Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Pojednanie???


Luźne rozmowy na luźne tematy


Czy w Rzeszowie dojdzie do pojednania sie Stali i Resovii?
Ankieta wygasła 15 kwi 2005, o 19:48
TAK 34%  34%  [ 23 ]
NIE 66%  66%  [ 45 ]
Liczba głosów : 68
Opcje      Szukaj
Post 8 kwi 2005, o 19:31
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
jAskółka napisał(a):
Damon napisał(a):
Cracovia i Wisla to inna sprawa niz Stal i Resovia...


No tak...w Krakowie ta nie chec była duzo wieksza ,a jadnak sie udało.I to jeszcze bardziej mnie utwierdza ,ze w Rzeszowie nie którzy piłkarscy kibice maja ostro nawalone w głowach i nawet w obliczu takiej tragedii nie umieja zrozumiec ,ze takie wasnie sa bezsensowne.

Trudno sie z Toba niezgodzic... Jednak czy to pojednanie w Krakowie przetrwa? Niestety watpie... Twierdze jednak, ze sie ono nalezy Papiezowi od Krakowian... Dla niego powinni to zrobic, tymbardziej, ze on wielka czesc swego zycia spedzial w Krakowie i byl kibicem wiadomo kogo...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 8 kwi 2005, o 19:43
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
jAskółka napisał(a):
Damon napisał(a):
Cracovia i Wisla to inna sprawa niz Stal i Resovia...


No tak...w Krakowie ta nie chec była duzo wieksza ,a jadnak sie udało.I to jeszcze bardziej mnie utwierdza ,ze w Rzeszowie nie którzy piłkarscy kibice maja ostro nawalone w głowach i nawet w obliczu takiej tragedii nie umieja zrozumiec ,ze takie wasnie sa bezsensowne.

Trudno sie z Toba niezgodzic... Jednak czy to pojednanie w Krakowie przetrwa? Niestety watpie... Twierdze jednak, ze sie ono nalezy Papiezowi od Krakowian... Dla niego powinni to zrobic, tymbardziej, ze on wielka czesc swego zycia spedzial w Krakowie i byl kibicem wiadomo kogo...


Szczerze wątpie ,ze sie ta zgoda dłuzej utrzyma ,ale jestem pewien ,ze ta sytuacja uswiadomiła przynajmniej kilkudzisieciu kibicom ,ze jednak nie warto prowadzic takiej wojny z klubem zza miedzy.


           
Post 8 kwi 2005, o 20:38
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Hmmmm moim skromnym zdaniem, na huliganów, nazywających się "kibicami" mogą podziałać jedynie bardzo ostre słowa z ust piłkarzy, jak i kierowników, trenerów Stali i Resovii. W tamtym roku było u mnie w szkole takie spotkanie, gdzie przestawiciele obydwu klubów zapewniali, że pomiędzy nimi, żadnych zatargów nie ma. Jeśli to co mówili to była prawda, to niech zaatakują ostro. Niech na meczu uzyją bardzo ostrych słów, mocno skrytykują tych tzw. "kibiców". Niech powiedzą do wszystkich na stadionie, że osoby, które nawalają się z innymi pseudokibicami i mówią, że są prawdziwymi kibacmi są zwykłymi idiotami, debilami i tak na prawdę to klub sie ich wstydzi ! Może słowa ostrej krytyki zadziałają na mózgi tych palantów. A jak to nie zadziałą to zaapelować - Macie się nawalać ? Proszę bardzo ! Ale nie atakujcie każdego spotkanego przechodnia na ulicy ! Mozecie sobie robić te ustawki, ale róbcie to poza miastem i do cholery odczepcie się od zwykłych ludzi ! Jeśli sie nie zastosujecie to wystawić takich na rynku, przykłuć kajdankami do studni, a ludzie w ramach rozrywki będą sobie w nich rzucali kamienieniami, małymi oczywiście hehe.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 8 kwi 2005, o 22:40
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Pozwole sobie zacytowac czesc postu z forum pilkarskiego Stali niejakiego Abdula, ktory z tego co wiem sympatyzuje klubowi zza miedzy...



Cytuj:
Co będzie wynikiem tego spotkania - nie wiem.

Ale napewno został zrobiony krok w dobrym kierunku. Wczorajszym zachowaniem pokazaliśmy że dialog między klubami jest możliwy i zarówno wśród Kibiców Stali jak i wśród kibiców Resovii jest grupa osób która ma już dość bezsensownego konfliktu który toczy Środowisko Rzeszowskich kibiców od pewnego czasu.(pamiętajcie że na początku nie było tak) A co najgorsze to na tym konflikcie tracą wszyscy. Nie ma wygranych (może poza kilkoma Prymitywami którzy w imię Fałszywej Miłości do klubu pobiją kilku ludzi i wyładują tym swoją Flustrację ).
Gdy zapanuje w końcu pokój między klubami to zwiększy się frekwencja na stadionie, gdyż ludzie przestaną się bać na nie chodzić. Nie uważacie że widok pełnego stadionu jest warty takiego poświęcenia?
A może wtedy przyjdą bogatsi sponsorzy i wyciągną Rzeszowską piłkę z zapaści finansowej w jakiej teraz jest. Nie chcieli byście zobaczyś Stali w 1 lidze z bogatymi sponsorami i mocnym składzie? Czy niechcieli byście zobaczyć Stali znowu w Europejskich Pucharach? A przy obecnym konflikcie z kibicami z za miedzy na stadion przychodzi mało kibiców.

Oczywiście zawsze mała grupa będzie dążyła za wszelką cenę do konfliktu. Gdyż przez tą zgodę stracą sens życia. Oni są zarówno wśród kibiców Stali jak i Resovii. Ale czy te 40 osób mają nam nażucać swoją wolę kogo mamy lubieć a kogo nie. W końcu Kibice mieszkają między sobą chodzą razem do szkoły, na uczelnie, do pracy.

Oglądacie się na innych. W Krakowie zrobiono to..., w Chorzowie to... . a Sami nie doceniacie tego co wczoraj się stało. Tam przyszło tylu kibiców bo miasta są duże i jest duzo kibiców. Dla Krakowa zebranie 5000 kibiców to pestka. Wystarczy skrzyknąć chłopaków z jednego osiedla. W Chorzowie było 40 tyś to prawie 1/4 Rzeszowa. Takiej liczby kibiców nie mają nawet połączone siły Stali jak i Resovii. Nie bardzo wiem ilu kibiców było, ale na stadionie było z 6-8 tys osób. Jak wychodziliśmy to zajęliśmy całą Hetmańską. Od początku do końca.
Przepraszam za mój długi wywód ale czytam że juz teraz niektórzy zaczynają rozmieniać wczorajszy sukces na drobne i skupiać się na pierdułach.
Szukajcie z Kibicami Resovii tego co Was z nimi łączy a nie tego co Was z Nimi dzieli. Nikt Wam nie każe ich kochać, wystarczy że będziemy ich szanować. I zaakceptujemy że w Rzeszowie są dwa kluby: Stal Rzeszów i Resovia Rzeszów.
Patrząc na obecną sytuację w Obu klubach to nie predko spotkają się w lidze w meczu między sekcjami piłkarskimi. Stal jest w czubie tabeli 3 ligi a Resovia pośrodku 4. Więc prawdopodobnie przez najbliższe kilka lat się nie spotkają. Między innymi sekcjami obu klubów nie będzie nigdy derbów bo jeden jest w Rzeszowie żużel i jedna jest siatkówka. Więc nie bedzie okazji do "wspólnych" meczów.
Może ten czas by wykorzystać do zbudowani porozumienia?
Ale wola musi być po obu stronach. A po wczorajszej mszy widać że

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 9 kwi 2005, o 10:54
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
jAskółka napisał(a):
Damon napisał(a):
jAskółka napisał(a):
Damon napisał(a):
Cracovia i Wisla to inna sprawa niz Stal i Resovia...


No tak...w Krakowie ta nie chec była duzo wieksza ,a jadnak sie udało.I to jeszcze bardziej mnie utwierdza ,ze w Rzeszowie nie którzy piłkarscy kibice maja ostro nawalone w głowach i nawet w obliczu takiej tragedii nie umieja zrozumiec ,ze takie wasnie sa bezsensowne.

Trudno sie z Toba niezgodzic... Jednak czy to pojednanie w Krakowie przetrwa? Niestety watpie... Twierdze jednak, ze sie ono nalezy Papiezowi od Krakowian... Dla niego powinni to zrobic, tymbardziej, ze on wielka czesc swego zycia spedzial w Krakowie i byl kibicem wiadomo kogo...


Szczerze wątpie ,ze sie ta zgoda dłuzej utrzyma ,ale jestem pewien ,ze ta sytuacja uswiadomiła przynajmniej kilkudzisieciu kibicom ,ze jednak nie warto prowadzic takiej wojny z klubem zza miedzy.

zgoda? hymm o zadnej zgodzie nie bylo mowy...jak ktos gdzies napisal ta akcja miala na celu pokazac ze kibice obu druzyn potrafia sie zachowac w "takiej" sytuacji...nic wiecej...

_________________
Obrazek


           
Post 9 kwi 2005, o 11:01
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
fLiGiErT_MiSzCz napisał(a):
jAskółka napisał(a):
Damon napisał(a):
jAskółka napisał(a):
Damon napisał(a):
Cracovia i Wisla to inna sprawa niz Stal i Resovia...


No tak...w Krakowie ta nie chec była duzo wieksza ,a jadnak sie udało.I to jeszcze bardziej mnie utwierdza ,ze w Rzeszowie nie którzy piłkarscy kibice maja ostro nawalone w głowach i nawet w obliczu takiej tragedii nie umieja zrozumiec ,ze takie wasnie sa bezsensowne.

Trudno sie z Toba niezgodzic... Jednak czy to pojednanie w Krakowie przetrwa? Niestety watpie... Twierdze jednak, ze sie ono nalezy Papiezowi od Krakowian... Dla niego powinni to zrobic, tymbardziej, ze on wielka czesc swego zycia spedzial w Krakowie i byl kibicem wiadomo kogo...


Szczerze wątpie ,ze sie ta zgoda dłuzej utrzyma ,ale jestem pewien ,ze ta sytuacja uswiadomiła przynajmniej kilkudzisieciu kibicom ,ze jednak nie warto prowadzic takiej wojny z klubem zza miedzy.

zgoda? hymm o zadnej zgodzie nie bylo mowy...jak ktos gdzies napisal ta akcja miala na celu pokazac ze kibice obu druzyn potrafia sie zachowac w "takiej" sytuacji...nic wiecej...


Moze źle to ująłem.Nie zgoda ,a zawieszenie broni... Zresztą wydaje mi sie ,ze nie potrwa to długo ,ale zawsze jest to pare dni(tyg?) w których nikomu sie nic nie stanie ,a a noz jednak polepsza sie stosunki i nie bedzie to juz tak wygladac jak wygladało!


           
Post 9 kwi 2005, o 11:02
 


Cytuj:
zgoda? hymm o zadnej zgodzie nie bylo mowy


a szkoda, bo wsyztskim by to wyszlo na dobre :roll: Wdyaje mi sie, ze to Resovii bardziej zalezy na pojednianiu niz naszym :roll: Szkoda, szkoda - Such zapraszal kibicow Stali na siatke - zoorganizowane rupy weszlyby za darmo! Niektorzy wyciagaja reke, ale widocznie nie wszystkim si to podoba...


           
Post 9 kwi 2005, o 12:37
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2003, o 19:38
Skąd: Rzeszów??? ;-)
Posty: 479

Zobacz profil 
a nie mozecie se najnormalniej w swiecie dac siana?


nie wiem po co i dlaczego ze soba wojowac. chetnie wysluchałbym dlaczego to kibice Stali nienawidza Resovi i viceversa.

nie prosciej pojsc razem na piwo anizeli sie tluc?????? :roll:


i mowie kibice, bo doskanle wiem , ze sa grupy, ktore maja swoje kluby ultras tylko pod szyldem identyfikjacym resovia lub stal, ktorych widowiska sportowe kompletnie nie interesuja, oni maja swoje wlasne rozgrywki - czyli bitki na stadionie, szkoda tylko, za dzialaja na szkode tego srodowiska, ale do pustych glow to nie dociera.


z ciekawostek napisze, choc podejrzewam, ze czesci takie przypadki sa znane, ze Ci kolesie w momencie gwizdka konczacego mecz nie maja pojecia jakim wynikiem sie zakonczyl... malo tego, maja to daleko w dupie

_________________
http://www.nickipedersen.com/files/html/index_uk.html


Power w opałach, i swietne zdjecia Jarka Pabijana. Ten facet nie ciuła punktow, dlatego i sam lezy, ale wiem...idioten-test itd.


           
Post 9 kwi 2005, o 13:00
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
drozd napisał(a):
a nie mozecie se najnormalniej w swiecie dac siana?


nie wiem po co i dlaczego ze soba wojowac. chetnie wysluchałbym dlaczego to kibice Stali nienawidza Resovi i viceversa.

nie prosciej pojsc razem na piwo anizeli sie tluc?????? :roll:



i mowie kibice, bo doskanle wiem , ze sa grupy, ktore maja swoje kluby ultras tylko pod szyldem identyfikjacym resovia lub stal, ktorych widowiska sportowe kompletnie nie interesuja, oni maja swoje wlasne rozgrywki - czyli bitki na stadionie, szkoda tylko, za dzialaja na szkode tego srodowiska, ale do pustych glow to nie dociera.


z ciekawostek napisze, choc podejrzewam, ze czesci takie przypadki sa znane, ze Ci kolesie w momencie gwizdka konczacego mecz nie maja pojecia jakim wynikiem sie zakonczyl... malo tego, maja to daleko w dupie


Wiesz kiedys byłem z paroma znajomymi na stadionie Resovii celem zobaczenia meczu pomiedzy uczniami ,a nauczycielami mojej szkoły.Siedlismy na trubunach i zaczelismy ogladac.Koło nas siedziała grupka 4-5 chłopaczków po 10-11lat.Zaczeli gadac ,ze nie długo derby z "zydami" wiec sie zainteresowałem.Zaczałem ich pytac czy ida na derby.Odpowiedz padła TAK. Kolejnym pytaniem było czy lubią Stal. Odpowiedz składała sie mniej wiecej tak " Stal? Zydów pierd**? Chyba Cie poje**.Nie nawidze ich.Kur**y dostana wpierd** na tych derbach"
Musze powiedziec ,ze zdębiałem i nie bardzo wiedziałem co powiedziec.Po dojscu do siebie zapytałem czego ich tak nie lubią. Powiedzieli BO TAK.Bo są za innym klubem i trzeba ich zaje**... Jednym słowem zero jakichkolwiek argumentów.Urodzili sie na terenie gdzie kibicuje sie Resovii i to jedyny powód.Takim dzieciakom sie wpaja od urodzenia ,ze Stal to ,ze Stal to tamto.Wiec mysle ,ze jakbys sie zapytał ludzi ,którzy przychodza na mecz tylko zeby sie bic ,dlaczego nie lubia Resovii to zapewne jedyne co bys dostał to w łeb bo mysle ,ze jakis konkretnych argumentów nie mają.

Edit: Oczywiscie sytuacja wyglada podobnie na terenach kibicujacym Stali.Dobrym przykładem jest NM na którym kreci sie dosc duzo takich gówniarzy ,którzy tak sie zachowuja jak w/w grupka.


           
Post 9 kwi 2005, o 13:53
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
drozd napisał(a):
a nie mozecie se najnormalniej w swiecie dac siana?

Hmmm zastanawiam sie do kogo piszesz te slowa, bo chyba do nikogo z tego forum, bo to od nikogo tutaj nie zalezy... Sa bardziej "kumaci" po jednej i po drugiej stronie i to od nich zalezy, taka prawda... Sa pewne autorytety, osoby, ktore ukierunkowuja reszte...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 9 kwi 2005, o 18:33
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2003, o 19:38
Skąd: Rzeszów??? ;-)
Posty: 479

Zobacz profil 
cytat:
Hmmm zastanawiam sie do kogo piszesz te slowa, bo chyba do nikogo z tego forum, bo to od nikogo tutaj nie zalezy... Sa bardziej "kumaci" po jednej i po drugiej stronie i to od nich zalezy, taka prawda... Sa pewne autorytety, osoby, ktore ukierunkowuja reszte...



jesli nawet tak jest, nie moge o tym wiedziec. a problemow autorytetu wartosci i innych rzeczy to zlozny temat. oj bardzo. ja od siebie jako rade mam tylko jedna, za to prosta i praktyczna.. trza uzywac mozgu. i nie kopiowac od debili w niektorych kregach zwanych autorytetami zlych nawykow , postaw i czynow.

trzeba w kazdej sytaucji, nie zaleznie czy sie cos robie , lub nie. mowie lub milcze. zastanowic sie: dlaczego tak i po co?

jesli ktos sie tak zastanowi, sam dojrzy w szybkim czasie, ze jego postepowanie jest moralnie zle, smieszne a nie honorowe itd

_________________
http://www.nickipedersen.com/files/html/index_uk.html


Power w opałach, i swietne zdjecia Jarka Pabijana. Ten facet nie ciuła punktow, dlatego i sam lezy, ale wiem...idioten-test itd.


           
Post 9 kwi 2005, o 18:48
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Tak samo wydaje mi sie i obym sie mylil jest w Krakowie! Pojednaja sie "pikniki" zreszta wystarczy popatrzec w TV jakie osoby krzycza pojednanie dla Papieza... Ciekawy jestem zdania "bojowek" obydwu klubow, bo prawda jest taka, ze to od nich zalezy czy bedzie pojednainie czy nie... Sa to osoby, na ktore trudno wplynac... ;) Nawet grupowo...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 9 kwi 2005, o 19:18
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2003, o 19:38
Skąd: Rzeszów??? ;-)
Posty: 479

Zobacz profil 
cytat:
Ciekawy jestem zdania "bojowek" obydwu klubow



hmm, bojowek jak to brzmi, sam dzwiek tego slowa wszytko tlumaczy. niestety to rzeczywistosc. czy ma to cokolwiek wspolnego z kibicowaniem? mnie sie kojarzy raczej z wojskiem albo policja, w kazdym razie zorganizowana grupa, ktora uzywa sily.

choc dla mnie Ci kolesie moga sie tluc jak najbardzej. ich wola, rozne rzeczy ludzie preferuja na swiecie. tylko zeby nikt trzeci na tym nie cierpial...w tym caly szkopul

_________________
http://www.nickipedersen.com/files/html/index_uk.html


Power w opałach, i swietne zdjecia Jarka Pabijana. Ten facet nie ciuła punktow, dlatego i sam lezy, ale wiem...idioten-test itd.


           
Post 11 kwi 2005, o 23:38
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 18:56
Skąd: rzeszow
Posty: 206

Zobacz profil 
przykro mowic ale akcja "pojednanie" to akcja pod publiczke, juz w ten weekend sie prali a za pol roku pewnie wszystko wroci do normy.... :? niestety norma nie jest normalna...
w czwartek kiedy bylo nabozenstwo na stali juz ok 17 20 gdy przejezdzalem kolo stadionu sektor zajmowany przez popularnych "szalikowcow" byl pelen, mysle ze jesli ktos by powiedzial ze "jutro wszyscy kibice stali blokuja most karpacki" (glupi przyklad) to oni byli by tam pierwsi, sorry za okreslenie ale czesc z nich zachowuje sie jak bydlo, robia co sie im powie ze jest sluszne...

_________________
Obrazek


           
Post 12 kwi 2005, o 10:18
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Cytuj:
Chuligani pytani o pojednanie w ubiegłym tygodniu podczas żałoby narodowej, wzruszali tylko ramionami. – Wojna między fanami drużyn będzie trwała bez względu na sytuację w kraju. To jest nasze życie, wiara w klub, dla którego jesteśmy gotowi zrobić wszystko. Chodzimy na mecze, bijemy się za drużynę. Łączą nas więzy krwi, cel i wiara w pomyślną przyszłość naszego klub. Nie było mowy o żadnym pojednaniu. To wymyśliły jakieś mięczaki – księża, piknikowcy i młodzież, a rozdmuchała prasa. My przeżywaliśmy śmierć papieża sami, w głębi duszy. Nie musieliśmy chodzić na marsze i bratać się z kibicami innych drużyn. Bo nie moglibyśmy przyrzec, że nie będziemy się bić. My bronimy honoru naszego klubu – Legii – mówi Tedy boy.

Fragment artykułu na OnetSport.pl


A nie mowilem? :P Przykre, ale prawdziwe...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 12 kwi 2005, o 22:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Cytuj:
Chuligani pytani o pojednanie w ubiegłym tygodniu podczas żałoby narodowej, wzruszali tylko ramionami. – Wojna między fanami drużyn będzie trwała bez względu na sytuację w kraju. To jest nasze życie, wiara w klub, dla którego jesteśmy gotowi zrobić wszystko. Chodzimy na mecze, bijemy się za drużynę. Łączą nas więzy krwi, cel i wiara w pomyślną przyszłość naszego klub. Nie było mowy o żadnym pojednaniu. To wymyśliły jakieś mięczaki – księża, piknikowcy i młodzież, a rozdmuchała prasa. My przeżywaliśmy śmierć papieża sami, w głębi duszy. Nie musieliśmy chodzić na marsze i bratać się z kibicami innych drużyn. Bo nie moglibyśmy przyrzec, że nie będziemy się bić. My bronimy honoru naszego klubu – Legii – mówi Tedy boy.

Fragment artykułu na OnetSport.pl


A nie mowilem? :P Przykre, ale prawdziwe...


Brakuje określeń na tego typu rozumowanie, debilizm?? to chyba za łagodnie...

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 13 kwi 2005, o 09:36
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
Sewer napisał(a):
Brakuje określeń na tego typu rozumowanie, debilizm?? to chyba za łagodnie...

No wlasnie debilizm to jest bardzo lagodne. Ale ok na glupote ludzi czasem nie ma lekarstwa. Wydazenia z ostatnich tygodni pokazaly chyba ze w Polsce sa kibice pilkarscy i Ci chcieli sie pogodzic bo moze oni tez maja dosc bijatyk na stadionach tylko moze nie mieli mozliwosci wczesniej tego glosno powiedziec a teraz nadazyla sie dobra ku temu okazja. Ale tak naprawde to problem jest w tym ze poczawszy od rzadu Polski a skonczywszy na zarzadach klubowych wszyscy albo prawie wszyscy maja wydazenia jakie maja miejsce wczasie meczy daleko gdzies. Przeciez wystarczylo by wziasc pare PROSTYCH rozwiazan ze stadionow np. z Anglii i wyburzyc wszystkie bramki i narysowac linie wokol boiska za ktorej przekroczenie byla by np. kara 10 tys zl. Nastepnie za udzial w bujce kazdy aresztowany na stadionie tez mial by zaplacic kolejne 10tys zl. a jesli nie to pozbawienie wolnosci na 2-5 lat i pozbawienie praw publicznych na ten okres. Aha i brak wieku ochronnego bo dzis bezmozgie 10-15 letnie za przeproszeniem gowniarze moga robic co chca. W ich przypadku kare placila by mamusia z tatusiem.
Pieniadze tak "zarobione" wplywaly by 50% do klubu 50% budzet panstwa. Ciekawy jestem czy jeli jednemu czy dlugiemu baranowi przyszlo by to zaplacic to bujki ze stadionow zniknely by w ciagu 1-2 kolejek ligowych i bylo by po sprawie. Ale to trzeba chciec a w Polsce to z tym chceniem to czasem ciezko bywa.


           
Post 16 kwi 2005, o 15:46
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2005, o 19:02
Posty: 457

Zobacz profil 
Jakie pojednanie!LUDZIE.
Stal nienawidzi żydów z Resovii!!!
Żydovia nigdy nie może pogodzić się ze SZLACHTĄ Z RZESZOWA.

_________________
Obrazek


           
Post 16 kwi 2005, o 19:31
 


Krynio napisał(a):
Jakie pojednanie!LUDZIE.
Stal nienawidzi żydów z Resovii!!!
Żydovia nigdy nie może pogodzić się ze SZLACHTĄ Z RZESZOWA.


to po kija CI ten opis? Widac, ze darzysz szacunkiem czlowieka, z ktorego zdaniem sie kompletnie liczysz :lol: brawo :| wiec sygnaturka w tym wypadku traci sens...


           
Post 16 kwi 2005, o 22:10
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Krynio napisał(a):
Jakie pojednanie!LUDZIE.
Stal nienawidzi żydów z Resovii!!!
Żydovia nigdy nie może pogodzić się ze SZLACHTĄ Z RZESZOWA.


to po kija CI ten opis? Widac, ze darzysz szacunkiem czlowieka, z ktorego zdaniem sie kompletnie liczysz :lol: brawo :| wiec sygnaturka w tym wypadku traci sens...

Hmmm michal moze i masz racje... Jednak czy jezeli mama Ci cos mowi, a Ty tego nie robisz to nie masz dla niej szacunku? :P

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi