Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Polonia Piła = koniec


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 24 gru 2003, o 01:06
 Polonia Piła = koniec
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
www.przegladzuzlowy.pl napisał(a):
No i stało się - czarny scenariusz, który pisany był pilskiemu klubowi już od trzech lat stał się faktem i wszedł w życie. Podczas dzisiejszego Nadzwyczajnym Zebraniu Członków Towarzystwa Sportowego Polonia Piła zapadła decyzja o zakończeniu żywota pislkiego klubu - decyzja o jego likwidacji.

Pilski klub który jeszcze CZTERY lata temu był Drużynowym Mistrzem Polski jest już tylko historią, a jego sukcesy zostaną zapisane w annałach żużlowego sportu. Nigdy już kolekcja sportowych sukcesów TS Polonia Piła nie wzbogaci się o żaden tytuł..

Niestety bez pieniędzy nie da się budować ani drużyny, ani jakiejkolwiek wizji wyjścia z zadłużenia. W ubiegłym roku na pilskim torze odbył się finał eliminacji do Grand Prix w przyszłym roku pilski tor będzie stał prawdopodobnie pusty, a tylko po murawie boiska będą biegać piłkarze…

Likwidatorem TS Polonia Piła został Romuald Mencel. Również Romuald Mencel jest organizatorem grupy inicjatywnej stworzonej celem założenia nowego stowarzyszenia Pilskiego Klubu Żużlowego Polonia Piła.


Smutne ale prawdziwe, z zużlowej mapy znika kolejny klub, oby tylko w Pile żużel nie skończył się na zawsze !!

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 24 gru 2003, o 03:27
 NIEEEEEE
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Panowie, to tak nie moze byc, parodia !!!

Jednak prawda jest, ze zuzel powoli umiera, pila ?

Przeciez Pila kiedys to byla potega, najlepsza druzyna ...

,ze Warszawa zrozumie, Krakow - to druzyny ktore nic nie osiagnely, ale PILA slynela z zuzlu !

Nawet w TV o tym w familiadzie mowili ...

Co sie dzieje z zuzlem, u nas moze byc podobnie :((


           
Post 24 gru 2003, o 06:37
 Re: Polonia Piła = koniec
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Cytuj:

Likwidatorem TS Polonia Piła został Romuald Mencel. Również Romuald Mencel jest organizatorem grupy inicjatywnej stworzonej celem założenia nowego stowarzyszenia Pilskiego Klubu Żużlowego Polonia Piła.


To zdanie mowi samo za siebie. To nie jest koniec zuzla w Pile a jedynie przeksztalcenie w cos innego. :)

_________________
Leave Me Alone


           
Post 24 gru 2003, o 08:21
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
A gdyby to stało sie u nas, lub stanie niedługo , to ja nie wiem, :( żałoba i tyle, odpukac w niemalowane :) NIedługa beda czasy ze bedzie tylko jedna liga w Polsce ;(

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 24 gru 2003, o 10:09
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Ciekawe jak na to GKSZ zareaguje, bo z tego co mi wiadomo to juz chyba nie moge dokonac reformy rozgrywek, a dokladniej utworzenia nie trzech a dwoch lig zuzlowych. Bardzo mnie ciekawi jak to bedzie wygladalo, i czy np. Rawicz czy TZ Lodz nie wskoczy miejsce wlasnie Pily. Jesli tak by sie stalo to w drugiej lidze zostana 3 (?!) druzyny...

COraz gorzej wyglada sytuacja zuzla w Polsce... Ja juz nie mam slow... :/ Ale jesli tam jakis czlowiek chce zalozyc nowy klub w Pile tym samym pozbywajac sie dlugo, to moze jeszcze nie koniec zuzla w Pile... ?

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 24 gru 2003, o 10:11
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2003, o 16:45
Skąd: Rzeszów
Posty: 78

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
A gdyby to stało sie u nas, lub stanie niedługo , to ja nie wiem, :( żałoba i tyle, odpukac w niemalowane :) NIedługa beda czasy ze bedzie tylko jedna liga w Polsce ;(



Dośc pesymistyczne myślenie, ale możliwe że prawdziwe. Coraz gorzej sie dzieje w Stali Rzeszów nie mamy tego zagranicznego Baran pewnie odejdzie a winiarz w tym sezonie sobie nie pojezdzi
No to co skład ma sie opierac na młodych bo ja sobie tego nie wyobrazam ze Kuciapa zdobywa tam regularnie 10 pkt Trojanowski dociąga do 8, 7 pkt a wilk to nie lepiej od trojanowskiego. Zostaje nam jeszcze Golonka który swoją jazdą nie zzachwyca młodzi zawodnicy tacy jak Miesiąc czy tam klis raczej kariery dużej nie zrobią i w tej stali będa zdobywac 3, 4 no moze czasami troche więcej ale to nie wystarczy bo gdyby w naszej drużynie było tak ze winiarz dożuca 10pkt baran 9 to już inaczej drużyna wygląda.


           
Post 24 gru 2003, o 12:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
A moze nie bedzie źle nawet jesli odejdzie Kuciapa i Baran, a jak jechala Stal gorzów ??? Jeszcze do tego Ślączka, Trojan, Wilk, jesszcze jakis senior i mlodzi, rozjezdza sie i jakos moze to bedzie, trzeba wierzyć :)

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 24 gru 2003, o 12:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Jestem prawie pewny ze jak odejdzie Baran i Kuciapa to bedziemy w barażach walczyc z jakas drzunya z II Ligi o utrxymanie. Piły nie ma, gnezno jest jeszcze gorsze niż my, moze beda ciekawe mecze z Lublinem ale to by bylo na tyle :cry: :cry:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 24 gru 2003, o 13:18
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Nie chciałbym, żeby za rok czy dwa zamiast ukochanej sekcji żużlowej STAL RZESZÓW miałbym chodzić na mecze jakiegoœ RKŻ czy RSŻ :evil: :evil: , bo przecież przekształcanie nazwy jest ostatnio bardzo modne :x :x


           
Post 24 gru 2003, o 14:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Tmoek wolalbym to niz nic, ale to byloby juz ostata deska ratunku i jezeli nie byloby nic innego, to tylko to pozostaje, ale jasne jest że nie moze do tego dojsc

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 24 gru 2003, o 18:32
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Biedna Piła..... :(
Wychowała tylu zdolnych chłopaków, a tak się kończy.
Szkoda.
Może znajdzie się ktoś, kto odbuduje ten klub.

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 24 gru 2003, o 19:04
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
Blue System napisał(a):
Biedna Piła..... :(
Wychowała tylu zdolnych chłopaków, a tak się kończy.
Szkoda.
Może znajdzie się ktoś, kto odbuduje ten klub.


Chyba nie wieżysz w to że POlonia Piła nie wystartuje w chocby 2 lidze z zawodników których sprzedadzą spłaca długi albo zrobia taki numer jak BYdgoszcz! :evil:

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 24 gru 2003, o 19:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Jasne jest że na 99% Piła wystartuje pod nowym szyldem w 2 lidze, smutne jednak to że coraz więcej klubów musi w taki sposób ratować żużel w swoim mieście....

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 24 gru 2003, o 21:00
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Do jazdy w Pile na pewno będzie trochę chętnych. Moim zdaniem jeżdzący tam Krystian Klecha to duży talent tylko niestety trochę zmarnowany. Pozatym zgłoszą się tam zawodnicy typu Artur Tomczyk, Jordan Jurczyński itp itd... Zresztą nie ma się co użalać, bo nas moeż czekać to samo :x :x :x


           
Post 24 gru 2003, o 23:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Gdyby jednak tak sie stało to bedziemy mieli realne szanse na jakies sukcesy, no na wieksze niz mozemy teraz liczyc (awans do I ligi :) ) może ten zespół po zmianie bedzie mial szanse troche lepiej sie posunac i nie bedzie tak źle :) Może drugoligowe (potem I-ligowe, po reformie, chyba taka bedzie maiła miejsce) mecze beda bardziej emocjonujace niz te I gdy patrzylibysmy jak Stal dostaje baty :(

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 25 gru 2003, o 11:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Ale wtedy nie jezdzilibysmy prawdopodobnie pod szyldem STAL a tego malo kto chce. W zeszlym sezonie byl Jasol, ale kibice wiedzieli że jest to STAL. I tak ma zostać. To już lepiej ten sezon przejzdzic aby sie utrzymac, czyli odpuscic, zgromadzic srodki, sponsorow i wtedy zaatakowac.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 25 gru 2003, o 13:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Haj, ale jak sie maja zgromadzic srodki, sponsorzy, jesli Stal bedzie walczyć o utrzymanie ??? Żeby byli sponsorzy musi byc wynik, gdybysmy zaczybnali od II ligi i awans do I (Tak jak Ostrów ) to predziej sie znajda sponsorzy niz gdybysmy miali sie bronic przed spadkiem . Nie wiem czy tak jest , ale mi sie tak wydaje .

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 25 gru 2003, o 13:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Ale zeby najpierw wejsc trzeba miec skald ktory bedzie wygrywal a nasz z golonka, wilkiem, prucnalem, klisiem nie dalby rady Krosnowi wiec nie widze sensu zaczyania wszystkiego od poczatku. Ja to tak widze.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 25 gru 2003, o 13:54
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Jest taka prawda... ze jesli sie chce wyniki natychmiast to musza byc pieniadze, ale jesli sie chce wyniki na przyszlosc to trzeba sobie odpuscic dwa sezonu i dac jezdzic mlodym i zbierac kase. Wiesz Haj Szylar nie zrobi tez cos z niczego, jak nie ma pieniedzy to co on moze zrobic? wsiasc na motor i jezdzic to zadna pociecha dla kibicow... Trzeba myslec perspektywicznie :P bardzo wazna jest obecnie jazda juniorow, bo juz ci moge powiedziec ze za kilka lat i tak nic nie zdzialamy bo nie a poprostu pieniedzy :( Takie sa realia rzeszowsiego speedwayu

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 26 gru 2003, o 13:06
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2003, o 16:45
Skąd: Rzeszów
Posty: 78

Zobacz profil 
Rzeszowski żużel nie myśli nad rozwijaniem młodziezowców tylko nad tym zeby kupic dobrego zagranicznego polaków itd.
A to trzeba inaczej obcokrajowiec na jeden sezon po sezonie koniec. a taki młody to jak zacznie się rozwijac to przez pare lat pojezdzi jako wychowanek. Stal jakich dobrych młodziezowców wychowała w ostatnich paru latach Baran i nikt więcej a popatrzmy na RKM szombierski ryszka szmid chromik i jeszcze paru


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 138 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi