Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Boks


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 1 lis 2009, o 20:55
 Re: Boks
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
W sobote Haye- Wałujew,ciekawa walka. Kolejny z pojedynków Rozmiar i siła-szybkość. Haye według mnie ma dużo wspólnego z naszym Tomkiem,wielkich nazwisk jeszcze nie pokonał ale gada już o Kliczkach. W sobotę się okaże co z tego wyjdzie:) Szanse ma,szybki jest i cios posiada...

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 5 lis 2009, o 18:02
 Re: Boks
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
W lipcu nie byłem gotowy na żadnego z Kliczków. Za rok o tej porze, może trochę wcześniej, będę. Moja dewiza jest prosta: przychodzi promotor, a ja pytam tylko dwa słowa: "Kto następny?" - mówi polski bokser, który latem odrzucił propozycję walki z jednym z braci Kliczków.


:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

ja nie wiem, skąd ludzie biorą takie newsy?

Padam na glebę.


BTW. Jak można pytać dwa słowa? :tuptup:


Ale jedno mi się podoba.

Walkę stulecia można było zrobić tylko z Andrzejem Gołotą. Więcej legend w Polsce nie ma.

i nie będzie. 8-)

_________________
Obrazek


           
Post 5 lis 2009, o 20:01
 Re: Boks
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
To ja dziękuję za takie "legendy".

Nieco z innej beczki: http://napisy.info/forum/index.php?showtopic=131763
Teoria spiskowa czy coś w tym jest?

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 5 lis 2009, o 22:17
 Re: Boks
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Domysły i nic więcej. Ciosy Adamka nie wyglądały na lekkie a powolność Gołoty porównywalna do muła, niestety choć go szanuje to już nie ten Andrzej.
Cytuj:
Adamek jest nie tylko niższy, ale przede wszystkim jest lżejszy od Gołoty o blisko 20 kg - każdy z nas wie, że zupełnie inną moc mają ciosy, kiedy różnice w wadze pomiędzy zawodnikami są aż tak duże.

Jak ktoś ogląda boks to wie że siła w boksie znaczy dużo mniej od szybkości...takie pieprzenie że go Gołota palnie i tyle to ....pieprzenie :lol:

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 6 lis 2009, o 00:41
 Re: Boks
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
No właśnie - gdyby Gołota choć raz trafił, to byłoby inaczej. 8-)

Dude, mam małą prośbę - mógłbyś przytoczyć najważniejsze obserwacje tej teorii spiskowej? Bo niestety nie chce mi się tyle tego czytać. :P


           
Post 6 lis 2009, o 00:46
 Re: Boks
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
stalfan85 napisał(a):
Jak ktoś ogląda boks to wie że siła w boksie znaczy dużo mniej od szybkości...

No wlasnie, nie bez kozery mowi sie ze najwieksza sila w boksie jest... szybkosc.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 7 lis 2009, o 13:28
 Re: Boks
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Już dziś walka Wałujew - Haye o pas WBA w wadze ciężkiej. Mam nadzieję, że Wałujew przegra. W walce z Hollyfieldem był gorszy a wygrał.

http://sport.onet.pl/0,1248744,2074143, ... omosc.html

A o to wypowiedź Haye'a:
Cytuj:
Ali to idol Haye'a. Na razie Brytyjczyk przypomina swojego mistrza w jednym: wie, jak obrażać rywala. - To jakieś dziwadło, które próbuje boksować. Cholera, w życiu nie widziałem czegoś tak brzydkiego. Jak się spoci, nie wytrzymamy w ringu tego smrodu - mówił o Wałujewie.


:lol:


           
Post 8 lis 2009, o 12:18
 Re: Boks
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Obejrzałem walkę Wałujewa i Haye - i pewnie więcej żadnego boksu poza Adamkiem oglądać nie będę. Nie dość, że na ringu nie działo się NIC, to jeszcze "mistrzem świata" został typ, który przez całą walkę uciekał Ruskiemu. Dziękuję za taki "sport" i takie "emocje".


           
Post 8 lis 2009, o 12:24
 Re: Boks
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
No niestety walka strasznie nudna, ja dałem sobie spokój po 9 rundzie. Kompletnie nic się nie działo. Myślałem, że to Wałujew wygra na punkty. Haye ciągle tylko pajacował i opuszczał ręce.


           
Post 8 lis 2009, o 16:07
 Re: Boks
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2006, o 19:37
Posty: 142

Zobacz profil 
Cytuj:
- Po walce z Andrzej Gołotą w trakcie bardzo udanego "Polsat Boxing Night" w Łodzi, z informacji prasowych można odnieść wrażenie, że negocjujesz z połową polskich bokserów na kolejną "polską walkę stulecia".

- Śmiechu warte, zabawne informacje wyssane z palca. Nie ma mowy o żadnych "Dragonach", "Diabłach" czy innych stworach. Panowie - nie jestem i nie będę zainteresowany walkami z wami, bo ja chcę moją karierę rozwijać, a nie cofać się pięć lat nokautując ludzi z którymi walki nic mi nie dają. Ja wiem, że chcecie przy mnie zarobić, ale ja po pierwsze nie jestem instytucją charytatywną, a po drugie walkę stulecia można było zrobić tylko z Andrzejem Gołotą. Więcej legend w Polsce nie ma.

:piwo:
dość powiedzieć, że jeden z tych wielkich polskich bokserów - Tomasz Bonin [było nie było były mistrz świata bodaj dwóch kategorii wagi ciężkiej] - tak z 2 lata temu dostał totalne manto od tego wczorajszego lamusa Haye'a :luzak: . Ogólnie całe to byłe Hammer KnockOut Promotions - Włodarczyk pouczający Adamka jak walczyć, Cygan "wtedy, po pierwszej odsiadce rzeczywiście mówiłem nigdy więcej. teraz, mówię nigdy nie mów nigdy" Kostecki i inne Boniny to jakaś kpina.
Wałujewa mi nie szkoda, bo chyba sie już chłopina przyzwyczaił, że ciągle go ostatnio oszukają. a, że tym razem w drugą stronę, trudno.

wczoraj można było i tak zobaczyć dwie świetne walki. nie bokserskie, ale o ile pamiętam Mamed Khalidov ma tu swoich fanów. chłopak jest co najmniej dobry- z marginesem na dużo dużo więcej:
http://www.youtube.com/watch?v=Ewywlsst9Bc - :wink:

i prawdziwy dzik, najlepszy fajter świata [bez sprzętu nikt nie ma z nim szans] 'tatusiowaty' Fedor Emelianenko:
http://www.youtube.com/watch?v=WgazEJRpdFw.
z kolei za tydzień, kolejny spektakl. najlepszy bokser świata- Manny Pacquiao zmierzy się z Miguelem Cotto. :banana:

aha. tak bardziej celem przypomnienia, 11 grudnia podczas KSW XII Mariusz Pudzianowski vs Marcin Najman.

_________________
Każda godzina dnia i nocy pachnie kawą. Każda godzina dnia i nocy przynosi inną barwę świata. Tworzy ją kofeina, zabarwiając moje myśli i malując dla mnie świat. Każda godzina budzi we mnie pragnienie napoju zrodzonego z geniusza wieków. Pragnę nawet wówczas, kiedy piję. Jest nas kilku, tak jak ja, opętanych. Pijemy kawę. Jej smak wonny, słodki, przedziwny i gorący cieszy nasze usta, syci czeluście naszych wnętrz. Nozdrza wciągają jedyny spośród zapachów świata.
- M.S. Alkaloidy


           
Post 8 lis 2009, o 17:43
 Re: Boks
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Walka okropnie nudna, gdyby David więcej powalczył z Wałujewem to nie zdziwiłbym sie z tego tytułu. Za jakiś czas nie bedzie sie pamietac w jaki sposob wywalczył ten tytuł ale teraz uważam że jest bokserem którego wykreowały media i tyle. Kliczko jest dla niego duuzo za twardy.
Cytuj:
Dziękuję za taki "sport" i takie "emocje".

Za tydzień walczy Many, to już może być ciekawa walka i to czego brakuje ostatnio w boksie.

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 8 lis 2009, o 18:04
 Re: Boks
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
ma ktoś jakieś staty? Ilość ciosów wyprowadzonych i tych, które doszły? Bo nie wiem za bardzo ocb...w przypadku nakautu nikogo nie obchodzi kto ile ciosów zadał i ile weszło, ale z tego co wiem w przypadku, gdy sędziowe mają orzec, to pod uwagę bierze się nie ogólne wrażenie artystyczne, ale ilość ciosów, które doszły, a oglądając te 12 rund byłem pewny, że zdecydowanie więcej doszło ciosów Davida, więc wynik zupełnie mnie nie zdziwił, a mocno by mnie zdziwiło gdyby orzeczono, że to Wałujew wygrał. Nie wiem może się nie znam, ale tak mi się zawsze wydawało, że o te ciosy w tym wszystkim biega, a nie o to kto idzie do przodu, a kto się cofa i ucieka.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 9 lis 2009, o 10:41
 Re: Boks
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2006, o 19:37
Posty: 142

Zobacz profil 
nie wiem. ja też mogę się nie znać. co więcej, moja niewiedza może być różna od Twojej.

tak czy inaczej, proponuję w takim razie zapytać Holyfielda o co chodzi [w boksie niemieckim].

_________________
Każda godzina dnia i nocy pachnie kawą. Każda godzina dnia i nocy przynosi inną barwę świata. Tworzy ją kofeina, zabarwiając moje myśli i malując dla mnie świat. Każda godzina budzi we mnie pragnienie napoju zrodzonego z geniusza wieków. Pragnę nawet wówczas, kiedy piję. Jest nas kilku, tak jak ja, opętanych. Pijemy kawę. Jej smak wonny, słodki, przedziwny i gorący cieszy nasze usta, syci czeluście naszych wnętrz. Nozdrza wciągają jedyny spośród zapachów świata.
- M.S. Alkaloidy


           
Post 9 lis 2009, o 23:52
 Re: Boks
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
A ja się na boksie właśnie nie znam, po prostu zainteresowałem się nim ostatnio. I moje zainteresowanie, które pojawiło się wraz z polską "walką stulecia" zgasło wraz z walką, w której wiecznie uciekający Haye został mistrzem świata. Może to o to w tym sporcie chodzi - ale mnie to się zdecydowanie nie podoba. Tyle.


           
Post 10 lis 2009, o 16:51
 Re: Boks
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Falco napisał(a):
Cytuj:
Nie ma mowy o żadnych "Dragonach", "Diabłach" czy innych stworach. Panowie - nie jestem i nie będę zainteresowany walkami z wami, bo ja chcę moją karierę rozwijać, a nie cofać się pięć lat nokautując ludzi z którymi walki nic mi nie dają.

:piwo:

eee tam. Dokładnie to samo mówił po walce z Cunnighamem, żeby zaraz po niej walczyć z Bobbym Gunnem, którego nawet ja po 3-4 treningach też bym posadził na dupie. 8-)

Walka Wałujewa to jak dla mnie walka nierozstrzygnięta. Po walce stwierdziłem, że wygra rusek i po werdykcie stwierdziłem, że go raczej wydymali. Ale teraz, tak po paru dniach zacząłem się zastanawiać, czy to aby panowie K&K swoim komentarzem nie sprawili, że cała Polska była za Wałujewem. No bo, co jak co, (zagląda tu jakiś polonista? Sam jestem ciekaw, czy dobrze wklepałem przecinki.;f), ale czasem komentatorzy potrafią tak zakręcić widzami, że Ci sądzą dokładnie to samo co panowie na majku.;]
Nie sprawdzę, czy mam rację, bo walka jest zdecydowanie za nudna, abym miał ją oglądać jeszcze raz.^^


Oczywiście nie mówię, że Kostyra z Kulejem są cienkimi komentatorami, czy coś, bo tak nie jest. To najlepszy duet od boksu w Polsce.



Garet chciał staty.

Haye: 143 ciosy, 98 celnych (68,5%)
Wałujew: 390 ciosów, 64 celne (16%)

A! No i szacuneczek dla Anglika za to, że podłączył pod parę voltów kupę cielska Wałujewa. Pierwszy raz widziałem chwiejącego się ruska, choć od razu zaznaczę, że nie lubię oglądać jego walk i robię to tylko od czasu do czasu, więc mogło mi coś umknąć, choć nie sądzę.;f


W ten sam dzień w Stanach walczył zajebisty puncher Alfredo Angulo. Jest kozakiem jak większość Meksykanów. 8-)
Jak wyczuje krew to gość potrafi typa obijać przez 3 minuty, aż padnie, albo jak Tsurkan będzie się bujał przez wszystkie cały pojedynek, by wreszcie zostać poddanym przez sekundanta.^^

Polecam! 8-)
http://www.youtube.com/watch?v=HEVE4GJBLhI

Zna ktoś meksykański? El Perro to pies? Jeśli tak, to gość ma naprawdę przydomek idealnie przypasowany.;f

_________________
Obrazek


           
Post 10 lis 2009, o 19:15
 Re: Boks
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Urzędowo, to nie ma czegoś takiego jak język meksykański ;) Wprawdzie są różne dialekty, ale generalnie obowiązuję tam język hiszpański :) A "el perro" faktycznie oznacza psa ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 10 lis 2009, o 19:33
 Re: Boks
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
O! Czyli dobrze wyczułem.^^


A języki urzędowe/ojczyste (kij wie w sumie o które mi chodzi;f) nigdy nie były moją mocną stroną. :tuptup:


No i co by na temat było, to polecam walkę Pacquiao z Cotto.;d

_________________
Obrazek


           
Post 10 lis 2009, o 19:54
 Re: Boks
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Dzięki za staty Brzycho. Teraz widać wszystko czarno na białym. Jednak mi sie nic nie pomyliło i wygrana Wałujewa to byłby dopiero szok. Nie oglądałem za to walki z Evanderem, ale z tego co mi mówiono tam szokiem było zwycięstwo Rosjanina...za dużo by było prezentów od sędziów, gdyby teraz znów wygrał.

pozdro

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 15 lis 2009, o 07:34
 Re: Boks
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
MANY :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: pokazał swietny kawał boksu:)

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 15 lis 2009, o 14:55
 Re: Boks
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Dokładnie. udowodnił, że zasługuję na miano najlepszego boksera bez podziału na kategorie wagowe. To co gość zgwałcił w ringu Cotto przeszło moje oczekiwania. Myślałem, że Miguel postawi Pacmanowi poprzeczkę trochę wyżej. Straaasznie gość mu obij ryjka. Brawo! Teraz czekam na Pussyboya Mayweathera, coby jemu też Many obij gębę. Chociaż nie! Czekam na ciężki nokaut! W I rundzie. 8-)

Wykorzystując już sytuację, że klepię tu posta to wklejam dwa filmiki godne uwagi.

Pierwszy, szyderczy.
http://www.youtube.com/watch?v=XkwUQd6fngo
Obczjacie, co się wydarzyło w II rundzie, gdy do jej końca pozostało 70 sekund.;]

A tutaj wisienka.
http://www.bokser.org/content/2009/10/1 ... /index.jsp

Juan Manuel Lopez vs Rogers Mtagwa

Przed tą walką zdecydowanym faworytem był Lopez. Muszę nadmienić, że Juanma w 14 wcześniejszych walkach nokautował każdego, kto się nawinął, czyli bodajże 3 lata. Naprzeciw niego stanął Rogers Mtagwa, który na swoim koncie miał 12 porażek. Początek walki oglądało się tylko po to, żeby obczaić nokaucik. Z każdą rundą jednak walka stawała się coraz lepsza. No qfa! Polecam. Coś pięknego.;]
Boks nie umarł! 8-)

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 356 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi