Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Brunetki, blondynki, a może rude????


Luźne rozmowy na luźne tematy


Kobiety z jakimi włosami najbardziej Ci się podobają??
BLONDYNKI 41%  41%  [ 63 ]
BRUNETKI 47%  47%  [ 72 ]
RUDE 8%  8%  [ 13 ]
INNE 4%  4%  [ 6 ]
Liczba głosów : 154
Opcje      Szukaj
Post 15 lis 2007, o 18:20
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
ahahahahahahaah dokładnie 10/10 Seba :D Jak to dobrze wrócić do domu po ciężkim dniu i na wejściu się uśmiać. :piwo:

Jasiek i tak Australijczycy(czyt.Ty) mają większe od Murzynów...tak mi koleżanka mówiła, ja tam nie wiem.

No tak Brzycho tez znam rózne opowieści, ale nie generalizujmy tak, bo to jednak wiele kobiet krzywdzi.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 17 lis 2007, o 14:48
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 23 lip 2007, o 12:35
Posty: 36

Zobacz profil 
Obrazek

Ana Ivanovic
BRUNETKI RLZ!! :D :lol:


           
Post 17 lis 2007, o 23:13
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 gru 2006, o 14:47
Posty: 157

Zobacz profil 
Już skończmy z tą dziewczyną. Jest lachociągiem dupodajką i koniec. Ja tylko pisałem (chyba), że jest bardzo ładna. Ale co Wy się czepiacie tego, że ja niby coś od niej chcę w sprawach miłosnych..
Boże broń od takich!!!

I koniec na ten temat myślę


           
Post 21 lis 2007, o 15:15
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Bez dwóch zdań najpiękniejsza piosenkarka w Polsce 8-)
http://facet.wp.pl/gid,9399148,img,9403303,kat,,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=2&rfbawp=1195652728.072&ticaid=14dc7

Miło popatrzeć :D Wiadomo dlaczego Polska wygrywa :)

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 21 lis 2007, o 20:55
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
Ja tylko pisałem (chyba), że jest bardzo ładna.


A ja pisalem, ze nie jest. :P

Powyzej przedstawiona Dioda Elektrownia... znaczy Doda jest od niej duzo ladniejsza. :D

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 22 lis 2007, o 12:04
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Stanowcze NIE dla sylikonowych pustych lalek :!: takich jak ta cała Doda.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 22 lis 2007, o 13:22
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Jak by dawała to byś uciekał :?: :lol: :lol:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 22 lis 2007, o 14:35
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Ja bym uciekał. Poważnie piszę. Nawet kiedys gadałem z kumplem na ten temat, że doda w ani jednym % nie jest w stanie mnie podjarać. Czuję do niej niechęć i odrazę i jest całkowitym zaprzeczeniem tego jak kobieta powinna się zachowywać, mówić, wyglądać itd. A sylikonowe cycki są obleśne..

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 22 lis 2007, o 17:48
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Badajcie to:

DODA - uwaga, MOCNO KOPIE! :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 23 lis 2007, o 07:29
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????


co do Dody, skonczcie gadać głupstwa, bo jak by chciała z Wami Obrazek to byście sie pewnie dłuzej nie zastanawiali, tylko siadali jak na czereśni i pestkami pluli :lol:


           
Post 23 lis 2007, o 10:39
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
No i po co mierzysz kogoś swoją miarą? Uzasadniłem dlaczego ona mnie ani w jednym % nie pociąga i pogódź się z tym, że jest ktoś, kto na jej widok prędzej się zżyga. Jest dla mnie zaprzeczeniem kobiecości, jest prosta, chamska, wulgarna, ubiera się jak dziwka, zachowuje się jak dziwka, wszędzie sie wypina etc etc etc etc...lol...już mi się zbiera, a jeszcze nie wytrzeźwiałem po Fokusie więc skończę wyliczankę :| Nie każdy na widok takiej prostej blachary od razu ma jedno w głowie...ja akurat mam całkiem co innego...sam więc skończ gadać głupstwa i nie narzucaj komuś swoich preferencji. To już Twój problem i nie obarczaj nim innych.

elo

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 23 lis 2007, o 11:59
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????


Ty za to pewnie używasz zawsze ładnych słów :roll: a po za tym ja pisałem o Obrazek a nie o tym jaka ona jest
a po za tym jakby sie taka Doda do Ciebie dobierała :wink: to co byś jej powiedział? przepraszam ale jesteś wulgarna, chamska i nie bede Cie zapinał :roll: :lol:

macie tu cytat z kibice.net tyle, ze o P. Hilton, ale mozecie sobie "wstawić" Doda :wink:

Cytuj:
Pier**licie jeden z drugim ze byscie Paris Hilton nie ruszyli a jak by sie wam rozkraczyla to byście chu**em szybciej machali niż zając biega.


ale w sumie rozumiem Cie, jednym sie podoba Doda a innym np chłopcy, a jeszcze innym murzyny ze swoimi długimi lagami :lol:


Ostatnio edytowano 23 lis 2007, o 12:06 przez stary jeż trej, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 23 lis 2007, o 12:05
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Tommy napisał(a):
Jak by dawała to byś uciekał :?: :lol: :lol:


Jak to mawiał niejaki Dżagas - "Jakby majty zdjęła, to ładnie byś warczał" ;-)

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 23 lis 2007, o 12:23
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Nie mozna mieć swojego gustu? To, że Tobie podoba się chamska blachara, to Twój problem.
Taaa...Paris Hilton też świetna....tyle fajnych, pięknych i naturalnych dziewczyn chodzi po naszym mieście więc leje z góry na dół na jakąś diodę. Jakby się dobierała, to możesz być na 100% pewny, że niczego by nie zdziałała. 1.jestem w szczęśliwym i długim związku 2. nawet jakbym nie był, to z pewnością ktoś taki jak doda nie byłaby tą, którą bym mógł jak to pisałes zapiąć. Podoba mi się całkiem inny typ kobiety, a doda jest jego zaprzeczeniem i karykaturą. Kumpela mi cos podesłała z rana :lol:

Obrazek

Mniam :) Lubisz takie malarstwo Seba? Ciekawe dlaczego taka "piękność" musi się tak tapetować? :? Ile ona ma lat? 22?23?...co będzie za 10 lat? No i te sylikonki cudne....ale to musi być przyjemność takie dotykać...

I weź odpłyń z jakimiś tekstami w stylu, że jednym podoba się doda, innym chłopcy itd....próbujesz być żałosny>?? Wiem, że takiemu komus jak Ty nie mieści się w głowie, że "piękność" doda, komuś się nie podoba....takich osób jest o wiele więcej. Ja akurat nie pojmuje jak takie cuś może sie komuś podobać...jeszcze jakiegoś 15-latka bym zrozumiał, ale Ty chyba masz swój wiek.
Tak sobie przypomniałem jak Cejrowski zniszczył frytkę swego czasu. Zamarzyło mi się żeby kiedyś porozmawiał sobie z dodą :lol: To byłaby masakra.(chyba, że doda ze swoim IQ by Wojtka pojechała :lol: ...jej mierzyli chyba w skali do 1000)

O masz: http://www.smog.pl/wideo/14217/kompilacja_najbardziej_blyskotliwych_tesktow_dody/

http://www.smog.pl/wideo/13452/czy_nazwanie_dody_blachara_jest_bezpodstawne/

Fajny kawałek.

Pozachwycaj się. Może Ty ja z ckma albo playboya znasz tylko? Świetnie ją komputerek zrobił nie? Najlepsze wydłużone nogi....zastanów się dlaczego ona wiecznie ma 14 cm obcas ? Sylikon, tapeta, ynteligentny wyraz twarzy, mądrość z każdego zdania, wulgarność, agresja, chamstwo itd. To jest fajne? :| Mam nadzieję, że po przeczytaniu i objerzeniu zrozumiesz, że jednak może mi się ona nie podobać bez jakichs żenujących tekstów o chłopakach (masz cos do ukrycia?, jakis kompleks?)

elo!

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 23 lis 2007, o 12:55
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????


garet napisał(a):
Nie mozna mieć swojego gustu? To, że Tobie podoba się chamska blachara, to Twój problem.

napisałem przeciez, ze Cie rozumiem, jednym sie podoba to i nnym tamto :lol:
garet napisał(a):
Taaa...Paris Hilton też świetna....

cytat był o niej, napisałem zebyscie sobie wstawili Doda
garet napisał(a):
Jakby się dobierała, to możesz być na 100% pewny, że niczego by nie zdziałała.

mówisz, ze łatwy nie jestes? :D
garet napisał(a):
1.jestem w szczęśliwym i długim związku

to juz inna sprawa...
garet napisał(a):
2. nawet jakbym nie był, to z pewnością ktoś taki jak doda nie byłaby tą, którą bym mógł jak to pisałes zapiąć.

to jaką mógłbyś zapiąć? :D (oczywiscie przed tym szczęśliwym związkiem)
garet napisał(a):
Podoba mi się całkiem inny typ kobiety, a doda jest jego zaprzeczeniem i karykaturą. Kumpela mi cos podesłała z rana :lol:
http://e4.pudelek.pl/p2381/f002bb71002643cb4745a3fb

tylko, ze to jest z zasranego pudelka, który włazi każdej bardziej znanej osobie w życie prywatne itd pisze takie same gupoty ja fakt, super expres i te inne gówna, i wcale bym sie nie zdziwił, jeśli sami dorzucili jej troche pudru. a po za tym nie sciemniaj teraz, ze koleżanka wysłała Ci, pewnie sam buszujesz tam codziennie :wink:
garet napisał(a):
Mniam :) Lubisz takie malarstwo Seba? Ciekawe dlaczego taka "piękność" musi się tak tapetować? :?

znam panny, co bez tapety wyglądają jak pół dupy zza krzaka, a tapetą elegancko :D to jest normalne

garet napisał(a):
No i te sylikonki cudne....ale to musi być przyjemność takie dotykać...

skąd wiesz, ze nie
garet napisał(a):
I weź odpłyń z jakimiś tekstami w stylu, że jednym podoba się doda, innym chłopcy itd....próbujesz być żałosny>??

a co nie jest tak? pływać nie potrafie :lol:
garet napisał(a):
Ja akurat nie pojmuje jak takie cuś może sie komuś podobać..

ja np. nie pojmuje jak komuś mogą sie podbać murzyni
garet napisał(a):
jeszcze jakiegoś 15-latka bym zrozumiał, ale Ty chyba masz swój wiek.

mam 14 i pół lat
garet napisał(a):
Tak sobie przypomniałem jak Cejrowski zniszczył frytkę swego czasu. Zamarzyło mi się żeby kiedyś porozmawiał sobie z dodą :lol: To byłaby masakra.(chyba, że doda ze swoim IQ by Wojtka pojechała :lol: ...jej mierzyli chyba w skali do 1000)

koleś chyba w koszulce hawajskiej? coś tam gadali o kobietach wyzwolonych?


nawet jak byś był w desperacji, jakiś tam dłuższy czas bez Obrazek jądra przepełnione, mało nie pękną, a tu pojawia sie Doda i sie dobiera, to mówisz jeje sory ja nie jestem łatwy a ty jestes hamska, nici z zapinania! ?


widze dopisałeś miedzy czasie pare zdań, ale teraz nie mam czasu odpowidac na nie :D
a te filmiki mi nie pójdą, nie mam czegoś tam zainstalowanego, chyba Javy


           
Post 23 lis 2007, o 13:26
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
seba1944 napisał(a):
napisałem przeciez, ze Cie rozumiem, jednym sie podoba to i nnym tamto


Tak napisałeś, ale można to zrobic normalnie, a nie w taki prostacki sposób. Napisałes w taki sposób, że wyszło, że jak sie komuś doda nie podoba, to mu się podobają chłopcy, murzyni itp. Nie każdy jest fanem dody, pameli i im podobnych.

seba1944 napisał(a):
cytat był o niej, napisałem zebyscie sobie wstawili Doda

No i jak sobie wstawie to co? Dalej mam takie samo odczucie....

seba1944 napisał(a):
mówisz, ze łatwy nie jestes?

No nie jestem.

seba1944 napisał(a):
to jaką mógłbyś zapiąć? (oczywiscie przed tym szczęśliwym związkiem)

Może kiedyś Ci pokaże jakie śliczne i mądre dziewczyny są w tym mieście. Doda nie dorasta im do pięt ani pod względem wyglądu, ani intelektu.
seba1944 napisał(a):
tylko, ze to jest z zasranego pudelka, który włazi każdej bardziej znanej osobie w życie prywatne itd pisze takie same gupoty ja fakt, super expres i te inne gówna, i wcale bym sie nie zdziwił, jeśli sami dorzucili jej troche pudru. a po za tym nie sciemniaj teraz, ze koleżanka wysłała Ci, pewnie sam buszujesz tam codziennie

Eeee...nie wierzysz w jej kilo tapety? To juz nie pierwsze takie zdjęcie...wystarczy się też dobrze przyjrzeć czasami jak ją gdzieś pokazują. No akurat nie zaszczycam swoja obecnością jakichs pudelków...za to moja kumpela zna mój stosunek do diody i zawsze żeby mi popsuć humor coś mi wysyła.
seba1944 napisał(a):
znam panny, co bez tapety wyglądają jak pół dupy zza krzaka, a tapetą elegancko to jest normalne

A ja znam takie, które bez śladu makijażu wyglądają przepięknie o każdej porze dnia i nocy. Zasada "kochanie nie zmywaj makijażu"...super.
seba1944 napisał(a):
garet napisał(a):No i te sylikonki cudne....ale to musi być przyjemność takie dotykać...skąd wiesz, ze nie

:| No z pewnością wielka przyjemność w macaniu sylikonowych cycków...aż taka wielka, że robi się niedobrze.
seba1944 napisał(a):
ja np. nie pojmuje jak komuś mogą sie podbać murzyni

Ty to chyba jakąs traumę przeżyłeś...murzyni, jakies długie lagi...co się stało? :lol:
seba1944 napisał(a):
nawet jak byś był w desperacji, jakiś tam dłuższy czas bez jądra przepełnione, mało nie pękną, a tu pojawia sie Doda i sie dobiera, to mówisz jeje sory ja nie jestem łatwy a ty jestes hamska, nici z zapinania! ?

Sprowadzasz to wszystko do czegoś tak głupiego. Zrozum, że ona mi się po prostu nie podoba, nie pociąga mnie i nawet przez myśl by mi nie przeszło, żeby ten tego. Powiedziałbym jej, że żygac mi sie chce jak na nią patrzę i niech idzie do Seby bo on takie lubi.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 23 lis 2007, o 13:54
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????


garet napisał(a):
seba1944 napisał(a):
mówisz, ze łatwy nie jestes?

No nie jestem.

aha :D rzadko spotykane zjawisko w dzisiejszych czasach :wariat:

garet napisał(a):
Może kiedyś Ci pokaże jakie śliczne i mądre dziewczyny są w tym mieście. Doda nie dorasta im do pięt ani pod względem wyglądu, ani intelektu.

pokazuj! masz jakieś fotki? bo nie chce mi sie łaźić po mieście i szukac :lol: co do intelektu, przeciez w intelekt sie nie zapina :wink :

garet napisał(a):
seba1944 napisał(a):
znam panny, co bez tapety wyglądają jak pół dupy zza krzaka, a tapetą elegancko to jest normalne

A ja znam takie, które bez śladu makijażu wyglądają przepięknie o każdej porze dnia i nocy.

takie tez znam

garet napisał(a):
seba1944 napisał(a):
garet napisał(a):No i te sylikonki cudne....ale to musi być przyjemność takie dotykać...skąd wiesz, ze nie

:| No z pewnością wielka przyjemność w macaniu sylikonowych cycków...aż taka wielka, że robi się niedobrze.

przypuszczam, ze nie macałeś takich, (no chyba ze nawet nie wiesz :lol: ) to skad mozesz wiedziec czy przyjemne czy nie?

garet napisał(a):
Ty to chyba jakąs traumę przeżyłeś...murzyni, jakies długie lagi...co się stało? :lol:

wywnioskowałem, ze pewien uzytkownik (nie bede pisał nicku, bo znowi sie pożali do adminów, ze mu ubliżam i teraz juz chyba ban mnie czeka :lol:, swoją dorgą załamał bym sie psychicznie, nie przeżyłbym tego itd :lol: ) poprostu miał jakieś przejścia z czarnuchami, zresztą jak to sie mawia na tym forum, "poczytaj pare stron wczesniej" :wink:

garet napisał(a):
Sprowadzasz to wszystko do czegoś tak głupiego. Zrozum, że ona mi się po prostu nie podoba, nie pociąga mnie i nawet przez myśl by mi nie przeszło, żeby ten tego. Powiedziałbym jej, że żygac mi sie chce jak na nią patrzę i niech idzie do Seby bo on takie lubi.

no to by Ci jaja pękły :lol:


           
Post 23 lis 2007, o 14:58
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
seba1944 napisał(a):
pokazuj! masz jakieś fotki? bo nie chce mi sie łaźić po mieście i szukac co do intelektu, przeciez w intelekt sie nie zapina :wink :


Jak wyrobię w sobie nawyk strzelania fotek dziewczynom na mieście to powklejam :wink: Co do intelektu to ma to dla mnie znaczenie...całkiem inna bajka z taką pustaczką dodzią, a z jakąś wartościową (i dużo ładniejszą) kobietą. Nie wiem, tak jakoś mam, że niektóre rzeczy skutecznie mnie do danej kobiety są w stanie zniechęcić (obrzydzić wręcz)..ilość szarych komórek, wulgarność, chamstwo, sztuczne cycki :wink: kilo tapety pod którą jest pasztet, nawet ubiór.(na rozdanie nagród mtv widziałem na onecie, doda ubrała się jak panienka spod latarni...żal było patrzeć. Ci Niemcy chyba pomyśleli, że w Polsce nawet prostytutka zrobi karierę.

seba1944 napisał(a):
wywnioskowałem, ze pewien uzytkownik (nie bede pisał nicku, bo znowi sie pożali do adminów, ze mu ubliżam i teraz juz chyba ban mnie czeka , swoją dorgą załamał bym sie psychicznie, nie przeżyłbym tego itd ) poprostu miał jakieś przejścia z czarnuchami, zresztą jak to sie mawia na tym forum, "poczytaj pare stron wczesniej"


hehe....wiem o kogo chodzi :wink: No wiesz, ale światowcy(i niePolacy) myslą innymi kategoriami :lol:

seba1944 napisał(a):
no to by Ci jaja pękły

Nieeee....znalazłaby się lepsza :wink:

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 23 lis 2007, o 15:42
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????


dobra juz ciul z murzynami, metrowymi lagami itd itp

trapi mnie dalej jedno:
garet napisał(a):
seba1944 napisał(a):
no to by Ci jaja pękły

Nieeee....znalazłaby się lepsza :wink:

a jeśli by sie nie znalazła? idziesz na impreze (oczywiście przed szczęsliwym zwiazkiem) chcice masz nieziemską nie moczyłeś kija od dłuższego czasu, poznajesz tam prze zajebistą w swoim guście panne, już jestes pewny, ze ją zapniesz i zrzucisz z wora z pół litry mlika ;) a tu zonk np wpada kolega, koniec imprezy itd, koleżanka zmywa sie na chate, Ty wracasz załamany z napompowanym worem, chcica jakiej nigdy nie miałeś, mało Cie nie wydrze z butów itd a tu nagle wychodzi zza rogu Doda :lol: i natępuje atak :lol: przypominam, ze Twoje jaja z przepełnienia wiszą po kolana i zaraz popękają, i co ? dalej swoje? każesz jej zeby poszła sobie w pizdu? :lol: nawet największa chcica by Cie nie zmusiła do zapięcia Dody? :roll: :lol:


           
Post 23 lis 2007, o 16:08
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Ciekawe po ilu browarach musiałbym być, żeby poczynić aż tak desperacki krok :lol: Piszesz, że to po imprezie więc w tym wypadku nie jestem w stanie kategorycznie zaprzeczyć przyznaję. Choc z drugiej strony wątpie, żeby ta chcica przeniosła się na inny obiekt...to raczej tak nie działa.
Dziwna to by była kobieta, która widząc mnie pierwszy raz od razu wskoczyłaby do łózka. Nie byłaby ona raczej w moim typie (urodowo może, ale reszta pewnie gorsza). Nie pisz mi takich czarnych scenariuszy...odstępuje Ci tą dodę :lol: nie wciskaj mi jej.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi