Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona

Odpowiedz w temacie

TRANSFERY


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 4 lis 2003, o 10:27
 TRANSFERY
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Zakładam ten topic, żeby w nim wpisywać wszelkie informacje na temat ruchów kadrowych. Myślę, że nie ma sensu zakładać oddzielnych wątków dla każdego transferu, zrobiłoby się spore zamieszanie.
Można tutaj także poplotkować - kto, gdzie i za ile :D

Przegląd Żużlowy napisał(a):
Jak się przed chwilą nieoficjalnie dowiedzieliśmy bardzo pracowity dzień mieli dzisiaj tarnowscy działacze. Prowadzili oni bowiem rozmowy z zawodnikiem, który miałby być pierwszym obcokrajowcem Unii w nadchodzącym sezonie. Mowa tu o jednym z najlepszych zawodników na świecie - Tonym Rickardssonie!!! Według tych informacji Szwed podpisał dzisiaj kontrakt.


:shock: :D
Nasi sąsiedzi szykują niezłą pakę, ale muszą pomyśleć o jakimś seniorku.

Ech jak podpisze to należy spodziewać się masowej rejestracji na forum przez kibiców Unii i ... wiadomo co dalej :)


Ostatnio edytowano 11 lut 2004, o 21:54 przez micson, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 4 lis 2003, o 13:13
 Tony jeszcze nie podpisał
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
Nie dotarł oczekiwany przez wszystkich o godzinie 11 fax z podpisaną umową przez Tonego Rickardssona . Działacze spodziewają sie ewentualnej dycyzji Szweda już jutro kiedy to zostanie ogłoszony ostateczny kształt regulaminu, mówiący o ilości stranieri w meczu ligowym. Nikt nie wyklucza jednak że Tony jeszcze dziś zdecyduje się ostatecznie na starty w Tarnowie, o czym niezwłocznie będziemy strali się państwa powiadomić.

SportoweFakty.pl


           
Post 4 lis 2003, o 15:33
 Unia POTĘGĄ JEST
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
Unia z Rickardssonem, Kołodziejem, i być może Maćkiem Kuciapą oraz Jackiem Rempałą ma szanse na długo zadomowić się w ELICIE.
Ja im życze jak najlepiej. Powodzenia od kibica z Rzeszowa !!!!!!!
:wink: :wink: :wink:

Możliwy skład Unii '2004

1. Jacek REMPAŁA
2. Grzegorz REMPAŁA
3. Tony RICKARDSSON
4. Stanisław BURZA
5. Maciej KUCIAPA
6. Marcin REMPAŁA
7. Janusz KOŁODZIEJ

Może TO dać spokojne utrzymanie się w ekstralidze


           
Post 4 lis 2003, o 15:37
 Jaki skład Stali '2004
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
:wink: 8-) 8-) :!: Oczywiście wolałbym, aby Maciej Kuciapa został w Rzeszowie.

Marzy mi się awans do ekstraligii Stali w 2004 roku.
Ale czy jest to możliwe?????
Czy wiecie coś o planach na sezon 2004 ???

Jakim składem będzie RZESZÓW dysponował ????


           
Post 4 lis 2003, o 15:58
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
radiomaks napisał(a):
Tony Rickardsson w Unii Tarnów !!!
2003-11-04 13:33:00 [pp]

Po 9 latach ponownie w barwach żużlowej drużyny Unii Tarnów występował będzie Tony Rickardsson. 32-letni Szwed, jest obecnie najbardziej utytułowanym żużlowcem świata ścigającym się na torach. W barwach Jaskółek wystąpi w przynajmniej 15 spotkaniach.

Tarnowianie rozważali możliwość zakontraktowania Australijczyka Leigh Adamsa. Jednak "Kangur" doszedł do porozumienia z Unią Leszno w barwach której startuje od kilku sezonów. Prezesa Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej Unia, Szczepana Bukowskiego zapytaliśmy dlaczego zdecydowano się na Rickardssona i co zadecydowało że podpisał kontrakt? - Wiedziałem że jeżeli będzie awans to będziemy się starać o mocnego obcokrajowca. Na dzień dzisiejszy prezesi klubów ekstraligi są za opcją zespołów z jednym zawodnikiem zagranicznym. Być może tak zostanie. Dlatego musieliśmy "kusić" kogoś kto może gwarantować wysoki poziom i kogoś kto będzie firmę która nas wspomaga, czyli Rafinerię Trzebinia godnie reprezentował. Tony podpisał kontrakt decydując się na warunki finansowe proponowane przez klub, ale również ma to ścisły związek ze sponsorem którego będzie reklamował w lidze polskiej i w Grand Prix. Na pewno jednym z czynników była wiara w ludzi którzy tu pracują, ludzi którzy kilka lat temu nie zawiedli go. Zresztą podobnie było z innymi zawodnikami zagranicznymi. Zawsze ze "stranieri" rozliczaliśmy się na bieżąco.
Tony Rickardsson jest zawodnikiem z najwyższej "żużlowej półki". Dlatego jego zakontraktowanie wiąże się ze znacznymi obciążeniami finansowymi: - Same starty w lidze, nie powinny kosztować nas więcej niż w przypadku Petera Karlssona. - wyjaśnia Bukowski. Lwią część pochłoną wydatki za reklamę sponsora na ligę i Grand Prix. Tą część, mam nadzieję "udźwignie" Rafineria Trzebinia, należąca do grupy PKN Orlen.
Nie wykluczone że jeszcze w tym miesiącu Szwed zjawi się w Tarnowie na oficjalnej prezentacji drużyny. Wszystko uzależnione jest jednak od rozmów z pozostałymi zawodnikami klubu z Mościć.

O transferze Tony Rickardssona powiedzieli:

Bogusław Kasiński (kierownik drużyny Unii): - Pamiętamy tego zawodnika z jak najlepszej strony. Był uwielbiany przez kibiców w Mościcach. Dla niego przychodziły tysiące ludzi na stadion. Liczymy że teraz będzie podobnie. Jeżeli wszystkie "klocki" zostaną dobrze poukładane, możemy "namieszać" w rozgrywkach.

Robert Wardzała (żużlowiec Unii): - To bardzo dobre posunięcie. Doskonale pamiętam starty Rickardssona na początku lat 90-ych. Był perfekcyjnie przygotowany do każdych zawodów. Zawsze był przykładem dla innych. Zakontraktowanie takiego zawodnika to poważne wzmocnienie. W tym roku jeździłem w parze z Peterem Karlssonem, więc niewykluczone że podobnie będzie i tym razem.


_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 4 lis 2003, o 15:59
 Re: Unia POTĘGĄ JEST
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Bażancik napisał(a):
Unia z Rickardssonem, Kołodziejem, i być może Maćkiem Kuciapą oraz Jackiem Rempałą ma szanse na długo zadomowić się w ELICIE.
Ja im życze jak najlepiej. Powodzenia od kibica z Rzeszowa !!!!!!!
:wink: :wink: :wink:

Możliwy skład Unii '2004

1. Jacek REMPAŁA
2. Grzegorz REMPAŁA
3. Tony RICKARDSSON
4. Stanisław BURZA
5. Maciej KUCIAPA
6. Marcin REMPAŁA
7. Janusz KOŁODZIEJ

Może TO dać spokojne utrzymanie się w ekstralidze


Hmm ja tam braci Rempałów, szczególnie Grześka pewny bym nie był, zwłaszcza w ekstralidze. Staszek Burza - też nic pewnego w ekstralidze. Sam Kołodziej i ewentualnie Ricki meczu nie wygrają. A Maciek przecież zostaje :wink: w Rzeszowie.
P.S. Bażancik naucz się korzystać z opcji zmień.

_________________
Obrazek


           
Post 4 lis 2003, o 17:54
 Re: Unia POTĘGĄ JEST
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
Bażancik napisał(a):


Możliwy skład Unii '2004

1. Jacek REMPAŁA
2. Grzegorz REMPAŁA
3. Tony RICKARDSSON
4. Stanisław BURZA
5. Maciej KUCIAPA
6. Marcin REMPAŁA
7. Janusz KOŁODZIEJ



Drogi kolego nie po to zakontraktowaliśmy Rickardsona żęby rempałow sprowadzać oto lista jaką Unia ma zamiar startować

1.Jędzejak
2 Burza
3 kuciapa(okoniewski)
4 wardzała(g.rempała)
5.rickardson
6M.rempała
7Kołodziej


Jest to lista która Rafineria Przedstawiła jako plan wydatków na tarnowski Żużel

a za pozdrowienia dziekuje i pozdrawiam z Tarnowa


           
Post 4 lis 2003, o 18:13
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
deni zapomnij o Ciapku!!!podobno go tak nienawidzicie ....

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 4 lis 2003, o 18:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Dokładnie. W trakcje sezonu śmialiście się i przezywaliście Maćka a teraz chcielibyście go mieć u siebie. Skad ta nagła zmiana?? Widać że poszliście po rozum do głwoy i w koncu może zrozumieliscie że u was nie ma lepszego zawodnika niż Kuciapa(no jeszcze z Kołodziejem, no i oczywiście bez obcokrajowców). W końcu "Ciapek" chyba to potwierdzil w tym sezonie w lidze:):)

PS. Okoniewskim interesuja się Apator i WTS Wrocław równiez wiec bedzie ciężko go ściagnąc do Tarnowa ale zobaczymy. Tak samo myslalem o Tonym :cry: :cry:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 4 lis 2003, o 19:32
 Re: Unia POTĘGĄ JEST
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
DENI napisał(a):
1.Jędzejak
2 Burza
3 kuciapa(okoniewski)
4 wardzała(g.rempała)
5.rickardson
6M.rempała
7Kołodziej


To jest naprawde ciekawe! A tak przy okazji Jedrzejak ma wazny kontrakt z Atlasem :)


           
Post 4 lis 2003, o 19:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Co do Rickardssona, to mam nadzieję, że z Unią nie będzie tak jak kiedyś z Gdańskiem, tyle zainwestowali w skład (Rickardsson, Ułamek) a później bronili się przed spadkiem... A co do Ciapka, to mam nadzieję, że Faraon (bo oni mają jego kartę zawodniczą) nie oddadzą go do Tarnowa


           
Post 4 lis 2003, o 20:00
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Co do Rickardssona, to mam nadzieję, że z Unią nie będzie tak jak kiedyś z Gdańskiem, tyle zainwestowali w skład (Rickardsson, Ułamek)

A ja mam nadzije ze sie tak włąsnie stanie :lol: :lol: :lol:
MYsle ze Tarnowianie maja zajebistego sponsora Rafineria Trzebina czyli gr Orlen który nie sponsoruje nikogo innggo a my Rafineria Jasło kóra jest w gr Lotos który sponsoruje Gdansk :evil: I Orlen ma chyba wiecej kasy :evil: I teraz Orlen zobaczył ze moze sie wypromowac poprzez Tarnów to daje pieniązki na kolenjne wzmocnienia a od nas Rafineria sie odsuneła niestety......... :evil:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 4 lis 2003, o 20:51
 
Junior
Junior

Dołączył: 16 lis 2002, o 21:04
Skąd: Aleja Rejtana
Posty: 212

Zobacz profil 
hejo heja hej ! wow szok ciekawe ile rickardssonowi kaski sypneli ze bedzie mu sie oplacalo jezdzic do takiej dziury jak tarnow ? (grube miliony ;) ;p no ale naprawde podziwiam tamtejszych dzialaczy i sponsorow za odwage z jaka inwestuja w ten klub i zycze im powodzenia i utrzymania sie w ekstralidze bo na wiecej nie maja szans....


           
Post 4 lis 2003, o 22:15
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Pierwsze słysze żeby Tarnów starał sie o Kuciape :shock:
Być może dlatego że dawno nie "kręciłem" sie w "światku żużlowym"
Pozdrawiam


           
Post 4 lis 2003, o 22:42
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
chyba tak misiek:)

nie ma sie czym podniecac jak narazie to maja 2 wartościowych zawodnikow na extralige:P i tak spadną ja to wiem:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 4 lis 2003, o 22:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
I z tym sie zgodze. Przecież Rickardsson i Kołodziej sami meczu nie wygrają. Bo kto im pomoże : Burza, Rempała, Wardzała . NIe oszukujmy się. Trzeba jeszcze super krajowego żeby tez wasz skład wyglądał jako-tako :lol:

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 5 lis 2003, o 00:25
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
-Misiek- napisał(a):
Pierwsze słysze żeby Tarnów starał sie o Kuciape


Czy Maciej Kuciapa pozostanie w Rzeszowie? Nie tak dawno prezes Tadeusz Szylar powiedział, że jest dobrej myśli i że wstępnie dogadał się z rzeszowskim zawodnikiem. Tymczasem sam Kuciapa wyjaśnia, jak dokładnie wygląda sytuacja. - "Przedstawiłem swoje warunki. Na dziś wygląda to tak, że prezes stwierdził, że są do przyjęcia. Ale obecnie nic się nie robi w kwestii spłaty długu" - mówi.

Ponadto program przedstawiony przez prezesa przewiduje spłacanie długów od stycznia. Maciej zaś nie ukrywa, że potrzebuje tych pieniędzy jak najszybciej, aby przede wszystkim przygotować się sprzętowo. -"Nie mogę tak długo czekać, bo w styczniu to już muszę mieć skompletowany sprzęt" - dodaje "Ciapek".

przeglądżużlowy.pl

Dużo sie możę jeszcze zdarzyć

Aha w którym miejscu Tarnów pisze że kuciape nie nawidzi?




           
Post 5 lis 2003, o 00:39
 Re: Unia POTĘGĄ JEST
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
Cytuj:
To jest naprawde ciekawe! A tak przy okazji Jedrzejak ma wazny kontrakt z Atlasem


Pan Rusko to najlepszy menadżer w polskim żużlu wreszcie chce zdobyc złoto a Tomek jest strasznie himeryczny raz ponad dziesieć raz 1 .Wróci (życze mu to z całego serca) Cegielski Krzysiu ,Hampel seniorem, Hancog,''sadzą"' sie na okoniewskiego ,zostaje jedno wolne miejsce a zawodnikow 3

Dlatego jest to prawdopodobne w Rickardsona też niewierzyliście!


           
Post 5 lis 2003, o 01:06
 Re: Unia POTĘGĄ JEST
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
DENI napisał(a):
Cytuj:
To jest naprawde ciekawe! A tak przy okazji Jedrzejak ma wazny kontrakt z Atlasem


Pan Rusko to najlepszy menadżer w polskim żużlu wreszcie chce zdobyc złoto a Tomek jest strasznie himeryczny raz ponad dziesieć raz 1 .Wróci (życze mu to z całego serca) Cegielski Krzysiu ,Hampel seniorem, Hancog,''sadzą"' sie na okoniewskiego ,zostaje jedno wolne miejsce a zawodnikow 3

Dlatego jest to prawdopodobne w Rickardsona też niewierzyliście!


Pewny w skladzie jest Jarek Hampel a jezeli wejdzie regulamin z 1 obcokrajowcem w meczu to ... nie wiem czy macie tam taki program jak Polsat Sport ale byl tam kiedys program byl Pan Rusko i czolowka polskiego speedwaya ;) i Pan Rusko mowil ze najbardziej w skladzie chcialby widziec Andreasa Jonssona, powod? Otoz to Wlokniarz podpisal juz kontrakt z Sullivanem i jakos watpie zeby chcial tam zostac Jonsson jako drugi obcokrajowiec. Czyli do podstawowej piatki lapia sie tak Hampel, obcokrajowiec, Jedrzejak, Drabik i jeszcze jeden (mam nadzieje ze Cegielski - gdyby nie on to chatke na okona ma rowniez Pan Rusko takze widzisz niewszystko jest takie jak wy to widzicie.


           
Post 5 lis 2003, o 02:09
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Dwie sprawy co do Wrocławia. Raczej obcokrajowcem nie bedzie Hancock. Numerem jeden na liście obcokrajowców był rickardsson, a numerem dwa jak wspomniał iti Jonsson. Prawdopodobnie to własnie Szwed bedzie startował w barwach Atlasa. Deni wspominał o "Okoniu" w składzie Tarnowian. Z tego co wiem to jedną noga jest on już wewrocławiu. ponoć w trakcie Złotego Kasku na tutejszym trze dogadał się z działaczami. Ale powiem szczerze, zę wolłabym żeby poszedł do Tarnowa niz Wrocławia, jakoś Atlasa nie lubie. Co do Kuciapy to mam mieszane uczucia. Z jednej strony ciesze sie, że ma jeździć w pierwszej lidze, tam gdzie jego miejsce, ale z drugiej serce się kraje gdy widze,z ę moje słowa zaczynają być prorocze. W rozmowach prywatnych z Sewerem i Koronerem przepowiadałem, ze Stal bedzie sie sypac i niestety wszystko wskazuje na to, zę faktycznie tak bedzie. oby moje słowa nie sprawdziły się do końca bo niestety obserwując nasz (rzeszowski) żuzel w ciągu dwóch - trzech sezonów spodziewam się spadku na samo dno.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 343 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 123 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi