Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Boks


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 8 paź 2005, o 15:48
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Tommy napisał(a):
fans napisał(a):
jeszcze garstka informacji na temat gali :wink: ja juz bilecik zakupilem jak ktos sie interesuje choc troche boksem powinnien pojsc na taka gale naprawde na zywo boks wyglada jeszcze lepiej niz w tv 8-)
Ja chba sie wybiore na tą walke, a nie wiesz kto jeszcze będzie walczył bo chyba to nie będzie tylko jedna walke :wink:

oprocz Cygana napewno bedzie boksowac Julita ,,Tajfun" Tkaczyk i to bedzie tez walka o mistrzostwo swiata 8-)
sadze ze tak jak w grudniu bedzie pare ciekawych walk ale narazie nic wiecej nie wiadomo
Tommy jakbys zakupil bilecik napisz mi na gg na jakim bedziesz sektorze :wink:


           
Post 8 paź 2005, o 16:13
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2005, o 08:11
Skąd: ZE STALI
Posty: 130

Zobacz profil 
CzarnyOlek napisał(a):
Rzeczywiscie ten tasiemiec "Za wszelka cene" wciaga :) Przypadkiem wlaczylem na 1 odcinek i juz tak zostalo, ogladnolem wszystkie czesci :D Szkoda tylko ze walki sa 5-rundowe bo praktycznie nic sie nie dzieje :(

NO tak ale wiesz to oto chodzi ze ci którzy nie interesują sie zbytnio boksem a wolą własnie takie rzeczy poza ringowe tak jak reality show nie bede ci walki 12 rundowej całej oglądac.
A w ostatnim odcinku to gosciu taki Nadji ... i Sergio Mora walczyli. Ten pierwszy przegrał o pięknej walce. Byli rowni dopiero w ostatniej rundzie troche lepszy był Sergio Mora
A gosc co przegrał to 5 miesięcy pozniej zmarł


           
Post 15 paź 2005, o 23:26
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Czy ma Ktoś jakąś wiadomość, czy będzie walka "cygana" transmitowana gdzieś w
tv? Oczywiście na żywo?!

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 16 paź 2005, o 12:17
 


blackmann napisał(a):
Czy ma Ktoś jakąś wiadomość, czy będzie walka "cygana" transmitowana gdzieś w
tv? Oczywiście na żywo?!


szkoda, ze wczoraj nie mialem czasu bo bym Cie oswiecil ;)

Walka byla na polsat sport extra 8-)

A ja bardzo zaluje, ze obowiazki nie pozowliy dotrzec na hale, bo raz bylem na walce Kosteckiego i naprawde taka walka to cos wielkiego :) trzeba pojsc i zobaczyc i wtedy sie przekona, ze boks na zywca to zupelnie co innego niz to, co mozna obejrzec w tv ;)


           
Post 16 paź 2005, o 13:57
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
tak jest Michal dokladnie opisales przezycia jakich mozna doznac ogladajac walke Cygana na zywo 8-) to jest cos pieknego kiedy siedzi sie na hali i mozna dopingowac swojego zawodnika w walce o kolejny tytul mistrza swiata :)
co do samej gali:walki byly gorsze niz w grudniu(zawodnicy tez) ale i tak wszyscy przyszli tylko i wylacznie dla Cygana, przed walka spodziewalem sie trudnego pojedynku i tak tez bylo, Belg wysoko postawil poprzeczke naszemu zawodnikowi, Dawid nie mogl za bardzo rozwinac skrzydel i pokazac swoich umiejetnosci i pieknych dynamicznych akcji, troszke wdawal sie w bijatyke z Belgiem, ale ostatecznie wygral na punkty :wink: jedyne co mi sie nie podobalo i samym zawodnikom to ring :arrow: strasznie sliski(jakis mlody chlopaczek wycieral go miedzy rundami ale w naroznikach mozna bylo jezdzic jak na lyzwach;/,w niektorych rundach Cygan i Abdulem bardziej koncentrowali sie na zachowaniu rownowagi niz na boksie)
wazne ze Dawid zrobil kolejny krok w swojej zawodowej karierze 8-)


           
Post 16 paź 2005, o 17:30
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Adamek stlukl Niemca na kwasne jablko :D


           
Post 16 paź 2005, o 17:41
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Walka mogłą sie podobać,mimo że momentami przeważał Urlich.Dobrze,ze Adamek wygrał nokautując rywala,bo znając pojedynki w Niemczech to można przegrać na punkty mimo ze jest sie zdecydowanie lepszym.


           
Post 20 paź 2005, o 21:45
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2005, o 11:08
Skąd: Rzeszów
Posty: 189

Zobacz profil 
Brawa dla Adama i Cygana :D:D :D


           
Post 21 paź 2005, o 11:33
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Cygan dostał kredyt.
Musi sie wziąć do roboty, bo dostał strasznie.
Byłem przekonany, że przegrał, ale sedziowie wydrukowali odpowiedną ilość punkcików...


           
Post 19 gru 2005, o 15:20
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Odkurzmy ten temat :)

Kto oglądał walkę Wołujewa z Ruizem?
Przyznam się, że troszkę napaliłem się widząc tego "King Konga" z Rosji w kampanii reklamowej w TVP. Miałem nadzieje, że wybije boks z głowy temu nieudacznikowi Ruizowi.
Jak to zwykle bywa ... zawiodłem się.
Walka nudna jak flaki z olejem. Myślałem, że ten wielkolud spokojnie może znokautować Ruiza a on praktycznie nie spróbował tylko odpychał lewym prostym, jakby czekając na ustawiony werdykt sędziów. Ruiz w swoim stylu przytulał się do rywala ale i tak zrobił niezłe wrażenie... przeżył walkę.

Dla znudzonych boksem polecam Galę Finałową K1 na programie Eurosport (już wkrótce). Tam nie ma cackania przytulania się ... tam jest prawdziwa walka :) Startować będą najlepsi fighterzy świata w tej dyscyplinie. 4 ćwierćfinały, dwa półfinały i finał, wszystko jednego wieczora :) na trybunach 80 000 japońców. POLECAM!

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 20 gru 2005, o 17:23
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 6 gru 2005, o 22:37
Posty: 32

Zobacz profil 
według mnie wołujew był gorszy choc wygral niby zadawal wiecej ciosów ale nie był dokładny. Ruzim jak to Ruiz zero techniki bardziej siłowo ale wydawał mi sie lepszy od
Wołujewa. to moje skromne zdanie. Dziekuje Do widzenia


           
Post 26 gru 2005, o 11:27
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Jeszcze raz zachęcam do oglądnięcia Gali Finałowej K1. Program będzie można oglądnąć dzisiaj o 21.00 w Eurosport (26.12.2005).
Ja już oglądałem i polecam!!! Dużo się działo. Nie zdradzę wyniku ale powiem, że jeden z zawodników stracił dwa przednie zęby mimo tego, że miał ochraniacz. Inny natomiast walczył z połamanymi żebrami. Założę się, że jakikolwiek bokser rozpłakał by się po takiej kontuzji i nie walczył dalej. Dla zawodników K1 nie ma czegoś takiego jak ból. No chyba, że dozna ciężkiego nokautu to wtedy już nie wstanie. W Gali Finałowej było kilka takich zakończeń walk.
POLECAM!!! BOKS DLA DZIEWCZYNEK!!! K1 DLA TWARDZIELI!!!

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 27 gru 2005, o 11:55
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Cytuj:
Boks: „Cygan” wraca na ring
Są plany kolejnych walk Dawida Kosteckiego



21. stycznia w Busku-Zdroju Dawid „Cygan” Kostecki stoczy kolejną walkę na zawodowym ringu. – To będzie sześciorundowe starcie – mówi szef grupy Hammer Knockout Promotions Andrzej Wasilewski.
Od ostatniej walki Dawida minęły ponad dwa miesiące. Przypomnijmy, że rzeszowianin po niezwykle zaciętym starciu pokonał na punkty Belga Ismaila Abdoula i został mistrzem świata federacji WBF w kategorii półciężkiej. Pod koniec listopada „Cygan” miał walczyć w Chicago, ale ostatecznie za ocean nie poleciał, bo odnowiła mu się kontuzja łuku brwiowego.
Spragniony boksu
Teraz promotorzy szykują mu rankingową walkę podczas gali w Busku-Zdroju. – Przeciwnik nie jest jeszcze znany. Na pewno nie będzie to rywal z najwyższej półki – informuje Wasilewski.
Trochę odpocząłem od sportu i jestem coraz bardziej spragniony boksowania. Fajnie będzie pokazać się polskiej publiczności – mówi „Cygan”.
Walką wieczoru ma być pojedynek Rafała Jackiewicza (Hammer) ze Sławomirem Ziemlewiczem (Boxing Europe & Glormax). Ciągle nie wiadomo czy do niej dojdzie. Stawką miałoby być zawodowe mistrzostwo Polski w wadze półśredniej. Rok temu walka tych dwóch bokserów w Warszawie zakończyła się remisem, a tytuł mistrza Polski w kategorii półśredniej pozostał wakujący. W Busku wystąpi też trzeci zawodnik Hammera Tomasz Bonin, mistrz świata organizacji IBC w wadze ciężkiej.
Będzie bronił tytułu
Promotorzy Kosteckiego planują na wiosnę zorganizować walkę w obronie tytułu mistrza świata federacji WBF. – Chcemy, by taka walka odbyła się w kwietniu w Chicago. Nie ma jeszcze konkretów, ale wszystko jest na dobrej drodze, żeby takie stracie doszło do skutku – mówi Andrzej Wasilewski.
:wink:


           
Post 27 gru 2005, o 12:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Stoczy walkę ale z kolejnym podstawionym kelnerem z Afryki.To co boksersko pokazuje Cygan :wariat: to już nie jest boks tylko cyrk.Czkam tylko kiedy powalczy z kimś poważnym z półciężkiej który sprowadzi go na ziemię. :luzak:

_________________
1960-1961-0000


           
Post 27 gru 2005, o 15:16
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
fakt ze rywale Cygana to narazie sami kelnerzy, ale na wielki boks jeszcze przyjdzie czas, narazie niech wybija swoim przeciwnikow boks z glowy, ale faktycznie walki z bardzije doswiadcoznymi rywalami sa mu potrzebne.


           
Post 27 gru 2005, o 15:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Hansi napisał(a):
Stoczy walkę ale z kolejnym podstawionym kelnerem z Afryki.To co boksersko pokazuje Cygan :wariat: to już nie jest boks tylko cyrk.Czkam tylko kiedy powalczy z kimś poważnym z półciężkiej który sprowadzi go na ziemię. :luzak:


Tomasz Adamek :?: :lol: :mrgreen:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 27 gru 2005, o 22:32
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Zobaczcie w jakim wieku o Mistrzostwo Świata walczył Adamek a ile ma lat Kostecki. Jeszcze ma czas na Meksykańców i Aframerykanów...

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 28 gru 2005, o 18:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
CzarnyOlek napisał(a):
Zobaczcie w jakim wieku o Mistrzostwo Świata walczył Adamek a ile ma lat Kostecki. Jeszcze ma czas na Meksykańców i Aframerykanów...

Tak tylko Tomek Adamek ma za sobą bogatą karierę amatorską natomiast cygan nigdy nie był amatorem i straconego czasu i umiejętności już nie nadrobi.

_________________
1960-1961-0000


           
Post 22 sty 2006, o 00:36
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
No dzisiaj Cygan zmiotl murzyna, choc powiem ze po poczatku 1 rundy myslalem ze to bedzie ciezsza i dluzsza walka, no ale niestety przeliczylem sie.
Dawid wygral z czarnym w 2 rundzie przez nokaut

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 22 sty 2006, o 00:43
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
21 wygrana Cygana na ringu zawodowym ogolnie cala gala nawet mi sie podobola, teraz Dawid powinien stoczyc jakas mocniejsza walke, a nie typowo sparingowo-kelnerska.
Porebski stoczyl fajny i wygrany pojedynek :wink:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 356 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi