Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 331  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Polska polityka


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 5 lip 2020, o 02:35
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
O :cenzura:. Jak typ pisał pis= po myślałem, że mamy do czynienia z jakimś konfederatą, który jest obrażony na PIS bo jego ideały prawicowe w jego mniemaniu źle reprezentuje. Ale nie to mamy do czynienia z hołotą od Palikota. Przecież tutaj we wpisach tego typa brakuje tylko zimnego lecha, krawej marry, krzyża z puszek Lech i sikania na modlące się staruszki. Przykre to jak taka nihilistyczna hołota przykleja się do Konfederacji. Bo serio wierzę, że są tam ludzie którzy serio wierzą w swoje prawicowe ideały czy to światopoglądowe czy gospodarze. Zresztą te poglądy też są mi bliskie i znam osoby, które serio w nie wierzą.

Ale cóż nie pierwszy raz spotykam się w dyskusjach z typami, którzy głoszą, że pis=po, ale jakoś dziwnym przypadkiem w swoich wpisach jadą tylko po Pisie. I jak coś to jednak ta PO lepsza. A poziom kaczyńśko i piso fobii przekracza wszelkie normy. Cóż jak ich kandydat musi się kryć przed logiem PO, udawać, że tam nigdy nie był, głosić, że jest obywatelski, tak hołota od Palikota z kliniczną kaczyńsko i pisowo fobią próbuje kreować się na obiektywnych obserwatorów. Nie ze mną te numery bruner.

Po pierwsze więc wg. mojej opinii za rzadko w swoich postach używasz słów długopis i że Prezydent ułaskawił pedofila. Proponuje wrzucić sobie w podpis, a nie kopiować fajne teksty JKM.

Po drugie sądzę, że liczysz na dużą naiwność społeczeństwa, a być może oceniasz innych po swoim poziomie intelektu jeśli sądzisz, że ktoś kupi tą propogandę, że Prezdydent jest łaksawy dla pedofili, wręcz ją wspiera.

Sprawa jest arcyboleśnie prosta(jak mawiał rzeczywisty długopis Komorowski z 3 wetami przez całą kadencje ustawy o nasiennictwie :lol: ). Pedofil odbył pełnię kary. Odbył ponad 4 lata z 6 letniego zakazu zbliżania się. Pojednał się z rodziną. Ta wniosła do Sądu wniosek o ułaskawienie, gdyż nawet jak chciała się z nim spotykać to on nie mógł się do nich zbliżać bo miał kryminał. Rodzina przebadana przez biegłych psychologów, którzy nie stwierdzili np. syndromu sztokholmskiego. Sprawę badał kurator Sądowy. I psycholog i kurator sądowy poparły wniosek. Do tego Prokuratura i Sądy. JEŚLI jakakolwiek osoba z tego grona by sprzeciwiła to w przypadku psychologa bądź kuratora Sąd by nie poparł wniosku o ułaskawienie. A co najlepsze JAKBY SĄD NIE POPARŁ WNIOSKU O UŁASKAWIENIE TO TEN BY NIE TRAFIŁ DO PREZYDENTA.

Cytuj:
ART. 564 KPK

§ 3. Sąd odwoławczy pozostawia prośbę bez dalszego biegu tylko wtedy, gdy wydaje opinię negatywną, a opinię taką wydał już sąd pierwszej instancji; w innych wypadkach sąd odwoławczy przesyła Prokuratorowi Generalnemu akta wraz z opiniami.


Ergo jak ty to piszesz. PREZYDENT DAROWAŁ PEDOFILOWI PO ODBYCIU PEŁNEJ PRZEZ NIEGO KARY NA WNIOSEK JEGO OFIAR CO POPARŁ SĄD, PROKURATOR, KURATOR SĄDOWY, BIEGŁY PSYCHOLOG SĄDOWY PÓŁTORA ROKU ZAKAZU ZBLIŻANIA SIĘ DO OFIAR

I nie kompromituj się z tym, ze ktoś krytykował Sądy. Wówczas ofiara decyzji Sądów nie popiera jego decyzji. Tutaj mamy odwrotny przypadek.

Sądzisz, że naprawdę to jest zbyt trudne dla zrozumienia dla ludzi? Nie sądzę. Krótko mówiąc czyny zostały spisane. Wasza obrzydliwa propaganda nic nie da. Andrzej Duda wygra te wybory, a wy już na zawsze pozostaniecie hołotą dla której nie ma żadnych hamulców. Po trupach do celu.

A na sam koniec zostawiłem sobie najlepsze. Udajesz tutaj Konfederatę wolnościowca. To ja Ci powiem pierwszy podstawowy wolnościowy postulat Volenti non fit iniuria- chcącemu nie dzieje się krzywda(tak ci przetłumaczyłem bo "wolnościowcu" zapewne jej nie znasz) Skoro dorosła ofiara pedofila chce aby mu darować zakaz zbliżania się do niej, popierają to wszystkie instytucje to dlaczego jej tego odmawiać i działać wbrew jej woli? Wolna wola. Każdy człowiek decyduje o sobie. WOLNOŚĆ DECYZJI. Ale cóż właśnie taki jest z ciebie z koziej dupy wolnościowiec. Tyś jest hołota od palikota.

SPOCZNIJ!

Oglądałem wczoraj fakty. Propangada na poziomie wpisu tego typa odnośnie tej sytuacji. Żadnej informacji, że rodzina sama tego chciała. Że dziś pisze, że chce mieć spokój. Wypowiada się jakaś laska ze stowarzyszenie sedziów rodzinnych, że trzeba było tej ofierze pomóc finansowo, a nie w ten sposób. Żadnej informacji, że jakby SĄD nie poparł wniosku o ułaskawienie to ta by nie trafiła do Prezydenta. Gebels by się :cenzura: nie powstydził tego. Tak jak już kiedyś pisałem. TVP oczywiście robi propagandę dla rządu, ale nie łga w żywe oczy jak szczyty manipulacji TVN.

Ufam i mam nadzieję, że po wygranych wyborach nie tylko PIS robi porządek z kastą sędziowską poprzez spłaszczenie ustroju sądów, ale i z mediami. Dość już tego typu paszkiwli w naszym kraju. Niech sobie krzyczą o wolnych mediach. Robić to szybko aby w ludziach jeszcze została pamięć o tym paszkwilu.

PS. Aha i pięknie po komunistycznemu(Rodzina nauczyła?) zlustrowałeś rodzinę Kaczyńskiego i jego życiorys. Jasiu Urban byłby dumny. I nie kompromituj się z dziadkiem z wermachtu. Twój idol Tusk nie przegrał wyborów, że ktoś mu wyciągnął dziadka z wermachtu tylko dlatego, że KŁAMAŁ, że jego dziadek tam nie był kiedy był. Ludzie ocenili zresztą słusznie, że mamy do czynienia z łgarzem.

PS2. Nie kompromituj się z porównywaniem stosunku PO i PIS do Marszu Niepodległości. Kto na nie jeździł ten widział co się działo w latach 10-15 i po objęciu rządów przez PIS. Zresztą o czym tu mówimy sam Prezes Marszu Narodowiec Robert Bąkiewicz jasno i wyraźnie o tym opowiedział i powiedział za których czasów jak było i że zagłosuje na Andrzeja Dudę. Zresztą o czym my mówimy Prezydent Andrzej Duda w 2018 r. w tym Marszu poszedł. Twój kandydat Trzaskowski nazwał to przemarszem 100 tys faszystów. I sam chodzi w marszach równości. Ponownie chyba liczysz, że uczestnicy marszu niepodległości cierpią podobnie jak ty na niepełnosprawność intelektualną i tego nie widzą uznając, że jeden i drugi to to samo. Otóż mogę cię zapewnić, że się zdziwisz.

PS3. SPOCZNIJ!

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 5 lip 2020, o 09:05
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3137

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Mateusz Szostek,

Widzę, że celowo kolportujesz ordynarny fake News.

Andrzej Duda ułaskawił człowieka, którego ty nazywasz pedofilem z części kary, po tym jak ten zasadniczą karę już odbył! Ułaskawił go z zakazu zbliżania się na prośbę ofiar!
Zapoznaj się z faktami a nie siej propagandy i manipulacji!


Mhm... skoro to jest fake news to wytłumacz mi dlaczego ten zwyrodnialec widnieje w krajowym rejestrze pedofilów (nazywajmy rzeczy po imieniu).

https://rps.ms.gov.pl/pl-PL/Public#/hom ... 9b6fa568f5

_________________
Obrazek


           
Post 5 lip 2020, o 12:21
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2219

Zobacz profil 
kamyk napisał(a):
Słowa typu szczucie zarezerwowane są dla twojej koleżanki z forum.
Szkoda że wtedy taki cwany nie byłeś :D
Kamil napisał(a):
jak mawiał rzeczywisty długopis Komorowski z 3 wetami przez całą kadencje ustawy o nasiennictwie
A to ciekawe, to o jakości pracy prezydenta decyduje ile ustaw zawetował? Coś w rodzaju dziennych norm mandatowych dla drogówki?
Kamil napisał(a):
Pedofil odbył pełnię kary. Odbył ponad 4 lata z 6 letniego zakazu zbliżania się. Pojednał się z rodziną. Ta wniosła do Sądu wniosek o ułaskawienie, gdyż nawet jak chciała się z nim spotykać to on nie mógł się do nich zbliżać bo miał kryminał. Rodzina przebadana przez biegłych psychologów, którzy nie stwierdzili np. syndromu sztokholmskiego. Sprawę badał kurator Sądowy. I psycholog i kurator sądowy poparły wniosek. Do tego Prokuratura i Sądy. JEŚLI jakakolwiek osoba z tego grona by sprzeciwiła to w przypadku psychologa bądź kuratora Sąd by nie poparł wniosku o ułaskawienie.
W takim razie dlaczego nie sięgnięto po zwykłą ścieżkę art. 84§1kk? W sprawie dużo nie wiemy i radzę powściągliwość w ocenach, zwłaszcza w obronie tego ułskawienia.
Kamil napisał(a):
Wasza obrzydliwa propaganda nic nie da. Andrzej Duda wygra te wybory, a wy już na zawsze pozostaniecie hołotą dla której nie ma żadnych hamulców. Po trupach do celu.
Obrzydliwa propaganda :mrgreen: Taki jesteś pewien że Duda wygra? Hołota... Hmmm piękny język komucha :biggrin:
Kamil napisał(a):
TVP oczywiście robi propagandę dla rządu, ale nie łga w żywe oczy jak szczyty manipulacji TVN.
Robotę u Kurskiego masz niemal pewną. Koledzy mówią byś tyle już nie ćpał.
Kamil napisał(a):
Ufam i mam nadzieję, że po wygranych wyborach nie tylko PIS robi porządek z kastą sędziowską poprzez spłaszczenie ustroju sądów, ale i z mediami. Dość już tego typu paszkiwli w naszym kraju. Niech sobie krzyczą o wolnych mediach. Robić to szybko aby w ludziach jeszcze została pamięć o tym paszkwilu.
Nareszcie przestałeś się czaić komuchu. To genetyczne?
Kamil napisał(a):
I nie kompromituj się z dziadkiem z wermachtu. Twój idol Tusk nie przegrał wyborów, że ktoś mu wyciągnął dziadka z wermachtu tylko dlatego, że KŁAMAŁ, że jego dziadek tam nie był kiedy był. Ludzie ocenili zresztą słusznie, że mamy do czynienia z łgarzem.
Siłą wcielony, zdezerterował po 3 miesiącach. Zaiste zawrotna kariera :)
Kamil napisał(a):
Zresztą o czym tu mówimy sam Prezes Marszu Narodowiec Robert Bąkiewicz jasno i wyraźnie o tym opowiedział i powiedział za których czasów jak było i że zagłosuje na Andrzeja Dudę. Zresztą o czym my mówimy Prezydent Andrzej Duda w 2018 r. w tym Marszu poszedł.
Duda w marszu nie chodził, a czy w 2018 poszedł to nie pamiętam, zresztą wtedy był "konkurencyjny" marsz. Konfederacja stanowczo odcina się od słów Bąkiewicza. Widać zapomniał już o aferze jak PiS chciał narodowców ordynarnie wydymać :D
https://steemit.com/polish/@marcon/afer ... odleglosci
Kamil napisał(a):
Niczego w życiu tak nie uwielbiam jak cham na stanowisku mnie lekceważy, a potem dostaje między oczy. Coś o tym kasta sędziowska się dowiedziała he he he.
Miałeś Strasbourg i będą 32 tysie. Podziękuj ładnie Monice. Nie zapomniałeś? Jakoś cisza z twej strony, nic nie meldujesz wykonania zadania... :)

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 5 lip 2020, o 15:36
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Karolcia najpierw buduje się narrację o długopisie a jak fakty są takie, że Duda jako prezydent zachowuje się tak jak jego poprzednicy wobec własnego obozu politycznego, to nagle masz pretensje.

Nie wiem co to za sytuacja "wtedy".

Konfederacja to ruch dziwnych środowisk. Część narodowa związana z Marszem Niepodległości w 50% zagłosuje za Dudą, kuce od Koriwna w 30% zostaną w domach, a plankton palikotowy 20% jak Szostek na tym forum zaglosuje na Trzaskowskiego. Potem przejdzie do Holowni.

Skończ już z tymi komuchami, czas się ustatkować, narzeczonego pora znaleźć.


           
Post 5 lip 2020, o 21:53
 Re: Polska polityka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
GoodLikE napisał(a):
weslake napisał(a):
Mateusz Szostek,

Widzę, że celowo kolportujesz ordynarny fake News.

Andrzej Duda ułaskawił człowieka, którego ty nazywasz pedofilem z części kary, po tym jak ten zasadniczą karę już odbył! Ułaskawił go z zakazu zbliżania się na prośbę ofiar!
Zapoznaj się z faktami a nie siej propagandy i manipulacji!


Mhm... skoro to jest fake news to wytłumacz mi dlaczego ten zwyrodnialec widnieje w krajowym rejestrze pedofilów (nazywajmy rzeczy po imieniu).



Jestem sobie na wojażach, ale przy lampce Porto odpisze Ci, źe sprawa nie jest zero - jedynkowa. Czego tyczy się ułaskawienie Dudy? Czytałeś, znasz sprawę? Jeśli nie to doczytaj, nawet tutaj jest tego sporo...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 6 lip 2020, o 21:27
 Re: Polska polityka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1596

Zobacz profil 
Rok 2020 z pewnością zapisze się na zawsze w historii polskiego parlamentaryzmu. Oprócz braku odbycia się wyborów z powodu braku ich odbycia, dzisiaj odbywają się dwie "debaty". Jedna transmitowana przez sprzyjający PO i Trzaskowskiemu TVN, druga przez propagandową tubę PiSu tzw. telewizję publiczną, która wzoruje się na Korei Północnej. Wstyd, po prostu wstyd.

Cytuj:
Jestem sobie na wojażach


Pamiętaj weslake, że po powrocie z Białorusi musisz odbyć 2-tygodniową kwarantannę.

_________________
***** ***


           
Post 6 lip 2020, o 22:48
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Liwer napisał(a):
Pamiętaj weslake, że po powrocie z Białorusi musisz odbyć 2-tygodniową kwarantannę.

Przynajmniej, gdzieś był zagranicą, zamiast siedzieć całe życie w bloku na Hetmańskiej ;)


           
Post 7 lip 2020, o 00:37
 Re: Polska polityka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1596

Zobacz profil 
Nie wiem czy to miał być jakiś wrzut w moją stronę, ale jeżeli tak, to wyczucie masz bardzo słabe. ;)

A tutaj znakomity wywiad z mądrym facetem, który jest bardzo dobrym przykładem, że sympatie polityczne nie muszą oznaczać klapek na oczach. Gdyby tacy ludzie byli w pisie to może nawet rozważyłbym głosowanie na nich. Ale łatwiej i niestety skuteczniej iść w populistyczne przeciętniactwo.

https://www.youtube.com/watch?v=chQZCH7vFvY

_________________
***** ***


           
Post 7 lip 2020, o 15:55
 Re: Polska polityka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Liwer,

Miałem nie odpisywać na prymitywną zaczepkę, ale ... Coś cię boli ta Białoruś, może niedawno tam byleś u rodziny i moźe jako potomek zabużańców masz kompleks wyparcia? Bo mentalność postkolonialnego sługusa już swoimi wpisami udowodniłeś do tego stopnia, że nawet nie chce mi się oglądać wywiadów z ludźmi których ty uważasz za autorytety, bo twoja rekomendacja to dla człowieka myślącego antyreklama.
Przepraszam pozostałych za mój wpis typowo ad personam, ale czasami trzeba zejść do tego poziomu bo innego języka ameby intelektualne nie rozumieją....

Aby rozwiać wątpliwości do zabużańców nic nie mam, a jedynego Białorusina któregoś znam niezwykle cenię za profesjonalizm w swoim fachu ;)

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


Ostatnio edytowano 7 lip 2020, o 16:12 przez weslake, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 7 lip 2020, o 16:21
 Re: Polska polityka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1596

Zobacz profil 
Tak, boli mnie Białoruś, ponieważ nie lubię autorytaryzmów. A ty im ewidentnie hołdujesz.

No i to jest właśnie twój problem. Klapki na oczach. Obawiam się, że wiek też już nie ten, żeby coś można było zmienić.

A po "debacie" w Końskich najbardziej utkwiło mi w pamięci zdanie Dudy: "Już niedługo seniorzy z Europy Zachodniej będą do nas uciekać przed eutanazją, aby w naszym kraju dożyć spokojnej starości".

Bareja wiecznie żywy.

_________________
***** ***


           
Post 7 lip 2020, o 19:38
 Re: Polska polityka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
O! Następny mój ulubieniec vel Liwer. I kolejny kieliszeczek. Ludziska kochane! Rozpiję się przez was. A już pierwsze zdanie nt. Białorusi. No chłopie! Musisz więcej od siebie wymagać!

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 7 lip 2020, o 20:45
 Re: Polska polityka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Zbójcerzu, u mnie wieczorem pęknie jakiś Cabernecik więc „ Zdrowie Hegemona” ;)

Z ciekawostek. Bukmacherzy jednoznacznie typują faworyta.

Jak takie indywidua jak Nitras mogą otrzymać czyjkolwiek głos? Kto na takich typów głosuje, kogo on reprezentuje? I kto normalny brałby takiego goryla do sztabu wyborczego?

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 7 lip 2020, o 22:51
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Liczby są ciekawe. Mogę karolcii - fance wyników w wielkich miast - przedstawić ciekawe dane. Nie dziwę się, że bukmacherzy mają kursy jakie mają.

Kilka ciekawych danych

w "białoruskiej" gminie Hajnówka:
2005 - L. Kaczyński 3%
2010 - J. Kaczyński 4%
2015 - Duda 11%
2020 - Duda 31%

Jedna losowa wieś w woj. dolnośląskim
2005 - L.Kaczyński 31%
2010 - J.Kaczyński 40%
2015 - Duda 39%
2020 - Duda 54%

Przyrost głosów (Komorowski-Trzaskowski, Duda-Duda) 2015 vs 2020

Opole - Trzaskowski wzrost o 41%, Duda wzrost o 84%
powiat głubczycki - Trzaskowski wzrost 1.24%, Duda wzrost o 72%


           
Post 8 lip 2020, o 02:45
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2219

Zobacz profil 
kamyk napisał(a):
Konfederacja to ruch dziwnych środowisk.
Dlaczego dziwnych?
kamyk napisał(a):
Nie wiem co to za sytuacja "wtedy".
Wtedy jak ci w domu wieszali na szyi kiełbasę, żeby na podwórku chociaż pieski chciały się z tobą bawić.
kamyk napisał(a):
Skończ już z tymi komuchami, czas się ustatkować, narzeczonego pora znaleźć.
Znów ci ten narzeczony coś nieśmiało chodzi po głowie. Czuję że ty jednak odstawisz niezły numer i w przerwie na środku trybun będziesz chciał mi się oświadczyć :D
weslake napisał(a):
Coś cię boli ta Białoruś, może niedawno tam byleś u rodziny i moźe jako potomek zabużańców masz kompleks wyparcia? Bo mentalność postkolonialnego sługusa już swoimi wpisami udowodniłeś do tego stopnia,
I plecie to ten, co przed ludzkimi panami z PiS pokłony bije, klęka i po łapskach całuje :mrgreen:
Liwer napisał(a):
Tak, boli mnie Białoruś, ponieważ nie lubię autorytaryzmów. A ty im ewidentnie hołdujesz.
Sowieckiej komunistycznej mentalności nie wykorzenisz. Wsiąknie w człowieka już na amen, masz przykład.
Liwer napisał(a):
No i to jest właśnie twój problem. Klapki na oczach. Obawiam się, że wiek też już nie ten, żeby coś można było zmienić.
Starego psa nie oduczysz szczać pod jabłonią.
Liwer napisał(a):
A po "debacie" w Końskich najbardziej utkwiło mi w pamięci zdanie Dudy: "Już niedługo seniorzy z Europy Zachodniej będą do nas uciekać przed eutanazją, aby w naszym kraju dożyć spokojnej starości". Bareja wiecznie żywy.
Kiedy euro będzie po 10 złotych, to będą tu się czuli jak paniska.
kamyk napisał(a):
Liczby są ciekawe. Mogę karolcii - fance wyników w wielkich miast - przedstawić ciekawe dane. Nie dziwę się, że bukmacherzy mają kursy jakie mają.
Jakie znaczenie mają te liczby? Wiele wskazuje na to, że różnica głosów w tych wyborach będzie mniejsza niż w 2015.

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 8 lip 2020, o 22:05
 Re: Polska polityka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
1. Gdzie jest ten co piał i PiSowskim rozdawnictwie? Teraz czaskoski obiecuje wszystko i wszystkim, podtrzymuje programy PiSu plus obiecuje jeszcze kolejne bonusy.... No to jak to już nie jest rozdawnictwo?
Inna sprawa, źe jak kłamca kłamie to może mówi prawdę? - jednak paradoks kłamcy w przypadku tak zaprzeczającemu sobie człowiekowi jak czaskoski nie znajduje raczej zastosowania... :geek:

2. czaskoski jest tak wiarygodny, że nawet na Marsz Niepodległości się wybierze... Oczywiście pod pewnymi warunkami... Wyzywanie uczestników od faszystów, podsycanie niepokojów na marszach, katowanie ich uczestników i największa kompromitacja czyli akcja „Widelec” - z tym oczywiście środowisko czaskoskiego nie mialo nic wspólnego...

3. Pewne indywidua, które tutaj sieją propagandę Porażki Obywatelskiej i jej podobnym śmią pisać cokolwiek o autorytaryzmach wschodnich i jakoby nasz kraj do nich się zbliżał. Toż trzeba być nie tyle niewidomym co tępym aby nie zauważać różnicy w wolności słowa jaką mamy w PL nawet vs sytuacja w UE! O czasach rządów Porażki Obywatelskiej już zapomnieli jak inwigilowano dziennikarzy i zrobiono najazd na redakcję „Wprost” aby zdobyć kompromitujące Porażkę Obywatelską taśmy.
Inny temat „prorosyjskość”. Jak można siłe polityczna , która wymyśliła gazoport, kończy budować baltic pipe, przekopuje mierzeje wiślaną czyli zapewnia nam suwerenność w kontekście dostępu do kluczowych zasobów i suwerenność komunikacyjną wbrew interesom rosyjskim nazywać prorosyjską.
Natomiast nie przeszkadza prawie nikomu w UE, że budowana jest 2 nitka rurociagu Nordstream brew wszelkim zasadom solidaryzmu, a petrodolary ze sprzedaży gazu będą zasilać reżim Putina... Nie przeszkadza nikomu, źe były kanclerz bierze kasę z Gazpromu i ta firma ma w kieszeni wielu polityków UE.


A wracając do kampanii.

Podsumuję już swoje obserwacje:

Czaskoski dla mnie to taka polityczno marketingowa wydmuszka, krzyżówka Tuska i Biedronia. Człowiek totalnie zakłamany, za jego plecami stoi tęczowy Rabiej, „potulny” Nitras, cała plejada gwiazd Porażki Obywatelskiej., KODomici i obywatele UB
Głos na tego człowieka to głos na eskalację wojny Polsko - Polskiej.

Duda nie jest idealny, ma jednak poglądy mocno osadzone w polskiej kulturze i historii. Jest konsekwentny jak na polityka, nie zmienia jak chorągiewka zdania. Uważam podobnie jak Bosak, że Duda z małżonką bardzo dobrze reprezentuje Polskę za granicą. Bezprecedensowa relacja z Prezydentem USA to rzecz niespotykana. Mam do niego żal, że nie zamknął tematu wymiaru niesprawiedliwości... Ponieważ druga kadencja zwolni Dudę ze smyczy PiSu moźe być ciekawie jeśli zostanie ponownie wybrany.

A kto wygra...? Zobaczymy...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 9 lip 2020, o 14:52
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
hahahahhaha. TVN w końcówce przechodzi już samego siebie. Nie sądziłem, że jeszcze bardziej można szyrować rynsztok.

Facet od Seicento został uznany za winnego, a tam spece udowadniają, że warunkowe umorzenie postępowania przy obowiązku zapłaty nawiązki na rzecz Szydło i kierowcy BOR to wyrok uniewinniający :lol: Siedzi tam taka Karolcia i nawija makaron na uszy, że w gruncie rzeczy jest niewinny bo nie będzie w rejestrze karnym :mrgreen: Karany nie będzie, ale akurat w rejestrze fakt warunkowego umorzenia postępowania jest odnotowywany.

Wina stwierdzona. Prokuratura miała rację miała. To, że mu kasta krzywdy nie da zrobić było pewne od kiedy to się stała sprawa polityczna. I tak jestem zdziwiony, że nie było gimnastyki jak np. w przypadku wyroku Trzaskowskiego.

Cóż jeszcze dwa dniu tego cyrku. A potem ufam iż będzie robiony porządek :faja:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 9 lip 2020, o 15:13
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2219

Zobacz profil 
Masz jakiś problem że mnie tak wkręcasz? Sądzisz iż powiedziałabym, że to uniewinnienie? Sąd z obawy o własne dupsko zabawił się w Piłata, wyrok skandaliczny. Kolumna nie jest kolumną (brak sygnałów dźwiękowych), w dodatku za taką "kolumnę" to powinni wszyscy wylecieć dyscyplinarnie z formacji za złamanie podstawowych zasad jazdy w kolumnie. Debil wyprzedza tuż przed skrzyżowaniem, a prokurator czyni wygibasy żeby uznać winę chłopaka. Zobaczymy co na to okręgowy.

PS. Zameldujesz w końcu czy podziękowałeś Monice za te 32 tysie?
PS2. Ja z kolei ufam, że wkrótce to tam z tobą zrobią porządek i resztą szkodników :)

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 9 lip 2020, o 15:23
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Oho a cóż to za ciemnogród i komentowanie wyroków Sądu? Wyroków Sądu się nie komentuje!!!!

Oho już Wolne Sądy złe.... :(

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 9 lip 2020, o 16:49
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
I tak ta zreformowana prokuratura wraz ze zreformowanym sądownictwem w 3,5 roku doprowadzili do wydania wyroku I instancji w gównianej sprawie, gubiąc po drodze dowody. Teraz jeszcze rok-dwa na II instancję plus jakaś kasacja, czy inna apelacja (nie jestem prawnikiem) i 7 lat jak z bicza strzelił. Tak właśnie wyglądają 'reformy' - wymiana ich leni, na własnych przygłupów.

Jeśli Trzaskowskiego nazywasz wydmuszką, to dla Dudy brak jest jakichkolwiek określeń - człowiek wyciągnięty z kapelusza przez Jarosława (kto słyszał o Dudzie przed kampanią 2015?), którego największą zaletą jest plastyczność. Jest to słup bez poglądów, który gra na najniższych instynktach dołów społecznych, suflowany przez sztab. Odbiera przyrzeczenia o 4 rano, zaprasza do TK komunistycznego prokuratora, nikt mu w obcych językach mówić nie będzie co ma robić. Ciekawe jak znosi fakt, że jego córce jednak mówią co ma robić? Ta prezydentura (razem z rządami partii) cofnęła nas społecznie o lata. Wyznaczamy nowe trendy w nowożytnej Europie: wybory bez wyborów i jednoosobowe debaty.

I żeby było jasne: Trzaskowski nie jest jakimś wybitnym mężem stanu a jego dotychczasowa prezydentura w Warszawie jakimiś specjalnymi sukcesami okraszona nie była. Ale uważam, że niemal każde zdanie wypowiadane przez Andrzeja jest obrazą dla inteligencji osób z minimum średnim wykształceniem.


           
Post 9 lip 2020, o 18:01
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Podsumujmy.

Jak ktoś na ulicy nie ustąpi pojazdowi uprzywilejowanemu na sygnale np. karetce przejazdu tylko się w niego wpierdoli i spowoduje obrażenia pasażerów nie powinien ponosić odpowiedzialności.

To rzekłem ja wykształcony oświecony Ritchie.

:lol:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 331  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi