Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Stal + Resovia = Stalovia?


Luźne rozmowy na luźne tematy


Czy jesteś za fuzją klubów?
Nie 60%  60%  [ 44 ]
Patrz punkt pierwszy :) 40%  40%  [ 29 ]
Liczba głosów : 73
Opcje      Szukaj
Post 19 sty 2005, o 10:22
 Stal + Resovia = Stalovia?
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
"GW" zapodała:

Cytuj:
Zagrają do jednej bramki?
Marek Kruczek 18-01-2005, ostatnia aktualizacja 18-01-2005 20:01

Stal i Resovia mogą się połączyć. Brzmi to nieprawdopodobnie, ale prezesi obu klubów uważają, że to najlepszy sposób na uratowanie rzeszowskiego sportu

Piłkarze Resovii nie mają gdzie rozgrywać swoich meczów. Stadionowi Stali Rzeszów grozi zamknięcie, ponieważ wojewoda podkarpacki zażądał, by na stadionie zamontowano nowoczesny monitoring. Koszt takiego przedsięwzięcia to około 600 tys. zł. Stali na to nie stać.

Czy za kilka lat Rzeszów będzie białą plamą na piłkarskiej mapie Polski? Niekoniecznie. Zdaniem prezesów obu klubów trzeba skomunalizować stadion Stali oraz zrobić to, co jeszcze wielu rzeszowianom wydaje się niemożliwe - połączyć oba kluby.

Prezesi Bogdan Kidacki z Resovii i Władysław Prygoń ze Stali rozmawiali już o tym, a nawet o włączeniu do nowego klubu wszystkich małych jednosekcyjnych klubików w mieście. Jeżeli zamierzenia prezesów udałoby się zrealizować, to być może już w niedługim czasie Rzeszów doczekałby się wreszcie drużyny piłkarskiej co najmniej na poziomie II ligi.

Działacze Stali przygotowali również projekt uchwały o komunalizacji stadionu, który został przekazany do urzędu miasta.

Jeśli miasto przejęłoby stadion, dawałoby pieniądze na jego przebudowę, czego nie może robić teraz. Mogłoby starać się o unijne fundusze, a kluby skupiłyby się tylko na działalności sportowej.

Jaka przyszłość czeka rzeszowską piłkę, jeżeli stadion Stali nie zostanie zmodernizowany, a kluby połączone? Sekcja piłkarska Resovii jest w katastrofalnej sytuacji finansowej i zapewne w perspektywie 2-3 lat przestanie istnieć albo będzie występować w najniższych klasach rozgrywkowych.

W miarę stabilna sytuacja sekcji Stali Rzeszów pozwoli co najwyżej utrzymywać zespół na poziomie III ligi. Z pewnością spadnie zainteresowanie kibiców i sponsorów, a drużyna grająca w podrzędnej lidze tylko dla siebie będzie skazana na powolne umieranie.


Marek Kruczek


Toż to szok :!: :lol:


Ostatnio edytowano 19 sty 2005, o 15:26 przez Dr Kenny, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 19 sty 2005, o 10:31
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 lis 2002, o 17:35
Skąd: nowe miasto
Posty: 158

Zobacz profil 
mi to na reke :D:D i tak mecze beda rozgrywane u nas i jakby nie bylo bedzie to zawsze na stadionie stali a w dodatku moze w koncu kibice sie polubia i nie bedzie huliganerii tylko co najwyzej sovia ze stala polacza sie w jeden zespol i beda walczyc z kibicami przyjezdnych :D


           
Post 19 sty 2005, o 11:30
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Z tego co wiem jeszcze w żadnym innym mieście takie fuzje nie wyszły na dobre, bo zamiast zwiększyć poziom piłki w mieście działo sie dokładnie na odwrót. Co prawda mnie to jest obojętne, bo nie lubie kopanej w wydaniu made in Poland, ale na pewno fani Stali i Resovii się załamią. Oczywiście dopiero gdy coś takiego dojdzie do skutku w co nieco wątpie.


           
Post 19 sty 2005, o 12:14
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
dobo napisał(a):
mi to na reke :D:D i tak mecze beda rozgrywane u nas i jakby nie bylo bedzie to zawsze na stadionie stali a w dodatku moze w koncu kibice sie polubia i nie bedzie huliganerii tylko co najwyzej sovia ze stala polacza sie w jeden zespol i beda walczyc z kibicami przyjezdnych :D


czy Ty wierzysz w to, ze tak sie stanie ?? bez jaj :lol: Nie ma szans....to jest zniszczenie jedną uchwała 100 letniej tradycji resovii (choc to mnie nie obchodzi :lol: ) ale przedewszystki 60 letniej tradycji Stali....
Zreszta co byłyby dw amłyny na meczach ?? które sie leja :D Bo na pewno kibice Stali by dalej spiewali Stal, a resovi Resovia...
To jest nie możliwe i to wszystko...

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 19 sty 2005, o 12:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Ja jestem za tym żeby resovie zlikwidować ale w zadnym wypadku połączyc ze Stalą, było by gorzej niż jest teraz, no i nazwa była by beznadziejna. Kibice by sie napewno nigdy nie dogadali, bo my nie ustąpimy napewno, żydy też napewno by śpiewały swoje żałosne piosenki, hymn maja beznadziejny to trzeba przyznać, nadaje sie tylko do szydzenia z niego. Za 3 lata resovia upadnie i cały Rzeszów będzie nasz i będzie bezpieczniej niz jest teraz, a narazie niech zostania tak jak jest teraz. :wink: [/b]

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 19 sty 2005, o 13:23
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 18:56
Skąd: rzeszow
Posty: 206

Zobacz profil 
hm... nie wyobrazam sobie fuzji ttakich klubow jak resovia i stal bo jakby nie bylo sa to 2 inne kluby... a poza pochodzeniem z 1 miasta nic je raczej nie laczy... wiec "stalovii" stanowcze NIE

_________________
Obrazek


           
Post 19 sty 2005, o 13:31
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 paź 2004, o 13:32
Posty: 122

Zobacz profil 
ja to widze tak :
albo sovia padnie i kij im w oczy albo by placili za wstep na stal 10 razy wieksza cene za bilety :D i nie mogli by spiewac o swoim kubie nic dobrego tylko co najwyzej stalovia (szkoda ze to tylko marzenia :( )
ale jak by tak sovia padla byl by przynajmniej spokoj w rzeszowie i mozna by bylo chodzic w czapeczkach marmy po calym miescie a nie tak jak teraz gdzie sie obrocisz tam wpier.... dziel. Tak sie moze stac wtedy kiedy na stali zostana zamontowane kamery a sovia sie nikt nie przejmie i pojdzie na dno (chociaz juz jest :D )
pozdro...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 19 sty 2005, o 13:36
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
gruby88 napisał(a):
ja to widze tak :
albo sovia padnie i kij im w oczy albo by placili za wstep na stal 10 razy wieksza cene za bilety :D i nie mogli by spiewac o swoim kubie nic dobrego tylko co najwyzej stalovia (szkoda ze to tylko marzenia :( )
ale jak by tak sovia padla byl by przynajmniej spokoj w rzeszowie i mozna by bylo chodzic w czapeczkach marmy po calym miescie a nie tak jak teraz gdzie sie obrocisz tam wpier.... dziel. Tak sie moze stac wtedy kiedy na stali zostana zamontowane kamery a sovia sie nikt nie przejmie i pojdzie na dno (chociaz juz jest :D )
pozdro...


naprawde w to wierzysz ?? i co z tego zeby padli kibice by zostali?? i by na penwo robili jakies pikiety itd...nie ma szans :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 19 sty 2005, o 14:01
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 cze 2004, o 13:25
Skąd: erzetuwu
Posty: 140

Zobacz profil 
moim zdaniem jakby kibice mieli sie pogodzić (w co wątpie) to znowu by mogła powrócić w rzeszowie "moda" na skinów i punków czyli i tak czy siak by sie lali :/

A co do połączenia dwóch klubów to nie wyobrażam sobie zeby był klub Stalsovia czy cos podobnego a po drugie żużel jak kiedyś tam czytałem miałby sie odbywać w Machowej - przecież to śmieszne


           
Post 19 sty 2005, o 14:03
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 paź 2003, o 21:44
Skąd: rzeszów
Posty: 28

Zobacz profil 
ale mamy problema bo my nie mamy kamer a narazie chyba nie bedziemy mieli :evil: a jak sie stal rozpadnie to ... bedzie zle a najlepsze bedzie jesli zamkna stal przez kamery a resovie za dlugi :P ah biedni kibole co oni teraz zrobia :| a tak seryjnie to to smieszne nie jest a jesli nas zlacza to sovia nas w dlugi zaciagnie i na tym sie skonczy :| nie za bardzo to widze


           
Post 19 sty 2005, o 16:22
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
To był kiedys jakiś układ pomiedzy kibicami piłkarskimi Stali i Resovi,ale nie nadługo


           
Post 19 sty 2005, o 16:35
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Już doszło kiedyś w naszym mieście do fuzji "Stali" z "Zelmerem" ,i niech mi ktoś przypomni - jakie były tego korzyści??Bo mam amnezję w tym temacie!!!

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 19 sty 2005, o 16:52
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 paź 2004, o 13:32
Posty: 122

Zobacz profil 
Cytuj:
naprawde w to wierzysz ?? i co z tego zeby padli kibice by zostali?? i by na penwo robili jakies pikiety itd...nie ma szans


w sumie :roll:
a niech lepiej zostanie trak jak jest :) Niech na naszym obiekcie zostana zainstalowane kamery a sovia niech sie dalej meczy finansowo (az w koncu padnie :twisted: )
popzdro 4 all

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 19 sty 2005, o 17:03
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 gru 2004, o 13:17
Skąd: Baranówka I
Posty: 149

Zobacz profil 
Kamil napisał :
"Bo na pewno kibice Stali by dalej spiewali Stal, a resovi Resovia... "
---------------

A więc teraz sobie pośpiewaja Stalovia :)

_________________
B1 ... ZKS ;)


           
Post 19 sty 2005, o 19:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2004, o 21:15
Skąd: H 69
Posty: 1558

Zobacz profil 
Paranoja połączenie :P :P :P :P :P :P Jak jechałem dzisiaj autem to był w radyju :P wywiad z jakimś pedałem z sovi i coś piprzył że niemają gdzie grać (mi to lotto) i że będą rozmawiać z władzami Rzeszowa nad wynajęciek stadionu Stali który masie stać stadionem miejskim...Chyba ich popierdoliło to ja już wole żeby Stal była jak jest a nie jakies przekazywanie oddawanie paranoja

I bedziemy śpiewać Nasza pejsovia Nasza pejsovia wypier*lac z Naszego stadionu :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek
MPF-Marma Psycho Fans


           
Post 19 sty 2005, o 20:05
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 sty 2005, o 17:54
Posty: 5

Zobacz profil 
najlwpszym rozwiązaniem było by wyremontowac stadion albo wybudowac nowy na starym miejscu i po sprawie a resowiaków najlepiej wypierdolić na hale bo śatkówke maka tylko a stadion ich rozwalic i postawic co inego np centrum handlowe :lol: :lol: :lol:

STAL RZESZÓW JEST NAJLEPSZA W RZESZOWIE :peace: :D :D


           
Post 19 sty 2005, o 21:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Nigdy w zyciu. Resovia buraki za niedlugo 5 liga, a niedlugo po tym likwidacja. W Rzeszowie liczy sie tylko Stal :!: :!:


           
Post 19 sty 2005, o 21:29
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Bahahaha no to tylko prezesi obu klubow mogli wymyslic... :) Stanowcze NIE :!:

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 19 sty 2005, o 22:12
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
mefju napisał(a):
moim zdaniem jakby kibice mieli sie pogodzić (w co wątpie) to znowu by mogła powrócić w rzeszowie "moda" na skinów i punków czyli i tak czy siak by sie lali :/

A co do połączenia dwóch klubów to nie wyobrażam sobie zeby był klub Stalsovia czy cos podobnego a po drugie żużel jak kiedyś tam czytałem miałby sie odbywać w Machowej - przecież to śmieszne


Oj Boze - jak widze takie wpisy do mnie powala. Jaka moda na punkow i skinow w dzisiejszych czasach. o czym ty dzieciaku mowisz. w dzisiejszych czasach. My jako kibice Stali nie bedziemy sie z nikim laczyc, a na pewno nie z parchami. Chocaz niestety ale taka fuzja moze dojsc do skutku. Nedza w Rzeszowie.
pilka nozna pada, zuzel - tez nic ciekawego. Wciskaja wam kity w jakas walke o ekstralige z Kuciapa, Baranem Maxem, i ciagle kontuzjowanym Trojanowskim - paranoja. Do :cenzura: z takimi prezesami - nie potrafia przyciagnac porzadnych sposnorow.


           
Post 20 sty 2005, o 00:53
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
Skomentuje to tak:

A puzniej sie dziwicie ze jak idziecie po ulicy to dostajecie wp....ol
Moze tez nie pszepadam za Resovia ale troche szacunku powiniscie miec. Zachowujecie sie jak kibice pilki, ci nie kultularni oczywiscie


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi