Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Odpowiedz w temacie

Sonda prezydencka nr 2!


Luźne rozmowy na luźne tematy


Na kogo zagłosujesz w 2 turze wyborów ?
Donald Tusk (Platforma Obywatelska) 65%  65%  [ 36 ]
Lech Kaczyński (Prawo i Sprawiedliwość) 22%  22%  [ 12 ]
Nie zagłosuję wogóle 13%  13%  [ 7 ]
Liczba głosów : 55
Opcje      Szukaj
Post 4 sty 2006, o 23:55
 
Junior
Junior

Dołączył: 26 wrz 2005, o 10:47
Skąd: spod piramidy
Posty: 217

Zobacz profil 
Cytuj:
P.S. Niech mi ktoś powie, jakimi językami posługuje się Lech Kaczyński? Gdzieś słyszałem, że żadnym, ale żeby prezydent nie umiał żadnego języka poza polskim wydaje mi się nieprawdopodobne...

No kiepski argument, o wykształceniu Kwaśniewskiego lepiej się wogóle nie wypowiadać. Ale fakt faktem, nie wiem czy Kaczyński jakimś obcym językiem włada, choć w przeciwieństwie do - jaśnie nam panującego 10 lat - Kwaśniewskiego, na studiach musiał jakiś mieć.


           
Post 5 sty 2006, o 11:48
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Dolar napisał(a):
nie wiem czy Kaczyński jakimś obcym językiem włada,

Tak, angielskim. Jak sam mowi, poprawia tlumaczy :lol:.

Cytuj:
choć w przeciwieństwie do - jaśnie nam panującego 10 lat - Kwaśniewskiego, na studiach musiał jakiś mieć.


Nie rozumiem. Kwasniewski byl studentem i jezyk na studiach na pewno mial. Moze nawet nie tylko rosyjski ;).


           
Post 5 sty 2006, o 12:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
Kwasniewski byl studentem i jezyk na studiach na pewno mial. Moze nawet nie tylko rosyjski


Kwachu po rosyjsku z Putinem/Juszczenką, po angielsku z Bushem/Blairem/innymi z UE, po niemiecku ze Schroederem a z papieżem... po Bożemu :)

Co jak co, ale gadane miał...

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 5 sty 2006, o 12:51
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Tak troche poza tematem: MaK ma avatar! <lol> :D Wczesniej mial chyba tylko avatar z Siwym po jego wypadku, a tak to nigdy :> az tu nagle to cenne miejsce reklamowe zostalo w koncu wykupione! :D co ta kasa z ludzmi robi :D:D:D

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 5 sty 2006, o 13:37
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
:lol: Naszedl mnie dzis rano ironiczny smiech na mysl o mojej idolce i musialem sie z Wami ta radoscia podzielic. A awatar niedlugo zniknie, nie martw sie. Nie przywyklem do tego :).

Zeby bylo na temat - zgadzam sie z seewym ;) :P


           
Post 5 sty 2006, o 19:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
pablo napisał(a):
Cytuj:
Ludzi idealnych nie ma... ale chyba ten Kwach taki zły nie był, skoro głośno plotkuje się w całej Europie o nadaniu mu posady Sekretarza w ONZ. A biorąc pod uwagę fakt, że takie stanowiska w ONZ często zajmują przedstawiciele krajów egzotycznych, mamy bynajmniej duże szanse


oczywiscie ze nie byl taki zly :D:D:D dawal dupy kazdemu jak i gdzie sie tylko dalo aby dostac tego ONZ'ta. nie wspomne o tym jak wchodzil z wazelina do d...y putinowi ... no ale w sumie od tego jest polityk aby nic nie zrobic duzo sie nagadac i aby all byli szczesliwi.

Oj Pablo, na prawo od ciebie to juz tylko ściana stoi... Ładne słówka. I do tego jeszcze moderator! :shock: :shock: :shock: Pamiętaj, że te teksty czytają również nieletni! :wink: (np. ja :P)

Dolar napisał(a):
Cytuj:
P.S. Niech mi ktoś powie, jakimi językami posługuje się Lech Kaczyński? Gdzieś słyszałem, że żadnym, ale żeby prezydent nie umiał żadnego języka poza polskim wydaje mi się nieprawdopodobne...

No kiepski argument, o wykształceniu Kwaśniewskiego lepiej się wogóle nie wypowiadać. Ale fakt faktem, nie wiem czy Kaczyński jakimś obcym językiem włada, choć w przeciwieństwie do - jaśnie nam panującego 10 lat - Kwaśniewskiego, na studiach musiał jakiś mieć.

No o co chodzi? :) Przecież liceum Kwaśniewskiego stało na wzgórzu, więc było szkołą wyższą! :D:D

Oglądałem wczoraj Debatę w TVP1, podobało mi się stwierdzenie Piłki, że Stany Zjednoczone to nasz lojalny partner. :lol: Tylko jakie wymierne korzyści przyniósł nam tzw. sojusz z USA? Wiz niestety nadal nie ma, no ale przecież my jesteśmy "wielcy przyjaciele Ameryki"!
Ruscy, tak jak Amerykanie do Iraku, wjechali na Węgry aby zaprowadzić wolnośc, równość i braterstwo! :lol: Ale chyba ani jednym, ani drugim nie wyszło... :? Po coś żeśmy się pchali do tego Iraku!? Bo Amerykanie ładnie nas poprosili...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi