Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Menadzery i inne gry żużlowe


Luźne rozmowy na luźne tematy


Gracie w menadzera żużlowego
Tak 76%  76%  [ 74 ]
Nie 24%  24%  [ 24 ]
Liczba głosów : 98
Opcje      Szukaj
Post 21 kwi 2008, o 23:40
 Re: Gry PC, PS, PS2, PS3, Xbox, Xbox 360, Wii, PSP, GBA
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
Sprzedam GP Speedway 3
Cena :arrow: 60 PLN
Jak ktos chetny ladowac na PW :mrgreen:

_________________
Obrazek


           
Post 29 kwi 2008, o 08:20
 Re: Gry PC, PS, PS2, PS3, Xbox, Xbox 360, Wii, PSP, GBA
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Odnośnie FIM SGP 3

Cytuj:
PS. Czy planujecie Panstwo podpisanie umowy ze Speedway Ekstraliga S.A. dzieki czemu w koncu moglaby sie pojawic tak dlugo oczekiwana przez kibicow gra zuzlowa oparta na rozgrywkach ligowych?

[...]Nie moge na razie wypowiadac sie w tej kwestii, ale nie ukrywam, ze Techland juz od dawna chce zrobic gre zuzlowa poswiecona ekstralidze. Do 2007 roku nie bylo to praktycznie mozliwe ze wzgledow prawno-licencyjnych. Teraz sprawy maja sie nieco inaczej, co stwarza okazje do stworzenia takiej gry. Na razie jednak nie mozemy nic potwierdzic, ale w razie czego, z cala pewnoscia glosno oglosimy, gdy ruszy produkcja takiego tytulu. Wiemy, jak bardzo wszyscy kibice czarnego sportu czekaja na taki tytul.

Tak na koniec dodam tylko, ze w drodze jest patch do SGP3, ktory m.in. poprawi wydajnosc na slabszych maszynach - gre mozna odpalic na sprzecie nie spelniajacym podanych przez nas wymagan minimalnych, ale zdarzaja sie wtedy liczne bledy (np. sztuczna inteligencja nie wyrabia - komputerowi zawodnicy wpadaja na siebie i na bandy). To jednak nie koniec: przewidujemy wypuscic kilka darmowych dodatkow do gry. Nie moge jednak jeszcze zdradzic, jakie niespodzianki beda one ze soba niosly.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 29 kwi 2008, o 20:52
 Re: Gry PC, PS, PS2, PS3, Xbox, Xbox 360, Wii, PSP, GBA
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
buried skad jest ten wywiad? mozesz podeslac link do calego?

dzis wrocilem z lbn do domku, odpalilem Fima 3 no i jestem pozytywnie zaskoczony. :) baaardzo sie zmienil od poprzednikow. model jazdy jest bardzo ciekawy. trudno sie utrzymac na torze, no i wreszcie jest walka na calej szerokosci. szkoda, ze tylko Tomek Lorek nie komentuje podczas wyscigu razem z Andrzejem tylko sam Endriu... myslalem ze lepiej to wymysla. no nic ide obczzajac dalej gre, bo mam problem z ukonczaniem wyscigow, tzn alnbo dojezdzam albo powoduje krakse :P przesadzili z tymi upadkami i wypadkami :P

aha jak ktos dowie sie ze wyszla jakas latka jeszcze bardziej ulepszajaca ta gre to dawac znac :D ;)

_________________
Obrazek


           
Post 29 kwi 2008, o 23:27
 Re: Gry PC, PS, PS2, PS3, Xbox, Xbox 360, Wii, PSP, GBA
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
To nie wywiad tylko jakiś fan napisał do Techlandu z pytaniem o Lige i to dostał w odp i wrzucił na http://www.gry-online.pl

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 10 maja 2008, o 13:12
 Re: Gry PC, PS, PS2, PS3, Xbox, Xbox 360, Wii, PSP, GBA
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Cytuj:
(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

FIM Speedway Grand Prix 3 zostało bardzo dobrze przyjęte przez miłośników żużla - gra uzyskuje bardzo wysokie oceny, a od dwóch tygodni znajduje się na liście TOP 10 w sieci Empik. Z cała pewnością wielu Graczy ucieszy wiadomość, że w drodze jest już patch. Pojawi się on już wkrótce, bo w drugiej połowie maja. Najważniejszą jego cechą będzie fakt optymalizacji pod kątem słabszych komputerów. Poniżej zaś znajduje się lista poprawek, jakie będzie on ze sobą niósł.

* Poprawiona wydajność gry na słabszych komputerach. Gra uruchamiała się na sprzęcie poniżej konfiguracji minimalnej, ale występowały wtedy problemy z AI (zawodnicy komputerowi wjeżdżali na siebie, uderzali w bandy, bądź zjeżdżali z toru)
* Poprawione działanie Wirtualnego Sędziego = dokładniejszy system wykluczeń
* Usunięte błędy związane z punktacją i wynikami czasowymi w trybie multiplayer
* Usunięta lukę, pozwalającą na cheat'owanie w trybie multiplayer
* Poprawiona stabilność serwera dedykowanego
* Poprawione parametry części zakupionych w sklepie
* Inne drobne niedociągnięcia


Poza tym Techland szykuje też całą serię darmowych dodatków do najnowszej części. Co to dokładnie będzie? Wkrótce poinformujemy, jakie to niespodzianki będą czekały na posiadaczy gry.


Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=40852

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 15 cze 2008, o 18:27
 Re: Menadzer
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Retrac napisał(a):
ja czekam już na SRM 2.5 w którym ma być troszke zmian

Ktos wie, czy juz ta gierka wyszla? :>

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 15 cze 2008, o 19:17
 Re: Menadzer
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
raczej nieprędko wyjdzie, z ostatniej aktualizacji z początku maja jest napisane że zrobione jest 11%
info za http://www.gryzuzlowe.pl

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 25 lip 2008, o 13:41
 Re: Gry PC, PS, PS2, PS3, Xbox, Xbox 360, Wii, PSP, GBA
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
jest juz patch do Fima 3

Cytuj:
Patch gotowy - do pobrania w dziale MEDIA
17.07.2008

Patch przeszedł testy i można go już pobrać - znajduje się on w dziale MEDIA, w zakładce PATCH. Wprowadza on następujące usprawnienia:

- Poprawiona wydajność gry na słabszych komputerach. Gra uruchamiała się na sprzęcie poniżej konfiguracji minimalnej, ale występowały wtedy problemy z AI (zawodnicy komputerowi wjeżdżali na siebie, uderzali w bandy, bądź zjeżdżali z toru)

- Poprawione działanie Wirtualnego Sędziego = dokładniejszy system wykluczeń

- Usunięte błędy związane z punktacją i wynikami czasowymi w trybie multiplayer

- Usunięta luka, pozwalająca na cheat'owanie w trybie multiplayer

- Poprawiona stabilność serwera dedykowanego

- Poprawione parametry części zakupionych w sklepie

- Inne drobne niedociągnięcia
Patch na początku lipca


http://sgp.techland.pl/patch/sgp3_patch_1.1.0_PL.exe

_________________
Obrazek


           
Post 8 wrz 2008, o 18:44
 Re: Menadzer
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 paź 2007, o 16:31
Skąd: rzeszow
Posty: 115

Zobacz profil 
Nie wiem czy jestem w dobrym temacie ale chodzi mi o menadżera żużlowego braci Mańskich.
Mam problem gram w Menadżera żużlowego 3.1 i jaką kol wiek wybiorę drużynę nawet jak stworze przegrywam a zawodnicy nie starają się(Sparingi, obozy itp. też próbowałem) możne ktoś dać mi jakaś rade??

z góry dzięki :D


           
Post 8 wrz 2008, o 20:08
 Re: Menadzer
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2005, o 19:02
Posty: 457

Zobacz profil 
Zmień sobie poziom trudności na najłatwiejszy.

_________________
Obrazek


           
Post 8 wrz 2008, o 21:24
 Re: Menadzer
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 paź 2007, o 16:31
Skąd: rzeszow
Posty: 115

Zobacz profil 
zmieniłem i nic nie dało


           
Post 8 wrz 2008, o 23:20
 Re: Menadzer
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 kwi 2003, o 12:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 745

Zobacz profil 
W takim razie musisz zacząć czitować :D


           
Post 23 paź 2008, o 07:43
 Re: Gry PC, PS, PS2, PS3, Xbox, Xbox 360, Wii, PSP, GBA


http://www.gram.pl/news_8g3fJOy1_Techland_pracuje_nad_nowa_gra_zuzlowa.html

Techland pracuje nad nową grą żużlową
Środa, 22 października 2008, godzina 20:58, autor: Techland

Redakcja portalu gram.pl nie odpowiada za treść poniżej zamieszczonej informacji, będącej materiałem prasowym przedstawionym przez wydawcę/dystrybutora produktu.

Jeszcze nie opadły emocje kibiców żużla po tym, jak Tomasz Gollob we wspaniały sposób zakończył tegoroczny cykl Grand Prix podwójnym zwycięstwem w Bydgoszczy.

Wygrał tę rundę GP, jak i wyścig Super Prix, który ustanowił nowy rekord pod względem wartości nagród.

To jednak nie koniec! Miło nam poinformować fanów Speedway'a, że Techland pracuje nad nową grą o żużlu. Szykuje się wielka niespodzianka dla wszystkich miłośników czarnego sportu - nie jest to kolejna część serii FIM Speedway Grand Prix, lecz zupełnie nowy projekt. Szczegóły owiane są jeszcze tajemnicą, ale już wkrótce poinformujemy, co dokładnie jest tym razem przygotowywane dla fanów żużla.


           
Post 23 paź 2008, o 09:27
 Re: Gry PC, PS, PS2, PS3, Xbox, Xbox 360, Wii, PSP, GBA
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2005, o 19:02
Posty: 457

Zobacz profil 
Miło by było gdyby to był projekt związany z Polską ekstraligą (bądź ogólnie z Polskim żużlem). :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 24 paź 2008, o 07:42
 Re: Gry PC, PS, PS2, PS3, Xbox, Xbox 360, Wii, PSP, GBA


Techland dalej inwestuje w żużel
Czwartek, 23 października 2008, godzina 17:29, autor: pepsi

Techland ogłosił wczoraj prace nad nową grą żużlową, nie związaną z serią FIM Speedway Grand Prix. Udało nam się ustalić pierwsze szczegóły dotyczące tej produkcji. Mamy też swoje podejrzenia.

Polska firma developersko-wydawnicza Techland pracuje nad nową grą żużlową. Wbrew podejrzeniom nie jest to jednak czwarta część serii FIM Speedway Grand Prix. Przedstawiciele Techlandu wieść o powstawaniu tego projektu ubrali w bardzo skromną ilość szczegółów - po informacji prasowej wiadomo jedynie, że prace nad nowym żużlowym tytułem trwają. Nam udało się dowiedzieć nieco więcej.

Gra będzie miała swoją premierę w przyszłym roku i zostanie oparta na silniku Chrome Engine 3. Informacje te przekazał nam Maciej Żmuda-Adamski, specjalista ds. PR i marketingu w Techlandzie. Nie od dziś wiadomo jednak, że kibicom czarnego sportu brakuje gry, która przeniosłaby w wirtualny świat rodzime rozgrywki ligowe, gromadzące co niedziela wielotysięczne rzesze kibiców na stadionach.

FIM Speedway Grand Prix 3, ostatnia gra Techlandu poruszająca tematykę żużla
Obrazek
O możliwość powstania takiego projektu pytaliśmy Techland już w lutym. Maciej Żmuda-Adamski udzielił nam wtedy następującej odpowiedzi:

"Mogę tylko zdradzić, że idea stworzenia takowej gry już niejednokrotnie się przewijała. Pomysł ten pojawił się już dość dawno temu, ale do tej pory nie było nawet specjalnie możliwości, by takową grę stworzyć. Dopiero powołanie Ekstraligi Żużlowej sp. z o.o. w zeszłym roku, jako ujednoliconego podmiotu prawnego odpowiadającego za ligę żużlową, stworzyło okazję do zrobienia gry opartej o rodzime rozgrywki. Jednak w tym okresie już trwały prace nad kolejną odsłoną gry poświęconej Grand Prix".

A tak po bydgoskim FIM Final Speedway Grand Prix 2008 cieszyli się tegoroczni medaliści cyklu GP - (od lewej) Jason Crump, Nicki Pedersen i Tomasz Gollob. Zdjęcie z portalu sport.pl.
Obrazek

Niedawno Speedway Extraliga pozyskała tytularnego sponosra, jakim stała się firma Centernet Mobile. Może się to okazać kolejnym ułatwieniem na drodze do powstania omawianego projektu.

Przedstawiciele Techlandu nie potwierdzili, ani nie zaprzeczyli powyższemu scenariuszowi. Kibice czarnego sportu powinni zatem mocno zacisnąć kciuki i wypatrywać kolejnych wieści z obozu polskiej firmy developersko-wydawniczej.


Źródło: http://www.gram.pl/news_8g3gHOu5_Techla ... zuzel.html


Krynio jak widać być może uda się im zrobić Polską Ligę ;-) Szkoda, że bez Rzeszowa w E-Lidze...


           
Post 25 paź 2008, o 10:49
 Re: Menadzer
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Ostatnio tak zacząłem sobie grać w Menadżera braci Mańskich ze składami na sezon 2008. Rozgrywam 1 sezon, moja drużyna to Stal Rzeszów i jeżdżę w Elidze.
Tylko, że każde mecze dostaję w pałę ok. 58-32. Nie wiem dlaczego. Zawodnikom remontuje często sprzęt lub kupuje nowy. Sponsora strategicznego mam, trening zawodnikom krajowym poustawiałem. Jedynie Nicholls jeździ dobrze. Bjerre, Watt a nawet Zagar dostają w pałkę nawet od juniorów. Ich czasy biegowe są słabiutkie, gorsze czasami o 3-4 s.
Nie wiem już co robić. Może ktoś wie o co biega i mógłby mi pomóc.


           
Post 26 paź 2008, o 09:25
 Re: Menadzer
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 25 paź 2008, o 11:18
Posty: 69

Zobacz profil 
a wyslales ich na oboz przygotowawczy?? Najtansze obozy rzadko daja dobry efekt. Pamietam ze ich wysylalem na jeden do inssbrucka a na drugi juz nie pamietam. Wiem ze jeden musi byc nastawiony na warunki torowe drugi na przygotowania fizyczne. To tez jest wazne. Wazne jest ile im dajesz za mecz za zwyciestwo. Ja juz dokladnie nie pamietam bo dawno nie gralem. Ale wiem ze moj najwiekszy sukces to wejscie bodajze ze Speedwayem Miszkolc czy Lokomotivem do I Ligi. Pamietam Bajerski mi wygral dodatkowy bieg o awans. :):)Pozniej oczywiscie szybko spadłem :P

O jeszcze trening to nie mozesz im zaduzego obciazenia dawac bo beda kontuzje lapac i spadac im forma bedzie. Pilnuj tez ogolnej dyspozycji zeby sie trzymala tak w granicach 105-110 najlepiej


           
Post 26 paź 2008, o 09:32
 Re: Gry PC, PS, PS2, PS3, Xbox, Xbox 360, Wii, PSP, GBA
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 25 paź 2008, o 11:18
Posty: 69

Zobacz profil 
zajebiscie bybylojakby byla nareszcie pozadnie zrobiona gra ligowa. Nie wiem czykiedykolwiek byla taka. Chyba ze Kreski :P


           
Post 26 paź 2008, o 15:52
 Re: Gry PC, PS, PS2, PS3, Xbox, Xbox 360, Wii, PSP, GBA


Nabijaczu postów jest taka, Demonic Speedway była kiedyś w Playu...


           
Post 2 lis 2008, o 14:46
 Re: Menadzer
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 paź 2007, o 16:31
Skąd: rzeszow
Posty: 115

Zobacz profil 
Rider A W Jakiego Menadzera Grałes Braci M.?
że są składy na 08?


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 126 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi