Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sonda prezydencka nr 2!


Luźne rozmowy na luźne tematy


Na kogo zagłosujesz w 2 turze wyborów ?
Donald Tusk (Platforma Obywatelska) 65%  65%  [ 36 ]
Lech Kaczyński (Prawo i Sprawiedliwość) 22%  22%  [ 12 ]
Nie zagłosuję wogóle 13%  13%  [ 7 ]
Liczba głosów : 55
Opcje      Szukaj
Post 23 paź 2005, o 03:10
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 22:33
Posty: 65

Zobacz profil 
ja Ci powiem, że na pewno chciałbym zwycięstwa Kaczyńskiego, bo jemu po prostu ufam i nie widze prawie żadnej wady. Po prostu utożsamiam sie z jego pogladami. gfdyby mial przegrac.... hmmmm plakal nie bede bo tusk nie jest znowu taki strzasznie zły.... na pewno lepszy niz kwasniewski czy nie daj Boże cimoszenko...
za calego serca zachecam do glosowania na Kaczyńskiego, szansa na takiego prezydenta moze nam sie juz nie powtórzyc!

i moze na tym zakonczmy, po co sie kocić...
pozdrawiam! dobrej nocy!


           
Post 23 paź 2005, o 03:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
kker napisał(a):
ja Ci powiem, że na pewno chciałbym zwycięstwa Kaczyńskiego, bo jemu po prostu ufam i nie widze prawie żadnej wady. Po prostu utożsamiam sie z jego pogladami. gfdyby mial przegrac.... hmmmm plakal nie bede bo tusk nie jest znowu taki strzasznie zły.... na pewno lepszy niz kwasniewski czy nie daj Boże cimoszenko...
za calego serca zachecam do glosowania na Kaczyńskiego, szansa na takiego prezydenta moze nam sie juz nie powtórzyc!

i moze na tym zakonczmy, po co sie kocić...
pozdrawiam! dobrej nocy!


i widzisz po kilku gorzkich słowach jednak potrafiliśmy dojść do porozumienia. Ty ucieszysz się jak wygra Kaczyński, ja jeśli wygra Tusk, ale obaj nie zrobimy tragedii jeżeli będzie inaczej. Cieszą mnie Twoje słowa: "plakal nie bede bo tusk nie jest znowu taki strzasznie zły". Dlatego właśnie ja starałem się nie "jechać" po Kaczynskim, bo obaj mają swoje gorsze i lepsze strony. Prawde mówiąc gdyby ich tak dwoch polaczyc i powybierac z nich te pozytywne cechy mielibysmy prezydenta idealnego, tak jednak się nie da i bedzie jak ma byc, oby było dobrze.. dla Polski.. dla nas..

rowniez pozdrawiam i rowniez zycze dobrej nocy

_________________
Obrazek


           
Post 23 paź 2005, o 11:59
 


Panowie, widac , porozumieli sie po ognistej polemice.Ja sadze podobnie,ze obaj nie sa najgorsi i maja przymioty jak i wady, ale nie o tym chcialem napomknac.Chcialbym,zebyscie juz zaprzestali straszyc forumowiczow mozliwoscia powstania koalicji PIS-SAMOBRONA .bowiem jest to to po prostu wierutna bzdura.W tym punkcie mozna bezgranicznie ufac slowom pana Kaczynskiego , ze powstanie takiej koalicji jest rownie prawdobodbne jak mariaz lpr, sld i po....:)
Wyborcy ,idzcie glosowac:)
Pozadrawiam, Markiewicz:)


           
Post 23 paź 2005, o 16:09
 


Cytuj:
W tym punkcie mozna bezgranicznie ufac slowom pana Kaczynskiego , ze powstanie takiej koalicji jest rownie prawdobodbne jak mariaz lpr, sld i po....


a niby skad ta pewnosc ? Ja szczerze powiedzaiwszy mam duze watpliwosci...


           
Post 23 paź 2005, o 16:28
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Osobiscie nie lubie D. Tuska i predzej poparlbym Kaczynskiego. Jednak przyjme dzisiaj postawe antyobywatelska i ten piekny sloneczny dzien spozytkuje inaczej i nie bedzie mi po drodze do komisji wyborczej.

Czy wygra Kaczynski czy Tusk to tak naprawde nic nie zmieni. I tak powstanie koalicja POPIS. Samoobrona i LPR napewno nie czepi sie wladzy bo im sie to poprostu nieoplaca. Lepiej przeczekac te 4 lata i powalczyc w nastepnych wyborach o ... wladze. Ale wracajac do Popisu. Wszelkie decyzje beda uzgodniane miedzy kolesiami z tych partii. Tak wiec to czy bedzie prezydent z PO czy z PiS nie ma najmniejszego znaczenia dla Polski. Nic sie nie zmieni w zakresie planow i reform. W tej chwili glosujecie na ludzi i spelniacie ich marzenia o urzedzie.
Jedyna alternatywa byl Cimoszewicz ewentualnie inni kandydaci z poza tego ukladu mogliby postawic VETO a tak Tusk/Kaczynski (niepotrzebne skresl) beda tak samo reagowac na decyzje sejmu.


           
Post 23 paź 2005, o 18:00
 


Michal , pewnosc oparta na tym,ze obaj kandytaci ubiegajacy sie o prezydenture sa politykami uczciwymi i , jesli przez dwa lata obiecywali polakom,ze beda wspolnie rzadzic, to tak sie stanie .Musimy tez pamietac ,ze w czasie kampanii pewnych , jednoznacznych deklaracji sie nie sklada. Dlatego , na przyklad, kaczynski w ostatniej debacie telewizyjnej nie zaprzeczyl pogloskom o ewentulanym powolaniu lidera samobrony na stanowisko vicemarszalka sejmu.Nie mowie,ze Lepper jest bez szans na ten stolek, ale w sytuacji, kiedy wciaz odbywala sie zazarta walka o wyborce, kaczynski musialby byc politycznym juniorem , aby taką stanowczą deklaaracje na niekorzysc pana leppera, zlozyc.Wszak wowczas, moglby stracic "kilka glosow "wsrod elektoratu partii bialoczerwonych krawaciarzy , ktorej to lider, skadinad, poparl prezydenta Warszawy.Zatem , uwazam ,ze nie powinnismy demonizowac na tyle kaczynskiego(mimo mojej sympatii do tuska) , gdyz
po wielekroc deklarowal publicznie , w ostatnich dniach,ze koalicja popis powstanie i mysle,ze nie sa to goloslowne zapewnienia .
Olku, otoz, wybor prezdenta nie ma znaczenia w zakresie planowanych reform ,ale ma kolosalne znaczenie, jesli chodzi o sposob prowadzenia polskiej polityki zagranicznej, zgodnej z polskimi interesami narodowymi.Akurat w tej sferze , roznice w samym podejsciu do sprawy , sa ogromne.Kaczynski proponuje stanowczosc, twardosc, hardosc i obawiam sie , brak sklonnosci do konsensusu .O skutkach takiej polityki pisalem juz w poscie poprzednim... , Tusk zas oferuje kompromisowsc, otwartosc, przy jednoczesnej obronie polskich interesow .Zreszta , nie bede juz na rzecz Tuska agitowal , bo nic to nie da.Chcialem tylko przedstawic swoj poglad na temat rzekomego nikłego znaczenia dzisieejszej drugiej tury wyborow prezydenckich dla przyszlego ksztaltu POlski, i jej pozycji na swiecie i w Europie :)
Pozdrawiam, Markiewicz:)


           
Post 23 paź 2005, o 21:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Lech Kaczyński prezydentem RP. Tusk wymiękł hehe.

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 23 paź 2005, o 21:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
Cytuj:
Lech Kaczyński prezydentem RP. Tusk wymiękł hehe.

mi tak do smiechu nie jest :| on prezydentem ? przedewszystkim on wyglądu nie ma na prezydenta :wink: a najgorsza to jest juz jego zona, pozal sie boże :lol:
dobrze ze chociaz PO bedzie współpracowało z PiS ...... :roll:


           
Post 23 paź 2005, o 22:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
kusior_ napisał(a):
Cytuj:
Lech Kaczyński prezydentem RP. Tusk wymiękł hehe.

mi tak do smiechu nie jest :| on prezydentem ? przedewszystkim on wyglądu nie ma na prezydenta :wink: a najgorsza to jest juz jego zona, pozal sie boże :lol:
dobrze ze chociaz PO bedzie współpracowało z PiS ...... :roll:

Widziałeś córke Tuska 8-) :wink: Może tu ktoś wkleić jej zdjecie, bo jej tak dokładnie sie nie przypatrywałem :wink:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 23 paź 2005, o 22:24
 


szkoda, ze zyje w kraju w ktorym o zwyciestwie decyduja ludzie slepo zapatrzeni w takiej wielkie ' osobositosci ' jak Lepper, czy Rydzyk, ktoremu jeszcze - co przysporzylo mnie o smiech - prezydent Warszawy mial godnosc podziekowac...Kompromitacja.

W nastepnych miesiacach bedizemy mogli dostrzec masowa emigracje mlodych Polakow ;) Kto wie, moze i ja bede zmuszony do tego ;)

PS chcialbym napisac dosadniej, jak wielu ludzi o naszym pozal sie Boze spoleczenstwie, ale powstrzymam sie...

PS 2

http://acn.waw.pl/gwrog/bober/kaczor.jpg

coz...


           
Post 23 paź 2005, o 22:59
 


Rzeczywiscie , podziekowania zlozone na rece tego oszoloma Rydzyka byly godne pozalowania.Michal , tez przelykam gorycz porazki , nie sadzilem nawet,ze bede tak zawiedziony, choc upatruje przyczyn porazki Tuska troche gdzie indziej niz Ty.Najbardziej jednak zatrwazajace jest to,ze Kaczynski otrzymal az 75% , nie moze byc inaczej , w wojewodztwie podkarpackim.Tusk , w bastionie, jakim jest dla niego Pomorze, uzyskal "zaledwie " 57% .To chyba mowi wiele o mieszkancach regionu, ktory przyszlo , nam zamieszkiwac
pozdrawiam, markiewicz


           
Post 23 paź 2005, o 23:18
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
W nastepnych miesiacach bedizemy mogli dostrzec masowa emigracje mlodych Polakow ;) Kto wie, moze i ja bede zmuszony do tego ;)


sory no ale nie wiem gdzie ty zyjesz, masowa emigracja jest juz od jagiegos czasu, mysle ze wiecej niz od roku...

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 24 paź 2005, o 00:54
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 22:33
Posty: 65

Zobacz profil 
VICTORIA!!!!

Ponieważ ogromnie sie ciesze, nie zamierzam dyskutować z takimi oszolomami jak michal_m.
i chyba jasna jest odpowiedz ile warte byly te wszystkie sondaze robione na zamówienie tuska...


           
Post 24 paź 2005, o 07:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
kusior_ napisał(a):
Cytuj:
Lech Kaczyński prezydentem RP. Tusk wymiękł hehe.

mi tak do smiechu nie jest :| on prezydentem ? przedewszystkim on wyglądu nie ma na prezydenta :wink: a najgorsza to jest juz jego zona, pozal sie boże :lol:
dobrze ze chociaz PO bedzie współpracowało z PiS ...... :roll:


Na szczescie nie liczy sie wyglad bo to nie wybory Mis i Mistera Polski. Liczy sie charakter a tutaj Kaczor zagina wszystkich.

Niemcy, Zydzi, Gaye znajda swoje miejsce.... :peace:

Cytuj:
Jeżeli Lech Kaczyński zrealizuje swoje zapowiedzi z kampanii wyborczej, to nie rokuje to dobrze dla stosunków polsko- niemieckich - uważa ARD. Lautenbach przypomniał, że zaledwie kilka dni temu kandydat na prezydenta oświadczył, że wystawi Niemcom rachunek za zniszczenie Warszawy, jeżeli pojawi chociaż jeden pozew odszkodowawczy niemieckich wypędzonych lub jeżeli powstanie Centrum przeciwko Wypędzeniom.


Wkoncu ktos im to wyjasni po ludzku... BRAVO!!! :fuckyou: :mrgreen:

[ Dodano: Pon 24 Paź, 2005 ]
Cytuj:
sory no ale nie wiem gdzie ty zyjesz, masowa emigracja jest juz od jagiegos czasu, mysle ze wiecej niz od roku...

lecz niektorzy bardzo szybko wracaja... :wink: :mrgreen:


           
Post 24 paź 2005, o 08:52
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
kker napisał(a):
VICTORIA!!!!

Ponieważ ogromnie sie ciesze, nie zamierzam dyskutować z takimi oszolomami jak michal_m.
i chyba jasna jest odpowiedz ile warte byly te wszystkie sondaze robione na zamówienie tuska...


Mysle, ze pierwsze ostrzezenie za kilka godzin bedziesz mial na koncie.

A po drugie, nie kompromituj sie z sondazami na zlecenie. Wszystkie osrodki badawcze byly sponsorowane przez Tuska? Wszystkie go popieraly? Nie. Wiec wez sobie na wstrzymanie.

Powody prowadzenia Tuska w sondazach mogly byc rozne. Zauwaz, ze Lepper poparl Kaczynskiego dosc pozno, jego elektorat mogl do konca nie miec przekonania, czy posluchac swojego opalonego "lydera", czarna kampania, jaka prowadzil sztab K. tez miala swoj wplyw, a do tego doszedl Kosciol, ktory poprzez wielu ksiezy zabranial glosowania na "niePolaka", liberala, ktory zgodzi sie na malzenstwa homoseksualne, a slub koscielny wzial dopiero przed wyborami, a w dodatku jego dziadek (prawie) na ochotnika zglosil sie do Wehrmachtu (prawie robi wielka roznice, ale okazuje sie, ze nie dosc wielka). Po raz kolejny Szatanowi z Radia Maryja udalo sie udowodnic starszym babciom, ze pojda za nim w ogien. Krzyz na droge. Lepiej zacznijmy sie modlic.

Przyjmuje zaklady, jak dlugo urzedowal bedzie rzad Marcinkiewicza i kiedy zastapi go Jarek Kaczynski.


           
Post 24 paź 2005, o 10:20
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 22:33
Posty: 65

Zobacz profil 
co boli porazka? nie rozsmieszaj mnie z tym ostrzzeniem, bo to nie ja pierwszy napisałem o "pozal sie Boze spoleczenstwie"...

A za nazywanie rydzyka szatanem to Ty powinieneś dostać ostrzezenie...


           
Post 24 paź 2005, o 10:26
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Ciesze się z tego ,że Lechu wygrał wybory. Mam nadzieję ,że wszystko wróci w końcu do normy .Że nienormalność przestanie być nazywana normalnością.
Wszystkich zwolenników Tuska pytam. Gdzie byliście nim zaczęła się kampania prezydencka. Ile wtedy miał wasz Donald . 5 procent ? 7 ? Widać więc kogo tak naprawdę wypromowała telewizja z radiem... I to nie są tylko moje opinie. Słyszałem to również od ludzi ,którzy za Tuskiem głosowali.

Koledzy najeżdzający na Radio Maryja... Mam jedno pytanie do Was. I zazanczam na wstępie ,ze wcale nie jestem ich zwolennikiem i wogóle nie słucham rydzykowskiej rozgłośni. Co was tak boli? Czy dajecie chociaż złotówkę na to radio ? Wiec jakim prawem wypowiadacie się co może ono mówić a czego nie. Zyjemy w wolnym kraju. Chcesz sobie założyc radio jeden z drugim to sobie załóż i gadaj o czym dusza zapragnie.

Michał pojedź sobie na wieś. Pożyj tam trochę i później dalej popieraj Tuska...


           
Post 24 paź 2005, o 10:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Ja oczywiście głosowałem na Lecha Kaczyńskiego i bardzo się ciesze, że to właśnie On wygrał te wybory.teraz pozostaje czekać i obserwować zmiany w kraju... pozdro

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 24 paź 2005, o 11:49
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Bardzo dobrze się stało, iż nie bedziemy mieli prezydenta "Kwacha bis".


           
Post 24 paź 2005, o 12:55
 


Grisza, a gdzie niby mieliby byc zwolennicy Tuska .To chyba naturalne, ze nie mial 40% w sondazach,zanim oglosil ,ze zamierza walczyc o prezydenture.Idac takim torem, smialo moge zadac pytanie optujacym za Kaczynskim:Gdzie byliscie , gdy wasz LECHU mial w sondazach 10%.Kandytat PO zyskal natomiast wowczas, kiedy zlozyl jednoznnaczna deklaracje udzialu w wyborach prezydenckich.Czyz nie podobnie bylo z Kaczynskim, kiedy w marcu rozpoczynal oficjalnie boj o prezydenture , a w sondazach poparcie dla jego osoby oscylowalo w granicach 30% :? To jest tak proste,ze az szkoda tego tlumaczyc.
Co mnie boli :? To, ze przeciez kosciol katolicki zabrania agitacji politycznej ksiezom , kaze ludziom glosowac zgodnie z wlasnym sumieniem, a Ojciec Dyrektor absolutnie nie czynil nic na antenie swojego "obiektywnego " radia, co mozna by okreslic mianem agitacji politycznej. Wszak nazywanie TUSKA politykiem nieuczuciwym to w koncu zaden sygnal dla polskiej elity, jaka sa sluchacze rozglosni redemptorysty( to slowa samego Rydzyka).Fakt, nie wykladam nawt grosika na owo medium, ale to nie oznacza, ze nie mam prawa krytykowac jeego patrona, ktory sygnalizjuac(rzadziej), lub tez literalnie podajac osobe\partie ( czesciej) , na ktora Polacy winni oddac sowj glos, wplywa w sposob znaczacy na wynik wszelkiego rodzaju wyborow w naszym kraju.Wolalbym natomiast,zeby takie"osobistosci "zajely sie tym , do czego zostaly powolane- krzewieniem wiary, gloszeniem ewangelii, i wszystkim innym poza polityka.
Pozdrawiam , Markiewicz


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 176 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi