Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Praca - oferty, dyskusje itp.


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 21 lut 2011, o 12:13
 Re: Praca - oferty, dyskusje itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
Grigori napisał(a):
Witam :)
Piszę, bo właśnie jestem w trakcie szukania pracy, więc jakby ktoś z was drodzy forumowicze miał wiedzę, że potrzebują kogoś np.w firmie gdzie jesteście zatrudnieni, to proszę o podzielenie się tym ze mną najlepiej na priv. :)
Interesuje mnie praca w Rzeszowie, bądź jego okolicach, najlepiej jakby to była praca od poniedziałku do piątku. :)
Więcej informacji udzielę na --> priv

praca fizyczna?


           
Post 21 lut 2011, o 20:53
 Re: Praca - oferty, dyskusje itp.
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 lip 2006, o 01:13
Skąd: RZESZÓW
Posty: 308

Zobacz profil 
bardziej bym się skłaniał ku pracy biurowej ale widzę, że znalezienie tego typu pracy w naszym regionie graniczy z cudem. Może być robota fizyczna każdą propozycje rozważę:)

_________________
Czwartek 29 Września 2005 Dariusz Śledź, Maciej Kuciapa, Tomasz Rempała rzeszowska sensacja we Wrocławiu - złoto:)
Obrazek
Obrazek


           
Post 21 lut 2011, o 21:07
 Re: Praca - oferty, dyskusje itp.
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
No to popatrz, kilka ogloszen z praca.pl

http://www.praca.pl/magazynier_138132.html - to chyba bardziej dla Tricka by bylo :D

http://www.praca.pl/handlowiec-branza-motoryzacyjna_138133.html - to tez dla Tricka, ale jesli masz o tym pojecie, moze warto sprobowac

http://www.praca.pl/doradce-techniczno-handlowego_135350.html - to jesli masz za soba studia w technikum

http://www.praca.pl/sprzedaz-ubezpieczen-agent-ubezpieczeniowy_137217.html - tu placa tylko prowizje w zaleznosci od tego ile sprzedasz, ale niezle do zdobycia doswiadczenia

http://www.praca.pl/praktykant-ka-w-oddziale-bankowym_134942.html - tu, jesli chcialbys sprobowac pracy w banku, choc nie jest napisane jasno, gdzie i w ktorym

http://www.praca.pl/doradca-ds-telesprzedazy_137864.html - tu praca biurowa, zwiazana ze sprzedaza

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 21 lut 2011, o 21:56
 Re: Praca - oferty, dyskusje itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Ucze się w technikum samochodowym ale niezbyt dużo o samochodach ;P Mam profil mechatronik, a to naprawde duzo rzeczy niedotyczących tej dziedziny wiedzy :D Ale fakt, bez problemu powinienem sobie dać tam rade ale tylko dlatego że interesuje się bardzo motoryzacją poza szkołą ;P Póki co - chce iść na studia ;P Co Ci moge powiedzieć, to że jako magazynier będziesz miał raczej spokojną prace a wiedza jakiej potrzebujesz w tej pracy jest raczej mało szczegółowa :P

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 22 lut 2011, o 00:08
 Re: Praca - oferty, dyskusje itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
Grigori napisał(a):
bardziej bym się skłaniał ku pracy biurowej ale widzę, że znalezienie tego typu pracy w naszym regionie graniczy z cudem. Może być robota fizyczna każdą propozycje rozważę:)

jeśli nie boisz się pracować po 10 godzin dziennie na budowie to nie ma sprawy. Jak jesteś zainteresowany to pisz na pv.


           
Post 22 lut 2011, o 00:26
 Re: Praca - oferty, dyskusje itp.
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 lip 2006, o 01:13
Skąd: RZESZÓW
Posty: 308

Zobacz profil 
Dzięki Jasiek za poświęcony czas i linki co udostępniłeś:) Wysłałem do 3 ofert moje CV. A wracając do tematu pracy to z moich doświadczeń i obserwacji wynika, że zdecydowanie ponad połowa ogłoszeń jakie się pojawiają na rynku pracy, to różnego rodzaju przedstawicielstwa, konsultanci albo praca dla ludzi z wyuczonym zawodem. Także mała rada dla tych co chcą iść na studia o kierunkach "humanistycznych", lepiej idźcie i skończcie technikum albo zawodówkę bo dobrej pracy bez znajomości po tym mieć nie będziecie w tym kraju:) :nie:

_________________
Czwartek 29 Września 2005 Dariusz Śledź, Maciej Kuciapa, Tomasz Rempała rzeszowska sensacja we Wrocławiu - złoto:)
Obrazek
Obrazek


           
Post 22 lut 2011, o 09:31
 Re: Praca - oferty, dyskusje itp.
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Grigori... no probs :)

W takiej sytuacji jak ty bylem 7 lat temu po przyjezdzie do Sydney. Tez szukalem pracy i wysylalem, gdzie popadlo. W koncu trafilem na dwie prace naraz - do supermarketu i jako przedstawiciel handlowy. Okazalo sie, ze bycie przedstawicielem handlowym sprawialo mi frajde i szedlem w tym kierunku. Czas pokazal, ze byl to dobry wybor... Tyle, ze aby miec naprawde dobrze platna prace (tzn. powyzej sredniej krajowej) to zajelo mi jakies 3 lata - musialem nabrac doswiadczenia, cos pokazac w moim CV, az w koncu sie udalo.

Rzeszow prawdopodobnie nie jest za dobrym miejscem do tego typu pracy. Rynek jest marny, klienci niezbyt zamozni finansowo (w koncu Marta Poltorak jest tylko jedna), wiec i miejsc pracy nie ma za wiele.

Albo tak jak Vega mowi - mozesz popracowac na budowie. Praca moze okazac sie ciezsza niz w biurze (co nie znaczy, ze nie do wykonania), ale moze tez byc calkiem niezle platna.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 22 lut 2011, o 09:48
 Re: Praca - oferty, dyskusje itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
w Rzeszowie jest w tej chwili tyle inwestycji, że pracy na budowie i to dobrze płatnej nie brakuje. Może faktycznie teraz jest pora roku która nie jest zbyt miła, ale już idzie wiosna. Jedyne co, to trzeba cokolwiek umieć. Wtedy na początek możemy dostać 12 zł/h.


           
Post 2 maja 2011, o 13:53
 Re: Praca - oferty, dyskusje itp.
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 20 kwi 2008, o 14:34
Skąd: Rzeszów :)
Posty: 35

Zobacz profil 
Witam :)
Piszę, bo właśnie jestem w trakcie szukania pracy fizycznej ciężko bo wiadomo doświadczenie nie ma ale pracy się nie boje fizycznej,

Jak by ktoś coś wiedział z góry dziękuje i jak by mi dał znać na priv to już wogole

patrze codziennie na rzeszowiaka i pup ale nic nie ma konkretnego w stylu jak cos sie odezwiemy;/

hm jak by co to dla kolego tez 2 osob pozdrawiam


           
Post 9 maja 2011, o 15:19
 Re: Praca - oferty, dyskusje itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Fizyczna ? Na ZM WSK są przyjęcia
Praca na 2 zmiany od PN do PT. 7-15 lub 15-23 na W68 - oczyszczalnia, rdzeniarnia, formiernia.
Polecam rdzeniarnie.
Ogólnie nie idź do firmy GARDA.

Stawka na początek 11zł/brutto Umowa Zlecenie.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 9 maja 2011, o 18:04
 Re: Praca - oferty, dyskusje itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 14:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1412

Zobacz profil 
Jeśli chodzi o WSK to tam często są przyjęcia na zaczyszczanie odlewów, jednak jest to praca bardzo ciężka, przynajmiej tak jest w opisie stanowiska.

_________________
"Szumina" pokazał, że ma jaja jak dzwony - J. Dymek


           
Post 10 maja 2011, o 00:48
 Re: Praca - oferty, dyskusje itp.
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Spojrz na pozytywna strone - zamiast isc na silownie, to pojdziesz do pracy i zamiast zaplacic za cwiczenia to jeszcze ci za nie zaplaca. :P

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 10 maja 2011, o 11:09
 Re: Praca - oferty, dyskusje itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Hehehe dokładnie tak Jasiek.
A praca na oczyszczalni oczywiście jest ciężka no i "brudna"

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 10 maja 2011, o 11:27
 Re: Praca - oferty, dyskusje itp.
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 20 kwi 2008, o 14:34
Skąd: Rzeszów :)
Posty: 35

Zobacz profil 
Byłem tam ale z firmy Garda porobiłem 3 michy i podziękowałem 500 zl to wiesz;)

Racja jak by do WSK to kasa git:)


Ale przez tego typa to porażka:) p . Dolecki Garda;)l


A Ogolnie to juz robote mam jutro ide z kumplem;)

Stawka na początek 8 a potem do 10:) i 8 godzin wiec git:0


           
Post 10 maja 2011, o 22:17
 Re: Praca - oferty, dyskusje itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
czyli 15€ a potem 20€ za dniowke :shock:
no to za :cenzura: ty git :D
masakra

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 11 maja 2011, o 00:03
 Re: Praca - oferty, dyskusje itp.
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2005, o 19:54
Posty: 141

Zobacz profil 
no ale nie masz co tu przeliczać na euro to dwa inne światy... u nas jak na początek dniówka 80 zł to nie najgorzej jeszcze

_________________
Obrazek


           
Post 11 maja 2011, o 00:40
 Re: Praca - oferty, dyskusje itp.
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
FIS, tego nie warto nawet liczyc, bo mozna sie zalamac...

Mnie wiele juz razy przekonywano, ze komus w Rzeszowie sie dobrze powodzi, bo zarabia 2 tysiace zlotych miesiecznie na reke. W australijskich dolarach to jest 690 miesiecznie i z tutejszego punktu widzenia jawi sie jako niemalze trzeci swiat (przecietny Australijczyk ma na reke 800, tyle ze tygodniowo, a nie miesiecznie). Nie to jednak jest najgorsze... Najgorsze sa ceny, ktore w wielu przypadkach sa porownywalne z Australia, o ile nie wyzsze. Nie mam pojecia, jak w tej Polsce ludzie zyja - chyba nic nie robia, tylko placa rachunki, wydaja na jedzenie i na benzyne (o ile maja samochod). Cena niezlej wielkosci mieszkania (takiego kolo 70 metrow kwadratowych) to jakies 280 tysiecy zlotych i to wcale nie bedzie nowe, tylko majace juz iles tam lat. Czyli rownowartosc 20 lat pracy na 2 tysiacach miesiecznie. :sad: :shock:

To nie oznacza, ze nie mogloby byc gorzej. W malym chinskim miasteczku (20 tys ludzi), z ktorego pochodzi moja zona, przecietny mieszkaniec zarabia jakies 1200 yuan miesiecznie, czyli okolo $200. Tylko jest jedna roznica - rachunki, jedzenie sa duzo tansze niz w Europie. Za niewielki lunch w Polsce zaplace powiedzmy 5 - 6 zlotych. W Chinach w tym samym miasteczku zjem go za niewiele ponad zlotowke. Dniowka 80 zl to $27 dziennie, 170 chinskich yuan. Chinczyk z miasteczka mojej zony chetnie by za taka kase popracowal, tyle ze przy chinskich cenach a nie polskich. :P

Natomiast w przypadku poczatkujacego pracownika kazda praca jest dobra - nawet taka za 80 zl dziennie (wychodzi z tego 1600 miesiecznie, jesli dobrze licze). Sukcesem na Podkarpaciu jest w ogole dostac prace (mowie tak, patrzac na moich rowiesnikow i znajomych, ktorzy w Polsce zostali), a jak sie ja ma, to wtedy mozna zaczac myslec o lepszych zarobkach. Ja osobiscie na swojej pierwszej umowie w Radiu VIA (ktore byly moja pierwsza praca na serio) mialem bodajze 250 zl miesiecznie, tylko ze to byl chyba jeden czy dwa dni pracy w tygodniu. To byl rok 1999.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 11 maja 2011, o 01:29
 Re: Praca - oferty, dyskusje itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
tonex szkoda tylko ze w cenach na pulkach sklepowych, oplatach itp to juz jeden swiat

jasiek ja pierwsza prace zaczalem w 96 r na czarno za 320 zl :D po 3 miechach dostalem umowe i 420 zl z czego moj "pracodawca " bral 400 zl refundacji z up
taki czysty polski kapitalizm :D

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 11 maja 2011, o 10:03
 Re: Praca - oferty, dyskusje itp.
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
Racja tego tak nie mozna liczyc ale w pewien sposob mozna porownywac koszty utrzymania. Dla tego jak pisze FIS w sklepach to ten sam swiat ale jednak koszty utrzymania sa inne.

W polsce, jesli w rodzinie pracuja dwie osoby (rodzina bez dziecka) i kazda ma na reke 2000 na miesiac, jesli maja swoje mieszkanie to wcale nie jest tak zle. Bo wtedy oplaty to max 1000 zl a wiec zostaje Ci 3000 zl w kieszeni. Wielu znajomych tak ma i nie widze aby zyli w ubustwie.

Teraz z perspektywy Australii za dobre mieszkanie musisz zaplacic 500$ dolarow jak nie wiecej tygodniowo. Wiec pewnie zarabiajac tygodniowke 800$ wcale nie zyje Ci sie az tak strasznie dobrze. To pewnie Jasiek wie lepiej ale ostatnio ogladalem pare programow o Australii i tak rozowo to znowu tez tam nie ma, przynajmniej takie wrazenie ja odnioslem. Choc zarobki w porownaniu do Niemiec nie mowiac juz o Polsce sa wprost astronomiczne. Australia oferuje inny styl zycia, inne podejscie do pracy i placy niz w Europie ale...

No i teraz perspektywa Niemiec - dla mnie np jest to 1000€ miesiecznie czyli pieniadze za ktore 2 osobowa rodzina w Niemczech nie ma szans praktycznie na przezycie bo za czynsz na poczatek 500€ (wieksze miasta to 700€+). Czyli zostaje 300-500 € na miesiac co sie rowna ze co dzien jest na obiad ziemniaki z maslem a na kolacje chleb z woda, luksus typu telefon, internet itd itp nie mowiac o aucie mozesz przy 1000€/miesiac zapomniec.


           
Post 11 maja 2011, o 11:46
 Re: Praca - oferty, dyskusje itp.
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Co wy mówicie, że w Rzeszowie nie można dostać dobrze płatnej pracy. Można, jak jest się wykształconym to możliwości są nieograniczone, oto przykład:
http://www.wykop.pl/artykul/735215/praca-dla-informatyka/
:lol: :lol: :lol:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi