Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Brunetki, blondynki, a może rude????


Luźne rozmowy na luźne tematy


Kobiety z jakimi włosami najbardziej Ci się podobają??
BLONDYNKI 41%  41%  [ 63 ]
BRUNETKI 47%  47%  [ 72 ]
RUDE 8%  8%  [ 13 ]
INNE 4%  4%  [ 6 ]
Liczba głosów : 154
Opcje      Szukaj
Post 4 gru 2007, o 20:39
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Ale pierdzielisz....po Anglii, Francji, Urugwaju, Kambodży chodzą same laski tylko akurat paszteta wysłali (może i lepszą by znaleźli, ale polski problem polega na tym, że u nas lepszych znaleźliby tysiące!). Heheh delikatna skóra...aleś dowalił...Opinia o pięknych polskich kobietach jest nie tylko w Polsce. Jeden dojczland mi kiedyś mówił cos w stylu, że w Niemczech się mówi, że w Polsce na 10 kobiet jest 9 pięknych, a Niemczech na 10 jest piękna 1. Byłem w Anglii, Francji, Hiszpanii, Grecji, Włoszech, Belgii, Holandii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Czechach, Słowacji i na Węgrzech i nawet w Czechach czy na Słowacji jak piszesz nie widziałem tylu pięknych kobiet ile mamy u nas(tak tak mimo, że to Słowianki no ale co poradzę...piszę com widział)...nie wspominając o innych krajach. Wiadomo piękna się trafi wszędzie, ale ja tu piszę o częstotliwości. Masz tak gówniane pojęcie o kobietach, że...hehhehe kiedyś mi kumpel pokazał Twoje zdjęcie, które swego czasu mozna było znaleźć w sieci(juz nie ma chyba :lol: ) więc nie dziwię się, że wyemigrowałeś (czytałem, że dla Chinek facet z Europy to prawie jak Bóg) i Twoje potłuczone bełkoty pominę. Nie masz zniszczonej skóry bo jestes Australijczykiem przecież, a nie jakimś Polaczkiem.

Podsumowując Dominic...nie dla psa kiełbasa :lol: Wyrywaj se "lachony" na innej półkuli...u nas nic nie zarwiesz ciekawego. Długo sobie wmawiałes, że Polki są beee?(pewnie masz przykre doświadczenia...żadna Cie nie chciała? :lol: ) Mamie to powiedz....chyba, że jest aussie już.

Nie napisałes mi dlaczego posługujesz się naszym językiem i masz polski nick? I w dodatku z jakiej paki interesuje cie polska polityka? Schizofrenia? Ilu aussie mówi po polsku, posługuje sie polskimi nickami i świetnie sie interesuje w sytuacji politycznej w Polsce? Jesteś jakims ewenementem! :lol:

No wiesz...bandyta nie bandyta, ale taka prawda, że masa ludzi z tego forum chętnie by cię ujrzała. Ale nie mamy na to niestety widoków. W niektórych przypadkach akt bandytyzmu traci swój negatywny wydźwięk. :lol: Dobry uczynek bym spełnił.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 4 gru 2007, o 21:02
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
Ale pierdzielisz....po Anglii, Francji, Urugwaju, Kambodży chodzą same laski tylko akurat paszteta wysłali (może i lepszą by znaleźli, ale polski problem polega na tym, że u nas lepszych znaleźliby tysiące!).


A w Chinach MILIONY. :lol: :wink:

Cytuj:
Heheh delikatna skóra...aleś dowalił...


No coz... pisze, com widzial.

Cytuj:
Opinia o pięknych polskich kobietach jest nie tylko w Polsce. Jeden dojczland mi kiedyś mówił cos w stylu, że w Niemczech się mówi, że w Polsce na 10 kobiet jest 9 pięknych, a Niemczech na 10 jest piękna 1.


A ja proponuje sie cofnac pare wpisow wstecz do wypowiedzi Giene, ktory mieszka w Niemczech...

Cytuj:
Byłem w Anglii, Francji, Hiszpanii, Grecji, Włoszech, Belgii, Holandii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Czechach, Słowacji i na Węgrzech i nawet w Czechach czy na Słowacji jak piszesz nie widziałem tylu pięknych kobiet ile mamy u nas(tak tak mimo, że to Słowianki no ale co poradzę...piszę com widział)...nie wspominając o innych krajach. Wiadomo piękna się trafi wszędzie, ale ja tu piszę o częstotliwości.


Ja tam mieszkalem 25 lat w Polsce, pieknych kobiet nie brakowalo, ale zeby znowu byly ich takie tabuny, to tez bym polemizowal. Ale prosty przyklad - Don Beny wkleil kilka zdjec, jego zdaniem ladne kobiety, moim zdaniem ani troche. Wiec jak widac, kazdy bedzie mial inny gust.

Cytuj:
Nie masz zniszczonej skóry bo jestes Australijczykiem przecież, a nie jakimś Polaczkiem.


Nie - bo nie smaze sie godzinami na plazy i nie niszcze sobie skory. :D

Cytuj:
No wiesz...bandyta nie bandyta, ale taka prawda, że masa ludzi z tego forum chętnie by cię ujrzała.


Masa ludzi z tego forum mnie widziala i mnie znaja osobiscie. :) Slyszaly mnie natomiast tysiace i to nieraz. :wink:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 4 gru 2007, o 21:16
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
A w Chinach MILIONY.


Taaaa.... :roll: :wink:
Jasiek napisał(a):
A ja proponuje sie cofnac pare wpisow wstecz do wypowiedzi Giene, ktory mieszka w Niemczech...

No napisał, że NIEKTÓRE Niemki też są śliczniutkie....no i? Pisałem, że nie? Na 100 znajdzie się z 10 (może mniej) więc nie widze, żeby pisał cos sprzecznego...
Jasiek napisał(a):
Ja tam mieszkalem 25 lat w Polsce, pieknych kobiet nie brakowalo, ale zeby znowu byly ich takie tabuny

Są tabuny są...powiem Ci szczerze, że często mnie samego to zdumiewa...siedzę na ławce koło chodnika 10 minut i nie moge pojąć skąd się tyle tego bierze...minuta nie minie i następna idzie :D
Jasiek napisał(a):
Masa ludzi z tego forum mnie widziala i mnie znaja osobiscie. Slyszaly mnie natomiast tysiace i to nieraz.

Mniemam, ze znali Cie jako troszkę inna osobę....może jeszcze nie dostałeś szajby i nie ubzdurałes sobie, że jesteś aussie? Może nie pisałeś takich głupot, które wkurwiają? W każdym razie byłem trochę zaskoczony jak mi kolega wyznał ile osób jest na Ciebie bardziej ciętych niz Stalowiec na Resoviaka. Z pewnościa wszyscy mają archiwalne taśmy w domach, gdzie znany "australijski" dziennikarz coś mówi....cokolwiek.
Ja to się zawsze czułem jak jakiś Etiopczyk...tak sobie ubzdurałem jak Ty. :wink:

Dobra kończmy to juz bo mi się znudziło.

Damian: Kolejne prywatne wycieczki Garet <-> Jasiek proszę kontynuować na PW!

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 4 gru 2007, o 21:17
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????


_don_beny_ napisał(a):
http://www.fotka.pl/profil/xXdestiny90Xx/


nie znam, ale wyglądem urzeka

ciekawe jak wygląda bez photoshopa :roll:
masz przykład:
Obrazek
Obrazek

a tu jeszcze masz:
http://www.youtube.com/watch?v=PHcxT4f4tJk


a ty jasiek idź już w pizdu z tego forum, bo żygać mi sie chce jak widze ciebie i tego twojego kangura


           
Post 5 gru 2007, o 00:17
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Bardziej hardcorowy przyklad co photoshop potrafi ;)

Obrazek

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 13 gru 2007, o 21:14
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Taaa...:D

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,8 ... exy_tetris

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 16 gru 2007, o 10:23
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Obrazek

Jedyna Polka, ktora zostala Miss World. :) Obecnie ma 42 lata.

Video z ta pania

http://www.youtube.com/watch?v=gA94NIwDP38

http://www.youtube.com/watch?v=0fs-2bPsHx0

W konkursach Miss Universe natomiast Polka nigdy nie wygrala.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 16 gru 2007, o 12:06
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
No i czego to dowodzi? Jak dla mnie to dodatkowy atut bo "Miss" Universe czy "Miss" World zawsze zostają jakieś pasztety....raz na bardzo rzadko wygra jakaś przyzwoita. Agata taka była.
Widzę, że pojęcie o kobietach masz czysto teoretyczne...nie dziwię się (jak się nie ma "Miss" Universe to nie można miec ładnych kobiet)....
Jak już kiedyś wspominałem musisz mieć jakiś kompleks na punkcie polskich kobiet.... :lol: :wink: ale widzisz...jednak jakąś kobietę znalazłeś. Że to nie śliczna Polka to już nic nie poradzę. Wróć kiedyś jako "australijski :lol: " milioner, a może się uda. Głowa do góry! :D Na ten dzień pozostaje Ci leczenie kompleksów...

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 16 gru 2007, o 20:04
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 gru 2006, o 14:47
Posty: 157

Zobacz profil 
............. - ej sorki, że tutaj

w Zakopanem poznałem taką dziewczynę, starszą 2 latka, ale fajną - była w grupie z Lublina

i ona rzekomo zapamiętała moje imię i pseudonim i po tym odnalazła mnie przez GG - i tam w pierwszym wersie jest jej numer GG, z którego pisze (już nie ma)

Ma na imię Monika - czy ktoś gadając z Nią, może to sprawdzić, ale mi jej nie odbić??
czy to na serio ona?? chodzi mi głównie o imię, ściemnijcie, że jesteście z Lublina cośtam i, że Wam się podoba

ona naprawde jest extra laska :D


Ostatnio edytowano 16 gru 2007, o 20:39 przez _don_beny_, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 16 gru 2007, o 20:25
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
beny daj se siana :mrgreen:

nie szukaj na siłe .... :wink:


           
Post 16 gru 2007, o 20:32
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Spoko, odbije Ci ją Beny :D
Nie wiem czy będzie zadowolona, że podajesz jej numer na forum publicznym.

Zagadalem i w pierwszym zdaniu spytałem czy ma na imię Monika.
Napisała, że TAK.

nie ma za co Beny. :)
Nie martw się skończyłem już tą znajomość ładnie dziękując, że mi potwierdziła. :D
Śmiało flirtuj.

Ehhh....cudowne są te Twoje dylematy :mrgreen:

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 16 gru 2007, o 20:39
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 gru 2006, o 14:47
Posty: 157

Zobacz profil 
GARET SPRAWDZIŁ - ODWOŁUJĘ SPRAWĘ!!
JUŻ JEST OK!!


           
Post 16 gru 2007, o 20:41
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
hehe...radzę, żebyś wyedytował tamtego posta i wyrzucił z niego jej numer gg. Dużo osób czyta to forum i wiesz... :D Żeby Ci nie odbili uważaj.

Życzę Wam szczęścia :)

EDIT: A widzę, że to zrobiłeś.

Dla Ciebie Beny abyś był spokojny.

Cytuj:
tak jestem monika ale nie wiem z kim mam przyjemnosć

Jej słowa.

Czuję, że zapisałem na swym koncie kolejny dobry uczynek. :aniolek:

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 16 gru 2007, o 21:25
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 gru 2006, o 14:47
Posty: 157

Zobacz profil 
dzięki, garet

jak będę miał jej fotkę, to Ci pokaże jakie cacko do mnie należy ;D


           
Post 16 gru 2007, o 21:28
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Nie traktuj kobiet przedmiotowo Beny :wink:
To widzę, że to zaawansowana znajomość...myślałem, że to Twój kolejny przelotny romans :D

Szczęścia. Dobrze, że wybrałeś Polkę, a nie np Kambodżankę, Aborygenkę...czy coś.......:lol:

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 16 gru 2007, o 21:42
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????


zgadzam sie, ze Polka to bardzo dobry wybór! gorzej jak byś wybrał chinke albo murzyna


           
Post 16 gru 2007, o 22:01
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Ahahahahahahahaha...Seba :piwo:
Sam chciałem to napisać, ale polityczna poprawność wzięła górę i zostawiłem wielokropki z emotem :lol:

Tak czy inaczej Polki ponad wszystko! :peace: nieważne czy blondynki, brunetki, szatynki czy rude. :D

rozbawiony do łez pozdrawiam!

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 16 gru 2007, o 22:48
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
Aborygenkę


Taka na przyklad: :D

http://i.pbase.com/u15/sheila/upload/41928529.Aboriginalwoman2web.jpg

Widac, ze niektorzy strasznie cierpia nad faktem mojej zony Chinki i faktu, ze nie uwazam Polek za najpiekniejszych...

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 17 gru 2007, o 10:00
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
Forbidden
You don't have permission to access /u15/sheila/upload/41928529.Aboriginalwoman2web.jpg on this server.

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 26 lut 2010, o 21:55
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
http://wiadomosci.onet.pl/2134390,12,36 ... ,item.html

I pomyśleć, ze człowiek w tym wieku musiał porzeczki zbierać żeby na nowe adiki zarobić. Konsola to się nie śniła. A tu troszkę poświecenia i wszystko pod ręka było... eeeeh...

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi