Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 330  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Polska polityka


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 28 paź 2020, o 01:29
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Komiczne jest przedstawianie tych wydarzeń jako masowego protestu kobiet gdy powszechnie wiadomo ko to organizauje i jakie są ich prawdziwe postulaty. W internetach jest pełno komentarzy mężczyzn(sic!), którzy w obronie praw kobiet wyzywają kobiety, tóre nie popierają aborcji i tych protestów. Im odmawia się kobiecości. Przez mężczyzn te kobiety pozbawia się prawa posiadania włąsnych poglądów i przekonań.


           
Post 28 paź 2020, o 01:33
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
A to już nie od dziś wiadomo że kobiety to Ho Ho Ho trzeba szanować ale tylko jak mają nasze poglądy. Weźmy przykład jaka jest jazda z Agata Duda za to że nienawistnie milczy.

O świeższy przykład https://twitter.com/Renata_Grochal/stat ... 62720?s=19

Pani Przyłebska nazywana kucharka. To ona już na szacunek nie zasługuje?

Typowe Himalaje hipokryzji lewackiej.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 28 paź 2020, o 07:51
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Mhmmm czy Wy na serio uważacie, że wszystko jest w porządku? Nie mam tutaj na myśli ostatnich wydarzeń. Patrzę na wszystko z dalszej perspektywy. Nie przypominam sobie żeby przez ostatnie dwie dekaty były takie dymy na ulicach. Służba zdrowia, nauczyciele, rolnicy, górnicy, kobiety, policja, branże usługowe wychodzą na ulice. Lewacka propaganda na taką skalę w skrajnie różnych środowiskach? Mają rozmach sku...... No i jeszcze to nawoływanie do nienawiści kurdupla z Żoliborza. Nie jestem ani za prawą, po środku ani za lewą stroną bo to jest jedna banda złodzieji. To co się dzieje nie daje Wam nic do myślenia? Coś jest nie tak skoro dziesiątki tysięcy ludzi wychodzi na ulice.

_________________
Obrazek


           
Post 28 paź 2020, o 08:31
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Ależ jesteś pewien że to różni ludzie protestują a nie ciągle ta sama banda?

Polacy w 8 wyborach z rzędu dali już wyraz kogo chcą przy władzy.

https://tvn24.pl/polska/ewa-kopacz-wlad ... 63-3420617

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 28 paź 2020, o 10:56
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Ależ jesteś pewien że to różni ludzie protestują a nie ciągle ta sama banda?

A Ty?
Kamil napisał(a):
Polacy w 8 wyborach z rzędu dali już wyraz kogo chcą przy władzy.

I mam wrażenie, że Ci co na nich głosowali właśnie zostali pięknie wydymani np. rolnicy. Stonoga się nie mylił krzycząc, że nikt Was tak w du..... jak PiS :)
Kamil napisał(a):
https://tvn24.pl/polska/ewa-kopacz-wladzy-w-polsce-nie-mozna-przejac-na-ulicy-a-jedynie-przy-urnie-wyborczej-ra493163-3420617

Rajmund Kaczyński po wygranych wyborach Lecha w stolicy : 'Moim dzieciom nie wolno dawać władzy. Zniszczą każdego, kto jest od nich lepszy, bo są złośliwi'" - nie mylił się :)

_________________
Obrazek


           
Post 28 paź 2020, o 11:26
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Mordy widzę te same na tych protestach.

Kto został wydymany to został przypominam, że o ile w 15 roku fartem dzięki minimalnym nie wejściu SLD i Korwina zdobyli samodzielna większość to już w 2020 zdobyli relekcje w normalnych warunkach powiększając swoje grono wyborców o kilka milionów
To samo Andrzej Duda.

Także jakoś ludzie nie widzą tego rzekomego dymania.

Tego ataku ojcem na Kaczyńskiego szkoda komentowac dodaj jeszcze jbc PiS i wyp. Ten sam poziom.

Aha PS.

https://twitter.com/D_Tarczynski/status ... 18432?s=19

Prawda Karolciu że art. 190 Konstytucji o tym mówi?

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 28 paź 2020, o 17:04
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
przypominam, że o ile w 15 roku fartem dzięki minimalnym nie wejściu SLD i Korwina zdobyli samodzielna większość to już w 2020 zdobyli relekcje w normalnych warunkach powiększając swoje grono wyborców o kilka milionów
To samo Andrzej Duda.
Powiększyli grono wyborców, ale nie zwiększyli stanu posiadania w mandatach. Na Podkarpaciu nawet stracili. To samo Duda. Wygrał z mniejszą przewagą procentową niż z Komorowskim, i tylko i wyłącznie dzięki ściekom z TVPiS.
kamyk napisał(a):
Takich bajeczek karolciu o pobożnym ojcu i jej 18-letniej córce to teraz pojawia się setki w necie
Tę "bajeczkę" to ja akurat wiem o kogo chodzi. Natomiast w necie pojawia się setki bajeczek i bredni, że 5-6 letnia dziewczynka z zespołem Downa ogląda telewizję i całe zamieszanie z aborcją - i pyta mamusię czy ta by ją zabiła gdyby wcześniej wiedziała jakie dziecko urodzi... Jasne oczywiście, kilkuletnie dziecko doskonale czai całą tematykę i zadaje takie pytania... :D Kto w takie idiotyzmy uwierzy? A jeśli ktoś z sześciolatkiem rozmawia o aborcji, to naprawdę ma nierówno pod deklem i powinien mieć co najmniej ograniczone prawa rodzicielskie :(
Kamil napisał(a):
Beka. PRAWO KOBIET DO WYBORU to ma zanim rozłoży nogi. Jak już rozkłada bez zabezpieczenia to niech się zastanowi jakie mogą być konsekwencje. Jak nie myśli to jak każdy w życiu w takiej sytuacji poniesie konsekwencje.
Dlaczego tak kłamiesz i manipulujesz bolszewicki manipulancie? Cała awantura nie toczy się o aborcję na życzenie (której jestem nota bene przeciwna), tylko o usunięcie jednego z wyjątków dopuszczających aborcję. Czego można się innego spodziewać po PiSiorze, jak nie kłamstw, oszczerstw i manipulacji?
Jasiek napisał(a):
bo z mojego punktu widzenia nie chce mi sie wierzyc, ze w Polsce jest takie oszolomstwo. To bardziej wyglada jak jakies niedociagniecie w regulacjach, w przepisach, w opisie... Sugerowaloby to, ze w Polsce przez 30 lat istnial zapis niezgodny z Konstytucja?.
To Jaśku chwyć się mocno krzesła - i uwierz. Przykład masz chociażby tu, na tych stronach. Wystarczy jak poczytasz posty tych trzech absztyfikantów, "obrońców życia"... Ja się nie zdziwiłam, skoro już wcześniej określili swoją linię programową. Nie ma również niedociągnięć w przepisach. Kaczyński kazał Przyłębskiej tak orzec i to nie jest żadna tajemnica.
Jasiek napisał(a):
Jak w Polsce wyglada dostep do antykoncepcji tabletkowej / lekowej?
Generalnie nie ma z tym problemu, aczkolwiek zdarzają się lekarze z "klauzulą sumienia" którzy zamiast recepty to dadzą kobiecie wykład o tym że tabletki to morderstwo, wczesna aborcja i takie tam bzdury. Wówczas wystarczy iść do innego lekarza, takiego bez problemów z psychiką. Jest też (jeszcze) dostępna tabletka ellaOne, od bodajże 4 lat wyłącznie na receptę po słynnych idiotyzmach byłego ministra zdrowia Radziwiłła, według którego te tabletki to nastolatki łykały garściami jak cukierki. Tak oczywiście, cukierki po 140 zł za sztukę? No to naprawdę bardzo hojnych sponsorów musiały mieć te małolaty, skoro mogły sobie pozwolić na takie "wystawne luksusy" :mrgreen:

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 28 paź 2020, o 17:40
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Jasne oczywiście, kilkuletnie dziecko doskonale czai całą tematykę i zadaje takie pytania... :D K


Oho hahaha. Za to jak moja 6 letnia córka mówiła mi że nie jestem jej rodzina bo jestem tylko ojcem biologicznym(wiedziała co to jest!) to kasta sędziowska uznała że sama na to wpadla i tak uwaza :mrgreen: Tak więc radzilbym nie wychylać się z takimi argumentami przed kasta.

Ja mam takie pytanie Karolciu. Czy to co obecnie obserwujemy nie jest czasem próba siłowego,masowego wpłynięcia na niezawisłość sędziowska i wyrok sędziów? Czyz to nie klasyczny Sąd ludowy?sondaże w tvn jak ludzie oceniają wyrok? To większość teraz będzie wydawać wyroki? To wola narodu jest ponad prawem? Gdzie jest inicjatywą wolne sądy? Gdzie protesty przeciwko naciskom na Sąd? KONSTYTUCJA!

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 28 paź 2020, o 18:59
 Re: Polska polityka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
O proszę, po raz kolejny okazuje się, że jeśli ktoś ma inne poglądy to nie dyskutując rzeczowo nazywa się go oszołomem i to wystarczy.....? I kto to czyni? Dyżurny troll - rzekomo kobieta....
Kaczyński kazał wydać taki a nie inny wyrok Przyłębskiej? Tutaj przez 25 lat nikt nie zadawał pytania do TK czy przerywanie ciąży embripatologicznej jest zgodne z konstytucją bo wszyscy w miarę myślący wiedzieli, że nie jest!
No to jak bronisz dalej tej Konstytucji, czy w zależności od tego co robią twoi żałośni idole polityczni co rusz zmieniasz zdanie o 180 stopni?

A jak bez względu na poglądy można ocenić poziom agresji którym epatują demonstrujący? Czy to są pokojowe wystąpienia? Jak można bezcześcić kościoły, atakować fizycznie inaczej myślących. Obelgi, niecenzuralne hasła... Przecież to jest straszne! Prezydent Krakowa zabronił strażnikom obrony kościołów - widać służba municypalna w Krakowie jest tylko od blokowania kół w celu zarobienia na nieczytelnym oznakowaniu ulic czego sam padłem ofiarą... Figura tragikomiczna - Prezydent Warszawy- pozwala w godzinach pracy na udział w protestach...
Przecież jeśli opinia o obecnej władzy zamyka się w dwóch słowach to tutaj nie ma pola na dyskusje.
Czarne barwy, błyskawice rodem z run germańskich - to dla tych bardziej lotnych i oczytanych - normalnie jakbym podzielił symbol SS... Ta rewolucja mi się nie podoba, to nic dobrego ze sobą nie niesie.

Nie wspomnę o okolicznościach Covidowych. Przecież to inkubator zarazy.... I kto tych ludzi prowadzi nie na „barykady” ale do ataku?...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 28 paź 2020, o 19:43
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
GoodLikE napisał(a):
Mhmmm czy Wy na serio uważacie, że wszystko jest w porządku? Nie mam tutaj na myśli ostatnich wydarzeń. Patrzę na wszystko z dalszej perspektywy. Nie przypominam sobie żeby przez ostatnie dwie dekaty były takie dymy na ulicach.

Kwestia grzania emocji w tv. Jeżeli w marcu/kwietniu wszystkie media posyłały swoich reporterów pod niemalży każdy szpital w Polsce i przez 24h relacjonowały ile zakażeń jest w tej a tamtej gminie, to ludzie zaczęli się bać. Teraz mamy 30 razy więcej zakażeń i świat się nie zawalił.
Podobno trwa wojna - w Rzeszowie wczoraj protestowało 1000 osób (w tym pewnie połowa facetów). Skromnie. Znudzona młodzież bez szkoły ma teraz swój happening. Coś się pewnie dzieje, jeśli jak sensację oznajmia się, że w bastionach PiS jak Limanowa czy Jasło zorganizowao protesty. Myślę, że nawet w jakiejś wiosce gdzie Duda miał 90% głosów znajdziesz jakiegoś zwolennika pani Lempart i możesz grzać temat.

karolcie internetu uwierzyły, że życie zaczyna się po urodzeniu, że badania prenatalne zostały zakazane, że zakazano aborcji ciąży w wyniku czynu zabronionego, że w przypadku zagrożenia życia matki matka ma umrzeć. Dla takich prymitywów przygotowano jedynie plansze z napisem "wypierd*****"

Marsze pro life są o wiele liczniejsze, ale nie towarzyszą im burdy, chamstwo, gołe cycki i wulgaryzmy stąd zerowe zainteresowanie mediów.

Straszny przekaz słynie z tych protestów: nienawiść do nienarodzonych i wizja świata w którym ma być łatwo i przyjemnie. Pokolenie egoistów dla których spełnieniem jest gra w lola i wciąganie sezonu za sezonem na Netflixie.

karolcia napisał(a):
Powiększyli grono wyborców, ale nie zwiększyli stanu posiadania w mandatach. Na Podkarpaciu nawet stracili. To samo Duda. Wygrał z mniejszą przewagą procentową niż z Komorowskim, i tylko i wyłącznie dzięki ściekom z TVPiS.

Dwumecz o wejście do 1/4 finału. Drużyna Misiów przegrywa z drużyną Tygrysków w dwumeczu 0:2 i 1:3 ale to nie ma znaczenia, bo mecz trwał 2x90 minut zamiast 2x120 minut i gdyby trwał dłużej to kto wie. Poza tym drużyna misiów miała więcej rzutów z autu i ich lewy obrońca przebiegł o pół kilometra więcej od lewego brońcy Tygrysków. Poza tym jeden z komentatorów był , a tak w ogóle to Miśki mają potencjał bo znaleźli się w najlepszej óśemce mistrzostw.


           
Post 28 paź 2020, o 21:12
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Podobno trwa wojna - w Rzeszowie wczoraj protestowało 1000 osób (w tym pewnie połowa facetów). Skromnie. Znudzona młodzież bez szkoły ma teraz swój happening. Coś się pewnie dzieje, jeśli jak sensację oznajmia się, że w bastionach PiS jak Limanowa czy Jasło zorganizowao protesty. Myślę, że nawet w jakiejś wiosce gdzie Duda miał 90% głosów znajdziesz jakiegoś zwolennika pani Lempart i możesz grzać temat.


Jest nawet lepiej. Właśnie usłyszałem od antypisowca że te protesty obala rząd, narodowcy pójdą 11.11 razem z lewactwem, ale równocześnie też też to temat zastępczy bo ważniejsze że se nie radzą z covidem xDDDD

A jeśli chodzi o covid to skandal że zamykają niektóre gałęzie gospodarki, a z drugiej strony skandal że aż tyle mamy zakażeń.

To co się wyprawia z leminzeria jest niesamowite. A tu jeszcze co najmniej 3 lata rządów. Chociaż jak widzę tych durniów z opozycji to wygląda na minimum 7 :faja:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 28 paź 2020, o 22:13
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
Beka. PRAWO KOBIET DO WYBORU to ma zanim rozłoży nogi. Jak już rozkłada bez zabezpieczenia to niech się zastanowi jakie mogą być konsekwencje.


I wlasnie dlatego prawo do wyboru aborcji jest potrzebne. Bo konsekwencja to nie tylko urodzenie niechcianego dziecka. W przypadku aborcji, kobieta bedzie musiala przez reszte zycia zyc z tym, ze usunela ciaze. Beda rowniez konsekwencje zdrowotne - tak fizyczne (w wiekszosci przypadkow ustapia po jakims czasie) i mentalne (te moga nigy nie ustapic). Dlatego mowie, ze musi sie to odbywac pod nadzorem lekarza - bo sam zabieg to jedno, a jego konsekwencje to drugie. Dlatego jesli prawo opisze mozliwosc usuniecia ciazy, ale pod nadzorem lekarskim, wtedy ryzyko tego, ze stanie sie cos zlego kobiecie, jest zmniejszone. Ale jesli kobieta nie chce byc matka i nie chce donosic ciazy do konca, to dlaczego ma byc do tego zmuszana?

Poza tym, katolickosc Polski powoduje, ze jest problem z antykoncepcja, bo naklada sie do glow glupoty, ze tabletka czy prezerwatywa to grzech. I choc spoleczenstwo poszlo w tej kwestii do przodu, ciagle masz grupe ludzi, ktorzy boja sie tego uzywac pod groza wiecznego potepienia za ciezki grzech.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 30 paź 2020, o 14:07
 Re: Polska polityka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Jasiek,
Jaki problem z antykoncepcją w Polsce? O czym Ty piszesz? Aby sfalsyfikować Twoją opinię wystarczy przedstawić dane o rozrodczości Polaków. To dlaczego rodzi się tak mało dzieci w Polsce?

Kamil napisał(a):

https://twitter.com/D_Tarczynski/status ... 18432?s=19

Prawda Karolciu że art. 190 Konstytucji o tym mówi?

Szach i mat :wysmiewacz:

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 30 paź 2020, o 23:48
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Niebywałe rzeczy się dzieją. NIE-BY-WA-ŁE.

Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Tak bezczelnej próby wpłyniecia na niezawisłość sędziowską, wyrok sędziowski poprzez masowe, siłowe protesty.

Ja się pytam gdzie są stowarzyszenia sędziowskie? Gdzie obrońcy Konstytucji?

Stanowczo protestuje przeciwko tak bezczelne próby wpłynięcia na niezawisłość sędziowską.

WOLNE SĄDY! WOLNE SĄDY! WOLNE SĄDY!

KONSTYTUCJA! KONSTYTUCJA! KONSTYTUCJA!

Obrazek

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 31 paź 2020, o 11:57
 Re: Polska polityka
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 495

Zobacz profil 
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... za/bf4l3j9

Polecam artykuł.

Zwyczajne podsumowanie rządów tych nieudaczników w czasach covida.


Szkoda tylko, że jest taki długi (ile nieudolności tyle znaków), bo powinien go przeczytać każdy pelikan głosujący na socjalistów. Jednakże jestem pewien, że sam ten jeden artykuł jest dłuższy od wszystkiego, co w swoim życiu przeczytało pisowskie menelstwo. I jeden z drugim machnie ręką i powie tl;dr xDD popijając kolejny łyk Harnasia podanego przez żonę Grażynę, gładząc wąsa oglądając wiadomości.

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 31 paź 2020, o 13:37
 Re: Polska polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
mateusz_szostek napisał(a):
w swoim życiu przeczytało pisowskie menelstwo. I jeden z drugim machnie ręką i powie tl;dr xDD popijając kolejny łyk Harnasia podanego przez żonę Grażynę, gładząc wąsa oglądając wiadomości.

Chcesz dyskutować czy tylko wpaść i wydrzeć się "wyp*******,"?
Takim wpisem wystawiasz sobie nie najlepsze świadectwo. Masz bardzo wygodną, ale jednocześnie prymitwyną wizję świata.


           
Post 31 paź 2020, o 13:57
 Re: Polska polityka
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 495

Zobacz profil 
Aha, aha.

Nie widzę żadnej wzmianki na temat treści wyżej wymienionego artykułu.

Dlaczego mnie to nie dziwi..

Zmykaj na wiadomości.

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 31 paź 2020, o 14:05
 Re: Polska polityka
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2006, o 00:08
Posty: 219

Zobacz profil 
protesty protestami ale cos mi tu umknelo chyba. zaden z forumowych braci kaczyskich nie wytlumaczyl sensu niedawnego pochodu pod sztandarem lenina ramie w ramie pisu, koalicji obywatelskie i lewicy w sprawie uderzenia w polskie rolnictwo. pod kryptonimem piatka kaczynskiego. sluszny byl ten kwik rolnikow na ulicach czy nie. kto ma racje. rolnicy czy pis, po i lewica ktorzy chca zrobic miejsce zagranicznej konkurencji


           
Post 31 paź 2020, o 14:24
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
To dlaczego rodzi się tak mało dzieci w Polsce?
To po ponad 4 latach 500+ nadal nie działa? Szydło i reszta bandy przekonywali że zadziała pod tym względem :D
Kamil napisał(a):
Prawda Karolciu że art. 190 Konstytucji o tym mówi?
Jaki masz właściwie problem z art. 190? Potrafisz logicznie wyartykułować swoje myśli?
Kamil napisał(a):
To co się wyprawia z leminzeria jest niesamowite. A tu jeszcze co najmniej 3 lata rządów. Chociaż jak widzę tych durniów z opozycji to wygląda na minimum 7 :faja:
Ty się módl, żeby dotrwali te 3 lata. Ja również się o to modlę - to PiS ma sprzątać ten burdel który narobił, a suweren ma się przyglądać i zrozumieć czym cuchnie PiS.
mateusz_szostek napisał(a):
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/koronawirus-w-polsce-w-starciu-z-zaraza-polskie-panstwo-skapitulowalo-analiza/bf4l3j9

Polecam artykuł.

Zwyczajne podsumowanie rządów tych nieudaczników w czasach covida..
PiSowskie oszołomstwo niczego nie rozumie. Musiałbyś im mózgi sformatować, i to z trzykrotnym nadpisaniem po czym wgrać czysty system, wówczas istniałaby nadzieja.

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 31 paź 2020, o 14:25
 Re: Polska polityka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Dobra, jaką mamy akternatywę dla obecnego układu dządowego?
Jakie mamy możliwości wyboru, kto przedstawia konstruktywne rozwiązania?
Kto obecnie zasługuje na to aby naród w demokrafycznych wyborach powierzył mu władzę?
Komu władza i dlaczego?

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 330  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi