Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Ulubione Piwo


Luźne rozmowy na luźne tematy


Jakie jest Twoje ulubione piwo??:D
Żywiec 15%  15%  [ 39 ]
Warka 18%  18%  [ 46 ]
Tyskie 10%  10%  [ 26 ]
Harnaś 4%  4%  [ 9 ]
Lech 20%  20%  [ 51 ]
Okocim 4%  4%  [ 10 ]
Redd's 5%  5%  [ 13 ]
Tatra 11%  11%  [ 29 ]
Carlsberg 7%  7%  [ 18 ]
Heineken 6%  6%  [ 16 ]
Liczba głosów : 257
Opcje      Szukaj
Post 9 gru 2004, o 23:23
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 lis 2004, o 18:10
Skąd: sedziszow
Posty: 30

Zobacz profil 
jak wczesniej mowilem zywiec jest moim najlepszym piwem
ale gdy nie mam kaski na picie na jakis melanzyk to kupuje 5 tatr mocnych i nie wiem co sie dzieje ze mna :oops:
ALe to wszystko jest nie wazne


           
Post 9 gru 2004, o 23:25
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 558

Zobacz profil 
Justa napisał(a):
a ja jako iz jestem dziewczyna wybralam reeds'a bo inne piwka sa dla mnie za gorzkie


I o to chodzi w piwie, gorzki smak chmielu mmmmm.

Jeżeli chodzi o mnie starego piwosza :P to obecnie pije żywca, jeśli jakaś imprezka to taterke mocną (pils sie zje... :( ) . A nie wiem czy ktos pamieta takie piwko jak "Okocim browar" (czerwona puszka lub etykietka) piłem je za czasów jak wypijałem 4 piwka i gleba :D . Teraz to już piwa dla najebki nie ma sensu pic (no chyba że mocne) wypijesz jedno, drugie smaki przyjdą i reszta idzie jak z górki, a "mięśeń piwny" rośnie ( biorąc np. mnie :| ) piwko to ewentualnie tak na "doprawienie" się.

PS: Dla tych co nie mają kaski a chcą sie "upośledzić" to mam przepis : Literke Wermuta (drogi jest niestety ale do przepisu jak najbardziej sie nadaje :P ) lub Cavaliera :P do tego sprite (vermut) cherry coke (cavalier). Do szklaneczki dajemy plasterek cytryny z odpowiednio ponacinaną skrórką wlewamy trunek na to odpowiednia "zalewke" (patrz wyżej) i siup ready smak jest nieporównywalny z poczatkową wersją ( nie jebie nalewka ścisle mówiąc :P :D . Do warunków domowych zalecane 2-3 kostki lodu. Na wieksze imprezki to tyko wódzia i ciepłe jedzonko


           
Post 9 gru 2004, o 23:40
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:18
Posty: 50

Zobacz profil 
Duzo pilem warki czerwonej, oko mocne tatry mocne itp. Ostatnio bardzo duzo pilem lezajska 8-) Poniewaz prosty rachunek za 4 okolo 10zl za 8 mieszcze sie w 20( ta druga opcja czestsza) 8-) Kiedys wpadam do sklepu a tu lezajsk 2.65 w puszce czyli nie zmiescilbym sie za 8 piw w 20 zyli :) ale patrze: Promocja przy zakupie 5 piw szoste gratis. Wiec sobie mysle : Piec? :roll: to tak jakbym chleb kupowal . I szoste gratis wyszlo z 2.20 za jedno :twisted: pozdro

P.S Kiedys przed meczem zuzlowym walnalem 6 mocnych piw w 30 minut bo juz motory warczaly i trzeba bylo pic na szybko :) Stal wygrala ja caly mecz humorek i po meczu ... oblalismy ta wygrana :shock: . ale oczywiscie jak kazdy zulik powiem ze w nalogu nie jestem :wink: . Narazka

_________________
Stal znow w Ekstralidze :)


           
Post 9 gru 2004, o 23:43
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
roddick napisał(a):
P.S Kiedys przed meczem zuzlowym walnalem 6 mocnych piw w 30 minut

Moze ja slaby zawodnik jestem, ale w to nie uwierze


           
Post 9 gru 2004, o 23:52
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 wrz 2004, o 13:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 42

Zobacz profil 
A gdzie Leżajsk to jest spox piwko no i oczywiscie Warka. Zywiec byl dobrym piwkiem ale jakies 3 lata temu a teraz sie z zywca siki zrobily.


           
Post 10 gru 2004, o 00:02
 


widze, tu same bogacze, wyskakuja z jakims zywcami, warkami, czy nawet Heinekanami :P Dla studenta takie trunki to niemal luksus :P


           
Post 10 gru 2004, o 00:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Jeśli mówicie o świetnych piwach, nie zapomnijcie wymienić znakomitego, irlandzkiego Guinessa! :)


           
Post 10 gru 2004, o 00:11
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
1. Wareczka
2. Tatra
3. Lezajsk
4. Edel Meister

To takie co najczesniej pije heheh... ;)

Z zagranicznych rzecz jasna Borsodi Sor! :lol:

I tak dla mnie najlepsze piwko to Wareczka... :)

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 10 gru 2004, o 00:12
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:18
Posty: 50

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
roddick napisał(a):
P.S Kiedys przed meczem zuzlowym walnalem 6 mocnych piw w 30 minut

Moze ja slaby zawodnik jestem, ale w to nie uwierze



Kto wie to wie :D Tak jak tu pisze o stawkach 200 zl w stsach tak o piwie napisalem jedna z sytuacji ktora mi sie przydarzyla. Ja piwo pije jak wode mineralna :) Ale okej skoro twierdzisz inaczej to podaj mi wedlug Ciebie czas minimalny w ktorym zdolal bym to wypic? :) pozdrawiam

_________________
Stal znow w Ekstralidze :)


           
Post 10 gru 2004, o 00:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Mi najbardziej smakuje Zywiec i Taterka z lekkim wskazaniem na to pierwsze :P

PS. Jednak nie ma to jak bolsik :!: (Gorzow 2004) :lol: 8-)


           
Post 10 gru 2004, o 00:30
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Ja Wam powiem tyle liczy sie pierwsze i moze drugie piwo, bo pozniej wchodzi juz wszystko... hehe :lol: Najlepiej sobie kupic jakies dobre piwko na poczatek... ;)

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 10 gru 2004, o 00:34
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
To i ja się wypowiem :D

Najbardzie lubie Wareczke...czerwoną oczywiście. Na wyjazdach natomiast z przyczyn ekonomicznych :lol: preferuje Tatre lub Żubra :lol: :wink: Pozdro dla ekipy z tylnej "kanapy" :D :lol:

P.S Dobry temat :D



Faktycznie zalezy od klimatu...
Na wyjazdach najlepsza jest tatra, na wakacjach najlepsze BORSODI, ogolnie lubie Warke i Carlsberga i swoj glos oddaje na to drugie piwo, bo niestety Borsodi nie ma na liscie :D:D:D

PS: Tylna kanapa? czasem ja w rekach trzymalismy :D

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 10 gru 2004, o 00:39
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 18:56
Skąd: rzeszow
Posty: 206

Zobacz profil 
zaglosowalem na zywca bo on otworzyl mi okno na swiat :wink:
tak wogole to polecam odwiedzic browar w zywcu bo to ile tam stoi piw w fabryce to mozna sie poczuc jak w raju :D
ale oprocz zywca lubie tez debowe mocne, tatre (mocna oczywiscie), tyskim tez nie pogardze bo sie przekonalem do niego na ostatnich wakacjach, a i lech jest dobry, zwlaszcza mocny choc i zwykly tez jest lux, no i jeszcze okocim i.... lubelska perla mocna, naprawde dobre piwo
tak naprawde to nie lubie tylko warki w kazdej odmianie i piw smakowych czyli tzn oranzad
no i do wymienionych juz lubianych piw trzeba dolaczyc van purka :D a to glownie ze wzgledu na cene :D jak sie juz kupuje van pura to zwykle jest sie w takim stanie ze na pewno bedzie smakowal :D o leazjsku juz nie wspomnie :D
no i jeszcze podkarpackie i imperator (10%) :lol: staszne syfy ale jak na piwo to maja moc :D

_________________
Obrazek


           
Post 10 gru 2004, o 01:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
Heh! Niezly temacik!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Ja zaglosowalem na Tyskie!!!!!! 8-)
Jak dla mnie to teraz jedno z najlepszych piwek!!!!!! 8-)( mowa rowniez o Debowym!)
Zywiec owszem kiedys dobre piwko ale teraz no coment!!!!!!! :roll:
Tak samo zepsulo sie jak niegdys EB,ale mniejsza z tym......!
Lech niezly no ale cena juz mniej!!!!! :wink:
Carlsberg dobry na kaca!!!!!!! :wow:
Warka tez sie popsula,albo moje kubki smakowe sie zepsuly!!!!! :lol: :lol:
Tatra pils siki, a po mocnej dynia strasznie rabie!!!!!!!!!
Harnas (zimny)wcale nie jest zly a i niezlego kopa ma!!!!!!!!!(u mnie w sklepie jest promocja i z butelka kosztuje 1.79!!!!! :wow:
Zubr nic do tego piwka nie mam! Moze byc!Cenowow tez ok!
Reeds to rowniez dobre piwko na kaca(ale tylko jedno bo po wiekszej ilosci rura strasznie pali!)
Heineken siki weroniki!!!!! :roll:
Lezajsk w sumie tez ewentualnie moze byc tak jak i Van Pur!!!!!(to taki lekki lekki patriotyzm :wink: )
Oko tez jest niezle!!!!!!
A co do powaznych "grzebulcow" to dla mnie numer jeden to Faxe 10%!!!!!! :wow: No i niegdys wino Warka!!!!!!!!(gazowane) Ten szajs mial dopiero kopa!!!!! :lol: :lol: :lol: 8-) 8-) 8-) 8-)

_________________
Obrazek


           
Post 10 gru 2004, o 04:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Zrobiles ankiete a na niej nie znalazl sie Zloty Bazant - ze slowacji. To jedno lepszych piw jak dla mnie. Pozatym lubie tez pic Korone - mexykanska szczegolnie w lecie i z zielona cytrynka. Z polskich piw najbardziej kiedys odpowiadalo mi Lech Premium - moze ze wzgledu na zaangazowanie tego browaru w speedway. Pozatym lubie Zywca a nie przepadam za Okocim. Warke tez kiedys sie pilo, chociaz jej slodkawy smak nie za bardzo pasuje do piwa. Czasem tez lubie napic sie Guinnesa a takze piwa pszenne... Heineken to piwo troche przereklamowane, wlasciwie nic w nim szczegolnego nie ma co by go odroznialo od innych jemu podobnych. Pozdro!!!

ps mam nawet encyklopedie piwa ... jest tego troche na swiecie. Niestety nie ma w niej polskich browarkow.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 10 gru 2004, o 06:21
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 kwi 2003, o 05:45
Skąd: USA
Posty: 35

Zobacz profil 
Hej Error !!!! Jak Ty mozesz pic to ,,wasiate gowno,, 8-) ????
To ,,cos,, to trudno nawet piwem nazwac a kolorek ma jak kocie szczyny. :D


           
Post 10 gru 2004, o 10:31
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 cze 2004, o 13:25
Skąd: erzetuwu
Posty: 140

Zobacz profil 
ja lubie najbardziej Taterke ale czasem w barach pije inne marki np. Żywiec żeby nie było monotonnie :) :) :) :)


           
Post 10 gru 2004, o 11:10
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 paź 2004, o 12:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 91

Zobacz profil 
Ja wole żywca i taterke a wogole co mam to wypije


           
Post 10 gru 2004, o 12:17
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
No to ja tez napisze cos od siebie. Z polskich piw to oczywiscie najlepsza jest Warka Strong, zreszta dla mnie to jest najlepsze PIWO na swiecie.
No i jeszcze napisze ze troszke Wam zazdroszcze bo mozecie sobie wyjsc kiedy chcecie do sklepu i kupic pyszne polskie piwko, a ja niestety jestem skazany tutaj na picie tych niemieckich sikow, bo tego piwem raczej nazwac nie mozna... ehh takie zycie. :|


           
Post 10 gru 2004, o 12:42
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 29 lip 2004, o 10:28
Skąd: z mojego slynnego fotela :P
Posty: 30

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
widze, tu same bogacze, wyskakuja z jakims zywcami, warkami, czy nawet Heinekanami :P Dla studenta takie trunki to niemal luksus :P


Michal postaraj sie dobrze w tym roku wypasc w sesjach - i jesli tak bedzie to w pszyszlym bedziesz sobie mogl pozwolic i na Heinekena i nawet na Bacardi :P :D

_________________
There's Latin spirit in everyone ;)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 360 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi