Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Pojednanie???


Luźne rozmowy na luźne tematy


Czy w Rzeszowie dojdzie do pojednania sie Stali i Resovii?
Ankieta wygasła 15 kwi 2005, o 19:48
TAK 34%  34%  [ 23 ]
NIE 66%  66%  [ 45 ]
Liczba głosów : 68
Opcje      Szukaj
Post 16 kwi 2005, o 22:12
 


Damon napisał(a):
michal_m napisał(a):
Krynio napisał(a):
Jakie pojednanie!LUDZIE.
Stal nienawidzi żydów z Resovii!!!
Żydovia nigdy nie może pogodzić się ze SZLACHTĄ Z RZESZOWA.


to po kija CI ten opis? Widac, ze darzysz szacunkiem czlowieka, z ktorego zdaniem sie kompletnie liczysz :lol: brawo :| wiec sygnaturka w tym wypadku traci sens...

Jednak czy jezeli mama Ci cos mowi, a Ty tego nie robisz to nie masz dla niej szacunku? :P


caly czas mi to mowi :P


           
Post 19 kwi 2005, o 09:15
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
nie pisalem tutaj nic ale zastanowiliscie sie co czują te osoby któe zostały dajmy nie raz POŁAMANE? co pogodziłbys sie z typem ktory Ic wybił zeby rozwalił nos ukradł telefon itd...? moja odp brzmi NIE dążył bym do tgego by mu się zrewanzowąc

wiem zaraz bedzie ze wtedy takie coś będzie trwało i trwało ale trzeba sobie zadac pytanie ze zaczeło się to kilka lat temu... i niestetty ale i tak zostanie i zadnej zgody ani nic podobnego nie bedzie!!!

nie bedzie w tesco typa ktory jest za resovia (oczwicie rozpoznany) i nie bedzie typa ze stali na rynku(....) proste pozdro:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 19 kwi 2005, o 11:28
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
Fransik napisał(a):
wiem zaraz bedzie ze wtedy takie coś będzie trwało i trwało ale trzeba sobie zadac pytanie ze zaczeło się to kilka lat temu...

No tak zaczelo sie kilka lat temu, ale mysle ze dlugo to nie potrwa. Wczesniej czy pozniej ktos zrobi pozadek na stadionach i na ulicach, bo po prostu sytuacja taka ze za kibicowanie jedenemu z klubow mozesz w najlepszym wypadku dostac po zebach a w najgorszym nozem w plecy jest zwyczajnie nienormalna. Popatrz na zachod, tam juz zrobiono i z tym pozadek zrobi sie i u nas. A i przy okazji moze tez ktoregos dnia wlasciciele klubow sie obudza i zrozumieja ze jesli ludzie przestana bac sie przychodzic na stadiony to zwyczajnie kluby zaczna zarabiac wiecej pieniedzy. Tak wiec kiedys i w Polsce pod tym wzgledem bedzie normalnie.
A to tak jakby na potwierdzenie moich slow, artykul z http://www.onet.pl
Cytuj:
Policja wróci na stadiony, kary za przeklinanie?

Polska Konfederacja Sportu chce ostrych sankcji dla klubów za burdy na trybunach. Piłkarze mają być karani nawet za przeklinanie! - pisze "Życie Warszawy".

Po ostatnich bandyckich wyczynach chuliganów na stadionach prezes Polskiej Konfederacji Sportu Andrzej Kraśnicki zwołał, w trybie nadzwyczajnym, Radę ds. Bezpieczeństwa Imprez Sportowych. Ta apelowała nawet do... Episkopatu, aby wydał list pasterski, (który zostanie odczytany w kościołach i na stadionach) propagujący nauki Jana Pawła II.

Podczas poniedziałkowego spotkania, w którym wzięli udział przedstawiciele policji, służb ochrony na największych polskich stadionach i PZPN, można było dostrzec, że w działania ludzi, którzy mają zajmować się spokojem na stadionach, wkrada się duża nerwowość. – Na trybuny powinna wrócić policja. To nieprawda, że mundurowi wciąż działają jak płachta na byka – twierdzi Andrzej Bińkowski z wydziału bezpieczeństwa PZPN.

– Sędziowie powinni reagować na rasistowskie transparenty, które pojawiają się na płotach stadionów, oraz na napisy jawnie nawołujące do bójek. Mamy ponadto ustawę o monitoringu oraz oręż w postaci zakazu stadionowego. Kluby muszą go zacząć respektować. Niestety, coraz częściej okazuje się, że najskuteczniejszym bodźcem mobilizującym prezesów do odpowiedniego zabezpieczenia stadionu jest groźba jego zamknięcia. Obawiam się więc, że trzeba będzie coraz częściej stosować ten przepis – dodaje Mieczysław Bigoszewski, szef Rady Bezpieczeństwa. Podczas posiedzenia obecny był także kapelan polskiego sportu, ksiądz Mirosław Mikulski.

– Jeśli zawodnik, który powinien być wzorem dla kibica, zachowuje się niekulturalnie, powinien być za to ukarany. Niech sędziowie nie boją się pokazywać żółtych kartoników, nawet gdyby prowadziło to do poważnego osłabienia drużyny. Stop zdziczeniu obyczajów! – mówił duszpasterz.


Ostatnio edytowano 19 kwi 2005, o 11:39 przez Giene, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 19 kwi 2005, o 11:33
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
Fransik napisał(a):
nie pisalem tutaj nic ale zastanowiliscie sie co czują te osoby któe zostały dajmy nie raz POŁAMANE? co pogodziłbys sie z typem ktory Ic wybił zeby rozwalił nos ukradł telefon itd...? moja odp brzmi NIE dążył bym do tgego by mu się zrewanzowąc

wiem zaraz bedzie ze wtedy takie coś będzie trwało i trwało ale trzeba sobie zadac pytanie ze zaczeło się to kilka lat temu... i niestetty ale i tak zostanie i zadnej zgody ani nic podobnego nie bedzie!!!

nie bedzie w tesco typa ktory jest za resovia (oczwicie rozpoznany) i nie bedzie typa ze stali na rynku(....) proste pozdro:)


No z takim podejsciem to na pewno nie bedzie pojednania :roll:,a co tu mówic o jakis zgodach. Jakby kazdy tak myslał to bałbym sie wyjsc do sklepu bo jeszcze bym spotkał kogos ,kogo kiedys nie wpósciłem do kolejki w sklepie :P


           
Post 20 kwi 2005, o 10:43
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
jAskółka napisał(a):
Fransik napisał(a):
nie pisalem tutaj nic ale zastanowiliscie sie co czują te osoby któe zostały dajmy nie raz POŁAMANE? co pogodziłbys sie z typem ktory Ic wybił zeby rozwalił nos ukradł telefon itd...? moja odp brzmi NIE dążył bym do tgego by mu się zrewanzowąc

wiem zaraz bedzie ze wtedy takie coś będzie trwało i trwało ale trzeba sobie zadac pytanie ze zaczeło się to kilka lat temu... i niestetty ale i tak zostanie i zadnej zgody ani nic podobnego nie bedzie!!!

nie bedzie w tesco typa ktory jest za resovia (oczwicie rozpoznany) i nie bedzie typa ze stali na rynku(....) proste pozdro:)


No z takim podejsciem to na pewno nie bedzie pojednania :roll:,a co tu mówic o jakis zgodach. Jakby kazdy tak myslał to bałbym sie wyjsc do sklepu bo jeszcze bym spotkał kogos ,kogo kiedys nie wpósciłem do kolejki w sklepie :P


hehe jaskolka to zes dowalil wiekszośc tych ktorzy sie biją to własnie tak myslą co ja gadam myśla jeszcze gorzej i co chwile sa jakies akcje... po tym pojednaniu...
a policja nic nie zrobi na ulicach tak czy tak bedą sie zawsze bic pomyslcie tak przez chwile.. jest typek na NM i dostanie po ryju bo ma koszulke zydkow:) i co policja ma zrobic wtedy hehe?

a i nie ze ja tak chcce ale tak niestety JEST!!!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 22 kwi 2005, o 23:38
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 21 mar 2004, o 03:05
Skąd: Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
pomyślcie co wy tu wypisujecie i dlaczego do niektórych mowimy marma rzeszów a nie Stal Rzeszów :)


           
Post 3 lut 2006, o 19:40
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lut 2006, o 17:55
Skąd: moja mała Wieś Toruńska
Posty: 86

Zobacz profil 
Do pojednania zapewne nie doszło i nie dojdzie. Niestety, to należy do cudów, które raczej się nie przydarzają. U mnie w Toruniu przerabiamy ten sam problem: KSik (czyli były Apator, jeśli do kogoś nowinki jeszcze nie dotarły) kontra Elana. Ślady wojny widać w całym mieście, jak słynny tekst na ścianie przedszkola "Apator wita! W tej krainie Elana ginie"
Nie rozumiem takich wojen, bo w końcu na co to komu? Przecież to idiotyzm! Porozumienia nie będzie, ale czy nie lepiej zakopać topór wojenny? Nie chodzi o przyjaźń, ale o tolerancję...

_________________
Don't try to hide
What you feel inside
F**k them all
It's your own life
(Jay El, Anymore)


           
Post 3 lut 2006, o 20:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 kwi 2004, o 10:04
Skąd: RZESZÓW
Posty: 1401

Zobacz profil 
ja wychowałem sie na osiedlu gdzie przeważa resovia, jest tolerancja miedzy nami ale bywały chwile nieładu, powiedzmy 10 lat temu jak mieliśmy po te 15-16 lat... w trakcie picia jakiegos trunku dochodziło do rozmów kibicowskich a te rozmowy zazwyczaj kończyły sie mordobiciem :D ale na drugi dzień przeważnie była juz zgoda. teraz zdazaja sie tylko jakies tam docinki, ale to wszystko dla poprawienia humoru :wink: on idzie na swój stadion ja na swój i to tyle, czasem nawet zapyta jak tam w żużlu, czy coś sie bedzie działo i jak tam wyjazdy :roll:
mam tez gościa z osiedla co jest resoviakiem ale lubi żużel :D i chodził kiedys na niego, no ale pewnego dnia złapali go jego koledzy z resovi i dostał po pyszczku, złamali mu obie rączki, a to za to że jest za sovia a lubi żużel i chodzi na nasz stadion :evil: teraz tylko oglada żużel w tv na stadion boi się już przywędrować żeby go ktoś nie przyczaił :D <rozdarte serce> :D
drażni mnie tylko temat wewnetrznych sporów naszego klubu miedzy piłka i żuzlem...totalna wiocha no ale cóż...Mam nadzieje że ten problem w niedługim czasie zaniknie :roll:

zgody nie bedzie nigdy miedzy rzeszowskimi drużynami i dobrze :D :arrow:
rywalizacja była i bedzie!!! zawsze i wszędzie wygra ją STAL RZESZÓW, no bo przecież to najlepszy polski klub :wink: :D

_________________
...JESTEM TU PO TO, ABY WYGRYWAĆ...


           
Post 3 lut 2006, o 23:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
sew66 napisał(a):
zgody nie bedzie nigdy miedzy rzeszowskimi drużynami i dobrze :D :arrow:
rywalizacja była i bedzie!!! zawsze i wszędzie wygra ją STAL RZESZÓW, no bo przecież to najlepszy polski klub :wink: :D


Hehe, pojaśnił :wink: w 100% się tutaj zgadzam z Sewem :!:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 5 lut 2006, o 21:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
za dwa miesiace bedzie rocznica "pojednania" i co z tego wyszlo
po co byl tak to naglasniac, robic szum w mediach skoro jest to samo
dziwny ten nasz narod...

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 6 lut 2006, o 19:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Nagłośnili to się dopiero w Krakowie a efekt podobny(Cracowia-Wisełka :lol: )

_________________
1960-1961-0000


           
Post 6 lut 2006, o 22:09
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 00:09
Skąd: -ZMW-
Posty: 444

Zobacz profil 
Chyba nikt z Was nie myslal ze od tak sobie wszystkie zbasnione kluby beda sie tolerowac To bylo jednodniowe "pojednanie" dla Wielkiego czlowieka jakim byl Jan Pawel II A to ze media narobily wielkiego szumu robiac z tego sensacje to juz nie wnikam Niektore kluby nie zastosowaly takiego "pojednania" i w sumie sie nie dziwie po co robic to na pokaz jak po paru dniach wszystko wroci do normy min Lechia-Arka Widzew-Łks W duzych miastach ktorych sa dwa kluby to jest na porzadku dziennym przez co jest ciekawiej :wink: Co do Torunia z tego co sie orientuje i z opinie roznych osob Elana wiedzie prym w tym miescie i nie sadze zeby Apator stanowil dla nich jakas wieksza konkurencje inaczej jest w Rzeszowie (mam tu na mysli aspekty pozasportowe) Wracajac do Torunia slynne jest tam osiedle Rubinkowo chyba dobrze napisalem :wink: cos na wzor naszej przereklamowanej Baranowki (moja opinia) :)
Pozdrawiam


           
Post 7 lut 2006, o 00:44
 


Chyba widze do niektórych nie docierają pewne sprawy...
to nie było żadne pojednanie, to było "zawieszenie broni" na czas żałoby. Pojednanie wymyśliły i nagłośniły media...

Ramzy czego Baranówka jest przereklamowana :roll:
jak to sie mówi :wink: rozwiń swoją myśl :D


           
Post 7 lut 2006, o 01:20
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 00:09
Skąd: -ZMW-
Posty: 444

Zobacz profil 
Media sprawily emitujac programy o tym osiedlu ze przecietny czlowiek jak sobie pomysli o Baranowce to panika co tam sie nie dzieje z nozami chodza itp :shock: Fakt jest faktem ze osiedle to do najspokojniejszych nie nalezy wprawdzie nie mieszkam na Baranowce ale Ty *seba* doskonale o tym wiesz :) Min.wplyw na to ma ta "nieszczesna" B4 8-) Przypomina mi to sytuacje jaka jest w Łodzi a dokladnie chodzi o osiedle Żabieniec gdzie Widzewiacy daja sobie rade mimo ze dookola Limanka Koziny? czyli oski Łksu I zboczylem z tematu troche :wink: Nie zasmiecajmy tematu najlepiej go zamknac wszystko zostalo powiedziane :) Jak Cie nie satysfakcjonuje moja odpowiedz to PW
Pzdroo


           
Post 7 lut 2006, o 01:32
 


Ramzy napisał(a):
Media sprawily emitujac programy o tym osiedlu ze przecietny czlowiek jak sobie pomysli o Baranowce to panika co tam sie nie dzieje z nozami chodza itp :shock: Fakt jest faktem ze osiedle to do najspokojniejszych nie nalezy wprawdzie nie mieszkam na Baranowce ale Ty *seba* doskonale o tym wiesz :) Min.wplyw na to ma ta "nieszczesna" B4 8-)

aha to o to Ci chodziło :) zgadzam sie z Tobą w 99% bo B4 wcale nie jest "nieszczęsna" ;) jak by nie patrzeć tam też jest spokój...

Rzeczywiście temat można zamknąc...


           
Post 7 lut 2006, o 15:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
*seba* napisał(a):
Rzeczywiście temat można zamknąc...

Jestem jak najbardziej za, bo tutaj tylko sie nabija posty a nic nie wnosi :wink: A jak wiadomo nic takiego jak pojednajie nie bedzie no chyba że resovie zamknął :D Zdrowia!!!

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 18 mar 2006, o 20:12
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:33
Skąd: Rzeszów
Posty: 27

Zobacz profil 
Dlaczego wszyscy uważacie że to głupi pomysł mi by to pasowało tylko żeby się sekcje piłki nożnej złączyły a siatkówka , zużel itd. zostały tak jak są


           
Post 7 kwi 2006, o 21:10
 


Czytając posty w tym temacie dochodze do przerażającego wniosku! otóż bałbym się stanąć z niektórymi z was w jednym szeregu w obawie przed tym że sprzedacie brata po szalu w imię jakiejś utopijnej zgody,niektórzy nie widzą nic złego w fuzji :wink: , jak tak można było wogóle napisać patrząc nawet na to wszystko z PERSPEKTYWY CZASU :!: Sprzedać,zapomnieć piękne 60 lat żeby połączyć się z tą mietnotą z Wyspiańskiego 22.


           
Post 8 kwi 2006, o 09:58
 


a może tak połączyć na z Unią Tarnów :wink:

pmyślcie sobie jaką pake byśmy mieli:
1.Gollob
2.Rickardson
3.Holta
4.Pedersen
5.Chrzanowski
6.Hlib
7.Karpow
8.Kołodziej

co Wy na to ? :D


           
Post 8 kwi 2006, o 11:29
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Lepiej z Krosnem wiecej znajomych :wink:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi