Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sporty zimowe


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 26 lut 2008, o 23:00
 Re: Skoki narciarskie
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 paź 2007, o 12:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 374

Zobacz profil 
Kolejny zawodnik ma problemy z alkoholem . Dla Harriego Olii ten sezon zakończył się już , o ile nie przygoda z reprezentacją Finlandii .

http://sport.onet.pl/0,1266216,1699862,wiadomosc.html

_________________
Davey Watt - The new team's captain from Rzeszów


           
Post 8 mar 2008, o 23:40
 Re: Skoki narciarskie
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Nie wiem jak wy, ale mnie ten sport zupełnie nie interesuje :x Nie wiem, co może być ciekawego w tym, że kilkunastu "chudzielców" skacze, który dalej tym lepiej??? Przecież w tym sporcie nie ma żadnych emocji? Jeżeli ktoś uważa inaczej, to proszę o konstruktywne kontrargumenty :piwo:

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 9 mar 2008, o 12:03
 Re: Skoki narciarskie
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2008, o 22:26
Posty: 769

Zobacz profil 
Kiedyś lubiłem to pooglądać, ale teraz również mnie to już nie interesuje. Wsumie wyniki powinno się znać, bo mamy w tej dyscyplinie wielkiego Polaka-Adama Małysza, ale teraz poprzestaje tylko na nich.
Zdecydowanie ciekawszym sportem jest chociażby siatkówka. Akurat w tej dyscyplinie siedzę już od jakiegoś czasu, staram się oglądać PLS dosyć często, a już napewno LŚ, czy inne mecze Polskiej reprezentacji :wink: Kilka razy nawet miałem okazję oglądać na żywo siatkówkę... w Rzeszowie :lol: Mimo wszystko po cichu kibicuje Resovii w siatke :mrgreen:
Wracając jeszcze do skoków, to kiedyś mnie podniecały, ale minął ten czas i teraz raczej poprzestaje na wynikach i to nie zawsze.

_________________
Obrazek

"Lata młodości przemijają bezpowrotnie - z miłością do Ciebie jest zupełnie odwrotnie..."


           
Post 9 mar 2008, o 14:20
 Re: Skoki narciarskie
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
navigator napisał(a):
Nie wiem jak wy, ale mnie ten sport zupełnie nie interesuje :x Nie wiem, co może być ciekawego w tym, że kilkunastu "chudzielców" skacze, który dalej tym lepiej??? Przecież w tym sporcie nie ma żadnych emocji?

Popieram w 100% :!:
Dyscyplina wypromowana do niebotycznych rozmiarów przez polskie media (zwłaszcza TVP), a tak naprawde na świecie poza kilkoma krajami zupełnie niszowa i nieznana.

Zastanawiało Mnie czesto co ludzie w tym sporcie ciekawego widzą :roll: , celowo napisałem ludzie a nie kibice, bo w naszym kraju nagle wszyscy stali sie expertami od skoków gdy "wasaty" zaczoł odnosić sukcesy, a Ja sie pytam gdzie byli wcześniej ci "kibice" którzy teraz np. zjezdzają tak tłumnie do Zakopca na puchar świata :?:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 9 mar 2008, o 14:41
 Re: Skoki narciarskie
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Metanol napisał(a):
a tak naprawde na świecie poza kilkoma krajami zupełnie niszowa i nieznana.


Bo niby zuzel jest znany na calym swiecie? :roll: Tez tylko kilka krajow i tyle.

A ci kibice byli przed telewziorami. Ja np. pamietam czasy Schmitta czy np. Mateja jak prowadzil po 1 serii w Zakopanem.

A ty od kiedy interesujesz sie zuzlem? Moze po jakims sukcesie zaczelo sie to interesowac? Niestety nie moge tego sprawdzic, bo edytowales posta po kilku miesiacach, nie wiem czemu...

Ale to nie jest reguła. Bo np. nagle namnzoylo sie kibicow Chelsea kiedy ta zaczela odnosic sukcesy i szydzi sie z tych kibicow, ze sa kibicami sukcesu, a gdy juz Chelsea nie gra tak dobrze, tych kibicow jest jakby mniej. I przewaznie sukces danego zawodnika badz klubu powoduje ze ludzie zaczynaja interesowac sie dana dyscyplina.

Ja np. swoje kibicowanie MU nie zaczalem od 99 roku jak wiekszosc, tylko wczesniej, zobaczylem jakis skrot meczu w TV bodajze wiadomosci czy cos i urzekla mnie gra MU i bramka Cantony (wtedy jeszcze nie wiedzialem ze to MU :P ) i tak polubilem ta druzyne i kibicuje jej do dzis.

To samo bylo z Kubica. Ja wczesniej interesowalem sie F1. Pamietam czasy Damona Hilla i jego zoltego Jordana. Zawsze go lubilem albo Eddie Irvine Ferrari byl w cieniu Schumachera i odszedl do Jaguara bodajze, ale to nie wazne. I gdy nagle Kubica wszedl do F1 nikt mi nie wierzyl (na innym forum) ze wczesniej ogladalem F1.

A popatrz sobie na nasz temat od kiedy chodzisz na zuzel. Najwiecej ma 10 lat zaraz jest 15 lat czyli wtedy kiedy Stal odnosila najwieksze sukcesy (oststanio). Braz Van Puru 10 lat temu i wczesniej sukcesy naszych juniorow. A wiec? Czyz nie sukces dopiero zachecil nas do chodzenia na zuzel? ;)

Bo kibic dzieli sie na 4 kategorie. Ale to napisze pozniej bo musze isc. :)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 9 mar 2008, o 15:26
 Re: Skoki narciarskie
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 paź 2007, o 12:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 374

Zobacz profil 
Ja bardzo lubię skoki narciarskie , prawie każde zawody oglądam , teraz ostatnio zdarza mi się nie oglądnąć , ale za to wyniki wszystkie przeglądam na portalach . Nie ukrywam , że tak na serio zacząłem sie interesować skokami , gdy rozpoczęły się sukcesy Małysza , ale jeszcze za czasów sukcesów Schmitta również oglądałem czasami zawody , tylko wtedy byłem dosyć młody i się za bardzo na tym nie znałem , zawsze lubiłem zgadywać kto ile skoczył :D Do dziś uwielbiam tę dyscyplinę i będę ją dalej lubił i oglądał , nawet gdy już zabraknie na skoczniach świata Adama Małysza . Może za ileś lat znów się pojawi drugi Małysz ? :) chociaż wątpię w to , bo jak na razie to oprócz Małysza nie mamy praktycznie nikogo na przyzwoitym poziomie . No może Stoch skacze jako tako , ale i tak ostatnio skacze słabo . Jednak mam nadzieje że będzie jeszcze dobrym skoczkiem .

_________________
Davey Watt - The new team's captain from Rzeszów


           
Post 9 mar 2008, o 15:53
 Re: Skoki narciarskie
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
Metanol napisał(a):
a tak naprawde na świecie poza kilkoma krajami zupełnie niszowa i nieznana.

Bo niby zuzel jest znany na calym swiecie? :roll: Tez tylko kilka krajow i tyle.
A ty od kiedy interesujesz sie zuzlem
A popatrz sobie na nasz temat od kiedy chodzisz na zuzel. Najwiecej ma 10 lat zaraz jest 15 lat czyli wtedy kiedy Stal odnosila najwieksze sukcesy (oststanio). Braz Van Puru 10 lat temu i wczesniej sukcesy naszych juniorow. A wiec? Czyz nie sukces dopiero zachecil nas do chodzenia na zuzel?

Tak tylko żużel w Polsce ma wieloletnie tradycje! W porównaniu do skoków, czy F1 to żużel ma naprawdę silną pozycję! A to że nie jest pokazywany w publicznej TV to chyba wiesz dlaczego? :roll: (w Warszawie nie ma klubu żużlowego, który przyciągnąłby rzeszę kibiców, a co za tym idzie-zainteresowanie mediów ogólnopolskich) :wink:

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 9 mar 2008, o 16:02
 Re: Skoki narciarskie
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
navigator napisał(a):
Tak tylko żużel w Polsce ma wieloletnie tradycje!

A skoki nie!? Poczytaj troche o tym.

Ale co mnie obchodzi co jest w TV. Chodzi o to ze zarowno skoki jak i zuzel jest nizszowym sportem w Europie i na swiecie. Ba! Skoki uprawiane sa w wiekszej ilosci krajow niz zuzel.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 9 mar 2008, o 16:10
 Re: Skoki narciarskie
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2008, o 22:26
Posty: 769

Zobacz profil 
Przepraszam, że się wtrącam do dyskusji. Czy są tutaj jacyś fani siatkówki? Bo można byłoby założyć nowy temat :D

_________________
Obrazek

"Lata młodości przemijają bezpowrotnie - z miłością do Ciebie jest zupełnie odwrotnie..."


           
Post 9 mar 2008, o 16:22
 Re: Skoki narciarskie
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
navigator napisał(a):
Ale co mnie obchodzi co jest w TV. Chodzi o to ze zarowno skoki jak i zuzel jest nizszowym sportem w Europie i na swiecie.
Czyli podsumujmy:
żużel - Polska, Czechy, Dania, Anglia, Szwecja, Norwegia (Rune - nie :lol: ), Australia (Jasiek :mrgreen: ), Niemcy, Węgry, Rosja, Chorwacja, Włochy :roll:
Skoki - Austria, Szwajcaria, Niemcy, Norwegia, Finlandia, Polska :fuckyou: i co jeszcze? Bo nie pamiętam, ze względów oczywistych :)
P.s slimson93 - nie wtrącaj się :mrgreen:

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 9 mar 2008, o 16:39
 Re: Skoki narciarskie
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
navigator napisał(a):
Robi napisał(a):
navigator napisał(a):
Ale co mnie obchodzi co jest w TV. Chodzi o to ze zarowno skoki jak i zuzel jest nizszowym sportem w Europie i na swiecie.
Czyli podsumujmy:
żużel - Polska, Czechy, Dania, Anglia, Szwecja, Norwegia (Rune - nie :lol: ), Australia (Jasiek :mrgreen: ), Niemcy, Węgry, Rosja, Chorwacja, Włochy :roll:
Skoki - Austria, Szwajcaria, Niemcy, Norwegia, Finlandia, Polska :fuckyou: i co jeszcze? Bo nie pamiętam, ze względów oczywistych :)
P.s slimson93 - nie wtrącaj się :mrgreen:


Japonia, Białoruś, Czechy, Włochy, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Rosja, Ukraina, Kazachstan, Korea, USA, Kanada, Estonia, Francja, Holandia

Cos jeszcze? Na pewno cos by sie znalazlo. 21-12 wygrywam choc i tak ty zapomniales o dosc waznych osrodkach w zuzlu.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 9 mar 2008, o 16:55
 Re: Skoki narciarskie
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Robi - nie będę się z tobą licytował, która dyscyplina ma więcej zawodników :peace: Ważne, jest to to, że akurat (ze względu na Małysza) Skoki zostały wypromowane przez TVP! Natomiast, jeżeli chodzi o żużel, to pomimo zdobycia przez "naszych" DPś (nie wspominając o sukcesach z wcześniejszych lat) to i tak nic nie "drgnęło" w TVP odnośnie pokazywania naszej :roll: dyscypliny sportu!
napisałeś: "choc i tak ty zapomniales o dosc waznych osrodkach w zuzlu"
P.s. Ważnych czyli jakich? - USA, Słowenia... - bo nic innego nie przychodzi mi na myśl, oprócz tych które wymieniłem :wink:

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 9 mar 2008, o 19:09
 Re: Skoki narciarskie
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Robi napisał(a):

A ty od kiedy interesujesz sie zuzlem? Moze po jakims sukcesie zaczelo sie to interesowac? Niestety nie moge tego sprawdzic, bo edytowales posta po kilku miesiacach, nie wiem czemu...


Edytowałem posta z prostej przyczyny, wpisałem liczbe sezonów od których chodze na żużel, a że z kolejnymi latam ta data była by juz nieaktualna, wpisałem dokładnie rok od którego chodzę, to tak dla twojej wiadomośći, choc wcale nie musze sie przed toba tłumaczyć.

A Jesli chodzi o skoki to prawda jest taka że poza Austrią, Niemcami, Polską (dzieki TVP) i troche skandynawią w pozostałych wymienionych wyżej krajach nikt tak naprawdę skokami sie nie interesuje, dlatego uważam że jest to dyscyplina niszowa :!: i nikt ani nic mnie nie przekona że jest inaczej !

A jeśli już tak liczymy to:
żużel - Argentyna, Słowacja, USA, Słowenia, RPA, Francja, Ukraina, Austria, Holandia, Belgia, Nowa Zelandia, Rumunia a ostatnio nawet...Malezja
i już jest 25-21 na korzyść speedwaya :wink:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 mar 2008, o 19:49 przez Metanol, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 9 mar 2008, o 19:49
 Re: Skoki narciarskie
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
No ale zuzel tak samo to Szwecja Anglia Polska Rosja Dania Czechy. W porownaniu z pilka nozna, reczna koszem siatka to w Europie soki i zuzel to sporty nizszowe.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 9 mar 2008, o 19:50
 Re: Skoki narciarskie
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Ale My tu porównujemy speedway i skoki a nie speedway i footbal, kosz czy siatkę :wink:
A Ja jednak uparcie bedę twierdził że skoki to sport znacznie bardziej niszowy w Eruropie czy na świecie niż żużel !

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 9 mar 2008, o 19:53
 Re: Skoki narciarskie
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
No ale tutaj jest po rowno. :wink:

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 9 mar 2008, o 21:33
 Re: Skoki narciarskie
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Cytuj:
żużel - Polska, Czechy, Dania, Anglia, Szwecja, Norwegia (Rune - nie ), Australia (Jasiek ), Niemcy, Węgry, Rosja, Chorwacja, Włochy


Chorwacja - jeden albo dwoch zawodnikow, Wegry - niewiele wiecej, podobnie Wlochy. Speedway na te chwile to Polska, Szwecja, Dania, Australia, Anglia, Czechy, Rosja i Niemcy, a cala reszta ma albo amatorow (USA, Kanada, Nowa Zelandia, Wlochy, Austria), albo jakichs sporadycznie liczacych sie zawodnikow.

Cytuj:
Skoki - Austria, Szwajcaria, Niemcy, Norwegia, Finlandia, Polska i co jeszcze? Bo nie pamiętam, ze względów oczywistych


Calkiem sporo skoczkow liczylo sie z Japonii (swego czasu fenomenalny byl Funaki), byli Amerykanie, byli Wlosi, Rosjanie, Czesi (np. Jez albo zwyciezca jednej z ostatnich edycji PS Janda), Slowency (Peterka na przyklad), widzialem chyba tez Chinczykow, Kanadyjczykow, a byl nawet i Angol co skakal polowe z tego co reszta i mowili na niego Eddie Orzel :lol:

Obie dyscypliny sa wszakze niszowe, przy czym zuzel jest praktycznie tylko europejski i tylko tam w paru krajach wywoluje zainteresowanie (glownie Polska, Rosja, troche Szwecja i Anglia). Prawdziwie popularnymi dyscyplinami na swiecie sa pilka nozna, koszykowka, tenis, Formula 1, basball, krykiet, rugby (tak tak, cala Azja i Oceania gra w te dyscypliny) - wystarczy popatrzec jakie tlumy to ogladaja.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 9 mar 2008, o 23:02
 Re: Skoki narciarskie
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):

Calkiem sporo skoczkow liczylo sie z Japonii (swego czasu fenomenalny byl Funaki), byli Amerykanie, byli Wlosi, Rosjanie, Czesi (np. Jez albo zwyciezca jednej z ostatnich edycji PS Janda), Slowency (Peterka na przyklad), widzialem chyba tez Chinczykow, Kanadyjczykow, a byl nawet i Angol co skakal polowe z tego co reszta i mowili na niego Eddie Orzel :lol:


Co z tego że w tych krajach skoki narciarskie uprawia wiecej zawodników niż speedway np w Chorwacji czy Włoszech, jak przecietny mieszkaniec Anglii,Kanady,Włoch (tu jest swietny przykład, na odbywajacych sie tam Mistrzostwach świata czy co to było (wygrał Małysz) na trybunach było z 500 osób w wiekszosci polaków) USA nie wspominajac o Chinach i innych krajach tak naprawde o skokach narciarskich nie wie nic :!:
Ilość zawodników uprawiajacych skoki w wielu krajach w żaden sposób nie pokrywa sie z zainteresowaniem ta dyscypliną wsród kibiców !

Jasiek pisze że żużel jest praktycznie europejski, a skoki jakie są ?
poza USA i Japonia ta dyscyplina sportu praktycznie nie istnieje, w Japonii zainteresowanie skokami jest małe (wystarczy popatrzec na frekfencje na zawodach Pucharu Świata) a w stanach ten sport jest praktycznie nie znany.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 11 mar 2008, o 23:50
 Re: Skoki narciarskie
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 paź 2007, o 12:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 374

Zobacz profil 
Hannu Lepistoe nie jest już trenerem naszej kadry :!: :!: :!:
http://www.skijumping.pl/wiadomosci/8892/Hannu-Lepistoe-nie-bedzie-juz-trenerem-polskich-skoczkow/

W kręgu zainteresowań są podobno Berni Schoedler , Tommi Nikunen i Peter Rohwein . Dziś swoją kandydaturę zgłosił także Stefan Horngacher .
Mają również na oku dwóch polskich trenerów ...

Moim zdaniem Horngacher nie nadaje się na trenera pierwszej kadry . Nie ma jeszcze dużego doświadczenia w trenerstwie , a przy Małyszu musi być doświadczony trener , jak i zresztą przy reszcie skoczków , żeby znowu po roku czy dwóch latach nie zmieniać trenera . Według mnie najlepszymi kandydatami z tej grupy są Berni Schoedler i Tommi Nikunen.

_________________
Davey Watt - The new team's captain from Rzeszów


           
Post 12 mar 2008, o 09:37
 Re: Skoki narciarskie
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2007, o 18:25
Skąd: Rzeszów-Nowe Miasto
Posty: 141

Zobacz profil 
No nie wiem czy to jest dobry pomysł... Ale dobra stało się,Lepistoe o wszystkim wie no to luzik.A co do trenerów to najlepszy były chyba Nikunen , ponieważ Schoedler nie za bardzo potrafi pracować ze skoczkami mniej wiecej w wieku Stocha. 8-)

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 104 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi