Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Głosując na SAMOOBRONE znowu strzelimy sobie samobója...


Luźne rozmowy na luźne tematy


Czy sądzisz że Samoobrona z Lepperem na czele może uzdrowić sytuację polityczną i gospodarczą w Polsce??
NIE -> Tylko ją jeszcze zdecydowanie pogorszy!! 68%  68%  [ 25 ]
NIE!! 8%  8%  [ 3 ]
TAK -> na pewno uda im się!! 14%  14%  [ 5 ]
Nie interesuję się polityką!! 11%  11%  [ 4 ]
Liczba głosów : 37
Opcje      Szukaj
Post 5 kwi 2004, o 16:03
 Głosując na SAMOOBRONE znowu strzelimy sobie samobója...
Junior
Junior

Dołączył: 27 mar 2004, o 22:34
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Analizując sytuację polityczną w naszym kraju nie trudno zauważyć że już kolejna partia po wygranych wyborach odchodzi do lamusa (SLD, a wcześniej AWS)! Do władzy pcha się coraz bardziej nijaki Andrzej L ze swoim ugrupowaniem pt Samoobrona ( ja bym nazwał ich Samozwańcy)!!
Ludzie jak na razie coraz bardziej nabierają się na hasełka (niemożliwe zresztą do zrealizowania) przez pana Leppera przez co na razie prowadzą w sondażach co jest przynajmniej dla mnie parodią polityki :lol: !
Mam nadzieje że Ci co teraz popierają Andrzeja w końcu oprzytomnieją bo czeka nas o zgrozo :evil: sytuacja podobna do tej jak była niedawno w Argentynie!!
A Polsce potrzeba teraz ludzi mających wizję odbudowy kraju w racjonalny sposób a nie krzykaczy!!

Zapraszam do dyskusji


Ostatnio edytowano 5 kwi 2004, o 22:23 przez H - man, łącznie edytowano 7 razy

           
Post 5 kwi 2004, o 16:32
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Najgorsze jest to, ze wraz z rosnacym poparciem dla Samoobrony, rosnie prawdopodobienstwo zamachu terrorystycznego w Polsce. Przyklad Hiszpanii jest az nadto czytelny - tam zamachowcom udalo sie doprowadzic do zmiany partii rzadzacej i pewnie w niedlugim czasie hiszpanskie wojska zostana wycofane z Iraku.
U nas sytuacja niedlugo bedzie podobna: wybory, kiepskie notowania rzadzacych, coraz trudniejsza do obronienia w dyskusji potrzeba trzymania polskich oddzialow w Iraku oraz opozycja w postaci Samoobrony nawolujacej do wycofania sie z Iraku.
Wyprowadzam sie z tego kraju w dniu ew. ataku (odpukac w niemalowane). I to nie ze strachu przed zamachem (chociaz chec chronienia porzadnego kibica Unii tez jest powaznym argumentem :) ), ale przed tym, co nastapi pozniej - wybory wygrane przez ludzi Leppera i totalne bankructwo ojczyzny (finansowe, moralne...).

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 5 kwi 2004, o 16:49
 


Nie ma lepszego od Andrzeja Leppera naszego... :lol: :lol: :lol:

Lepper na prezydenta :!:


           
Post 5 kwi 2004, o 16:56
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 mar 2004, o 22:34
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Damon Twoje poczucie humoru jest fatalne ale mam nadzieje że się chłopie nawrócissz, no chyba że jest w Twoim przypadku za późno :lol:

Proszę o głosowanie w ankiecie!!


           
Post 5 kwi 2004, o 16:59
 


H - man napisał(a):
Damon Twoje poczucie humoru jest fatalne ale mam nadzieje że się chłopie nawrócissz, no chyba że jest w Twoim przypadku za późno :lol:

Proszę o głosowanie w ankiecie!!

Do nawrotu mam jeszcze czas... Bo niestety na razie nie mogę głosować... ;)


           
Post 5 kwi 2004, o 17:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Moge sie zalozyc ze Lpeer do wladzy nie dojdzie :!: Samoobrona nie wiem..... Ale Lpeer jest przeciez idiota kto moglby na niego glosowac?? Przeciez zeby samoobrona doszla do wladzy to chyba musi miec powyzej 50% przy glosowaniu tak????

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 5 kwi 2004, o 17:06
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 mar 2004, o 22:34
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Niekoniecznie muszą mieć 50% poparcia bo wystarczy że zawiązą koalicję z inną partią na poziomie buraczanym i będzie pozamiatane!!
Ale ja nie pozwolę na to najwyżej zorganizuje się jakieś blokady torów i dróg :twisted: :twisted: :twisted:


           
Post 5 kwi 2004, o 17:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Mam zamiar głosować na Samoobronę w wyborach do parlementu europejskiego... Gdyż jestem przeciwnikiem tak Leppera jak i UE...


           
Post 5 kwi 2004, o 18:22
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Kenny, wierze, ze zartujesz

Co do Leppera, sila tej partii opiera sie wlasnie na tej osobie. Jest to *#($#(&, ale jednoczesnie ma ogromne poparcie spoleczne. Populistyczne hasla, proste wypowiedzi, wielkie obietnice, i wszystko to, co ludzie chca uslyszec sa jego najwiekszym atutem. Trudno sobie wyobrazic Polske w przypadku zwyciestwa wyborow przez te partie, tym bardziej, ze - jak podkreslaja analitycy - w przypadku zrealizowania jej planu gospodarczego, za miesiac lub dwa skonczylyby sie w Polsce srodki finansowe.

Co do ilosci glosow, nikt nie musi miec w Polsce 50%, by zdobyc wiekszosc mandatow w parlamencie. System liczenia glosow foruje bowiem partie duze, otrzymujace duza liczbe glosow. I nie pamietam w tej chwili dokladnie, ale bodaj przy niespelna 40% glosow wyborcow mozna juz sprawowac samodzielna wladze w panstwie. Oby do takiego dramatu w Polsce nigdy nie doszlo.


           
Post 5 kwi 2004, o 18:33
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Może pobawię się tu w adwokata, ale Kenny w swojej porkętnej logice ma rację :P. Ja powiem więcej: należy zrobić tak, aby Samoobrona wygrała wybory parlamentarne w Polsce. A dlaczemu? A dlatemu, że temu narodowi się należy! Za swoją głupotę, naiwność i jeszcze kilka "przyjemnych" cech. Jak w końcu ktoś tu da w du**, to może naród oprzytomnieje.
Odcinam się tutaj od Polaków- fakt -, nie przez to że nie czuję się Polką, tylko przez to że w tym momencie nie identyfikuję się z ludźmi którzy akceptują SLD, Millera, Kwacha, Leppera, Pola. Od tych 30 kilku %, które obdarza zaufaniem Jarka Kalinowskiego. Od tych 52, które nie ufa Balcerowiczowi, a nie Oleksemu!!!
Dlatego, wybierajmy sobie Samoobronę do PE. A jak! Przecież to będzie idealna reprezentacja tego narodu! I teraz nie szydze.
Zresztą, ja też Europejską Unię mam daleko (i wcale nie należę do elektoratu LPR-U).

_________________
K&P


           
Post 5 kwi 2004, o 19:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Kaska masz 100% racji, zeby narod wkoncu w dupe dostal tak porzadnie :P Nie pomyslalem wczesniej o tym..... Kenny tez ma racje :P

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 5 kwi 2004, o 19:27
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2003, o 11:37
Posty: 115

Zobacz profil 
a co lepper ma wspolnego z zuzlem? moze cos ma, ale tym na torach kolejowych :)


           
Post 5 kwi 2004, o 19:29
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 mar 2004, o 22:34
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Tacy ludzie jak Kaska doprowadzają właśnie do sytuacji gdy polityka staje się parodią i mama nadzieje że nikt nie będzie głosował na nikogo żeby zrobić komuśna złość a szczególnie samemu sobie!!!
Kur.. to jest przecież nasza ojczyzna!!

POLSKA potrzebuje mądrych ludzi a nie populistów i buraków!!!!

A jeśli chodzi o wyboru do Parlamentu Europejskiego to będzie początek końca możliwości rozwoju naszego kraju jeżeli wygra te wybory paria ludzi ze "śmiesznymi krawatami"!! Unia daje szanse na rozwój tylko musimy ją wykorzystać!!


           
Post 5 kwi 2004, o 19:39
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 22 gru 2003, o 21:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 501

Zobacz profil 
W obecnej sytuacji politycznej nie widze żadnej partii która dawała by jakieś szanse na polepszenie życia polaków i mam nadzieje, że Samoobrona z panem L... na czele nie wygra wyborów bo to by była katastrofa dla naszego państwa.

_________________
"Humans need fantasy to be human" Terry Pratchett


           
Post 5 kwi 2004, o 19:40
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Ja jak i moja cała rozinka jestem prawicowy :P:P:P I licze na zwysciestwo w wyborach PO i dobry wynik Pis

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 5 kwi 2004, o 19:43
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
A mi to wisi kto zostanie wybrany . To jest forum o zuzlu prawda ?? :)

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 5 kwi 2004, o 19:52
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 mar 2004, o 22:34
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Wiadomość dla Seweryna który chyba ma problemy z czytaniem :lol: to akurat jest forum:Poza torem
a podtytuł:
Luźne rozmowy na luźne tematy

Pozdrawiam Cie Seweryn :lol:

Ps.
Jak piszesz że Ci to wisi to wnioskuje z tego że jesteś kobietą :lol:

Mam nadzieje że nie wszyscy mają obojętny los narodu!! Bo Leppera trzeba zastopować i to jak najszybciej!!


           
Post 5 kwi 2004, o 20:14
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
O :cenzura: H-man ni epatrzylem jaki to jest forum tak jakos odruchowo napislalem SORKI WIELKIE !!!!


Teraz bede czytal jakie to jest forum hehhe :D

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 5 kwi 2004, o 20:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Moja zdanie jest takie : kogo bysmy nie wybrali i tak bedzie zle... :x

_________________
Obrazek


           
Post 6 kwi 2004, o 00:05
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
H-man napisał(a):
Tacy ludzie jak Kaska doprowadzają właśnie do sytuacji gdy polityka staje się parodią

Ja doprowadzilam do parodii? Ja? Po pierwsze nie mam jeszcze nawet biernych praw wyborczych, a tym bardziej nie miałam ich jak nasi oświeceni rodacy wybierali SLD. Po drugie nawet gdybym miała, to i tak jestem zdeklarowanym "prawicowcem", więc ponownie nie przyczyniłabym się do upadku polityki polskiej.
A, że teraz pragne zwycięstwa Samoobrony, to tylko dlatego że chcę aby w końcu coś ktoś zrozumiał. Jak nam Lepper zrujnuje gospodarke, budżet, politykę zagraniczną i co tam jeszcze, to tym lepiej dla nas. Boziu, historia magistra vita est, a ci nadal tacy głupi!

Cytuj:
i mama nadzieje że nikt nie będzie głosował na nikogo żeby zrobić komuśna złość a szczególnie samemu sobie!!!

Byś się zdziwił jak często jest to powodem takich, a nie innych wyników wyborczych. A samej sobie na złość nie czynię. Uczę się, staram, pracuje i robie wszystko, żeby objęcie władzy w Polsce przez jakąkolwiek formację nie miał dla mnie większego znaczenia.

Cytuj:
Kur.. to jest przecież nasza ojczyzna!!

Ojczyznę kocham. Jak widać, inni bardziej kochają opaloną skórę pana L.

Cytuj:
POLSKA potrzebuje mądrych ludzi a nie populistów i buraków!!!!

Polska- owszem. Polakom natomiast wystarczy buractwo i populizm. Konflikt interesów. Zresztą od wieków.

Cytuj:
A jeśli chodzi o wyboru do Parlamentu Europejskiego to będzie początek końca możliwości rozwoju naszego kraju

Osobiście tych "możliwości rozwoju" to ja na starcie nie widze. Ciekawe dlaczego. Może ich nie ma?? Tak się wypłaszczyliśmy przed żabojadami i szwabami, że zapomnieliśmy o własnej dumie. Lesiu Miller jak Judasz ze srebrnikami, wrócił z kilkoma Euro z Kopenhagi, a teraz (już teraz!!!) UE ma nas głęboko i zmienia zasady w trakcie gry. To nasza szansa rozwoju? Wish U luck.

Cytuj:
Unia daje szanse na rozwój tylko musimy ją wykorzystać!!

Skoro już tyle o tych szansach, to czekam na rozwinięcie wątku...

_________________
K&P


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi