Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 330  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Polska polityka


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 31 paź 2020, o 15:38
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
mateusz_szostek napisał(a):
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/koronawirus-w-polsce-w-starciu-z-zaraza-polskie-panstwo-skapitulowalo-analiza/bf4l3j9

Polecam artykuł.

Zwyczajne podsumowanie rządów tych nieudaczników w czasach covida.


Szkoda tylko, że jest taki długi (ile nieudolności tyle znaków), bo powinien go przeczytać każdy pelikan głosujący na socjalistów. Jednakże jestem pewien, że sam ten jeden artykuł jest dłuższy od wszystkiego, co w swoim życiu przeczytało pisowskie menelstwo. I jeden z drugim machnie ręką i powie tl;dr xDD popijając kolejny łyk Harnasia podanego przez żonę Grażynę, gładząc wąsa oglądając wiadomości.


:lol: :lol: :lol: Tak bym skomentował ten tekst prostaczku. Btw. dlaczego już nic nie mówisz o pedofilu Dudzie? Już Ci nie przeszkadza pedofil w pałacu prezydenckim? Niemieckie media tej kwestii swoich ratlerków już zwolniły z obowiązku szczekania, a teraz poszczuły czymś innym i z tym tutaj wpadłeś?


Przyjrzyjmy się temu gniotowi pisanemu pod z góry założoną tezę znaną niemieckich mediach dla Polaków od 30 lat. Kaczyński jest najgorszy i będzie jeszcze gorszy.

Pierwszy akapit o tym jak to Pis lekceważył wirusa i w ogóle nie był przygotowany by na koniec z rozczulającą szczerością przyznać, że

Cytuj:
Prawda jest jednak taka, że nikt na świecie nie spodziewał się takiej zarazy, jaką mogliby wymyślić tylko marni pisarze science fiction. I nikt nie był na nią gotowy, może poza kilkoma krajami Azji, które walczyły wcześniej z epidemią SARS.


Kolejny akapity o tym, że Kaczyński za wszelką cenę chciał przeprowadzić wybory. Oho to straszne. Kaczyński chciał przestrzegać Konstyytucji i w Konstytucyjnym terminie przeprowadzić wybory.

Autor jakoś tego nie wspomina, że te wybory musiały się odbyć bo inaczej kraj by został bez Prezydenta.

Autor jakoś nie wspomina iż PIS aby wyjść z tej sytuacji proponował różne bezpieczne warianty rozwiązania. Począwszy od propozycji Gowina zmiany konstytucji i przedłużenia kadencji prezydenta do 7 lat tak aby wybory mogły odbyć się za dwa lata. Odrzucone przez opozycje. Bezpieczne wybory kopertowe? Odrzucone przez opozycje. Co więc zdaniem autora należało zrobić? Nie przeprowadzać wyborów, łamać konstytucje i zostać bez Prezydenta?

Oczywiście autor nie wspomina o tym iż opozycja chciała przełożenia tych wyborów na jesień. Na właśnie teraz. Na ten okres pandemii. O tym jak Budka mówił iż ma ekspertyzy na temat tego iż ten wirus wtedy się skończy. Narzeka na to, że obóz władzy w lecie poluzował restrykcje i przeprowadził wybory. Cytuje iż mówili, że koronawirus jest w odwrocie. No i znowu nic o opozycji nie ma. Nie ma nic na temat tego, że nagle jak się udało 10 maja urżnąć wybory, koperty przestały być groźne i zaczęto zbierać podpisy dla Rafała. O wielkich wiecach Rafała nie wspomina. Nie wspomina w końcu o tym, że i opozycja chciała normalnych wyborów. Że wszystkie kraje na świecie poluzowały restrykcje. Otworzyły się. Ludzie se zaczęli jeździć na wakacje. I że w innych krajach również odbywały się wybory.

Nie to wszystko autor zapomina, tylko ten wredny Kaczyński dopełnił kosntytucji i przeprowadził w terminie wybory. SKANDAL :cenzura:. I rzekomo co? Przez to, że w lipcu przeprowadzono wybory dziś mamy więcej zachorowań? :mrgreen:

Reszta to już słodkie pierdzenie jak to w Polskiej służbie zdrowia jest źle. Czy tam w edukacji. Oczywiście autor nie wspomina kto przez 25 lat budował wspaniałą krainą zwaną III RP i sprawił, że ten kraj jest kompletnie nie funkcjonalny. Jak wszystko co państwowe traktowane w tym kraju jako niczyje. Miano to w dupie. Uwlaszczano się czy prywatyzowany. Nie przyszedł PIS w 2015 i wspaniale funkcjonująca służbę zdrowia zniszczył. Tak tak :mrgreen:

A btw. autor wspomina iż funkcjonujemy jak Szwecja i nie robimy lockdownu całego znowu jak inne kraje. ty zdaje się deklarowałeś się jako rzekomy zwolennik konfederacji, która pochwala ten tryb zachowania? Nagle jest zły? :lol:

No więc tyle na temat tego gniota z niemieckich mediów. Niech autor się nie martwi o miejsce Kaczyńskiego w historii. On ma je już zapewnione w bardzo godnym miejscu w przeciwieństwie do autora wędrującego po kolejnych niemieckich mediach dla Polaków.

Cytuj:
Jaki masz właściwie problem z art. 190? Potrafisz logicznie wyartykułować swoje myśli?


Odnosiłem to do wypowiedzi pani Pichowicz. Przesłuchaj ją to chyba wszystko będzie jasne. Nikt nie ma prawa oceniać i kwestionować wyroków TK. Wyroki TK są ostateczne i obowiązujące :wink:

PS. Hej Karolciu jakiś komentarz do słów dwóch wybitnich autorytetów III RP, świętych z świetych prof. Rzeplińskiego i prof. Zolla? :)

https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/14 ... kbiet.html
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/5232 ... noletnosci

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 31 paź 2020, o 17:19
 Re: Polska polityka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Ja bym się ze wstydu spalił, gdybym powoływał się na ten artykuł Stankiewicza - chłop jak widzę walczy o prym pierwszego wyjadacza mułu na dnie dziennikarskiego warsztatu.
Dawno tak stronniczego gniota nie czytałem, określenie tego jako [Analizy] urąga wszelkim standardom dziennikarstwa!
Wszystko pisane pod tezę, jeszcze brakowało 8 gwiazdek.
Oczywiście PiS - a w tym przypadku Kaczyński - wszystko zrobił źle i nie ważne, ze nikt w Europie z Covidem nie wygrał i nikt w Europie patentu na jego pokonanie nie posiada....

Ale zachęcam do zapoznania się z tym artykułem, jako przykładem sklasyfikowania skrajnej opinii jako [analizy], manipulowania faktami, przemilczaniu szerszego kontekstu problemu... itd...

Reasumując, tekst w sam raz dla odbiorcy o z góry określonych poglądach, który ten tekspkst zgodny z jego emocjami przyjmie bezkrytycznie.... Strach pomyśleć jak ten artykuł odbierze osoba, która jest zielona i bezkrytyczna - powstanie kolejna Karolcia czy inny taki...
Jakiś szostek faktycznie może takie linki wrzucać, ale kolejny raz w wykonaniu tego indywiduum jest to fake news jak poprzednio lub manipulacja jak teraz...


A moje pytanie jest nadal aktualne.
Jaką mamy alternatywę? Kto inny i dlaczego powinien rządzić....?
Jakoś nikt się nie kwapi z odpowiedzią?

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 31 paź 2020, o 19:44
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
mateusz_szostek napisał(a):

Dlaczego mnie to nie dziwi..

Zmykaj na wiadomości.

Opłać mi kablówkę to może zacznę oglądać i Wiadomości i Fakty. Dla mnie o zbędny wydatek,

karolcia napisał(a):
To po ponad 4 latach 500+ nadal nie działa? Szydło i reszta bandy przekonywali że zadziała pod tym względem

A ty karolcia co zrobiłaś dla kraju? Syndrom starej, bezdzietnej panny? Ile już lat na karku? Pora o jakieś dziecko się postarać, bo ja nie to czeka cię los Pawłowicz albo Lempart, choć ta pierwsza ma większe IQ niż Lempart i ty razem wzięte

karolcia napisał(a):
PiSowskie oszołomstwo niczego nie rozumie. Musiałbyś im mózgi sformatować, i to z trzykrotnym nadpisaniem po czym wgrać czysty system, wówczas istniałaby nadzieja.

Nie da rady. Próbowali formatować mózgi, gdy Uważam Rze niszczyli, do redakcji Wprost ABW wysyłali, z Grossa historyka robili, na Marszach Niepodległości w haśle "Bóg, Honor, Ojczyzna" faszyzm widzieli i ten prosty, prawicowy człowiek miał wystarczająco dużo rozumu, że się nie dał.


           
Post 31 paź 2020, o 23:29
 Re: Polska polityka
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2006, o 00:08
Posty: 219

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Oczywiście PiS - a w tym przypadku Kaczyński - wszystko zrobił źle i nie ważne, ze nikt w Europie z Covidem nie wygrał i nikt w Europie patentu na jego pokonanie nie posiada....

a z czym tu walczyc :roll: chyba z resztka dogorywajacej gospodarki bo o to w tym chodzi. bo chyba nie z wirusem ktory dla 95% spoleczenstwa jest niegrozny. statystyki sa takie ze 80% zdiagnozowanych przypadkoww polsce sa bezobjawowe, 15% to objawy lekkie, 2% objawy mocnej grypy, 2% to objawy ciezkie i 1% zgonow. sprawa jest prosta. lukaszenko zanim sfalszowal wybory stwierdzil ze bank swiatowy probowal wplynac na niego i bialoruskich politykow aby doszlo do wprowadzenia gospodarczych obostrzen horrendalna korzyscia majatkowa. to potwierdzil tez prezydent mozambiku. we wloszech rozpoczelo sie sledztwo w tej sprawie. pytanie czy i ile wzieli polscy politycy. i oczywiscie wlodarze innych panstw. bo jak jeden maz wszyscy poza nielicznymi panstwami podazaja jednym schematem pod czyims pregiezem.

Kamil napisał(a):
Niech autor się nie martwi o miejsce Kaczyńskiego w historii. On ma je już zapewnione w bardzo godnym miejscu

:wysmiewacz:
tak jak bylo z tuskiem tak bedzie z kaczynskim. historia bedzie krotka. zdrajcy pokolenia ktorych nikt nie zapamieta.

ja czekam na odpowiedz forumowych wyznawcow karakana o co chodzilo pisowi we wspolnym ukladzie lewicy i koalicji obywatelskiej z tym uderzeniem w rolnictwo piatka kaczora dla zwierzat. o co chodzilo ze tak wierna grupa pisowi jak rolnicy wyjechali traktorami na ulice. nie zrozumieli przekazu tvp ze zamkniecie poszczegolnych galezi rolnictwa bedzie dla nich dobre? a tylko niemieckie media w polsce i tvn i wyborcza ich zmanipulowaly ze az wyszli protestowac? :lol: czemu wszelkie pisuary nabraly w tej kwestii wody w usta. jak usprawiedliwia dzialanie pisu we wspolpracy z lewica i po :lol:


           
Post 1 lis 2020, o 12:08
 Re: Polska polityka
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 495

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
:lol: :lol: :lol: Tak bym skomentował ten tekst prostaczku.

Wiadomo. Tyle masz argumentów. :lol:

Kamil napisał(a):
Btw. dlaczego już nic nie mówisz o pedofilu Dudzie?

Ależ proszę bardzo. Twój (i niestety mój) prezydent Andrzej Dupa ułaskawił pedofila.

Kamil napisał(a):
Już Ci nie przeszkadza pedofil w pałacu prezydenckim?

O czymś nie wiem? Opowiedz.

Kamil napisał(a):
Niemieckie media tej kwestii swoich ratlerków już zwolniły z obowiązku szczekania, a teraz poszczuły czymś innym i z tym tutaj wpadłeś?

Niemieckie? Dziś twój niezależny idol publicysta Samuel Perreira sugeruje, że za onetem stoją Rosjanie. Zdecydujcie się więc ameby czy onet to w końcu Niemcy, czy Rosjanie.. Bo to już jest kabaret. :lol:

RATUNKU!! NIEMCY MNIE BIJOOOO!



Kamil napisał(a):
Przyjrzyjmy się temu gniotowi pisanemu pod z góry założoną tezę znaną niemieckich mediach dla Polaków od 30 lat.

I takie coś pisze fanatyk Wiadomości.xDD

Kamil napisał(a):
Kaczyński jest najgorszy i będzie jeszcze gorszy.

Brawo! W końcu! 4373 post i pewnie czwarty z prawdą w treści.

Kamil napisał(a):
Pierwszy akapit o tym jak to Pis lekceważył wirusa i w ogóle nie był przygotowany by na koniec z rozczulającą szczerością przyznać, że

Cytuj:
Prawda jest jednak taka, że nikt na świecie nie spodziewał się takiej zarazy, jaką mogliby wymyślić tylko marni pisarze science fiction. I nikt nie był na nią gotowy, może poza kilkoma krajami Azji, które walczyły wcześniej z epidemią SARS.

Aha. Więc pisiory wstający rzekomo z kolan sobie poradzili, czy o co chodzi?

Swoją drogą rozczulająca jest hipokryzja pisowskim ameb. Gdy im się w innych sprawach każe spojrzeć na świat/europę z ulewającą się pianą z ust szczekają, że gówno ich obchodzą inni, TO JEST POLSKA, NIE BĘDZIE NIEMIEC MUWIŁ NAM JAK ŻYDŹ. Natomiast gdy jest im wygodnie to od razu, jak pisowska ameba którą tu cytuję, za przykład podają europę/świat. Hipokryzja vs pisowskie ameby 4:0.

Kamil napisał(a):
Kolejny akapity o tym, że Kaczyński za wszelką cenę chciał przeprowadzić wybory. Oho to straszne. Kaczyński chciał przestrzegać Konstyytucji i w Konstytucyjnym terminie przeprowadzić wybory.

Ojej. Czyżby pisowska ameba znów pochwaliła się pisowską hipokryzją? Gdy nam wygodnie to konstytucji należy przestrzegać. Gdy nam niewygodnie, to MARIUSZ KIJ Z TĄ LEWACKĄ KONSTYTUCJĄ. Hipokryzja vs logika pisu wo.

Kamil napisał(a):
Autor jakoś tego nie wspomina, że te wybory musiały się odbyć bo inaczej kraj by został bez Prezydenta.

:lol:
Nie byłoby niczego. Na szczęście jest wybitny strateg nieuk Kaczyński, który by przejść z klasy do klasy w LO potrzebował pomocy komunistów.

Kamil napisał(a):
Autor jakoś nie wspomina iż PIS aby wyjść z tej sytuacji proponował różne bezpieczne warianty rozwiązania. Począwszy od propozycji Gowina zmiany konstytucji i przedłużenia kadencji prezydenta do 7 lat tak aby wybory mogły odbyć się za dwa lata.

Gowin? Ten Gowin na którego wtedy szczekałeś, że to zero i za momencik wybitny strateg nieuk Kaczyński "wypierdoli jego śmieszną partyjkę z koalicji"? :lol:
Przypomnij kim jest obecnie Gowin.

Kamil napisał(a):
Bezpieczne wybory kopertowe? Odrzucone przez opozycje.

Ale jakieś kumple Sasina nie żałują, to bankowo.

Kamil napisał(a):
Co więc zdaniem autora należało zrobić? Nie przeprowadzać wyborów, łamać konstytucje i zostać bez Prezydenta?

on go :cenzura: kopał z 3 razy nie, i on go :cenzura: wiesz, odruchowo machnął ręką, trafił go, :cenzura: wiesz, ten przyaktorzył i krajem zaczęli rządzić Niemcy. Na spółkę z rosyjskimi ukrytymi agentami naturalnie.

Kamil napisał(a):
Oczywiście autor nie wspomina o tym iż opozycja chciała przełożenia tych wyborów na jesień. Na właśnie teraz. Na ten okres pandemii.

Ale jak to? Skoro w lecie nie mieliśmy się czego bać, że sobie poradziliśmy z wirusem, to MIELI NIE WIERZYĆ PREMIEROWI?:o
Skoro w lecie już wygraliśmy, to na jesień wg logiki powinniśmy już być Mistrzem Polski i na lajcie przeprowadzić se wybory, tak? Czy nie?

Kamil napisał(a):
O tym jak Budka mówił iż ma ekspertyzy na temat tego iż ten wirus wtedy się skończy.

Tę ekspertyzę wydawała pewnie ta sama osoba, która nawinęła Morawieckiemu, że wirus jest w odwrocie.

Kamil napisał(a):
Narzeka na to, że obóz władzy w lecie poluzował restrykcje i przeprowadził wybory. Cytuje iż mówili, że koronawirus jest w odwrocie. No i znowu nic o opozycji nie ma.

Kabaret. Rządzi pis. Podejmuje decyzje na poziomie intelektualnym swoich wyborców, które (wow wow) okazują się być decyzjami debilnymi. I autor, który podsumowuje walkę rządu z wirusem ma strzelać w opozycję.

Za bardzo ci chyba wjechały wiadomości, skoro myślisz, że każdy powinien nieudolność tych matołów przerzucać na wszystkich tylko nie na tych, którzy podejmują decyzję. To tak nie działa, TO NIE JEST HIP HOP.

Kamil napisał(a):
Nie ma nic na temat tego, że nagle jak się udało 10 maja urżnąć wybory, koperty przestały być groźne i zaczęto zbierać podpisy dla Rafała.

Typowa dyskusja z pisowską amebą.

Ja: PiS jest zły, bo 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
pisowska ameba: OOOO a Budka to, a STARY TUSK W 2009 nie spuścił wody w kiblu i nie umył rąk.

Gówno mnie to obchodzi. Niedługo żeby obronić pis będziecie nam z Bolesławem Krzywoustym wyjeżdżać. Kabaret.

Kamil napisał(a):
O wielkich wiecach Rafała nie wspomina.

:lol:
Przecież pis mówił, że nie ma się czego bać. Że wirus jest w odwrocie. TO o co chodzi?

Swoją drogą Dupa miał jeszcze większe wiece. :lol:

Kamil napisał(a):
Nie wspomina w końcu o tym, że i opozycja chciała normalnych wyborów.

To w końcu chciała normalnych, czy na jesień. Ustalcie se jedną wersję na forum pelikan.pl i wróć, bo ciężko się dyskutuje, gdy w jednym poście masz już dwie wersje jednej akcji.

Kamil napisał(a):
Że wszystkie kraje na świecie poluzowały restrykcje. Otworzyły się. Ludzie se zaczęli jeździć na wakacje. I że w innych krajach również odbywały się wybory.

Już pisałem. Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz. HALYNA PRZYNIEŚ BAGNET.

Kamil napisał(a):
Nie to wszystko autor zapomina, tylko ten wredny Kaczyński dopełnił kosntytucji i przeprowadził w terminie wybory.

:osama:

Kamil napisał(a):
SKANDAL :cenzura:. I rzekomo co? Przez to, że w lipcu przeprowadzono wybory dziś mamy więcej zachorowań? :mrgreen:

Mamy więcej, bo wirus był wtedy w odwrocie. SENIORZY PRZYJDŹCIE TŁUMNIE.

Kamil napisał(a):
Reszta to już słodkie pierdzenie jak to w Polskiej służbie zdrowia jest źle. Czy tam w edukacji. Oczywiście autor nie wspomina kto przez 25 lat budował wspaniałą krainą zwaną III RP i sprawił, że ten kraj jest kompletnie nie funkcjonalny.

A w 1974...
To w końcu Polska wstała z kolan, czy nie? Czy znów wstała tam gdzie pisowskim amebom wygodnie?

Kamil napisał(a):
Jak wszystko co państwowe traktowane w tym kraju jako niczyje. Miano to w dupie. Uwlaszczano się czy prywatyzowany. Nie przyszedł PIS w 2015 i wspaniale funkcjonująca służbę zdrowia zniszczył. Tak tak :mrgreen:

A pamiętasz jak Gierek.. HO HO

Kamil napisał(a):
A btw. autor wspomina iż funkcjonujemy jak Szwecja i nie robimy lockdownu całego znowu jak inne kraje. ty zdaje się deklarowałeś się jako rzekomy zwolennik konfederacji, która pochwala ten tryb zachowania? Nagle jest zły? :lol:

Kabaret. Zamknijmy interesy Bogu ducha winnym Polakom. Grażyna, która handluje chryzantemami? :cenzura: TAM, CMENTARZE ZAMYKAMY dzień przed weekendem. Restauracje to czyje interesy? Niemców? A siłownie? Te pewnie sowietów. Przez tych matołów obrywa się tylko i wyłącznie Polakom.

Kamil napisał(a):
No więc tyle na temat tego gniota z niemieckich mediów.

Niemieckich? Wczoraj twój niezależny publicysta Sam Perreira stwierdził, że Onet jest rosyjski. Proszę wrócić na forum pelikan.pl i ustalić jedną wersję.

Kamil napisał(a):
Niech autor się nie martwi o miejsce Kaczyńskiego w historii.

Myślę, że się nie martwi o jego miejsce na śmietniku. Bardziej pewnie zatroskany jest o to ile jeszcze ten nieuk, który bez pomocy komunistów nie przeszedłby z klasy do klasy, zdąży jeszcze zepsuć.

Kamil napisał(a):
On ma je już zapewnione w bardzo godnym miejscu

Brata drugiego nie ma, więc nie sądzę, żeby i jego ktoś wcisnął na Wawel.

Kamil napisał(a):
w przeciwieństwie do autora wędrującego po kolejnych niemieckich mediach dla Polaków.

* czasami sowieckich, zależy jak nam w danej chwili wygodniej.

Kamil napisał(a):
PS. Hej Karolciu jakiś komentarz do słów dwóch wybitnich autorytetów III RP, świętych z świetych prof. Rzeplińskiego i prof. Zolla? :)

https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/14 ... kbiet.html
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/5232 ... noletnosci

O. To nagle Rzepliński Kamilowym autorytetem?xD Logika motzno.

Oho. Kolejny parasol na forum. :ninja:

weslake napisał(a):
Ja bym się ze wstydu spalił, gdybym powoływał się na ten artykuł Stankiewicza - chłop jak widzę walczy o prym pierwszego wyjadacza mułu na dnie dziennikarskiego warsztatu.
Dawno tak stronniczego gniota nie czytałem, określenie tego jako [Analizy] urąga wszelkim standardom dziennikarstwa!
Wszystko pisane pod tezę, jeszcze brakowało 8 gwiazdek.

Ok, ok.
Upadłem na lewe kolano po pierwszym zdaniu.
Po drugim byłem już na dwóch.
Po trzecim leżałem już krzyżem.
Nie dałem rady udźwignąć tych pisowskich argumentów. :oops:

weslake napisał(a):
Oczywiście PiS - a w tym przypadku Kaczyński - wszystko zrobił źle i nie ważne, ze nikt w Europie z Covidem nie wygrał i nikt w Europie patentu na jego pokonanie nie posiada....

Jak jeden mąż, każdy pisowiec ta sama śpiewka. :lol:

weslake napisał(a):
Ale zachęcam do zapoznania się z tym artykułem, jako przykładem sklasyfikowania skrajnej opinii jako [analizy], manipulowania faktami, przemilczaniu szerszego kontekstu problemu... itd...

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

weslake napisał(a):
Reasumując, tekst w sam raz dla odbiorcy o z góry określonych poglądach, który ten tekspkst zgodny z jego emocjami przyjmie bezkrytycznie.... Strach pomyśleć jak ten artykuł odbierze osoba, która jest zielona i bezkrytyczna - powstanie kolejna Karolcia czy inny taki...

Potwierdzam. LUDZIE, LUDZISKA TYLKO WIADOMOŚCI, TYLKO TVP INFO, TYLKO GAZETA POLSKA, I TYLKO NIEZALEŻNA.PL
POLAKU DO BRONI!1

weslake napisał(a):
Jakiś szostek faktycznie może takie linki wrzucać, ale kolejny raz w wykonaniu tego indywiduum jest to fake news jak poprzednio lub manipulacja jak teraz...

Fakenews? :lol: Pokaż paluszkiem w którym miejscu.

weslake napisał(a):
A moje pytanie jest nadal aktualne.
Jaką mamy alternatywę? Kto inny i dlaczego powinien rządzić....?
Jakoś nikt się nie kwapi z odpowiedzią?

Ktoś mniej chujowy np.

kamyk napisał(a):
Opłać mi kablówkę to może zacznę oglądać i Wiadomości i Fakty. Dla mnie o zbędny wydatek,

wiadomości to chyba można na tvp.pl oglądać, czy nie?

kamyk napisał(a):
Pawłowicz albo Lempart, choć ta pierwsza ma większe IQ niż Lempart i ty razem wzięte

:lol:
Ilorazu inteligencji nie ustala się na podstawie tego, że ktoś jest z pisu jbc.


@Boo
Żaden ci nie odpisze, bo we wiadomościach nie mówili, a i niezależni publicyści jak Tomasz Sakiewicz o tym nie pisali. Ale rolnicy na pewno są be. Albo są sterowani przez lewackie bojówki na które Trzaskowski dał hajs. Albo to rosyjscy szpiedzy wysłani przez samego Stalina Józefa.

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 1 lis 2020, o 13:45
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
szotek i karolcia - świetna byłaby z nich para. Ich dziecku daliby na imię - "***** ***"

Dziś aktem obywatelskiej odwagi ma być wypisanie bazgrołów na kawałku kartonu


           
Post 1 lis 2020, o 14:29
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
:lol: :lol: :lol: Tak bym skomentował ten tekst prostaczku.
Brawo, no brawo :peace: Cóż za piękny język PiSowskiej kultury.
Kamil napisał(a):
Btw. dlaczego już nic nie mówisz o pedofilu Dudzie? Już Ci nie przeszkadza pedofil w pałacu prezydenckim?
Nikt tutaj nie mówił ani nie sugerował że Duda jest pedofilem. Chyba że masz jakieś informacje, o których nie wiemy to śmiało podziel się z nami :mrgreen:
Kamil napisał(a):
Kolejny akapity o tym, że Kaczyński za wszelką cenę chciał przeprowadzić wybory. Oho to straszne. Kaczyński chciał przestrzegać Konstyytucji i w Konstytucyjnym terminie przeprowadzić wybory.

Autor jakoś tego nie wspomina, że te wybory musiały się odbyć bo inaczej kraj by został bez Prezydenta.
Kaczyński przestrzega konstytucji :wysmiewacz: Od kiedy? Niezły z ciebie zgrywus :tuptup: Nawiasem mówiąc po zamachu smoleńskim kraj został bez prezydenta. I co?
Kamil napisał(a):
Autor jakoś nie wspomina iż PIS aby wyjść z tej sytuacji proponował różne bezpieczne warianty rozwiązania. Począwszy od propozycji Gowina zmiany konstytucji i przedłużenia kadencji prezydenta do 7 lat tak aby wybory mogły odbyć się za dwa lata. Odrzucone przez opozycje. Bezpieczne wybory kopertowe? Odrzucone przez opozycje. Co więc zdaniem autora należało zrobić? Nie przeprowadzać wyborów, łamać konstytucje i zostać bez Prezydenta?
Z bandytami nie wchodzi się w układy. Wybory kopertowe? Chyba kpisz. Konstytucji nie trzeba było łamać, wystarczyło zadziałać tak, jak opisuje to konstytucja.
Kamil napisał(a):
Niech autor się nie martwi o miejsce Kaczyńskiego w historii. On ma je już zapewnione w bardzo godnym miejscu
Nie gadaj, na Wawelu? :wysmiewacz: Może jednak PiSowską wersję historii zachowajcie dla własnego grona, ciemny lud tego nie kupi.
Btw. Powiedz Kamilku, ale tak szczerze. Byłbyś w stanie zabić w obronie czci Jarosława Kaczyńskiego? Sądzę, że byłbyś...
O uklęknięciu przed obliczem wodza to nawet nie wspominam, jako że to oczywiste :mrgreen: :mrgreen:
Kamil napisał(a):
Nikt nie ma prawa oceniać i kwestionować wyroków TK. Wyroki TK są ostateczne i obowiązujące :wink:
Dyskutuje ktoś z tym i zaprzecza, iż wyroki TK są ostateczne i obowiązujące? Pokaż jakiś przykład. Zaś dyskutować o wyrokach chyba nic i nikt nie zabrania, prawda?
weslake napisał(a):
A moje pytanie jest nadal aktualne.
Jaką mamy alternatywę? Kto inny i dlaczego powinien rządzić....?
Jakoś nikt się nie kwapi z odpowiedzią?
PiS ma dalej rządzić.
kamyk napisał(a):
bo ja nie to czeka cię los Pawłowicz albo Lempart, choć ta pierwsza ma większe IQ niż Lempart i ty razem wzięte.
Bierz się za Kryśkę, może jeszcze nie jest za późno i będą z tego jakieś młode :kielb_pala:
Boo napisał(a):
ja czekam na odpowiedz forumowych wyznawcow karakana o co chodzilo pisowi we wspolnym ukladzie lewicy i koalicji obywatelskiej z tym uderzeniem w rolnictwo piatka kaczora dla zwierzat.
Zapytaj czy dostali już instrukcje jak mają szczekać, to mniej więcej ustalisz kiedy możesz liczyć na odpowiedź :biggrin:
kamyk napisał(a):
Dziś aktem obywatelskiej odwagi ma być wypisanie bazgrołów na kawałku kartonu
Protest bez zadym - to dla ciebie akt obywatelskiej odwagi jakichś frajerów. Ale jakby wpadli do któregoś biura PiS - to byliby już hołota, awanturnicy i bandyci? To może sam podpowiedz i określ jak ma wyglądać taki protest.

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 1 lis 2020, o 15:51
 Re: Polska polityka
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2006, o 00:08
Posty: 219

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
Zapytaj czy dostali już instrukcje jak mają szczekać, to mniej więcej ustalisz kiedy możesz liczyć na odpowiedź :biggrin:

to bedzie bardzo trudne do rozstrzygniecia przez forumowy elektorat pisu.
dziwne. w czasie protestow rolnikow nie bylo tu zadnego posta typu: HAHAHA. CZEKAM JESZCZE NA HASŁA ROLNIKOW WOLNE SADY (nie sądy). WOL-NE SA-DY WOL-NE SA-DY. HAHAHA

najprawdopodobniej proba uderzenia w galezie rolnictwa glosami pisu to byl majstersztyk gospodarczo-polityczny ktory pchnie do przodu polske gospodarczo o dwie dekady a kaczorowi zapewni miejsce w historii
natomiast
glosy poparcia lewicy i koalicji obywatelskiej tej ustawy to byl jedynie kwik swoloczy agentury niemieckiej i rosyjskiej, polskojezycznych sprzedawczykow ktorzy glosowali za likwidacja polskiego rolnika na rzecz mocodawcow z zachodu i wschodu

i to jest wlasnie ten kompromisj aborcji rolnictwa :wysmiewacz:


           
Post 1 lis 2020, o 22:26
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Boo, Szostek, karolcia - całym sercem jestem za tym, żebyście się znaleźli w radzie konsultacyjnej Lempart. NATYCHMIAST!!!


           
Post 1 lis 2020, o 23:39
 Re: Polska polityka
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2008, o 20:15
Posty: 27

Zobacz profil 
Tak jest z PiSem, to kłamcy do potęgi. Tacy pobożni niby a zamykają cmentarze, podczas gdy odbywają się protesty i to im nie przeszkadza.
W ogóle podejście do tematu "pandemii", rujnowaniu kraju tymi wszystkimi chorymi obostrzeniami to tutaj też jest zgodność między "patriotyczny" PISem i tymi "zdrajcami" z PO i Lewicy.


           
Post 1 lis 2020, o 23:42
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
Bierz się za Kryśkę, może jeszcze nie jest za późno i będą z tego jakieś młode

Ukochaną żonę już mam. Nie popiera tego protestu. Nie pasuje do niego choćby z tego powodu, że znam ją już tyle lat i ani razu nie użyła wulgaryzmu.
Wracając do ciebie - co dałaś Polsce jako kobieta? Jakieś dziecko chociaż?

karolcia napisał(a):
Protest bez zadym - to dla ciebie akt obywatelskiej odwagi jakichś frajerów. Ale jakby wpadli do któregoś biura PiS - to byliby już hołota, awanturnicy i bandyci? To może sam podpowiedz i określ jak ma wyglądać taki protest.

Dla mnie to drugi ciamajdan tylko w bardzo wulgarnej wersji.


           
Post 1 lis 2020, o 23:43
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
blonoklono napisał(a):
Tak jest z PiSem, to kłamcy do potęgi. Tacy pobożni niby a zamykają cmentarze,.

Co ma pobożność do odwiedzania cmentarzy? Na tych cmentarzach to nawet i niewierzący są pochowani.


           
Post 1 lis 2020, o 23:58
 Re: Polska polityka
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2008, o 20:15
Posty: 27

Zobacz profil 
Ma to że 1 listopada jest katolickie święto Uroczystość Wszystkich Świętych.


           
Post 2 lis 2020, o 00:02
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Beka. Post Mateusza_ Szostka jest odzwierciedleniem tego w jakim stanie znajduje się lemingoza i ich partie. Mam takie zadanie. Weście tego posta sobie wrzucie do worda i wyrzucicie z niego wszystkie ameby, pisiory, inne wulgaryzmy i marne ironie o niemieckości mediów tudzież nie przejściu z klasy do klasy Kaczyńskiego. Ile tam w ogóle zostanie tekstu 3 zdania? Z czego jedno nadające się do dyskusji?

Beka. Dziś na twiterku jeden z użytkowników wrzucił doskonałe podsumowanie tego z czym mamy do czynienia od kilku dniu

Cytuj:
Dziś na proteście w Zawierciu do mikrofonu dobrał się pijany żul i zaczął, jak to żul krzyczeć, "je.ć, w********ć, k***a", a tłum się zupełnie nie zorientował i zaczęli za nim skandować to samo. To jest dla mnie najlepsze podsumowanie tej rewolucji.


Abstrachuąc od tego czy to jest prawda czy nie. Tym ludziom poza wulgaryzmami spod budki z piwem nie zostało nic. kompletnie nic. Jbc, wpierd, pisiory, ameby Bóg wie co jeszcze. Mają oni coś do zaproponowania? Jakieś rozwiązania cokolwiek?

Porozmawiasz z nimi na poważnie na jakikolwiek temat? Na temat aborcji? Na temat tego, że powinna być to ostateczność gdyż jest po prostu mordowaniem niewinnych małych istot? Nie. Moja cipa moja sprawa. Odpieprzcie się od mojej cipki. I inne bla bla.

Zabrać tym ludziom TVN, który w iście znakomitym stylu wzbudza w nich złość, obrzydzenie do pisiorów i wszystkie partyjki i ich wyborcy zostaną z niczym. Poza tymi żółtymi paskami, kreowaniem atmosfery grozy, że ciągle coś się złego rzekomo dzieje i wzbudzaniem emocji przecież ci ludzie w żaden sposób nie są nic w stanie uzasadnić. Wystarczy zresztą tu i ówdzie zobaczyc wywiady z uczestnikami tych demostracji. Żulia rzucająca wulgaryzmami i tyle.

Pisze to od kilku lat. Jak znowu PIS w tej kadencji nic nie zrobi z tymi mediami to samo sobie wiąże bat na kolejne wybory i manipulacje typu ta z Dudą, która da paliwo tej żuli.

Wracając do meritum i tekstu Stankiewicza. Jak mówiłem w poście Szosta można się tylko odnieść do paru rzeczy.

Po pierwsze więc typowa żółć wzbudzona przez media do Kaczyńskiego jak to wszystko robi źle i nie przetłumaczysz najprostszych rzeczy. Ocenianianie ruchów Kaczyńskiego bez nakreślenia tła w jakich warunkach działał/działa jest typową manipulacją. Jest oczywiste dla każdego nie mającego w mózgu żółci iż nie działa w próżni, tylko w określonych warunkach, z określoną opozycją. Jakbyś nie zauważył od roku nie ma władzy nad senatem bo ma ją opozycja. I mu wszystko opóźnia o 30 dni. I jak chciał wprowadzić bezpieczny sposób przeprowadzenia wyborów tj. listownie to to zablokowali. I się sami tym chwalili.

Po drugie odrzucili propozycje przedłużenia Kadencji Prezydenta do 7 lat.

Po trzecie te wybory trzeba było przeprowadzić. Bo dopiero było klapanie jęzorem o łamaniu Konstytcji. Btw. żadnego punktu Konsytucji Kaczyński nie złamał. Jest to czarna propaganda kasty sędziowskiej i jej środowisk którą wyruchał z siodeł. Jeśli jest inaczej bardzo poproszę o wskazanie punktów konstytucji, które rzekomo złamał z uzasadnieniem.

Konkludując więc Kaczyński i jego środowisko szukało kompromisowego rozwiązania, które całkowicie odrzuciła opozycja. W tej sytuacji więc walenie w niego, że poszedł na normalne wybory, gdy trzeba było je przeprowadzić jest doprawdy zabawne. A co miał niby zrobić? Słucham rozwiązania? Masz jakieś poza wulgaryzmami? Typowe dla waszej formacji. To źle, tamto źle, tak nie, no to jak? Nic do zaproponowania. Tylko nie tak jak PIS. Zresztą to jest typowe dla III RP. Jak jakiś problem jest do rozwiązania i Kaczyński coś z tym chce robić to się przyznaje, że no tak to trzeba zrobić ale nie w ten sposób. Jak np. była z reformą sądownictwa. Każdy o tym wiedział od lat, w sondażach 80% ludzi mówilo, że jest tam syf, mówił choćby Kwiatokwski jako urzędujący min. sprawiedliwości na taśmach, że im się w dupach poprzewracało jak mu grozili strajkiem za wprowadzenie tego co każdy ma w pracy tj. ocenę wyników i mu grozili protestem. Przyszedł Kaczyński i mówi robimy. To oczywście to trzeba zrobić, ale nie tak.

Przechodzą dalej do artykułu. Walenie w Kaczyńskiego, Morawieckiego, Dudę, że przeprowadzili normalną kampanię i zachęcali swoich wyborców do pójścia do urn jest doprawdy typowe. Rozumiem, że opozycja, która po straszeniu ludzi, że koperty ich zabiją, nagle po wymianie kandydata mogła ruszyć do zbiórki podpisów, normalnej kampanii. Ale Pisiory nie!!! NIE MOGLI. PRZEZ NICH DZIŚ MAMY 20 TYS. ZAKAŻEŃ.

Kolejna typowa rzecz dla III RP. Wszyscy coś robią jest ok. Robią Pisiory Skandal. Ot weźmy np. obsadzenie swoimi ludźmi spółki skarbu państwa. Normalna rzecz w polityce. Robił każdy i będzie robił. Bo nie po to ktoś idzie do polityki, haruje w kampanii, żeby po wygranej swojej formacji nic z tego nie mieć. Wszyscy mogą ale PISIORY NIE.

Co do reszty. To jeśli chodzi o Rzeplińskiego i Zolla. Wytłumaczę Ci to w najłatwiejszy sposób, który może zrozumiesz. Jeśli twoja żona powie, że jesteś dobry w łózku. Nikogo to nie będzie obchodziło. A jeśli powie, że twój sąsiad jest to już jest news. To, że ludzie waszej strony Zoll i Rzepliński potwierdzają to co mówi druga strona zresztą to co mówi prawo, Konstytucja Iż aborcja jest morderstwem, a życie należy chronić to jest news. Notabene odważyli się, ale już ich uciszono i wywarto odpowiednią presję. I nie oznacza od razu, że są jakimiś autorytetami. Zacznij zresztą myśleć samodzielnie, a nie mieć autorytety, które będą za ciebie myśleć. Jak już zaczniesz to zrozumiesz i odkryjesz, że jak masz swoje przemyślenia to raz będziesz się z kimś zgadzał raz nie. Raz powiesz, że Budka ma rację, a raz powiesz, że Kaczyński ma rację. Wytresowano cie, że musisz mieć autorytety z którymi musisz się zgadzać w 100%, a pisiorom choćby mówili, że teraz gdy piszę tego posta jest noc i jest ciemno to będziesz wrzucał, że nie k.urwa jest zajebisty słoneczny dzień.

To tak nie działa. Zresztą tym przykładem o Europie potwierdzasz swój lemingowski styl myślenia. O k.urwa albo się zgadzamy z innymi krajami Europy Zachodniej we wszystkim, albo w niczym. Beka. Człowieku. Życie nie jest czarno białe. Są w europie zachodniej rozwiązania które warto przyjać, a które nie. Trzeba mieć swój tok myślenia, swój pomysł i się zastanowić, które z rozwiązań stamtąd warto do nas przenieść, a które nie.

Zresztą sam fakt iż użyłeś tego argumentu w odniesieniu do sytuacji Covida świadczy o twoim marnym poziomie intelektualnym. Zacytowałem zresztą za Stankiewiczem iż po prostu, żaden kraj na świecie nie spodziewał się, nie był przygotowany na pandemie. A ty to porównujesz do jakiś koncepcji czy rozwiązań z zachodu. Beka. Co u licha ma jedno z drugim? Chodziło oto, że mamy do czynienia z sytuacją wyjątkową, której nikt na świecie się nie spodziewał i nikt nie znalazł rozwiązania. Tyle beka.

Widzę, że jest tu jakieś oczekiwanie po Kaczyńskim, że ma być najmądrzejszy na świecie. No aż tak, że ma być nowym Dalajlamą i rozwiązywac problemy świata to nawet ja od niego nie oczekuje. Widze, że go cenicie bardziej niż ja. Głód w afryce też ma rozwiązać?

Ch.uj nikt się nie spodziewał pandemii, nikt na nią nie znalazł rozwiązania. Kaczyński też nie. O k.urwa jedziemy z nim. Jak to nie znalazł. Powinien. POWINIEN!

Do czego się tam miałem jeszcze odnieść? A można jeszcze do Niemieckich mediów. Polecam zgłębienie tematu instrukcji Dekana jak mają dziennikarzyki Ringer Angel Springer czyli Onetu, Neewsweka i czegoś tam jeszcze pisać o sprawach w Polsce. Trzeba mieć niebywałe deficyty wiedzy, aby nie wiedzieć iż określone poglądy, ideologie koncern Ringer Angel Springer promuje. A przede wszystkim niemiecke interesy.

Zresztą w dzisiejszym świecie w którym właściwie nie ma już mediów obiektywnych, a są tylko tożsamościowie tj. jedne wspierające poglądy prawicowe, a inne lewicowe robienie sobie marnych podśmiechujek z pisania prawdy o niemieckich mediach i wspieraniu niemieckich interesów i przyjaznych w Polsce ich kandydatów jest niebywałą naiwnością.

Polecam zastanowić się dlaczego w Niemczech żaden zagraniczny podmiot nie może być właścicielem jakiegokolwiek medium tj. telewizji, gazety, radia. No ciekawe dlaczego? Może dojdziesz do odpowiedzi.

A no i na sam koniec kwestia służby zdrowia i edukacji. Tam są zapóźnienia od 1989 roku. Syf był, jest i pewnie jeszcze będzie. PIS się z tym nie uporał jak każdy wcześniejszy przez ostatnich 5 lat. Ale to jak wyżej, walenie tylko w nich za słaby stan tych instytucji jest ponownie jedną wielką manipulacją.

To by było na tyle. Sam się dziwię, że na ten ściek poświęciłem tyle czasów.

Cytuj:
Brawo, no brawo :peace: Cóż za piękny język PiSowskiej kultury.


Oho. Karolcia się przypierdzieliła do prostaczka. Nie no nie wierzę. Od razu zaznaczam iż jest to tylko porównanie, nie osobisty atak, tudzież odnoszenie się do twojej płci. Ale to tak jakby k.urwa miała innemu wytykać brak moralności.

Cytuj:
Kaczyński przestrzega konstytucji :wysmiewacz: Od kiedy? Niezły z ciebie zgrywus :tuptup: Nawiasem mówiąc po zamachu smoleńskim kraj został bez prezydenta. I co?

J/w które punkty złamał. Czekam na odpowiedź. W Konsytucji określone jest co się dzieje jak Prezydent ginie. A masz gdzieś określenie co się dzieje jak wybory nie zostaną przeprowadzone?

Cytuj:
Dyskutuje ktoś z tym i zaprzecza, iż wyroki TK są ostateczne i obowiązujące? Pokaż jakiś przykład. Zaś dyskutować o wyrokach chyba nic i nikt nie zabrania, prawda?


Oho. Przez 30 lat słyszałem, że wyroków Sądów się nie komentuje, tylko się je wykonuje. Co to się zmieniło Karolciu? Poza tym ja nie widzę dyskusji, a próba siłowego wpłynięcia na decyzję TK i jej zmianę. Czyż nie oto chodzi w tych protestach? Wszyscy dookoła mówią, że TK nie mógł podjąć innej decyzji i w obowiązującym stanie prawnym tak jest.

Tak więc jedyną możliwością zmiany sytuacji jest.....o ups zmiana Konstytucji. Ale czy to nie wasze środowisko mówiło wiele razy no passaran nic nie można zmienić w tej fantastycznej konstytucji. No cóż, tak więc proszę ją teraz wykonywać, a nie siłowo próbować na sędziów, którzy ją wykonują wpływac.

PS. Na temat piątki dla zwierząt i jej skutków dla rolnictwa się nie wypowiadam bo na temat rolnictwa nie wiem nic. I nie specjalnie mam ochotę zgłębiać wiedzę w tym zakresie. Ale cóż widzę że nagle mamy tu wielu specjalistów od rolnictwa. Nagle mamy wielu przyjaciół tych chamów po podstawówce że wsi co wybrali nie tego co trzeba Prezydenta. Ciekawe naprawdę ciekawe.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 2 lis 2020, o 10:59
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Beka. Post Mateusza_ Szostka jest odzwierciedleniem tego w jakim stanie znajduje się lemingoza i ich partie. Mam takie zadanie. Weście tego posta sobie wrzucie do worda i wyrzucicie z niego wszystkie ameby, pisiory, inne wulgaryzmy i marne ironie o niemieckości mediów tudzież nie przejściu z klasy do klasy Kaczyńskiego. Ile tam w ogóle zostanie tekstu 3 zdania? Z czego jedno nadające się do dyskusji?

Zabawne, miałem zrobić dokładnie to samo, ale podczas czytania jego postu w połowie musiałem przerwać. Nie dało rady dalej. Kiedyś z postu karolci wyjąłem same wyzwiska i przekleństwa i trochę tego było. Po kilkuletnich obserwacjach doszedłem do wniosku, że antypisizm powinien być sklasyfikowany jako choroba psychiczna. Wczoraj ktoś mi podesłał filmik - "jedzie rowerzysta i pozdrawia inych "jeb** PiS" i ci mu odpowiadają.

Wulgaryzm, nienawiść i chamstwo, demolka i niszczenie kościołów, świętych figurek wyniesione do rangi cnoty. Co zabawne, to oni nic złego w tym nie widzą. Jakieś karakany, ameby i inne epitety. Pamiętam jak kilkanaście lat temu toczyliśmy tu różne spory na temat polityki m.in z Jaśkiem i innymi osobami. Było kulturalnie, dało się to czytać, ale teraz wpadło nowe pokolenie szostków i karolcii i zrobił się jeden wielki syf.


           
Post 2 lis 2020, o 12:49
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Cytuj:
Dziś na proteście w Zawierciu do mikrofonu dobrał się pijany żul i zaczął, jak to żul krzyczeć, "je.ć, w********ć, k***a", a tłum się zupełnie nie zorientował i zaczęli za nim skandować to samo. To jest dla mnie najlepsze podsumowanie tej rewolucji.
Rewolucja, próba obalenia władzy - to jest dokładnie narracja TVPiS. Ładnie trzymasz się słusznej linii :D
Kamil napisał(a):
Porozmawiasz z nimi na poważnie na jakikolwiek temat? Na temat aborcji? Na temat tego, że powinna być to ostateczność gdyż jest po prostu mordowaniem niewinnych małych istot?
Nie manipuluj i nie pajacuj. Ludzie protestują przeciwko naruszeniu kompromisu aborcyjnego wyrokiem TK, który zmusza w tym momencie do rodzenia martwych, zdeformowanych płodów, a nie dlatego że chcą się skrobać do woli.
Kamil napisał(a):
Zabrać tym ludziom TVN, który w iście znakomitym stylu wzbudza w nich złość, obrzydzenie do pisiorów i wszystkie partyjki i ich wyborcy zostaną z niczym. Poza tymi żółtymi paskami, kreowaniem atmosfery grozy
Zabrać szczujnię TVPiS, zaorać to w diabły i świat z miejsca stanie się spokojniejszy i piękniejszy. Pereiry i Kurskie niech wyją wniebogłosy :lol:
Kamil napisał(a):
Pisze to od kilku lat. Jak znowu PIS w tej kadencji nic nie zrobi z tymi mediami to samo sobie wiąże bat na kolejne wybory i manipulacje typu ta z Dudą, która da paliwo tej żuli.
Cenzura ci się marzy? Rynek mediów całkowicie pod kontrolą partii, jak za komuny? Czemu mnie to nie dziwi...
Jakie manipulacje były z Dudą?
Kamil napisał(a):
Btw. żadnego punktu Konsytucji Kaczyński nie złamał. Jest to czarna propaganda kasty sędziowskiej i jej środowisk którą wyruchał z siodeł. Jeśli jest inaczej bardzo poproszę o wskazanie punktów konstytucji, które rzekomo złamał z uzasadnieniem.
Wygląda na to, że w tej kwestii to w sumie nie zdążył, gdyż ustalono nowy termin. A propos wyborów kopertowych. Jeszcze w 2015 roku możliwe było głosowanie korespondencyjne, lecz PiS taką opcję skasował bodajże w 2016 roku, argumentując to... możliwymi fałszerstwami(!). No proszę: kilkadziesiąt tysięcy głosów korespondencyjnych to pole do popisu dla fałszerstw wyborczych - ale prawie 30 milionów kopert to już nie, wszystko uczciwe i nie ma możliwości żeby sfałszować :mrgreen:
Kamil napisał(a):
Kolejna typowa rzecz dla III RP. Wszyscy coś robią jest ok. Robią Pisiory Skandal. Ot weźmy np. obsadzenie swoimi ludźmi spółki skarbu państwa. Normalna rzecz w polityce. Robił każdy i będzie robił. Bo nie po to ktoś idzie do polityki, haruje w kampanii, żeby po wygranej swojej formacji nic z tego nie mieć. Wszyscy mogą ale PISIORY NIE.
Takiego zrzutu chamów na koryto, to w historii jeszcze nie było. Władza PO-PSL to zwykły żłobek przy wyczynach PiSiorów. Ci się nie czają.
Ahaaa, czyli uważasz że tak ma być i wszystko jest w porządku? Popierasz takie złodziejstwo? Brawo, no brawo! Czego innego się spodziewać po takim osobniku...
Kamil napisał(a):
Do czego się tam miałem jeszcze odnieść? A można jeszcze do Niemieckich mediów. Polecam zgłębienie tematu instrukcji Dekana jak mają dziennikarzyki Ringer Angel Springer czyli Onetu, Neewsweka i czegoś tam jeszcze pisać o sprawach w Polsce. Trzeba mieć niebywałe deficyty wiedzy, aby nie wiedzieć iż określone poglądy, ideologie koncern Ringer Angel Springer promuje. A przede wszystkim niemiecke interesy.
A dziennikarzom TVN też Niemcy coś każą? Jak to jest? :)
Kamil napisał(a):
Polecam zastanowić się dlaczego w Niemczech żaden zagraniczny podmiot nie może być właścicielem jakiegokolwiek medium tj. telewizji, gazety, radia. No ciekawe dlaczego? Może dojdziesz do odpowiedzi.
Nie kłam i nie rób z siebie durnia w ten sposób, zwyczajnie pieprzysz jak Sasin. W Niemczech nie ma żadnych takich ograniczeń co do kapitału zagranicznego; brytyjski koncern Mecom przejął udziały w wydawnictwie Berliner Verlag w 2005 roku, wydającym m.in. „Berliner Zeitung”. Z kolei grupa ProSiebenSAT.1Media AG została przejęta w 2006 roku przez anglo-amerykański fundusz inwestycyjny Permira and Kohlberg,Kravis & Co (KKR).
Kamil napisał(a):
Poza tym ja nie widzę dyskusji, a próba siłowego wpłynięcia na decyzję TK i jej zmianę. Czyż nie oto chodzi w tych protestach? Wszyscy dookoła mówią, że TK nie mógł podjąć innej decyzji i w obowiązującym stanie prawnym tak jest.
Niby kto miałby zmienić decyzję TK i w jaki sposób? Przyłębska ogłosiła to, co Kaczyński kazał. Pytaniem pozostaje czy Kaczyński sam to teraz wymyślił, czy ktoś go podpuścił. Jest to o tyle dziwne, że przecież naciski oszołomów od Rydzyka zbywał przez ładnych parę lat.
kamyk napisał(a):
Po kilkuletnich obserwacjach doszedłem do wniosku, że antypisizm powinien być sklasyfikowany jako choroba psychiczna. Wczoraj ktoś mi podesłał filmik - "jedzie rowerzysta i pozdrawia inych "jeb** PiS" i ci mu odpowiadają.
Nie wziąłeś pod uwagę, że ten antypisizm to tylko reakcja obronna organizmu na chorobę psychiczną zwaną PiSiorstwo? Idąc twoim tokiem rozumowania, to cały ruch antykomunistyczny za komuny był jednym wielkim ruchem osób chorych psychicznie :kielb_pala:
kamyk napisał(a):
Wulgaryzm, nienawiść i chamstwo, demolka i niszczenie kościołów, świętych figurek wyniesione do rangi cnot
Jaka demolka kościołów? Gdzie ty to widzisz? Nic takiego nie ma miejsca, poza kilkoma malunkami na samym początku, co zostało zresztą szybko zastopowane. Idź może do okulisty, może psychiatry i co istotne - na dzień dobry wyłącz TVPiS :hahaha:

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 2 lis 2020, o 13:52
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Rewolucja, próba obalenia władzy - to jest dokładnie narracja TVPiS. Ładnie trzymasz się słusznej linii

Z kogo durnia próbujesz zrobić? Jakie tam są hasła na tym proteście z głównym na czele. Jbc pis i wypierd pis. Co mówi pani Lampert organizatorka protestu? Że ostatecznym punktem protestujących jest dymisja rządu. To nie próba obalenia legalnej władzy?

Cytuj:
Nie manipuluj i nie pajacuj. Ludzie protestują przeciwko naruszeniu kompromisu aborcyjnego wyrokiem TK, który zmusza w tym momencie do rodzenia martwych, zdeformowanych płodów, a nie dlatego że chcą się skrobać do woli.


Bzdury. J/w. Wystarczy posłuchac pani Lampert czy Szojring Wielgus czy Nowackiej o co chodzi w tych protestach. Że już kompromis nikogo nie interesuje. Tylko chcą liberalizacji możliwości wykonywania aborcji. Zresztą wystarczy wejść na ich stronę http://strajkkobiet.eu/postulaty/

Really chodzi tylko o to by wrócić do kompromisu?

Cytuj:
Cenzura ci się marzy? Rynek mediów całkowicie pod kontrolą partii, jak za komuny? Czemu mnie to nie dziwi..

Rynek mediów w których telewizja i wspierające ją portale nie są opozycją wobec władzy i nawołują do jej obalenia. Rynek mediów w którym na okładkach przed wyborami gazeta nie daje strony tytułowej NIE GŁOSUJCIE NA PIS. Normalny rynek mediów w której media patrzą władzy na ręce i ją punktują, a nie są partyjną telewizją opozycji. A jej dziennikarze już godzinę po zatrzymaniu np. Giertycha nie widząc co jest w aktach i jakie są kwity wiedzą, że to prowokacja polityczna i dręczą niewinnego człowieka.

I nie odbijaj mi wahadłem do TVP. Nie raz nie dwa pisałem, że TVP również jest nie obiektywne tylko, że w drugą stronę. Dlatego trzeba zrobić z całością porządek.

Cytuj:
Wygląda na to, że w tej kwestii to w sumie nie zdążył, gdyż ustalono nowy termin. A propos wyborów kopertowych. Jeszcze w 2015 roku możliwe było głosowanie korespondencyjne, lecz PiS taką opcję skasował bodajże w 2016 roku, argumentując to... możliwymi fałszerstwami(!). No proszę: kilkadziesiąt tysięcy głosów korespondencyjnych to pole do popisu dla fałszerstw wyborczych - ale prawie 30 milionów kopert to już nie, wszystko uczciwe i nie ma możliwości żeby sfałszować


Nie zauważyłaś, że mamy do czynienia z wyjątkową sytuacją pandemii? I najważniejsze jest bezpieczeństow? Czyż to nie był główny zarzut w tekście Stankiewicza, że dla władzy Kaczyński narażał zdrowie ludzi?

Jaki był problem? Każda partia wysyła do komisji swoich przedstawicieli. Mężów zaufania. Można było wysłać ich jeszcze więcej w związku z tą sytuacją. Ba! Jak już się tak partia boi fałszerstw sami posłowie mogli komisji patrzeć na ręce. Wystarczyło chcieć. No ale jak się chciało urżnąć wybory, żeby zmienić kandydata. To cóż.

Cytuj:
Takiego zrzutu chamów na koryto, to w historii jeszcze nie było. Władza PO-PSL to zwykły żłobek przy wyczynach PiSiorów. Ci się nie czają.
Ahaaa, czyli uważasz że tak ma być i wszystko jest w porządku? Popierasz takie złodziejstwo? Brawo, no brawo! Czego innego się spodziewać po takim osobniku...

Bla bla. Wiadomo, że to co robi PIS TO TEGO JESZCZE NIDGY NIE BYŁO W WOLNEJ POLSCE. CZEGOŚ TAKIEGO TO SIĘ NAWET FILOZOFOM NIE ŚNIŁO.

Czy to pochwalam wsadzanie swoich ludzi na stołki? Nie. Ale nie jestem naiwniakiem i nie będę mówił I have a dream. To jest polityka. Taka jest polityka. Taki jest świat. Takie jest życie. Wszyscy to robią i będą robić. Ty byś też jakbyś zarządzała spółką wolałabyś na ważne stanowisko wsadzić kogoś kogo znasz i masz do niego zaufanie, a nie robić rzekomo obiektywne konkursy.

Cytuj:
A dziennikarzom TVN też Niemcy coś każą? Jak to jest?

Jak to powiedział Robert Mazurek dziennikarze są gorsi od polityków. Oni przynajmniej nie udają, że są obiektywni. Stacja ma określony profil poglądów, partii które wspiera i tak kreuje rzeczywistość.

Cytuj:
Nie kłam i nie rób z siebie durnia w ten sposób, zwyczajnie pieprzysz jak Sasin. W Niemczech nie ma żadnych takich ograniczeń co do kapitału zagranicznego; brytyjski koncern Mecom przejął udziały w wydawnictwie Berliner Verlag w 2005 roku, wydającym m.in. „Berliner Zeitung”. Z kolei grupa ProSiebenSAT.1Media AG została przejęta w 2006 roku przez anglo-amerykański fundusz inwestycyjny Permira and Kohlberg,Kravis & Co (KKR).


Aha aha. I dalej do nich należą czy już musieli zbyć udziały, bo żaden reklamodawca nie chciał się u nich reklamować, byli izolowani, sekowani, cała klasa polityczna wyraziła wobec tego sprzzeciw?

Cytuj:
Niby kto miałby zmienić decyzję TK i w jaki sposób? Przyłębska ogłosiła to, co Kaczyński kazał. Pytaniem pozostaje czy Kaczyński sam to teraz wymyślił, czy ktoś go podpuścił. Jest to o tyle dziwne, że przecież naciski oszołomów od Rydzyka zbywał przez ładnych parę lat.

Jak to kto? Kaczyński. Skoro wg. was rzekomo Kaczynski kazał jedną decyzję TK wydać, to teraz siłowo go chcecie zmusić, żeby ją zmienił.

Nikomu tam do głowy nie przyjdzie i nie przyszło, że również sędziowie TK wybrani nie przez PIS orzekli tak samo w tej kwestii. Co już wskazywałem Rzepliński i Zoll również to samo mówią na temat tego czy przerywanie ciąży ze względów eugenicznych jest zgodne z Konstytucją. I że po prostu nie jest

Tak więc jest to siłowa próba wpłynięcia na sedziów i zamach na konstytucję. Tak tak Karolciu. No tak jest. Nie zmyślam.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 2 lis 2020, o 15:27
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
Nie wziąłeś pod uwagę, że ten antypisizm to tylko reakcja obronna organizmu na chorobę psychiczną zwaną PiSiorstwo? Idąc twoim tokiem rozumowania, to cały ruch antykomunistyczny za komuny był jednym wielkim ruchem osób chorych psychicznie

Nie obrażaj ruchu antykomunistycznego, który o coś walczył. To była walka o wartości, bardzo często o życie swoich i najbliższych, a nie walka o dyskteki na ulicach. Ja wiem, że dla ciebie taki kloaczny język na ulicy jest ok, ale są inni, którzy są na nieco wyższym poziomie kultury. Chcesz sobie klnąć z małolatami to sobie wynajmijcie jakiś lokal i tam sobie urządzajcie drugi ciamajdan. Teraz już całkowicie a antypisowskich fanatyków puściły hamulce. Dziś jedna z dziennikarek Newsweeka zaczyna wywiad od pytania "Wkur***** się?" I nawet nie zostało to wykropkowane.

karolcia napisał(a):
Jaka demolka kościołów? Gdzie ty to widzisz? Nic takiego nie ma miejsca, poza kilkoma malunkami na samym początku, co zostało zresztą szybko zastopowane. Idź może do okulisty, może psychiatry i co istotne - na dzień dobry wyłącz TVPiS :hahaha:

Nazywasz to malunkami? Podaj adres to zostawie ci kilka malunków. Weź farbę i usuń te wszystkie malunki, przeproś spokojnych ludzi, którym przerwano Msze Świętą, zbierz pieniądze na odbudowę pominków - pomink Polski Walczącej, mural z gen. Rozwadowskim, krzyż ku czci pomordowanych przez niemieckiego okupanta, pomnik oddziału walczącego w Powstaniu Wielkopolskim?

Największy mit to hasełka o spotnanicznym proteście, który teraz próbują przejąć jakieś skrajnie lewicowe organizacyjki. BREDNIE!
Od początku wszystko organizowała Lempart i jej aborcyjne=lgbtqwerty friendly środowisko. Kazała blokować ulice - "kobiety" wychodziły, kazała blokować dom na Żoliborzu - słuchały się, kazała zebrać się pod sejmem - zbierały się. Niech te "kobiety" wysuną jakieś żądania, wyślą jakieś przedstawicielki. W Rzeszowie wszystko organizowała Lewica, Razem i miejscowa gwiazda lgbt Kubuś Gawron. Elektorat PO nie chce kompromisu abocryjnego. Nawet ty nie walczysz o "prawa kobiet" bo w tym kraju masz ich więcej niż mężczyzna.

PS. Ta, wiem, że zaraz na wszystko zareagujesz głupawymi emotikonkami, odzywkami na poziomie gimbazy oraz wstawką o Piotrowiczu i TVPis.


           
Post 2 lis 2020, o 15:40
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
Nie manipuluj i nie pajacuj. Ludzie protestują przeciwko naruszeniu kompromisu aborcyjnego wyrokiem TK, który zmusza w tym momencie do rodzenia martwych, zdeformowanych płodów, a nie dlatego że chcą się skrobać do woli.

Lempart i jej towarzycho od początku mówią o aborcji na życzenie. Lewica już zaczęła zbierać podpisy pod OPU legalizującym aborcję na życzenie do 12 tygodnia.
Pytanie - kiedy można mówić o człowieku? Zrobiłeś coś dla tego kraju? Urodziłaś dzieci?


           
Post 2 lis 2020, o 19:58
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Obrazek

Najnowsza okładka jednego z Niemieckich mediów.

Karolcia nam to będzie udowadniać że w tych protestach chodzi o powrót do kompromisu aborcyjnego, a nie o obalenie władzy.

Edyta podpowiada jeszcze ten link

https://www.onet.pl/?%3Futm_source=tw&u ... 07&utm_v=2

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 330  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi