Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Boks


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 25 cze 2009, o 12:37
 Re: Boks
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
A jak tam Andrew? Ma zamiar jeszcze walczyć czy dał sobie spokój? Pytam poważnie.


           
Post 25 cze 2009, o 12:39
 Re: Boks
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Tego nie wie chyba sam Gołota. :mrgreen:

_________________
Obrazek


           
Post 9 lip 2009, o 19:25
 Re: Boks
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Post pod postem, ale musiałem się pochwalić. :spiew:

http://www.sport.pl/sport/1,65025,68066 ... dania.html

Czyli dokładnie to, co tu pisałem. 8-)

_________________
Obrazek


           
Post 12 lip 2009, o 09:41
 Re: Boks
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
brzycho a to nie jest tak ze "Amerykance" chca na Adamku zarobic sporo kasy i go wyciulac? Podzial kasy za walke itd. Wiec moze sie dogadac nie moga, a Adamek czekac dluzej nie moze, tylko musi walczyc bez jakis dluzszych przerw wiec dlatego walka z Gunnem... ale lepiej wysmiac Adamka i cieszyc miche na forum...

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 12 lip 2009, o 14:00
 Re: Boks
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Tak Robi. Za walkę z Gunnem zarobił tyle, że może się już przeprowadzić do domku ze złotymi klamkami. :spiew:

A Skrzecz cieszy michę w gazetach.


Kolejny gniot.

Boli te 15 punktów, oj boli. :hahaha:



Edit
http://www.sport.pl/sport/1,65025,68125 ... damka.html
No to teraz zobaczymy. :afro:

_________________
Obrazek


           
Post 28 lip 2009, o 19:28
 Re: Boks
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 wrz 2008, o 13:37
Posty: 39

Zobacz profil 
Dziesiątego października ma się odbyć w Polsce walka Tomasza Adamka z Andrzejem Gołotą. - To historyczny moment w polskim boksie zawodowym, takiego mega pojedynku jeszcze u nas nie było - przyznał w rozmowie z PAP trener Adamka, Andrzej Gmitruk, który w czasach amatorskich pracował z Gołotą.


- Rozmawiałem z menedżerem Tomka, Ziggim Rozalskim, który potwierdził informację o terminie walki Adamka z Gołotą. Wcześniej mało kto wierzył, że dojdzie do takiej konfrontacji, ale naprawdę nabiera ona realnych kształów. Prowadzone są rozmowy z panem Solorzem, właścicielem Polsatu, który jest zainteresowany transmisją telewizyjną - powiedział PAP Gmitruk.

- Bój tak uznanych pięściarzy, o takich nazwiskach, zelektryzuje nie tylko kibiców, ale całe polskie społeczeństwo. Zainteresowanie będzie ogromne. To historyczny moment w naszym boksie zawodowym, takiego mega pojedynku i promocji dyscypliny jeszcze u nas nie było - dodał.

Adamek jest mistrzem świata organizacji IBF w wadze junior ciężkiej, ale pojedynek rozegrany zostanie w kategorii ciężkiej, w której występuje Gołota.

- Najlepszym miejscem na rozegranie walki byłby katowicki Spodek - uważa szkoleniowiec.

W przyszłym tygodniu Adamek z Rozalskim przylatują ze Stanów Zjednoczonych do Polski. - Wówczas mają się odbyć decydujące rozmowy. Później pojadę z Tomkiem do USA na kilkutygodniowe przygotowania. Do ojczyzny wrócimy dwa tygodnie przed pojedynkiem - dodał Gmitruk.

- Czy moje serce będzie rozdarte? Prowadziłem kiedyś w czasach amatorskich karierę Andrzeja Gołoty (efektem współpracy był brązowy medal igrzysk w Seulu - PAP), ale jestem trenerem Adamka i stanę w jego narożniku. Wcześniej Tomek nie będzie z nikim rywalizował. Do potyczki z Gołotą nie nabierze też wielu kilogramów, zapewne waga oscylować będzie w okolicach 96 kg. Nie ma mowy o eksperymentowaniu - stwierdził.

Ponad rok temu Adamek zamieszkał z rodziną (żoną i córkami) na stałe w Stanach Zjednoczonych, zdobył i zdążył już dwukrotnie obronić pas IBF, ale jego nazwisko nie wywołuje specjalnego zainteresowania ze strony największych gwiazd boksu (mówiło się wcześniej m.in. o negocjacjach z Bernardem Hopkinsem czy Royem Jonesem Jr. - PAP), ani amerykańskich telewizji, które płacą miliony dolarów tylko sławom.

W zawodowej karierze 33-letni Adamek stoczył 39 pojedynków, z których tylko jeden przegrał. Gołota w styczniu skończy 42 lata, a ostatni raz w ringu pojawił się prawie dziewięć miesięcy temu, później leczył kontuzjowaną rękę. Trudno przypuszczać aby po czterech nieudanych próbach, dostał jeszcze jedną szansę rywalizowania o mistrzostwo świata. Jego rekord wynosi 41-7-1.

++++++++++++++++++++++++++++++

Jak dowiedział się portal "BoxingNews.pl" 10 października dojdzie do walki wszech czasów. W ringu zmierzą się mistrz IBF w wadze cruiser Tomasz Adamek (38-1) oraz najlepszy polski ciężki Andrzej Gołota (41-7-1).
Zobacz również

Dziś doszło do rozmowy telefonicznej pomiędzy menadżerem obu pięściarzy Ziggym Rozalskim a Prezesem Polsatu Zygmuntem Solorzem. Obaj Panowie ustalili warunki finansowe na ten pojedynek i walka na 100% dojdzie do skutku.

- Dziś Big Boss Mr. Solorz dał nam ofertę, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Tomek i Andrzej są mu bardzo wdzięczni za to, co zaproponował. Pieniądze są dobre i walka na pewno się odbędzie! Dziękuje jeszcze raz Panu Solorzowi i Panu Kmicie. Walka na pewno odbędzie się w październiku - powiedział w rozmowie z "BoxingNews.pl" Ziggy Rozalski.


Bryzcho czekam na komentarz do zaistniałej sytuacji :piwo:


           
Post 28 lip 2009, o 23:25
 Re: Boks
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Heh.

Moje zdanie jest takie, że na jakikolwiek komentarz należy poczekać do momentu, gdy gala ta zostanie już zaklepana na 100%. Jak pisali o Hopkinsie to data też już była (11 lipca). A prawda jest taka, że na chwilę obecną głos zabiera tylko Gmitruk, i nikt więcej. Z obozu Gołoty cisza. Adamek chce by było o nim głośno. Dlatego jak już coś o nim piszą to na ogół jakieś wyssane z palca historie. A to, że Hopkins się z nim kontaktował, a to, że Hollyfield przyjedzie do Polski, a to, że może jakaś walka z Royem Jonesem... Teraz wszyscy nakręceni na walkę Gołota vs Adamek. Ale oczywiście pisząc wszyscy mam na myśli tylko i wyłącznie obóz Adamka. 8-)

Gołota powiedział kiedyś, że nie bije kobiet, dzieci i Adamka. I wydaje mi się, że ta wypowiedź będzie nadal aktualna.;]


Ps. Wykorzystując sytuację.
Polecam.
http://www.youtube.com/watch?v=LT7iCT5M ... L&index=49
Coś pięknego. 8-)

Ja już odliczam dni do walki Marqueza z Floydem Mayweatherem (19.09). Mam nadzieję, że będzie to pierwsza porażka tego drugiego. 8-)

_________________
Obrazek


           
Post 3 sie 2009, o 20:24
 Re: Boks
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Brzycho walka mistrzostwo :piwo:

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 4 sie 2009, o 08:10
 Re: Boks
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Jak dla mnie to jest walka z Gołotą o nic,bez większego sensu a jeszcze lapnie jakiegoś dzwona,klęknie i co?
Nie rozumiem zamiast walczyć z np.Hopkinsem nawet za mniejsze pieniądze,wyrobić nazwisko to walczy z kelnerami typu Gunn. :wariat:
Co do walki z Marquezem to mam nadzieję że "piękny chłopiec" w końcu padnie na dechy 8-)
Ja bardziej czekałem na walkę Kliczki z Hayem,szkoda że tak wyszło jak wyszło. .

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 19 wrz 2009, o 14:27
 Re: Boks
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2006, o 19:37
Posty: 142

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Ja już odliczam dni do walki Marqueza z Floydem Mayweatherem (19.09). Mam nadzieję, że będzie to pierwsza porażka tego drugiego. 8-)

odświeżam, bo to już dzisiaj. zaznaczam również, że nadzieja u mnie ta sama, ale słabo to widzę [obym się mylił].

tak czy inaczej, zapowiada się kawałek dobrego boksu.

_________________
Każda godzina dnia i nocy pachnie kawą. Każda godzina dnia i nocy przynosi inną barwę świata. Tworzy ją kofeina, zabarwiając moje myśli i malując dla mnie świat. Każda godzina budzi we mnie pragnienie napoju zrodzonego z geniusza wieków. Pragnę nawet wówczas, kiedy piję. Jest nas kilku, tak jak ja, opętanych. Pijemy kawę. Jej smak wonny, słodki, przedziwny i gorący cieszy nasze usta, syci czeluście naszych wnętrz. Nozdrza wciągają jedyny spośród zapachów świata.
- M.S. Alkaloidy


           
Post 19 wrz 2009, o 14:36
 Re: Boks
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Floyd waży ok 1 ponad to na co się umówili,będzie płacić...3mam kciuku za Marqueza
o ktorej jest walka w tv? polsat??

dobre juz mam 3:00 Polsat sport extra

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 19 wrz 2009, o 16:47
 Re: Boks
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Tak, to już dzisiaj. Kiedy pisałem poprzedniego posta byłem pełen nadziei. Teraz już nie jestem. Walka została zakontraktowana w umownej wadze 144 funtów i dla Marqueza będzie to przeskok o dwie kategorie. To martwi mnie najbardziej. Jeszcze gdyby tego było mało to pussyboy waży jeszcze więcej. Jestem przekonany, że zrobił to z pełną premedytacją. No ale kij mu w oko. Juan kaman! 8-)

Boje się jeszcze o samą walkę. Pussy walczy nudno (jak dla mnie przynajmniej), lub mega nudno (no chyba, że jego wujek wparuje na ring jak np. w walce z Zabem Judahem;f). Marquez to typowy bokser kontrujący. Dziś może być średnio ciekawie. Chociaż jak dla mnie walka może być najgorsza w historii byleby Mejłeter dostał solidny oklep. O nic więcej nie proszę.;]

_________________
Obrazek


           
Post 19 wrz 2009, o 17:46
 Re: Boks
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Słyszał ktoś coś może na temat reaktywowania sekcji bokserskiej na Stali? Bo mnie takie słuchy ostatnio doszły :D

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 23 paź 2009, o 18:51
 Re: Boks
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Już w sobote walka "stulecia" Adamek vs Gołota a tu taka cisza w tym temacie :roll:
Relacja od 19, walka wieczoru około 23:00
Zamierzam ogladnąc ten spektakl, mam nadzieję że "Endriu" nie zepsuje Mi tego wieczoru i powtórki nie będę musiał ogladac w ..."telexpresie" :lol:

A tak poważnie na kogo stawiacie ?
Ja w tej walce bede kibicował oczywiście ...Polakowi :D , a któremu to jeszcze nie wiem, ale wydaje Mi sie że wygra ....Adamek :roll:

Mam nadzieję że zobaczymy kawał dobrego boksu.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 23 paź 2009, o 19:16
 Re: Boks
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Na moje oko Endrju zmiazdzy Adamka ;)
20 kg ich dzielia to naprawde spora roznica, Adamek napewno bedzie szybszy, ale pod Cisami Goloty bedzie sie musial ugiac :)
Inna sprawa nie zastanawialise sie czasem czy ta walka nie bedzie ustawiona?
Andrzej co mia osiagnac w ringu to osiagnal i ta walka to raczej taki jednorazowy fajerwerk, jemu nie robi roznicy czy wygra czy przegra. No ewentualnie straci juz resztki honoru. Natomiast jesli Adamek przegra to w zasadzie przekresli swoja kariere w jakis sposob, no ale zobaczymy.
Co by nie bylo to bedzie dlugo wyczekiwana walka i napewno zgromadzi rekordowo liczna publicznosc :)

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 23 paź 2009, o 21:07
 Re: Boks
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2008, o 00:53
Posty: 174

Zobacz profil 
Polan a widziales walke bodaj Nickolay Valuev vs. Evander Holyfield?
Dla mnie to nieco nawiazanie do tej walki Goloty z Adamkiem. Holyfield pierwsza polowe walki rozegral wysmienicie z rosyjskim wiezowcem i osobiscie uwazam go za wygranego tamtego pojedynku. Adamek moze zrobic to samo i moze mu akurat szczescie dopisze ze strony sedziow, bo znajac Golote to on raczej wolno sie rozkreca.. i to jest szansa Adamka.

_________________
Wczoraj sie nie urodzilem, jutro nie mam zamiaru umierac.


           
Post 23 paź 2009, o 21:15
 Re: Boks
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 wrz 2005, o 12:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 347

Zobacz profil 
Taa jeśli Gołota nie padnie na deski w 1 rundzie, wg mnie wygra... Co by nie było jemu będę kibicował. Czy to o 23, czy o 4 w nocy, tak czy tak, z emocjami się jego walkę będzie oglądało zawsze ;)


           
Post 23 paź 2009, o 21:18
 Re: Boks
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Wałujew to jest kawal swiniaka, gora lodowa i nie wiem co jeszcze, Golota nie jest az tak wolny jak Walujew, a Ademek nie jest tak swietnie wyszkolony technicznie jak Evander, no ale napewno bedzie szybszy od Andrzeja :)

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 23 paź 2009, o 23:31
 Re: Boks
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Lepiej niech wygra Adamek bo dla niego to jest ważniejsze,z drugiej strony godne pożegnanie "ostatniej nadziei białych" to wygrana z mistrzem :biggrin:
Tomek powinien być dużo szybszy a szybkość w boksie spala,dobry przykład Hatton-Pacquiao.Z drugiej strony jak wejdzie Andrzejowi jakaś bomba to Tomek moze nie ustać.Pomysł z ustawieniem też już słyszałem,ciekawe co to będzie 8-)

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 24 paź 2009, o 15:12
 Re: Boks
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Ja tam jestem mocno za Adamkiem. Andrzej dużo "krzyczy" w mediach, zobaczymy co z tego wyjdzie. Obstawia ktoś remis? Tomek Adamek :ninja:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 356 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 173 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi