Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sonda prezydencka nr 2!


Luźne rozmowy na luźne tematy


Na kogo zagłosujesz w 2 turze wyborów ?
Donald Tusk (Platforma Obywatelska) 65%  65%  [ 36 ]
Lech Kaczyński (Prawo i Sprawiedliwość) 22%  22%  [ 12 ]
Nie zagłosuję wogóle 13%  13%  [ 7 ]
Liczba głosów : 55
Opcje      Szukaj
Post 9 sie 2005, o 20:27
 Sonda prezydencka nr 2!
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Musiałem wpisać wiadomość przed wysłaniem.


Ostatnio edytowano 15 wrz 2005, o 18:44 przez Dr Kenny, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 9 sie 2005, o 21:35
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2005, o 21:19
Skąd: Rzeszów
Posty: 798

Zobacz profil 
a ja nieoddam na nikogo głosu.jeszcze nigdy niegłosowałem i niebede głosował na debili i złodzii:)


           
Post 9 sie 2005, o 21:38
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 lis 2004, o 19:58
Skąd: Rzeszów
Posty: 30

Zobacz profil 
na bezrybiu zaba ryba
Zbigniew Religa

_________________
STAL FOREVER!!


           
Post 9 sie 2005, o 23:03
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 mar 2005, o 19:32
Skąd: Rzeszów... prawie ;)
Posty: 249

Zobacz profil 
Donald Tusk - człowiek z zasadami - na niego właśnie oddam swój głos :wink:
Cimoszewicz, Lepper - na te kanalie nigdy w życiu nie zagłosuję - jeden komuch, a drugi burak i populista


           
Post 9 sie 2005, o 23:21
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
Szczerze śmieszy mnie głupota polaków!!!!! który kretyn głsuje na leppera???? to człowiek ktory tylko pogrążył by Polske!!!! potem pierwsze miejsce w notowaniach ma Cimoszewicz - a co sie zmieni z nim na czele?? to jest jedna postkomunistyczna mafia wraz z kwaśniewskim milerem i jakubowską!!!! :/ Kretynśtwo i tyle. Moim zdaniem najlepszym kandydatem był by jeszcze Kaczyński wydaje sie gość wmiare który by trzymał to silną ręką. Mam nadzieje że sie nie tylko wydaje ale i taki jest. Tusk wydaje mi sie że jest taka siermienga z niego ale chciał bym żeby premierem został Rokita to jest gość który jest naprawde pożądny :)


           
Post 9 sie 2005, o 23:30
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
ja nie bede glosowal bo jeszcze dowodu nie wyrobilem a nie wiem czy na prawko sie da. Zreszta wybory sa w niedziele to pewnie bede leczyl kaca a pozniej ide na zuzel :D i nie bede mial czasu. Wale tych wszystkich zlodziei.


           
Post 9 sie 2005, o 23:34
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Rajdowiec - niby masz rację w swoich słowach krytyki co do w/w kandydatów, ale co do "Kaczki" którego popierasz, to zapytam... Jak widzi Ci się prezydent, który ma metr sześćdziesiąt w kapeluszu??? Albo skąd wiesz że to nie Jego brat??? Bo po za tym to w głowie to On ma raczej poukładane... Ale moim zdaniem prezydent, prócz inteligencji, wiedzy i mądrości, powinien mieć również prezencję! Sam jeszcze nie wiem czy, i ewentualnie na kogo zagłosuję, bo straszna "mizeria" w śród kandydatów.

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 9 sie 2005, o 23:36
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
raczej sie wstrzymam... kazdy jest tak samo prymitywny... ale po glebszych przemysleniach zmienilem decyzje co ew. glosu i jesli mialbym glosowac to na kogos kogo partia wejdzie w sklad parlamentu czyli niemal na pewno PO, PiS. Wychodzi na Tuska lub Kaczynskiego.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 9 sie 2005, o 23:39
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 kwi 2005, o 18:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 118

Zobacz profil 
Najodpowiedniejsza osoba jest Andrzej Lepper!!!Mówi to co mu slina na język przyniesie jest niezrownowazony psychicznie i napewno wniósł by duzo dla kraju!Więc ja bede głosowal na niego


           
Post 9 sie 2005, o 23:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Zaglosowalem na Leppera bo jest on naj komiczniejsza postacia w sejmnie i ciekaw jestem co by sie w Polsce zmienilo jak by zostal prezydentem. Z pewnoscia na obiecywal by jak wszyscy i znielil by graj na gorsze. Ja bym osobiscie wolal widziec jako prezydenta Kaczynskiego.

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 10 sie 2005, o 00:08
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Osobiscie oddalbym glos na Borowskiego ewentualnie Cimoszewicza,
Relige badz Tuska. Nie trawie agresywnego Kaczora, oszolamiastych
Leppera badz Giertycha, reszta sie nie liczy. Oddalem swoj glos
na Borowskiego, choc glosowac pewnie nie bede.

Tak naprawde, ktokolwiek by nie wygral tych wyborow, nie macie
co liczyc na jakakolwiek poprawe w Polsce...

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 10 sie 2005, o 08:21
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Tommy napisał(a):
Zaglosowalem na Leppera bo jest on naj komiczniejsza postacia w sejmnie i ciekaw jestem co by sie w Polsce zmienilo jak by zostal prezydentem. Z pewnoscia na obiecywal by jak wszyscy i znielil by graj na gorsze. Ja bym osobiscie wolal widziec jako prezydenta Kaczynskiego.


glosujesz na niego bo Ci imponuje jego blazenstwo? Piszesz ze jestes ciekaw co sie z Polską stanie jak on obejmie posade "wodza"... Nie domyslasz sie co sie moze stac po jego codziennym zachowaniu? Tyle powiem: Tu wychodzi motto Polakow: "Uczymy sie na błędach..." ;/

_________________
Obrazek


           
Post 10 sie 2005, o 09:45
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
A ja podziwiam wszystkich ludzi którzy chodzą na wybory i oddają głosy na tych sku........ :!: :!: :!:
Chodziłem wcześniej na wybory, głosowałem bo myślałem że coś to da, teraz już nie mam złudzeń a przede wszystkim zmądrzałem i już wiecej NIGDY NA ZADNE WYBORY NIE WYBIORĘ SIE :!: :!: :!:

Ps.A wy dalej głosujcie i wybierajcie kolejnych złodzieji którzy bedą napychać sobie kieszenie :!: mając swoich wyborców po wyborach daaaaaleko w dupie i nieważne czy to bedą wybory prezydenckie czy parlamentarne.


           
Post 10 sie 2005, o 10:01
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Ludzie nie głosujcie na cimoszewicza bo to jest najgorszy wybor. bedzie jeszcze gorszy niz kwasniewski. nie wiem czy pamietacie jak byla powodz w '97 i co wtedy cimoszewicz powiedzial do ludzi ktorzy stracili wszystko??? "Trzeba było się ubezpieczyć a nie płakac mi tu teraz". Ale glupota ludzka nie zna granic beda glosowac na tego ktory ma ich w dupie i oni doskonale to wiedza ale i tak pojda na niego zaglosowac bo ma ladna kampanie wyborcza. dziekuje


           
Post 10 sie 2005, o 10:45
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Metanol napisał(a):
już wiecej NIGDY NA ZADNE WYBORY NIE WYBIORĘ SIE :!: :!: :!:


Tylko potem nie miej pretensji, że w kraju jest tak a nie inaczej. Uważasz, że nie ma dobrego kandydata ? To idź i oddaj głos nieważny ! Podczas kazdych wyborów wychodzi jedna rzecz. Mianowicie większośc narzeka, że ci to "komuchy", "złodzieje" itp, a potem i tak na nich głosują. I potem się dziwią wszyscy, że w Polsce jest źle !
Dobrego kandydata niema. Cimoszewicz - nie gwarantuje żadnych zmian, a wręcz dalsze kontynuowanie układów SLD - "Kwaśniewski - Miller - Jakubowska" itp. Został gość kandydatem, bo Kwaśniewskiemu nie było na rękę, że w przypadku zwycięstwa np. Kaczyńskiego cały układ kolesiowski weźmie w łeb. Leppera nie komentuję wcale, bo jak gość z wyrokami sądowymi (pomijając inne jego "mankamenty") może byc kandydatem na prezydenta ? Roman Giertych to juz porażka zupełna, rządy nacjonalistów to ostatnia rzecz, jakiej nam potrzeba. I ta nazwa jego partii mnie irytuje niesamowicie. Bo jeżeli jakas rodzina (powiedzmy moja) nie należy do LPR, to znaczy że nie jest to POLSKA RODZINA ?
Jeżeli ma ktoś z was rodzinę na Śląsku, to zapytajcie ile u Religi kosztuje miejsce w kolejce na operacje czy przeszczepy. Nie chce mi sie juz dłużej rozpisywać, zostaja jeszcze Kaczyński i Tusk, też kandydaci nie rewelacyjni, ale na pewno mniej kontrowersyjni niż pozostali. I pewnie na taką koalicję będziemy skazani, a co do prezydenta to wygra z nich ten, kto pokona Cimoszewicza. Oby któremus z nich się udało ...

_________________
Obrazek


           
Post 10 sie 2005, o 11:51
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2005, o 13:45
Skąd: rzeszow :)
Posty: 136

Zobacz profil 
mi jeszcze nie wolno pić, palić i głosować! :P :P :P

a jakbym mogla to na ANDRZEJA LEPPERA!!!! To jest moj idol!!! Zawsze chcaialam miec takiego ojca :)
a tak naprawe to nie bede glosowac wcale!!!! na takch debili to nie ma sensu!!! politycy w naszym kraju to kanalie i tyle!!!!

_________________
OSIEEEEEEEM :D


           
Post 10 sie 2005, o 14:00
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lip 2003, o 16:04
Skąd: rzeszow
Posty: 190

Zobacz profil 
ja nawet nieglosuje ani w wyboach ani w tej ankiecie :P przydala by sie (na zadane pytanie w ankiecie) jeszcze " ja sie dobrze czuje i nieglosuje " :D bo prawde mowiac po co glosowac na kogos kto tylko duzo mowi a malo robi ?? wg mnie to jest bez najmniejszego sensu :D


           
Post 10 sie 2005, o 15:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
ireneusz napisał(a):
Roman Giertych to juz porażka zupełna, rządy nacjonalistów to ostatnia rzecz, jakiej nam potrzeba.


W wyborach prezydenckich startuje jego ojciec, ale w sumie wychodzi na jedno, bo po pewnym czasie Romek bankowo zająłby jakąś wyższą posadę, a tego to już nam na pewno nie trzeba (tak w nawiasie.. cholera nie wiem czemu ale Roman Giertych kojarzy mi się z koniem.. z kobyłą.. i bladego pojecia nie wiem czemu :>)

_________________
Obrazek


           
Post 10 sie 2005, o 20:39
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 sie 2005, o 21:48
Skąd: USA
Posty: 7

Zobacz profil 
A ja sie zastanawiam dlaczego na stronie poswieconej zuzlowi, wystapil wogole watek polityczny. Dla mnie to jest co najmniej dziwne!!! Dziwie sie "dyrektorom" ze nie przerwali tego watku, a jeszcze bardziej sie dziwie ze jeden z nich pokazal swoja opinie na temat tych wyborow.
To jest strona o zuzlu!!! Dlaczego nikt nie wspomina o sukcesie polskiej reprezentacji?!?


           
Post 10 sie 2005, o 20:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Daniel_Creator napisał(a):
A ja sie zastanawiam dlaczego na stronie poswieconej zuzlowi, wystapil wogole watek polityczny. Dla mnie to jest co najmniej dziwne!!! Dziwie sie "dyrektorom" ze nie przerwali tego watku, a jeszcze bardziej sie dziwie ze jeden z nich pokazal swoja opinie na temat tych wyborow.
To jest strona o zuzlu!!! Dlaczego nikt nie wspomina o sukcesie polskiej reprezentacji?!?


Nie wiem czy wiesz ale to jest dział poza torem :P czyli o wszystkim nie związanym z żużlem :) pozdro

P.S.

DonalD TusK!!! :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi