Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Unia Tarnów w ekstralidze, a KM Ostrów w I lidze.


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 3 sty 2004, o 01:41
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2003, o 17:31
Skąd: Tarnów(Polska)
Posty: 64

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to jzu bardziej by chcili MAcka tylko nie było sensu go kupowac bo zatrzymali swoich najlepsszych no i jak tu sie nie smiac Staszka chciała zielonka.Pierwsze słysze,chyba ci sie pomylił to MAciek był w e-ligowej wtedy Zielonce :D :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol:
Byl kiedys czat ze Staszkiem na SB i wtedy bodajze cos o tym mowil......ake tu moge sie mylic

Kamil napisał(a):
I co teraz bedziesz wypominał to chyba nie dałes tego dla Aronka tylko dla SIWEGO!!!
Po pierwsze to nie ja dalem , jak juz cos to razem z Driverem i Krufkiem to przekazalismy.....a po drugie to nie bede tego wspominal tylko popatrz na sygnature Aronka.....jakos wtedy mu tu nie przeszkadzalo.........

Kamil napisał(a):
Nie bardzo rozumiem o co cii chodzi co ze chceci Gapinskiego to pewnie tak bo Gollobów nei macie a jak niekt nei przyjdzie to przeciez lecicie z E-Ligi jak ta Jaskółka pierdolineta mocna w dupe :D :D
Nie chodzi o to ze Gapa byl swego czasu 2x drozszy niz "przystojniaczek" a jednak dostal oferty z wiekszosci klubow extraligowych........a co do Gollobow to przekonasz sie w Niedziele.A to na koncu skomentuje w ten sposob......gdzie sa moderatorzy:?:
Kamil napisał(a):
MAciek cos mówił ze byscie mu dali na sprzet kase a pozniej musiał by on wam odac kase dltego do was nie poszedł.
Popytaj dokladnie..........

Na zakonczenie :
An_Ka napisał(a):
ale kultura wymaga tego, że jak ktoś do ciebie grzecznie, to ty mu się odpłacasz tym samym nie???


Pozdrowienia z polskiego i extraligowego miasta Tarnowa.

_________________
Obrazek

Black Panthers


           
Post 3 sty 2004, o 01:47
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
An_Ka napisał:
ale kultura wymaga tego, że jak ktoś do ciebie grzecznie, to ty mu się odpłacasz tym samym nie???


Pozdrowienia z polskiego i extraligowego miasta Tarnowa.

TO co ktos za plecami cos gada na mnie ale jak pozniiej do mnie sie grzecznie zwraca to mam mu tym samy odpłacic.Widziałem podpis twój na sportsboardzie i mnie to nie obchodiz ze sie grzecznie do mnei teraz zwraczasz jak na swoim forum i na sportsobaordzie piszesz cos zupełnie innego.
Pozdrowienia z POlskiego i niezydowskiego :D Rzeszowa

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 3 sty 2004, o 01:59
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2003, o 17:31
Skąd: Tarnów(Polska)
Posty: 64

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
TO co ktos za plecami cos gada na mnie ale jak pozniiej do mnie sie grzecznie zwraca to mam mu tym samy odpłacic.Widziałem podpis twój na sportsboardzie i :cenzura: mnie to obchodiz ze sie grzecznie do mnei teraz zwraczasz jak na swoim forum i na sportsobaordzie piszesz cos zupełnie innego.
Pozdrowienia z POlskiego i niezydowskiego :D Rzeszowa
Podpis jest jaki jest i taki pozostanie(popatrz na swoj) , na tarnowskim forum sie oprocz tematu ISQ praktycznie nie wpisuje , a na sportsboardzie tez sie nie wypowiadam na temat rzeszowa i stali(oprocz tego podpisu :D )

Kamil napisał(a):
TO normlanie jakbys sie na zuzlu nie znał z nami JECHALI W GORZOWIE ZAGRANICZNI nie wspomniajac juz o nasyzm skłądzie i z Lublienm jechał Piszcz Anedrsen anie Stachyry i mordel rozumiesz to???
Normalnie sie troche znam........ :lol:
Hans Andersen 4 (0,1,1,2,-)
Tomasz Piszcz 3 (1,2,-,-,-)
Jerzy Mordel 5(3,2,w)
tak zapunktowali na meczu z Rzeszowem , mozesz napisac ze byliscie oslabieni Qciapa ale ten sam Qciapa tydzien wczesniej na wlasnym torze z Lublinem zdobyl 5 pkt.........

Pozdrowienia z polskiego i extraligowego miasta Tarnowa :lol:

_________________
Obrazek

Black Panthers


           
Post 3 sty 2004, o 02:04
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
popatrz na swoj
Ale ja nic nie pisze ze sie zwracam do cibie grzecznie i ze oczekuje tego samego :x
Cytuj:
tak zapunktowali na meczu z Rzeszowem , mozesz napisac ze byliscie oslabieni Qciapa ale ten sam Qciapa tydzien wczesniej na wlasnym torze z Lublinem zdobyl 5 pkt.........
I :cenzura: z tym ale ten sam Kuciapa tydzien pozniej zdobył 13 pkt(z czego 1pkt defekt na msc tak to byłby komplet) z ekstrlaigowym tARNOWEM :lol: I wtedy druzna sie załamła bez swojego lidera i a Andersen pojechał lepiej od Stachyry Mordel zrobił pkt na juniorach a jeszcze z wami nei było Jelnia i ty mi bedziesz mówił ze my tam przeglraismty POPATRZ NA SKĄŁDY!!!!!!!!!!!!!

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 3 sty 2004, o 02:10
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
hahaha nie mozna sie nawet przejezyczyc ale ja myslałem rowniez ze mam do czyniena z osoba która sie domysli o co mi chodzi jednak sie myliłem tuman

Kamil napisał(a):
]Nie bardzo rozumiem o co cii chodzi co ze chceci Gapinskiego to pewnie tak bo Gollobów nei macie a jak niekt nei przyjdzie to przeciez lecicie z E-Ligi jak ta Jaskółka pierdolineta mocna w dupe :D :D


Nie zrozumiałeś co do ciebie pisze, walnołeś gafe, ale teraz probujesz to odwrócić w drugą strone i starsz sie mnie obrazić... no, ale jakoś mnie to nie rusza... bo obrazić mnie może tylko osoba prezentuje sobą pewien poziom... a ty swoimi wpisami pokazujesz jakim małym zakompleksionym prostaczkiem jesteś...:D:D:D Teraz jedyne co ci zostało to czekać aż nam się podwinie noga... i obrażać mnie, drużyne i miasto... :D:D

Kamil napisał(a):
TO normlanie jakbys sie na zuzlu nie znał z nami JECHALI W GORZOWIE ZAGRANICZNI nie wspomniajac juz o nasyzm skłądzie i z Lublienm jechał Piszcz Anedrsen anie Stachyry i mordel rozumiesz to???
Te spryciarzu... w meczu z wami jechał i Andersen i Mordel i tak się składa, że ten Mordel zdobył więcej pkt w 2 startach niż Andersen w czterech... hahah Stachyra w meczu z wami też jechał i zrobił tyle samo pkt co z nami :) A Piszcz też objechał tylko 2 biegi, bo złapał kontuzje...
Czasem warto spojrzeć do programu zanim się coś napisze... :D:D:D bo można sie ładnie ośmieszyć pisząc bzdury...

Kamil napisał(a):
MAciek cos mówił ze byscie mu dali na sprzet kase a pozniej musiał by on wam odac kase dltego do was nie poszedł.

No i właśnie tym sposobem nasi działacze pokazali jak bardzo chcieli maciusia w drużynie... oczywiste jest, że lepszy kuciapa niż Tomek Rempała(więcej pkt napewno by przywoził) no, ale jakoś wielkiej chęci na niego nie mieli, bo by mu nie pożyczali pieniędzy tylko je poprostu dali, żeby się przygotował do sezonu...:D:D

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 3 sty 2004, o 02:17
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2003, o 17:31
Skąd: Tarnów(Polska)
Posty: 64

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Ale ja nic nie pisze ze sie zwracam do cibie grzecznie i ze oczekuje tego samego :x
Zastanow sie czasem co piszesz..........
Kamil napisał(a):
I :cenzura: z tym ale ten sam Kuciapa tydzien pozniej zdobył 13 pkt(z czego 1pkt defekt na msc tak to byłby komplet) z ekstrlaigowym tARNOWEM :lol: I wtedy druzna sie załamła bez swojego lidera i a Andersen pojechał lepiej od Stachyry Mordel zrobił pkt na juniorach a jeszcze z wami nei było Jelnia i ty mi bedziesz mówił ze my tam przeglraismty POPATRZ NA SKĄŁDY!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobrze zauwazyles EXTRALIGOWYM TARNOWEM..........watek ma nazwe Unia Tarnow w extralidze.......
2 Tarnow 29pkt
6 Rzeszow 22pkt
Tak Tarnow jest w Extralidze .........czyli Tarnow mial mocniejszy sklad , lepszy sklad i wiecej szczescia(ktore jak wiadomo sprzyja lepszym)

Pozdrowienia z polskiego i extraligowego miasta Tarnowa :lol:

_________________
Obrazek

Black Panthers


           
Post 3 sty 2004, o 02:20
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
Cytuj:
I :cenzura: z tym ale ten sam Kuciapa tydzien pozniej zdobył 13 pkt(z czego 1pkt defekt na msc tak to byłby komplet) z ekstrlaigowym tARNOWEM :lol: I wtedy druzna sie załamła bez swojego lidera i a Andersen pojechał lepiej od Stachyry Mordel zrobił pkt na juniorach a jeszcze z wami nei było Jelnia i ty mi bedziesz mówił ze my tam przeglraismty POPATRZ NA SKĄŁDY!!!!!!!!!!!!!
Ej zoabcz lepiej do programu a potem pisz... Jeleń nie jeździł z nami??

Z rzeszowem..
9 L.RICHARDSON 13+1 (3,3,3,2*,2)
10 H.ANDERSSEN 4+1 (0,1,1,2*)
11 T.PISZCZ 3+1 (1*,2)
12 G.KNAPP 12+1 (2,3,2*,3,2)
13 D.ŚLEDŹ 12+2 (2,3,3,3,1*)
14 D.JELENIEWSKI 7 (3,0,1,-,3)
15 D.STACHYRA 2+1 (1*,1)
16 J.MORDEL 5 (3,2,wnj

Z Tarnowem....
9 D.ŚLEDŹ 10+1 (2,3,1,2*,1,1)
10 J.MORDEL 1 (1,d4,0,-,0)
11 J.STACHYRA 2+1 (1,1*,0,0,0)
12 G.KNAPP 5 (0,2,2,-,1)
13 L.RICHARDSON 14+2 (2*,2,1*,3,3,3)
14 D.STACHYRA ns
15 D.JELENIEWSKI 9+1 (3,1*,2,1,2)
16 K.WRONA ns

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 3 sty 2004, o 04:34
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
No i mamy kolejną kłótnie pomiędzy z Tarnowem i Rzeszowem...
Niektóry wpisy po prostu mnie rozwaliły...
Kłócenie się czy IMP czy ZK ma większą rangę... To jest po prostu śmieszne...
Jeżeli chodzi o występ Burzy w IMP, to moim zdaniem zaprezentował się naprawdę dobrze. Różnica sprzętowa między ekstra a I liga jest ogromna, a jednak Staszek zdobył kilka pkt. Pisałeś Kamil, że założyłbyś się o całą kasę, że Kuciapa awansowałby do finał IMP... W tym sezonie Kuciapa indywidualnie jeździł tragicznie, a zresztą spójrz na wyniki eliminacji do IMŚ....
Kamil masz pretensje, że ktoś ma jakiś podpis na sportboardzie.. A Ty w tej chwili na naszym forum jaki masz??? Takimi podpisami sam się kompromitujesz. Spójrz trochę w historie i dowiesz się, że nasze miasto w przeszłości było typowo żydowskie, oni tu rządzili, ale mi to jest akurat obojętne. Poza tym jest jakimś antysemitą???
Ja wcale nie bronie Tarnowa, ale patrzy na to obiektywnie. W tej chwili Unia jest o klasę lepsza niż Rzeszów. Owszem jeszcze pięć lat temu to Stal była w czubie polskie ligi, a Unia na dnie, ale teraz jest odwrotnie. Sytuacja się zmienia, może wkrótce się zmieni. Chociaż ja osobiście wolałbym, żeby wszystkie drużyny z Polski południowo-wschodniej były w czołówce. Wiadomo przecież, że nasz region słabo stoi, a w tej chwili Tarnów jest najlepszy. Mają zajebistego sponsora, Tony'ego, możliwe, że braci Gollobów, wychowali Janusza Kołodzieja, który (jeżeli zostanie właściwie pokierowany) jest moim zdaniem zawodnikiem na miarę ścisłej światowej czołówki. Są w lepszej sytuacji i takie są fakty. A kłócenie się, kto miał trudniejsze mecze.. Parodia.. Każdy normalnie myślący człowiek, wie doskonale, że pierwsza czwórka jest silniejsza, choćby nie wiadomo kto startował w danych meczach. W pierwszej czwórce jest tez większa presja na wynik i zupełnie inna atmosfera (jeżeli oczywiście walczy się o coś).
W tej chwili to Rzeszów może próbować starać się dorównać Unii, a nie odwrotnie. Obecnie Unia jest lepiej zorganizowana (chociaż tu bym się kłócił, chodzi mi tutaj o nie wpuszczanie dziennikarzy do parkingu w czasie i po meczu z Gdańskiem) i na pewno poradzi sobie w ekstralidze.
W całej też "wymianie zdań" obiektywnie oceniając przyznaje racje kolegom z Tarnowa, ponieważ na te chwile mają więcej atutów i argumentów po swojej stronie. Życzę Wam powodzenia w ekstralidze i naprawdę cieszył się będę z Waszych sukcesów.
Pozdrawiam.

P.S. Kamil pamiętaj, że na forum każdy moze dostać bana, nawet kibic Stali...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 3 sty 2004, o 11:07
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
K II napisał(a):
No i mamy kolejną kłótnie pomiędzy z Tarnowem i Rzeszowem...

Już nie mamy, bo ja w przeciwieństwie do tarnowskiego adminka izu zamykam takie wątki, bo nasze forum prezentuje jakiś poziom przynajmniej. Banów tym razem nie będzie :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 229 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 126 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi