Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Londyn w roku 2012 będzie ogranizatorem olimpiady!


Luźne rozmowy na luźne tematy


CZY PEKIN ZDAZY SIE WYROBIC NA 08' OLIMPIADA
TAK 96%  96%  [ 24 ]
NIE 4%  4%  [ 1 ]
Liczba głosów : 25
Opcje      Szukaj
Post 6 lip 2005, o 13:59
 Londyn w roku 2012 będzie ogranizatorem olimpiady!
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2004, o 18:20
Posty: 34

Zobacz profil 
1.LONDYN 2.PARYZ 3.NOWY JORK 4.MADRYT 5.MOSKWA


           
Post 6 lip 2005, o 14:22
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
bardzo dobrze ze bedzie olipiada w europie przynajmniej bedzie tylko 1 godz roznicy wiec bedzie mozna wszystko ogladac live a w przypadku NY trzeba by bylo ogladac powtorki z tych konkurencji ktore bylyby w nocy naszego czasu


           
Post 6 lip 2005, o 14:30
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2005, o 22:55
Skąd: Rzeszów B4
Posty: 55

Zobacz profil 
Chyba MKOL zrobił na złość Chirac`owi za te jego uwagi o Angli i dlatego Londyn dostał olimpiadę a nie Paryż :lol: :lol:


           
Post 6 lip 2005, o 14:55
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Londyn będzie po raz trzeci organizował Igrzyska Olimpijskie.Wcześniej organizowali w 1908 i 1949(o ile sie nie myle).Myślałem,że organizacja przypadnie Amerykanom,jednak było inaczej.A co do ankiety,to myśle ze jesli Grecja zdązyła to Chinczykom tez powinno sie udać "wyrobić"


           
Post 6 lip 2005, o 15:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Pekin nie tylko się wyrobi, ale zrobi takie show, jakiego jeszcze świat nie widział :!:
Sądzę też, że Chińczycy zwyciężą w klasyfikacji medalowej, nie wiem tylko, czy uczciwie.


           
Post 6 lip 2005, o 16:00
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
Pekin nie tylko się wyrobi, ale zrobi takie show, jakiego jeszcze świat nie widział :!:
Sądzę też, że Chińczycy zwyciężą w klasyfikacji medalowej, nie wiem tylko, czy uczciwie.
dokladnie. Chinczycy juz w zasadzie są gotowi i jestem pewien ze rozmachem olimpiady pobiją wszystkich na łeb na szyję i tak spektakularnych igrzysk nie zobaczymy jeszcze dlugo potem.
A ze Londyn został organizatorem? Prawde mowiac czy Paryz czy Londyn to zadna roznica jak dla mnie ;]


           
Post 6 lip 2005, o 16:18
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2005, o 22:55
Skąd: Rzeszów B4
Posty: 55

Zobacz profil 
tomasz napisał(a):
Londyn będzie po raz trzeci organizował Igrzyska Olimpijskie.Wcześniej organizowali w 1908 i 1949(o ile sie nie myle).Myślałem,że organizacja przypadnie Amerykanom,jednak było inaczej.A co do ankiety,to myśle ze jesli Grecja zdązyła to Chinczykom tez powinno sie udać "wyrobić"


Igrzyska są co 4 lata więc raczej nie organizowali w 1949 ;-)


           
Post 6 lip 2005, o 18:59
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
a czemu Polska nie kandydowała??????? :D :D :D :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:


           
Post 6 lip 2005, o 19:15
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Martines napisał(a):
a czemu Polska nie kandydowała??????? :D :D :D :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

bo kwasniewski sie nie zgodzil :lol: :lol:
a co do chinczykow to nie ma sily zeby nie zdazyli z taka sila robocza jaka oni posiadaja musza zdazyc nie ma innej opcji :wink:


           
Post 6 lip 2005, o 23:38
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
brytyjczycy wyraznie chca przejac paleczke lidera w Europie, niespodziewane zwyxciestwo w organizowaniu igrzysk to kolejny krok. po raz kolejny Blair triumfujacy. denerwuje mnie taki imperializm i panoszenie sie we wszystkim. szkoda Paryza.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 6 lip 2005, o 23:51
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lip 2003, o 14:22
Skąd: Rzeszów..::B4::..
Posty: 145

Zobacz profil 
Didier napisał(a):
tomasz napisał(a):
Londyn będzie po raz trzeci organizował Igrzyska Olimpijskie.Wcześniej organizowali w 1908 i 1949(o ile sie nie myle).Myślałem,że organizacja przypadnie Amerykanom,jednak było inaczej.A co do ankiety,to myśle ze jesli Grecja zdązyła to Chinczykom tez powinno sie udać "wyrobić"


Igrzyska są co 4 lata więc raczej nie organizowali w 1949 ;-)


Tak ale zauwaaz ze ze wzgleddu na II Wojne Swiatową moglo nie byc igrzysk :) Pewnie byly w 45 i pozniej w 49 :D nie wiem :D

Co do CHinczyków, wyrobią sie o twierdze podobnie jak poprzednicy ze bedzie to wielki show :) Chinczycy są wstanie zdominowac igrzyska bo przygotowuja zawodników juz terazz , 15 - 16 latki trenuja juz teraz do upadlego zeby byc jaknajlepszymi :) Oczywiscie wszystko pod czujnym okiem władzy :D


           
Post 7 lip 2005, o 00:17
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
cytat:
Tak ale zauwaaz ze ze wzgleddu na II Wojne Swiatową moglo nie byc igrzysk Pewnie byly w 45 i pozniej w 49 nie wiem


prosta pilka. igrzyska mamy obecnie w latach parzystych, wiec i po wojnie wykuczony jest wariant olimpiady w 49

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 7 lip 2005, o 02:09
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Ciesze sie, ze igrzyska wygrali Anglicy a nie dumni, zapatrzeni w siebie
Francuzi. :)

A o igrzyska w Chinach sie nie martw. Maja tyle rak do pracy, ze
na pewno bedzie wszystko gotowe. Znajac zas obrotnosc narodu
chinskiego,jestem przekonany, ze beda to wspaniale igrzyska, jedne
z najlepszych w historii.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 7 lip 2005, o 11:46
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2005, o 22:55
Skąd: Rzeszów B4
Posty: 55

Zobacz profil 
W czasie wojny była przerwa w igrzyskach, ale nigdy nie odbywały się w latach nieparzystych.
Były w Sztokholmie w 1912 potem w Antwerpii w 1920
Potem 1936 - Berlin i dopiero 1948 Londyn :)

Źródło: PKOL http://www.olimpijski.pl/3.html


           
Post 7 lip 2005, o 12:55
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Cytuj:
Wszystko zaczęło się od głośnego huku w rejonie ulicy Liverpool, na stacji w City, finansowej dzielnicy miasta. Kilkanaście minut później problemy wystąpiły także na innej stacji w centrum miasta. Niepotwierdzone doniesienia sugerują, że mogła to być bomba. Policja i Scotland Yard nie chcą się na razie wypowiadać czy to mógł być atak terrorystyczny.

Jeśli okazałoby się, że jednak był to zamach, to nie wykluczone, że miał on związek z wczorajszą decyzją o wyznaczeniu Londynu na gospodarza igrzysk olimpijskich w 2012 roku.


Zaczyna się...


           
Post 10 lip 2005, o 23:46
 
Senior
Senior

Dołączył: 27 sty 2005, o 00:39
Skąd: Rzeszów
Posty: 286

Zobacz profil 
Rozpatrując kandydatury Państw pod względem organizacyjnym, to powiem szczerze, że Londyn musiał wygrać. Pamiętam ME w Piłce nożnej odbywające się w Anglii, i nie przypominam sobie, aby zaistniała jakakolwiek wpadka ze strony organizatorów. Faktem jest, że po ostatnich seriach zamachów terrorystycznych, co po niektórym odbija się czkawką ten wybór. Ale jestem pewien że Anglicy sobie z tym poradzą i zobaczymy świetne igrzyska oczywiście nie w wykonaniu Polaków :) pozdrawiam


           
Post 27 kwi 2007, o 02:22
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
No wlasnie - Londyn potrzebuje budowlancow i pelno ich z Polski przyjechalo (niektorzy z magistrami marketingu czy informatyki :lol: ). Tak wiec zanosi sie na konkurencje - czy w Londynie budowac na Olimpiade 2012 czy w Polsce na Euro 2012.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi