Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sporty zimowe


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 26 mar 2008, o 18:09
 Re: Skoki narciarskie
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Ja tam mu źle nie życzę, ale obawiam się, że skończy rozdrabniając się na dobre, tak jak np. w żużlu Romek Jankowski czy Andrzej Huszcza.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 26 mar 2008, o 20:16
 Re: Skoki narciarskie
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Ja np nie wyobrażam sobie skoków bez Ahonena. Interesuje sie tym sportem do kilkunastu lat i dla mnie on od zawsze był...
Dobry sportowiec musi wiedzieć kiedy zejsc ze sceny.. :)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 26 mar 2008, o 20:23
 Re: Skoki narciarskie
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Ja do tego stopnia nie wyobrażałem sobie skoków bez Goldiego, że gdy zakończył karierę to ten sport przestał mnie już w zasadzie całkowicie interesować ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 28 mar 2008, o 10:08
 Re: Skoki narciarskie
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Cytuj:
Janne Ahonen zakończył karierę. Jest najlepszym skoczkiem w historii i wzorem dla nas wszystkich – tak o Finie powiedział Thomas Morgenstern, który w tym roku zdobył Puchar Świata.
9 lipca w Lahti Ahonen odda swój ostatni skok. Na pożegnanie zaprosi między innymi Małysza, Morgensterna, Martina Schmitta, Andreasa Goldbergera i wielkiego Matti Nykaenena. A pięciu najważniejszych trenerów w jego życiu wystąpi w roli sędziów.

Pytany, co dalej, odpowiedział: – Nie mogę się doczekać, co przyniesie przyszłość. Jestem teraz ojcem na pełny etat, syn Mico to moja duma, ważniejszy niż wszystkie zwycięstwa na skoczni, wkrótce urodzi się drugie dziecko. Jestem także przedsiębiorcą (dystrybucja sprzętu do motocykli – przyp. red.). Być może będę też związany ze skokami, ale czas pokaże w jakiej roli. Mówił to, ocierając łzy i obalając kolejny mit, że zimny Fin nigdy się nie wzrusza.
Więcej w "Rzeczpospolitej"


za onet.pl

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 29 mar 2008, o 00:26
 Re: Skoki narciarskie
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 paź 2007, o 12:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 374

Zobacz profil 
No i to co było do przewidzenia stało sie faktem , Łukasz Kruczek został wybrany na trenera kadry A ...
http://www.skijumping.pl/wiadomosci/8979/Lukasz-Kruczek-oficjalnie-nowym-trenerem-kadry-A/

Już nie mieli kogo wybrać ... zobaczymy co z tego wyjdzie . Miejmy nadzieję , że sytuacja w polskich skokach ulegnie znacznej poprawie.

_________________
Davey Watt - The new team's captain from Rzeszów


           
Post 29 mar 2008, o 01:47
 Re: Skoki narciarskie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
Mowisz poprawie........???
Przecierz Kruczek to tylko "marionetka" w rekach Polo.........
Po prostu zenua!!!!!!!!!!!!
Teraz to bedzie "ladniej" wygladalo, a w rzeczywistosci Polo znow rzadzi. Jedyna nadzieja ze Norwegowie nam podkradna "super" trenejro...... :fuckyou: :twisted: :wariat:

_________________
Obrazek


           
Post 2 kwi 2008, o 10:58
 Re: Skoki narciarskie
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 paź 2007, o 12:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 374

Zobacz profil 
Nie dość , że Kruczka wybrali na trenera kadry A , to jeszcze Kruczek sobie wybiera Mateje na swojego asystenta ... Z takim trenerem jak i asystentem to na pewno sytuacja w polskich skokach ulegnie zmianie ... na gorsze .
http://www.skijumping.pl/wiadomosci/8997/Robert-Mateja-asystentem-Lukasza-Kruczka/

_________________
Davey Watt - The new team's captain from Rzeszów


           
Post 2 kwi 2008, o 11:31
 Re: Skoki narciarskie
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
Malysz skonczy kariere i o polskich skokach nie bedzie juz nic slychac. :lol:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 3 kwi 2008, o 15:18
 Re: Skoki narciarskie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Ja do tego stopnia nie wyobrażałem sobie skoków bez Goldiego, że gdy zakończył karierę to ten sport przestał mnie już w zasadzie całkowicie interesować ;)


A mnie po tym jak Funaki skonczyl skakac.. Teraz ogladne od czasu do czasu, ale juz bez takich emocji jak kiedys.

Dla Adama lepiej by bylo jakby skonczyl kariere. Nie tak dawno poruszalismy temat Roberta Mateji jako trenera [autorytetu] i w chwili obecnej RM moze trenowac AM. To kpina.

Ilu australijczykow skacze? Zaden.

Ilu jest denerwujacych australocwelijczykow na tym forum? Jeden.


           
Post 3 kwi 2008, o 16:41
 Re: Skoki narciarskie
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
iti :piwo: polecam opatentować :wink:
Cytuj:
Malysz skonczy kariere i o polskich skokach nie bedzie juz nic slychac. :lol:

Za to australijskie są znane pod każdą szerokością geograficzną... :roll:

ja skoki mam daleko. Kiedyś na początku jak skakał Hanni to lubiłem sobie pooglądać, ale teraz to zasypiam na tym. Za to mój ojciec nie przegapił chyba żadnych zawodów od 2001 hehe. Twardy jest :lol:

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano 3 kwi 2008, o 16:48 przez garet, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 3 kwi 2008, o 16:46
 Re: Skoki narciarskie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
Malysz skonczy kariere i o polskich skokach nie bedzie juz nic slychac. :lol:


To zupełnie, jakby myśleć - odejdzie marma, o rzeszowskim żużlu nie będzie nic słychać. Skoki istniały przed 'erą małysza' i istnieć będą. I w telewizji też były regularnie. Także spokojnie ;) Skończyć się mogą dla tych, którzy interesować się skokami zaczęli w 2001 roku ;)


           
Post 3 kwi 2008, o 20:05
 Re: Skoki narciarskie
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 paź 2007, o 12:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 374

Zobacz profil 
Hoellwarth zakończył karierę i został trenerem ... Estonii :!: :!: :!: :D

http://www.skijumping.pl/wiadomosci/9001/Hoellwarth-konczy-kariere-i-zostaje-treneremEstonii/

_________________
Davey Watt - The new team's captain from Rzeszów


           
Post 3 kwi 2008, o 20:09
 Re: Skoki narciarskie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Regularnie pokazywali?Przed rokiem 2001 czyli wspomnianą "erą Małysza"TVP serwowało nam jedynie TCS nic poza tym. Aha skoki można było zobaczyć jeszcze na olimpiadzie :lol: .

_________________
1960-1961-0000


           
Post 4 kwi 2008, o 02:17
 Re: Skoki narciarskie
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Chyba coś Ci się delikatnie pomyliło, bo przed "Erą Małysza" każdy turniej Puchara Świata leciał w tvp. Pamiętam, bo oglądałem i dopingowałem Goldiego :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 4 kwi 2008, o 06:22
 Re: Skoki narciarskie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Więc krótka jest Twoja pamięć, Kolego ;) Wiem, wiem, niektórzy o skokach słyszeli niegdyś jedynie przy okazji olimpiad, albo turnieju czterech skoczni... ;)


           
Post 4 kwi 2008, o 11:52
 Re: Skoki narciarskie
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
Chodzilo mi raczej o to, ze boom na skoki w Polsce sie skonczy wraz z koncem Malysza. To tak samo jak skonczyl sie w Polsce boom na GP na zuzlu, gdy Gollob przestal sie liczyc w walce o IMS.

Skoki lecialy juz duzo wczesniej w polskiej TV, bo pamietam jeszcze Weissfloga, Thome i Frantiszka Jeza. :)

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 4 kwi 2008, o 12:47
 Re: Skoki narciarskie
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
Regularnie pokazywali?Przed rokiem 2001 czyli wspomnianą "erą Małysza"TVP serwowało nam jedynie TCS nic poza tym. Aha skoki można było zobaczyć jeszcze na olimpiadzie .


Ja na ten temat moge sie sporo wypowiedziec, bo byłem prawdziwym fanem skoków narciarskich, a nie Malyszomani. Nikogo z forum nie mam zamiaru obrazac, wiec prosze mi nie kontrować, czy sie obruszać :)

TVP pokazywała niegdyś o wiele wiecej sportu. Również w wydaniu zimowym. Co dwa lata były bezpośrednie transmisje z mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym i alpejskim. Olmipiada wiadomo. TCS zawsze co roku, a także niektóre Puchary Świata. Pokazywali również co roku mistrzostwa świata w hokeju.

Ogólnie dyscypilny były bardziej podzielone. Teraz królują skoki i z każdego Pucharu Świata jest transmisja. Wcześniej tak nie było. Zmiana jest oczywista - zarabiają na Małyszu oraz wiecej stacji do podziału.

Skoki ogladam od ponad 20 lat. Pierwszy idol to oczywiście Matti Nykanen oraz Ari Pekka Nikola. :) Z Polaków skakał Piotr Fijas. Zawsze przed skokiem choś raz musiał splunąć :) Pózniej była czarna dziura. Na Olimpiade w Albertville w 1992 roku cudem wyjechal jeden skoczek - Wojciech Skupień. Niezapomniany komentator pan Jerzy Mrzygłód zastanawial sie dlaczego w 40 mln kraju nie możemy dochować sie kilku niezłych skoczków, których można by wysłać na dużą imprezę. Na tej olimipiadzie również pożegnaliśmy hokeistów.

Cztery lata później wyskoczyl gówniarz z Wisły z mocherkiem pod nosem i tak się zaczeło, ale kryzys był głęboki. Czeski trener Pavel Mikeska nie potrafił odczarować Małysza i w Nagano '98 była klapa. Oglądałem na żywo o drugiej w nocy. :) Gdy przychodziłem niewsypany do szkoły, mało kogo obchodziło jak poszło jakiemuś Małyszowi.

Boom sie skończy, bo 90% kibiców Małyszomani, ktorzy przyjezdzaja do Zakopanego, to kibice sukcesu i lansu, a nie dyscypliny. Teraz gdy Małysz się skończył idealnie wpasuje sie Kubica (TVP pokazywala bezpośrednie transmisje z F1 w latach 90-93).

Ogólnie to były fajne czasy i mam wiele wspomnień sprzed telewizora. :D W kazdej dyscyplinie byli jacyś ulubieńcy. Z alpejskich: Mark Giradelli, Pirmin Zurbriggen, Anita Wachter, Katja Seizinger. Nie lubiłem Tomby i Markusa Wasmeiera :)

Z klasycznych:
Vegard Ulvang - 3 złote medale w Albertville 8-), Torny Morgren, Gunde Svan, czy Stefania Belmondo Z Vegardem był wyjątek, bo ogólnie zawsze sympatyzowałem bardziej ze Szwedami niz Norwegami. Podejrzewam, że to wpływ żużla. :)

Zmierzam do tego, że poprzez regularne pokazywanie w publicznej telewizji wymienionych dyscyplin kibic był zorientowany, co sie w nich dzieje. Kto odgrywa kluczowe role itd. Teraz wszystko zaczyna sie i kończy na tym, czy Adaś po pierwszej serii poprawi pozycje lub odda dwa równe skoki. I spuszczanie non stop. To jest męczące.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 9 lip 2008, o 15:52
 Re: Skoki narciarskie
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Już dziś pożegnalny konkurs Janne Ahonena.
http://www.skijumping.pl/wiadomosci/9229/Juz-jutro-ostatni-konkurs-z-udzialem-Janne-Ahonena/


           
Post 10 lip 2008, o 10:17
 Re: Skoki narciarskie
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Redaktor napisał(a):

Boom sie skończy, bo 90% kibiców Małyszomani, ktorzy przyjezdzaja do Zakopanego, to kibice sukcesu i lansu, a nie dyscypliny. Teraz gdy Małysz się skończył idealnie wpasuje sie Kubica

I juz się wpasował, teraz w dobrym tonie jest byc "expertem" od F1.
a jeszcze kilka lat temu w polsce, skokami czy F1 interesowała się wąska grupka pasjonatów,tych dwóch dyscyplin. Teraz każdy obowiazkowo "musi" być "fanem" Małysza i Kubicy :evil: - jak się nie znasz nie jesteś cool.
he he "kibice" sukcesu, w morde kopani :lol:
A dla Mnie stado baranów interesujących się tym co w danej chwili jest modne i na topie :evil:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 10 lip 2008, o 17:19
 Re: Skoki narciarskie
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Święte słowa Metanol :piwo: To nie tak jak my, co interesujemy się żużlem od xx lat, i żadne ....manie nam nie straszne :wink:
Nie jestem fanem ani Małysza, ani Kubicy nie znam się na przepisach tych dyscyplin ba! nawet nie mam zamiaru :fuckyou:

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 165 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi