Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 23  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Muzyka


Luźne rozmowy na luźne tematy


rodzaj muzy jaki ci najbardziej odpowiada
metal 10%  10%  [ 23 ]
hip hop 22%  22%  [ 52 ]
techno 10%  10%  [ 23 ]
rock 32%  32%  [ 75 ]
alternatywna muza 5%  5%  [ 12 ]
reggae 5%  5%  [ 11 ]
ska 2%  2%  [ 4 ]
dicho 3%  3%  [ 8 ]
house 3%  3%  [ 6 ]
inna 9%  9%  [ 20 ]
Liczba głosów : 234
Opcje      Szukaj
Post 3 wrz 2007, o 21:54
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 wrz 2005, o 12:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 347

Zobacz profil 
Thunderkiss napisał(a):
Wow!!!!
Posluchajcie i zobaczcie co kolo wymiata
:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=j3vLQ7iCz ... ed&search=

Tego jest tam wiecej!!!!!
Po prostu jak dla mnie to jest PRZE***J!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ej no dosłownie prze ch*j...ciekawe ile gośc musiał lat cwiczyc zeby tak opanowac w słuchu tą perkusje i imponujące jest ile rodzajow gosc tego ma...

A tak w ogole to punk-rock to jest super muza, chocby:
Green Day, Blink czy Simple Plan,a do tego dochodzi Sum 41, The Killers i pare innych, choc i tak najlepsze są remixy piosenek ;)


           
Post 20 paź 2007, o 15:20
 Re:
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Thunderkiss napisał(a):
Wow!!!!
Posluchajcie i zobaczcie co kolo wymiata
:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=j3vLQ7iCz ... ed&search=


Nie zrobiło to na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia :nie: Znam, gościa, co potrafi robić podobne rzeczy, ale... póki co, nie ma perkusji :luzak: Chociaż ten gośc, z tego linka potrafi już dużo :wink:

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 27 paź 2007, o 17:40
 Cold Metal Fury Tour 07 - Rzeszów, Rejs, 19.XI.07
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 sty 2006, o 03:49
Skąd: Rzeszów/Łódź
Posty: 151

Zobacz profil 
COLD METAL FURY TOUR 2007

Obrazek

Cytuj:
Pomysł zorganizowania trasy powstał ze strony zespołu Imperious Rex z U.S.A., Los Angeles, CA. Jest to pierwsza taka inicjatywa w Polsce, miejmy nadzieje, że zostanie dobrze przyjęta. W trasie wezmą udzial: Retribution [thrash z Krakowa], Imperious Rex [speed metal, USA], T.A.Z. [thrash metal, Torun], Full Metal Jacket [thrash/death metal Piotrkow Trybunalski]. Dodatkowo goscinnie w niektorych miastach zagrają: Horrorscope [Chorzów i Częstochowa], Gilotyna [Bielsko-Biała], Huge CCM [Kraków, Bielsko-Biała], Lostbone [Warszawa], Nemrod [Opoczno]. W zasadzie każdy z koncertów jest pewnego rodzaju małym metalowym festiwalem! Będzie to ostra dawka energetycznego kopa w morde! Jeśli chcecie posłuchać dobrego, ostrego grania bez klawiszy, lukru i pudru, musicie tam być!

Na trasie zagrają:

IMPERIOUS REX - speed metal - Los Angeles (USA)
http://www.myspace.com/thrashfist

Zespol IMPERIOUS REX powstal w Los Angeles, Californi, w grudniu 2005 roku. Typ muzyki jaka chcieli tworzyc to idealny \'speed-metal\' inspirowany zespolami typu: Judas Priest, stary Megadeth, Slayer i Motorhead. IMPERIOUS REX przywraca brzmienie metalu z wczesnych lat \'80 i kieruje scieżką, w ktorą nigdy nie poszedl, czyli kaądy kawalek jest oślepiająco szybki. Zapomnijcie o kawalkach wolnych, smutnych, depresyjnych, politycznych!

Pierwszey album zostal nazwany sam przez siebie \'Imperious Rex\' i zawieral m.in. kawałki \'Better Off Dead" i "Bare Fist".
Drugi albumu zatytulowany \'Speed Metal Kings\'. Zawiera klasyczne kawalki typu "Full Bore" i "Until the End". W sierpniu 2006 roku Imperious Rex rozpoczal ostre koncertowanie w Los Angeles.

Najwiekszym sukcesem okazal sie koncert w "Galaxy Theatre" w Santa Ana, CA, gdzie Imperious Rex supportowal Metal Church. Publicznosc nie mogla sie nacieszyc iloscia speed metalowych numerow, jaka zdecydowali sie zagrac chlopaki z Imperious Rex.

Niestety po koncercie w Galaxy Nick i Hank zdecydowali sie znalezc innego perkusiste i gitarzyste. George i Julian chcieli grac wolniej i bardziej nowoczesniej. Bylo to nie do zaakceptowania, bo Imperious Rexe jest czysta kapela speed metalowa.
W czerwcu 2007 roku. Trojka muzykow szybko zaczela pisac i nagrywac trzeci album nazwany \'The Beast\'. W tym samym czasie rozpoczelo sie bookowanie koncertow na pierwsza europejska trase.

Trasa po Europie rozpocznie sie w listopadzie 2007 roku. Przyszlosc speed metalu i zespolu Imperious Rex jest nieznana, ale zapowiada sie niezle.


RETRIBUTION - thrash metal - Kraków
http://www.retribution.metal.pl
http://www.myspace.com/retributionblitz

Zespół powstał na przełomie 1999/2000 roku z inicjatywy muzyków nie istniejącej już krakowskiej formacji Velvet Thorns. Muzykę jaką gra Retribution można określić jako nowoczesny thrash metal, z wpływami głównie spod znaku Bay Area. Od początku działalności cel dla wszystkich członków zespołu był jasny i taki pozostaje. Tworzyć muzę która ma maksymalną energię i potężnego kopa. Nigdy nie patrząc na aktualne trendy, jako jeden z pierwszych tworzył krakowską scenę thrash metalową.
Skład zespołu od początku istnienia pozostaje prawie niezmieniony. Jedyna zmiana jaka nastąpiła dotyczyła stanowiska perkusisty, Mrówę zastąpił Pin (Serpentia, eks. Def-C/Thy Disease). Przez te siedem lat wszystkich łączyła jedna świadoma droga, która nazywa się FUCKING THRASH METAL !!!
W 2002 roku zespół wypuścił demo "Self-immolation factor", na którym znalazły się 4 utwory. W ciągu całej swojej działalności zespół zagrał kilkadziesiąt gigów, m.in. z takimi zespołami jak Dawn of Dreams, Kat, Alcatraz, Horrorscope, Sceptic, Cemetery of Scream. Po okresie intensywnego koncertowania w 2005 roku zespół podjął decyzję o nagraniu pełnowymiarowej płyty. W roku 2006 płyta "Made In Hell" została wydana przez Empire Records.
Aktualnie muzycy Retribution przygotowują się do wejścia do studia w celu nagrania drugiej płyty, której wydanie planowane jest na jesień 2007 roku.


T.A.Z. - thrash metal - Toruń
http://www.taz.metal.pl
http://www.myspace.com/tazthrashers

Poczatki zespolu siegaja polowy roku 2004. Pod nazwa AssBest, formacja zaczyna próby i gra kilka koncertów, glównie w Bunkrze, oraz na finale W.O.S.P. 2005 w Chelmnie i Chelmzy.

w 2005 rdla zespolu nastepuje nowa era, co prowadzi za soba równiez zmiane szyldu. Naladowany pozytywna energia T.A.Z. ma swoja premiere przy okazji koncertu charytatywnego w Bunkrze. Pózniej dobrze zapamietane uczestnictwo na festiwalu Mocnych Brzmien w Decznie 29.07.05. Dzieki uprzejmosci Black Bottle Records, T.A.Z. nagrywa 07.04.06 pierwsze demo - SuperDEMOn.

FULL METAL JACKET - thrash/death metal - Piotrków Tryb.
http://www.fullmetaljacket.metal.pl
http://www.myspace.com/fmjofficial

Założony Jesienią 2004 roku w miejscowości Rozprza pod Piotrkowem Trybunalskim. Nagrana w garażowych warunkach demówka \'WHEN WE FAIL AS HUMAN BEINGS\' ukazuje się na początku sierpnia 2006. Znajduje się na niej 5 utworów w stylistyce thrash/death.

W lutym 2007 roku mamy okazje wystąpić przed jednym z najlepszych thrash metalowych zespołów w Polsce - HORRORSCOPE na ostatnim koncercie mini trasy promującej album ‘EVOKING DEAMONS'


Od Rzeszowa zaczynamy, dodatkowo fajnie bedzie zagrać w rodzinnym miescie. Zapraszamy!

Bilety : 7/10zł
REJS, 19.XI.2007, start 18:00

Strona trasy : http://www.myspace.com/cold_metal_fury_tour07

_________________
http://www.facebook.com/deathdenied


           
Post 7 lis 2007, o 00:30
 Re: Muzyka
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 sty 2006, o 01:32
Skąd: Krosno/Rzeszów
Posty: 197

Zobacz profil 
Mi marzy się posłuchać na zywo Myslovitz. Ciekawe kiedy zjawią sie na podkarpaciu??

_________________
"Jeszcze więcej znam, jeszcze więcej ich znam
Zatruwają łeb, odbierają czas
Ale żadna z nich, ale żadna jak Ty
Nie olśniła mnie, nie dodała mi sił"


           
Post 7 lis 2007, o 08:05
 Re: Muzyka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
być może w Grudniu, zastanawiamy się nad sprowadzeniem ich Pod Palmę.
pozdrawiam

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 7 lis 2007, o 21:36
 Re: Muzyka
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 sty 2006, o 01:32
Skąd: Krosno/Rzeszów
Posty: 197

Zobacz profil 
Bede czekał...zycze owocnych negocjacji :wink: i pozdrawiam

_________________
"Jeszcze więcej znam, jeszcze więcej ich znam
Zatruwają łeb, odbierają czas
Ale żadna z nich, ale żadna jak Ty
Nie olśniła mnie, nie dodała mi sił"


           
Post 11 lis 2007, o 22:51
 Re: Muzyka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
@ mychas

A DJ Tiesto moglibyście mi sprowadzić pod Palmę :P? Tak jak Bolo marzy o zobaczeniu Myslovitz live tak ja chciałbym się znaleźć na imprezie granej przez samego Tieeesto!
Jakby się wam udało to :piwo: :uklony: ;)
A jak nie to cóż, pozostanie Amsterdam, lub "Ludowa" we Wrocku jeśli zechce tam jeszcze ten mistrz mistrzów of Tarnce przyjechać ;).

_________________
Obrazek


           
Post 12 lis 2007, o 03:06
 Re: Muzyka
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9781

Zobacz profil 
Wracajac do prawdziwej muzyki - juz za kilka dni tradycyjnie o tej porze roku do Rzeszowa zawitaja Acidzi :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 12 lis 2007, o 15:47
 Re: Muzyka
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
mychas napisał(a):
być może w Grudniu, zastanawiamy się nad sprowadzeniem ich Pod Palmę.
pozdrawiam

Trzymam kciuki, zeby sie udalo. 8-)
Mychas jak bedzie co nie co wiecej wiadomo, pisz od razu na forum. :wink:


           
Post 12 lis 2007, o 21:34
 Re: Muzyka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Wracajac do prawdziwej muzyki

A to Trance to już nieprawdziwa muzyka :>? Czemu tak uważasz? Oczywiście wiem, każdy ma swoje zdanie i oczywiście trzeba je szanować, ale tak z ciekawości tylko chciałem zapytać.
Może się wytworzy z tego ciekawa wymiana zdań.
W sumie lekko mnie dziwi, bo nie wiele jest osób z mojego otoczenia, które preferują właśnie ten rodzaj muzyki. Na zachodzie europy jest to bardzo popularne, a imprezy typu White/Black Senstation odwiedza po 40 tys ludzi. (Amsterdam Arena)

_________________
Obrazek


           
Post 13 lis 2007, o 20:33
 Re: Muzyka
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 gru 2006, o 14:47
Posty: 157

Zobacz profil 
Ja myśle, że żeby muzyka była prawdziwa to musi mieć jakiś rzetelny przekaz w swoich słowach. Nie jakieś tam piski i jęki w techno czy czymś takim.

Taka muzyka to na imprezy dla tych, co nie wiedzą kim są.


           
Post 14 lis 2007, o 01:22
 Re: Muzyka
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9781

Zobacz profil 
Morgel :arrow: dla mnie prawdziwa muzyka, to jest taka ktora czlowiek gra za pomoca instrumentow, a nie tworzy ją za pomoca komputerow, mikserow itp. Generalnie jestem otwarty na kazdy gatunek, "umcyk-umcyk" tez czasami slucham, szczegolnie gdy pomykam np. rowerem. Ale moje zdanie na jej temat jest takie jakie napisalem.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 14 lis 2007, o 07:44
 Re: Muzyka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
Morgel napisał(a):
Na zachodzie europy jest to bardzo popularne, a imprezy typu White/Black Senstation odwiedza po 40 tys ludzi. (Amsterdam Arena)

No i to jest w sumie wszystko co może na ten rodzaj muzyki przyjśc,
na woodstok, mega koncerty Metallica, Iron Maiden, kiedys Black Sabbath, Rammstain, U2, Red Hot-ów, i wiele wiele innych wykonawców przychodzi nie dzieści tylko kilkaset tysięcy ludków.
Popatrz historia nie kłamie..
Rock not't dead. nawet rock'n roll się do tego dołącza (elvis precel), a Ty wychodzisz z koncertem gdzie było 40tys osób.
dodam jeszcze:
na dicho przychodzi dużo ludzi (bardzo dużo, to nie znaczy że zapychają cały lokal) dlaczego, bo dziewczyny lubią tańczyć jak jest disko, a faceci pójdą bo są dziewuchy.
na trans, house, i inne też przyjdzie dużo ludzi.. ale już nie tak jak na disko.
a na koncerty, patrz, VADER, BEHEMOTH, AKURAT, T.LOVE, KULT, KAZIK, FEEL (obecnie) i inni z rocka/metalu, nawet na Bajm, Budka Suflera, coś c się gra gitarą, perkusją, basem przyjdzie full i biletów zabraknie.. takie jest życie...

ROCK rządzi..

pozdrawiam

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 14 lis 2007, o 20:07
 Re: Muzyka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
Słuszne w sumie argumenty wyciągnęliście.

K2 napisał(a):
dla mnie prawdziwa muzyka, to jest taka ktora czlowiek gra za pomoca instrumentow, a nie tworzy ją za pomoca komputerow, mikserow itp.

Tyle, że muzykę na tym komputerze stworzyć też trzeba umieć. I można już teraz komputer nazywać instrumentem muzycznym. Człowiek też nie mało musi potrafić, aby wydobyć ciekawy dźwięk z takiego urządzenia. Ale tu Cię też rozumiem, masz zapewne na myśli konwencjonalne instrumenty typu gitarka, perkusyjka.

mychas napisał(a):
ROCK rządzi..

A tego to ja nawet podważać nawet nie próbuje. ;) Widać to prawie wszędzie, szukając nawet najbliżej... patrząc na ankietę dołączoną w tym temacie.

Trance (na czele z Tiesto i kilkoma innymi porządnymi DJ) dla mnie jest najlepszy i zawsze mi ta muzyka najwięcej będzie przynosiła radości ze słuchania.
Nie oznacza to, że nie lubię innej muzyki. Owszem lubię, ale w mniejszym stopniu.

_________________
Obrazek


           
Post 16 lis 2007, o 18:20
 Re: Muzyka
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 sie 2007, o 13:39
Posty: 5

Zobacz profil 
Ja tam lubię :peace: ostrą muzę ale do tego potrzeba tez dobrego tancerza np. http://youtube.com/watch?v=W4JByXuu9-o gosc jest prze..


           
Post 26 lis 2007, o 14:19
 Re: Muzyka
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 sty 2006, o 01:32
Skąd: Krosno/Rzeszów
Posty: 197

Zobacz profil 
Mam prośbe... podajcie mi tytuł i wykonawce tego kawałka bo nigdzie nie moge znależć
FM028.WAV

_________________
"Jeszcze więcej znam, jeszcze więcej ich znam
Zatruwają łeb, odbierają czas
Ale żadna z nich, ale żadna jak Ty
Nie olśniła mnie, nie dodała mi sił"


           
Post 26 lis 2007, o 18:36
 Re: Muzyka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Deep Dish - Say Hello

pozdro

btw niezły zespół. Nie mój gatunek, ale docenić potrafię :wink:

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 28 lis 2007, o 15:27
 Re: Muzyka
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 gru 2006, o 14:47
Posty: 157

Zobacz profil 
Siema

Mam problem. Mam zadaną pracę domową ze sztuki: do zeszytu do nut wpisz gamę C-dur oraz po 3 pierwsze ramy krzyżykowe (G-dur, D-dur i A-dur) oraz 3 pierwsze gamy bemolowe (F-dur, B-dur i Es-dur).
Nie znam się na takiej muzie. Może ktoś ma screeny lub obrazki takich gam? Przeszukałem Wikipedię i nie znalazłem. Co prawda są informacje o tych gamach, ale nie ma obrazków jak to wygląda na pięciolinii.

Pomóżcie!
Pozdrawiam!


           
Post 7 gru 2007, o 23:38
 Re: Muzyka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Janiorek znam tego type co to tanczy :D
Gosc jest z Rzeszowa :D :P

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 8 gru 2007, o 11:43
 Re: Muzyka
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 gru 2006, o 12:09
Skąd: RSR
Posty: 79

Zobacz profil 
don-beny,potrzebna ci jeszcze ta gama? jakby co to mogę ci zapodać:]


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 453 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi