Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Boks


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 20 gru 2004, o 17:57
 


Cytuj:
a tam to pikus ja nawet sie z nim tak troszke znalem nawet pare razy dal mi czesc jednym slowem jak bylem mlodszy i go poznalem to zrobilo na mnie wrazenie jego klatka piersiowa

wow :shock: a ja widzailem Go pod Europa, przeszedl co najweyzej metr obok mnie, zajebista sprawa, nie? :lol: :lol:

Nie ma co gadac, walka przed telewizrem, a ogladanie na zywca to dwie rozne rzeczy :P Ale ten co nie byl na hali nie ma prowniania, a szkoda, bo naprawde warto bylo przyjsc ;)

PS wsrod publicznosc bylo rowniez kilka ciekawych twarzy :Siwerczewski (haj ma nawet z nim fote-buahha),Nalepa, Zegan, nawet Poltorakowie byli :P A i Trojan z Mackiem takze przybyli ;) hehe


           
Post 20 gru 2004, o 18:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Jutro Nalepa będzie w ZST :D spotkanie z młodzieżą :P punkt 10:45 :>

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 20 gru 2004, o 18:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
PS wsrod publicznosc bylo rowniez kilka ciekawych twarzy :Siwerczewski (haj ma nawet z nim fote-buahha),Nalepa, Zegan, nawet Poltorakowie byli :P A i Trojan z Mackiem takze przybyli ;) hehe
Wez nawet tego nie pisz na publicznym forum:P:P:P

Ale gala byla przednia - super zabawa szczegolnie przy wlace "Diablo" a poza tym wielkie emocje podcas walki "Cygana"... Zajebista sprawa :D:D:D

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 20 gru 2004, o 18:29
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Nie mogłem oglądać niestety gali na żywo z Podpromia, ale oglodalem w TV na Polskat Sport.... SUPER Cygan !!!! Brawa naprawde za tą walke. Na początku troche sie wydfawał spięty ale później juz nie dawał szans przeciwnikowi :). Wiecie... ja nie wiedziałem i nie słyszałem nigdy że on siedział w więzieniu, dopiero wczoraj w Tv sie o tym dowiedziałem... Ale widać ze wzmocniło go to... nie wiem czy psychicznie ale napewno fizycznie :P

_________________
Obrazek


           
Post 20 gru 2004, o 18:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2004, o 21:15
Skąd: H 69
Posty: 1558

Zobacz profil 
Walka była przednia bravo...Lecz najbardziej podobała mi sie ta co walczył ten dziadek :lol: :lol: :lol: który miał styl żurawia słabo sie uśmiałem :P Dostawał po pysku a i tak dalej komediował :P...

_________________
Obrazek
MPF-Marma Psycho Fans


           
Post 21 gru 2004, o 15:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Ja żałuje, ze nie poszedłem a miałem iść :(
Może kiedyś w przyszłości jeszcze będzie jedna gala...w Rzeszowie :)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 21 gru 2004, o 17:53
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Ja miałem okazje, ale z historii musiałem cw uzupełniac i mi sie nie bardzo tez chciało, myslałem ze bedzie kijowo :wink: BO jakbym miał pewnie wielka chec, to cw bym pojebał :P
a tak to miałbym fote z Świerszczem jak haj, a nie mam :( :D :lol:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 28 gru 2004, o 00:46
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 21 mar 2004, o 03:05
Skąd: Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
Cytuj:
chooj mnie obchodzi, ze przystawal z soviakami...


Idź, sio, won, papa.

Cytuj:
Wychowałem się w Śródmieściu. Jak byłem młokosem byłem za Resovią.


Był, Jest, Będzie.


           
Post 28 gru 2004, o 00:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2004, o 21:15
Skąd: H 69
Posty: 1558

Zobacz profil 
To Ty chyba gości nie byłeś na tej walce :roll: ...

Jak żtdki zaczeły śpiewać resovia to Kostecki tak " nie resovia a Rzeszów" i tak było więc nie pitol jak niewiesz...

_________________
Obrazek
MPF-Marma Psycho Fans


           
Post 28 gru 2004, o 01:16
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 21 mar 2004, o 03:05
Skąd: Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
KubaBaku napisał(a):
To Ty chyba gości nie byłeś na tej walce :roll: ...


Nie byłem.
Ty chyba nie wiesz kim jest cygan :))))))))))))))))))))))))))

KubaBaku napisał(a):
Jak żtdki zaczeły śpiewać resovia to Kostecki tak " nie resovia a Rzeszów" i tak było więc nie pitol jak niewiesz...


A czy ja pisałem że o tym nie wiem ? :)


           
Post 28 gru 2004, o 01:28
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
KubaBaku gwarantuje Ci, ze Kaser jest bardziej kumaty od Ciebie... :P

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 1 paź 2005, o 00:33
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
nie znalazlem tematu o boksie ktory istnial na forum no ale dobrze ze ten sie uchowal :wink:
co taka cisza przeciez juz 15 pazdziernika kolejna gala boksu zawodowego w Rzeszowie ja bylem rok temu w grudniu i nie zaluje tych 30 zeta na bilet w tym roku bilety troche tansze 8-) jak ktos nie byl ostanio ma szanse pojsc teraz a naprawde warto pomozmy Dawidowi jak w grudniu osiagnac pas mistrza swiata tylko tym razem seniora wiecej info w dzisiejszych super-nowosciach


Dawid " Cygan Kostecki" podczas czwartkowej konferencji podziękował prezydentowi Rzeszowa Tadeuszowi Ferencowi oraz swoim promotorom za możliwość walki o tytuł mistrza świata w rodzinnym mieście. Młodzieżowy mistrz świata zapewniał, że jest gotowy na podjęcie wyzwania wśród seniorów.

- To dla mnie bardzo ważne - mówił bokser - Po raz kolejny spełniły się moje marzenia. Będę mógł walczyć przed rzeszowską publicznością. Jestem tym bardziej szczęśliwy, że tym razem będę walczył o mistrzowski pas w kategorii seniorów. Wiem, że będę do tej walki przygotowany na dwieście procent. Znam słabe i mocne strony rywala i zrobię wszystko by go pokonać.

Przeciwnikiem Dawida będzie Belg Ismail Abdoul. Walka, o czym wcześniej informowaliśmy odbędzie się 15 października w rzeszowskiej hali Podpromie. Bilety w cenie 15, 20, 25 i 39 zł można nabywać: w hali Podpromie, CH Europa i kinie Zorza.
:)
p.s.jesli nie byloby to porblem prosze o zmiane tematu na Cygan-Abdoul 15.10 Rzeszów


           
Post 1 paź 2005, o 10:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
Fajnie ze takie tanie te bilety... moze i ja bym sie skusil :] Sie zobaczy.... (jak wygram cos w toto-mix :P) A tak na serio to w grudniu 30 to kosztowal bilet na srednie miejsce a tu za 39 mamy miejsce zaraz przy ringu.... Mysle ze Dawid spokojnie wygra a pomoze mu przy tymrzeszowska publicznosc... Tak wogule to bede jescze jacys inni bokserzy??

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 1 paź 2005, o 11:55
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Tym razem "Cygan" bedzie miał trudniejszego przeciwnika.Najprawdopodobniej oprucz Dawida wystapią inni bokserzy grupy HAMMER-PROMITION czyli Diablo i Zegan.Bilety nieco tańsze niż w rok temu.Ciekawe jaka bedzie frekwencja


           
Post 1 paź 2005, o 12:06
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Mario ja w grudniu mialem bilet za 29 zeta na trybunke B i bylo wszystko exstra widac i uwazam ze byly to super miejsca 8-)
bardzo fajnie ze bilety sa tansze mam nadzieje ze wreszcie na zywo bede mogl zobaczyc walke Zegana(obiecal ze bedzie sie boksowal w Rzeszowie :wink:) fajnie tez jakby Diablo wypadl :wink: :D


           
Post 1 paź 2005, o 21:53
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2005, o 08:11
Skąd: ZE STALI
Posty: 130

Zobacz profil 
Moze troche z innej beczki ale tez o boksie. Kto ogląda program ZA wszęlką cene na polsacie co go Sylvester Stallone i Sugar ray Leonard prowadzą . Od dawna zaden program mnie tak nie wciagnął. Naprawde super. Moze w Polsce mozna zrobic taki program???


           
Post 1 paź 2005, o 23:14
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
ogladalem ten program fragmentami i naprawde jest wciagajacy. Z jednej strony sport, a z drugiej taka troche telenowela.

A co do Sugar Ray'a to ostatnio byl w Swiat wedlug Bundych :D:D

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 6 paź 2005, o 10:16
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
BOKS ZAWODOWY: Cygan bije w sparingach
Dawid Kostecki walczy w Rzeszowie już za 9 dni


Dawid „Cygan” Kostecki trenuje w Warszawie przed zaplanowaną na 15 października w Rzeszowie walką z Ismailem Abdoulem. Ostatnio ma problem ze sparingpartnerami.
Tak poobijał w treningach zawodników z Białorusi i Ukrainy, że wyjechali z Polski po trzech dniach, choć mieli ćwiczyć z „Cyganem” przez tydzień - uśmiecha się Piotr Werner, promotor Kosteckiego z grupy Hammer KnockOut Promotions, która organizuje walkę Dawida.
Hall już czeka
Werner wspomina też, że chęć skrzyżowania rękawic z „Cyganem”, bądź Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem, wyraził Richard Hall, 34-letni mistrz z Jamajki. - Jego opiekun dzwonił do nas, chcą zorganizować galę w Polsce, bo dziewczyna Halla pochodzi z naszego kraju - tłumaczy promotor boksera z Rzeszowa.
- Termin tej walki nie jest jeszcze znany, na pewno byłaby to jednak walka rankingowa, a nie mistrzowska - dodaje Werner.
Wyjątkowa gala
Na pewno o tytuł mistrzowski federacji WBF w wadze półciężkiej walczył będzie „Cygan” w Rzeszowie. 15 października o godzinie 19 w hali przy ul. Podpromie rozpocznie się gala, podczas której o podobny tytuł walczyć będzie też Julita „Tajfun” Tkaczyk.
W najnowszym rankingu WBC, najważniejszej bokserskiej organizacji na świecie, Kostecki przesunął się w wadze półciężkiej z jedenastej na dziesiątą pozycję.
Bilety
Ceny: na trybuny – 15 zł, trybuny centralne – 20 zł, krzesła najdalej od ringu – 20 zł, krzesła bliżej ringu – 25 zł, krzesła tuż przy ringu – 39 zł. W cenie biletu piwo Hammer.
Sprzedaż: * hala na Podpromiu * Sklep BEST w CH „Europa” - 3 piętro * kino „Zorza” przy ul. 3 Maja.

jeszcze garstka informacji na temat gali :wink: ja juz bilecik zakupilem jak ktos sie interesuje choc troche boksem powinnien pojsc na taka gale naprawde na zywo boks wyglada jeszcze lepiej niz w tv 8-)


           
Post 7 paź 2005, o 11:44
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Rzeczywiscie ten tasiemiec "Za wszelka cene" wciaga :) Przypadkiem wlaczylem na 1 odcinek i juz tak zostalo, ogladnolem wszystkie czesci :D Szkoda tylko ze walki sa 5-rundowe bo praktycznie nic sie nie dzieje :(


           
Post 7 paź 2005, o 23:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
fans napisał(a):
jeszcze garstka informacji na temat gali :wink: ja juz bilecik zakupilem jak ktos sie interesuje choc troche boksem powinnien pojsc na taka gale naprawde na zywo boks wyglada jeszcze lepiej niz w tv 8-)
Ja chba sie wybiore na tą walke, a nie wiesz kto jeszcze będzie walczył bo vhyba to nie będzie tylko jedna walke :wink:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 356 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi