Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Kolejne boom, tym razem w Londynie


Luźne rozmowy na luźne tematy


Czy Polska jest zagrożona atakiem terrorystycznym?
Tak 57%  57%  [ 20 ]
Nie 43%  43%  [ 15 ]
Liczba głosów : 35
Opcje      Szukaj
Post 7 lip 2005, o 12:53
 Kolejne boom, tym razem w Londynie
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Dzis do poludnia w centrum Londynu wybuchlo szesc eksplozji. Wg policji to skoordynowane dzialania terrorystyczne.

na stan obecny szacuje sie 90 poszkodowanych w tym 20 zabitych, ale te dane z pewnoscia ulegna zmianie.


istnieja domniemania ze za zamachem moze stac Alkaida. chlopaki nie popuszczaja.

warto przypomniec dwa fakty, wczoraj Londyn zostal wybrany na organizatora igrzysk, a dzis w Szkocji odbywa sie zajzd G8.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 7 lip 2005, o 14:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
powiem krótko :

czemu Londyn ????
czemu zwykli ludzie ????
po co to wszystko ????
co im to da????



STOP TERRORYZMOWI!!!!


Ps.[']['][']


Ostatnio edytowano 7 lip 2005, o 14:04 przez kusior_, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 7 lip 2005, o 14:04
 


akurat fakt, iz Londun zostal wybrany organizatorem IO znaczenia raczej nie ma. Niestety, dzisiejsza akcja byla z pewnoscia planowana juz od dluzszego czasu, wiec wybor stolicy Anglii na gospoadarza tej imprezy nie mozna raczej laczyc z tym atakiem. Na pewno jednak duze znaczenia mial szczyt G8...

W Londynie mam znajomych, ale na szczescie (z tego co wiem) nic im sie nie stalo...

echhh...


           
Post 7 lip 2005, o 14:30
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2004, o 18:20
Posty: 34

Zobacz profil 
zamachu zginelo prawdopodobnie 90 osob a 189 rannych :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


           
Post 7 lip 2005, o 16:48
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2005, o 19:54
Posty: 141

Zobacz profil 
gb napisał(a):
zamachu zginelo prawdopodobnie 90 osob a 189 rannych :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Teraz to jest 33 zabitych i ponad 345 rannych :( :( :( :cry: :cry:


           
Post 7 lip 2005, o 21:37
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 6 cze 2005, o 21:25
Posty: 100

Zobacz profil 
Jak Stany albo Anglia atakuja to nie jest terroryzm a jak sa atakowane to to terroryzm. Dobrze ze nasza Ukraine oszczedza :wink:

_________________
kasy jak lodu:))


           
Post 7 lip 2005, o 23:33
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lip 2003, o 14:22
Skąd: Rzeszów..::B4::..
Posty: 145

Zobacz profil 
Po atakach na Usa moznabylo slyszec wypowiedzi ze nastepnymi krajami , ktore zostana zaatakowane beda panstwa wspierajace USa
zarówno w Afganistanie jak i Iraku . Chyba kazdy pamieta ataki na pociagi w MAdrycie , teraz Londyn . A jakie panstwo zawsze popierało USa najgorecej ?? --> POlska:)


           
Post 7 lip 2005, o 23:37
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2005, o 23:24
Posty: 544

Zobacz profil 
Nie dziwie sie tym ktorzy te bomby podkladaja oni prowadza swego rodzaju wojne bo wiadomo ze w otwartej wojnie nie maja szans to jest to samo co bylo w Iraku kiedy amerykanie o bombardowali.
Obawiam sie ze Polska moze byc nastepnym krajem w ktorym moga wystapic takie zamachy :?


           
Post 7 lip 2005, o 23:40
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
najbardziej mnie smiesza wypowiedzi ze polska jest wstanie wykryc atak terrorystyczny(moze cos w tym jest prawdy bo podczas II wojny swiatowej uwazano ze mamy znakomity wywiad) i opanowac sytuacje :lol: w razie takowego zdarzenia
a co do dzisiejszych zdarzenw londynie :arrow: ci ludzie to steruja ta cala al-qaida(czy jak to sie tam pisze) sa debilami tyle w tym temacie


           
Post 8 lip 2005, o 00:11
 


Cytuj:
ci ludzie to steruja ta cala al-qaida(czy jak to sie tam pisze) sa debilami tyle w tym temacie


chyba wszysto mozna zarzucic tym ludziom procz wlasnie...debilizmu. Nie chce byc zle zrouzmiany, ale zoorganizowanie tego typu akcji latwe z pewnoscia nie jest i ich pomyslodwaca na pewno glupim czlowiekiem nie jest. Szkoda tylko, ze swoja "madrosc" wykorzystuja oni w taki sposob...

Co do naszego kraju - jestem jakos dizwnie przekonany, ze nasze male panstewko zbytnio zagrozone nie jest...


           
Post 8 lip 2005, o 00:22
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
W zwiazku z tematem pozwolilem sobie dodac ankiete :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 8 lip 2005, o 01:37
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Michal, Hitler tez byl bardzo inteligentnym czlowiekiem...

Co do zamachu - rzeczywiscie nie nalezy tego laczyc z decyzja o przyznaniu Londynowi olimpiady, bo ta akcja planowana byla od dawna. Dlaczego zwykli ludzie? Bo na tym polega terroryzm - na zastraszeniu, spowodowaniu paniki, wprowadzeniu nerwowosci... Ludzie maja sie bac, maja naciskac na wladze, by poszla na ustepstwa z wrogiem... Z Amerykanami sie nie udalo, Anglicy tez sie powoli jednocza...

A Polska? Jakie my mamy znaczenie dla swiata? Co komu dalby atak terrorystyczny w Polsce? Tym bardziej, ze w Iraku jest juz ostatnia polska zmiana.


           
Post 8 lip 2005, o 11:25
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 maja 2005, o 10:03
Posty: 6

Zobacz profil 
No niebylbym taki pewny czy Polska jest bezpieczna
Wedlug mnie wszystkie panstwa ktore wspieraly usa w wojnach z terroryzmem zostana zatakowane. W europie pozostaly jeszcze dwa panstwa : Włochy i Polska .


           
Post 8 lip 2005, o 11:39
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2005, o 23:24
Posty: 544

Zobacz profil 
Z tego co mowili na TVN24 to terrorysci grozili kolejnymi zamachami tym razem we Włoszech i w Danii :?


           
Post 8 lip 2005, o 18:00
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 6 cze 2005, o 21:25
Posty: 100

Zobacz profil 
Jak pozbyć się terroru ?- jest rozwiązanie - nie mieszac sie w cudze interesy i nie odpłacać pięknym za nadobne po atakach.pozdrawiam

_________________
kasy jak lodu:))


           
Post 8 lip 2005, o 22:49
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
Na TVP 2 rozpoczyna sie wlasnie ciekawy program dokumentalny na temat terrorystow.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 9 lip 2005, o 09:30
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
luzax1 napisał(a):
Jak pozbyć się terroru ?- jest rozwiązanie - nie mieszac sie w cudze interesy i nie odpłacać pięknym za nadobne po atakach.pozdrawiam


Nie można jednoznacznie stwierdzić, że wystarczy nie mieszac się w cudze interesy i po srawie. Zagadniene jest tutaj o wiele "głębsze". Wszystkie (a jeżeli nie to większość) islamskich (i pochodnych) organizacji terrorystycznych działa wg. ustalonego planu. Dotyczy on atakowania "niewiernych" na całym świecie, a w dalszej perspektywie ma doprowadzic do tego, że cały świat ma sie modlić do allaha. Islam w ujęciu radykalnym jest religią/wyznaniem ekspansywnym. Jak powiedział to jeden z uczestników debaty telewizyjnej (nazwiska nie pamietam) "ci ludzie (mowa o zamachowcach) żyją po to, by zabijać niewiernych".

Nie wdając się w głębsze analizy problemu można postawić wniosek (bądź co bądź śmiały), że dla islamskich ugrupowań radykalnych wyznawana religia jest motorem napędzającym działania terrorystyczne.

A zresztą patrząc na historię naszego świata, to 90% wszystkich konfliktów ma podłoże religijne ...

_________________
Obrazek


           
Post 9 lip 2005, o 11:33
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Na TVP 2 rozpoczyna sie wlasnie ciekawy program dokumentalny na temat terrorystow.


ogladalem :) coz :) mam tylko satysfakcje ze uwazalem wczesniej i dalej uwazam ich za "dzic sredniowiecza".
ten program ewidentnie pokazuje dlaczego swiat muzulmanski jest taki biedny. tylko glupiec nie widzi analogi z chrzescijanskim sredniowieczem, gdzie tylko ksieza byli "oswieceni", wyedukowani.
a co do boom to moze to co powiem nie jest poprawne "politycznie" ale mysle ze w paryzu by im sie przydalo :) ot tak dla opamietania :)
bo uwazam ze z terrorystami nie mozna negocjowac. a francuzi ewidentnie liza im rowa (przepraszam za wulgaryzm)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 9 lip 2005, o 11:35
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
slonikk napisał(a):
No niebylbym taki pewny czy Polska jest bezpieczna
Wedlug mnie wszystkie panstwa ktore wspieraly usa w wojnach z terroryzmem zostana zatakowane. W europie pozostaly jeszcze dwa panstwa : Włochy i Polska .


a ja mysle ze polska jest bezpieczna. no sam pomysl ... co tu mozna wysadzic ??? nic sie nie nadaje na miejsce ataku heheheheh.

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 9 lip 2005, o 23:19
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 maja 2005, o 10:03
Posty: 6

Zobacz profil 
pablo napisał(a):
slonikk napisał(a):
No niebylbym taki pewny czy Polska jest bezpieczna
Wedlug mnie wszystkie panstwa ktore wspieraly usa w wojnach z terroryzmem zostana zatakowane. W europie pozostaly jeszcze dwa panstwa : Włochy i Polska .


a ja mysle ze polska jest bezpieczna. no sam pomysl ... co tu mozna wysadzic ??? nic sie nie nadaje na miejsce ataku heheheheh.
ej a powiedz mi co bylo do rosadzenia w madrycie i londynie.... im tylko zalezy na wprowadzeniu paniki i strachu wsrod ludzi. :|


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Liwer i 48 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi