasz na posty forum stali rzeszow??? haha a myslalam ze odpowiadasz na MOJE posty, ktore sa ZAMIESZCZONE na forum stali rzeszow hahahahah... :D:D

No i właśnie dlatego lubie pisać na tym forum, zawsze można się nieźle ubawić :D

A co mnie interesuje sprawa z Denim??? ja pisze bez obrażania, wyzywania... więc tego samego wymagam od drugiej strony... ale jak już pisałam, nie każdy to potrafi zrozumieć...:P cóz...

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 3 sty 2004, o 00:53
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
hahaha nie mozna sie nawet przejezyczyc ale ja myslałem rowniez ze mam do czyniena z osoba która sie domysli o co mi chodzi jednak sie myliłem tuman :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 3 sty 2004, o 00:56
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2003, o 17:31
Skąd: Tarnów(Polska)
Posty: 64

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
A to ciekawe moze i ma wieksza range ale chyba w ZK jezdza najlepsi z najw. srednia a nei tym co sie udało wejsc (przykł.BUrza :D )A jestem pewny ze jakby MAciek jechał w IMP to by wszedł do finału to sie moge załzy o cała kase :wink: :twisted:
W ZK jezdza najlepsi.....to ciekawe , najlepsi to moze sa wytypowani do zawodow ..........
Kamil napisał(a):
proszee cIE buczoku przyopomnij sobie najpierw mecze zanim zaczniesz pisac k***a TRDUNE MECZE W LUBLINIE I GORZOWIE SMICH NA CAŁA POLSKE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jak juz Ania napisala wy tam przegraliscie.....


Kamil napisał(a):
NIe no normalnie parodia gdyby nie te 100.000 to by tu MAcka nie było!!!! podam tylko jedne przykłąd gdzie by go chcieli pewna wiec na południu polski koło Krakowa w woj. małoplskim :D :D :D
A Staszka by moze gdziec chcieli w ekstralidze poza wami:lol: :lol: :lol:
Gapinski kosztuje (kosztowal) 200 tys.A co do przyjscia "przystojniaczka" Maciusia do Tarnowa to zapytaj pana Waclawa Kawy na jakiej zasadzie to mialo byc......moze wtedy to nie bedzie juz takie smieszne dla ciebie.A Staszek dostal oferte z Zielonki bodajze.
[quote"Kamil"]Suszczynski olał kibuiców kiedy ci jechali kilka godzin na mecz to sie nie dziwie ze go wyzwali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tez bys był wkurzony!!!!!!!
A co do KLisia to czy kto keidykolwiek wyzywał Tomka :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: Pierwsze słysze
[/quote]Uwierz mi ze naprawde nie wkurzylo by mnie to ze olal mnie Suszczynski......szczerze mowiac obchodzilo by mnie to jak zeszloroczny snieg.
Kamil napisał(a):
MAm nagle zapomniec co pisał i co ma w podpsicie somsiad na sportsbordzie za nic do niego nic nie miałęm myslałem ze jest spoko buczokiem ale widac ze jest normalnym ppei.. buczokiem.
Normalnie teraz chyba nie bede mogl w nocy spac.....jednak nie jestem "spoko buczokiem" a "ppei....buczokiem".Strasznie sie czuje o Boze ide rzucic sie pod pociag......Kamil prosze powiedz ze zartowales.............buhahahahahahaha

podsumowujac probujemy tu z Ania z wami kulturalnie wymienic poglady......ale to chyba niemozliwe.....na wiekszosc z naszych argumentow dostajemy odpowiedzi w stylu jestescie buczoki , jestescie smieszni(chociaz to chyba dobrze byc smiesznym na tym szarym swiecie).......No ale tak bywa jesli podejmuje sie polemike z gimnazjalista......a Aronka to juz w ogole nie bede komentowal......bo jak potrzeba bylo pomoc Winiarzowi to jakos przyjechal do Tarnowa po "fanty" na aukcje.....

Pozdrowienia z polskiego i extraligowego miasta Tarnowa.

_________________
Obrazek

Black Panthers


Ostatnio edytowano 3 sty 2004, o 01:43 przez Somsiad z Polski, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 3 sty 2004, o 01:31
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
No bo powiedz mi normalnie facet jak tu sie nei smiac jak ty wyjezdzasz z takimi tekstami ze trudne mecze ateraz koljeny
Cytuj:
Jak juz Ania napisala wy tam przegraliscie
TO normlanie jakbys sie na zuzlu nie znał z nami JECHALI W GORZOWIE ZAGRANICZNI nie wspomniajac juz o nasyzm skłądzie i z Lublienm jechał Piszcz Anedrsen anie Stachyry i mordel rozumiesz to???

Cytuj:
A Staszek dostal oferte z Zielonki bodajze
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to jzu bardziej by chcili MAcka tylko nie było sensu go kupowac bo zatrzymali swoich najlepsszych no i jak tu sie nie smiac Staszka chciała zielonka.Pierwsze słysze,chyba ci sie pomylił to MAciek był w e-ligowej wtedy Zielonce :D :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol:

Cytuj:
......bo jak potrzeba bylo pomoc Winiarzowi to jakos przyjechal do Tarnowa po "fanty" na aukcje......
I co teraz bedziesz wypominał to chyba nie dałes tego dla Aronka tylko dla SIWEGO!!!

Cytuj:
Gapinski kosztuje (kosztowal) 200 tys.A co do przyjscia "przystojniaczka" Maciusia do Tarnowa to zapytaj pana Waclawa Kawy na jakiej zasadzie to mialo byc......moze wtedy to nie bedzie juz takie smieszne dla ciebie
Nie bardzo rozumiem o co cii chodzi co ze chceci Gapinskiego to pewnie tak bo Gollobów nei macie a jak niekt nei przyjdzie to przeciez lecicie z E-Ligi jak ta Jaskółka pie****** mocna w dupe :D :D
MAciek cos mówił ze byscie mu dali na sprzet kase a pozniej musiał by on wam odac kase dltego do was nie poszedł.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 229 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 137 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi