Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Stal + Resovia = Stalovia?


Luźne rozmowy na luźne tematy


Czy jesteś za fuzją klubów?
Nie 60%  60%  [ 44 ]
Patrz punkt pierwszy :) 40%  40%  [ 29 ]
Liczba głosów : 73
Opcje      Szukaj
Post 21 sty 2005, o 21:31
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
western napisał(a):
Cytuj:
No bo wczesniej mieszkal w Sedziszowie a tam jest FC resovi


Koless jak cos napiszesz to wszesniej pszeczytaj dobrze a nie piep..... glupoty jak nie wiem co.


Hehe nie pierdol* glupot bo Sedziszow jest fan clubem resovi...

P.S. FAN-CLUBY sovii SĘDZISZÓW MŁP., STRZYŻÓW, GŁOGÓW MŁP., LESKO, ŁAŃCUT, BOGUCHWAŁA, ŚWILCZA

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 21 sty 2005, o 22:14
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
Cytuj:
Hehe nie pierdol* glupot bo Sedziszow jest fan clubem resovi...

P.S. FAN-CLUBY sovii SĘDZISZÓW MŁP., STRZYŻÓW, GŁOGÓW MŁP., LESKO, ŁAŃCUT, BOGUCHWAŁA, ŚWILCZA


Nie o to mi chodzilo tylko tam gdzie nasisales gdzie mieszkam nie pszeczytales dokladnie i napislaes Sedziszow teraz probujesz to pszekrecis pszeczytales dokladnie z kad jestem i napisales ze Strzyzow tez, a pewnie nawet nigdy o tym miescie nie slyszales ( no moze bo Trojan tam mieszka), z kad wiesz ze strzyzow jest fan-clubem Resovi a jesli nawet to nie znaczy to ze jestem ich kibicem. Jestem kibicem Stali ale nie rozumie ludzi takich jak wy ktorzy som madrzy przez internet


           
Post 21 sty 2005, o 22:26
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
western napisał(a):
Cytuj:
Hehe nie pierdol* glupot bo Sedziszow jest fan clubem resovi...

P.S. FAN-CLUBY sovii SĘDZISZÓW MŁP., STRZYŻÓW, GŁOGÓW MŁP., LESKO, ŁAŃCUT, BOGUCHWAŁA, ŚWILCZA


Nie o to mi chodzilo tylko tam gdzie nasisales gdzie mieszkam nie pszeczytales dokladnie i napislaes Sedziszow teraz probujesz to pszekrecis pszeczytales dokladnie z kad jestem i napisales ze Strzyzow tez, a pewnie nawet nigdy o tym miescie nie slyszales ( no moze bo Trojan tam mieszka), z kad wiesz ze strzyzow jest fan-clubem Resovi a jesli nawet to nie znaczy to ze jestem ich kibicem. Jestem kibicem Stali ale nie rozumie ludzi takich jak wy ktorzy som madrzy przez internet


Po pierwsze ten moj pierwszy post o tym FC byl zakonczony ":D" czyli taki kozacki zarcik :P

Po drugie faktycznie pomylilem Sedziszow ze Strzyzowem za to sory, i blysne :D bo wiem gdzie jest Strzyzow bo jezdzilem tamtedy rowerem do babci :P

Nie wiem czy Strzyzow jest FC resovi, tam sie chyba kibicuje Jaworowi Krzemienica :D:D:D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 21 sty 2005, o 22:49
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
Cytuj:
Nie wiem czy Strzyzow jest FC resovi, tam sie chyba kibicuje Jaworowi Krzemienica


Nie. Wislokowi Strzyzow :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

A cos mi tu nie pasuje z tym ze niewiesz czy Strzyzow jest FC Resovi bo pare postow temu napisales

Cytuj:
P.S. FAN-CLUBY sovii SĘDZISZÓW MŁP., STRZYŻÓW, GŁOGÓW MŁP., LESKO, ŁAŃCUT, BOGUCHWAŁA, ŚWILCZA




a wiec jak to jest wiesz czy niewiesz mysle jednak ze ta druga odpowiec jest prawdziwa


           
Post 21 sty 2005, o 23:00
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
No ja sie juz sam pogubilem... Na poczatku myslalem o Sedziszowie, piszac en post z FC tez myslalem o Sedziszowie... Ale teraz sie okazalo ze w Strzyzowie tez jest zydowski fc :D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 21 sty 2005, o 23:20
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
To z kad masz takie informacje??????


A czy wiedziales ze na Stal tez mowia ze jest Zydowska.


           
Post 21 sty 2005, o 23:53
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lip 2003, o 14:22
Skąd: Rzeszów..::B4::..
Posty: 145

Zobacz profil 
HEhe jasne ze nazywaja Stal klubem zydowskim :D Nawet taki zart jest ze Zydzi wychodzac z obozow w '44 zalozyli ZKS Stal :)

W sumie walic to co oni mowia i ja tez na to brzydko mowiac sram :P ale nie wyzywam nikogo i nie hojracze na forum :) Ladnie ktos tam wczesniej ujal ze z niektorymi jakby do czegos mialo dojsc to pelno w gaciach :P ( czy cos w tym stylu ) :P pozdrawiam :D


           
Post 22 sty 2005, o 10:37
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
western napisał(a):
To z kad masz takie informacje??????


A czy wiedziales ze na Stal tez mowia ze jest Zydowska.


To sa oficjalne fan cluby resovi :)

Wyobraz sobie ze mi sie o uszy obilo :D Malo mnie to interesuje bo kazdy wie kto stanowi oboz zydowski w tym miescie...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 22 sty 2005, o 10:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Kiedyś w Polsce było pełno żydów, a Rzeszowa to już ćwierć miasta. Tak więc każdy z tutejszych "antysemitów" może mieć żydowskie korzenie i nawet o tym nie wie :twisted: Oglądałem kiedyś nawet taki film na ten temat. Rodzinka z Łodzi. Ojciec antysemita. Syn antysemita i kibic ŁKS-u. A potem z jakiegoś testamentu wynikło, że cała rodzina to żydzi :).


           
Post 22 sty 2005, o 12:17
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
poprawka. przed wojna w rzeszowie to cwierc miasta byla NIEzydowska


           
Post 22 sty 2005, o 14:56
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 21 mar 2004, o 03:05
Skąd: Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
Zydow zalozyli Zydzi
Nas zalozyli wlasciciele WSK.

Połączeniu mowimy: NIE.
Najstarszym Polskim Klubem Są Karpaty Lwów i Czarni Lwów.
Nigdy w Rzeszowie nie będzie takiej sytuacji, że kibice Stali zasiądą obok kibiców resovii. Po parunastu latach nienawiśći, po wielu obitych mordach z obu stron myślicie że teraz wszyscy sobie podadzą ręce i będąkrzyczeć Stalovia ? Myślicie, że kibice to debile ? Pfffff. Troszeczke logiki w myśleniu panie i panowie.


           
Post 22 sty 2005, o 15:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
kaserek napisał(a):
Zydow zalozyli Zydzi

Zgadza się, mieli jakiś klub przed wojną, Bar-Kochba bodajże :)

Cytuj:
Nas zalozyli wlasciciele WSK.

No tu się nie zgodzę. Klub ten zakładał na przykład dziadek mojego kolegi, a on nie był właścicielem WSK. Ale z WSK był na bank związany jak wszyscy wtedy. Mój dziadek pracował w WSK i grał w Stali :)

Cytuj:
Połączeniu mowimy: NIE.
Najstarszym Polskim Klubem Są Karpaty Lwów i Czarni Lwów.

Polskim klubem owszem, ale najstarszym klubem w Polsce to już nie.

Cytuj:
Nigdy w Rzeszowie nie będzie takiej sytuacji, że kibice Stali zasiądą obok kibiców resovii. Po parunastu latach nienawiśći, po wielu obitych mordach z obu stron myślicie że teraz wszyscy sobie podadzą ręce i będąkrzyczeć Stalovia ? Myślicie, że kibice to debile ? Pfffff. Troszeczke logiki w myśleniu panie i panowie.

No ja to wszystko nazywam ogólniej tradycją, ale tu się ogólnie zgadzamy, oczywiście z fuzją jestem na nie. Nie można zaprzepaszczać takich tradycji. Ale jest pełno osób w tym mieście, które nie myślą historycznie. Są to najczęściej sezonowcy, a tych jest niestety większość, co widać po frekwencji na atrakcyjniejszych meczach na piłce, na żużlu, czy na siatce ostatnio. A tym by ten twór nie przeszkadzał.

Ale na stówę nic z tej fuzji nie będzie, ja przynajmniej w to nie wierzę.


           
Post 23 sty 2005, o 12:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Dupa i tak nie połączą bo kibice nie chcą i ja tez nie chce. Były by lepsze burdy z żydami prawie codziennie :lol:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 24 sty 2005, o 13:09
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Jestem pewien że to nie przejdzie i mam taką nadzieję.
Ciekawe jak to sobie wyobrażają twórcy pomysłu, że dwa kluby i ich "kibice" którzy są największymi wrogami w Europie zaczną się kochać :?:

_________________
Obrazek


           
Post 26 wrz 2005, o 16:08
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:33
Skąd: Rzeszów
Posty: 27

Zobacz profil 
Damian! napisał(a):
Jestem pewien że to nie przejdzie i mam taką nadzieję.
Ciekawe jak to sobie wyobrażają twórcy pomysłu, że dwa kluby i ich "kibice" którzy są największymi wrogami w Europie zaczną się kochać :?:

Ja bym się cieszył gdyby tak było STALOVIA!!! Wtedy bym wiedział żę jak ide gdzieś to niedostane od jakiegoś RESOVIAKA LIB STALOWCE!! Pomyślcie wtedy byłby lepszy stadioni wogule!!


           
Post 26 wrz 2005, o 16:32
 


Cytuj:
resoviacy maja swoj klub ze 100 letnia tradycja


a swistak siedzi...Zaraz Stal Rzeszow znajdzie jakies notki 1600 r i golosi ,ze jest najstarszym klubem swiata. Niejeden juz mowil, ze ta 'setka' pasow to jedna wielka sciema 8-)


           
Post 26 wrz 2005, o 16:37
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 23 wrz 2005, o 22:56
Posty: 47

Zobacz profil 
STal nigdy nie dopusci dop olonczenia sie z Resovia..!!


           
Post 2 paź 2005, o 23:07
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:33
Skąd: Rzeszów
Posty: 27

Zobacz profil 
ja bym ise cieszył choć to raczej niemorzliwe!!! Ale fajnie by było gdyby się połąnczylI!!! :ninja:


           
Post 2 paź 2005, o 23:22
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2005, o 21:22
Skąd: Rzeszow
Posty: 45

Zobacz profil 
Raczej nic by z tego nie wyszlo dobrego :!:
Od nie pamietnych czasow jestesmy najwiekszymi wrogani i chyba nic tego nie zmieni :!:


Połączeniu mowimy: 3xNIE :!:

[center]Obrazek[/center]
[center][glow=blue]STAL RZESZÓW[/glow][/center]


           
Post 3 paź 2005, o 04:00
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 21 mar 2004, o 03:05
Skąd: Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
Ulifus wez sprawdz kiedy odjezdza twoj tramwaj...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi