Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243 ... 330  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Polska polityka


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 30 sie 2022, o 18:21
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Liwer napisał(a):
Nie no, ten kamyk to musi być jakiś kosmita z innego wymiaru, przecież nie da się być aż tak głupim. :D Logika tych wysrywów nadaje się na mema.

Rozumując Karolcią - liwerku ty banderowski kacapie. Poza tvn też jest życie.
Twój jest bardzo prosty:
Szczepionki chronią przed covid, Ukraina chroni przed Rosją " Wyłączysz Jankowskiego i Feusette i będzie dobrze.


           
Post 30 sie 2022, o 22:19
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
Cytuj:
boo, nie chce mi się wierzyć, że jesteś kolejnym dorosłym facetem w tym wątku, który nie rozumie tego co czyta, więc stawiam, że poprzedni post to jakiś tymczasowy defekt umysłowy

:hahaha: patrzac na jego wpisy to raczej nie tymczasowy :hahaha:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 31 sie 2022, o 02:53
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
FIS napisał(a):

I rzeczywiście nie będzie niczego. Znów kompromitacja. Z tych 1,6 mln euro to za miliona wylicytował jakiś Francuz z żółtymi papierami :mrgreen: Jakby go w porę nie zbanowano, to jeszcze większy skandal by z tego wyszedł :hahaha:
https://www.eska.pl/lublin/pride-of-pol ... -DLUw.html

kamyk napisał(a):
Pan Onuca nie znaju Olszański, Pan Onuca nie ogląda tvn.
Pan Onuca bardzo dobrze znaju Olszańskiego vel Jabłonowskiego ksywa Jaszczur.
kamyk napisał(a):
Karolcia, liwer - "tatko wasz Bandera lalalala "
Za dużo denaturatu chlacie panie Onuca. W sumie to fajnie jakby to był z tej dostawy, co ostatnio na Śląsku wybił trochę meneli :D

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 31 sie 2022, o 03:33
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
coś tam, coś tam

Wyślij foto. Znajdę ci tu na wakacjach jakiegoś męża z Rosji albo Ukrainy. Szpetni, okropni, tępi. W sam raz dla ciebie
Wielka kontrofensywa,,,, szumnie ogłosili nowinę dla głupiutkich panienek. Kilkanaście godzin później, ratowanie się artykułami _ eksperci studzą emocje.
Tyle się dzieje co w siedziemdziesiatym dniu czy sto czternastym. W Kijowskich knajpach tymczasem biorą na siebie bomby co to mają spadać na głowy pustych panienek z Polski.


           
Post 31 sie 2022, o 14:25
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
Czy ja coś napisałam o wielkiej kontrofensywie? Ty uważasz że Ukraińcy będą atakować w stylu Żukowa czy Świerczewskiego?
PS. Co ty się tak blisko ruskich chłopców tak kręcisz, krewnych szukasz? :D

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 31 sie 2022, o 15:00
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Daj już sobie spokój z tym uderzaniem po rodzinie, ok? Nie idź drogą prymitywnych Turskich z telewizji, którzy napuszczają cie do wyzywania innych. Zresztą po waszej 8*iq stronie to potrzebne niemal jak tlen. Prawda jest taka że od kilkunastu dni zaczęli wam sprzedawać wielką kontrofensywę, a od miesięcy serwują przekaz o bohaterskich Ukraińcach którzy jako cały naród walczy z okupantem. A tak nie jest, czego dowodem jest widok młodych byczków bawiących w polskich knajpach i m.in kijowskich.

Wiesz jak śmiesznie brzmią twoje wypociny zarzucające komuś prorosyjskosc? Przecież to Twoi idole wprowadzali politykę wielkiego resetu z Moskwą, twój premier Tusk nazywany był przez rosyjskie media "naszym czlowiekiem w Warszawie", agent SB przygotowywał wylot polskiej delegacji do Smoleńska, twoja gazeta organizowała akcje "zapal znicz na grobach czerwonoarmistow" chowaliście z honorami ludzi Moskwy i ich agentów : Jaruzelskiego, chroniliscie długie ramię Moskwy czyli WSI, za autorytety robią u was stalinowscy cenzorzy, agenci ppr i propagandyści z KBW jak Turski i Baumann. Nie wspomnę o parasolu ochronnym dla katow i morderców sądowych Pikeckiego, Nila, Inki czy Zapory


           
Post 31 sie 2022, o 21:35
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
Cytuj:
Obrazek

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 2 wrz 2022, o 00:11
 Re: Polska polityka
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2006, o 00:08
Posty: 219

Zobacz profil 
Liwer napisał(a):
boo, nie chce mi się wierzyć, że jesteś kolejnym dorosłym facetem w tym wątku, który nie rozumie tego co czyta, więc stawiam, że poprzedni post to jakiś tymczasowy defekt umysłowy.

przyznam ze twoje posty sa coraz bardziej-nie wiem jak to nazwac irracjonalne lub po prostu coraz glupsze. nie niosa ze soba zadnej tresci. zadnej merytoryki do ktorej mozna by sie logicznie odniesc. taka mowa trawa jakbys sam nie rozumial co czytasz i co piszesz. i pisal zeby tylko pisac. dlatego sprobuje odpowiedziec podobnie.
nie wiem zreszta czy powinienes pisac teksty o jakims defekcie umyslowy bedac jednoczesnie autorem bezsprzecznie najbardziej absurdalnego twierdzenia w historii tego tematu:
obawiasz się każdego działania ze względu na ryzyko ataku przez Rosję, mimo iż nawet randomowy użytkownik flightradar wie, co i gdzie się dzieje
ja powtorze swoje pytanie bo nie wiem czy nie rozumiesz tego co czytasz czy masz jakis tymczasowy defekt umyslowy czy celowo probujesz unikac odpowiedzi wiec zadam je jeszcze raz: skoro dzialania rosji nie stanowily zagrozenia dla polski czego dowiedziales sie z flightradar to w jakim celu polska angazowala sie w wojne w tak duzym stopniu?

Liwer napisał(a):
Dlatego pytam raz jeszcze: co mówią w nieformalnych rozmowach dowódcy, którzy mają zakaz wypowiadania się do mediów? Myślę, że wszyscy jesteśmy bardzo ciekawi.

zebys dalej ogladal tvp, polsat, tvn. wtedy bedziesz spokojniejszy bo nie bedziesz musial wychodzic poza swoja banke i uslyszysz to co chcesz. i na kazda tresc spoza tej banki nie bedziesz musial reagowac ze to teoria spiskowa.
nieco cie tylko naprowadze : gdybys 5 lat temu uslyszal ze od czasu przewrotu na majdanie i wojny w donbasie brana jest pod uwage realnosc konfliktu zbrojnego w europie srodkowo wschodniej ktora bedzie osia pomiedzy usa a strona rosja,chiny-a niewiadoma pozostaje skala i stopien w jakim obejmie polske to bys reagowal dokladnie tak samo jak teraz na wszystkie doniesienia ktore nie zgadzaja sie z tymi medialnymi : memy, kosmici, wysrywy, fake newsy i ze to wogole nierealne, ktos ma defekt umyslowy twierdzac ze cos takiego jest mozliwe bo zyjemy w swiecie pokoju oraz sojuszy i smieszne jest ze ktos widzi zagrozenie wojenne bo z flightradar kazdy przecietny czlowiek wie co sie dzieje. a tu czary mary. rok 2022 zaczyna sie wojna tuz za naszym plotem.
jak chcesz wiedziec co mowia w wojsku to sie w nim zatrudnij, pojezdzij na misje, przejdz hierarchie paru awansow i bedziesz w temacie.

do pierwszego pytania jeszcze uzupelnie: skoro wszystko wiesz o ruchach wojskowych z flightradar to w jakim celu w ostatnich dwoch tygodniach zwiekszona aktywnosc w powietrzu transportowych globemasterow? podpowiem ze nie lataja ani puste ani w celach cwiczebnych i szkoleniowych. ulegli jakiejs propagandzie?

FIS napisał(a):
:hahaha: patrzac na jego wpisy to raczej nie tymczasowy :hahaha:

ty tam fis czy raczej pis
do tej pory bylem dla ciebie grzeczny na tym forum ale juz wystarczy tej dobroci.
zostales poproszony zebys logicznie po punkcie rozlozyl dlaczego nie mialem racji. ale zamiast tego wolisz tu jedynie szczekac i udowadniac ze jako typowy pisuar posiadasz ujemne iq. wiec wracaj do budy i tam sobie ujadaj miedzy muslimami jak to dobrze zyje sie za pisu jednoczesnie nie przepracowujac w polsce ani minuty ale dymajac w kraju ktorego europejskie wartosci marza sie osmiogwiazdkowemu rafalowi i chetnie przeniosl by je na polski grunt

p.s.1. inflacja odnotowana za sierpien pobila kolejny rekord 16,1%. najwyzsza od 26 lat. kiedy ten dekret putina ustanawiajacy ze inflacja w polsce ma byc dwa razy wieksza niz w niemczech traci moc? :wysmiewacz:
p.s.2. jaroslaw wielki zapowiedzial ze zapadla decyzja o wystapienie o reparacje wojenne od niemcow. jak beda o nie zabiegac tak skutecznie jak o wrak tupolewa to polska na pewno odzyska wszystko :wysmiewacz:


           
Post 2 wrz 2022, o 04:10
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Obecnie to co się dzieje na wschód od Polski to kolejny front zimnej wojny pomiędzy amerykańskimi wojskowymi a rosyjskimi. Ukraińscy frajerzy, dali się wmanewrować i Amerykanom i Rosjanom i z radością zrobili sobie cudzą wojenką na swoim terytorium. Wbrew telewizyjnej hurrapropagandzie, to nie jest sprawa Polski. Polska powinna zachować neutralność, po cichu sprzedawać za dobrą cenę uzbrojenie Ukrainie i równocześnie załatwiać dobre kontrakty na rosyjski gaz i węgiel.


           
Post 2 wrz 2022, o 08:52
 Re: Polska polityka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1593

Zobacz profil 
Ty gościu dalej nie rozumiesz mojego postu o flightradar :D Niesamowite :D Nie będę ci go specjalnie tłumaczył, może dzieci masz mądrzejsze to ci wytłumaczą.

Napisz konkretnie, co mówią ci rzekomi dowódcy. To, że jest to konflikt na linii USA vs Rosja i Chiny to naprawdę nie jest nic odkrywczego, a zimna wojna w zasadzie nie została nigdy zakończona, zmieniała jedynie oblicza i terytorium rozgrywania.
Może dla was sukcesem jest kiedy dodając 2+2 wyjdzie wam 4, ale naprawdę na innych wrażenia nie zrobicie.

_________________
***** ***


           
Post 2 wrz 2022, o 15:19
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Liwer napisał(a):
To, że jest to konflikt na linii USA vs Rosja i Chiny to naprawdę nie jest nic odkrywczego, a zimna wojna w zasadzie nie została nigdy zakończona, zmieniała jedynie oblicza i terytorium rozgrywania.
Może dla was sukcesem jest kiedy dodając 2+2 wyjdzie wam 4, ale naprawdę na innych wrażenia nie zrobicie.

Po co więc pakujesz się w cudzą wojnę? Tak trzeba myśleć jak pan w TVN powie? Tak ci ciężko choć raz pomyśleć inaczej nakazuje ci wielka machina tv? Przecież w razie W takie lewaczki jak ty będą pierwsi uciekać. Od kogo będziesz oczekiwać, żeby ratowali twój tyłek? Od żołnierzy WP i funkcjonariuszy SG, których kilka miesięcy temu twoja strona wyzywała od morderców, psów i śmieci?????


           
Post 2 wrz 2022, o 15:52
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
Boo napisał(a):
p.s.1. inflacja odnotowana za sierpien pobila kolejny rekord 16,1%. najwyzsza od 26 lat. kiedy ten dekret putina ustanawiajacy ze inflacja w polsce ma byc dwa razy wieksza niz w niemczech traci moc? :wysmiewacz:
Putin to 12%, resztę dorzucił Tusk :mrgreen: Jak w przyszłym roku inflacja wystrzeli na 25% to Kaczyński zażąda reparacji od Szwedów za potop :hahaha:
Boo napisał(a):
p.s.2. jaroslaw wielki zapowiedzial ze zapadla decyzja o wystapienie o reparacje wojenne od niemcow. jak beda o nie zabiegac tak skutecznie jak o wrak tupolewa to polska na pewno odzyska wszystko :wysmiewacz:
Tylko frajer płaciłby dwa razy, temat reparacji jest formalnie zamknięty. Motłoch pisowski ma jednak słyszeć jak to Niemce nie chcą dać hajsu :D
kamyk napisał(a):
Po co więc pakujesz się w cudzą wojnę? Tak trzeba myśleć jak pan w TVN powie? Tak ci ciężko choć raz pomyśleć inaczej nakazuje ci wielka machina tv? Przecież w razie W takie lewaczki jak ty będą pierwsi uciekać.
Ta wojna nie jest nasza, dopóki Ukraina nie padnie. Wówczas pierwszy dasz dyla z powrotem tam skąd wróciłeś, aby cię tylko WKU nie znalazło,

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 2 wrz 2022, o 20:56
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
Cytuj:
do tej pory bylem dla ciebie grzeczny na tym forum ale juz wystarczy tej dobroci.

dzieki laskawco :biggrin:
Cytuj:
zebys logicznie po punkcie rozlozyl dlaczego nie mialem racji.

Cytuj:
Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
:fuckyou:
Cytuj:
jednoczesnie nie przepracowujac w polsce ani minuty , jak ty czy kamil ktorzy nigdy nie prowadzili firmy w polsce bedziecie

:hahaha: widze ze sie nie pomylilem z tym lekarzem :hahaha: biedny czlowiek jestes , mimo wszysto zal mi ciebie

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 2 wrz 2022, o 21:16
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
Cytuj:
To, że jest to konflikt na linii USA vs Rosja i Chiny to naprawdę nie jest nic odkrywczego

Cytuj:
Po co więc pakujesz się w cudzą wojnę?

akurat w tym miejscu na mapie w ktorym jestesmy nie da sie inaczej
Cytuj:
Polska powinna zachować neutralność, po cichu sprzedawać za dobrą cenę uzbrojenie Ukrainie i równocześnie załatwiać dobre kontrakty na rosyjski gaz i węgiel.

kamyk ty tak na powaznie
Cytuj:
Tylko frajer płaciłby dwa razy, temat reparacji jest formalnie zamknięty.

ok karolcia bez politycznych roznic , wez mi wytlumacz dlaczego temat reparacji jest zamkniety i kiedy niemcy zaplacili nam reparacje pierwszy raz
:shock: chyba redaktor na midi sie za bardzo rozluznil :D

https://www.lefigaro.fr/vox/monde/jaros ... s-20220901

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 2 wrz 2022, o 22:01
 Re: Polska polityka
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2006, o 00:08
Posty: 219

Zobacz profil 
Liwer napisał(a):
Ty gościu dalej nie rozumiesz mojego postu o flightradar :D Niesamowite :D Nie będę ci go specjalnie tłumaczył, może dzieci masz mądrzejsze to ci wytłumaczą.

widze ze wracamy do poczatku. kazdy widzi co napisales i oczywiste ze z tym flightradar palnales taki absurd ze mozna z krzesla spasc ale to nie tak, nie zostales zrozumiany, ale tlumaczyl nie bedziesz, niech mi dzieci wytlumacza :wysmiewacz: i dalej standardowo mowa trawa. ja to wiem ile to jest 2+2 i nie robi na mnie wrazenia ze wy tez do tego doszliscie, ja wszystko wiem bo jestem na biezaco ze wszystkimi newsami tv i flightradar. a wy to fake newsow nie odrozniacie.
i kalendarium pogladow wspolczesnego experta wojennego :
styczen 2022-masz defekt umyslowy jak myslisz ze jakakolwiek wojna w europie w czasach sojuszow jest mozliwa.
luty 2022-rosja napadla na ukraine!!! to niewyobrazalne. kto by sie tego spodziewal w tych czasach. wspierac ukraine ile sie da!!!
wrzesien 2022-to przeciez element zimnej wojny. przeciez od zawsze to bylo oczywiste. rosja nam nie zagraza. a jesli rosja polsce nie zagraza to uchyle sie od odpowiedzi po co wspiera sie ukraine na taka skale bo mam sprzeczne zdania na przestrzeni kilku miesiecy.
wyglada na to ze sie zapetliles w swoich szybko zmiennych pogladach. jak sie nie ma nic do napisania to tak mozna mielic w kolko. dlatego rownie moge ci napisac : w kwestii wojskowosci, obronnosci niewiele rozumiesz ale tlumaczyl ci nie bede, niech twoje dzieci ci wytlumacza jesli oczywiscie posiadasz swoje pociechy.

Liwer napisał(a):
Napisz konkretnie, co mówią ci rzekomi dowódcy.

nic nie mowia. jakby cos mowili to by przeciez o tym powiedzieli w tv.
czy ty mi odpowiesz na dwa proste pytania ktore ci zadalem:
czy rosja jest zagrozeniem dla polski? jesli uwazasz ze nie to w jakim celu tak duze zaangazowanie w wojne? czy kiedys byla zagrozeniem od poczatku wojny?
co oznacza zwiekszony ruch wojskowych transporterow powietrznych w ostatnich dwoch tygodniach?

kamyk napisał(a):
Wbrew telewizyjnej hurrapropagandzie, to nie jest sprawa Polski. Polska powinna zachować neutralność, po cichu sprzedawać za dobrą cenę uzbrojenie Ukrainie i równocześnie załatwiać dobre kontrakty na rosyjski gaz i węgiel.

sprawa polski byla / jest taka zeby nie dac sie wmanewrowac w ta wojne. polska od poczatku wojny powinna podjac dzialania sluzace zapewnieniu wlasnego bezpieczenstwa oraz interesu i do tego sie ograniczyc. stawianie sie w roli " slugi narodu ukrainskiego ", " zaplecza ukrainy ", socjalu dla ukraincow i rozbrajania polskich jednostek celem oddania sprzetu na ukraine juz zostalo wszerz i wzdluz skomentowane co jest wynikiem albo ukrainofilii polskich politykow albo przykazu lub jakiejs obietnicy usa odnosnie zrobienia jakiegos interesu (np dozbrojenia polski za pomoca amerykanskiego przemyslu po jakiejs promocyjnej cenie)

FIS napisał(a):
:hahaha: widze ze sie nie pomylilem z tym lekarzem :hahaha: biedny czlowiek jestes , mimo wszysto zal mi ciebie

fis czy tam pis. tak tak. juz udowodniles ze masz iq nizsze niz kuweta kota jaroslawa takze to juz wiemy. mowisz ze sie nie pomyliles ze sie zaczales leczyc na glowe. a da ci sie jeszcze wogole pomoc? tylko uwazaj bo wyjdziesz troche na prosta, wejdziesz w ten watek i poczytasz posty to bedziesz wysylal niejakiego uzytkownika fis do lekarza :lol:


           
Post 2 wrz 2022, o 22:14
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
ok karolcia bez politycznych roznic , wez mi wytlumacz dlaczego temat reparacji jest zamkniety i kiedy niemcy zaplacili nam reparacje pierwszy raz


Ja dodam jeszcze do tego cytat z tego artykulu https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-echa-raportu-o-stratach-wojennych-amerykanskie-media-przypom,nId,6260260

Cytuj:
W 1953 komunistyczną wówczas Polska zrzekła się wszystkich żądań dotyczących reparacji wojennych pod presją ZSRR, który chciał, by Niemcy Wschodnie - kraj będący wówczas również sowieckim satelitą - zostały uwolnione od wszelkich zobowiązań


Czyli tej platnosci chyba jednak nie bylo? Chyba, ze Niemcy Zachodnie jakies wyplacily, ale ten artykul nic o tym nie mowi.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 3 wrz 2022, o 00:34
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
FIS napisał(a):

kamyk ty tak na powaznie

Co w tym złego, żeby na wojnie być neutralnym i zarabiać? Wy tam we Francji masowo pchacie socjal w uchodźców. Ja tego samego nie chce w Polsce.

karolcia napisał(a):
Ta wojna nie jest nasza, dopóki Ukraina nie padnie. Wówczas pierwszy dasz dyla z powrotem tam skąd wróciłeś, aby cię tylko WKU nie znalazło,

Ja z tych co to przez ostatnie kilkanaście lat chwalili ppr, żołnierzy radzieckich i utrwalaczy władzy Ludowej? Ty stoisz po ich stronie. Twoja strona jeszcze w tamtym roku wspierała destabilizację Polski rękoma Putina i Łukaszenki. Od czego ma Ukraina paść? Przecież Putin sprzętem z czasów II wojny nie zdołał opanować Kijowa w kilka dni po tym jak mu Cyganie masowo kradli czołgi :)
Strefa wpływów została już ustalona pod koniec lat 90_tych. Żadna wielka rosyjska ofensywa nie zagraża Polsce


           
Post 3 wrz 2022, o 16:11
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
FIS napisał(a):
ok karolcia bez politycznych roznic , wez mi wytlumacz dlaczego temat reparacji jest zamkniety i kiedy niemcy zaplacili nam reparacje pierwszy raz

Przeczytaj poniższy artykuł jak to wyglądało.
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... iemcy.read

https://wiadomosci.dziennik.pl/historia ... olska.html

kamyk napisał(a):
Ja z tych co to przez ostatnie kilkanaście lat chwalili ppr, żołnierzy radzieckich i utrwalaczy władzy Ludowej?
Najwyraźniej tak, i to z tych twardogłowych prokacapskich.
kamyk napisał(a):
Strefa wpływów została już ustalona pod koniec lat 90_tych. Żadna wielka rosyjska ofensywa nie zagraża Polsce
Nawet jeśli została ustalona, to kacapy słyną z tego że złamią każde ustalenia. W jednym można się zgodzić z panem Onucą - ofensywa Rosji już nie zagraża.

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 4 wrz 2022, o 00:17
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
....

Zapomniałem, że ty awsze jesteś obecna na uroczystościach w Kuryłówce, w dniu 1 marca i innych tego typu uroczystościach.
Jak ci zagrają tak tańczysz. Przez kilkanaście lat byłaś po stronie użytecznych idiotów Moskwy. Teraz będąc filoukrainska w zasadzie spełniasz te samą rolę.

Śmiało. Skrytykuj tu słowa Frasyniuka i Kurdejowej. Nie odważysz się, bo tak naprawdę nie masz własnych poglądów. Tobie tylko wypada mieć słuszne poglądy.


           
Post 4 wrz 2022, o 10:39
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
Cytuj:
Przeczytaj poniższy artykuł jak to wyglądało.
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... iemcy.read

wiadomo onet bedzie pisal swoje a gazeta polska swoje :D
znalazlem taki artykul jeszcze z 2004 r napisany przez profesora nauk prawnych , specjaliste prawa międzynarodowego
https://repozytorium.amu.edu.pl/bitstre ... _53-69.pdf

Cytuj:
Przedstawione powyżej rozważania prowadzą do wniosku, że z jednej strony
istnieją podstawy prawne do odrzucenia żądań majątkowych tzw. osób wypędzonych, z drugiej natomiast, że sprawa reparacji wojennych jest nadal otwarta
i pozwala na formułowanie roszczeń pod adresem władz niemieckich. W tym
duchu winna zajmować stanowisko strona polska, gdyby doszło do dwustronnych
negocjacji,

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243 ... 330  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi