Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 330  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Polska polityka


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 29 maja 2007, o 13:29
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
No i dzieki pani jakiejś tam Sowińskiej, nie po raz pierwszy i zapewne nie po raz ostatni staliśmy sie pośmiewiskiem na całym świecie :oops:

http://fakty.interia.pl/news/teletubis- ... iem,918026

Moj obecnie 7 letni synek, także ogladał Teletubisie, teraz boje sie o jego przyszłość, dokładnie go obserwuje, czy nie ma jakieś odchylen od normy :lol:

A tak poważnie, zastanawia mnie skad biorą sie tacy ludzie jak ta Sowińska, czy przechodziła ona kiedykolwiek badania psychiatryczne a jak nie to dlaczego :roll:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 29 maja 2007, o 14:07
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Nawet w Australii i Nowej Zelandii napisali o tym artykuly. Caly swiat smieje sie z Polakow. Nawet sami Polacy. :lol:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 29 maja 2007, o 14:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
I Teletubisie się śmieją, i homoseksualiści się śmieją, i niebieskie torebli także!

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 29 maja 2007, o 19:07
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
A my się śmiejemy z australijskich gejów :!:

I po równo :wink:


           
Post 29 maja 2007, o 19:10
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Ech te kaczory. Powinni cichaczem zdjąć to z anteny, a nie robic zadymę. Faktem jest że wszędzie się ta inność szerzy i trzeba to ukrócić, ale tak jak mowie po cichu i sprytnie.


           
Post 29 maja 2007, o 21:41
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
GRISZA napisał(a):
A my się śmiejemy z australijskich gejów :!:

I po równo :wink:


No pewnie z tych, co w Melbourne zalozyli pub, do ktorego nie-gejom mial byc wstep wzbroniony. :lol: Rzad im przyznal to prawo, ale krytyka posypala sie praktycznie od wszystkich za te decyzje.

Mimo wszystko strasznych macie idiotow w tym rzadzie, szczegolnie z LPR-u. Trudno cokolwiek do nich porownac - czy to SLD, czy to AWS, czy PSL czy tez Solidarnosc...

Z ciekawostek, ktore tu widzialem wypunktowane o Polsce na australijskich serwisach byla informacja, ze prezydent mianowal swojego brata premierem oraz inny, ze byly prezydent nazwal obecnego durniem. :lol: Krotko mowiac - ubaw po pachy. :lol:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 30 maja 2007, o 16:53
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
http://www.wirtualnemedia.pl/document,, ... skecz.html

Niedlugo dojdzie do tego, ze kaczory zabronia pokazywania radosci pilkarzy (lub innych sportowcow) po zwyciestwie. Przeciez tam sie chlopaki sciskaja, a czasami nawet caluja! :|

Na powaznie to sadze, ze sami sobie strzelaja samobojcze gole. Gdyby nie robili tyle szumu z tym usuwaniem, zabranianiem itd. to tematu by nie bylo. A teraz robia zamieszanie i przez to homoseksualisci wychodza na tych co sa krzywdzeni, dzieki czemu ich organizacje zyskaja popularnosc. Jak tak dalej beda robic, to ludzie jeszcze bardziej beda im przeciwni, a zyskaja na tym homoseksualisci. Kaczory powinni ich olac, bo przeciez homo zalezy glownie na rozglosie. Gdyby o nich sie tyle nie mowilo, to by sobie zyli spokojnie i luz. Mi to np. nie przeszkadza, byleby nie mogli adoptowac dzieci. A tak to mi to zwisa i powiewa, co 2 gosci robi ze soba. Ich prywatna sprawa. Kaczory jednak wola isc z nimi na wojenki, a homo sie tylko ciesza, bo przeciez kilka lat temu media i ludzie o nich nie mowili, a teraz sa na "na topie".

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 30 maja 2007, o 17:01
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 kwi 2007, o 10:26
Posty: 271

Zobacz profil 
Teletubis nie jest gejem - świadczy o tym koncówka tego reportażu faktów:
http://www.youtube.com/watch?v=8mpSq_7TdAU

...ale od czasu do czasu lubią sobie "pofiglować" :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=U7XC-c70VyI


           
Post 30 maja 2007, o 17:40
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Ale macie kur** temat do dyskusji, a potem większość z was narzeka że mówi się o tematach zastępczych, zamiast o poważnych sprawach. ALe zapewne większość z dzisiejszej opozycji nie chciałaby rozmawiać o tematach poważnych, bo zaraz posypałyby się zarzuty o "propagandzie sukcesu". Z takim podejściem jakie większość z was prezentuje nie da się dyskutować o sprawach istotnych.
Sladem innych, aby sprostać byciem cool i jazzy należy pieprzyć w kółko o kaczorach, rydzyku, teletubisiach i ch** wiem czy jeszcze.
Prawdę powiedział ktoś obalając jeden z polskich mitów, że Polacy świetnie znają się na polityce. Dla niektórych dyskusja o polityce to pieprzenie o tym jak oni się kłócą, albo o "wielkim skandalu" z teletubisaimi. Nikt pewnie z was nie zwrócił uwagi od czego ta "wielka afera" na miarę "spirytusowej się zaczęła.
Jeden krótki wywiad z Wprost i sprytne przekręccenie wypowiedzi i zaczęło się. Masa pałkopisarzy zaczęła rozkręcać wielką machinę propagandową zatutułowaną "Krucjata przeciwko Polsce".

Założe się że jeszcze wielokrotnie LPR z R.Giertychem na czele wyskoczy z czymś głupim, ale wyjścia nie mają, tracą poparcie i muszą się czymś wyróżnić. Samo HANIEBNE odcięcie się od ideologii Romana Dmowskiego nic znaczącego im nie przyniosło.

I o jakim ku*** wstydzie, wyśmiewaniu się zagranicy z Polski mówicie. Pewnie większość z was to by ucieszyło.
Dawniej KPP też jeździła na skargę do Stalina i robiło nam świetną opinię w srodowiskach robotniczych w Europie

Dzisiaj wystarczy, że pojedzie Wałęsa, Kwaśniewski, Geremek, i wielki Michnik i nagadają bzdur do Die Tageszeitung czy Corierra.... czy NYT, o rodzącym się w Polsce totalitaryźmie, faszyźmie, i inwazji marsjan i Bóg wie co jeszcze.
No i do tego głos polskich artystów, Olbrychski udziela wywiadu gazecie rosyjskiej i porównuje działania IPN-u do metod KGB. To jest dopiero skandal.
Co takiego złego robi IPN że chcą go zlikwidować internacjonaliści spod znaku sLD - przypominanie o Powstaniu warszawskim, o oporze przeciwko władzy ludowej, o Przemyku , o Stanisławie Pyjasu to wielki grzech :?: . W takim kraju gdzie 95% narodu nie wie kim był Pyjas, to taki IPN powinien dostawać coraz więcej pieniędzy z budżetu.
Najlepiej zapomnieć kim jesteśmy i iśc do przodu.
Nie będe tu przypominał artykułu KC Nowiny z piątku, o wielkim skandalu związanym z podwyżkami w IPN, bo to populistyczne brednie.
Szlag mnie trafia jak słysze, jak pierwszy polski Gej Roman Biedroń, po tej Tubisiowej aferze żali się jak to ten incydent nas ośmiesza, jaki to znas Ciemnogród, zaścianek, średniowiecze.
Oczywiście najważniejszy jest postęp. Najlepiej byłoby gdyby w przedszkolach czytano na głos komiks "Alibaba i 40 pedałow", do szkoł przychodziłyby delegacje homo wmawiając dzieciakom że istnienie płci nie ma znaczenia i nieważne czy ktoś jest chłopczykiem czy dziewczynką, najważniejsza jest miłość.
Witaj nowoczesna Europo, gdzie patriotyzm, tradycja, duma, honor, rodzina to "obciach".

I to nie jest tak że głośno jest o gejach dzięki Kaczyńskim. Co takiego zrobili Kaczyńscy przeciwko gejom. Raz jeden jeszcze jako prezydent W-wy zakazał parady, a drugi olał apel Parlamentu Europejskiego o potępieniu homofobii w Polsce. TYLE I AŻ TYLE.
Gejostwo wyszło na ulice wraz z przystąpieniem Polski do UE. Wtedy poczuli się mocni, że będą mieć za sobą lewicowe środowiska europejskie. do których będą uciekać ze skargą na złych Polaków.
Któraś lewicowa gazeta napisała co się w polsce dzieje. Oczywiście oprócz pobić wobec Zydów, bije sie gejów na ulicy, a na wsiach polscy chłopi w dowód nienawiści gwałcą polskie lesbijki.
WYBACZCIE PANIE I PANOWIE ale jeżeli ktoś z was wierzy w takie brednie to świadczy tylko o nim.
Dzisiejsze media nie spełniają tylko roli nformacyjnej. Nawet Władysław Gomułka zrozumiał znaczenie telewizji w propagandowej machinie.

Free your mind, eat your TV.[/url]


           
Post 30 maja 2007, o 19:55
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Kolego kamyk obawiam sie, ze Ty Jestes chory na punkcie wszystkiego co jest antypisowskie. Mam znajomego, ktory takze zdecydowanie popiera kaczorow, ale jednak da sie z nim normalnie pogadac, a przede wszystkim widzi bledy pisu. Potrafi przyznac, ze cos zrobili zle. Nie szuka tak jak Ty jakis teorii spiskowych w mediach itd. Wyluzuj troche, bo chyba za bardzo sie wczules...

Cytuj:
Ale macie kur** temat do dyskusji, a potem większość z was narzeka że mówi się o tematach zastępczych, zamiast o poważnych sprawach

To moze w koncu kaczory wezma sie za powazne tematy, zajma sie przyszloscia i terazniejszoscia Polski, a nie tylko przeszloscia i homo.
Cytuj:
Z takim podejściem jakie większość z was prezentuje nie da się dyskutować o sprawach istotnych.

I to jest to co pisalem na poczatku. Z gory zakladasz, ze racja jest tylko jedna i jest to Twoja racja :roll: Poza tym troche szacunku poprosze - takie zwroty jak "Ty", "Was", "Ciebie" powinno sie pisac z duzej litery. No chyba, ze te dobre maniery sa Tobie obce... No ale to juz swiadczy tylko o Tobie.
Cytuj:
Dla niektórych dyskusja o polityce to pieprzenie o tym jak oni się kłócą, albo o "wielkim skandalu" z teletubisaimi

A kto rozpoczal ten skandal? Gdyby ta cala rzeczniczka byla normalna to by w zyciu nie zaczela takiej akcji. Ale na idiotow rady nie ma...
Cytuj:
Założe się że jeszcze wielokrotnie LPR z R.Giertychem na czele wyskoczy z czymś głupim, ale wyjścia nie mają, tracą poparcie i muszą się czymś wyróżnić.

Swietnie :D Skoro tworza koalicje to moze by sie do roboty wzieli, a nie kolejne glupoty wymyslali? Zreszta wydaje mi sie, ze gdyby w koncu mieli normalne pomysly to wlasnie wtedy by im poparcie skoczylo.
Cytuj:
W takim kraju gdzie 95% narodu nie wie kim był Pyjas, to taki IPN powinien dostawać coraz więcej pieniędzy z budżetu.

Tylko, ze IPN wcale nie ma zamiaru przypominac przeszlosci. Oni wyraznie dzialaja na polecanie kaczorow w imie zasad "daj mi czlowieka, a znajde na niego papier". A co do kasy dla nich, to dla lekarzy, nauczycieli, gornikow, pielegniarek, policjantow nie ma, a dla IPN-owcow jest? Tak jak wczesniej - na szpital we Wrocku nie bylo, ale dla Rydzyka, aby robil jakies badania bylo...
Cytuj:
Nie będe tu przypominał artykułu KC Nowiny z piątku, o wielkim skandalu związanym z podwyżkami w IPN, bo to populistyczne brednie.

Prawda w oczy kole? I od razu trzeba nazwac to bredniami? No coz na temat Twojego podejscia napisalem Ci juz na poczatku.
Cytuj:
Oczywiście najważniejszy jest postęp. Najlepiej byłoby gdyby w przedszkolach czytano na głos komiks "Alibaba i 40 pedałow", do szkoł przychodziłyby delegacje homo wmawiając dzieciakom że istnienie płci nie ma znaczenia i nieważne czy ktoś jest chłopczykiem czy dziewczynką, najważniejsza jest miłość.

Ty chyba nie bardzo kumasz o co chodzi. Homo chca tego, aby mogli sobie spokojnie zyc, a na kazdym kroku kaczory robia wszystko, aby to pietnowac. Gdyby dali im spokoj, to niebyloby zadnych afer z teletubisiami itd.
Cytuj:
Dzisiejsze media nie spełniają tylko roli nformacyjnej. Nawet Władysław Gomułka zrozumiał znaczenie telewizji w propagandowej machinie.

Tak, tak ;) Czyli afery tasmowej nie bylo? Czyli Polska nie wygrala z Chinami w siatke? Czyli Adams nie wygral GP w sobote? :D Pytam, bo wedlug Ciebie tv klamie i spelnia tylko funkcje propagandowa ;) Oczywiscie prawde mowia tylko wtedy, gdy powiedza cos dobrego o kaczorach - czyz nie tak uwazasz? ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 30 maja 2007, o 20:09
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 kwi 2007, o 10:26
Posty: 271

Zobacz profil 
kamyk napisał(a):
Dzisiaj wystarczy, że pojedzie Wałęsa, Kwaśniewski, Geremek, i wielki Michnik i nagadają bzdur do Die Tageszeitung czy Corierra


popieram K2 i odniose się jeszcze do tego sformuowania. O ile mi wiadomo to te osobistości naprawde zrobily duzo dobrego dla Polski, i nawet Kwasniewski jaki byl taki byl to naprawde kilka rzeczy można zapisać do jego plusów. A polityka PIS-u typu szukanie haka na każdego niewygodego dla nich polityka mija się z celem istnienia IPN-u. Wspomne też chociażby afere związaną z chęcią odebrania Panu Geremkowi mandatu eurodeputowanego..

I wcale nie dziwię się że prof Bartoszewski zrezygnował z członkostwa w Kapitule Orderu Orła Białego jeżeli tylko ze względu konieczności złożenia ponownego oświadczenia lustracyjnego stanowiska w tym gronie tracątakie osobowości jak Mazowiecki i Geremek..


           
Post 30 maja 2007, o 22:01
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Kolego kamyk obawiam sie, ze Ty Jestes chory na punkcie wszystkiego co jest antypisowskie.


Może śladem Kuronia, nazwiesz mnie chorym z nienawiści.

K 2 napisał(a):
Nie szuka tak jak Ty jakis teorii spiskowych w mediach itd. Wyluzuj troche, bo chyba za bardzo sie wczules...


Zapomniałem że świat jest idealny, a wszycy ludzie są dobrzy, tylko ja jestem zawsze ten zły.

K 2 napisał(a):
To moze w koncu kaczory wezma sie za powazne tematy, zajma sie przyszloscia i terazniejszoscia Polski, a nie tylko przeszloscia i homo.


A może Ty w końcu zaczniesz nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Napisałem Ci ile razy Kaczyńscy wypowiedzieli się na temat homoseksualistów, ale Ty wciąż swoje.
Powtarzasz wciąż powatrzane farmazony o przyszłości, a nie przeszłości.
Lustracja to coś złego - w Niemczech czy Czechach sprawę załatwiono i jest wporządku. Ktoś musi naprawić błędy ekip z początku lat 90-tych.
Przypominanie o powstaniu warszawskim, o polskiej historii to coś złego ? Próba osądzenia sprawców Grudnia 70, kopalni Wujek, zabójców Przemyka, Pyjasa to dla Ciebie nie potrzebne rozgrzebywanie przeszłości. Jak można iśc do przodu, mając nie załatwione sprawy z przeszłości.

K 2 napisał(a):
I to jest to co pisalem na poczatku. Z gory zakladasz, ze racja jest tylko jedna i jest to Twoja racja :roll: Poza tym troche szacunku poprosze - takie zwroty jak "Ty", "Was", "Ciebie" powinno sie pisac z duzej litery. No chyba, ze te dobre maniery sa Tobie obce... No ale to juz swiadczy tylko o Tobie.


Ty to napisałeś, nie ja.

K 2 napisał(a):
A kto rozpoczal ten skandal? Gdyby ta cala rzeczniczka byla normalna to by w zyciu nie zaczela takiej akcji. Ale na idiotow rady nie ma...


Jak chcesz dalej dyskutować o pierdołach, proszę bardzo. Ja błachostkami się nie zajmuje.

K 2 napisał(a):
Swietnie :D Skoro tworza koalicje to moze by sie do roboty wzieli, a nie kolejne glupoty wymyslali? Zreszta wydaje mi sie, ze gdyby w koncu mieli normalne pomysly to wlasnie wtedy by im poparcie skoczylo.


Poparcie dla LPR-u już nie skoczy, w środowiskach narodowych są skreśleni ( nie wiem czy rozumiesz co znaczy środowisko narodowe, dla Ciebie to pewnie znaczy faszystowskie, bo jak dobrze wiesz masz z tym problemy). Na tym polega polityka w demokratycznym państwie, że oprócz rządzenia myśli się już o przyszłych wyborach, o zdobywaniu elektoratu. Dla frajerów i idealistów w polityce nie ma miejsca. Jeśli tak nie uważasz zawsze możesz uciec do Politei.

K 2 napisał(a):
Tylko, ze IPN wcale nie ma zamiaru przypominac przeszlosci.


Doskonale to robią, poprzez publikację bardzo wielu publikacji, biuletynów IPN, bardzo cennych. Urządzanie konferencji naukowych,. Naprawdę już bardzo wiele odkryto, przypomniano. Ja jako miłośnik historii bardzo wiele na tym skorzystałem. Chwała rządowi Buzka za stworzenie IPN.

K 2 napisał(a):
Oni wyraznie dzialaja na polecanie kaczorow w imie zasad "daj mi czlowieka, a znajde na niego papier".


Rozumiem że dla wielu srodowisk poznanie prawdziwej historii jest nie wygodne, i w imię własnych politycznych interesów psioczą na IPN jak tylko mogą. A to Twoje przypomnienie słynnego powiedzonka z lat 40-tych nijak nie pasuje do obecnej sytuacji.
Narodziło nam się nowe pokolenie przeciwników rządów totalitarnych. "ruch na rzecz obrony demokracji" tworzony przez pana Kwaśniewskiego. Dziwne że takiego ruchu nie tworzył w latach 70-tych albo w latach 80-tych. Wtedy stał po innej stronie barykady, a dziś wielki obrońca demokracji się znalazł


K 2 napisał(a):
A co do kasy dla nich, to dla lekarzy, nauczycieli, gornikow, pielegniarek, policjantow nie ma, a dla IPN-owcow jest? Tak jak wczesniej - na szpital we Wrocku nie bylo, ale dla Rydzyka, aby robil jakies badania bylo...


Porównaj liczbę pracowników IPN i liczbę lekarzy w Polsce i wyobraź sobie że czuwasz nad budżetem państwa. Komu dasz. Różnica między podwyżką 1000 zł, a 7500 zł jest widoczna.

K 2 napisał(a):
Prawda w oczy kole? I od razu trzeba nazwac to bredniami? No coz na temat Twojego podejscia napisalem Ci juz na poczatku.


Jak taki artykuł nie można nazwać populistycznym bredniami. Retoryka żywcem wyjęta z ust Leppera. " Jakim prawem oni dostają podwyżkę, lepiej byłoby te pieniądze rozdać dla wszystkich Polaków, każdy kupiłby sobie laskę zwyczajnej i przynajmniej zeżarłby i najadłby się" Mentalnośc socjalistyczna wciąż pozostała. Tylko brać, a jak inny dostanie to jest be i nierób, pijak i złodziej.

K 2 napisał(a):
Ty chyba nie bardzo kumasz o co chodzi. Homo chca tego, aby mogli sobie spokojnie zyc, a na kazdym kroku kaczory robia wszystko, aby to pietnowac. Gdyby dali im spokoj, to niebyloby zadnych afer z teletubisiami itd.


Kumam i to dobrze.
1 - homo spokojnie sobie żyją, pogromów nie ma jak widzą to inni.
2- kiedyś też się tak mówiło o Albańczykach w Kosowie i Macedonii, że oni chcą tylko spokojnie żyć.
3- wymień mi proszę przykłady tego wielkiego napiętnowania przez Kaczyńskich. Ale tylko przez Jarka i Lecha.

Cytuj:
Dzisiejsze media nie spełniają tylko roli nformacyjnej. Nawet Władysław Gomułka zrozumiał znaczenie telewizji w propagandowej machinie.


K 2 napisał(a):
Tak, tak ;) Czyli afery tasmowej nie bylo? Czyli Polska nie wygrala z Chinami w siatke? Czyli Adams nie wygral GP w sobote? :D Pytam, bo wedlug Ciebie tv klamie i spelnia tylko funkcje propagandowa ;) Oczywiscie prawde mowia tylko wtedy, gdy powiedza cos dobrego o kaczorach - czyz nie tak uwazasz? ;)


Powtarzam raz jeszcze, naucz się proszę czytać ze zrozumieniem.
Zacytuję sam siebie - "Dzisiejsza media nie spełniają tylko roli informacyjnej."
Nie wiem po co mi tu wyjeżdżasz z takimi przykładami. Bo jak napisałem, co każdy głupi wywnioskuje, telewizja także beszczelnie manipuluje ludźmi.
Prosty przykład wykorzystywanie mediów przez rządy państw.
Wojna w Serbii, koniec lat 90-tych, gdy media całego świata zrobiły z Serbów potwory, które grały w piłkę głowami albańskich dzieci. Dzien w dzien informowano o grobach albańskich cywili.o Rzekomej operacji podkowa Co kilka mieśięcy póżniej okazało się wielką bujdą. Ale CNN i polskie stacje swoje zrobiły, i do dziś w Polsce Serbowie uchodzą za wielkich przestępców. Ba nawet ja wtedy gdy byłem trochę młodszy uległem tej propagandzie.
Chcesz przykładu z Polski. Telewizja publiczna za rządów Kwiatkowskiego.
Dzięki czemu Kwaśniewski zbudował taki wizerunek, niebieska modna zachodnia koszula i błękitne oczy, ch** z tego że żadnych poglądów nie ma. Dzięki telewizji, czy wtedy Wiadomości pokazały materiał z Charkowa jak pijany prezydent zataczał się na grobach polskich oficerów w Charkowie ?? Dziwnym trafem przemilczano niewygodne scenki. Nawet zabieg z magistrem się udał.
Ta sama telewizja Kwiatkowskiego emituje film "Dramat w trzech aktach" o rzekomych powiązaniach Kaczyńskich z aferą telegraf i FOZZ. Film był tak tendencyjnie zrobiony na miarę propagandy Urbana, że aż można było uwierzyć ze wciąż żyjemy w PRL-u. Jaki był finał, sprawa w sądzie i tv musiała przepraszać, ale wtedy był wolne media, dziś już nie ma.

A i co do mojej kultury. Nie wiem po co mi przypominasz z jakiej litery pisze słowa Ty Ciebie itd. Innych pouczasz a wciąż piszesz kaczory, a nie Kaczyńscy. Przypomina to rynsztokowy język.



grzeee napisał(a):
O ile mi wiadomo to te osobistości naprawde zrobily duzo dobrego dla Polski, i nawet Kwasniewski jaki byl taki byl to naprawde kilka rzeczy można zapisać do jego plusów. A polityka PIS-u typu szukanie haka na każdego niewygodego dla nich polityka mija się z celem istnienia IPN-u. Wspomne też chociażby afere związaną z chęcią odebrania Panu Geremkowi mandatu eurodeputowanego..


Wymien te zasługi szczególnie Kwaśniewskiego.
Wizyta ( jako jedyna z zachodniej Europy) na Białorusi u Łukaszenki. Kłamstwo w kampanii wyborczej 95r z magistrem, pijaństwo w Charkowie, parodiowanie głowy innego państwa, pijaństwo w siedzibie ONZ i owijanie się w Polską flagę, wchodzenie do bagażnika, zamieszanie w aferę Rywina, Orlenu i PZU, ułaskawienie przestępcy Sobotki w ostatnich godzinach urzędowania, Marek Ungier szefem kancelarii, ułaskawienie Petera Vogla, zamieszanie w pożyczkę moskiewską, kontakty z Dochnalem, Kuną, Żaglem i sowieckim szpiegiem Ałganowem i zaprzeczanie że czegoś takiego nie miało miejsca. Nie wspominam o przeszłości, czyli należenie do PZPR-u to już jest szczyt patriotyzmu :)

A co do tych słynnych haków. Teczki w IPN-ie wciąz pozostały. Szkoda że na początku lat 90-tych pan Kwaśniewski, Geremek, Mazowiecki głosowali przeciwko ustawie lustracyjnej i obalały w nocy rząd Jana Olszewskiego, a Michnik na łamach GW krzyczał ze w Polsce mogą nadejśc rządy Jakobinów.Gdyby ten rząd to przeprowadził nie byłoby dziś tego problemu. Ale zapomniałem że za wszystko jest odpowiedzialne PiS.
Co do załug przy Okrągłym Stole polecam pozycję Dudka "Reglamentowana rewolucja" albo pozycję Semki i Kurskiego "Lewy czerwcowy"


           
Post 30 maja 2007, o 22:12
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 kwi 2007, o 10:26
Posty: 271

Zobacz profil 
ułaaaa widze że jesteś tak zaślepiony ideą rządów Kaczyńskich że jakakolwiek polemika nie ma sensu.. Cokolwiek ktoś z tego forum napisałby na rząd lub PiS i tak wytoczysz 10 powodów dla których się myli..
Polecasz książke Kurskiego = a kto jak nie Kurski wygrywa wybory kłamiąc w żywe oczy, nieważne że później przegra proces - liczy się tylko zwycięstwo nieważne jakimi kosztami (słynna afera bilboardowa).. Nigdy nie przeczytam książki faceta który doprowadził do władzy ludzi takich jak Gierych bo niedługo moje dzieci będą musiały cierpiec za błędy przez nich popełnione :?


           
Post 30 maja 2007, o 22:25
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Oj Kamyk, Kamyk... co do jednego przyznam ci racje. Sami Kaczynscy akurat gejow nie atakuja. Ale mowiac "Kaczynski" K2 mial na mysli zapewne ich ludzi.

Cytuj:
Jeden krótki wywiad z Wprost i sprytne przekręccenie wypowiedzi i zaczęło się.


Co ty nie powiesz? Ktoz to przekrecil i co? To nie bylo wypowiedzi o badaniu Teletubisiow?

Cytuj:
I o jakim ku*** wstydzie, wyśmiewaniu się zagranicy z Polski mówicie. Pewnie większość z was to by ucieszyło.


Szczerze mowiac, nie czuje zadnego wstydu, poniewaz utozsamiam sie z Australia. :D A ze z Polski ludzie szydza, to wiem tu z Australii i od znajomego z Nowej Zelandii, ktory pokazal ten artykul kolegom z pracy. Jednoczesnie slyszy sie wyrazy wspolczucia, ze Polska ma takich oszolomow u wladzy. Ale wiesz co jest najlepsze? Sami Polacy tez szydza...

Cytuj:
Dzisiaj wystarczy, że pojedzie Wałęsa, Kwaśniewski, Geremek, i wielki Michnik i nagadają bzdur do Die Tageszeitung czy Corierra.... czy NYT, o rodzącym się w Polsce totalitaryźmie, faszyźmie, i inwazji marsjan i Bóg wie co jeszcze.

No i do tego głos polskich artystów, Olbrychski udziela wywiadu gazecie rosyjskiej i porównuje działania IPN-u do metod KGB.


Kamyk - kiedykolwiek ktos skrytykuje PiS, ty zaraz wyjezdzasz na Kwasniewskiego, Walese, Michnika, SLD - to jest dopiero temat zastepczy!!! Probujesz chyba pokazac, ze winy tych panow (w wielu przypadkach wymyslone przez PiS i ciebie samego) przycmiewaja kazda wpadke PiS-u.

A IPN stosuje zasade "dajcie mi czlowieka, a znajde na niego paragraf" na zadanie wladzy, wiec niczym sie od KGB nie rozni. PiS-uary gejow chca inwigilowac i urzadzaja na nich polowanie, z Rosja i Niemcami probuja wywolac otwarta wojne.

Cytuj:
Szlag mnie trafia jak słysze, jak pierwszy polski Gej Roman Biedroń, po tej Tubisiowej aferze żali się jak to ten incydent nas ośmiesza, jaki to znas Ciemnogród, zaścianek, średniowiecze.


Ale ta cala sprawa dokladnie w takim swietle Polske stawia. :lol: I nie tylko ta sprawa, ale cale mnostwo innych. :lol: Fakt, ze 50% uwaza w ankiecie homoseksualizm za grzech jest nawet mocniejszym argumentem niz nieszczesny Tinky Winky the Telletubby. Ze nie wspomne o premierze, ktory nie ma konta w banku, tropieniu gejow na basenie, faktowi, ze nikt sie za Rydzyka jeszcze nie wzial. :lol:

I uwierz mi - dla ciebie nie ma znaczenia, ze Kaczynski olal apel UE, a dla UE ma bardzo duze. Oznacza to bowiem, ze ma on daleko gdzies przepisy UE i choc Polska jest jej czlonkiem, to on i tak robi po swojemu. Takich pieniaczy w UE nie potrzeba.

Generalnie nietrudno zauwazyc, ze Kaczory w zupelnosci sie nie zgadzaja z wymaganiami Unii Europejskiej. Jezeli zatem tak jest... to niech Polska z UE wystapi. UE da sobie rade bez Polski, a moze nawet lepiej na tym wyjdzie. Panstwa zainteresowane sila robocza z Polski nie powprowadzaja wiz badz je sciagna i wszyscy beda zadowoleni.

Pisalem juz kiedys, jak rozwiazac problem gejow i aborcji w sposob polubowny. Nie widzialem jeszcze nigdy w Polsce propozycji takiego rozwiazania. No coz... katolickie zaslepienie przeszkadza.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 30 maja 2007, o 22:29
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Ale mowiac "Kaczynski" K2 mial na mysli zapewne ich ludzi.

Dokladnie tak :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 30 maja 2007, o 22:38
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Metody PiS-u swietnie pokazuje przypadek wyborow prezydenckich. Najpierw wyeliminowano Cimoszewicza, a potem probowano polozyc na lopatki Tuska. Zostawie "Cimko" w spokoju, a zajme sie Tuskiem (ktorego nawiasem mowiac absolutnie nie popieram). Otoz jako glowny argument przeciwko niemu wytoczono... ze mial dziadka w Wermahcie i o tym nie powiedzial. No ludzie - a po co? Jakie ma to znaczenie? W jakim stopniu Donald jest odpowiedzialny za swojego dziadka? I wreszcie - co z tego? Byl i juz. Donald to zupelnie inny czlowiek. Tymczasem PiS z tego zrobil wielka afere, a najlepsze jest to, ze czesc glupiego narodu ja kupila...

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 30 maja 2007, o 23:31
 
Junior
Junior

Dołączył: 26 wrz 2005, o 10:47
Skąd: spod piramidy
Posty: 217

Zobacz profil 
Strasznie wukrza Wasze podejscie, ewidentna propaganda ze strony opozycji, a Wy tak dajecie sie zwodzic.

Od conajmniej roku nic innego nie slysze, tylko to, ze PiS to homofoby, teraz te pierdoly z teletubisiami... i po jakie, za przeproszeniem, gowno prowadzic dyskusje na ten temat, tyle niedobrego sie w Polsce dzieje, a na pierwszych stronach gazet teletubisie, no h.. mnie juz strzela.

Szukanie przez media, jakichs dziwnych, czasem tylko niefortunnych, wypowiedzi politykow i rozdmuchiwanie tego na skale tragedi conajmniej dziesieciolecia to juz u nas standart.

TVN, GW zreszta zdecydowana wiekszosc teraz, mydli oczy pseudoaferami, ale dzieki temu sfrustrowani pseudoliberalowie maja sobie o czym popieprzyc przy piwku.


           
Post 31 maja 2007, o 00:55
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Niestety, ale to nie sa pseudoafery i to nie ma wiele wspolnego z propaganda. Pokazuja bowiem prawde o oszolomstwie wladzy rzadzacej, ktora sie z tym oszolomstwem nie kryje, a to nie jest cos, obok czego mozna przejsc obojetnie. I jak widze Dolar sugeruje, ze to propaganda mediow. Tak oczywiscie... :lol: Wszystko sobie zmyslaja. :lol:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 31 maja 2007, o 09:06
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 cze 2006, o 19:02
Skąd: >WROCŁAW / RZESZÓW<
Posty: 558

Zobacz profil 
Piszę to w tym temacie, bo sprawa jest ściśle związana z polityką.
Do wszystkich którym los naszej kochanej c..ki (:lol:) leży na sercu:

http://pomnik.rzeszow.net/petycja.php

_________________
TYPER CHAMPION 2007 :)


           
Post 31 maja 2007, o 10:31
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Polskiej homofobii ciag dalszy

Cytuj:
TVP ocenzurowała ostatni odcinek serialu

Ostatni odcinek "Małej Brytanii" w TVP2 widzowie obejrzeli bez sceny pokazującej księdza geja z jego partnerem - ujawnia "Życie Warszawy".

Nakręcony przez brytyjską telewizję publiczną BBC serial "Mała Brytania" to ciąg skeczy charakteryzujących się często pieprznym humorem. Zyskał ogromną popularność w Wielkiej Brytanii i w innych krajach.

W wyemitowanym w piątek w TVP2 odcinku nowy pastor odwiedził stragan z akcesoriami erotycznymi, prowadzony przez jedynego jawnego geja w wiosce. Stragan wzbudził też zainteresowanie pewnej staruszki. Straganiarz gej myślał, że ksiądz jest oburzony jego stoiskiem i oskarżył go o złe intencje. Pastor zapewnił go jednak o swojej tolerancji wobec osób o innej orientacji i na tym zakończyła się polska wersja odcinka.

W oryginale wygląda to jednak inaczej. W finale scenki okazuje się, że sam duszpasterz jest homo. Podchodzi do niego jego partner, który wybrał się na stragan po erotyczne akcesoria. Obaj najpierw się całują, a potem czule obejmują. Stojąca obok staruszka kwituje to niewybrednymi żartami. Cała ta scena poszła w TVP pod nóż.

- To są po prostu praktyki cenzorskie, zakazane w Polsce i w Unii Europejskiej. Poruszę tę sprawę na najbliższym posiedzeniu rady programowej TVP, której jestem członkiem - mówi poseł Gadzinowski. Władze TVP zapewniają, że chodzi o obronę wrażliwości widzów.

- Serial ma charakter satyryczny, prześmiewczy. Decydując się na pokazanie go polskiej widowni, mieliśmy na uwadze różnice w mentalności i wrażliwości Polaków i Brytyjczyków. To, co jest dopuszczalne nawet w brytyjskiej telewizji publicznej, może razić polskich widzów - mówi gazecie Aneta Wrona, rzeczniczka TVP.


Jak widac PiS i ich ludzie (podkreslenie dla malo inteligentnych) ani mysla skorzystac z sugestii Micsona i robic wszystko po cichu...

A tutaj dowod na to, ze gadania pani Sowinskiej znalazlo odzwierciedlenie w postepowaniu rodzicow. Jak latwo ciemne masy kupuja glupoty...

Cytuj:
Rodzice nie kupią już maskotki Tinky-Winky

Jeszcze do niedawna sprzedawały się najlepiej ze wszystkich maskotek. Dzisiaj fioletowych teletubisiów nikt nie chce kupować - powiadamia "Dziennik Wschodni".

Zaczęło się od poniedziałkowego wywiadu rzecznika praw dziecka dla tygodnika "Wprost". Ewa Sowińska wypowiedziała się na temat animowanego programu dla dzieci "Teletubisie". Stwierdziła, że spotkała się z opinią, iż serial promuje homoseksualizm. Powód? Fioletowy teletubiś o imieniu Tinky-Winky zawsze występuje z damską torebką. A to mogłoby sugerować, że jest gejem. Sowińska zleciła więc, by psychologowie z jej biura zbadali, czy bajka może być pokazywana w telewizji publicznej.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. - Ludzie nagle przestali kupować teletubisie - mówi Ewelina Folusz z lubelskiego sklepu z zabawkami Smyk w Lublinie. - Zawsze sprzedawaliśmy ok. 20 maskotek tygodniowo. W tym tygodniu ani jednej. Spodziewaliśmy się, że przed Dniem Dziecka będą schodziły jak świeże bułeczki. A tu nic - podkreśla pani Justyna, sprzedawczyni ze sklepu Ada w Białej Podlaskiej. Być może właśnie przez to całe homoseksualne zamieszanie- dodaje.

Wątpliwości nie ma Monika Massalska z lubelskiego sklepu Baby Fant.

- O ile teletubisie w innych kolorach jeszcze jakoś się sprzedają, o tyle fioletowy nie schodzi ostatnio wcale. Klienci przychodzą, śmieją się, ale za filetowego dziękują. To paranoja - podkreśla Massalska.

- U mnie jest podobnie - dodaje Anna Poleszak ze sklepu Pampers w Lublinie. Fioletowych teletubisiów nie chce nikt. - Co się dzieje? Jestem zszokowany - komentuje dr Robert Poleszak, psycholog społeczny z Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej. Nie sądziłem, że jedna wypowiedź, w dodatku bez podstaw merytorycznych, może mieć taki wpływ na ludzi. Myślałem, że wszyscy wezmą to za ciekawostkę, przerywnik. Tymczasem ludzie potraktowali tą informację jak najbardziej poważnie. To pokazuje zgubny wpływ przekazu medialnego na społeczeństwo.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 330  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi