Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Piłka ręczna - Polacy w półfinale ME!


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 30 sty 2007, o 20:29
 Piłka ręczna - Polacy w półfinale ME!
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2005, o 08:11
Skąd: ZE STALI
Posty: 130

Zobacz profil 
PILKA RECZNA MOZE NIE JEST TAK ZNANYM SPORTEM W POSLCE JAK ZUZEL ALE WARTO COS O TYM WSPOMNIEC BO TO WIELKI SUKCES
Od 25 lat nie bylismy tak wysoko w imprezie o tak wysokiej randze więc czekam na opinie i komentarze.

p.s
Nie wiem czy jest juz taki temata bo dawno mnie na forum nie było.
Jak jest to przepraszam ze zasmiecam :D


Ostatnio edytowano 3 lut 2007, o 14:40 przez matek, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 30 sty 2007, o 21:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Piekna gra z Rosja duzo nerwów i w efekcie wygrana jedna bramka :) Brawa dla naszych :) Sławek Szmal Slawek Szmal 8-)


           
Post 31 sty 2007, o 00:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
No to teraz znowu dostana ordery zasluzonych od prezydenta RP... :lol: Teraz czekamy na mistrzostwa swiata w badmintonie i udany wystep polskiej kadry... 8-) i znowu caly narod bedzie sie cieszyl.... 8-)

Nieumniejszajac zasluzonych braw za wysilek i postawe to dyscyplina ktora prezentuja jest malo popularna na swiecie... ja wciaz czekam aby nasza kadra pilkarska osiagnela jakis sukces bo to sie liczy a nie jakas pilka reczna....

_________________
Leave Me Alone


           
Post 31 sty 2007, o 12:46
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Sukces piłkarzy ręcznych zauważa i zauważy z pewnością więcej ludzi, niż sukcesy jakiegoś tam polskiego żużla ( czy ktoś odnotował że Polska zdobyła DMŚ z Norwegiem w składzie ) 8-)

A teraz się zrobi wrzawa wokół naszych pikarzy ręcznych, wszysycy nagle staną się wielkimi fanami i znawcami piłki ręcznej.
A ciekawe ilu ludzi oglądało mecze naszych od początku mistrzostw, czyli te z Brazylią czy Argentyną - i niech nikt się nie tłumaczy że nie ma Polsatu Sport.


           
Post 31 sty 2007, o 13:40
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2005, o 21:19
Skąd: Rzeszów
Posty: 798

Zobacz profil 
Kamyk masz w 100% racje.Kazdy sie podnieca piłką ręczną choć pewnie połowa z tych ludzi nie lubi tego sportu(np ja)i i nie obchodzi mnie to czy bedą miec złoto czy inny medal,nie interesuje mnie to i tyle,ale inni sie rajcują co pewnie nawed nie znają zasad piłki ręcznej.Z siatką było tak samo.


           
Post 31 sty 2007, o 14:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 lut 2004, o 21:46
Skąd: Estadio de Santa Marta
Posty: 1314

Zobacz profil 
Pilka reczna jest w Polsce popularnym sportem, ale tylko w miastach gdzie w nia sie gra, cos jak zuzel...


error napisał(a):
... ja wciaz czekam aby nasza kadra pilkarska osiagnela jakis sukces bo to sie liczy a nie jakas pilka reczna....


Zeby pilka nozna byla kiedykolwiek chociaz w polowie tak interesujaca jak pilka reczna to sam zaczne sie interesowac tym sportem... Pilka reczna jest sportem dla twardzieli i ludzi myslacych na boisku, wystarczy posluchac wywiadow pomeczowych. Np. nie wyobrazam sobie zawodnika takiego jak David Beckham grajacego w reczna. 3 razy by dostal lokciem, fryzura "idzie sie pasc" no i juz musi zejsc z boiska...

Cytuj:
A ciekawe ilu ludzi oglądało mecze naszych od początku mistrzostw, czyli te z Brazylią czy Argentyną - i niech nikt się nie tłumaczy że nie ma Polsatu Sport.


Ogladam reczna krotko, bo tylko od roku i nie uwazam sie za jakiegos fana, ale jak dla mnie jest to jeden z najbardziej zacietych i interesujacych sportow... A na tych mistrzostwach nie ogladnalem tylko jednego meczu, gdyz niestety studia mi na to nie pozwolily.


           
Post 31 sty 2007, o 16:43
 
Senior
Senior

Dołączył: 21 sie 2006, o 12:26
Skąd: Bzianka\Rzeszów
Posty: 300

Zobacz profil 
Polska bedzie Mistrzem Świata!!!!

Tyle nerwów co było w tym meczu z Rosją to dawno nie przeżyłem teraz czas na Danie i mam nadzieje ze bedzie mniej nerwów i wygramy duzo gładziej

_________________
"O TRADYCJI WCIĄŻ MÓWICIE, STALI W NAZWIE SIĘ WSTYDZICIE!!!!"


           
Post 31 sty 2007, o 16:56
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
MiK napisał(a):
Pilka reczna jest w Polsce popularnym sportem, ale tylko w miastach gdzie w nia sie gra, cos jak zuzel...


error napisał(a):
... ja wciaz czekam aby nasza kadra pilkarska osiagnela jakis sukces bo to sie liczy a nie jakas pilka reczna....


Zeby pilka nozna byla kiedykolwiek chociaz w polowie tak interesujaca jak pilka reczna to sam zaczne sie interesowac tym sportem... Pilka reczna jest sportem dla twardzieli i ludzi myslacych na boisku, wystarczy posluchac wywiadow pomeczowych. Np. nie wyobrazam sobie zawodnika takiego jak David Beckham grajacego w reczna. 3 razy by dostal lokciem, fryzura "idzie sie pasc" no i juz musi zejsc z boiska...

Cytuj:
A ciekawe ilu ludzi oglądało mecze naszych od początku mistrzostw, czyli te z Brazylią czy Argentyną - i niech nikt się nie tłumaczy że nie ma Polsatu Sport.


Ogladam reczna krotko, bo tylko od roku i nie uwazam sie za jakiegos fana, ale jak dla mnie jest to jeden z najbardziej zacietych i interesujacych sportow... A na tych mistrzostwach nie ogladnalem tylko jednego meczu, gdyz niestety studia mi na to nie pozwolily.



miku podaj mi argument w ktorcyh pilka ręczna jest tak interesujaca!!!! popatrz na wszystko i stwiedz obiektywnie, że PILKA NOZNA JEST NAJBARDZIEJ POPULARNYM SPORTEM W POLSCE i sorry ale mało( jak wogole jakies przemawiaja) jest argumentów w których ręczna bije na głowe kopaną:)

i dlaczego podałeś przykład Becksa??? to podaj przykład np takiego piłkarza jak GAtuso lub inny walczak na boisku( mimo mało cm:), jeszcze jedno dla mnie Twoje stwierdzenie jest troche smieszne ano dlatego bo w ręcznej praktycznie co chwile jest kontakt (dla mnie dosc ostry, ale taka jest reczna i jej przepisy) zawodników, przez co pewnie co chwile maja siniaki, i inne urazy

jak dla mnie gadki ze dla twardzieli to eh, to moze boks jest najbardziej extra bo jest dla TWARDZIELi( jak to ująłeś?)

jeszcze jedno dla ludzi myslacych no Miku:) jestem pewny ( chodz trenerem nie jestem tylko jakims tam sedzia kopanej) ze w PIŁCE NOZNEJ trzeba duzo wiecej myslec na boisku, taktyka itp

i jescze podam glupi przykład tj Ty nie wyobrazam sobie np Tkaczyka?( nie znam nazwisk wielu pilkarzy recznych) grajacego w kopaną lub wykonujacego rzut wolny posredni z 18 metrów do pustej bramki;P:P pewnie bys strzelil.....( w bramke) hih

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 31 sty 2007, o 20:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
Ale Fransik, co Ty myślisz, że w ręczną grają jak chcą? Przed każdym meczem trener pzredstawia swoję założenia taktycznę, są ustalone zagrywki, a niektóre z nich wyglądają bardzo efektownie.

Niestety piłka ręczna w Rzeszowie kuleje. Seniorzy w drugiej lidze nic nie grają, w tym sezonie sciągnięto kilku zawodników z Mielca, a nawet trenerem został trener reprezentacji mlodzieżowej Polski, ale to nie dało efektów, wyróżniający sie zawodnicy własnie opuścili Juvenię, a Skutnik bardziej poświeca sie prowadzeniu kadry.
Juniorzy też spisują sie poniżej oczekiwań, jest kilku utalentowanych zawodników ale jakoś im to nie idzie. Jeszcze niedawno Kosynier, druga druzyna z Rzeszowa w kategorii juniorow zdobywała spore sukcesy, ale ostatnio sie rozpadła.

Szkoda, że firmy jakoś nie chcą inwestować w ten sport, bo w Rzeszowie obok żużla mógłby to być drugi dobry sport.

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 31 sty 2007, o 22:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 lut 2004, o 21:46
Skąd: Estadio de Santa Marta
Posty: 1314

Zobacz profil 
Cytuj:
miku podaj mi argument w ktorcyh pilka ręczna jest tak interesujaca!!!! popatrz na wszystko i stwiedz obiektywnie, że PILKA NOZNA JEST NAJBARDZIEJ POPULARNYM SPORTEM W POLSCE i sorry ale mało( jak wogole jakies przemawiaja) jest argumentów w których ręczna bije na głowe kopaną:)

i dlaczego podałeś przykład Becksa??? to podaj przykład np takiego piłkarza jak GAtuso lub inny walczak na boisku( mimo mało cm:), jeszcze jedno dla mnie Twoje stwierdzenie jest troche smieszne ano dlatego bo w ręcznej praktycznie co chwile jest kontakt (dla mnie dosc ostry, ale taka jest reczna i jej przepisy) zawodników, przez co pewnie co chwile maja siniaki, i inne urazy

jak dla mnie gadki ze dla twardzieli to eh, to moze boks jest najbardziej extra bo jest dla TWARDZIELi( jak to ująłeś?)

jeszcze jedno dla ludzi myslacych no Miku:) jestem pewny ( chodz trenerem nie jestem tylko jakims tam sedzia kopanej) ze w PIŁCE NOZNEJ trzeba duzo wiecej myslec na boisku, taktyka itp


Juz to Ci napisali, ze roznica w tym, ze sport jest interesujacy a popularny jest dosyc spora. Chcesz wiedziec w czym pilka reczna jest bardziej interesujaca? 60 minut gry i przez caly czas cos sie dzieje. nawet jest przepis, ze jezeli druzyna gra zbyt pasywnie (nie dazy do zdobycia bramki) wtedy sedzia moze zarzadzic pilke dla przeciwnika. Kolejny argument to akcja za akcje, a na pilce nieraz jest tak, ze przez 90 minut zdazy sie jedna akcja i po meczu. Zmiany hokejowe powoduja, ze na boisku sa wypoczeci zawodnicy itp, itd, etc

Mowisz, ze duzo wiecej jest taktyki w pilce noznej? No to stan sobie naprzeciwko 6 chlopa i sprobuj rozegrac akcje bez przemyslenia.

A co do boksu to uwazam, ze jest to piekny sport, ale tylko na wysokim, swiatowym poziomie. Tak samo jak wiekszosc sportow. Pilka tez mi sie podoba, ale w wykonaniu bardzo niewielu druzyn.

Cytuj:
i jescze podam glupi przykład tj Ty nie wyobrazam sobie np Tkaczyka?( nie znam nazwisk wielu pilkarzy recznych) grajacego w kopaną lub wykonujacego rzut wolny posredni z 18 metrów do pustej bramki;P:P pewnie bys strzelil.....( w bramke) hihi


Z tym, ze to glupi przyklad sie zgodze. Teraz Ty sobie wyobraz, ze stoisz 8 metrow przed bramka, ktora ma wymiary bodajze 2x3, w ktorej stoi gosciu prawie 2 m wzrostu a do tego masz 4 przeciwnikow w murze...

A podalem przyklad Beckhama, bo wielu ludzi sie nim zachwyca i jest jednym z najslynniejszych (jesli nie najslynniejszym w naszych czasach) pilkarzem.


           
Post 31 sty 2007, o 23:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Ja bym mogl wam podac jeszcze przynajmniej 10 albo i wiecej bardziej interesujacych dyscyplin sportowych od pilki noznej ale to tak naprawde nie ma zadnego znaczenia. Jestes potega pilkarska to cos znaczysz w swiecie... jestes potego pilki recznej to nic nie znaczysz... No i ciekawe czy znalazl by sie ktos na tym forum co by nie ogladal cwiercfinalu mistrzestw swiata w wykonaniu Polskiej Kadry Pilkarskiej bo to nudny sport... ???

_________________
Leave Me Alone


           
Post 1 lut 2007, o 23:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Nie interesuje się piłką ręczną ale po tym meczu ... huh mamy finał :))
Już momentami nachodziły mnie myśli, że możemy przegrać ale jednak zwycięstwo 36:33 z Dunami cieszy :)
Końcówka nerwowa ale szczęśliwa !
Teraz z Niemcami po złoto!!! Do boju biało-czerwoni !!!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 1 lut 2007, o 23:23
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lip 2005, o 15:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 235

Zobacz profil 
Ale mecz!!! POLSKA W FINALE MISTRZOSTW śWIATA!!!! nie sądziłem że tak szybko jakaś drużyna powtórzy sukces siatkarzy

_________________
-


           
Post 1 lut 2007, o 23:35
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 gru 2006, o 17:35
Posty: 8

Zobacz profil 
Ja jak bede ogladal final to biore tabletki uspokajające

_________________
:)


           
Post 2 lut 2007, o 00:58
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
dobrze co do popularnosci to nie ma co dyskutowac wiadomo kto jest górą, co do tego czy jest bardziej interesujacą dysciplina od kopanej, to jak wiadome zdania beda podzielone a dobrym przykladem jak bardzo"interesującą"( i popularną) dyscyplina sportową jest reczna chocby ilość wpisów w tym temacie i data powstania tegoż tematu na naszym forum;)

jeszczxe error dzisiaj był półfinał i wyobraż sobie gramy z Niemcami o wejscie do finału to ta nudna dyscyplina sportowa przyciagnela by kilka razy więcej widzów przed ekrany, niz tak bardzo interesujaca piłka ręczna

co do najslynniejszego pilkarza hm to moze i Becks byl ale pare lat temu teraz jestem pewny sa bardziej znani piłkarze a co do umiejetnosci Becksa to napewno bedzie jednym z tych o których sie bedzie pamietac jako ten gosc, który bardzo dobrze wykonywal rzuty wolne bezposr

co do wpisu RAJDOWCA

hm napisales ze w kazdej głupiej wiosce postawic 2 bramki i bla bla bla i przez jest taka popularna ale czy sobie nie zaprzeczyles troche sam tym ze
Cytuj:
ale patrzac na zasady jakie sa w pilce recznej jest ona bardziej ciekawa niz pilka nozna.


no własnie a ja Wam zadam takie pytanie a moze dla Was jest ona bardziej interesujaca, bo jest to coś "nowwego" że co chcwile padaja bramki, ze sa inne przepisy własnie niz w KOPANEJ??? Może Wam się juz znudziła ciagle KOPANA i akurat jak teraz są wyniki naszych szczypiornistów to leca tutaj hasła ze jest bardziej interesujaca??

jeszcze co do wypowiedzi duschera tak sa piekne akcje i nie bede sie sprzeczał gdzie jest czego wiecej lub mniej, dajmy ze tu i tu jest tyle samo chodz mam inne zdanie:P

jeszcze jedno error dobrze napisał Niemcy tez sa potega w ręcznej i co z tego??? jest tak interesujaca i co z tego? wlasnie nic tak czy tak wiekszym zainteresowaniem jest tam KOPANA

jeszcze jedno mam pytanie i prosze odpowiedzcie mi RAJDOWIEC MIK i DUSCHER ogladaliscie mecz NIEMCY - POLSKA? na MŚ?? tylko proszę o szczęrą odpowiedź

i na koniec moich zloźliwosci powiem tylko ze ten mecz ze szwabami:) ogladało 10 mln ludzi ( około) mimo tego ze ręczna jest tak interesujaca, pewnie mecz grupowy tez z NIEMCAMi ogladało... ( nie mam pojecia ale mur beton pewnie nawet 1 mln nie było)
tak tak zaraz będzie pisanie ze ten mecz był w POLSACIE SPORT a nie kazdy go ma heh... a to tez jest argument jak ten sport jest interesujacy ze leci w kodowanym:)

POZDRAWIAM

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 2 lut 2007, o 01:59
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Nie ma sensu jak dla mnie porownywac pilki recznej i noznej... Reczna jest sportem niszowym, moze mniej niz zuzel, ale jest... Natomiast w pilke kopia w kazdej malutkiej wiosce, z reczna jak i zuzlem tak nie jest... Wiec gadanie co wiecej osob by przyciagnelo przed TV nie ma najmniejszego sensu...

To jest normalnym zjawiskiem, ze teraz wszyscy kibicuja szczypiornistom, a jeszcze miesiac temu nie wiedzili o co w tym wszystkim chodzi... Tak samo by bylo z tennisem, jezeli by Polacy osiagali sukcesy, z ping pongiem (;)), pilka wodna czy curlingiem... Jest wynik, sa kibice, jest podniecenie ogolnonarodowe...

Pilka reczna sie nie interesowalem nigdy, ogladnalem moze wczesniej kilka meczy rowniez Polakow, a mialo to miejsce dobrych kilka lat temu... Do teraz nie znam wszystkich zasad ani regulaminow... Jednak na usprawiedliwienie moge podac to, ze ogolnie nie mamy dostepu do tego sportu...

Jestem sezonowcem jezeli chodzi o ta dyscypline sportu :P, ale mnie cieszy kazdy sukces Polakow, bez wzgledu jaka to jest dyscyplina... Lubie sport, gdzie oczywiste nie moge sie kazda dyscyplina interesowac na takim samym w miare ponad przecitnym poziomie... Odzywa sie we mnie jakis ukryty patriotyzm... Emocjonuje sie jakbym sie interesowal tym sportem od zawsze...

Ogladnalem podczas tych mistrzostw kilka meczy i musze powiedziec, ze ten sport jest na prawde interesujacy i emocjonujacy... Caly mecz sie cos dzieje... W dodatku potrzeba jak wspominal MiK ogromnej inteligencji, dobrej taktyki i bycia twardym...

Czy interesujacym np. od pilki noznej? Od kilku dni sie nad tym zastanawiam i trudno mi na to pytanie odpowiedziec... Nie twierdze, ze reczna zawsze musi byc interesujaca i emocjunujaca bo jak sie spotka "Dawid z Goliatem" to pewnie wyglada to jak np. w zuzlu...

Ogolnie mowiac to ciekawy sport i warty uwagi i szerszego zainteresowania sie nim...

Konczac BRAWO POLACY! :) Mowiac ze sport to zdrowie, ale ogladajac polfinal chyba troche go stracilem :P

P.S. Niezlego nosa i troche szczescia mial Polsat wykupujac prawa do transmisji... Nie wspomne o wczesniejszych Mistrzostwarz w Siatkowce...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 2 lut 2007, o 09:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 lut 2004, o 21:46
Skąd: Estadio de Santa Marta
Posty: 1314

Zobacz profil 
Fransik oczywiscie, ze ogladalem mecz z Niemcami w noge. Zawsze ogladam mecze Polski. I w noge, reczna, kosza, siatke, wszystkie sporty zimowe (no poza jazda figurowa, ale i to sie czasem zdazy), lekka atletyka, szermierke, judo, zapasy, boks i moge tak dalej wymieniac jeszce troche. Ale wiekszosc z nich ogladam tylko jezeli mam okazje zobaczyc "swojego"/"swoja".

Jezeli ktos uwaza, ze kopana jest bardziej interesujaca to naprawde jego sprawa. Tez lubie pilke, ale w wykonaniu niewielu druzyn. Powiedzialem tylko, ze mi sie bardziej podoba reczna i podalem argumenty dlaczego. Zgadzac sie z tym nie trzeba.

To, ze pilka sie znudzila to inna sprawa. jest znaczny przesyt tego w tv. Gdzie nie wlaczysz sportu to o pilce glownie. Chocby o tym ze w 15 lidze nigeru zawodnik, ktorego wujek kuzyna ciotki matki brata ojciec byl w polsce przez tydzien, strzelil bramke.


interesujacy = zajmujący, atrakcyjny
popularny = powszechnie znany, ceniony i używany

i wez to wreszcie rozroznij Frans o czym pisze :P

Cytuj:
Niezlego nosa i troche szczescia mial Polsat wykupujac prawa do transmisji... Nie wspomne o wczesniejszych Mistrzostwarz w Siatkowce...


jezeli sie nie myle to w tym roku sa tez mistrzostwa europy w kosza, na ktore Polska dostala sie po kilku latach. Wie ktos moze czy to tez beda mieli? Tam raczej nic nie zwojuja, ale ..... :wink:. Apetyt rosnie w miare jedzenia :).

A Davida "zmieniam klub, bo chce cos nowego, a nie przez te 250 mln $" Beckhama zna kazdy nawet z tego, ze jest mezem jednej ze Spice Girls. Poza tym reklamowal, ktoras FIFE, robi perfumy itp. Niewielu sportowcow az tak sie czesto pokazuje :wink:


           
Post 2 lut 2007, o 09:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
MiK napisał(a):
Wie ktos moze czy to tez beda mieli? Tam raczej nic nie zwojuja, ale ..... :wink:. Apetyt rosnie w miare jedzenia :).


Prawa do ME 2007 meżczyzn (Hiszpania - wrzesień) jaki ME 2007 kobiet (Włochy) posiada Polsat, mecz mają być pokazywane w głownym Polsacie lub w TV4, reszta w Polsat Sport i PS Extra. Chodzi oczywiście o koszykówkę :)

A żeby było w temacie.

W niedziele Panowie/Panie trzymamy kciuki, bedziemy Mistrzem Świata w piłce .... ręcznej :D


           
Post 2 lut 2007, o 12:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Ciekawy artykuł z GW z filmikami z wczorajszego meczu :)
http://sport.gazeta.pl/reczna/1,78466,3891657.html[/url]


           
Post 2 lut 2007, o 16:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
Wczorajszy mecz - cudo! Szkoda tylko tej krotkiej pzrerwy, gdzie obydwie druzyny nie mogły zdobyć bramki, ale ogólnie mecz świetny. Brawa dla Duńczuków, te dwie wrzuty i to w takim momencie!, brawo!
Teraz czekam na finał, ale bardzo ciekawie zapowiada się też mecz o 3 miejsce Dania - Francja. Z Niemcami niestety obstawiam porażkę, ale liczę, że nie będzie to powtórka finału siatkarzy i zawodnicy powalczą o dobry wynik.

Dla wszystkich, którzy chcieli by zobaaczyć mecz szczypiorniaka na żywo, zapraszam dzisiaj na halę w Miłocinie. Mecz sparingowy rozegra dzisiaj rzeszowska druzyna Juvenia vs. Bucz :twisted: . Napewno klasa nie ta, ale napewno warto popatrzeć.

pozdrawiam.

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi