Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Boks


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 16 lis 2009, o 18:27
 Re: Boks
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2006, o 19:37
Posty: 142

Zobacz profil 
Manny jest nienormalny :tuptup: . jako jedyny 7 tytułów w siedmiu kategoriach wagowych. i im starszy tym lepszy. facet jest zresztą wysoce inteligentnym typkiem.

The second Marquez fight made me think. I never looked at my opponents' tapes before that fight but now I do. At this level, hard gym workouts are not enough. I need to go to school for every opponent. I need to study them. I consider myself a student of boxing now, not just a fighter.

nie wiem czemu, ale przypomniał mi się tu Sergio "latynoski wężu" Mora - zwycięzca amerykańskiego Za wszelką cenę (The Contender) :mrgreen: . bokser dość dobry, ale też i mocno myślący [bilans 21 zwycięstw a w tym tylko 5 przez KO].

wracając jeszcze na chwilkę do Wałujewa, to boks byłby zbyt łatwy, gdyby chodziło jedynie o zadane celne ciosy. przy punktowaniu liczyć ma się:
- clean, effective punching,
- effective aggression,
- ring generalship,
- defense.
co nie zmienia faktu, że sprowadzać się to może często do jednego.

"I didn't know where the [punches] were coming [from]... and I didn't protect myself from those punches" - Cotto :wink:

_________________
Każda godzina dnia i nocy pachnie kawą. Każda godzina dnia i nocy przynosi inną barwę świata. Tworzy ją kofeina, zabarwiając moje myśli i malując dla mnie świat. Każda godzina budzi we mnie pragnienie napoju zrodzonego z geniusza wieków. Pragnę nawet wówczas, kiedy piję. Jest nas kilku, tak jak ja, opętanych. Pijemy kawę. Jej smak wonny, słodki, przedziwny i gorący cieszy nasze usta, syci czeluście naszych wnętrz. Nozdrza wciągają jedyny spośród zapachów świata.
- M.S. Alkaloidy


           
Post 17 lis 2009, o 22:45
 Re: Boks
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Wprawdzie to nie boks tylko KSW ale zapowiada się bardzo ciekawie.
11 grudzień hala Torwar - Pudzianowski vs Najman
http://sport.interia.pl/boks/news/zmiaz ... wi,1398296

Dziś widziałem zapowiedz tej walki na Polsacie Sport, ale nic nie wspominano o tym że Polsat ją pokażę :roll:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 18 lis 2009, o 00:32
 Re: Boks
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2006, o 19:37
Posty: 142

Zobacz profil 
parę postów wcześniej rzuciłem info o tej walce. i rzeczywiście, zapowiada się ciekawie. co by o Pudzianowskim nie mówić, ja tam typa zajebiście lubie. jak pokazywał u Wojewódzkiego jak tańczy na dyskotece, albo jak ostatnio wypowiadał się o "robieniu" dzieci bodaj w tvn style, to mnie to rozwala. Najman = taki cienias, że pytanie tylko w jakim stylu Mariusz go rozwali.

co do samej walki, to Polsat Sport/Polsat Sport Extra [już nie pamiętam który] od kilku ładnych lat regularnie transmituje KSW, wiec i tym razem tak będzie. zresztą, Polsat robił już jakiś czas temu konferencje przed ich walką (--> http://www.youtube.com/watch?v=P3YvzoTlJf4 ). o ile też pamiętam, KSW XI pokazywali nawet w Polsacie otwartym, więc teraz, przy walce Pudziana raczej bankowo zrobią tak samo.

wywiad z Mariuszem:
http://sportowetempo.pl/na_topie/artykul/3868_ARIUSZ_PUDZIANOWSKI_Rzuce_Marcinem_Najmanem_jak_workiem_ziemniakow
Cytuj:
Staje się pan coraz bardziej popularny. Pewnie nie może się pan pozbyć natarczywych dziennikarzy i fotoreporterów.

- Obecnie dziennikarze nie mają wstępu na moje treningi. Już jeden fotoreporter za mną ciągle chodził i nie chciał przestać. Ostrzegałem go, że zabiorę mu aparat. W końcu wziąłem mu kartę pamięci i jeszcze oburzony powiedział mi, że pójdzie na policję. Dlatego jestem w stanie zrozumieć to, że Tyson ostatnio delikatnie znokautował fotoreportera. Ja jestem jednak troszkę mniej porywczy od niego.

:mrgreen:

aha. ta rozmowa to było mniej więcej coś takiego:
pod koniec programu córka brata Mariusza rzuca się Pudzianowskiemu na szyję, a redaktor prowadząca pyta:
- No i co, nie chciałbyś tak ze swoimi?
- Zrobi się. Muszę się tylko zabrać do roboty.
- Co?
- No zrobi się.
- Ale tu nie chodzi o robienie, tylko o miłość.
- No to się zrobi z miłości.

a dosłownie chwilkę przed tym opowiadał, że nie ufa kobietom, że nigdy sie nie zakocha, że jeśli się ożeni to gdzieś później i będzie to już zapewne z rozsądku. gdy zapytała, czy mógłby dla kobiety rzucić sport, usłyszała: "Marzenie ściętej głowy".
a potem sobie pojechał o robieniu z miłości :mrgreen: .

_________________
Każda godzina dnia i nocy pachnie kawą. Każda godzina dnia i nocy przynosi inną barwę świata. Tworzy ją kofeina, zabarwiając moje myśli i malując dla mnie świat. Każda godzina budzi we mnie pragnienie napoju zrodzonego z geniusza wieków. Pragnę nawet wówczas, kiedy piję. Jest nas kilku, tak jak ja, opętanych. Pijemy kawę. Jej smak wonny, słodki, przedziwny i gorący cieszy nasze usta, syci czeluście naszych wnętrz. Nozdrza wciągają jedyny spośród zapachów świata.
- M.S. Alkaloidy


           
Post 22 lis 2009, o 15:26
 Re: Boks
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Kolejny rywal Adamka to prawdopodobnie Hasim Rahman, który znokałtował swojego czasu Lenoxa.Dzis to już chyba emeryt ale na pewno lepszy od Andrzeja.Walka 6 Luty.

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 11 gru 2009, o 19:11
 Re: Boks
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
mam pytanie :?: orietujecie sie o ktorej rozpoczyna sie mniej wiecej walka pudziana z najmanem , bo gala rozpoczyna sie o 21.45

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 11 gru 2009, o 19:26
 Re: Boks
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Relacja z gali KSW zaczyna się o godz 20:40 w Polsacie Sport, a walka Pudzianowskiego z Najmanem zacznie sie o ....yyyy nie wiem o której :D ale to walka wieczoru jak się nie mylę i typuję że będzie po 23 :roll:
Mam nadzieję że ta walka nie rozczaruję, nie bedzie udawania i kunktatorstwa
Obrazek

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 12 gru 2009, o 01:09
 Re: Boks
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Kukukurrrrrde... Przebrnąlem przez całą "galę" tylko po to, by dowiedzieć się, że jedna Gołota została zastąpiona przez jednego Najmana. Furia Pudziana miażdży :D

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 12 gru 2009, o 02:29
 Re: Boks
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2006, o 19:37
Posty: 142

Zobacz profil 
i tak najlepsze było jak brat Pudziana śpiewał: "Dawaj na ring! Dawaj na ring! Zaraz cię zniszczę! Zaraz cię zniszczę!" :mrgreen: .

hehe, spoko. czasami lubię takie klimaty. o samej walce cóż można powiedzieć. przekopał go jak jakiegoś garba i tyle. nie byłem sobie w stanie wyobrazić by wszystko miało trwać dłużej niż minutę, no i bez niespodzianki.

ciekawie będzie teraz oglądać kolejne podboje Mariusza. głupi on nie jest, więc na Nastule pewnie jeszcze się nie zgodzi.

_________________
Każda godzina dnia i nocy pachnie kawą. Każda godzina dnia i nocy przynosi inną barwę świata. Tworzy ją kofeina, zabarwiając moje myśli i malując dla mnie świat. Każda godzina budzi we mnie pragnienie napoju zrodzonego z geniusza wieków. Pragnę nawet wówczas, kiedy piję. Jest nas kilku, tak jak ja, opętanych. Pijemy kawę. Jej smak wonny, słodki, przedziwny i gorący cieszy nasze usta, syci czeluście naszych wnętrz. Nozdrza wciągają jedyny spośród zapachów świata.
- M.S. Alkaloidy


           
Post 12 gru 2009, o 04:26
 Re: Boks
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2008, o 01:26
Skąd: Polska Centralna
Posty: 109

Zobacz profil 
"uliczka" i tyle w temacie dzisiejszej walki. Przed panem Mariuszem trochę pracy, ale nie można mu odmówić szans na podbój europejskiego MMA. Jednak musi pracować. Wygrana z gościem który tak szybko odklepuje przynajmniej mi nie mówi nic. Jestem za panem Mariuszem całym sercem bo to fajny człowiek. Czekam na dalsze walki. Sorki że w temacie "BOKS".

_________________
Obrazek


           
Post 12 gru 2009, o 09:38
 Re: Boks
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
No i po walce, która trwała niespełna 50 sek http://sport.interia.pl/raport/pudziano ... lm,1410291
Nie podobała Mi się reakcja publiczności, która gwizdała na Najmana, dziwne zachowanie jak dla Mnie.
Najmanowi należy się szacunek za podjecie a wzasadzie próbe podjecia walki z Pudzianowskim, szkoda że durna publika nie potrafiła tego docenic.
Ciekawe jak rozwinie sie kariera Mariusza w MMA.

Dużym minusem poza zachowaniem publiki byli....bracia Mroczki na trybunach :lol: , jak ich widzę mam odruch :zygus:

Ciekawe czy dzieki Pudzianowi MMA stanie sie teraz sportem narodowym Polaków :lol: ,którym trzeba będzie się interesowac bo jak nie to nie jesteś cool, po małyszomani, kubicomani czas na... pudzianomanie :roll:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 12 gru 2009, o 11:24
 Re: Boks
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Pewnie będzie, bo jak widać sam się już zainteresowałeś :D (joke :piwo: )

Co do walki można się tego było spodziewać. Obaj nie mają praktycznie doświadczenia w tym "sporcie", a przewagi 25 kg i 250x większej siły :wariat: (jak to fajnie powiedział komentator) nie udało się Najmanowi zniwelować.

Ciekawi mnie tylko jakby Pudzian walczył z doświadczonym zawodnikiem MMA. Co wtedy by się działo. :wink:


           
Post 12 gru 2009, o 11:41
 Re: Boks
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2005, o 23:24
Posty: 544

Zobacz profil 
Jak dla mnie bardzo dobrze ze wygwizdali Najmana, może zejdzie trochę na ziemie bo te jego wszystkie wywiady to aż żal. A co do Pudziana? to gość jest niezły furiat :D
a dla fanów boksu: 13 marca walka Mayweather vs Pacquiao


           
Post 12 gru 2009, o 11:49
 Re: Boks
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Plonek napisał(a):
a dla fanów boksu: 13 marca walka Mayweather vs Pacquiao

13 marca juz zapisalem w kalendarzu... :twisted:

Metanol przeciez Ty sie nie interesujesz MMA to czemu walke ogladales? Kurcze zaliczasz sie do Pudzianomanow... :roll:

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 12 gru 2009, o 11:58
 Re: Boks
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
Metanol napisał(a):
Dużym minusem poza zachowaniem publiki byli....bracia Mroczki na trybunach :lol: , jak ich widzę mam odruch :zygus:


mam ten sam odruch. Co za kretyni.
Ale skoro tak Metanol to mam coś dla Ciebie:

http://www.youtube.com/watch?v=MoVSyMLJDFw

może już to znasz i oglądałeś (parodia M jak Miłość), ale jeśli nie to spodoba Ci się. Pokazuje całą prawdę o tych kretynach :D


           
Post 12 gru 2009, o 12:39
 Re: Boks
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
Metanol przeciez Ty sie nie interesujesz MMA to czemu walke ogladales?

Zebyś zrobic Ci na złośc
Robi jak widze znasz Mnie lepiej niż Ja sam siebie :lol: wiesz czym i kiedy sie interesuję, wiedza godna pozazdroszczenia

Vega ogladałem kiedyś ten filmik, dzieki za przypomnienie :lol:
Wracając jeszcze do tych Mroczków, Herbusiów i innych dziwolongów (nazywanych teraz celebrytami) którzy przyszli na Torwar, na usta cisnie Mi sie jedno słowo - lans !
Trzeba mordę pokazac w tv i pooudawac że Mnie to interesuje, mimo że nie mam pojecia o co w tym chodzi i po co tu przyszedłem.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 12 gru 2009, o 13:04
 Re: Boks
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Oj sie Pudzian zeźlił:) furia i zmiotło Najmana!
Ale weźmy podobnego postura i nawet furiackim stylem walki Pudzainowi -Bobby Sap- trudniejszy przeciwnik i...
http://www.youtube.com/watch?v=60JcBLgfKXw- wygrana ale łomot konkret od legendy K1
http://www.youtube.com/watch?v=fPrTDsBCM10- jedna dobra lufa i tyle:)
To był tylko Najman, Mariusz to walczak i pracus oby nie trafiał na takich wojowników
Co co marca- mam nadzieje ze Many sobie poradzi,najtrudniejsza walka przed nim ale oby trochę nauczył pokory Floyda.

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 13 gru 2009, o 14:58
 Re: Boks
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 mar 2008, o 18:53
Skąd: gdzieś tam -->
Posty: 378

Zobacz profil 
Metanol napisał(a):
(..) bo jak nie to nie jesteś cool, po małyszomani, kubicomani czas na... pudzianomanie :roll:

zapomniałeś jeszcze o Adamkomanii :razz: ale mania na jego punkcie na razie wygasła przynajmniej do następnej walki Tomasza, no chyba że ją przegra to już nie będzie taki fajny... :bat:
I mam jeszcze pytanie do tych co się NAPRAWDĘ interesują MMA i ogólnie znają zasady. Na wstępie powiem że w piątek TV włączyłem ok. północy i zobaczyłem walkę Pudziana na Polsacie otwartym i dwie następne walki na Polsacie Sport. Widziałem tylko te trzy walki, wcześniejszych nie widziałem i zaciekawiło mnie jedno... dlaczego tylko Mariusz wszedł do ringu w butach a inni walczyli na boso? :razz: pytam z czystej ciekawości :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 13 gru 2009, o 16:10
 Re: Boks
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2008, o 01:26
Skąd: Polska Centralna
Posty: 109

Zobacz profil 
według najpopularniejszych zasad MMA nie można korzystać nawet z butów zapaśniczych. Jednak każda federacja ma swój własny regulamin i niektóre dopuszczają stosowanie obuwia. KSW jest tu przykładem.
pozdro Wiewur :peace:

oglądał ktoś wczorajszą walkę Kliczki? Jak wrażenia?

_________________
Obrazek


           
Post 13 gru 2009, o 18:07
 Re: Boks
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2006, o 19:37
Posty: 142

Zobacz profil 
ja dla mnie, to praktycznie każda federacja dopuszcza ubieranie butów. robi to jednak niewielu, bo buty obok plusów to również i ograniczenia. mając buty nie można na przykład wbijać leżącemu przeciwnikowi stopą gwoździ w twarz [chodzi po prostu o to, że stojąc w butach nad leżącym nie możesz mu tupać nogą po głowie tak jakbyś chciał zabić karalucha, a nie mając butów możesz sobie to robić]. w butach nie można też kopać z półobrotu w głowę. w butach ciężko walczy się również w parterze. łatwiej zrobić skuteczną dźwignię na nogę w obuwiu, trudniej się z takiej dźwigni wyrwać.

decyzja Mariusza o wystąpieniu w obuwiu była jednak bardzo trafna. wysoko nogi on i tak by nie podniósł, KSW nie dopuszcza gwoździ w ogóle, a Najman nie groził niczym niebezpiecznym w parterze żeby obawiać się dźwigni. tak, to przynajmniej Pudzian miał pewność, że jak będzie go przekopywał to nie uszkodzi sobie palca, paznokcia.

co do tych celebrytów to nie mam z nimi problemu. niech sobie każdy robi co chce. mam na to wystukane czy mroczek śmiga na MMA czy na balet. powiedzieć też trzeba, że Piróga, Pieroga [czy jak mu tam?] widziałem już na wcześniejszej KSW. to samo z Herbuś [a może Rusin? nie wiem, teraz dużo lasek wygląda tak samo] więc części z nich dajmy przynajmniej prawo do tego, iż może rzeczywiście lubią sobie podejść na sporty walki.

motyw z gwizdami dla Najmana bardzo pozytywny. lamus Haye, lamus Najman- echhh coś dużo ich ostatnio przez Polsat się przewija. nic tylko gwizdać.

a walki Mayweather vs Paquiao mocno sie obawiam. Manny pewnie przegra :x

_________________
Każda godzina dnia i nocy pachnie kawą. Każda godzina dnia i nocy przynosi inną barwę świata. Tworzy ją kofeina, zabarwiając moje myśli i malując dla mnie świat. Każda godzina budzi we mnie pragnienie napoju zrodzonego z geniusza wieków. Pragnę nawet wówczas, kiedy piję. Jest nas kilku, tak jak ja, opętanych. Pijemy kawę. Jej smak wonny, słodki, przedziwny i gorący cieszy nasze usta, syci czeluście naszych wnętrz. Nozdrza wciągają jedyny spośród zapachów świata.
- M.S. Alkaloidy


           
Post 23 gru 2009, o 22:23
 Re: Boks
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
http://www.bokser.org/content/2009/12/2 ... /index.jsp
Adamek-Arreola??? hmm ciezkie zadanie przed Tomkiem jeśli do tej walki dojdzie...

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 356 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi