Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sporty zimowe


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 12 mar 2008, o 10:39
 Re: Skoki narciarskie
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 paź 2007, o 12:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 374

Zobacz profil 
Według mnie to nie była dobra decyzja aby zwalniać Lepistoe . Ale ok stało się ... Ja też wolałbym Nikunena , no w ostateczności mógłby być Schoedler , ale nie Horngacher . Naszej drużynie jest potrzebny doświadczony trener , który poprawiłby sytuację w polskich skokach . Zresztą to ma być trener który poprowadzi Adama Małysza do IO w Vancouver . Tyle lat już minęło a nie mamy zawodnika na miarę Adama Małysza ... Jakoś Austriacy mają tylu utalentowanych skoczków , prawie co sezon pokazuje się jakiś nowy , młody zawodnik , który jest w stanie walczyć o dobre miejsca w PŚ .

_________________
Davey Watt - The new team's captain from Rzeszów


           
Post 12 mar 2008, o 13:24
 Re: Skoki narciarskie
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2007, o 18:25
Skąd: Rzeszów-Nowe Miasto
Posty: 141

Zobacz profil 
Z tego co słyszałem to Austriacy maja tylu młodych bardzo utalentowanych skoczków , ponieważ trenerzy klubów w których skaczą nie wywierają na nich presji , że muszą wygrać dane zawody. A w Polsce niby jest na odwrót , niestety... :?

_________________
Obrazek


           
Post 13 mar 2008, o 09:55
 Re: Skoki narciarskie
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2005, o 19:02
Posty: 457

Zobacz profil 
Wczoraj w "Wiadomościach" powiedzieli, że Łukasz Kruczek ma poprowadzić Polską kadre A -dotychczasowy pomocnik obecnego i poprzedniego trenera-(być może jakiś inny Polski trener). Wszystko dlatego,że zza jego pleców dużo do powiedzenie w sprawie przgotowań do sezonu będzie miał prezes PZN Apoloniusz Tajner.
Gdyby trenerem byłby jakiś Austriak zapewne niepozwoliłby ,żeby ktoś zalecał jakie treningi ma prowadzić.
Podbno przed tym sezonem treningi była za bardzo wyczerpujące.

_________________
Obrazek


           
Post 13 mar 2008, o 17:33
 Re: Skoki narciarskie
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 paź 2007, o 12:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 374

Zobacz profil 
Wątpię w to że Kruczek będzie prowadził naszą kadrę , może słyszałeś , że Kruczek poprowadzi kadrę A w ostatnich zawodach tego sezonu w Planicy . Bo jak na razie nie wiadomo , kto będzie nowym trenerem , raczej będzie to zagraniczny trener , opcja rezerwowa to polski trener .

_________________
Davey Watt - The new team's captain from Rzeszów


           
Post 13 mar 2008, o 22:02
 Re: Skoki narciarskie
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2007, o 18:25
Skąd: Rzeszów-Nowe Miasto
Posty: 141

Zobacz profil 
Nieee, Kruczek na bank nie. Jak już to tlyko w Planicy :wink: .Bo on jest zasłaby. Trzeba nam trenera z klasą :mrgreen:

_________________
Obrazek


           
Post 14 mar 2008, o 00:37
 Re: Skoki narciarskie
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2005, o 23:24
Posty: 544

Zobacz profil 
Moze Robert Mateja? :mrgreen:


           
Post 14 mar 2008, o 12:05
 Re: Skoki narciarskie
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Ja myślę, że to byłby najlepszy wybór :lol: Robert Mateja!! :lol:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 14 mar 2008, o 15:48
 Re: Skoki narciarskie
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2005, o 19:02
Posty: 457

Zobacz profil 
Krzy$!ek napisał(a):
Wątpię w to że Kruczek będzie prowadził naszą kadrę , może słyszałeś , że Kruczek poprowadzi kadrę A w ostatnich zawodach tego sezonu w Planicy . Bo jak na razie nie wiadomo , kto będzie nowym trenerem , raczej będzie to zagraniczny trener , opcja rezerwowa to polski trener .


Wiem co usłyszałem, więc mnie nie poprawiaj. :luzak:

Zdrowia

_________________
Obrazek


           
Post 15 mar 2008, o 11:24
 Re: Skoki narciarskie
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 paź 2007, o 12:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 374

Zobacz profil 
Ok , nie bulwersuj się , wierzę ci :)
No i pewnie trenerem zostanie jakiś Polak ...

A jeszcze tak odnośnie tego sezonu :
Było do przewidzenia , że Morgenstern nie będzie skakał tak kapitalnie przez cały sezon , po miejscach na podium , teraz musi zadowalać się miejscami poza pierwszą 10 .

_________________
Davey Watt - The new team's captain from Rzeszów


           
Post 15 mar 2008, o 16:14
 Re: Skoki narciarskie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Ogolnie Polski trener to najgorsze wyjscie z mozliwych. Nasi trenerzy poprostu w chwili obecnej nie posiadaja takich kwalifikacji zeby poprowadzic Malysza do sukcesow i wprowadzic nasza mlodziez do Pucharu Swiata. Kruczek to byloby jedno z najgorszych rozwiazan, bo sporo moglby mu narzucic Tajner i sadze, ze by to robil. Jednego Kutina juz mielismy, po co mamy przechodzic przez to samo drugi raz ? Sam uwazam, ze zwolnienie Lepistoe to blad.. Rynek trenerow zagranicznych nie jest wcale taki maly, a perspektywa pracy z Adamem dla wielu jest kuszaca i wydaje mi sie, ze moze miec decydujacy wplyw na ewentualna prace kogos znanego u nas. Marzy mi sie Nikunen.. A co do zwolnienia Lepistoe to popatrzcie na Finow. Poprzedni sezon mieli tragiczny, a mimo to, Nikunen nie zostal zwolniony i popatrzcie co zrobil w tym sezonie. Ahonen wysoko w generalce, Happonen skaczacy swietnie w koncowce sezonu, do tego Olli ciut gorszy od Happonena. Zawiodl za to Matti, ale daj boze Polsce takiego zawodnika..


           
Post 16 mar 2008, o 15:15
 Re: Skoki narciarskie
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 paź 2007, o 12:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 374

Zobacz profil 
Ja też uważam że wybór polskiego trenera to błąd . Wiadomo , że polski trener byłby lepszy bo jest łatwiej dogadać się z zawodnikami , a gdy jest z zagranicy to nie każdy zawodnik może mieć dobre kontakty z trenerem . Ale u nas nie ma takiego trenera , który nadawałby się na szkoleniowca reprezentacji .
Wygląda na to , że już jeden kandydat nam odpadł :
http://sport.onet.pl/0,1248889,1711489,,kandydat_na_trenera_polskich_skoczkow_wybral_rosje,wiadomosc.html
Według mnie dobrym wyborem mógłby być Tommi Nikunen , ale coś mi się zdaje , że wybiorą polskiego szkoleniowca i będzie nim Łukasz Kruczek ... niestety ... :|

Edit. Janne Ahonen zanosi się z zamiarem zakończenia kariery , ale co z tego wyniknie to się dopiero okaże . A wp.pl zrobiła już taką aferę że Janne zakończył karierę jak jeszcze na 100% nie wiadomo ...

_________________
Davey Watt - The new team's captain from Rzeszów


           
Post 19 mar 2008, o 13:36
 Re: Skoki narciarskie
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Trochę zmieniając temat - znalazłem ciekawą fotkę skoczków których wpierał lub nadal wpiera Red Bull. Od lewej: aktualny mistrz, mistrz ostatnich lat oraz mistrz wszech czasów :)

Obrazek


Obrazek

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 19 mar 2008, o 18:20
 Re: Skoki narciarskie
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 paź 2007, o 12:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 374

Zobacz profil 
Koniec sezonu zimowego 2007/2008 a tu Robert Mateja nam szaleje :D Wczoraj został vice mistrzem Polski na dużej skoczni a dziś w drużynie zdobył złoto i oddał najlepszy skok I serii - 90,5 m , metr dalej od Adama Małysza :shock:

_________________
Davey Watt - The new team's captain from Rzeszów


           
Post 19 mar 2008, o 18:53
 Re: Skoki narciarskie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
I co z tego? Ten koleś już nigdy nie powinien być brany pod uwagę jeśli chodzi o kadrę :?
Co z tego, że na "jakichś" MP gdzie jest garstka ludzi skacze od święta dobrze, skoro na każdej większej imprezie kompromituje nie tylko siebie ale i kraj który reprezentuje. Nawet jak był młodszy i formę miał dużo lepszą (wtedy nawet mówiono że potencjał miał podobny bądź nawet większy od Małysza) zawsze musiał spaprać co najmniej jeden skok. Do dziś mam w pamięci zawody z PŚ w Zakopanem (kope lat temu) gdzie po 1 serii prowadził by drugi skok zepsuć tak że ostatecznie wylądował pod koniec 2 dziesiątki. W MP i innych tego typu "imprezach" niech sobie skacze ale od PŚ, MŚ i innych tego typu zawodów trzymać go jak najdalej.

_________________
Obrazek


           
Post 19 mar 2008, o 21:39
 Re: Skoki narciarskie
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 paź 2007, o 12:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 374

Zobacz profil 
Zgadzam się z Tobą w 100% , mi nie chodziło o to , że ma być brany pod uwagę jeśli chodzi o kadrę tylko , że dobrze skacze pod koniec sezonu zimowego . A na arenie międzynarodowej nie chcę go już nigdy oglądać , już tyle razy skompromitował siebie i Polskę , że wystarczy . Powinien dać sobie już spokój ze skokami .
Jedno mnie denerwuje , że tyle lat minęło i jeszcze nikt nie pokazał sie kto mógłby wygrywać zawody PŚ albo przynajmniej zajmować czołowe miejsca w konkursach PŚ . Na razie jest Adam Małysz .... i długo nic ... No może Kamil Stoch jako tako skacze , miał kilka na prawdę dobrych występów m.in. zwycięstwo w konkursie LGP . Ale tyle lat skaczą już Śliż , Bachleda , Hula , Mateja :) , Pochwała itd . i nic dobrego nie pokazali , może za wyjątkiem kilku miejsc w 30 .

_________________
Davey Watt - The new team's captain from Rzeszów


           
Post 19 mar 2008, o 21:45
 Re: Skoki narciarskie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
No to już chyba oficjalne info. W wiadomościach sportowych na tvp1 podali, że pierwszym trenerem naszych skoczków zostanie Łukasz Kruczek.

_________________
Obrazek


           
Post 19 mar 2008, o 21:49
 Re: Skoki narciarskie
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 paź 2007, o 12:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 374

Zobacz profil 
Tak przeczuwałem ... juz nie mieli kogo wybrać , ale oni się lepiej znają :) więc niech robią jak chcą . Najważniejsze aby nasi zaczęli lepiej skakać , a nie , że tylko Małysz i czasami Stoch punktują a reszta to totalne dno . Bo gdy Małysz zakończy kariere ( prawdopodobnie po ZIO w Vancouver) to będzie już totalne dno , chyba że sytuacja ulegnie znacznej poprawie . Bo gdy teraz drużyna nie łapie się do 8 w zawodach drużynowych , to co będzie gdy zabraknie Małysza ...

_________________
Davey Watt - The new team's captain from Rzeszów


           
Post 20 mar 2008, o 11:41
 Re: Skoki narciarskie
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2007, o 18:25
Skąd: Rzeszów-Nowe Miasto
Posty: 141

Zobacz profil 
Jeśli trenerem naprawdę zostanie Łukasz Kruczek to dopiero teraz zobaczymy totalne dno...

_________________
Obrazek


           
Post 20 mar 2008, o 20:34
 Re: Skoki narciarskie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
O w morde!!!!! Nie wiem czy smiac sie plakac :?: Dzizas, mam nadzieje ze to jest przedwczesny zart prima aprilisowy :roll: Ludzie ile on lat bawi sie w trenerke?? Moze ze dwa-trzy?? Przeciez trenerzy dzieciakow w klubach maja wieksze doswiadczenie niz ten "gamon".......Eh szkoda gadac :? Kurza twarz, jak Adam skonczy skakac, to pozostanie nam znow "emocjonowanie" sie wejsciem jakiegos polaka do "50" :shock:
Jednym slowem :arrow: WRONG DECISION :!: :!: :!:

_________________
Obrazek


           
Post 26 mar 2008, o 18:06
 Re: Skoki narciarskie
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 paź 2007, o 12:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 374

Zobacz profil 
To już jest pewne !!! Janne Ahonen kończy karierę . Sam zawodnik potwierdził te informację na specjalnej konferencji prasowej . Swoją decyzję tłumaczy brakiem motywacji do dalszych treningów .
http://www.skijumping.pl/wiadomosci/8971/Janne-Ahonen-konczy-kariere/

Dawniej nie przepadałem za tym zawodnikiem , nie budził sympatii ale już w tym sezonie polubiłem go nawet . Już prawie wszystko osiągnął w skokach , oprócz mistrzostwa olimpijskiego oczywiście indywidualnie . Ale chciał odejść będąc w b.dobrej formie .
Chciałbym , aby kiedyś tak Adam Małysz kończył karierę , będąc w światowej czołówce ...

Żegnaj Janne :!: :!: :!:

_________________
Davey Watt - The new team's captain from Rzeszów


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi