Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Piłka ręczna - Polacy w półfinale ME!


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 2 lut 2007, o 17:28
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2005, o 08:11
Skąd: ZE STALI
Posty: 130

Zobacz profil 
podczas ogladania wczorajszego meczu myslalem ze sie (przepraszam za brzydkie i prostackie slowo :D)OSRAM. Mało co zawału nie dostałem .Ten Bielecki to mistrz. W takim trudnym momencie strzelil na 26-26. A potem to wogole. Teraz finał. Boje sie ze nie przezyje finału i dostane zawału i juz nigdy nie napisze zadnego posta. Na wsazelki wypadek zegnam sie ze wszystkimi PAPA. :D


           
Post 2 lut 2007, o 20:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
Nie ma to jak 'szwabski" brukowiec:

Cytuj:
W wydaniu internetowym niemiecka bulwarówka sięga po mniej wyszukany język. "Uwaga na Czerwonych Chamów!" - pisze gazeta o Polakach.

"Bild" przypomina porażę z Polakami 25:27 w eliminacjach i pisze: "Chcemy teraz rewanżu, nawet, gdyby miało boleć". "Nasz przeciwnik nie tylko gra wspaniale, lecz porządnie się też rozbija. Polska jest dotychczas najbardziej nie fair grającą drużyną tych mistrzostw świata" - czytamy. Redakcja wyliczyła, że Polacy zebrali w 9 meczach 140 punktów karnych, a 5 zawodników zostało usuniętych z boiska. Niemcy z 122 punktami znajdują się na 19. miejscu. "To będzie twardy finał. Musimy diabelnie uważać" - pisze "Bild".


Obrazek

cwoki jedne :evil:

_________________
Obrazek


           
Post 2 lut 2007, o 21:38
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2005, o 08:11
Skąd: ZE STALI
Posty: 130

Zobacz profil 
oni nas cały czas obrazają. Ale by było fajnie gdybysmy w finale pojechali Niemcow. Szczeny by im opadły. Czy to nie oni obrazili naszzego WIELKIEGO Prezydenta Lecha K??? :D


           
Post 2 lut 2007, o 22:30
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5719

Zobacz profil 
matek napisał(a):
podczas ogladania wczorajszego meczu myslalem ze sie (przepraszam za brzydkie i prostackie slowo :D)OSRAM. Mało co zawału nie dostałem .Ten Bielecki to mistrz. W takim trudnym momencie strzelil na 26-26. A potem to wogole. Teraz finał. Boje sie ze nie przezyje finału i dostane zawału i juz nigdy nie napisze zadnego posta. Na wsazelki wypadek zegnam sie ze wszystkimi PAPA. :D



Wczoraj to byl luz w porównaniu do tego co działo się w listopadzie :) :


Cytuj:
Do przerwy Ukrainki 11:15 czyli wynik spokojnie do odrobienia w następnych 30 minutach.Po przerwie 12:18 potem 15:20...nastepuje przerwa po ostrym starciu w którym kontuzji ulega czołowa zawodniczka Holenderek . To jakby podcina skrzydła "tulipankom" tylko 21:22 (nadzieja). Jednak na 2 minuty przed końcem spotkania 22:24 .Dwie minuty to bardzo mało czasu jeśli gra się długie akcje+ zakończone golami w zasadzie niemożliwe do odrobienia.Tym razem szczeście dopisuje Ukrainkom .Przeciwniczki 2 kolejne akcje to słupek i poprzeczka a w odpowiedzi 2 bramki na remis 24:24 i pilka "pomarańczek". Gol nie pada ,ale do końca tylko 10 sek .Ukraina idze na całość przerzut przez całe boisko faul i karny na 5 sek przed końcem meczu.

Trafi/nie trafi?

Trafiła !!! 25:24 a że czas od momentu rzutu biegnie więc nie ma jak odpowiedzieć


Handball World Cup Women 8-)

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 4 lut 2007, o 19:16
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 gru 2006, o 14:47
Posty: 157

Zobacz profil 
...

No cóż, nie udało się. Jesteśmy wicemistrzami świata i nie jesteśmy na razie pewni awansu do Igrzysk. Ciekawe, dlaczego wchodzi tylko drużyna mistrzowska? Kto uzupełni resztę?

Ale wracając do meczu, podziwiam Polaków za te 7 bramek, które zdobyli między 14-21 prawie do remisu. Początek dobry, ale potem ten kryzys, który oddalił nas od złota. Walka na całego, mnóstwo kar, ale jednak... Nie powiem nigdy w życiu, że Niemcy byli lepsi, bo nie byli. Wiele razy pomagał im sędzia, co było chyba wyraźnie widać. Pamiętam moment, kiedy Francuz dał nam dwie dwuminutowe kary w ciągu niecałej minuty - to był nokaut. Grając w 5 strzeliliśmy nawet wtedy bramkę, co pokazuje wielką klasę. Ale kiedy Jurecki (jak mylę nazwisko to przepraszam, ale taki moment na pewno był) wychodził na sam na sam i Niemiec sfaulował nie było dla niego żadnej kary. A my dostawaliśmy za przepychanki w takim tłoku...

Sędziowie wygrali ten mecz, to gorsze od afer PZPN'u i innych polskich kłótni.


           
Post 4 lut 2007, o 19:34
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 sty 2007, o 09:59
Skąd: Polska
Posty: 300

Zobacz profil 
Gdyby przy stanie 22-21 Polacy nie zaczęli "pajacować" myślę tutaj o tym że już troche poczuli że doszli szwabów i gdyby nadal grali wtedy swoje to teraz my bylibysmy na 1 miejscu. Niestety nie udało się wygrać jednak jak mówi przysłowie "co się odwlecze to nie uciecze"

_________________
Obrazek


           
Post 27 sty 2009, o 22:47
 Re: Piłka ręczna - Polacy w finale MŚ!!
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Polska w polfinale MŚ ! ! !
A tu taka cisza w temacie!
Dzisiejszy mecz to ja nie wiem chyba niebiosa sprzyjaly naszej druzynie :aniolek:

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 27 sty 2009, o 22:57
 Re: Piłka ręczna - Polacy w półfinale MŚ!!
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Paradokslane to byłnasz najslabszy mecz an turnieju - 16 strat przy 8 u Norwegów. Dwa razy zwątpiłem, przyznaję się, przy 16 stracie, potem przy stanie po 30 jak Norwegowie wycofali bramkarza (swoja drogą, szacun, bo remis im nic nie dawał, zagrali all or nothing), a tu Siódmiak pokazal, że ma nerwy ze stali. Brawo, brawo, brawo :piwo: :piwo: :piwo:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 27 sty 2009, o 23:19
 Re: Piłka ręczna - Polacy w półfinale MŚ!!
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2006, o 22:41
Skąd: Czudec
Posty: 1117

Zobacz profil 
Ja odniosłem wrażenie, że oni tylko stali w obronie i nic kompletnie nie robili, na czasie miał Wenta uwagę bodajże do Krzyśka Lijewskiego, że ten sam rzuca mu cały czas tak samo. Można by rzec, że grali jakby im sie nie chciało a najbardziej wkurza mnie to, że nie potrafią wykorzystać gry w przewadze, przynajmniej trzy razy mogli odjechać ale zawsze gdy Norwegowie grali w osłabieniu padał remis 1-1. Ja już przy stanie 21-24 zacząłem wątpić, ale wtedy dobrze zaczął grać Bielecki, przechwycili piłkę gdzieś na początku ostatniej minuty, poszła kontra i Wleklak zamiast podawać na skrzydło rzucił sam i bramkarz obronił. Ale jesteśmy w półfinale drugie mistrzostwa z rzędu i z tego trzeba się bardzo cieszyć. Ciekawe czy siatkarze tez nie powtórzą tego samego bo 2007 rok był owocny to i może 2009 też będzie.
Teraz czeka Chorwacja, łatwo wcale nie będzie, w końcu gospodarz i dziś Francuzów ograli, którzy są faworytami do mistrzostwa. Jak będzie zobaczymy, trzymajmy kciuki.
BRAWO CHŁOPAKI :piwo: :piwo: :piwo:


           
Post 27 sty 2009, o 23:41
 Re: Piłka ręczna - Polacy w półfinale MŚ!!
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Ja sie troszke zdziwilem ze rzucal przez ponad pol boiska jak kilka sekund bylo mogl podbiec i rzucic pewniej z mniejszej odleglosci. Jak pilka mijala linie bramkowa byly jeszcze 3 sekundy. No ale nerwy musial miec niezle :D

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 27 sty 2009, o 23:43
 Re: Piłka ręczna - Polacy w półfinale MŚ!!
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Gdyby przytrzymal dluzej pilke mogliby do niego zaraz podbiec Norwegowie i moglby nie miec mozliwosci oddania rzutu.
Ale rzeczywiscie nerwy ze stali, musial miec przy rzucie.

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 28 sty 2009, o 00:30
 Re: Piłka ręczna - Polacy w półfinale MŚ!!
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 17 maja 2006, o 01:28
Skąd: Rzeszów
Posty: 412

Zobacz profil 
Piękna końcówka :banana: Zdarłem gardzioło, choć oglądałem mecz w domu. Aż sąsiadka przylazła pod guwnianym pretekstem 8-) Farta trzeba mieć, ale szczęście sprzyja lepszym. Brawo Bohdan, brawo Artur :!:

_________________
Nie spieszy się ten, kto chce osiągnąć cel.


           
Post 28 sty 2009, o 00:56
 Re: Piłka ręczna - Polacy w półfinale MŚ!!
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 558

Zobacz profil 
Bogdan Wenta na trenera STALI


           
Post 28 sty 2009, o 01:52
 Re: Piłka ręczna - Polacy w półfinale MŚ!!
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
Ja już nie wierzyłem... Ech u buka na 1 min przed końcem można było zarobić fortune :) (ale cza było wiedzieć) :faja:


           
Post 28 sty 2009, o 12:30
 Re: Piłka ręczna - Polacy w półfinale MŚ!!
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1592

Zobacz profil 
Chciałbym widzieć miny Niemców :D Jeszcze 4 sekundy i byliby w półfinale :fuckyou:

_________________
***** ***


           
Post 28 sty 2009, o 12:47
 Re: Piłka ręczna - Polacy w półfinale MŚ!!
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2006, o 22:41
Skąd: Czudec
Posty: 1117

Zobacz profil 
Gdzieś na WP chyba oglądałem dziś rano ostatnie minuty meczu Polska - Norwegia z niemieckim komentarzem, jak się typ podniecał jak był remis, a jak rzucił Siódmiak to mina mu zrzedła...
Najlepsze jest to, że teraz ten filmik został zablokowany dla użytkowników z polskim IP
:cenzura: szwaby :młotek: :młotek: :fucker: :fucker:


           
Post 28 sty 2009, o 12:53
 Re: Piłka ręczna - Polacy w półfinale MŚ!!
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 lut 2004, o 21:46
Skąd: Estadio de Santa Marta
Posty: 1314

Zobacz profil 
Mecz w wykonaniu polaków ogólnie słaby, ale wreszcie przełamali niemoc w końcówce. Pierwszy raz zagrali tak dobrze ostatnie minuty na tych mistrzostwach. BRAWO panowie. Jak widać 8 zawodnik w postaci Bodzia Wenty jest bardzo ważny. Niech go tylko spróbują wywalić !!!

"Trzeba przerwać im i będzie pusta brama! Tylko spokojnie, mamy dużo czasu." :D


Nie wiedziałem czy wrzucić to tu czy do tematu o humorze:
http://img220.imageshack.us/img220/5117 ... hahsv3.jpg

_________________
MPF - Marma Psycho Fans


           
Post 28 sty 2009, o 15:26
 Re: Piłka ręczna - Polacy w półfinale MŚ!!
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2006, o 19:37
Posty: 142

Zobacz profil 
tutaj link do video o którym chyba piszesz bubu321
http://sport.wp.pl/kat,65242,wid,10791659,wiadomosc.html?ticaid=17676

generalnie mecz niesamowicie wywalony w kosmos :mrgreen: . w końcówce powyrywało nas [mnie i ludzi z którymi oglądałem] z siedzeń. wulgaryzmy, obelgi, krzyki, wrzaski... to wszystko ze mnie wypłynęło. nawet na Siódmiaka ryknąłem gdy zbierał się do rzutu :mrgreen: . ogólnie dużo naszego szczęścia, że Norwegia poszła za maksymą do or die, ale z drugiej strony to logiczne, że jak musisz rzucić gola i nic innego cię już nie interesuje, to łatwiej będzie owej sztuki dokonać mając jednego zawodnika w polu więcej.
i pamiętajmy. w ręcznej mecz meczowi nierówny. liczy się zwycięstwo.

_________________
Każda godzina dnia i nocy pachnie kawą. Każda godzina dnia i nocy przynosi inną barwę świata. Tworzy ją kofeina, zabarwiając moje myśli i malując dla mnie świat. Każda godzina budzi we mnie pragnienie napoju zrodzonego z geniusza wieków. Pragnę nawet wówczas, kiedy piję. Jest nas kilku, tak jak ja, opętanych. Pijemy kawę. Jej smak wonny, słodki, przedziwny i gorący cieszy nasze usta, syci czeluście naszych wnętrz. Nozdrza wciągają jedyny spośród zapachów świata.
- M.S. Alkaloidy


           
Post 28 sty 2009, o 16:56
 Re: Piłka ręczna - Polacy w półfinale MŚ!!
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 mar 2008, o 18:53
Skąd: gdzieś tam -->
Posty: 378

Zobacz profil 
W takich meczach możemy zobaczyć całe piękno sportu. Niesamowita walka, wola zwycięstwa i pogoń za rywalem, trzymająca w napięciu do ostatnich sekund i wreszcie rzut Siódmiaka :lol: eh to trzeba było zobaczyć :wink: Ja podobnie jak chłopaki powyżej też kilka razy zwątpiłem w naszych, ale tak jak już pisałem to jest właśnie sport. Teraz półfinał z Chorwacją, który łatwy nie będzie... Oglądałem kiedyś, jakiś rok temu, mecz naszych z Chorwatami i to jest naprawdę mocna drużyna, do tego ta wygrana z Francuzami, ale tak jak każdy, tak i Chorwaci są do ogrania. Wystarczy "tylko" albo raczej "aż" wyłączyć z gry ich rozgrywającego Ivano Balićia. Na tych mistrzostwach nie oglądałem żadnego meczu Chorwatów, więc nie wiem w jakiej jest formie, ale pamiętam go z tego wspomnianego przeze mnie meczu, pamiętam że zrobił na mnie zajebiste wrażenie. Wtedy robił naszą obronę jak chciał, oby na tych mistrzostwach było inaczej :wink:
Do boju POLSKO! :luzak:

_________________
Obrazek


           
Post 1 lut 2009, o 20:10
 Re: Piłka ręczna - Polacy w półfinale MŚ!!
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
No i mamy brąz :) respect dla Chłopaków za wielkie emocje i sukces! To najzajebistsza wiadomość tego dnia (i zwycięstwo Rafy :piwo: )

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi