Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

co sadzisz o koronerze rozczochranym lbie mar. pazdziochu


Luźne rozmowy na luźne tematy


ten typek jest...
calkiem spoko wladziu 18%  18%  [ 10 ]
ani mnie grzeje ani ziebi 26%  26%  [ 15 ]
totalny idiota 56%  56%  [ 32 ]
Liczba głosów : 57
Opcje      Szukaj
Post 18 cze 2005, o 16:42
 co sadzisz o koronerze rozczochranym lbie mar. pazdziochu
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
chcialbym poznac wasza opinie na moj temat, wpisywac sie.

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 18 cze 2005, o 18:18
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 mar 2005, o 19:32
Skąd: Rzeszów... prawie ;)
Posty: 249

Zobacz profil 
Wkurzający człowieczek (i handlarz azjatycką bielizną :P ). Zastanawiam się wogóle po co wpisuje się na to forum :P
Każdego wyzywa od żwirosypów, motomyszy, śmiesznych ludzików, władków :wink: itp. Dziwny... jakiś on :P


           
Post 18 cze 2005, o 18:21
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Przesadzasz... :P Marian to wporza wladziu, tylko dajecie sie mu za latwo sprowokowac... :P

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 18 cze 2005, o 18:26
 hehe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
słyszałem że marian to fajny gostek mistrz gminy w oraniu pola :D dotego turla dropsa 10 razy dziennie. i straszny lamus nio i słyszałem że frajer. wpieprza czekoladę kilogramami i zapycha kibel :) hehe


           
Post 18 cze 2005, o 18:44
 


wpisy wladka trzeba czytac z przymruzeniem oka ;) Szczerze jednak przyznam, ze jesli mialbym oceniac bohatera tego watku tylko przez pryzmat forum, to wybralbym opcje "idiota" :P Wladziu jednak az taki zly nie jest, jak niektorym sie wydaje ;) zaglosowalem za I opcja ;)


           
Post 18 cze 2005, o 18:52
 Re: hehe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Martines napisał(a):
słyszałem że marian to fajny gostek mistrz gminy w oraniu pola :D dotego turla dropsa 10 razy dziennie. i straszny lamus nio i słyszałem że frajer. wpieprza czekoladę kilogramami i zapycha kibel :) hehe


wladek, jestes tu nowy wiec tym razem ci daruje, ale nastepnym razem pojade po tobie jak chelsea zrobila to w tym sezonie gromiac wszystkie kluby w angielskiej lidze.
i na drugi raz lepiej nie sluchaj tyle osiolku, bo to ja ci przeoram, ale mozg.

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 18 cze 2005, o 21:28
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2004, o 15:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 577

Zobacz profil 
wkurwia mnie niezmiennie mr. paździoch :) bardzo często gada bzdury fan piłki nożnej i nazywa każdego władziem :evil: i jak tu taką osobe lubić?? trzeba być naprawde (...) 8-)

_________________
.


           
Post 18 cze 2005, o 21:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
w sumie to postów mariana zbytnio wszystkich nie czytam :) ale chyba jest człowiek spoko bo jest za chelsea :)


           
Post 18 cze 2005, o 21:41
 Re: hehe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
marian pazdzioch napisał(a):
nastepnym razem pojade po tobie (...) lepiej nie sluchaj tyle osiolku, bo to ja ci przeoram, ale mozg.


I właśnie dlatego w moich oczach w tym moemencie spadasz bardzo nisko.. odzew z Twojej strony był tutaj wskazany, ale nie w ten sposób..

Poza tym zastanów się.. zakładasz temat o sobie.. chcesz by ludzie wyrażali opinie na Twoj temat.. nie każdy będzie Ci jednak cukrzył, bo jestes kontrowersyjna postacią na tym forum.. więc jak już ktoś Cię zjeżdża w taki sam sposób jak Ty to robisz przynajmniej postaraj się to uszanować w pewien sposób i wykaż sie troszkę wyższym poziomem..

_________________
Obrazek


           
Post 18 cze 2005, o 22:02
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
cvieq a ty mi nie mow co mam robic, wyraz swa opinie a ja cie albo zbluzgam albo nie, a nie komentuj tego co robie wladziu

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 18 cze 2005, o 23:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Władziu to sobie mów do kolegów,nie do mnie.. ja sobie tego nie życze.. a opinie na Twoj temat już wyraziłem..

Tym co napisałeś chyba utwierdziłeś adminów, iż temat jest do kasacji, gdyż od razu widać, że jest on prowokacyjny.. powiedzieć o Tobie złe słowo po to byś Ty mógł innych zbluzgać.. do swojej opini dołącze to, że uważam iż jesteś śmieszny..

może teraz Ty napisałbyś co Ty sądzisz o sobie? proponuje byś napisał małą autocharakterystyke.. to takie małe wyzwanie..

_________________
Obrazek


           
Post 18 cze 2005, o 23:56
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
cvieQ napisał(a):
Władziu to sobie mów do kolegów,nie do mnie.. ja sobie tego nie życze..


przepraszam cie wladziu, to sie juz wiecej nie powtorzy

cvieQ napisał(a):
a opinie na Twoj temat już wyraziłem..


niemozliwe, jakos niezauwazylem

cvieQ napisał(a):
Tym co napisałeś chyba utwierdziłeś adminów, iż temat jest do kasacji, gdyż od razu widać, że jest on prowokacyjny..


temat pisalem z przymruzeniem oka, czekalem na normalne opinie a nie na to zeby ktos mnie nazywal frajerem. tys sie chyba z kotem na mozgi pozamienial skoro nie rozumiesz prostych rzeczy, najlepiej juz sie tutaj nie wpisuj wladziu

cvieQ napisał(a):
powiedzieć o Tobie złe słowo po to byś Ty mógł innych zbluzgać..


jaki ty jestes madry, w koncu wpadles na cos czego ja bym nigdy nie wymyslil, hehe

cvieQ napisał(a):
do swojej opini dołącze to, że uważam iż jesteś śmieszny..


lepiej sie smiac niz plakac...
ty wg mnie jestes zalosny

cvieQ napisał(a):
może teraz Ty napisałbyś co Ty sądzisz o sobie? proponuje byś napisał małą autocharakterystyke.. to takie małe wyzwanie..


skoro zostalem wywolany do odpowiedzi to musze napisac...
tak wiec urodzilem sie w szpitalu na szopena 31.07.1978. od urodzenia mieszkalem na baranowce do 3 klasy szkoly podstawowej, uczescczalem tam do przedszkola a nastepnie do szk. podst. nr 8 do 3 klasy jak wczesniej napisalem.
od 4 klasy do 8 bujalem sie po szkole podst. nr 28 w podrzeszowskiej wiosce o nazwie "krakowska - poludnie" wczesniej "osiedle krajowej rady narodowej" w skrocie "krn"
wlasnie w tej szkole poznalem smak alkoholu (cygary zaczalem palic w szkole sredniej)
w 93 roku zdalem pomyslnie egzaminy do szkoly sredniej do mleczaka. bujalem sie tam 5 lat, prez ten czas sporo przezylem, pierwszy papieros, raz mnie nawet zlapal dyrektor jak palilem w kiblu i musialem przez caly tydzien wyrzucac kosze ze smieciami z calej szkoly na smietnik.
poznalem tam sporo osob milych i niemilych, resoviakow i stalowcow z ktorymi do tej pory utrzymuje kontakt albo nie utrzymuje.
w tej szkole pierwszy raz sie zakochalem i cos tam przezylem.
nastepnie po zdaniu matury rok nic nie robilem a potem poszedlem na studium bhp (w tej szkole poznalem manka waltosia wokaliste i basiste zespolu monstrum) po 2 letniej przygodzie z zdz uderzylem na studia gdzie ukrywalem sie przed armia. na studiach bylem 3 lata, ale udalo mi sie zaliczyc jeden semestr. ogolnie pracuje sobie i poszukuje zony aby sie ozenic.
ogolnie interesuje sie jak pewnie wszyscy wiedza pilka nozna.
jesli ktos ma jakies pytania to prosze na pw albo na forum pisac.

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 19 cze 2005, o 02:25
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2005, o 00:30
Posty: 181

Zobacz profil 
marian pazdzioch napisał(a):
cvieQ napisał(a):
może teraz Ty napisałbyś co Ty sądzisz o sobie? proponuje byś napisał małą autocharakterystyke.. to takie małe wyzwanie..


skoro zostalem wywolany do odpowiedzi to musze napisac...
tak wiec urodzilem sie w szpitalu na szopena 31.07.1978. od urodzenia mieszkalem na baranowce do 3 klasy szkoly podstawowej, uczescczalem tam do przedszkola a nastepnie do szk. podst. nr 8 do 3 klasy jak wczesniej napisalem.
od 4 klasy do 8 bujalem sie po szkole podst. nr 28 w podrzeszowskiej wiosce o nazwie "krakowska - poludnie" wczesniej "osiedle krajowej rady narodowej" w skrocie "krn"
wlasnie w tej szkole poznalem smak alkoholu (cygary zaczalem palic w szkole sredniej)
w 93 roku zdalem pomyslnie egzaminy do szkoly sredniej do mleczaka. bujalem sie tam 5 lat, prez ten czas sporo przezylem, pierwszy papieros, raz mnie nawet zlapal dyrektor jak palilem w kiblu i musialem przez caly tydzien wyrzucac kosze ze smieciami z calej szkoly na smietnik.
poznalem tam sporo osob milych i niemilych, resoviakow i stalowcow z ktorymi do tej pory utrzymuje kontakt albo nie utrzymuje.
w tej szkole pierwszy raz sie zakochalem i cos tam przezylem.
nastepnie po zdaniu matury rok nic nie robilem a potem poszedlem na studium bhp (w tej szkole poznalem manka waltosia wokaliste i basiste zespolu monstrum) po 2 letniej przygodzie z zdz uderzylem na studia gdzie ukrywalem sie przed armia. na studiach bylem 3 lata, ale udalo mi sie zaliczyc jeden semestr. ogolnie pracuje sobie i poszukuje zony aby sie ozenic.
ogolnie interesuje sie jak pewnie wszyscy wiedza pilka nozna.
jesli ktos ma jakies pytania to prosze na pw albo na forum pisac.


ROFL. Sadze ze Cvieq mial co innego na mysli pytajac Cie co sadzisz o samym sobie. Ale z drugiej strony... urzekla mnie Twoja historia. :D Nie znam Cie osobiscie mimo ze troszke przyblizyles nam swoje prywatne zycie ;) i ciezko mi cokolwiek powiedziec na Twoj temat, ale przez pryzmat forum zaglosowalem na odpowiedz c)

Pzdr

_________________
Obrazek


           
Post 19 cze 2005, o 10:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Angawen napisał(a):
ROFL. Sadze ze Cvieq mial co innego na mysli pytajac Cie co sadzisz o samym sobie. Ale z drugiej strony... urzekla mnie Twoja historia. :D Nie znam Cie osobiscie mimo ze troszke przyblizyles nam swoje prywatne zycie ;) i ciezko mi cokolwiek powiedziec na Twoj temat, ale przez pryzmat forum zaglosowalem na odpowiedz c)

Pzdr


No dokładnie.. nie o to mi chodziło, ale jakby nie było jest to bardziej życiorys niż autocharakterystyka.. w charakterystyce opisuje się m.in. cechy charakteru itp. itd. etc. ale dzisiaj już jestem trzeźwy i nie chce mi sie udzielać w tym temacie :P ide przyczepić się o coś w innym :>

_________________
Obrazek


           
Post 19 cze 2005, o 11:15
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Koroner jak to Koroner - jest kontrowersyjny i ma swoje
poglady. Ale i tak nie jest nawet w polowie tak kontrowersyjny
jak ja. :wink:

Nigdy z nim wiekszych problemow nie mialem. W przeciwienstwie
do niego nie cierpie pilki noznej, uwazam ja za nudny sport. :)
Jeden lubi jedno, drugi - drugie.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 19 cze 2005, o 14:21
 Re: hehe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
marian pazdzioch napisał(a):
Martines napisał(a):
słyszałem że marian to fajny gostek mistrz gminy w oraniu pola :D dotego turla dropsa 10 razy dziennie. i straszny lamus nio i słyszałem że frajer. wpieprza czekoladę kilogramami i zapycha kibel :) hehe


wladek, jestes tu nowy wiec tym razem ci daruje, ale nastepnym razem pojade po tobie jak chelsea zrobila to w tym sezonie gromiac wszystkie kluby w angielskiej lidze.
i na drugi raz lepiej nie sluchaj tyle osiolku, bo to ja ci przeoram, ale mozg.


Chłopcze zakładając taki temat co myślałeś?? że będą pisac o Tobie w samych super latywach??? wiadomo że będzie większość szydziła ale dobra władziu. nie obrażaj sie i nie jedź po mnie jak cheelsa hehe narka


           
Post 19 cze 2005, o 19:31
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
W przeciwienstwie do niego nie cierpie pilki noznej, uwazam ja za nudny sport. :) Jeden lubi jedno, drugi - drugie.

Pilka nozna nudna? :roll: Moze na polskim poziomie tak, ale chyba nie powiesz mi, ze taki mecz jakby chociaz final tegoroczny ligi mistrzow byl nudnym meczem?

Sorry mimo, ze jestem wielkim fanem zuzla to uwazam, ze czesto jest on bardziej nudny od kopanej...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 19 cze 2005, o 20:00
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Cytuj:
Moze na polskim poziomie tak, ale chyba nie powiesz mi, ze
taki mecz jakby chociaz final tegoroczny ligi mistrzow byl nudnym
meczem?


Ogladalem wiele finalow LM, MS czy ME. Dla mnie caly ten sport
jest po prostu nudny i nie wywoluje zadnych emocji. Nie widze w nim
nic interesujacego. No ale coz... dla kogos taki sam jest zuzel.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 19 cze 2005, o 21:14
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
nie rozmywajcie tematu krecidolki.
temat tyczy sie mojej osoby, jasiek wyrazil swe zdanie i luz, prosze trzymac sie tematu

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 20 cze 2005, o 11:47
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 7 cze 2005, o 08:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 83

Zobacz profil 
Z racji braku stażu forumowego, tylko na podstawie tego tematu, jestem gdzieś pomiedzy odp. "b" a "c". Zwrot Władziu jest lekceważący dlatego z góry ustawia rozmówcę sceptycznie. Lekceważenie jest formą obrony i cichą agresją. Twoja własna charakterystyka jest nudna i zachowawcza, brak w niej czegoś naprawdę osobistego - to kolejny wyraz nadmiernej samoobrony i pancerza emocjonalnego. Poza tym jest O.K. Pozdrawiam.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 78 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi