Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dobre kino, dobry film ...


Luźne rozmowy na luźne tematy


Jakiego rodzaju filmy najcześniej oglądasz?
akcji 20%  20%  [ 40 ]
animowane 3%  3%  [ 7 ]
komediowe 30%  30%  [ 62 ]
dramat 6%  6%  [ 12 ]
fantasty 4%  4%  [ 9 ]
horror 16%  16%  [ 32 ]
musical 1%  1%  [ 2 ]
sci-fi 4%  4%  [ 8 ]
thriller 15%  15%  [ 30 ]
western 1%  1%  [ 3 ]
Liczba głosów : 205
Opcje      Szukaj
Post 6 gru 2005, o 18:32
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2005, o 00:30
Posty: 181

Zobacz profil 
WiHuRa napisał(a):
Angawen napisał(a):
To jest jeden z filmow ktorych nie mozna normalnie ogladnac w TV gdzie caly czas przerywaja go reklamami czy innym pitu pitu. Film ten pochlania sie jednym tchem i przerywy wprowadzone przez TV to barbazynstwo


przykladów mozna by mnożyć, np taki The Ring ostatnio - człowiek łapie klimat a tu nagle ciach Olej Kujawski z pierwszego tłoczenia ;)

dlatego tez nie ogladam ogolnie filmów w TV, jedynie m.in programy rozrywkowe, informacyjne, sport - głownie sport ;)


Tak, tyle ze The Ring jest filmem niezlym, a Leon to film co najmniej swietny :)

_________________
Obrazek


           
Post 6 gru 2005, o 19:03
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2005, o 13:45
Skąd: rzeszow :)
Posty: 136

Zobacz profil 
dla mnie swietny film to Dziecko Rosemery, drugi to Pila , moglabym je ogladac nieustannie. Natomiast co do Ringu to kicha :/ a w Leonie to najbardziej podoba mi sie muzyka.....AMEN

_________________
OSIEEEEEEEM :D


           
Post 6 gru 2005, o 22:25
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2005, o 00:30
Posty: 181

Zobacz profil 
Molly napisał(a):
dla mnie swietny film to Dziecko Rosemery, drugi to Pila , moglabym je ogladac nieustannie. Natomiast co do Ringu to kicha :/ a w Leonie to najbardziej podoba mi sie muzyka.....AMEN


Istotnie muzyka w Leonie to jeden z mocniejszych pukntow tego filmu, ale nie najmocniejszy.
Fabula, swietne aktorstwo i na trzecim miejscu swietna muzyka czynia z tego filmu perelke.

PS. Nie zebym byl jakis nawiedzony or sth, ale chyba w koncu pora zeby dowiedziec sie co znaczy "amen" :P

_________________
Obrazek


           
Post 6 gru 2005, o 23:13
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2005, o 13:45
Skąd: rzeszow :)
Posty: 136

Zobacz profil 
Angawen napisał(a):
Molly napisał(a):
dla mnie swietny film to Dziecko Rosemery, drugi to Pila , moglabym je ogladac nieustannie. Natomiast co do Ringu to kicha :/ a w Leonie to najbardziej podoba mi sie muzyka.....AMEN


Istotnie muzyka w Leonie to jeden z mocniejszych pukntow tego filmu, ale nie najmocniejszy.
Fabula, swietne aktorstwo i na trzecim miejscu swietna muzyka czynia z tego filmu perelke.

PS. Nie zebym byl jakis nawiedzony or sth, ale chyba w koncu pora zeby dowiedziec sie co znaczy "amen" :P


"na ziemi klecze i skladam rece i tak od zawsze zanim zasne Wolam do Niego zbaw ode zlego i nie wodz mnie na pokuszenie" AMEN :P

P.S. obawiam sie ze ja moge byc troche nawiedzona :D

aha ostatnio bylam w kinie i odkrylam jeszcze jedna "perelke" - Egzorcyzmy Emilly Rose PLECAM POLECAM POLECAM

Aha AMEN

_________________
OSIEEEEEEEM :D


           
Post 7 gru 2005, o 00:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
Angawen napisał(a):
Tak, tyle ze The Ring jest filmem niezlym, a Leon to film co najmniej swietny


btw. każdy ma swoje kryteria :P

.. no ale chodzilo mi o sam fakt przerwy reklamowej ktora skutecznie wiadomo co robi ;)


           
Post 7 gru 2005, o 00:54
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2005, o 00:30
Posty: 181

Zobacz profil 
ja napisał(a):
PS. Nie zebym byl jakis nawiedzony or sth, ale chyba w koncu pora zeby dowiedziec sie co znaczy "amen" :P


i gdzie sie go uzywa :)

Molly napisał(a):
"na ziemi klecze i skladam rece i tak od zawsze zanim zasne Wolam do Niego zbaw ode zlego i nie wodz mnie na pokuszenie" AMEN :P

P.S. obawiam sie ze ja moge byc troche nawiedzona :D

aha ostatnio bylam w kinie i odkrylam jeszcze jedna "perelke" - Egzorcyzmy Emilly Rose PLECAM POLECAM POLECAM

Aha AMEN


Jw. ;)

Egzorcyzmow jeszcez nie widzialem. Slyszalem ze niezle, ale niezly czy dobry jeszcze nie zasluguje na miano perelki :) i jakos watpie zebym mogl z czystym sumieniem powiedziec po seansie ze to jest perelka, poprostu nie kazdy film moze nia byc.

_________________
Obrazek


           
Post 7 gru 2005, o 13:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
można wiedziec z jakich powodów niektórym nie podobał się <b>Ring</b>?

bo z reguły takie opinie słysze jak ktoś nie skumał o co w filmie chodziło...

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 7 gru 2005, o 15:25
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Retrac napisał(a):
można wiedziec z jakich powodów niektórym nie podobał się <b>Ring</b>?

bo z reguły takie opinie słysze jak ktoś nie skumał o co w filmie chodziło...

Osobiscie podoba mi sie ten film :)
Wydaje mi sie ze Ring moze sie nie podobac osobom ktore widzialy wczesniej podobny film. Motywy z japonskich horrorow i ta nieszczesna straszna dziewczynka byl juz kilkakrotnie wykorzystywany. Czyli dla przykladu ktos moglby sie podniecic "Klątwą" a byc rozczarowany ogladajac pozniej "The Ring". Japonskie kino wnioslo nowy powiew w nudnawych ostatnio horrorach ale jak sie to samo oglada poraz kolejny to entuzjazm jest mniejszy.
Moze sie tez nie podobac osobom ktore nie lubia tego gatunku a lubuja sie w jakichs ambitnych produkcjach.

Ja ogladnolem The Ring z przypadku niedlugo po premierze, uzywajac legalnej ;) kopii na komputerze. Bardzo rzadko ogladam filmy na kompie ale ktos mi powiedzial "zobacz, to naprawde potrafi przestraszyc" a ja na to "mnie? hahaha".

Jak sie okazalo mozna liczyc na przyjaciol to byl dla mnie strzal w dziesiatke. Siedzac po 23 w nocy sam w pokoju z wypasionymi sluchawkami na uszach kilka razy zostalem wcisniety w fotel. :)

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 8 gru 2005, o 19:42
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2003, o 23:54
Posty: 69

Zobacz profil 
Z mniej znanych.
Nie wiem czy wymienialiście czy nie bo nie czytałem całego wątku, ale jeśli ktoś jeszcze nie oglądał filmu "Lot nad kukułczym gniazdem" Milosa Formana z 75 roku z Jackiem Nickolsonem to niech to nadrobi. Najlepszy dramat według http://www.stopklatka.pl i ogólnie mój ulubiony. Akcja w szpitalu psychiatrycznym.


           
Post 8 gru 2005, o 20:24
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2005, o 00:30
Posty: 181

Zobacz profil 
makuk napisał(a):
Z mniej znanych.
Nie wiem czy wymienialiście czy nie bo nie czytałem całego wątku, ale jeśli ktoś jeszcze nie oglądał filmu "Lot nad kukułczym gniazdem" Milosa Formana z 75 roku z Jackiem Nickolsonem to niech to nadrobi. Najlepszy dramat według http://www.stopklatka.pl i ogólnie mój ulubiony. Akcja w szpitalu psychiatrycznym.


Wymienialismy, wymienialismy i to niejednokrotnie ;)

_________________
Obrazek


           
Post 9 gru 2005, o 11:05
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 6 gru 2005, o 22:37
Posty: 32

Zobacz profil 
Hity: :mrgreen:
leon zawodowiec
gladiator

komedie:
naga bron (wszystkie czesci)


resztty nie pamietam ale lubie jescze Na Wspólnej :peace:


           
Post 9 gru 2005, o 15:31
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 lip 2004, o 15:17
Skąd: Rzeszów
Posty: 37

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
:wstyd: No to sie skompromitowalem :P. Dwa razy nie moglem dojrzec, o co Ci chodzi ;). Racja, glupia literowka ;).

A tak na marginesie, widze, ze nie ma wsrod nas ani jednego milosnika musicali. Rzeczywiscie, trzeba miec do nich mocne nerwy i duza cierpliwosc :), aczkolwiek (jak ktos slusznie wczesniej zauwazyl - modne slowo ostatnio) Jesus Christ Superstar to tworczosc naprawde wysokich lotow.


Dancer In The Dark (Tańcząć w Ciemnościach)

Może nie jestem miłośnikiem, ale ten film zrobi wrażenie i na Tobie. Wciąga od pierwszych sekund i trzyma w napięciu do samego finału. Do tego świetna rola Bjork(nie tylko urodzona piosenkarka , ale i aktorka. Szkoda, że tylko raz).

_________________
Czekam byle zewnetrznej sposobności, aby móc się zabić z samej nędzy duchowej


           
Post 9 gru 2005, o 17:18
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2005, o 00:30
Posty: 181

Zobacz profil 
MoRaX napisał(a):
Dancer In The Dark (Tańcząć w Ciemnościach)

Może nie jestem miłośnikiem, ale ten film zrobi wrażenie i na Tobie. Wciąga od pierwszych sekund i trzyma w napięciu do samego finału. Do tego świetna rola Bjork(nie tylko urodzona piosenkarka , ale i aktorka. Szkoda, że tylko raz).


W pierwszym poscie w tym temacie napisalem ze wiele dobrych filmow pominalem. Tak jest wlasnie w tym przypadku. Nie wiem jak moglem zapomniec o tym filmie, bo jest to bez watpienia film wyjatkowy pod wieloma wzgledami. Bardzo wzruszajaca opowiesc ze swietna rola Björk no i oczywiscie wspaniala muzyka. Moge byc troche nieobiektywny, bo bardzo lubie dorobek artystyczny odtworczyni glownej roli. :)

_________________
Obrazek


           
Post 9 gru 2005, o 21:56
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Z polskich filmów:
"Chłopaki nie płaczą"
"Kariera Nikosia Dyzmy"
Z zagranicznych:
"ShreK" :D
"Gladiator"


           
Post 10 gru 2005, o 02:59
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Rozmawiajac z Madzią :* o filmach przypomnial mi sie jeszcze jeden, ktorego wczesniej zapomnialem dopisac! Chodzi mi o Blair Witch Project. Byl to film, ktory ze wszystkich przeze mnie ogladnietych, najbardziej mnie wystraszyl. Ale nie dziwne, skoro pierwszy raz ogladalem go w tv gdzies kolo 4 w nocy :D:D

Druga czesc juz nie byla tak porazajaca, ale tez warto ogladnac ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 12 gru 2005, o 19:05
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2005, o 00:30
Posty: 181

Zobacz profil 
WiHuRa dwa weekendy juz za nami, a Ty jeszcze nic na temat The Boondock Saints nie napisales :> Czyzbys jednak nie znalazl czasu?

_________________
Obrazek


           
Post 12 gru 2005, o 19:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
Angawen napisał(a):
WiHuRa dwa weekendy juz za nami, a Ty jeszcze nic na temat The Boondock Saints nie napisales :> Czyzbys jednak nie znalazl czasu?


haha ;) mialem czas tylko nie mialem czasu tutaj napisać - okazało się iż po kilku minutach jak wlaczylem film, że ... tytul ang, który napisałeś mnie zmylił bo to przecież Święci z Bostonu - ogladalem kupe czasu temu ten film :)

Chyba za duzo rzeczy ogladam bo niekiedy juz nie pamietam co wdzialem :P

BTW fakt świetny film, polecam kazdemu ogladnąć! ;)


           
Post 14 gru 2005, o 13:38
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Pomyslalem sobie, ze wrzuce tu informacje...

Otoz bedziecie mogli zobaczyc Jaska w filmie Kangurland. Dzis wlasnie mialem nagranie
swojej czesci. :) Jest to film dokumentalny opowiadajacy o polskich emigrantach w
Australii. Jego realizacja zakonczy sie jakos tak w lutym 2006 roku. Nie wiem, kiedy
zostanie wyemitowany, ale bedzie to mialo miejsce na antenie TVP1.

Serdecznie zapraszam. :)

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 14 gru 2005, o 15:06
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Pomyslalem sobie, ze wrzuce tu informacje...

Otoz bedziecie mogli zobaczyc Jaska w filmie Kangurland. Dzis wlasnie mialem nagranie
swojej czesci. :) Jest to film dokumentalny opowiadajacy o polskich emigrantach w
Australii. Jego realizacja zakonczy sie jakos tak w lutym 2006 roku. Nie wiem, kiedy
zostanie wyemitowany, ale bedzie to mialo miejsce na antenie TVP1.

Serdecznie zapraszam. :)


Hehe, Jasiek, ale temat brzmi: "Dobre kino, dobry film..." hehe :wink:

A tak poważnie to tylko pogratulować, później to już tylko Hoooooooolywooooood :D


           
Post 14 gru 2005, o 15:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
Pomyslalem sobie, ze wrzuce tu informacje...

Otoz bedziecie mogli zobaczyc Jaska w filmie Kangurland. Dzis wlasnie mialem nagranie
swojej czesci. Smile Jest to film dokumentalny opowiadajacy o polskich emigrantach w
Australii. Jego realizacja zakonczy sie jakos tak w lutym 2006 roku. Nie wiem, kiedy
zostanie wyemitowany, ale bedzie to mialo miejsce na antenie TVP1.

Serdecznie zapraszam. Smile


To australijska wersja "Szczęśliwego Nowego Jorku"? :twisted:
Mam nadzieję, że machałeś do kamery, żebym Cię mógł wreszcie ujrzeć;-)

_________________
www.facebook.com/004band


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 15 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi