Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sonda prezydencka nr 2!


Luźne rozmowy na luźne tematy


Na kogo zagłosujesz w 2 turze wyborów ?
Donald Tusk (Platforma Obywatelska) 65%  65%  [ 36 ]
Lech Kaczyński (Prawo i Sprawiedliwość) 22%  22%  [ 12 ]
Nie zagłosuję wogóle 13%  13%  [ 7 ]
Liczba głosów : 55
Opcje      Szukaj
Post 24 paź 2005, o 14:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
Myślałem ,ze polski naród juz osiągnął dno ,ale wczoraj o 20:25 usłyszałem pukanie od spodu... To tyle ode mnie na temat wyników wyborów...


           
Post 24 paź 2005, o 14:53
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
jAskółka napisał(a):
Myślałem ,ze polski naród juz osiągnął dno ,ale wczoraj o 20:25 usłyszałem pukanie od spodu... To tyle ode mnie na temat wyników wyborów...


Dna sięgneliśmy wybierając Kwasa na prezydenta, pukanie od spodu było gdy Kwas został prezydentem po raz drugi.

Teraz mamy głowe już ponad gównem (nie chodzi mi tu o Tuska), aczkolwiek nadal śmierdzi.
Kaczyński i PiS zrobia jednak z tym porządek.
Dobrze, że Tusk nie wygrał, może w końcu ruskie i szwaby przestaną nam srać, za przeproszeniem, na głowę.


           
Post 24 paź 2005, o 15:57
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 maja 2003, o 14:47
Skąd: Lublin
Posty: 127

Zobacz profil 
jAskółka napisał(a):
Myślałem ,ze polski naród juz osiągnął dno ,ale wczoraj o 20:25 usłyszałem pukanie od spodu... To tyle ode mnie na temat wyników wyborów...


100%

_________________
Robert Dados 1977-2004


           
Post 24 paź 2005, o 17:14
 


Ja jestem do tego stopnia zawiedzony naszym spoelczenstwem, ze napisze jedynie tyle - czasami zaluje, ze przyszlo mi zyc w ustroju demokratycznym i kazda jednostka ma prawo glosu. Tu chyba musze zgodzic sie z tym, co glosil bodaj pan Korwin Mikke. Za ostro? coz...

PS a kolega, ktory mnie obrazil powinien chyba nieco odpaczac od forum. Widze, ze juz upodabnia sie do swojego - pozal sie Boze - idola...


           
Post 24 paź 2005, o 17:46
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Jestem zaskoczony ... bylem pewien ze wygra Prezydent Donald. A tu prosze bardzo jaka "niespodzianka". No wlasnie czy to aby napewno niespodzianka?

Kto analizowal sondaze sprzed okolo dwoch tygodni przed wyborami do sejmu i wyborami prezydenckimi moze miec pewne spostrzezenia. Jakim cudem w obu przypadkach PO i Pan Donald stracili w ciagu dwoch tygodni ... a nawet w ciagu jednego tygodnia stracili taka przewage???!!! Albo panowie z OBOP i innych opiniotworczych osrodkow nie znaja sie na wlasnej robocie, albo manipuluja wynikami sondazy albo Polacy sa glupie jak owieczki. Mialem jeszcze watpliwosci po wyborach do sejmu ale teraz nie mam zadnych. Mysle ze potrochu 2 i 3 powod. Mozna podejrzewac iz sondaze specjalne byly spreparowane by glosowano na kandydata ktory ma najwiecej glosow (Pan Donald). Jednak to nie poskutkowalo wiec panowie wiec bojac sie kompromitacji obnizano slupek PO i Pana Donalda zeby w razie czego zmiescic sie w granicy bledu 3 % ale i tak nie udalo sie. Jeszcze w piatek widzialem ze Pan Donald mial 52% a w Niedziele juz w wyborach mial 45%.

Narzekacie na ciemnote ludzi sluchajacych Radio Maryja, ogladajacych na Telewizje Trwam i oczywiscie macie racje. Ale spojrzcie tez na siebie skad czerpiecie rzetelna wiedze o kandydatach? Z tej smiesznej TVP? To juz tylko Rydzyk mniej kryl sie z poparciem swojego kandydata niz TVP. Tylko slepiec nie zauwazyl ciaglych docinkow, uszczypliwych uwag pod adresem Cimoszewicza i promowowania kandydata platformy na kazdym kroku. Dla przykladu: jakas przedstawicielka Bialorusi pojechala na spotkanie do Brukseli z Panem Donaldem. Glowna gwiazda byl pokazywany z kazdego profilu Pan Donald (ani razu sie nie odezwal) zeby pokazac jaki to on nie jest obeznany w polityce zagranicznej. Potem podobnie bylo gdy na placu boju zostal Pan Donald i Lech Kaczynski. No ale czego sie spodziewac gdy telewizja kieruje Pan Dworak zwiazany niegdys z Platforma Obywatelska. TVN przynajmniej dawal prawo do wypowiedzi wszystkim wazniejszym kandydatom i kazdy mogl wyciagnac wnioski dla siebie.
Prawda jest taka ze wszyscy bylismy obiektem manipulacji telewizji prasy i tak dalej. No niech mi ktos poda jakies rzetelne źrodlo :lol: :lol: :lol:

Nie pochwalam jawnego popierania przez Kosciol kandydata PiS ale czy ono ma tak wielkie znaczenie w obecnych czasach? W ostatnich wyborach Kwasniewski wygral w pierwszej turze z Walesa. Ksiadz mowil swoje a wyborcy swoje i zaglosowali na "komucha" :lol: :lol: :lol:

Czy ciesze sie ze wygral Kaczynski. NIE ale lepszy on niz Pan Donald. Jak to mowia "kto mieczem wojuje od miecza ginie". Pan Donald pieknie wyeleminowal Cimoszewicza poslugujac sie swoim ziomkiem Miodowiczem i Jarucka. Ciesze sie ze od podobnej broni (czarna kampania PiS) zginal Pan Donald marionetka nowej niedoszlej grupy trzymajacej wladze.


           
Post 24 paź 2005, o 18:06
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 24 paź 2005, o 18:02
Posty: 1

Zobacz profil 
ludzie - jestescie zjebani na maxa!!!!!!!

wstyd mi ze jestem polakiem.................

ciesze sie ze nie mieszkam w tym polskim burdelu - kato-klechistanie


           
Post 24 paź 2005, o 18:31
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Co prawda głosować jeszcze nie mogłem, ale gdybym mógł to krzyrzyk postawiłbym z pewnością przy Kaczyńskim. Dlaczego ? Ano dlatego, że od początku Tusk kojarzył mi się z kontynuowaniem polityki Kwaśniewskiego. Nie mówie, że kwachu był zły, wręcz przeciwnie, bardzo go polubiłem. Po prostu uważam, że prezydent powinien się znacznie bardziej angażowac w sprawy państwa, no a olek jako prezydent reprezentował Polskę tylko na arenie międzynarodowej, nie mieszając się zbytnio w sprawy wewnętrzne.
Niektórzy zarzucali Kaczyńskiemu, że chce samodzielnie rządzić krajem. Ja powiem tak: nawet totalitaryzm jest dobrym ustrojem (jak nie bardzo dobrym) o ile państwem rządzi odpowiednia osoba, a ja wierzę, że lechu taką osobą jest.
Przyznam, że po tych wszystkich debatach prezydenckich które oglądałem (chyba z 4 :P) zaczynałem mieć wątpliwości kto jest lepszy, ale chwilę później uświadamiałem sobie, że Tusk umie tylko ładnie mówić, przy czym nigdy nie mówi na temat.

P.S: Nie jestem polonistą, ale zdaje się, że Kaczyński nie podziękował jednoznacznie Rydzykowi i Lepperowi. Powiedział jedynie, że jest wdzięczny ;)

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 24 paź 2005, o 18:34
 


Olek , czy ty naprawde sadzisz, ze sondaze byly kupowane przez Tuska :?? Przeciez , ot tak osrodki badan opinii publicznej by nie preparowaly sondazy, jesli juz, to musialby ktos im za to zaplacic.Pamietac nalezy jednak,ze owe osrodki zyja z wlasnej rzetelnosci, i co z tego ,ze raz otrzymaja jakis pokazny zastrzyk gotowki , skoro , nastepnym razem ani telewizja ani prasa nie zwroca sie do nich z prosba o przeprowadzenie sondazy. Wiec moim zdaniem, teze o rzekomym "kupowaniu"sobie poparcia w sondazach trzeba kategorycznie wykluczyc.Co wiecej , kiedys jeden z moich wykladowcow zwrocil uwage na istotna kwestie,ze badanie przeprowadzone na ulicy , nie moze byc uznane za reprezentatywne z kilku przyczyn.Otoz, czlowiek , ktory zostaje zagadniety przez ankietera nie zastanawia sie tak naprawde nad tym, na kogo zaglosuje, a mysli jedynie o tym, by jego odpowiedz byla zgodna ze zdaniem wiekszosci, by poparl tego kandytata , ktory powszechnie okreslany jest jako ten sluszny.Warto w tym kontekscie zaznaczyc takze to,ze powazne osrodki jak:PBS ,OBOB itd maja stala wyselekcjonowana grupe , ktora permanentnie poddawana jest badaniom.Tacy respodenci roznia sie od ulicznych glownie tym,ze zawsze sa dostepni , maja dla przedstawiciela firmy sondazowej czas, i sowje preferencje polityczne wypowiadaja po refleksji, namysle a nie pod wplywem impulsu czy wspomnianego juz przeze mnie powszechnego pozytwnego odbioru danej partii czy jednostki .Takze , nie wszystkie sondaze podawane w mediach sa przeprowadzane zgodnie z metodologia badan socjologicznych , co moze czasami zafalszowywac rzeczywistosc i tak bylo chyba w tych dwoch przypadkach.
Mysle , ze poronywanie Radia Maryja z TVP naprawde nie jest na miejscu.Kazde opiniotworcze pismo, telewizje tak komercyjne jak i publiczna, maja swojego faworyta.Pewnie , ze jeden czy drugi moze byc pokazywany na antenie o ta minute dluzej i odezwa sie glosy sprzeciwu z wielu stron, ale zadne medium w Polsce nie czyni tego tak ostentacyjnie jak rozglosnia Rydzyka.A to biorac pod uwage fakt, ze jest to radio "katolickie" chyba najbardziej niepokoi, przynajmniej moja skromna osobe.
Natomiast jesli chodzi o przyczyny kleski Tuska , to sadze,ze czarny PR odegral duza role, ale nie najistotniejszą.Przypomnijcie sobie bowiem, jak zaregowal na poparcie odchodzacego prezydenta , kwasniewskiego , zalozyciel platformy za pierwszym razem.Odzegnywal sie od tego , jak to nazywal, "pocalunku smierci " i zapewnial, ze zwyciezy , nie posilkujac sie wsparciem urzedujacego prezydenta.Kiedy "Kwachu"poparl go drugi raz w drugiej turze (posrednio , rzecz jasna) , Tusk troche ochlonal i zachowal sie zgola odmiennie.Zdal sobie sprawe z tego, ze aby wygrac wybory , musi zmobilizowac lewicowy elektorat choc w jakims stopniu, by ten , primo , udal sie do urn, secundo , zaglosowal na jego osobe.Jak sie okazalo, nie udalo mu sie to, zle wrazenie pozostalo i wyborcy lewicowi zostali w domach, nie majac swojego kandytata.Przy jednoczesnym "łyknięciu "poparcia udzielonemu politykowi Pis przez skrajna prawice i populistow, wynik wyborow nie mogl byc inny.....
Pozdrawiam, Markiewicz


           
Post 25 paź 2005, o 09:13
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
markiewicz napisał(a):
Grisza, a gdzie niby mieliby byc zwolennicy Tuska .To chyba naturalne, ze nie mial 40% w sondazach,zanim oglosil ,ze zamierza walczyc o prezydenture.Idac takim torem, smialo moge zadac pytanie optujacym za Kaczynskim:Gdzie byliscie , gdy wasz LECHU mial w sondazach 10%.Kandytat PO zyskal natomiast wowczas, kiedy zlozyl jednoznnaczna deklaracje udzialu w wyborach prezydenckich.Czyz nie podobnie bylo z Kaczynskim, kiedy w marcu rozpoczynal oficjalnie boj o prezydenture , a w sondazach poparcie dla jego osoby oscylowalo w granicach 30% :? To jest tak proste,ze az szkoda tego tlumaczyc.

Otóż panie Markiewicz badania sondażowe o ile Pan pamięta były prowadzone juz dużo wcześniej niz kandydaci ogłosili ,że będą startować.I cały czas prowadził w nich kaczyński. Dopiero zmasowana kampania medialna doprowadziła do tego ,że na czoło stawki wysunął się Donald

Cytuj:
Co mnie boli :? To, ze przeciez kosciol katolicki zabrania agitacji politycznej ksiezom , kaze ludziom glosowac zgodnie z wlasnym sumieniem, a Ojciec Dyrektor absolutnie nie czynil nic na antenie swojego "obiektywnego " radia, co mozna by okreslic mianem agitacji politycznej. Wszak nazywanie TUSKA politykiem nieuczuciwym to w koncu zaden sygnal dla polskiej elity, jaka sa sluchacze rozglosni redemptorysty( to slowa samego Rydzyka).Fakt, nie wykladam nawt grosika na owo medium, ale to nie oznacza, ze nie mam prawa krytykowac jeego patrona, ktory sygnalizjuac(rzadziej), lub tez literalnie podajac osobe\partie ( czesciej) , na ktora Polacy winni oddac sowj glos, wplywa w sposob znaczacy na wynik wszelkiego rodzaju wyborow w naszym kraju.Wolalbym natomiast,zeby takie"osobistosci "zajely sie tym , do czego zostaly powolane- krzewieniem wiary, gloszeniem ewangelii, i wszystkim innym poza polityka.
Pozdrawiam , Markiewicz

Tak jak jeden z kolegów również musze Ci przypomnieć ,że choć RM agitowało za Kaczyńskim to napewno takie stacje telewizyjne jak TVN, TVP czy też różne programy typu "Co z tą Polska ? " były za Tuskiem. Powiedz mi zatem jedno . Jakim prawem publiczna telewizja może takie rzeczy robić? No bo prywatna to jeszcze mogę zrozumieć .Mają napewno w tym swoje interesy itp. Ale publiczna ?
Wiesz ,takie agitowanie przez o.Rydzyka działa w dwie strony. Być może ,że wpłynęł na dużą część społeczeństwa ,ale równiez dużą częśc odstraszył. Spora grupa ludzi robi przeciw ojcu.
I jeszcze jedna sprawa. Dlaczego katolicka rozgłośnia nie może rozmawiać o polityce ? Chciałbym poznać Twoje zdanie na ten temat.


           
Post 25 paź 2005, o 10:27
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
kker napisał(a):
co boli porazka? nie rozsmieszaj mnie z tym ostrzzeniem, bo to nie ja pierwszy napisałem o "pozal sie Boze spoleczenstwie"...

W podstawowce moze modne bylo stwierdzenie "to on zaczal", ale cale zycie nie wypada z niego korzystac. A ze wczesniej nie sledzilem watku, zauwazylem tylko to, jak nazwales Michala oszolomem.

kker napisał(a):
A za nazywanie rydzyka szatanem to Ty powinieneś dostać ostrzezenie...

Z nieskrywana satysfakcja bym je przyjal. A czym on niby jest? Katolickim ksiedzem? Co on ma wspolnego z zasadami kosciola katolickiego?

GRISZA napisal:
Cytuj:
Wszystkich zwolenników Tuska pytam. Gdzie byliście nim zaczęła się kampania prezydencka. Ile wtedy miał wasz Donald . 5 procent ? 7 ? Widać więc kogo tak naprawdę wypromowała telewizja z radiem... I to nie są tylko moje opinie. Słyszałem to również od ludzi ,którzy za Tuskiem głosowali.


GRISZA, nie zartuj. Nigdy nie bylem zwolennikiem Tuska, ale chcesz mi przez to powiedziec, ze bylem zwolennikiem Kaczynskiego? Wolne zarty, wyciagasz zbyt daleko idace wnioski. Wybory polegaja na decyzji, ktorego z 10-15 kandydatow sie popiera. Jak ktos slusznie zauwazyl, jakim cudem Tusk mogl miec wieksze poparcie, zanim zglosil swoja kandydature?


Cytuj:
Koledzy najeżdzający na Radio Maryja... Co was tak boli? Czy dajecie chociaż złotówkę na to radio ? Wiec jakim prawem wypowiadacie się co może ono mówić a czego nie. Zyjemy w wolnym kraju. Chcesz sobie założyc radio jeden z drugim to sobie załóż i gadaj o czym dusza zapragnie.


Idzie dwoch kolesi ulica. Jeden wyciaga noz, uderza nim drugiego czlowieka. Nie dzwonisz na policje, wolny kraj. Kazdy moze robic, co chce.

GRISZA dalej pisze:
Cytuj:
Michal, pojedź sobie na wieś. Pożyj tam trochę i później dalej popieraj Tuska...

Grzesiek, pojedz sobie na wies i dalej popieraj Kaczynskiego.

SHARK z kolei:
Cytuj:
Dna sięgneliśmy wybierając Kwasa na prezydenta, pukanie od spodu było gdy Kwas został prezydentem po raz drugi.

To powod, dla ktorego komentator jednego z najbardziej opiniotworczych dziennikow swiata, The Washington Post, sugeruje, ze to on powinien otrzymac Nagrode Nobla. Zaznaczam, ze nie mam lewicowych pogladow i do dzis pamietam, ze 10 lat temu doslownie sie rozplakalem, gdy uslyszalem wyniki wyborow prezydenckich. Ale dzis musze stwierdzic, ze Kwasniewski spelnil swoja role. Bo rola prezydenta w Polsce jest przede wszystkim reprezentowanie kraju i probowanie powstrzymania zatwierdzajacych bzdurne projekty ustaw oszolomow.


CzarnyOlek napisał(a):
Jakim cudem w obu przypadkach PO i Pan Donald stracili w ciagu dwoch tygodni ... a nawet w ciagu jednego tygodnia stracili taka przewage???!!! Albo panowie z OBOP i innych opiniotworczych osrodkow nie znaja sie na wlasnej robocie, albo manipuluja wynikami sondazy albo Polacy sa glupie jak owieczki.

Albo Polacy wstydza sie swojego wyboru? Albo brudna kampania i rydzykowska agitacja tak pomaga? A moze zwolennicy leppera, ktory pozno poparl Kaczora, wplyneli na taka zmiane wynikow?

Cytuj:
Mozna podejrzewac iz sondaze specjalne byly spreparowane

Osrodki badawcze to firmy, ktore chcac zyc, musza zarabiac. Takie spreparowanie wynikow byloby koncem ich dzialalnosci.

GRISZA manipuluje:
Cytuj:
Otóż panie Markiewicz badania sondażowe o ile Pan pamięta były prowadzone juz dużo wcześniej niz kandydaci ogłosili ,że będą startować.I cały czas prowadził w nich kaczyński. Dopiero zmasowana kampania medialna doprowadziła do tego ,że na czoło stawki wysunął się Donald


O ile pamietam, to zanim kandydaci cokolwiek oglosili, to prowadzila niejaka pani K., na czele byl tez pan L. (co z ta Polska? - dobra ksiazka, nomen omen), a K. wyszedl na prowadzenie dopiero w momencie, gdy zaczela sie walka z marszalkiem C.


           
Post 25 paź 2005, o 11:21
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
Bo rola prezydenta w Polsce jest przede wszystkim reprezentowanie kraju i probowanie powstrzymania zatwierdzajacych bzdurne projekty ustaw oszolomow.


I tak naprawde nie ma co dramatyzowac w kwestii prezydentury Kaczynskiego. Bo on sam
nie jest w stanie Polski bardziej zepsuc (a nawet jesli, to tylko troche). To polaczenie PiS -
PO moze cos popsuc, rzadzac w sejmie, senacie i rzadzie.

A sam prezydent ma byc reprezentantem kraju i pozostaje miec nadzieje, ze Kaczor takim
wlasnie bedzie.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 25 paź 2005, o 14:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Cytuj:
Ale dzis musze stwierdzic, ze Kwasniewski spelnil swoja role. Bo rola prezydenta w Polsce jest przede wszystkim reprezentowanie kraju


Tak MaK- u, szczególnie gdy reprezentował w Charkowie, jak parodiował JP II razem z Siwcem, jak myckę ten Stolzman zakładał albo jak się łasił do Putina.

Miejmy nadzieję, że Kaczyński się nie ugnie, tak jak jego poprzednik - nieudacznik.

Pozdrawiam zawiedzionych - głowa do góry. :wink: :peace:


           
Post 25 paź 2005, o 15:06
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Markiewicz moze masz i racje ale sam przyznaj ze sondaze wyrabiaja opinie u glownie niezdecydowanych ludzi i az kusi zeby sie nimi posluzyc. One nie musialy byc kupowane ... wystarczy ze komus z np. OBOP pasowalo zeby dana opcja zwyciezyla. Ciezko mi uwierzyc ze Pan Donald z 8% (gdy byl jeszcze Cimoszka) zdobyl poparcie w niektorych sondazach siegajace 60 % a potem w ciagu tygodnia roztwonil znaczna przewage. Podobnie slabo finiszowala partia PO... Mam nadzieje ze bedzie to nauczka dla tych ktorzy zrezygnowali z poparcia mniej liczacych sie partii by poprzec jedynie sluszne opcje takie jak PO czy PiS. Jestem jednak realista i wiem ze za 4 lata juz malo kto bedzie o tym pamietal i pojda owieczki glosowac tak jak jest modnie a nie zgodnie z sumieniem.

A co do TVP to bede sie upieral ze to propaganda jakich malo. Oczywiscie Radio Maryja przebija wszystko. TVP kiedy kierowal nia Kwiatkowski wszyscy narzekali ze jest lewicowa i nie mylili sie. SLD zdobylo 40% a AWS nie weszlo do Sejmu bo telewizja pokazywala ich w jak najczerniejszym swietle. Teraz obrazeni ludzie na SLD nie zwracaja juz uwagi gdy nowy prezes Dworak promuje PO i po trochu PiS. No bo jak nazwac sytuacje gdy KANDYDACI NA PREZYDENTA SA DZIELENI NA ROZNE LIGI. Chodzi mi o slynne debaty prezydenckie gdy raz mielismy w studiu 4 kandydatow innym razem 3 a potem 2. Nie wspomne juz o wiadomosciach gdzie liczylo sie dwoch jedynie slusznych kandydatow Pan Donald i L. Kaczynski. Jakby ktos sie uparl i policzyl minuty moglby dojsc do ciekawszych wnioskow. Nie jestem zwolennikiem kandydatow typu: Bubel, Tyminski, Bochniarz, i tak dalej ale w jednym przyznaje im racje ze zostali pokrzywdzeni przez telewizje ktora ma byc misyjna . :lol: :lol: :lol:


           
Post 25 paź 2005, o 16:26
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
SHARK napisał(a):
Tak MaK- u, szczególnie gdy reprezentował w Charkowie, jak parodiował JP II razem z Siwcem, jak myckę ten Stolzman zakładał albo jak się łasił do Putina.


Tu racja. Nieskazitelny to on nie byl, ale obawiam sie, ze byl to prezydent, o jakim dlugo jeszcze bedziemy marzyc. Obym sie mylil.


           
Post 25 paź 2005, o 19:09
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Co do Kwasniewskiego to juz za nim tesknie. Wytykanie Charkowa, akcja Siwcem to oczywiscie sa rysy na jego autorytecie ale jak sie zestawia je z wprowadzeniem Polski do UE, NATO, pomaranczowa rewolucja to smiac mi sie chce. Clintonowi Monika zrobila dobrze i to mozna nazwac wpadka a nie to np. ze wychylil kielicha za granica. Nigdy nie mielismy tak silnej pozycji na arenie miedzynarodowej jak za czasow Kwasa. To ze byl popychadlem Putina i Busha to jest chyba zrozumiale. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu. Chce zobaczyc jak Kaczynski bedzie temperowal Putina. :lol: :lol: :lol:

W sumie jednak dobrze ze Oluś odchodzi bo juz sie wypalil jako prezydent i jest potrzebna swieza krew na tym stanowisku.


           
Post 26 paź 2005, o 09:49
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
CzarnyOlek napisał(a):
Clintonowi Monika zrobila dobrze i to mozna nazwac wpadka

Wpadka to mozna by bylo nazwac, gdyby Monica dzis byla matka ;). A on to robil uczciwie ;) :P

Cytuj:
a nie to np. ze wychylil kielicha za granica.

Dobra, dobra. Wypic i zachwiac sie w tak szanowanym przez Polakow miejscu to juz powazny blad. Tego dlugo mu sie nie zapomni. Aczkolwiek gdzies trzeba bylo znalezc zloty srodek miedzy szacunkiem dla swoich wyborcow a polityka zagraniczna. NIe wypilby - byloby faux-pas ;). A ze miejscowe chlopaki sa lepszymi zawodnikami... Co zrobic? :)

Cytuj:
Chce zobaczyc jak Kaczynski bedzie temperowal Putina. :lol: :lol: :lol:

Ja tez :lol:


           
Post 26 paź 2005, o 09:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
i widziecie kogoscie wybali takiego tumna ze ash strach teraz bedzie tylko gorzej jedyna nadziej jest ptasia grypa:D


           
Post 26 paź 2005, o 11:43
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 22:33
Posty: 65

Zobacz profil 
do zapatista: tumanem to raczej jesteś ty...


           
Post 26 paź 2005, o 12:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
zapatista napisał(a):
i widziecie kogoscie wybali takiego tumna ze ash strach teraz bedzie tylko gorzej jedyna nadziej jest ptasia grypa:D


:P


           
Post 26 paź 2005, o 23:48
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
a ja nie byłem na wyborach, wynik mnie wali i chetne wyjechałbym stad :D

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi