Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dobre kino, dobry film ...


Luźne rozmowy na luźne tematy


Jakiego rodzaju filmy najcześniej oglądasz?
akcji 20%  20%  [ 40 ]
animowane 3%  3%  [ 7 ]
komediowe 30%  30%  [ 62 ]
dramat 6%  6%  [ 12 ]
fantasty 4%  4%  [ 9 ]
horror 16%  16%  [ 32 ]
musical 1%  1%  [ 2 ]
sci-fi 4%  4%  [ 8 ]
thriller 15%  15%  [ 30 ]
western 1%  1%  [ 3 ]
Liczba głosów : 205
Opcje      Szukaj
Post 18 lip 2008, o 11:00
 Re: Dobre kino, dobry film ...
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
"Legia- stawka większa niż mecz" serial leci na kanale nSPORT niestety owego kanału nie posiadam. Wie ktoś czy mogę to obejrzeć na necie gdzieś?

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 21 lip 2008, o 22:34
 Re: Dobre kino, dobry film ...
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1592

Zobacz profil 
Moim zdaniem najlepszym filmem jaki kiedykolwiek powstał jest "Pulp Fiction". Ale w tej kwestii chyba nie jestem oryginalny. Wielkie wrażenie robi "Siedem", "Lot nad kukułczym gniazdem" a z polskich moim ulubionym jest "Pogoda na jutro". A i byłbym zapomniał o "Domie wariatów" Koterskiego z Łomnickim i Kondratem, a jest to chyba najbardziej oryginalny film jaki w Polsce nakręcono.

PS. A tutaj linki do najlepszego show jaki widziałem. -> http://www.wliia.pl / http://www.whoseline.pl

_________________
***** ***


           
Post 22 lip 2008, o 22:25
 Re: Dobre kino, dobry film ...
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 5 maja 2008, o 15:19
Posty: 1

Zobacz profil 
ze swojej strony polecam Trade z Bachledą-Curuś. Film lekko szokujący i chyba nie dla ludzi wrażliwych.

_________________
ClubManager.pl - manager żużla online


           
Post 27 lip 2008, o 11:17
 Re: Dobre kino, dobry film ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Cichociemni - Głosy Żyjących w kinach od 1 sierpnia.

Obrazek


           
Post 27 lip 2008, o 15:37
 Re: Dobre kino, dobry film ...
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 lip 2008, o 10:38
Posty: 64

Zobacz profil 
1 września 2008 - Premiera 4 sezonu Prison Break w FOX
Będzie się działo... :D


           
Post 11 sie 2008, o 22:25
 Re: Dobre kino, dobry film ...
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2008, o 16:00
Skąd: Rzeszów-Zalesie
Posty: 100

Zobacz profil 
Ja osobiscie polecam film "Mroczny Rycerz" 8-) Dzis na nim bylem i jest swietny :wink: Jesli ktos sie nie zdecydowal czy isc zachecam :D Nawet na stronce http://www.imdb.com zajmuje pierwsze miejsce na liscie najlepszych filmow w historii kina

_________________
Obrazek


           
Post 12 sie 2008, o 00:22
 Re: Dobre kino, dobry film ...
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
3 msc. ;)
http://www.imdb.com/chart/top

Pierwsze znakomity film Skazani na Shawshank ;) Batmanowi brakuje 150 mln zeby pobic Titanica jesli chodzi o dochody w USA zas na calym swiecie jeszcze sporo ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 16 sie 2008, o 13:16
 Re: Dobre kino, dobry film ...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Mnie Batman zawiódł. Film był taki, jaki się spodziewałem. Przede wszystkim akcja i efekty specjalne.

Dwie godziny non stop wartkiej acji. To musi zmeczyć i mnie zmęczyło. W zasadzie bez przystanków. Huki i wybuchy i wieczny wyścig z czasem.

Brakowało mi klimatu i wyraźnej konfrontacji psychologicznej między Batmanem i Jokerem (moja ulubiona postać kinowa). Główny wątek to Harvey Dent i jego przemiana. Wiadomo, że film to konwencja komiksu, wiec schematy dobro-zło są bardzo uproszczone, aczkolwiek w filmach Bartona wg mnie jest ambitniej przedstawione. Dla mnie chyba już żadna nowa część nie bedzie lepsza od pierwszych dwóch.

Gra Ledgera świetna.

Najciekawszą "recenzje" usłyszałem po wyjściu z kina w rozmowie dwóch panienek: Film do dupy, bo laska była brzydka. :)

Taki o to mamy świat. Pełen wartości i zadumy. :) One oczywiście były prześliczne powabne i cudowne. Sklonowanie anioła z motylem w aurze namiastki luksusu przed murem Heliosa :)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 18 sie 2008, o 19:01
 Re: Dobre kino, dobry film ...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
im więcej chodzę do kina, im więcej oglądam filmów tym większym jestem krytykantem filmów amerykańskich.
z roku na rok jest coraz mniej dobrych filmów wartych oglądnięcia. statystycznie rzecz biorąc filmy te sa kiczowate :)
zakończenia rozwój akcji itp są tak oklepane ze bez problemu można w połowie przewidzieć co będzie się działo za 50min.

z moich obserwacji wynika ze w zdecydowanej wiekszosci podobaja sie one mlodszemu pokoleniu tj 17-23 lat :)

nie wiem czy to efekt chodzenia 2-3 razy w tygodniu do kina ale takie mam odczucia :)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 25 wrz 2008, o 23:16
 Re: Dobre kino, dobry film ...
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2006, o 22:41
Skąd: Czudec
Posty: 1117

Zobacz profil 
Nie wiem czy pisze w odpowiednim temacie ale mam prośbę, czy ktoś mi może polecić ale wskazać strony albo jakieś linki gdzie mogę poszukać i ściągnąć serial "Dexter"! Koleś w dzień jest zwykłym człowiekiem, analizuje krew pozostawianą na miejscu zbrodni a w nocy jest doskonałym zabójcą, który zabiją ludzi, którzy mają coś na sumieniu ale uniknęli sprawiedliwości. Obecnie emitowany jest w TVNie ale wiem, że jest więcej serii i odcinków. Z góry dziękuje za pomoc.


           
Post 25 wrz 2008, o 23:34
 Re: Dobre kino, dobry film ...
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 495

Zobacz profil 
trzymaj ;)
http://peb.pl/seriale/55265-rapidshare- ... 006-a.html

serial niezły ale ja i tak czekam na 5 sezon Lost :D

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 26 wrz 2008, o 11:14
 Re: Dobre kino, dobry film ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Takze tutaj na forum: http://www.forum.dexter24.pl/index.php?redir=1

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 26 wrz 2008, o 15:02
 Re: Dobre kino, dobry film ...
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
A ja polecam Supernatural ! :D Najlepszy serial jaki oglądałem ;) Jeśli ktoś lubi filmy w stylu horroru(co prawda chyba ani razu się nie wystraszyłem, ale kiedy ja się ostatnio bałem na jakimś filmie ? <hahaha>) to i jemu się spodoba ;) Do tego śmieszne sceny, dobrzy aktorzy i klimat ;) Naprawde dobry serial !

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 1 lis 2008, o 05:12
 Re: Dobre kino, dobry film ...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Żona dla Australijczyka. Mój najlepszejszy film. Bo polski i o Polsce. Jest wyjątkowo nasz. 1963 rok. Mazowsze, statek Batory, Gdańsk i dwie wielkie postacie naszego kina. Wiesiek Gołas i Ela Czyżewska, która miażdży w tym filmie. 100% kobiecości o najpiękniejszym kolorze na świecie, czyli blond. Robert z Antypodów znalazł swoja Hanke. Polkę. Z samego centrum. Z Łowicza. 163 cm, oczy zielone. Piękny film, który zawsze wyciska ze mnie łzy :)

http://pl.youtube.com/watch?v=XfPYqOLrruU

Po prostu piękne i romantyczne :) :piwo:

P.S. Speedway tez był piękny. I romantyczny. Bo wojował. W dobie Zimne Wojny. Szatan Boria Samorodow :faja: był bliski sprawienia większej niespodzianki na Wembley niż Jurek Szczakiel 10 lat później. A nasi dostali taki łomot w Wiedniu, ze hej. Taki łomot, że pismaki juz wtedy zapowiadały koniec naszego speedway'a. A ja sobie dalej pisze. Taki jestem kozak. :) A raczej nasi lewoskrętni ;)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 25 lis 2008, o 22:55
 Re: Dobre kino, dobry film ...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Na zimne wieczory szczerze polecam "The Second Wind".

Fantastyczny, europejski, gangsterski film retro. Old school się to zowie. Monica Bellucci i wszystko jasne... Jako rodzynek Eric Cantona.

Naprawdę warto :!:

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 16 sty 2009, o 14:04
 Re: Dobre kino, dobry film ...
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
http://www.theprisonbreak.net/news.php?readmore=1044

To już koniec. Nie będzie 5 sezonu Prison Break'a. W kwietniu rozpocznie się dalsza część 4 sezonu. W maju wyemitowany zostanie ostatni odcinek Prison Break'a.

Polubiłem ten serial, ale faktycznie 4 sezon jest już słaby. Najlepszy był oczywiście 1 sezon lecz później było coraz gorzej. 4 sezon jest już tak zmyślany, tak jakby było to robione na siłę. Kiedyś w końcu trzeba było to skończyć. Możliwe, że zostanie stworzony dwugodzinny film, który będzie zakończeniem Prison Break'a.


           
Post 23 mar 2009, o 23:20
 Re: Dobre kino, dobry film ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Jak Trick słusznie napisał: Supernatural wymiata ;). Obecnie w Stanach leci juz IV sezon, w planach zrobienie następnego. W wielkim skrócie: jest to historia dwójki braci Sama i Deana Winchesterów, którzy zajmują się tropieniem a następnie ubijaniem zlych istot zagrażających dobrym ludziom :wink: . W Polsce serial znany jest pod nazwą "Nie z tego świata" i można go oglądać od poniedziałku do piątku o 16:25 na TVN7.
A oto "perełka" z planu: http://www.youtube.com/watch?v=Bgd30bjQmes

Ps.. "Imię róży" na TVP1. Polecam.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 24 mar 2009, o 23:16
 Re: Dobre kino, dobry film ...
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Dude, ten w tym linku jest filmik, który pojawia się w samym serialu jako dodatek do jednego z odcinków 4 serii :-) aktorzy, a szczególnie odtwórca dean'a sa świetni, sa odcinki w których rozśmieszają do łez :) szczególnie s02e15 :-) wszystkie odcinki można pobrać na stronie peb.pl :) ja jestem na bierzaco, oglądam każdy odcinek jakoś tak dwa dni po amerykańcach, mam wszystkie odcinki na dysku i potrafię je oglądać po 10 razy, uzależniłem się :D sa jeszcze tylko dwa seriale, równie dobre : janosik i czterej pancerni :) a na tvn7 leci pierwsza seria, pewnie będzie lecieć i druga, ale trzeciej tvn nie wykupił, a sam nie wiem dlaczego ? Ten serial ma w polsce duże grono fanów :) więcej możecie się dowiedzieć na www.supernatural.com.pl

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 25 mar 2009, o 10:07
 Re: Dobre kino, dobry film ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Trick :piwo: - ten filmik jest z koncowki odcinka 6 sezonu IV pt. "Yellow fever". Dean miazdzy, zwlaszcza jego tekst o dziewczynie, ktora zostala porwana przez sekte :D.
Dawno nie widzialem tak luznego i zarazem wciagajacego serialu, humor robi dobra robote, efekty specjalne tez. Na uwage zasluguje rowniez sciezka dzwiekowa - muza z lat 70 i 80. trzyma poziom :D. To jest tez dobra strona: http://www.supernatural.tnb.pl
Trick a Ghost facers z III sezonu :D??? Istny hołd dla "Pogromców duchów" :)!

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 25 mar 2009, o 19:47
 Re: Dobre kino, dobry film ...
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Dude, widzę że wiesz co dobre :D jak dla mnie najlepszy tekst w całym serialu to jednak 'co może być gorszego od zostania prywatną dziwka ufo? ' z s02e15 :) oprócz tych które podałeś zwala z nóg odcinek s03e03 bad day in black rock :) ogólnie wiele śmiesznych scen, świetni aktorzy (odtwórca postaci sama z polskimi korzeniami - jarred padalecki :) ) , muzyka która jest dobrana wręcz perfekcyjnie, impala i fabuła która nie staje się już taka tandetna jak to miało miejsce choćby w skazanym na śmierć i lost :-) serial trzyma formę, szkoda tylko że ostatnio odcinki tak rzadko wychodzą :\ a co do innych seriali to oczywiście dr.house co tydzień w czwartek o 20.40 na tvp2 dwa odcinki lecą, jeden z lepszych seriali :) na tvnie agenci ncis, tylko że lecą o abstrakcyjnej porze, 23.55 :O

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi