Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 333  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Polska polityka


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 10 lip 2022, o 19:50
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Haha.

Tak myslalem.

-To wszystko przez nich! To wola o pomste do nieba co oni robia
- yy ale co robia?
- no nie widzisz co oni robia. No jezu jak mozna byc tak glupim
-yy no nie widze. Moglbys wytlumaczyc?
-ja pierdole jaki debil. Jezu jak mozna tego nie widziec.

Standard.

A i niestety mylisz sie menelowe+nie biore i te inne +. Natomiast podejrzewam ze ty jestes jednym z tych co dra jape jakie te menelowe+ skandaliczne a tu cyk jak ci sie dziecko urodzilo to prosiles lekarza zeby dzien wczesniej wpisal date urodzin co by bylo pinc zlotych wiecej menelowego a 1 dnia miesiaca wchodzi i sprawdza czy menelowe juz wplynelo.

Przez takich jak ty jest inflacja. Jakbyscie menelowego+ ktore przypomnijmy jest programem dobrowolnym nie brali to by pustego pieniadza na rynku bylo mniej. No ale jakos bez tego menelowego obejsc sie nie mozna.

Ps. Troche tolerancji dla odmiennosci. To ze ktos jest pedalem nie znaczy ze jest gorszy. Co za ciemnogrod z podkarpacia :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 10 lip 2022, o 20:23
 Re: Polska polityka
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2006, o 00:08
Posty: 219

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
jezu pajacu ty naprawdę myślisz, że jak będziesz w każdym wpisie pisał o podatkach o ich wyliczani to coś zmieni?

ty mi podatków i składek tłumaczyć nie musisz. już ci pisałem ja to rozumiem. ty zaś wciąż jak beton nie potrafisz zrozumieć, że dla mnie nie jest najważniejsze żeby podatki były jak najniższe. dotarło? Żebyś znowu po raz kolejny nie pisał ty zobacz ale tutaj jest tak czy siak.

służba zdrowia jest w tragicznym stanie. trzeba ja dofinansować. do tego właśnie służy składka zdrowotna.

nie wiem kto tu wyszedl na wiekszego pajaca :wysmiewacz:
chronologia byla jak ponizej
-ty pytasz kto w ostatnich 20 latach obnizyl pit
-ja odpowiadam ze na ostatniej obnizce nie ludzie skorzystaja nic bo obnizenie z 17 na 12 % przy nadchodzacym braku mozliwosci odliczenia skladki zdrowotnej jak bylo dotychczas spowoduje ze podatek zaplaci sie praktycznie na tym samym poziomie ( do tej pory przypomne podatek wynosil 17 % z mozliwoscia odliczenia 7,75 % skladki zdrowotnej )
-ty wpadasz i ni z gruchy ni z pietruchy: AAAAAAAAA!!!! Co do składki zdrowotnej to jazgot równoległy co? Zaraz będziesz tu pisał jak to służba zdrowia jest w zapaści. A jak się chce ją dofinansować to od razu płacz.
-ja ze chyba ostro pomieszales watki i ponawiam ze skladka bedzie wynosic tyle i tyle a tego nie bedzie mozna odliczyc wiec co da taka zmiana poza zmiana nazwy i ze chyba nie znasz dotychczasowego sposobu rozliczania pitu
-ty dalej AAAAA!!!!!!!! służba zdrowia jest w tragicznym stanie. trzeba ja dofinansować. do tego właśnie służy składka zdrowotna AAA!!!!


rece opadaja :wysmiewacz: po pierwsze co da obnizka i po co to bylo skoro w praktyce wszystko zostaje praktycznie po staremu :lol: po drugie sluzba zdrowia zostanie sfinansowana w ten sam sposob co do tej pory bo wysokosc podatku sie w zasadzie nie zmniejszy tylko przywdzieje inna nazwe. przeciez to nie byl powod niedofinansowania sluzby zdrowia ze placilo sie 17 % podatku i odliczalo sie 7,75 skladki zdrowotnej a teraz zaplaci sie 12 % i sie nie odliczy tej skladki :lol: ale mozesz napisac 3 raz AAAAAA!!!!!!! JAZGOT!!!!!!!! ROWNOLEGLY!!!!!!!!! SLUZBA ZDROWIA JEST NIEDOFINANSOWANA!!!!!! TRZEBA JA SFINANSOWAC ZE SKLADKI ZDROWOTNEJ!!!!!! JAK BYLA ODLICZANA OD PODATKU TO NIE BYLA DOFINANSOWANA A TERAZ BEDZIE Z CZEGO!!!!!!!!!

kabaret.


           
Post 10 lip 2022, o 21:03
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3146

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
A i niestety mylisz sie menelowe+nie biore i te inne +. Natomiast podejrzewam ze ty jestes jednym z tych co dra jape jakie te menelowe+ skandaliczne a tu cyk jak ci sie dziecko urodzilo to prosiles lekarza zeby dzien wczesniej wpisal date urodzin co by bylo pinc zlotych wiecej menelowego a 1 dnia miesiaca wchodzi i sprawdza czy menelowe juz wplynelo.


:wow:

Nie wierzę w to co czytam. Albo jesteś pijany, albo naćpany albo jedno i drugie. Los widzę strasznie Cię skrzywdził. Bierz może po pół tabletki albo nie pij co drugi dzień bo długo tak nie pociągniesz...
Nie no, mistrzostwo świata ten post :wysmiewacz:

_________________
Obrazek


           
Post 10 lip 2022, o 22:25
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
GoodLikE napisał(a):
Kamil napisał(a):
A i niestety mylisz sie menelowe+nie biore i te inne +. Natomiast podejrzewam ze ty jestes jednym z tych co dra jape jakie te menelowe+ skandaliczne a tu cyk jak ci sie dziecko urodzilo to prosiles lekarza zeby dzien wczesniej wpisal date urodzin co by bylo pinc zlotych wiecej menelowego a 1 dnia miesiaca wchodzi i sprawdza czy menelowe juz wplynelo.


:wow:

Nie wierzę w to co czytam. Albo jesteś pijany, albo naćpany albo jedno i drugie. Los widzę strasznie Cię skrzywdził. Bierz może po pół tabletki albo nie pij co drugi dzień bo długo tak nie pociągniesz...
Nie no, mistrzostwo świata ten post :wysmiewacz:


Mi ? nparawdę mi? To ja wchodze na forum i udowadniam, że jestem zajebisty bo mam kredyt? xD i płacze, że mi wzrosła rata bo mi w tvn powiedzieli, że to przez pis? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

jestes memem.

Cytuj:
rece opadaja :wysmiewacz: po pierwsze co da obnizka i po co to bylo skoro w praktyce wszystko zostaje praktycznie po staremu :lol: po drugie sluzba zdrowia zostanie sfinansowana w ten sam sposob co do tej pory bo wysokosc podatku sie w zasadzie nie zmniejszy tylko przywdzieje inna nazwe. przeciez to nie byl powod niedofinansowania sluzby zdrowia ze placilo sie 17 % podatku i odliczalo sie 7,75 skladki zdrowotnej a teraz zaplaci sie 12 % i sie nie odliczy tej skladki :lol: ale mozesz napisac 3 raz AAAAAA!!!!!!! JAZGOT!!!!!!!! ROWNOLEGLY!!!!!!!!! SLUZBA ZDROWIA JEST NIEDOFINANSOWANA!!!!!! TRZEBA JA SFINANSOWAC ZE SKLADKI ZDROWOTNEJ!!!!!! JAK BYLA ODLICZANA OD PODATKU TO NIE BYLA DOFINANSOWANA A TERAZ BEDZIE Z CZEGO!!!!!!!!!


Doprawdy jestes pewien, że pieniądze z PIT idą na to samo co ze składki zdrowotnej? Na pewno?

A Krzysiu Bosak na Prezydenta bo ma najlepsze kompetencje i wyksztalcenie.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 11 lip 2022, o 00:15
 Re: Polska polityka
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2006, o 00:08
Posty: 219

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Doprawdy jestes pewien, że pieniądze z PIT idą na to samo co ze składki zdrowotnej? Na pewno?

zacytowales moj wpis po czym zadales pytanie w stylu czy jestes pewien ze sedes przeczytane od tylu to na pewno sedes :wysmiewacz: to twierdzisz ze teraz nie placimy skladki zdrowotnej bo ja odliczamy od podatku i sluzba zdrowia jest niedofinansowana :lol: a jak juz nie bedzie odliczana od podatku to pojdzie na sfinansowanie sluzby zdrowia i bedzie bardziej dofinansowana :lol: ty naprawde w tej nieszczesnej kwestii podatkowej nie masz zielonego pojecia o czym piszesz :mrgreen: rozliczyles wogole jakis podatek w zyciu ? i tak. wszystko odbedzie sie po staremu jak dotychczas. do tej pory kazdy pracownik odprowadzal co miesieczna skladke zdrowotna ktora szla na sluzbe zdrowia. nie odliczalo sie przeciez samej fizycznej skladki zdrowotnej i nie zabieralo sie nic sluzbie zdrowia tylko w rozliczeniu pit odliczalo sie jej R-O-W-N-O-W-A-R-T-O-S-C pomniejszona o 1,25 % w zwiazku z czym placilo sie podatek dochodowy pomniejszony o wartosc odliczonej skladki :lol: teraz dokladnie bedzie tak samo. co miesieczna skladke dalej bedzie odprowadzal pracownik w ten sam sposob tylko ten sam pracownik w rozliczeniu rocznym pit od razu zaplaci podatek w nowym nizszym progu 12 % ale nie bedzie odliczal rownowartosci skladki zdrowotnej. wiec sluzba zdrowia bedzie wspolfinansowana dokladnie z tym samych skladek co do tej pory bo wszystko bedzie trafiac na te same konta w bardzo zblizonej wartosci co do tej pory :wysmiewacz:
chyba juz wiem skad ten pomysl na to zeby nie odliczac skladki zdrowotnej od pit. pewnie doktorowi jaroslawowi marksowi spore grono staralo sie wytlumaczyc to samo co ja teraz tobie a ten krzyknal ze sluzba zdrowia jest niedofinansowana i koniec z tym odliczaniem skladki :wysmiewacz:

Kamil napisał(a):
A Krzysiu Bosak na Prezydenta bo ma najlepsze kompetencje i wyksztalcenie.

a inflacja to nie wina pisu ( Kaczyński w Białymstoku: Nie twierdzę, że nasze działania nie wpłynęły na inflację )
p.s. andruszkiewicz lepszym kandydatem. moze mu cos cymanski z dworczykiem sypna ze swoich oszczednosci na kampanie


           
Post 11 lip 2022, o 10:52
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 587

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Spoko spok

1. pandemia i min. tarczami covidowymi i wypłacaniem ludziom kasy za darmo min. przedsiebiorcom
2. Wojna na Ukrainie i pomocą Ukrainie

należało po pierwsze pandemie olać, nie zamykać kraju, nie wprowadzać szczepionek etc. itd. i nie pomagać ukrainie.

Tak?

TAK!!!


           
Post 11 lip 2022, o 13:31
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
gdyby tak:

Obrazek

to tak.

A tak to nie ma jak.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 11 lip 2022, o 14:11
 Re: Polska polityka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1612

Zobacz profil 
Wasz wyścig o najgłupszego użytkownika w temacie jest pasjonujący.

_________________
***** ***


           
Post 11 lip 2022, o 16:13
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2243

Zobacz profil 
kamyk napisał(a):
i nawet w sprawach gospodarczych dogadywać się z Rosją kosztem Ukrainy. Realpolitik, a nie szabelkizm.
Ty tak na serio?
kamyk napisał(a):
- finansowanie darmowego sprzętu dla skorumpowanej armii Ukraińskiej (koszt 10 mld zł)
Nie wiem czy jest mocno skorumpowana czy tylko incydentalnie - na pewno przy armii kacapskiej to wzór uczciwości. Rozumiem że jesteś przeciwko pomocy Ukraińcom, bo to "nie nasza" wojna, a tak w ogóle to popierasz kacapów?
Boo napisał(a):
pewnie doktorowi jaroslawowi marksowi spore grono staralo sie wytlumaczyc to samo co ja teraz tobie
Z moim pytaniem o 23% VAT wyglądało to z Kamilkiem tak:
- dlaczego PiS od 2016 roku nie obniża VAT do 22%?
- to Tusk podwyższył w 2010!
- ale dlaczego od 2016 już dwu- a może i trzykrotnie PiS przedłużył czas stawki 23%?
- powiedz mi dlaczego w 2013 tusk nie obniżył?!
Liwer napisał(a):
Wasz wyścig o najgłupszego użytkownika w temacie jest pasjonujący.
Bo to stan umysłu jest :D

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 11 lip 2022, o 23:07
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
https://twitter.com/gen_brygady/status/ ... W44520G5Dg

takich filmików można by zrobić i 1000 na temat roznych tematów.

a potem typ bedzie cos pisal o Mateuszu na twiterze a durnie beda klaskac uszami.

Aha zapomniałbym.

Sądze, że jesli chodzi o pana Bansia to trzeba go wyprowadzić, trzeba jakis silnych ludzi wysłać, którzy go wyprowadzą i dadzą mu do zrozumienia, żeby opuścił gabinet.

Myślę, że panowie Tusk i Siemoniak nie będę mieli nic przeciw. Ba! Powinni być dumni, że ktoś skopiuje ich rozwiązania :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 11 lip 2022, o 23:55
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 587

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
i nawet w sprawach gospodarczych dogadywać się z Rosją kosztem Ukrainy. Realpolitik, a nie szabelkizm.Ty tak na serio?

Zgadzasz się z mitem polskiej polityki wschodniej, ostatnio potwierdzonej przez Morawieckiego, że nie ma suwerennej Polski bez suwerennej Ukrainy? Jeśli tak tzn ze nie mieszkasz w suwerennym państwie. Śmieszy mnie to jak wyznawcy kazań w TVN i TVP są przejęci przekazem z Ukrainy. Bardziej niż tysiące Ukraińców w wieku poborowym, wypoczywających w Polsce lub na plażach Turcji wspólnie z Rosjanami.
Realpolitik to coś czego nie kojarzy 99% wyznawców antypis. Wymachiwanie szabelką i babranie się w antypisowskim szambie.
karolcia napisał(a):
- finansowanie darmowego sprzętu dla skorumpowanej armii Ukraińskiej (koszt 10 mld zł)Nie wiem czy jest mocno skorumpowana czy tylko incydentalnie - na pewno przy armii kacapskiej to wzór uczciwości. Rozumiem że jesteś przeciwko pomocy Ukraińcom, bo to "nie nasza" wojna, a tak w ogóle to popierasz kacapów?

Zastanawiam się jak nasi dziadkowie rozróżniali Ukraińca od Rosjanina w szeregach Armii Czerwonej? Razem stanowili 85% składu narodowościowego. Po kiego ch*** lamentujesz z powodu wysokich cen paliw czy inflacji? Przecież tvn i cały antypisowski obóz ani słowem się nie zająknął aby wysmiac durną rządową propagandę o putinflacji. Kacapy? onuce? a idź babo spierd**** i tankuj i nawet po 20 złotych za litr, razem z liwerem jesteście trzy poziomy niżej niż najgłupszy pisior oglądający na klęczkach Holecką i Adamczyka. Pożyteczni idioci Kaczyńskiego. Z czystej antywiary wciąż lżysz na PiS a w kluczowych sprawach piszesz tym samym językiem.

Jeżeli to twoja wojną to jedź do Donbasu w którym trwają walki od 2014 roku, sam opłacę ci bilet.


           
Post 12 lip 2022, o 06:32
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 587

Zobacz profil 
Я, наприклад, не дуже розумію, чому з моїх податків будуть оплачувати медичні послуги для поляків, чи навчання за рахунок бюджету.


           
Post 12 lip 2022, o 08:31
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 587

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
gdyby tak:

Obrazek

to tak.

A tak to nie ma jak.

Co z tego będziemy mieć? Co dostaniemy w zamian za tę, graniczącą z poddaństwem, pomoc dla Ukrainy i Ukraińców? Póki co mamy inflację, wysokie ceny paliwa, kilka milionów obcych kulturowo ludzi i durną z założenia politykę wschodnią. Autorów bajeczek o tworzeniu Unii z krajem skorumpowanym i zepsutym, należy stawiać dziś zarzuty prokuratorskie - jest to sprzeczne z polską racją stanu. Wczoraj Polska odniosła sukces i prezydent Zeleński zapowiedział, że Polacy będę mieć ułatwienia w osiedlaniu się na Ukrainie - co akurat spotkało się z ogromną krytyką ze strony........ zwykłych Ukraińców. Kilka dni temu dostaliśmy przykład ile z tego będziemy mieć - Niemcy i Francuzi dostali propozycję odbudowy terenów Ukrainy które są w rękach Ukraińców, Polska ma dostać tereny w pełni kontrolowane przez Rosjan. Ukraina zawsze dążyć będzie do sojuszu z Niemcami, prędzej czy później oligarchowie ukraińscy doagadają się z rosyjskimi, a my zostaniemy z obciążającymi nas kosztami pomocy socjalnej dla milionów Ukraińców.
Bajeczki o to, że Ukraińcy zabijają Rosjan i tym samym ratują Polsę przed napaścią należy włożyć między bajki i serwować takim frajerom jak karolcia i Liwer. W samym Kijowie Ukraińcy bawią się w najlepsze.


           
Post 12 lip 2022, o 13:13
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2243

Zobacz profil 
kamyk napisał(a):
Co z tego będziemy mieć? Co dostaniemy w zamian za tę, graniczącą z poddaństwem, pomoc dla Ukrainy i Ukraińców? Póki co mamy inflację, wysokie ceny paliwa, kilka milionów obcych kulturowo ludzi i durną z założenia politykę wschodnią.
Inflacja to wynik pomocy dla Ukrainy i tego, że Rosja nie wjechała tam jak nóż w masło?
kamyk napisał(a):
Autorów bajeczek o tworzeniu Unii z krajem skorumpowanym i zepsutym, należy stawiać dziś zarzuty prokuratorskie - jest to sprzeczne z polską racją stanu
Jakie bajeczki i jak ta Unia miałaby wyglądać? Serio pytam, jako że najwyraźniej oczekujesz penalizacji teoretycznych rozważań w ramach wolności słowa i poglądów.
kamyk napisał(a):
Kilka dni temu dostaliśmy przykład ile z tego będziemy mieć - Niemcy i Francuzi dostali propozycję odbudowy terenów Ukrainy które są w rękach Ukraińców, Polska ma dostać tereny w pełni kontrolowane przez Rosjan. Ukraina zawsze dążyć będzie do sojuszu z Niemcami, prędzej czy później oligarchowie ukraińscy doagadają się z rosyjskimi, a my zostaniemy z obciążającymi nas kosztami pomocy socjalnej dla milionów Ukraińców.
Niewątpliwie powinniśmy mieć udział w zbieraniu owoców. To już zadanie rządzących aby jak najlepiej zadbać o te polskie interesy. Ale jak czytam, że to koordynować ma Sasin, to już współczuję Ukraińcom... :D
kamyk napisał(a):
W samym Kijowie Ukraińcy bawią się w najlepsze.
Jasne, wystrzałowe i bombowe dyskoteki pomiędzy alarmami...
kamyk napisał(a):
Bajeczki o to, że Ukraińcy zabijają Rosjan i tym samym ratują Polsę przed napaścią należy włożyć między bajki i serwować takim frajerom jak karolcia i Liwer. W samym Kijowie Ukraińcy bawią się w najlepsze.

kamyk napisał(a):
a idź babo spierd**** i tankuj i nawet po 20 złotych za litr

kamyk napisał(a):
Jeżeli to twoja wojną to jedź do Donbasu w którym trwają walki od 2014 roku, sam opłacę ci bilet.
Jak stwierdził jeden z moich znajomych wojskowy, tylko głupiec nie ogarnia tej prostej rzeczywistości - jeśliby Ukraina bez tej pomocy z zewnątrz padła w ciągu kilku dni, to dziś mielibyśmy ponad 1000 km granicy de facto z Rosją. Mało tego, wielce prawdopodobnym jest iż w ogniu byłyby w tym momencie państwa bałtyckie. Ty wówczas płaciłbyś po 25 zł za litr paliwa, ponieważ euro kosztowałoby z 8 zł, dolar pewnie 9 zł zaś ropa jakieś 180 dolców. Sam zresztą miałbyś już przydział w WKU, no chyba że masz kat. E.
Na szczęście to nie jest nasza wojna, ale jeśli nie rozumiesz że Ukraina walczy również dla nas to niestety twoje horyzonty są mocno zawężone. Odpowiedz teraz wprost: stoisz po stronie Ukrainy czy Rosji?

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 12 lip 2022, o 13:59
 Re: Polska polityka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1612

Zobacz profil 
On stoi po stronie rozumu XIV wiecznego chłopa. Przecież większych głupot niż jego ostatnie wyczyny to w tym wątku nie czytałem. Jaskrawy przykład co robi internet z podatnym na manipulacje móżdżkiem. Nie życzę Polsce wojny, ale jakaś zawieruszona bomba mogłaby mu uderzyć w ścianę i rozerwać kilka kończyn, skończyłoby się robienie z siebie idioty.

Daj znać kamyk ile mi życia pozostało po 3 dawkach, bo nie wiem czy pisać już testament.

Obrazek

_________________
***** ***


           
Post 12 lip 2022, o 14:25
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 587

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
Inflacja to wynik pomocy dla Ukrainy i tego, że Rosja nie wjechała tam jak nóż w masło?

Kilkanaście a nawet i więcej mld złotych nie wzięło się znikąd. Tutaj nie ma hokus pokus czary mary i bum cyk nagle mamy dolary.
karolcia napisał(a):
Jakie bajeczki i jak ta Unia miałaby wyglądać? Serio pytam, jako że najwyraźniej oczekujesz penalizacji teoretycznych rozważań w ramach wolności słowa i poglądów.

Poczytaj Budzisza i innych marzących o nowej polityce jagiellońskiej.
karolcia napisał(a):
Niewątpliwie powinniśmy mieć udział w zbieraniu owoców. To już zadanie rządzących aby jak najlepiej zadbać o te polskie interesy. Ale jak czytam, że to koordynować ma Sasin, to już współczuję Ukraińcom... :D

Ukraina zawsze dążyłą ku Niemcom i tak też będzie teraz. Zeleński jest mniejszym frajerem niż Duda i Tusk dlatego, wysysa ile się da - w zamian posyła m.in Melnyka aby dawać polskim władzom pstryczka w nos.
karolcia napisał(a):
Jasne, wystrzałowe i bombowe dyskoteki pomiędzy alarmami...

Istnieje coś takiego jak kamery live, to że tobie jest wpajany do głów obraz non stop bombardowanego Kijowa niczym Warszawy w czasie PW44 świadczy tylko o twojej głupocie i naiwności.
karolcia napisał(a):
Jak stwierdził jeden z moich znajomych wojskowy, tylko głupiec nie ogarnia tej prostej rzeczywistości - jeśliby Ukraina bez tej pomocy z zewnątrz padła w ciągu kilku dni, to dziś mielibyśmy ponad 1000 km granicy de facto z Rosją.........
Na szczęście to nie jest nasza wojna, ale jeśli nie rozumiesz że Ukraina walczy również dla nas to niestety twoje horyzonty są mocno zawężone. Odpowiedz teraz wprost: stoisz po stronie Ukrainy czy Rosji?

Czułaś to samo siedem, cztery, dwa lata temu, że Ukraina walczy za twoją wolność???????? KOnflikt na wschodzie Ukrainy z większym i mniejszym natężęniem trwa już od 2014 roku. Tylko że przez siedem lat media w Polsce zajmowały się czymś zupełnie innym. Kilka miesięcy temu Rosji wystarczyła granica z Polską w obw kaliningradzkim oraz przez Białoruś. Poza tym czego się boisz? Przecież od kilku miesięcy karmiona jesteś przekazami, że Ruskim cyganie kradną czołgi, stara baba zestrzeliłą rosyjskiego drona słoikiem ogórków, nastolatek namierzył rosyjski oddział, ruscy żołnierze błagają o pracę przy zbieraniu truskawek, a w użyciu są pojazdy z czasów marszałka Żukowa.

Pytanie o to za kim jesteś jest głupie. Nie muszę być za nikim, tylko patrzę na polski interes. Gardzę podjaranymi dużymi chłopcami, którzy marzą o tym, żeby pchać się na siłę do wojny? Wtedy tacy jako pierwsi będą spieprzać, kto wtedy stanie do obrony? Liwer ?????? :biggrin:


           
Post 12 lip 2022, o 14:28
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 587

Zobacz profil 
Liwer napisał(a):

Daj znać kamyk ile mi życia pozostało po 3 dawkach, bo nie wiem czy pisać już testament.

Twoje ciało, twoja sprawa co z nim sobie robisz. Jak minę czasem żuła to nie wciskam mu na siłę kazania o szkodliwości alkoholu na jego zdrowie. Jego problem. Trzecia dawka dopiero??? Mało . Frajer. atb


           
Post 12 lip 2022, o 16:10
 Re: Polska polityka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1612

Zobacz profil 
Ale ja pytam konkretnie. Co się stanie z moim organizmem. Na pewno masz jakieś badania, przecież nie robisz z siebie idioty, prawda?

"Gardzę podjaranymi dużymi chłopcami, którzy marzą o tym, żeby pchać się na siłę do wojny? Wtedy tacy jako pierwsi będą spieprzać, kto wtedy stanie do obrony? Liwer ?????? :biggrin:"

Kto się pcha do wojny? Wiemy przynajmniej kto by donosił dla własnego interesu. :)

Ty w ogóle kretynie nie rozróżniasz wojny medialnej (jak np. Cyganie czy babcia z dronem) którą Ukraińcy rozgrywają znakomicie, od tego, że ci wpada rakieta wystrzelona z Białorusi do domu i zabija twoje małe dziecko. Pytam poważnie, czy ty jesteś skończonym idiotą czy to jakieś narkotyki?

Kamery live pokazują normalne życie w Kijowie... No ja pierdole. To względnie normalne życie toczy się m.in. dlatego, że ukraińska armia otrzymała należyte wsparcie. No co to jest za argument, brak słów. Odstaw internet bo te szurskie strony cie zrujnują do reszty.

Dodałbym jeszcze, że obecny poziom dozbrojenia Ukrainy oraz morale ich wojska sprawia, że trzymanie z nimi, to jest aktualne realpolitik.

_________________
***** ***


           
Post 12 lip 2022, o 18:57
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 587

Zobacz profil 
Liwer, pytasz co się stanie? Już się stało. Ludzie na murach malują lub w swoim podpisie na forach umieszczają złote myśli, cytaty pisarzy, słynne maksymy typu Semper Fidelis albo zwykle kocham Jolkę. Ty umieściłeś osiem gwiazdek co charakteryzuje współczesnych troglodytów. Ok?!

Coś piszesz o donosach? Ty jako zwolennik antypis? :)

Wojna informacyjna jest wtedy gdy Rosjanie wkraczaja do ukr miejscowości i kręcą scenki jak dostarczają lokalnej ludności jedzenie i leki, albo jak Ukraińcy w Buczy pokazują ciała pomordowanych. Newsy typu baba ze słoikiem albo rozciągająca się na 60 km kolumna rosyjskich wojsk zmierza w stronę Kijowa to newsy dla czytelników pudelka, faktu albo szkła kontaktowego.

Jakie jest prawdopodobieństwo że rakieta wystrzelona z Białorusi wpadnie do domu w Rzeszowie albo6do domu w Kijowie. Oblicz.

Potem ci pokaże mapkę strat ludności cywilnej na Ukrainie od lutego. Zobaczysz sobie wtedy, że życie we Lwowie niczym się praktycznie nie różni od życia w Krakowie. No może tym że Ukraińców w Krakowie jest więcej. Pełno młodych Ukraińców w wieku poborowym swietnie się bawi w PL knajpach a ty i karolcia piszecie o Ukraińcach jak o Chrystusach Narodów


           
Post 12 lip 2022, o 20:23
 Re: Polska polityka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1612

Zobacz profil 
Przeczytaj tłumoku o co zapytałem i odpowiedz na pytanie, zamiast robić kolejne kretyńskie uniki sponsorowane przez rubelki.

_________________
***** ***


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6648 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 333  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 141 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi