Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sporty zimowe


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 6 sty 2006, o 13:19
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Zaczalem przedtem odpisywac, ale doszedlem do wniosku, ze pewnie bedzie OT. Ale widze, ze seewy pociagnal temat, wiec jeszcze dorzuce swoje trzy grosze.

Norticus, odpowiadajac na Twoje pytanie - miales racje, nie ma teraz w TVP naprawde dobrego komentatora.

seewy napisał(a):
Szaranowicz, jeśli chodzi o skoki - porażka maksymalna. Bredzi, pieprzy, przekręca... Obłęd. I wkurza mnie to jego wszędobylstwo: lekka atletyka - "Szaro",polscy piłkarze grają o awans - "Szaro", przecież w skokach pojawił się dopiero po sukcesach Małysza... Ozdoba pożal się Boże...

Tak, to ekspert od wszystkiego. Jednego mu nie mozna odmowic - umiejetnosci stworzenia emocji nawet, gdy ich nie ma. Ale tego pieprzenia nie da sie juz sluchac. A jeszcze jak go pokaza z tym irytujacym tikiem w oczach - rozumiem, ze to pewna choroba, ale niech juz lepiej komentuje, ale bez pokazywania go. A najlepiej to niech w ogole nie komentuje... I te jego czytane z kartki wstepy do transmisji... BLE!


Cytuj:
Miklas jest o klasę lepszy. Że zero emocji - fakt, ale kiedyś jak komentował, np. zwycięski dla Adama TCS, to były emocje... Potem wszystkie "intratne" imprezy zabrał mu Włodzio, to trudno się dziwić. Co do wiedzy, to ciągle ma sporą. I nie pieprzy bzdur o "tajmingach", "przyruchach" i "Widelcach" (to była największa żenada..).

W pelni sie zgadzam. Swoja droga to szlag mnie trafial, jak ten ignorant Szaranowicz nie komentowal zadnych imprez w roku, a potem jechal na TCS czy olimpiade i meczyl ludzi tymi idiotyzmami. Gorsze jest jednak to, ze wielu ludzi bezkrytycznie slucha tego, co on mowi, a pozniej powtarza w prywatnych dyskusjach. To jest sila telewizji.

Cytuj:
Albo red. Snopek. Komentuje skoki jak Pęcak żużel...

Snopek jest genialny. Jako ze on komentowal swego czasu nocne konkursy w Japonii, trzeba sie bylo uzbroic w mocna kawe, zeby nie zasnac.

Cytuj:
Pamiętam jeszcze ś.p. redaktora Mrzygłoda... I skoki Fijasa, Ploca, Nykkanena. Czy był profesjonalny? Nie wiem. Za mały byłem, by oceniać.

Niestety, ja juz w ogole go nie pamietam. Ktore to lata? 80?

Cytuj:
Co do kopanej - mówcie co chcecie - w publicznej Szpaku jest still the best.

Ale jest denerwujacy. Podsumowania meczow rozpoczynajace sie w 50 minucie, genialnosc, pieprzenie bzdur, czytanie z kartki - tego sie nie da czasem sluchac. Szpakowski byl rewelacyjny kiedys, teraz - moze z braku konkurencji - nadal jest z nich najlepszy, ale duuuuzo slabszy. Boli mnie najbardziej to, ze Borek idzie w podobnym kierunku (choc nadal ma swoj styl).


           
Post 6 sty 2006, o 13:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
A jeszcze jak go pokaza z tym irytujacym tikiem w oczach - rozumiem, ze to pewna choroba, ale niech juz lepiej komentuje, ale bez pokazywania go.


hahahaha :D :D dobre dobre. No i to ciągłe oblizywanie się, regularnie co ok. 5,5 sekundy :lol: . Dobra, dajmy mu już spokój.

haaaaaaahaa, dawno mnie tak nie rozbawiono na tym forum!!!

Cytuj:
Niestety, ja juz w ogole go nie pamietam. Ktore to lata? 80?


Tak.

A propos kopanej? Co się dzieje z Zydorowiczem? Ten to też był expert:

"Witam Państwa ze stadionu zabrzańskiego Górnika" - do dzisiaj to słyszę!
Irek będzie pamiętał..

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 6 sty 2006, o 14:02
 
Junior
Junior

Dołączył: 26 wrz 2005, o 10:47
Skąd: spod piramidy
Posty: 217

Zobacz profil 
Wtrące sie w OT, dla mnie najlepszymi komentatorami jest paczka z Canal+, bynajmniej nie chodzi mi o "expertów" komentujących SGP (są poprostu fatani), ale tych od Ligi+, bodajze Tomasza Smokowski i Andrzej Twarowski no i dla mnie juz klasyka Laskowski, polaczeni z Witem Żelazko i Wieszczyckim dają ładnie ogniem :wink:

A zeby było w temacie troche, to uwazam, ze Adas powninen skakać jak najdłużej - jeszcze długo nie bedziemy oglądac takiego Mistrza, cieszmy poki jest.


           
Post 6 sty 2006, o 14:10
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Oj, seewy, Zydorowicza to wstyd nie pamietac. A jaki jeszcze do tego bywal obiektywny... :)

Dolar napisał(a):
Wtrące sie w OT, dla mnie najlepszymi komentatorami jest paczka z Canal+, bynajmniej nie chodzi mi o "expertów" komentujących SGP (są poprostu fatani), ale tych od Ligi+, bodajze Tomasza Smokowski i Andrzej Twarowski no i dla mnie juz klasyka Laskowski, polaczeni z Witem Żelazko i Wieszczyckim dają ładnie ogniem :wink:


Faktycznie, Laskowskiego tez uwielbialem, byl czas gdy uwazalem go za najlepszego w branzy. Teraz go prawie nie widuje, bo nie mam w domu Cyfry, wiec ciezko mi sie wypowiadac. Smokowski i Twarowski tez sa dobrzy, choc ich niestety tez nie widuje za czesto.

A wracajac do tematu (zeby admini nie krzyczeli ;) ), to dzis bedziemy mieli kolejny test. Czy ktoremukolwiek uda sie wejsc do 30? Rywali nie maja najlatwiejszych, ale trzeba wierzyc ;).


           
Post 6 sty 2006, o 19:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 14:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1412

Zobacz profil 
Oglądając relację w TVP usłyszałem ciekawy komentarz do skoku Andreasa Koflera
" Powyżej 130m ładnie będzie liderem ...
ale nieee mało zabraknie 129m" :lol:

Sorki jeśli sie pomyliłem w cytowaniu :!: :wink:

_________________
"Szumina" pokazał, że ma jaja jak dzwony - J. Dymek


           
Post 6 sty 2006, o 21:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
A ja usłaszałem jeszcze lepszy komentarz z ust nawiedzonego Szaranowica Płyń Jakub na tych nartach płyń, jak połozony.

_________________
1960-1961-0000


           
Post 6 sty 2006, o 23:40
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
A dzis Sz. przeszedl sam siebie. Co to za dziennikarz, ktory nie zna regulaminu? Nie mowie, ze ja znam zuzlowy caly na pamiec, ale zanim wprowadzono zmiany znalem go doskonale, teraz tylko bardzo dobrze. Natomiast Wlodek potwierdzil, ze o skokach nie ma bladego pojecia.

Ale do konca juz bedzie uzdrawial polska kadre, stwierdzal, ze ten czy tamten wybil sie pod optymalnym katem 20%, a kolejny przelamal parabole. Boze!

A co do naszych skoczkow... Niestety, lepiej to chyba szybko nie bedzie. Jest niby potencjal w tych mlodych chlopcach, ale boje sie, ze stana w miejscu. Tak jak Mateja, Pochwala, Bachleda, Tajner, Dlugopolski, Kruczek, itp.

A Janda jest boski! Kocham ogladac jego skoki. Jest w locie chyba piekniejszy niz Funaki za najlepszych czasow.


           
Post 7 sty 2006, o 00:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 14:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1412

Zobacz profil 
Dzisiaj podczas transmisji skoków chyba pierwszy raz nie mydlono oczów :!:
Marek Jóźwik bradzo dobrze podsumował pracę trenera Heinza Kuttina.
Stwierdził, że Kuttin nie osiagnął żadnego sukcesu :!:
Zazwyczaj broniono trenera, a dzisiaj było inaczej i bardzo dobrze bo ciagłe gadanie, że będzie lepiej jest juz nudne przynajmniej według mnie :wink:

Ale i tak wierze że Adam sie jeszcze odbuduje :?

_________________
"Szumina" pokazał, że ma jaja jak dzwony - J. Dymek


           
Post 7 sty 2006, o 01:04
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Mat! napisał(a):
Dzisiaj podczas transmisji skoków chyba pierwszy raz nie mydlono oczów :!:
Marek Jóźwik bradzo dobrze podsumował pracę trenera Heinza Kuttina.
Stwierdził, że Kuttin nie osiagnął żadnego sukcesu :!:
Zazwyczaj broniono trenera, a dzisiaj było inaczej i bardzo dobrze bo ciagłe gadanie, że będzie lepiej jest juz nudne przynajmniej według mnie :wink:

Ale i tak wierze że Adam sie jeszcze odbuduje :?

To mocny psychicznie jestes :wink:
Ogladajac dzisiejszy konkurs mozna bylo poczuc smaczek rywalizacji pomiedzy dwoma swietnymi skoczkami Janda i Jane zgotowali swietne widowisko, sa w formie i bedzie ostra walka o medale, chyba ze wyskoczy znowu jakas niespodzianka(czytaj ktorys z Szwajcarow badz Norwegow).
Na dzien dzisiejszy nie widze Adasia na podium, a pozostalej trojki naszej reprezentacji w finalowej 30.


           
Post 7 sty 2006, o 19:16
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Nie wiedzialem gdzie to napisac ale tu chyba bedzie najlepiej.

Kto ogladal losowanie nagrody w plebiscycie Przegladu Sportowego i TVP? Tuż przed TeleExpressem... Tak kuriozalnego losowania nie widzialem w zyciu...

Pytanie brzmialo: "Gdzie odbeda sie najblizsze Zimowe Igrzyska Olimpijskie?"

5 osob nie odebralo telefonu ale to malo wazne.

Najbardziej mnie rozbawily klopoty z odpowiedzia na tak "trudne" pytanie. Jakas kobieta w porozumieniu z mężem odpowiedziała "ZAKOPANE" i nie wygrala :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: druga dopiero po minucie i obejściu dzieci i męża dowiedziała się, że to jest Turyn i w ten sposób wygrała samochód...
Ja rozumiem, że jakieś problemy z takim pytaniem może mieć ktoś kto wogóle nie interesuje się sportem ale ktoś kto wypełnia kupon do Przeglądu Sportowego to powinien mieć to w małym palcu!

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 11 sty 2006, o 18:35
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Cytuj:
Ostatni skok Goldbergera

Słynny austriacki skoczek, 33- letni Andreas Goldberger, który w poprzednim roku zakończył karierę, jeszcze raz zaprezentuje się kibicom. W piątek, 13 stycznia odda ostatni skok w karierze, na obiekcie Kulm w Bad Mitterndorf.

Właśnie w tej austriackiej miejscowości od czwartku rozgrywane będą mistrzostwa świata w lotach. Goldberger nie zapomniał jak się skacze, podczas wtorkowego treningu uzyskał odległość 198 metrów.

W trakcie kilkunastoletniej kariery Goldberger (obecnie pracuje jako komentator telewizyjny) wygrał dwadzieścia zawodów o Puchar Świata, trzykrotnie triumfował w klasyfikacji generalnej PŚ, dwa razy wygrał Turniej Czterech Skoczni.


http://sport.onet.pl/1227451,wiadomosci.html

Ech... zanim nadeszla "era Malysza" malo kto sie skokami pasjonowal, a mnie ten sport zawsze "krecil" i zawsze ONLY GOLDI! Mimo, ze wciaz ma twarz dziecka, to jednak lata leca i w ten weekend juz po raz ostatni bedzie szybowal... :(
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
http://images.skokinarciarskie.com/imag ... /030-2.jpg


           
Post 11 sty 2006, o 18:48
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Niestety, latka leca, natury nie da sie oszukac. Ja tez bardzo lubilem Goldiego (bo czy jego mozna nie lubic, nawet go nie znajac?). Byl wielkim skoczkiem, choc gdyby mniej lubil dobra zabawe to pewnie osiagnalby wiecej. Ale bez watpienia zapisal sie zlotymi zgloskami w historii skokow. A na ten piatkowy skok juz czekam z utesknieniem, bo specjalistow od lotow takich jak Goldi wielu nie bylo.


           
Post 11 sty 2006, o 19:49
 


Cytuj:
Ech... zanim nadeszla "era Malysza" malo kto sie skokami pasjonowal, a mnie ten sport zawsze "krecil" i zawsze ONLY GOLDI!


Wciaz ta slysze...Ludzie gdy wy zyliscie ?:P Ja odkad siegam pamiecia to zawsze interesowalem sie skokami i podobnie bylo z kolegami :P Czy to w podstawowce, czy pozniej w liceum...Ale fakt, zawsze najbardziej sciskalem kciuki za Goldiego(i tak pozostalo do konca :P nawet jak Adam zaczal skakac znakomicie:P), a moj brat za Weifsloga. Achh, to byly czasy ;)


           
Post 11 sty 2006, o 19:55
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Wciaz ta slysze...Ludzie gdy wy zyliscie ?:P

Ja tez zawsze sie skokami interesowalem, a to ze jak nadeszly dobre skoki Malysza nastapil boom to fakt i na pewno wtedy wiecej ludzi zaczelo sie tym interesowac. A w jakim oni swiecie zyli to nie wiem, zapytaj sie ich :P:D


           
Post 15 sty 2006, o 17:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 14:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1412

Zobacz profil 
Wyśmienita postawa reprezentacji Polski :lol: , nie liczyłem na czołowe miejsca, myslałem jedynie, że awansuja jednak zawiodłem się :!: za duża presja była na Robercie i nie wyszedł skok :D a może znowu pogoda przeszkodziła :?:

_________________
"Szumina" pokazał, że ma jaja jak dzwony - J. Dymek


           
Post 15 sty 2006, o 19:16
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 wrz 2005, o 19:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 440

Zobacz profil 
Robert to klasa światowa Gość na mamuciej skoczni skacze 90 metrów to juz więc skacza na małej


           
Post 15 sty 2006, o 19:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
To co nasi zawodnicy dzisiaj pokazali to poprostu parodia..... :? Nawet nie wiem jak to skomentowac. bo jak widzialem skoki Stocha i Mateji to sie zalamalem....Nie rozumiem jak na 9 druzyn startujacych mozna zajac ostatnie miejsce i nie zakwalifikowac sie do 2 seri, biorac pod uwage to ze kilka druzyn bylo slabszych od nas.....

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 15 sty 2006, o 19:39
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Leny napisał(a):
Robert to klasa światowa Gość na mamuciej skoczni skacze 90 metrów to juz więc skacza na małej

Fakt ten jeden skok mial fatalny, ale dla mnie osobiscie pozostawil bardzo dobre wrazenie podczas ostatnich skokow.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 15 sty 2006, o 19:44
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
ale dla mnie osobiscie pozostawil bardzo dobre wrazenie podczas ostatnich skokow.
Na mnie też. Pofrunąć na 90m na mamucie to nielada sztuka! Smiem twierdzić ze gdyby z rozbiegu puścić drewniany klocek z predkoscia 100km/h to wylądowałby niewiele blizej :lol:

A tak powaznie to polskie skoki sięgnęły absolutnego DNA. Jest katastrofalnie źle. Jeszcze 2-3 lata i w ogole nie bedziemy miec reprezentacji w PŚ.

Liczę że dotrzymaja słowa i nie wysla druzyny na igrzyska! Było to zapowiedziane na T4S ze jak beda szmacic to nie jada. Dotrzymac słowa!


           
Post 15 sty 2006, o 19:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Trzeba jak najszypciej wykopać z kadry Kuttina bo to co zrobił przedewszystkim z Małyszem woła o pomstę do nieba. :evil: Na temat naszego Mateji(wora) powiem tylko tyle niech juz zkończy kariere i przestanie się rzucać z progu.

_________________
1960-1961-0000


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 13 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi