Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sporty zimowe


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 26 lut 2006, o 14:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
[Tak, w marcu będzie skakał bardzo dobrze, a w kwietniu to w ogóle będzie dominował na światowych skoczniach


strach pomyslec co sie bedzie dzialo w maju badz czerwcu...
moze cala polske ogarnie MATEJOMANIA :lol:

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 28 lut 2006, o 14:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Olek chce do Ojczyzny!!!

Cytuj:
Gdy Peter Rohwein zdecydował się postawić na Martina Schmitta, kosztem Alexandra Herra w konkursie na dużej skoczni olimpijskiej w Pragelato, wybuchła ogromna awantura. Herr nie szczędził krytyki swojemu szkoleniowcowi, przez co został odsunięty od kadry Niemiec.

Dzień później, jeden z brukowców niemieckich - "Bild" - opublikował wywiad z Herrem, w którym 28-letni skoczek mówi, iż nie ma juz zamiaru reprezentować Niemiec i rozważa nawet przeniesienie się do Polski. Podstawą ku temu miałby być fakt, iż matka Alexandra Herra ma polskie korzenie.

Niesforny zawodnik przeprosił swojego trenera oraz Związek Niemiecki, ale decyzji zmieniać nie ma zamiaru.


http://www.skijumping.pl

Swissy mają Moelingera i nie narzekają...

Słowem: Jestem ZA!

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 28 lut 2006, o 14:23
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
A Niemcy mają Klose, Wosza, Podolskiego ... :D

Ja bym tam brukowcom nie wierzył. Powiesz im "A" a oni dopiszą "B,C,D...". Uwierzyłbym jakby Fin,Norweg,Rosjanin chciał skakać dla Polski... ale Niemiec? :lol:

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 28 lut 2006, o 15:20
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
ja wole swoich skoczków, niech sie nasi rozwijaja...won mi z jakims szwabem :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 28 lut 2006, o 15:33
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Mnie rowniez do szczescia Herra nie potrzeba, ale argumenty Kamila do mnie nie przemawiaja.

Kamil napisał(a):
ja wole swoich skoczków, niech sie nasi rozwijaja...won mi z jakims szwabem :roll:


Nasi, czyli kto? Chlopakow, ktorzy rzeczywiscie moga cos osiagnac, jest doslownie kilku i im akurat miejsce Herr nie zabierze. A reszta moglaby mu buty czyscic... I druga sprawa. Kamil, a Holta jako Polak w Stali by Ci przeszkadzal?


           
Post 28 lut 2006, o 15:44
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Mnie rowniez do szczescia Herra nie potrzeba, ale argumenty Kamila do mnie nie przemawiaja.

Kamil napisał(a):
ja wole swoich skoczków, niech sie nasi rozwijaja...won mi z jakims szwabem :roll:


Nasi, czyli kto? Chlopakow, ktorzy rzeczywiscie moga cos osiagnac, jest doslownie kilku i im akurat miejsce Herr nie zabierze. A reszta moglaby mu buty czyscic... I druga sprawa. Kamil, a Holta jako Polak w Stali by Ci przeszkadzal?

Ale tu chodzi o reprezentowanie kraju, a nie drużyny...W drużynie mogą byc obcokrajowcy, a jesli którys ma paszport to jeszcze lepiej...
A tu jest reprezentowanie Kraju...tak jak sprzeciwam sie temu zeby Holta sobie w DPŚ jechał jako Polak a w innych rozgrywkach jako Norweg.
Herr owszem zabierze miejsce chocby takiemu Stefanowi Huli...jest jeszcze Sliż który nieźle sobie radzi, Żyła...i własnie takim zawodnikom zabierze miejsce...W skokach nie ma jak w zuzlu, obowiazkowego juniora czy druzyn gdzie oni mogli by sie rozwijac czujac tą atomosfere...
Jest co prawda równiez PK, ale to nie to samo...a Puchar Świata telewizje itd. wierze, ze jesli jakis zawodnik po poczatkowych nie powodzeniach z tym sie oswoi to poźniej bedzie dawał rade. A jak bedzie Herr to zabiera jedno z czterech miejsc na PŚ, dokładaja do tego Mateje i Małysza, to zostaje jedno miejsce dla młodych :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 28 lut 2006, o 15:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
Herr owszem zabierze miejsce chocby takiemu Stefanowi Huli...jest jeszcze Sliż który nieźle sobie radzi, Żyła...i własnie takim zawodnikom zabierze miejsce...W skokach nie ma jak w zuzlu, obowiazkowego juniora czy druzyn gdzie oni mogli by sie rozwijac czujac tą atomosfere...


Nie zabierze, nie zabierze...

Ilość reprezentantów danego kraju w konkursach PŚ uwarunkowana jest rankingiem, który tworzą sami skoczkowie swoimi wynikami.

Dlatego na początku mieliśmy pięciu zawodników, teraz mamy czterech. Tak, że zabrać nie zabierze - sam sobie to miejsce "wyskacze".

Chyba, że chodzi o IO albo MŚ i MŚ w Lotach to faktycznie każda ekipa ma 4 miejsca. Z wyjątkiem drużyny mistrza, który akurat broni trofeum (dotyczy przypadku MŚ i MŚ w Lotach).

Subiektywną natomiast sprawą jest to, czy ktoś chce widzieć obcokrajowca w naszych barwach.

Pozdrawiam

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 28 lut 2006, o 16:20
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Nie czytalem wczesniejszych postow dlatego moze ktos sie zwracal na to uwage, ale jest zasadnicza roznica miedzy Olisadebe w kadrze pilki a Herrem w kadrze skoczkow. Pamietajmy, ze do pucharu swiata mozemy wystawic jednokrotnie czterech zawodnikow i osobiscie glownie z tego powodu Herrem bym sie nie interesowal. Medalu nam zadnego to i tak nie przyniesie, a wole aby rozwijali sie mlodsi... moze gdyby Herr mial 18 lat patrzylbym na ta sprawe inaczej... ale przy tej sytuacji... moim zdaniem lepiej sobie ta sprawe odpuscic - niech skacze Adam, Kamil + Hula, Sliz, czy bedacy czasemw dobrej formie Mateja.. - sa tez inni... mlodzi-gniewni, ktorym sporo jeszcze do PS-poziomu brakuje, ale powinni skakac a nie patrzec jak w naszej kadrze skacze Herr. Wykorzystajmy maksymalnie ta szanse, ktora dam nam Malysz (mysle o popularnosci, reklamie dyscypliny) - osobiscie nie szedlbym w strone sciagania Herra.

edit: seewy - on sobie moze wyskacze to miejsce, ale czy wyskacze je sobie np hula, czy sliz? - pewnie skonczylibysmy dalej z 4 zaowdnikow

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 28 lut 2006, o 16:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
on sobie moze wyskacze to miejsce, ale czy wyskacze je sobie np hula, czy sliz? - pewnie skonczylibysmy dalej z 4 zaowdnikow


Jeśli sobie nie wyskacze Hula czy Śliż, to będziemy mieć 3 albo 2 zawodników w pucharze, tak jak Francuzi, Włosi, etc.

Tak w kwesti formalnej:

Cytuj:
4. Konkursy skoków Pucharu Świata.

4.1 Liczba uczestników dla narodowych związków narciarskich
Liczba zawodników uprawnionych do startu będzie okresowo przeliczana w zgodzie z Listą Rankingową Pucharu Świata i Pucharu Kontynentalnego za ostatni okres startowy (patrz art. 4.1.1)

Podstawy do obliczenia tych kwot startowych:
- pierwszych 55 sklasyfikowanych skoczków, ale maksymalnie 6 na kraj;
- dodatkowe miejsce dla kraju, z którego pochodzi prowadzący/zwycięzca klasyfikacji indywidualnej PŚ;
- dodatkowe miejsce dla kraju, który prowadzi/wygrał klasyfikację Pucharu Narodów;
- dwa miejsca dla pierwszego i drugiego zawodnika periodu Pucharu Kontynentalnego
- oprócz limitu wynikającego z listy rankingowej (WRL) każdy kraj, który zdobył choć jeden punkt startowy w zawodach indywidualnych lub drużynowych w poprzednim lub obecnym sezonie otrzymuje limit podstawowy jeden plus dwa (1+2). Dotyczy to także punktów zdobytych w Letniego Grand Prix.
Limity startowe dla federacji obliczane będą dla tych zawodników (spełniających powyższe wymagania).
Limit startowy ogranicza się do maksimum ośmiu zawodników z jednego kraju.
Limit startowy uprawniający do zwrotu poniesionych kosztów oparty jest na systemie imiennym zawodników. Federacja narodowa może wystawić innego zawodnika ale bez prawa zwrotu poniesionych kosztów.

4.1.1 Światowa lista rankingowa (WRL)
Limit startowy jak również zwrot kosztów podróży będzie wykonywany w oparciu o Światową Listę Rankingową (klasyfikacje generalne Pucharu Świata i Pucharu Kontynentalnego) zgodnie z następującymi kryteriami:
- przyjmuje się system punktowy jak w Pucharze Świata ( 1. miejsce - 100 pkt., 30. miejsce - 1pkt.)
- wyniki zawodów w pięciu okresach startowych poprzedniego sezonu Pucharu Świata będą stopniowo zastępowane wynikami pięciu okresów startowych obecnego sezonu Pucharu Świata;
- procedura aktualizacji powtarzana jest po każdym okresie startowym, tak wiec pięć najbardziej aktualnych okresów startowych jest wykorzystywanych do wyliczeń Światowej Listy Rankingowej;
- ponadto wyniki letniego Grand Prix będą uwzględniane w wyliczeniach limitów startowych dla federacji (6 periodów=1 LGP+5 PŚ);
- 55 najwyżej sklasyfikowanych w Światowej Liście Rankingowej będzie uwzględnianych w obliczaniu limitów startowych (ponadto pięciu (5) najlepszych w każdym okresie startowym Pucharu Kontynentalnego);
- krajowe limity startowe obowiązują przez cały (aktualny) okres startowy bez związku z aktualnymi wynikami zawodów.

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 28 lut 2006, o 18:09
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
tak jak sprzeciwam sie temu zeby Holta sobie w DPŚ jechał jako Polak a w innych rozgrywkach jako Norweg.


A jak bedzie jechal wszedzie jako Polak?

Co do zabierania miejsca, to juz seewy slusznie zauwazyl, ze Herr daje nadzieje na "wyskakanie" tego piatego miejsca. Inna kwestia to wyjazdy wszystkich tych Slizow, Zylow, Skupieniow, Bachledow, Tajnerow i im podobnym na konkursy PS. Poza rzadkimi wyjatkami, gdy np. do Japonii wszyscy pojada w drugich skladach albo w ogole wszyscy ci goscie koncza swoje skoki albo w kwalifikacjach albo w najlepszym razie w I serii. Niech sie jezdza uczyc na Puchar Kontynentalny, bo przynajmniej beda mieli okazje oddac wieksza ilosc skokow.

PS. Jak juz wspomnialem, sam jestem przeciwny Herrowi w reprezentacji Polski. Moze dlatego, ze po prostu za nim nie przepadam, nie wiem.


           
Post 10 mar 2006, o 13:12
 
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 mar 2006, o 13:07
Skąd: Rezerwat
Posty: 1

Zobacz profil 
hello :d dzisiaj skoki non stop dsj rullez :P:P jak ktos chetny mam wersje na neta jak ktos chetny prosze o kontakta pozatym szczescie dzisiaj zycze Malyszowi <lol2>

poza tym dzis bylem wyjatkowo slabszy od Niggaza i K2 w dsj-a slaby dzien mi sie dzis trafil :D

pozatym te typy nie maja zielonego pojecia o tej grze ;] ale byli lepsi :D mieli tylko glupie szczescie nic wiecej :P:P


           
Post 10 mar 2006, o 15:33
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lip 2003, o 14:22
Skąd: Rzeszów..::B4::..
Posty: 145

Zobacz profil 
Sedwin napisał(a):
hello :d dzisiaj skoki non stop dsj rullez :P:P jak ktos chetny mam wersje na neta jak ktos chetny prosze o kontakta pozatym szczescie dzisiaj zycze Malyszowi <lol2>

poza tym dzis bylem wyjatkowo slabszy od Niggaza i K2 w dsj-a slaby dzien mi sie dzis trafil :D

pozatym te typy nie maja zielonego pojecia o tej grze ;] ale byli lepsi :D mieli tylko glupie szczescie nic wiecej :P:P


Słaby jestes :lol: k2 jeszcze gorszy :lol:
Zreszta to chyba nie temat o DSJ :D


           
Post 12 mar 2006, o 23:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
No i Adaś sie rozkreca :D szkoda tylko ze tak pozno :D ale dobre i to, wazne ze jest jedna wygrana w tym sezonie! Brawo Adam!

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 13 mar 2006, o 11:15
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
W takich chwilach uwielbiam sobie przypominac komentarze z onetu, gdzie co drugi "dyskutant" kazal mu zakonczyc kariere :P :lol: :D


           
Post 2 sie 2006, o 10:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
http://www.malinka.wisla.pl/new/skoczni ... 50706.html

Powstaje drugi porządny obiekt w Polsce na PŚ i PK.

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 3 wrz 2006, o 12:20
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Tydzien temu mialem przyjemnosc byc na skokach w Zakopanem i to moje pierwsze fotki z tego sportu ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 24 lis 2006, o 20:27
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
juz sie zaczelo, juz gadanie o malyszomani i kubicomani. choc raz te matoly z publicznej moglyby powiedziec o zuzlomani. :|

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 24 lis 2006, o 21:30
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 wrz 2005, o 19:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 440

Zobacz profil 
Dziś doszło do spore sensacji zawody wygrał Artu Lappi :!: ,nasz Adam niestety był 34 spowodu złych warunków atmosferycznych,ale mamy i tak pozytywny aspekt tego dnia 12 miejsce przypadło STEFANOWI HULI :!: 8-)


           
Post 24 lis 2006, o 21:34
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5720

Zobacz profil 
Włodek komentował zawody jakby to były kwalifikacje " ....ten skok nie wystarczy na pierwsza 50...":D

a najwazniejsze........

The Winter Park back in bizne$ -> pierwsze owoce

11/24/06
Kuusamo

Head2Head
Participant Kofler,Andreas - Ljokelsoy,Roar

Select winner

Kofler, Andreas 1.80


82 m do 71 m :lol:
Nice :tak:

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 24 lis 2006, o 22:12
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
Mówię państwu, to jest naprawdę niezwykła dziewczyna. Dwie ostatnie noce spędziła poza wioską
Włodzimierz Szaranowicz o Otylii Jędrzejczak. (Sydney 2000)


Adam Nelson... wysoki...182 cm wzrostu... Manuel Martinez...niewysoki...185 cm wzrostu...
Ateny 2004

Korzeniowski przez wiele tygodni komputerował monitorowanie swojego chodu.






takie i inne kwiatki komentatorskie ze skokami w roli głównej w ponizszym linku. miłej lekturki, a na pewno smiesznej. ja sie usmiałem do lez. :D


http://pl.wikiquote.org/wiki/W%C5%82odz ... zaranowicz

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: frater i 19 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi