Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Odpowiedz w temacie

TRANSFERY


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 14 sty 2004, o 15:43
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Janusz Kołodziej podpisał dziś roczny kontrakt z Unią Tarnów. Junior "Jaskółek" jest zadowolony z umowy, jaką parafował.
www.przeladzuzlowy.pl
Cytuj:
Po wielu latach sportowej tułaczki Marek Hućko ponownie będzie startował w barwach gorzowskiej Stali. We wtorek zarząd klubu doszedl do porozumienia z zawodnikiem i ten rozpoczął już treningi z kolegami z drużyny.

Hućko zaczął swoją karierę w 1988 roku i bronił barw Stali do roku 1994, później przeniosł się do Łodzi, a następnie do Gniezna. Marek ma wypełnić lukę po drugim obcokrajowcu, która powstała w składzie po zmianie przepisów.

Trener Stanisław Chomski sądzi, że Hućko będzie wzmocnieniem zespołu nie tylko na torze, ale także poza nim. Mamy nadzieje, że ten nowy- stary zawodnik gorzowskiego klubu dobrze zaaklimatyzuje się w drużynie i będzie jej podporą w najtrudniejszych momentach sezonu.
www.speedway.info.pl

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 15 sty 2004, o 09:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
totalspeedway.com napisał(a):
Jak podaje Głos Wybrzeża kontrakt z Lotosem Gdańsk podpisał wychowanek Gorzowskiej Stali Mariusz Pacholak. Pacholak w zeszłym sezonie był wypożyczony do Startu Gniezno gdzie jednak startował bardzo rzadko. Nie mógł przebić się do składu, gdyż podstawowymi juniorami byli Mirosław Jabłoński oraz Łukasz Linette. Pacholak podpisał kontrakt tego samego dnia, wktórym zaczął negocjacje. W dodatku do Startu Gniezno powinien trafić Paweł Duszyński, który w zeszłym sezonie startował w barwach Lotosu. Działacze Startu chcieli ściągnąć "Duszka" pod warunkiem, że będzie on posiadał swojąkartę zawodniczą. Maek Formela postanowił nie utrudniać zadania Pawłowi i pozwolił mu odejść do Gniezna.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 15 sty 2004, o 14:05
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Fransik wrzuć na looz co masz jakiś cieżki okres dotychczasowym życiu?? Zapal macha wyluzuj sie, i to że ktoś jest od Ciebie młodszy to nie znaczy że głupszy (no może mniej doświadczony), a Ty odrazu chcesz usuwać posty ludzi i ich banować nie wiem czy wiesz ale w tym popieprzonym kraju obowiązuje coś takiego jak wolność słowa, jeśli Ci nie odpowiada dana osoba to nie pyskuj tu na forum do nich (co sie tyczy też tych drugich) pogadajcie na gg umówcie sie na piwko dajcie sobie buzi na zgode i po sprawie :lol: :wink:


           
Post 15 sty 2004, o 17:19
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
Drogi misku o co CI chodzi bo Ciebie całkowicie nie rozumię?!?! hmmmm :shock:

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 16 sty 2004, o 02:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Jednego tu nie kumam czemu ja mam na kompie 15 stron a jak pisałem post do fransika to było 16 :shock: i dalej mi sie wyświetla 15 i pewnie wyszlo małe nieporozumienie


           
Post 16 sty 2004, o 02:27
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Fransik napisał(a):
Drogi misku o co CI chodzi bo Ciebie całkowicie nie rozumię?!?! hmmmm :shock:




A co tu jest do zrozumienia chyba przejżyście napsałem, ale skoro nie rozumesz tego to juz Twój problem. No i w dodatkumój poscik na którym sie "napociłem" wyjaśniający wszystko znikną, albo go ktoś usuną, bo jeszcze jest możliwość taka że mój net chodzi totalnie do dupy (jeśli ktoś mieszka na Krzyzanowskiego lub Paderewskiego to wie o czym mówie), więc na 70% to raczej to druge :evil:

SMLW ROX---- skurwysyny złodzieje !!!!!!


           
Post 16 sty 2004, o 13:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Ja mieszkam na Pederewskiego i z jednym sie zgodze SMLW - Złodzieje, Złodzieje Złodzieje !!! :P

Aronek, No wiesz, ale ty tez nie musiales tego pisac, tylko mogles na GG :P

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


Ostatnio edytowano 16 sty 2004, o 18:57 przez krzysiek_f, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 16 sty 2004, o 16:35
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Krzysiek strasznie mnie wkruwi.ja twoje postym, piszesz jakies pierdoly po to aby ci o jedna cyferke liczba postow podskoczyla... Co ma to ze jestes z Padarewskiego?? Jak zero kumacji z twojej strony jest w co wazniejszych sprawach...

A i jeszcze jedno nawet podpisy sobie xerujesz :/

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 17 sty 2004, o 20:28
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Artur Pietrzyk, wychowanek częstochowskiego Włókniarza, podpisał kontrakt z drużyną KM Ostrów. Taką informację oficjalnie podała przed chwilą oficjalna strona klubu. Więcej na ten temat już wkrótce na łamach naszego serwisu.
www.speedway.info.pl
No to spoko :|

A i jeszcze too czyli co GDańsk nie ma skłądu ?!?!?!?!?!!??!
Cytuj:
Coraz ciekawiej dzieje się w tzw. "gorącym" okresie transferowym w polskim żużlu. Do kibiców docierają coraz to ciekawsze wiadomości, nijak mające się jednak do rzeczywistości. Jednymi z tych, którzy nabijani są ewidentnie w butelkę, są fani gdańskiego Lotosu (Wybrzeża).

W ostatnim czasie bardzo popularne się stały prezentacje drużyn przed sezonem. W ubiegłym roku takową zorganizowano choćby w Zielonej Górze. Jako, że efekt końcowy był naprawdę wyśmienity, to pomysł szybko podchwycony został w innych ośrodkach sportu żużlowego. Kiedy z początkiem grudnia okazało się, że podobną będą mieli także kibice z Gdańska, radości nie było końca.

Nikt wówczas nie spodziewał się, że cała sprawa nie jest warta "funta kłaków". To nic, że kilka dni czy tygodni wcześniej zawodnicy, którzy zaprezentowali się kibicom w hali AWFiS, podpisali kontrakty z klubem z Gdańska i informacje na ten temat obiegły całą żużlową Polskę. Także bez znaczenia było to, że wszyscy wystąpili w koszulkach z logiem Lotosu z hasłem "Ekstraliga 2005". Przypadek, nic więcej.

Licznie przybyli na prezentację kibice, którzy przeżyli ogromną radość w związku ze skompletowaniem zaraz na początku okresu transferowego składu ich drużyny, musieli przełknąć wkrótce gorzką pigułkę. Otóż okazało się, że żużlowcy, którzy pokazali się w Gdańsku, przyjechali jedynie pograć towarzysko w piłeczkę. Przyjechali, pograli i... pojechali na rozmowy z innymi klubami.

Pierwszy, który ponoć nic nie podpisywał, był Robert Kościecha. Dobrze, że sprawę wyjaśnił szybko jeden z działaczy Apatora, bowiem gdyby nie to, to na marne było by w marcu doszukiwać się "Kostka" w parkingu przy ulicy Długie Ogrody.

Następnym był Krzysztof Pecyna. Gdyby podpisał cokolwiek w Gdańsku, przecież poinformowałby swój poprzedni klub z Piły, który znajduje się w okresie likwidacji, że odchodzi. Ale nie poinformował o niczym i można wnioskować przez to, że nigdzie się z Polonii nie wybiera.

W połowie stycznia działacze Startu Gniezno planują zakończenie kompletowania kadry zawodniczej. Kwestią czasu jest więc zapewne informacja, że bracia Jabłońscy nie podpisali żadnej umowy z Lotosem i pojawią się w sezonie w barwach drużyny z pierwszej stolicy Polski.

No nic, wszystko to zakrawa na kpinę, co wyprawiają co poniektórzy działacze. Pytanie tylko rodzi się, jaki jest sens tego wszystkiego? Sens tych wszystkich kontrowersyjnych wypowiedzi, które wprowadzają nikomu niepotrzebny w głowie mętlik. A przecież najbardziej cierpią na tym kibice. Szkoda, że ktoś nie zdaje sobie z tego sprawy i zupełnie tego nie szanuje.

Cóż, pozostaje tylko spuścić głowę i czekać na kolejne bezsensowne informacje, które za chwilę będą wyjaśniane. Wyjaśniane do czasu, kiedy pojawia się następne. I tak w kółko. Coraz ciekawszy jest ten nasz krajowy żużel, w końcu nie bez kozery mówi się „Polak potrafi”. Oj potrafi, potrafi...
www.speedway.info.pl

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 19 sty 2004, o 23:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Cytuj:
Nie tak dawno temu do informacji publicznej została podana informacja o tym, jakoby Andy Smith byl już jedną nogą w Grudziądzu. Nic z tych rzeczy, popularny Andrzej Kowalski podpisał kontrakt z BTŻ Polonią Bydgoszcz.


Jest to niewątpliwie duże wzmocnienie dla bydgoskiej drużyny, po utracie braci Gollobów działacze klubu z nad Brdy potrzebują natychmiastowych wzmocnień. Oprócz Smitha kontrakt z Polonią podpisał również Krystian Klecha, junior który w ubiegłorocznych rozgrywkach reprezentował barwy Polonii Piła


za http://www.stal.rzeszow.pl :P (to jest zrodlo z ktorego wklejam)

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 20 sty 2004, o 00:23
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2003, o 17:31
Skąd: Tarnów(Polska)
Posty: 64

Zobacz profil 
Cytuj:
Wychowanek ostrowskiej Iskry, reprezentujący w poprzednim sezonie Klub Motorowy Ostrów, Tomasz Poprawski podpisał dziś kontrakt z Kolejarzem Rawicz. Jest to kontrakt definitywny na okres jednego roku. ? "W Ostrowie miałbym małe szanse na przebicie się do składu. Tutaj w Rawiczu z pewnością będę miał dużo jazdy. Poza tym rawiccy działacze zaproponowali mi dobre warunki" ? mówi zawodnik.

Przypomnijmy, że Tomasz Poprawski startuje na żużlu od 1992 roku. W tym czasie reprezentował klub z Ostrowa Wielkopolskiego (1992-1994, 1996, 2000-2003) i Bydgoszczy (1995, 1997-1999). W swojej karierze dwukrotnie startował w finale Srebrnego Kasku, Brązowego Kasku (1995 rok ? drugie miejsce) oraz MIMP. Ponadto wraz z zespołem Polonii Bydgoszcz zdobył trzy medale DMP (dwa złote i jeden brązowy).


za http://www.przegladzuzlowy.pl

_________________
Obrazek

Black Panthers


           
Post 20 sty 2004, o 23:21
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 gru 2003, o 14:22
Skąd: www.henwal.pl
Posty: 414

Zobacz profil 
I tak cytujecie, cytujecie a nic nie komentujecie???
Chyba trzeba aby Stal awansowała aby ruch na forum się zwiększył!


           
Post 21 sty 2004, o 09:56
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
Cytuj:
Nie tak dawno temu do informacji publicznej została podana informacja o tym, jakoby Andy Smith byl już jedną nogą w Grudziądzu. Nic z tych rzeczy, popularny Andrzej Kowalski podpisał kontrakt z BTŻ Polonią Bydgoszcz.


Jest to niewątpliwie duże wzmocnienie dla bydgoskiej drużyny, po utracie braci Gollobów działacze klubu z nad Brdy potrzebują natychmiastowych wzmocnień. Oprócz Smitha kontrakt z Polonią podpisał również Krystian Klecha, junior który w ubiegłorocznych rozgrywkach reprezentował barwy Polonii Piła





Hehehehe, wzmocnienie. Juz kilka razy Andy zaprezentował w pierwszej lidze jakim jest asem. Nie przewiduje sredniej powyzej 1,2. To nie trzecia liga, gdzie wystarczy sie dotoczyc do mety ponizej 3 min zeby miec min 2 pkt.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 21 sty 2004, o 19:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Cytuj:
Jak donosi dzisiejsze Temi Mark Loram miałby być zmienikiem Tony'ego Rickardssona w drużynie Unii. Zawodnik ten w poprzednim sezonie zbodywał punkty dla drużyny z Bydgoszczy i uzyskał średnią 1,870.

- "Wysłaliśmy ofertę do menadżera Marka i czekamy na decyzję" - mówi prezes ŻSSA Szczepan Bukowski. Przypomnijmy że o Lorama stara się także dryżyna z Rybnika. Czyżby Mark miałby jeździć ponownie w jednej drużynie z Tomaszem Gollobem, tylko że w barwach Jaskółek? Czas pokaże.

Natomiast troche dziwna sytuacja jest z Robertem Wardzałą. Syn trenera poprosił jeszcze o kilka dni zwłoki. Bardzo możliwe, że zasili drużynę z Lublina.


NO to co ? Wardzala zamiast Dadosa ??? Wątpie

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 22 sty 2004, o 16:16
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Piotr Dym stał się kolejnym nabytkiem Intaru Ostrów Wlkp. Wieloletni lider Kolejarza Rawicz kontrakt podpisze na dzisiejszej konferencji prasowej. „Dymek” na celowniku ostrowskich działaczy znajdował się już od dłuższego czasu, którzy jak widać dopięli swego. Piotr Dym po Tomaszu Jędrzejaku, Adamie Fajferze oraz Arturze Pietrzyku jest już czwartym krajowym nabytkiem KM-u Ostrów Wlkp.

Ehhhh Ostrów staje sie coraz silniejszy :/ Gdansk to w sumie nie wiadomo jak jest. Mysle ze jest jednak szansa bo DYm czy Pietrzyk czy FAjfer u nas mysle ze da sie ich objcechac nie tylko Maciek ale tez KArol Trojan czy nawet Wilk :D :wink: TYlko maja stranieri dobrego :/ a my ehhh

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 22 sty 2004, o 16:47
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
nie narzekaj ze u nas obcokrajowca nie ma. do e-ligi nie awansujemy wiei c poco nam obcokrajowiec, szkoda kasy


           
Post 22 sty 2004, o 18:56
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Cytuj:
Piotr Dym stał się kolejnym nabytkiem Intaru Ostrów Wlkp. Wieloletni lider Kolejarza Rawicz kontrakt podpisze na dzisiejszej konferencji prasowej. „Dymek” na celowniku ostrowskich działaczy znajdował się już od dłuższego czasu, którzy jak widać dopięli swego. Piotr Dym po Tomaszu Jędrzejaku, Adamie Fajferze oraz Arturze Pietrzyku jest już czwartym krajowym nabytkiem KM-u Ostrów Wlkp.

Ehhhh Ostrów staje sie coraz silniejszy :/ Gdansk to w sumie nie wiadomo jak jest. Mysle ze jest jednak szansa bo DYm czy Pietrzyk czy FAjfer u nas mysle ze da sie ich objcechac nie tylko Maciek ale tez KArol Trojan czy nawet Wilk :D :wink: TYlko maja stranieri dobrego :/ a my ehhh


Ostrów teraz bedzie miał ładnie zawalistą pake ... bedzie na bank walczył o e-lige a my ? no własnie nie wiem o co my mozemy walczyc ..
Załoze sie ze Rzeszów zostanie bez obcokrajowca bez trenera bez sponsora i bez Tomka Rempały ...a tak wiele obiecywali .. :? :? narazie to co sie dzieje w Rzeszowie to jest jedna wielka parodia !!

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 22 sty 2004, o 20:47
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Nobi ja wiem tylko jedna... Powinnismy skakac z radosci ze jest Maciek i Karol przy takim zarzadzie...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 22 sty 2004, o 23:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Cytuj:
Dawno już kibice gdańskiego Wybrzeża nie spali tak spokojnie, podczas okresu transferowego. Działacze klubu Lotosu Gdańsk zmontowali bowiem bardzo szybko ekipę, która ma odzyskać miejsce w ósemce najlepszych drużyn Polski. Drużyna została wzmocniona o lidera Polonii Piła, znanego już dobrze gdańskim kibicom - Krzysztofa Pecynę oraz o czołowych jeźdźców z pierwszej ligi. Mowa tu o braciach Krzysztofie i Mirosławie Jabłońskich.

W drużynie udało się zatrzymać wychowanków toruńskiego Apatora - Tomasza Chrzanowskiego oraz Roberta Kościechę. Do Gdańska sprowadzony został również Mariusz Pacholak, który miniony sezon spędził w Gnieźnie.

Po wstępnych negocjacjach z Billy Hamillem drużyna została jednak wzmocniona innymi obcokrajowcami. Wybór padł na Briana Kargera i jego rodaka Kennetha Bjerre. Ten ostatni przymierzany był już do Gdańska w ubiegłym roku, ale wówczas terminy rozgrywania meczów w Polsce nie odpowiadały Duńczykowi.

Z ważnym kontraktem został Maciej Pawłowski, jedyny wychowanek w drużynie Grzegorza Dzikowskiego. Jak donosi jednak "Głos Wybrzeża", to nie koniec "połowów". Sieci zarzucone zostały w stronę Grodu Staszica, a działacze prowadzą rozmowy z Mariuszem Frankowem. Gdyby negocjacje te zakończyły się niepowodzeniem, wówczas kandydatami do startów w Gdańsku będą Rafał Kowalski i Piotr Dym. Tym ostatnim zainteresowany jest także KM Ostrów. Jak twierdzi trener KM- u Jan Grabowski pasowałby on do jego koncepcji składu.

Chęć reprezentowania gdańskich barw wyraził także Marcin Nowaczyk, który zasygnalizował gotowość do negocjacji.

Z pewnością, w najbliższych dniach wyjaśni się, kto ewentualnie zasili jeszcze gdański Lotos. Trener Dzikowski chciałby mieć wszystkich "swoich" krajowych zawodników na obozie w Cetniewie, na który wybierają się gdańszczanie 16 lutego. Nie wykluczone, że do krajowych zawodników Lotosu, dołączą także obcokrajowcy.


To wrescie podpisali czy nie ??? Kto to wie ...

za http://www.przegladzuzlowy.pl

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 23 sty 2004, o 00:57
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
czyżby to info nie było troche stare?!?! hmmmm jak wiadomo Dym podpisał już w Ostrowie prawda????

a tu pisze, że Gdańsk sie nim interesuje :wink: nie wiem czy podpisali już czy nie... :) nic nie wiadomo tymbradziej o pólnocy:P

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 343 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 115 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi