Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Nowa Liga Zuzlowa


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 5 lis 2003, o 07:19
 Nowa Liga Zuzlowa
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Info to kieruje szczegolnie do ludzi mieszkajacych w USA a wiem ze jest kilka osob ktore odwiedzaja to forum.
Po pierwsze chcialbym poinformowac ze w najblizszym czasie w stanie North Carolina ( w tym momencie nie znam jeszcze dokladnie miejsca ani daty) odbeda sie zawody zuzlowe w ktorych wezmie udzial dwoch polskich zuzlowcow - Andrzej Huszcza oraz Roman Jankowski. Po zawodach bedzie spotkanie w pubie a takze bedzie omawiana sprawa powstania Ligi Zuzlowej w USA na wzor lig europejskich. Mam pewnie informacje ze liga ta ruszyc ma juz od nastepnego sezonu a organizacja ma sie zajac Polak. Organizowany jest takze wyjazd na te zawody - info radio WNVR 1030 AM
(chicago) oraz WRKL w Jowym Jorku.
Mam nadzieje ze wkrotce cos wiecej dowiem sie na ten temat to napisze. Pozdrawiam

ps niewtajemniczonych chcialbym poinformowac ze w USA mozna poogladac zuzel jedynie w stanie Kalifornia - tam odbywaja sie turnieje indywidualne. :]

_________________
Leave Me Alone


           
Post 5 lis 2003, o 13:29
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
Error to fajna sprawa juz sie nie moge doczekac na ten wyjazd w kacu 2 lata temu bylem ostatni raz na zawodach zuzlowych na zywo oczywiscie w rzeszowie dlatego jak bedzie ten wyjazd organizowany to napewno pojade i wielu innych z chicago w koncu jest nas tu wielu.Teraz trzeba wlaczyc radio 10.30.ok pozdrawiam przede wszystkim errora i tak na marginesie Skad Jestes????


           
Post 6 lis 2003, o 01:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Dzisiaj slyszalem ze zawody sa juz w ta sobote!!!... chyba wczoraj dopiero o nich poinformowali po raz pierwszy :evil: no i dla mnie jest troche za pozno :cry: ... niestety ja chyba nie pojade ale mam nadzieje ze jakas ekipa sie wybierze no i pozniej zda relacje tutaj na tym forum.
Zawsze mozna zrobic jakies spotkanie :]
Ja mieszkam w Vernon Hills tj 30 mil na polnocny zachod od Chicago.
Pozdro!!!

_________________
Leave Me Alone


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 141 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi