Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Menadzery i inne gry żużlowe


Luźne rozmowy na luźne tematy


Gracie w menadzera żużlowego
Tak 76%  76%  [ 74 ]
Nie 24%  24%  [ 24 ]
Liczba głosów : 98
Opcje      Szukaj
Post 29 paź 2005, o 17:25
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
OK wielkie dzieki :) Wlasnie ci przybyl konkurent :D Jak tylko znajde wiecej czasu zapoznam sie z regulaminami itd :)


           
Post 29 paź 2005, o 21:48
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
witam bardzo ale to ardzo sie cieshe ze znalazłem tego posta ja w managera gram jush dobre 2 lata a na poprawiona i unowoczesniona wersje tzreba było troszke poczekac ale warto było i sie opłacało innowacyjne rozwiazania takie jak organiacja turniejów czy mozliwosc przebudowy torów a takze zatrudniane lekarzy i trenerów szkołki naprawde daja kupe radochy ja goraco polecam na długi dni wbiurze :)


           
Post 31 paź 2005, o 19:23
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 24 kwi 2005, o 18:18
Skąd: Rzeszów ( Dąbrowskiego RuUlezzz)
Posty: 22

Zobacz profil 
no wlasnie moze mi ktos podac jakiegos bezplatnego menagera???:((

_________________
"Nie liczę punktów, ale mam marzenia, jedno z nich zostało spełnione- wygrałem z Tomkiem Gollobem" -- Karol Baram 22 Memorial Nazimka
Zawsze "skromny" i szczery :)) Mozemy na niego liczyc Karol :) :*


           
Post 31 paź 2005, o 19:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
Rybciooo napisał(a):
no wlasnie moze mi ktos podac jakiegos bezplatnego menagera???:((

Juz poisalem ale usunelem posta....
A wlaasnie niedlugo (po okresie transferopwym) zakl;adam wlasnego menadzera Jesli bylby ktos chetny poprowadzic go ze mna to prosze o kontakt na pw albo gg :arrow: 8630232

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 1 lis 2005, o 18:44
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
duscher zastanow sie dwa razy w co sie pakujesz. Kiedys bylem Supervisorem Cupa w ClanBase i wystarczylo mi 3 miesiace :) Z doswiadczenia wiem ze trzeba miec duzo czasu ... ale to wymaga poswiecen ... niestety ... czy warto?


           
Post 1 lis 2005, o 19:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
CzarnyOlek napisał(a):
duscher zastanow sie dwa razy w co sie pakujesz. Kiedys bylem Supervisorem Cupa w ClanBase i wystarczylo mi 3 miesiace :) Z doswiadczenia wiem ze trzeba miec duzo czasu ... ale to wymaga poswiecen ... niestety ... czy warto?

No i wlasnie dlatego prosze o pomoc. Mam juz dwoch chetnych...
A to jest dobra strona wlasnego menadzera ze jak sie w ostatecznosci nie da rady ( w co nie wierze) to mozna zrezygnowac w kazdej chwili. Ale ja myśle ze razem z pomocnikami :D dam raede...

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 1 lis 2005, o 20:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
my bysmy nie dali ? :wink: za 14 dni zakladamy forum (mamy juz ale na słabym serwerze) i bedize gites, manager bedzie bardzo dobry, mamy juz fure pomysłów, ale wybierzemy najlepsze, jak manager bedzie gotowy damy znac :P


           
Post 1 lis 2005, o 20:16
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Mario zarezerwuj mi jedna druzynke :arrow: wiesz po starej dobrej znajomosci :wink: z checia
pomoglbym, ale ostatnio wogole nie mam czasu :( pzdr.


           
Post 2 lis 2005, o 08:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
fans napisał(a):
Mario zarezerwuj mi jedna druzynke :arrow: wiesz po starej dobrej znajomosci :wink: z checia
pomoglbym, ale ostatnio wogole nie mam czasu :( pzdr.

Pewnei ze zaezerwuje. Tylko odrazu mowie Ci ze nie bedzie to Stal bo ona jest uz zarezerwowana odkad tylko pomysl na menadzera powstal :P
Moze bucza by Cie intereseowala??
A teraz tak mysle sobie ze to mize bedzie menadfzer tlyko dla naszego forum ?? Jakby bylo sporo chetnych....
Sie zobazcy!

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 2 lis 2005, o 20:42
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
duscher napisał(a):
fans napisał(a):
Mario zarezerwuj mi jedna druzynke :arrow: wiesz po starej dobrej znajomosci :wink: z checia
pomoglbym, ale ostatnio wogole nie mam czasu :( pzdr.

Pewnei ze zaezerwuje. Tylko odrazu mowie Ci ze nie bedzie to Stal bo ona jest uz zarezerwowana odkad tylko pomysl na menadzera powstal :P
Moze bucza by Cie intereseowala??
A teraz tak mysle sobie ze to mize bedzie menadfzer tlyko dla naszego forum ?? Jakby bylo sporo chetnych....
Sie zobazcy!

wszystko tylko nie buczkolandia!!jak bedziesz mial czas skrobnij mi na gg jakie wolne sa druzyny i pozwol, ze dokonam sam wyboru :wink: pzdr. :luzak:
p.s.Ludzie docencie prace duschera i innych pomocnikow szanowny kolega dla zdobycia srodkow na tworzenie menadzera skrecil sobie kostke(staw skokowy), zeby kasa byla z pzu:) oj Mario kombinatorze kiedy ty sie zmienisz??;]


           
Post 3 lis 2005, o 08:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
fans napisał(a):
duscher napisał(a):
fans napisał(a):
Mario zarezerwuj mi jedna druzynke :arrow: wiesz po starej dobrej znajomosci :wink: z checia
pomoglbym, ale ostatnio wogole nie mam czasu :( pzdr.

Pewnei ze zaezerwuje. Tylko odrazu mowie Ci ze nie bedzie to Stal bo ona jest uz zarezerwowana odkad tylko pomysl na menadzera powstal :P
Moze bucza by Cie intereseowala??
A teraz tak mysle sobie ze to mize bedzie menadfzer tlyko dla naszego forum ?? Jakby bylo sporo chetnych....
Sie zobazcy!

wszystko tylko nie buczkolandia!!jak bedziesz mial czas skrobnij mi na gg jakie wolne sa druzyny i pozwol, ze dokonam sam wyboru :wink: pzdr. :luzak:
p.s.Ludzie docencie prace duschera i innych pomocnikow szanowny kolega dla zdobycia srodkow na tworzenie menadzera skrecil sobie kostke(staw skokowy), zeby kasa byla z pzu:) oj Mario kombinatorze kiedy ty sie zmienisz??;]

jak mi pieniadze pzrestana byc potrzebne :P
A odszkodowanie sie przyda tlyko nie wiem czy beda jeszcze wtedy karnety....
A co do menadzera to postanowilismy ze jednak nasze frum bedzie na forum.pl i dlatego musimy jeszcze poczekac... No i jeszce zawodnicy musza popodpisywac... a cos sie nie kkwapia...

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 3 lis 2005, o 16:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
nie na forum.pl tylko na fora.pl :D taka drobna róznica :D
ja widze ze ty duscher kombinator jestes dobry :lol: :twisted:


           
Post 4 lis 2005, o 08:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
kusior_ napisał(a):
nie na forum.pl tylko na fora.pl :D taka drobna róznica :D
ja widze ze ty duscher kombinator jestes dobry :lol: :twisted:

Trzbea sobie jakos radzic w zyciu :P
A co menadzera to wlansie tak fora.pl
Wiec ludzie zastanawiajcie sie i moze sie skusicie to bardzo fajna zabawa zwlaszcza jak juz ktorys sezon sie jedzie :]

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 17 lis 2005, o 21:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
szukam chętnych managerow ktorzy chcą być moderatorami, jak juz sie znajdzie taka osoba to dajcie znac na gadulca do mnie albo do duschera

[ Dodano: Pią 18 Lis, 2005 ]
Sory ze pod swoim postem znowu pisze, ale mozecie sie juz zapisywac do naszego managera, jesli tylko bedzie znany terminarz i składy druzyn, rozpocznie sie sezon w naszym managerze, został on zrobiony w krótkim czasie, ale myśle ze taki dla nas ( ludzi z forum) wystarczy :P Przeczytajcie regulamin i zapraszam do zapisów ! :wink:

http://www.ism2.fora.pl/index.php


           
Post 18 lis 2005, o 16:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
kusior_ napisał(a):
szukam chętnych managerow ktorzy chcą być moderatorami, jak juz sie znajdzie taka osoba to dajcie znac na gadulca do mnie albo do duschera

[ Dodano: Pią 18 Lis, 2005 ]
Sory ze pod swoim postem znowu pisze, ale mozecie sie juz zapisywac do naszego managera, jesli tylko bedzie znany terminarz i składy druzyn, rozpocznie sie sezon w naszym managerze, został on zrobiony w krótkim czasie, ale myśle ze taki dla nas ( ludzi z forum) wystarczy :P Przeczytajcie regulamin i zapraszam do zapisów ! :wink:

http://www.ism2.fora.pl/index.php

No wlansie apropo naszego swspanialego i niesamowitego (skromny jestem :wink: ) menadzera:
Po 1:
Chcialbym zeby byl to menadzer tylko dal sympatykow Stali.Najlepiej tych z forum i dlatego prosze was abyscie zagrali bo to bardzo fajna zabawa
Po 2:
Szukamy ospb tylko takich ktore sa pewne ze znajda czas na rozeranie meczu (czyt. odpowiedzialnych :wink: )
po 3:
Nioe wiem czy sie juz bedziecie zapisywac bo wkoncu jeszczer nie wadomo jakie beda sklady a kazdy chce rac jak najlepsza druzyna
Po 4:
Chyba to was najbardziej zniecheci :D Stal jzu jest zajeta :D
Pozdro i zapraszam do gry!

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 18 lis 2005, o 17:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
Cytuj:
Chyba to was najbardziej zniecheci Stal jzu jest zajeta

Ja mam Stal :P
Cytuj:
Nioe wiem czy sie juz bedziecie zapisywac bo wkoncu jeszczer nie wadomo jakie beda sklady a kazdy chce rac jak najlepsza druzyna

I właśnie o to chodzi, wybieramy druzyne kierując sie sentymentami a nie składem :P
Ja w Stali niekogo nie mam i dlaczego ją wybrałem ? Odpowiedz chyba zna kazdy :P :peace:


           
Post 20 lis 2005, o 12:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
No wlansie ludzie ! lepiej juz sie zapisujecie bo jeszce troche i juz miejsc w elidze nie bedzie!
Juz powoli kazdy wie jaki kto bedzie mial sklad wiec zapisujcie sie!!
To moja taka wielka prosba bo chcialbym zeby to byl manager dla ludzi z tego forum!! Pozdrawiam i jeszcze raz podaje adrers :arrow: http://www.ism2.fora.pl

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 30 lis 2005, o 10:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
Panowie ! E-liga jest juz zajęta ! :wink: Bierzcie klub dla siebie jak tylko poznamy składy drużyn i terminarz, zaczynamy !
Zapraszam :!: :wink:

[glow=red]http://www.ism2.fora.pl/[/glow]


           
Post 4 gru 2005, o 21:01
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 23 lis 2005, o 12:31
Skąd: RW
Posty: 49

Zobacz profil 
Dałby ktoś link do pobrania kochanych "KRESEK" :roll:
nie sprawdzalem wszystkich tematów za tym, wiec jesli gdzies to jest, to very sorii, PLS wkleiłby mi tu ktoś link do pobrania. (wtedy to juz chyba z kompa nie zejde) :mrgreen:

_________________
...::Stal Rz-óW na całe życie::...
QRWA WSTAWAĆ PIKNIKI IEBANE !!!!!!!!!!!!!!!

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek


           
Post 11 gru 2005, o 00:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
Zostały trzy drużyny jeśli ktoś jest chętny to zapraszam :!: http://www.ism2.fora.pl/index.php

Wolne Kluby:

ZKŻ Zielona Góra
Speedway Daugvapils
Polonia Piła


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi