Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 98  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Piłka nożna


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 28 sie 2007, o 09:57
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
Bo dobry piłkarz umie też się dobrze bawić? Dobry piłkarz pije?
- Jeśli chodzi o sam alkohol, to na zachodzie nie pije się mniej. Pije się inaczej. W Hiszpanii po każdym meczu szliśmy na kolację z żonami, trenerami. Potem w miasto na kilka drinków. Nie wracało się do domu przed piątą rano. Jeśli jesteś piłkarzem, to sobota czy niedziela to są twoje dni. I nikomu to nie przeszkadza, bo zawodnik pierwszoligowy w Hiszpanii jest taką gwiazdą jak torreador czy aktor. Kiedy ci piłkarze mają się pobawić, jeśli nie po meczu? Ludzie to rozumieją. A weźmy taką Anglię – przecież tam co tydzień słychać, że któryś piłkarz awanturował się w pubie albo jechał po pijanemu. A jednocześnie jest to liga, którą najbardziej lubicie oglądać. Bo jest tam mnóstwo walki, olbrzymie tempo. Żeby tam grać, trzeba mieć charakter – trzeba na treningach dawać wszystko, co się ma. Chociaż to już się robi generalnie zasada, że w piłce dla leni zaczyna brakować miejsca.

wywiad z Janem Urbanem....
to jakby ktos dalej myslał, ze Mistrzowie Swiata nie pija 8-)

http://legialive.pl/news.php?id=23237

cały wywiad, zachecam do przeczytania bo z pewnoscia ciekawy;] chodz we wszystkich kwestiach sie nie zgodze :wink:


aha i 2OLEGEND! niesetty z powodu kontuzji kolana musiał zakonczyc kariere....eh zywa legenda!

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 28 sie 2007, o 11:30
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Zabójca o twarzy dziecka... ech, wielka szkoda...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 28 sie 2007, o 12:29
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
Oj, szkoda gościa. Pamiętam świetnie jak w 1999 roku strzelił bramkę na 2-1 w 93 minucie meczu z Bayernem w finale Champions League. Duet Sheringham i Solskjaer poprowadzili United do triumfu, chociaż po bramce Baslera wydawało się, że nie dadzą rady. Bayern grał wtedy bardzo dobrze w obronie. Co ciekawe Terry ciągle gra. a to już 41 lat na karku. 8-)

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


           
Post 28 sie 2007, o 14:18
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2007, o 18:25
Skąd: Rzeszów-Nowe Miasto
Posty: 141

Zobacz profil 
Beenhakker ogłosił skład na mecze z Portugalią i Finlandią



Bramkarze:
Artur Boruc (Celtic Glasgow; 27A/0 bramek)
Tomasz Kuszczak (Manchester United; 5A/0)
Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn; 4A/0)

Obrońcy:
Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela; 18A/1)
Paweł Golański (Steaua Bukareszt; 6A/1)
Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków; 19A/0)
Mariusz Jop (FK Moskwa; 16A/0)
Jacek Bąk (Austria Wiedeń; 87A/3)
Michał Żewłakow (Olimpiakos Pireus; 69A/2)
Grzegorz Bronowicki (Crvena Zvezda Belgrad; 7A/0)
Dariusz Dudka (Wisła Kraków; 17A/2)

Pomocnicy:
Przemysław Kaźmierczak (FC Porto; 8A/1)
Radosław Sobolewski (Wisła Kraków; 29A/1)
Mariusz Lewandowski ((Szachtar Donieck; 36A/1)
Jakub Błaszczykowski (Borrussia Dortmund; 10A/1)
Łukasz Garguła (GKS PGE Bełchatów; 8A/1)
Jacek Krzynówek (VFL Wolfsburg; 71A/13)
Euzebiusz Smolarek (Racing Santander; 23A/8)
Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin; 7A/1))
Michał Goliński (Zagłębie Lubin; 1A/0)

Napastnicy:
Maciej Żurawski (Celtic Glasgow; 63A/16)
Łukasz Piszczek (Hertha Berlin; 2A/0)
Grzegorz Rasiak (FC Southampton; 35A/8)
Marek Saganowski (FC Southampton; 18A/3)
Radosław Matusiak (SC Heerenveen; 9A/4)

Lista rezerwowa:
Jerzy Dudek (Real Madryt; 58A/0)
Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa; 2A/0)
Rafał Murawski (Lech Poznań; 3A/0)
Maciej Iwański (Zagłębie Lubin; 3A/1)
Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre; 18A/2)
Paweł Brożek (Wisła Kraków; 7A/1)

_________________
Obrazek


           
Post 28 sie 2007, o 17:30
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Cytuj:
Piłkarz FC Sevilla, Antonio Puerta, zmarł dzisiaj w Hospital Virgen del Rocío wskutek wielokrotnego zawału serca, którego doznał podczas ostatniego meczu Sevilli, przeciwko Getafe.

Jak informowaliśmy wcześniej dramat rozpoczął się w sobotę o 22:29 podczas pierwszej połowy meczu z Getafe, kiedy to 22-letni obrońca upadł nagle na murawę, ale wkrótce wstał o własnych siłach i pod opieką lekarza udał się do szatni. Tam ponownie zasłabł i został odwieziony do szpitala.

Gdy wydawało się, że wszystko zmierza by powrotowi do zdrowia Hiszpana, dziś o 13:07 szpital, w którym się znajdował wydał oficjalną notą mówiącą o tym, że stan zdrowia piłkarza jest krytyczny i znacznie się pogorszył od dnia wczorajszego.

Niestety stan sportowca był na tyle poważni, iż najlepsi hiszpańscy lekarze nie byli w stanie niczego zdziałać. O godzinie 16:30 poinformowano o jego odejściu na tamten świat.


Ja pie***le.... Szok! Żegnaj Antonio...
Płakać się chce. Gość miał 22 lata i naprawdę świetną przyszłość przed sobą... Nie raz ciągnął cały wynik Sevilli. Jak dla mnie Antonio w naprawdę niedługim czasie stałby się najbardziej pożądanym lewym obrońcą na świecie. Już rok temu w swoim składzie widziało go United.
A teraz jego już nie ma wśród nas...

_________________
Obrazek


           
Post 28 sie 2007, o 19:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Obrazek

[*]Antonio Puerta[*] :cry:

_________________
1960-1961-0000


           
Post 28 sie 2007, o 20:10
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Puerta

Tutaj akcja Puerty, którą zapamiętam do końca życia. Mam ten mecz na video i to jest chyba najczęściej oglądany przeze mnie fragment. Obczajcie sobie jakie w Puercie były możliwości... Ośmieszył całą obronę Barcy... Przypomnę też, że chwilę wcześniej Puerta był faulowany w polu karnym przez Puyola a karnego na gola na 3:0 zamienił Maresca. Szok. Naprawdę ciężko jest mi sięz tym pogodzić...

_________________
Obrazek


           
Post 28 sie 2007, o 20:33
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
:( :( :(

Brak mi słów...

[*] [*] [*]...

Normalnie jak się dzisiaj dowiedziałem o tym to nie wiedziałem jak to w ogóle jest możliwe?

I pomyśleć, że widziałem śp. Antonio w sobotę w meczu Sevilla - Getafe...Widziałem jak w 31 minucie dusił się własnym językiem i uratował go Dragutinović (szok i normalnie groza jak na to patrzyłem), widziałem jak lekarze udzielają mu pomocy i jak wstaje o własnych siłach i udaje się do szatni. Myślałem, że już wszystko okey. A tu taka tragedia...:(

Dodam tylko, że Antonio Puerta zostawił ciężarną żonę... :(

Najgorsze jest to, że już drugi raz widzę jak jakiś znany piłkarz umiera na boisku (chociaż Puerta został jeszcze uratowany)...Pierwszym był Marc-Vivien Foe, ówczesny piłkarz MC, którego bardzo lubiałem...Zmarł na Stade Gerland w 2003 roku w trakcie meczu o Puchar Konfederacji...Zasłabł i odszedł...Przyczyną był atak serca...Pamiętam jak w finale drużyny Kamerunu i Francji zagrały właśnie dla niego, po zdobyciu zwycięskiej bramki Henry biegł powoli ze łzami w oczach i palcem wskazującym na niebo...

Trochę informacji o Antonio Puercie, Hołd dla Niego...Niech odpoczywa w pokoju...

Roberto Antonio Sandoval Puerta Pérez (ur. 26 listopada 1984 w Sewilli, zm. 28 sierpnia 2007) – piłkarz hiszpański grający na pozycji lewego pomocnika. Mierzył 183 cm wzrostu, ważył 74 kg.

Puerta pochodził z Sewilli. Całą piłkarską karierę związał z klubem Sevilla FC. Najpierw grał w młodzieżowych drużynach tego klubu, a następnie trafił do zespołu rezerw. W 2004 roku trafił do pierwszego zespołu i 21 marca zadebiutował w Primera Division w przegranym 0:1 spotkaniu z Málagą. Był to jego jedyny mecz w tamtym sezonie w lidze, a w kolejnym rozegrał tylko 6 i strzelił 1 gola (w przegranym 1:2 meczu z Numancią). W sezonie 2005/2006 Puerta był już częścią pierwszego składu i grając na przemian z Brazylijczykiem Adriano Correią. W lidze Puerta był rezerwowym, ale w rozgrywkach Pucharu UEFA grywał w pierwszym składzie i strzelił w nich 3 gole (w spotkaniach z Zenitem Sankt Petersburg, Lokomotiwem Moskwa oraz Schalke 04). Wystąpił także w wygranym 4:0 finale z Middlesbrough F.C.. W sezonie 2006/2007 Puerta spisywał się jeszcze lepiej i był jednym z filarów Sewilli, która zajęła 3. miejsce w La Liga, do ostatniej kolejki walcząc o tytuł mistrza Hiszpanii. Powtórzyła także sukces sprzed roku, zdobywając Puchar UEFA (Antonio wystąpił w wygranym po serii rzutów karnych finale z Espanyolem Barcelona). Ma też w dorobku wywalczony Superpuchar Europy.

W swojej karierze Puerta występował już w młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii U-21. Natomiast 7 października 2006 zadebiutował w pierwszej reprezentacji w przegranym 0:2 meczu ze Szwecją, rozegranym w ramach eliminacji do Euro 2008. W 52. minucie spotkania zmienił Joana Capdevilę.

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


           
Post 28 sie 2007, o 20:43
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2007, o 18:25
Skąd: Rzeszów-Nowe Miasto
Posty: 141

Zobacz profil 
Tak,tragedia ,ale nie wiadomo czy był chory czy miał powazne braki kondycyjne :cry:

_________________
Obrazek


           
Post 31 sie 2007, o 09:29
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
wczoraj na nsport było losowanie grup LM, komenatrz to głownie bełkot, ale jedno mi wpadło do głowy i zapamietałem. Jesli ktos miał jeszcze watpliwosci która liga jest najlepsza niech spojrzy ile druzyn z jakiego kraju jest w koszyku 1
Koszyk 1: AC Milan (Włochy), FC Barcelona (Hiszpania), Liverpool (Anglia), Inter Mediolan (Włochy), Arsenal Londyn (Anglia), Real Madryt (Hiszpania), Chelsea (Anglia), Manchester United (Anglia).

8-)

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 31 sie 2007, o 10:22
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
ale jak ktos mi pisze ze oddałby hargo, carltiosa, naniego i andersona za torresa...to.... :lol:


Jeszcze na koniec seoznu mina ci zrzednie uwierz mi 8-)


           
Post 31 sie 2007, o 10:28
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
z pewnoscia :lol: w ostatnich sezonach na 36 meczy zdobywał koło 14 bramek, cycusus malina napastnik :lol: a chocby do Rooneya, go porównac nie mozna bo on nie potrafi rozegrac piłki z głebi pola, nie ma duzo asyst to typowy król pola karnego, po 1000 kroc bym wolał RVN :]

Zeby było na temat, to Kaczynski juz mówi, ze moze nic by wyborów, mieli racje Ci wszyscy, zadnych wyborów teraz nie bedzie... :?

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 31 sie 2007, o 10:31
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Ten cytat przenioslem z tematu polityki na Pilka nozna bo wiedzialem ze odpiszesz wiec bylo na teamt :D Oczywiscie tez wolalbym RVN ale czy on kiedys moze wrocic do MU? :D


           
Post 31 sie 2007, o 12:19
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Nie wróci z dwóch powodów
Po pierwsze
Psuł atmosfere, a ta dla Fergiego jest najwazniejsza. Nie wyszedł w składzie finału Pucharu Ligi i juz darł sie do Fergusona jak tam może byc. Poźniej grał do końca sezonu 2005/06 grał Saha i ten juz sie z tym nie mógł pogodzic.

Cytuj:
"Ole zawsze rozumiał pracę trenera, jak trudno jest wybrać jedenastkę na mecz. Rozumiał dlaczego zostawiałem go na ławce, nigdy nie musiałem mu tego tłumaczyć"

Cytat fergiego o Solskjaerze i dlatego Ole bedzie na zawsze w sercach kibiców MU.

Druga kwestia jest taka, ze MU gra teraz całkiem inaczej. Wczesniej taktyka była głownie ustawiona pod RVN, teraz United nie graja z typowym snajperem. Nawet jak wystepował Saha to go widywanno na skrzydłach czy tez z głebi pola. Bo tam w tej chwili jest ogromna rotacja w napadzie, a wyobraza ktos sobie Nistelrooya na skrzydle? chyba nie. Co nie zmienia faktu, ze w niektórych meczach z pewnoscia by sie przydał np. jak w tych perwszy z Reading, on by na pewno tam gdzies dołożył nogę. No ale jak juz mówiłem, nie potrafił zaakcepotwac, ze czasami siadzie na ławce, zaczął marudzić to wyleciał.
Dlatego tak marzyłbym O Etoo 8-) bo on jak mówiłem pasował by do tej koncepcji, a oprócz tego jest kapitalnym lisem pola karnego. Co nie do konca mozna powiedziec o Rooneyu czy Tevezie, czy Saszy. Zdarza im sie marnowac takie okazje, by po chwili zdobyć gola z niewiarygodnych sytuacji.

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 31 sie 2007, o 12:50
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Eto'o? On by wylecial zaraz po kilku meczach bo on nie lubi siedziec na lawce :P


           
Post 31 sie 2007, o 13:35
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
masz racje :D( i co jestem jak radio maryja?:D:D) zapomniałem o tym....niestety jest wielu swietnych grajków, ale charakter maja do dupy... :?

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 1 wrz 2007, o 14:12
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
http://www.thesun.co.uk/article/0,,2007400861,00.html

tak sie bawi tak sie bawi United :lol: :D ktos jeszcze ma watpliwosci, ze najwieksza gwiazdy sa abstynetami podczas sezonu? :lol:

http://sport.onet.pl/0,1248702,1598312,wiadomosc.html

ilez razy mozna było usłyszec "Kocham Barce" itd,:lol: dlatego własnei nie lubie Hiszpani, Hiszpanów, Latynosów. kasa, kasa, kasa i jeszcze raz kasa tylko to sie liczy, ma dobry kontrakt w Barcie jest ustawiony,( wielbiony przez kibiców, mogłby zostac legenda) to jeszcze wiecej mu trzeba... :? nie wiem jak mozna lubic tą lige :wink:
Jedynym Hiszpanem którego szanuje to Raul 8-)

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 1 wrz 2007, o 15:30
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
Takiego przywiązania do barw klubowych jak u Raula nie można zobaczyć często. Jeszcze Totti, Maldini, Del Piero, Gerrard, Scholes...w sumie niewielu.

A co do potencjalnego transferu Roniego do Chelsea...Nigdy nie przepadałem za Gaucho. Ale respect mu się należy za to co wyrabiał 3,2 lata temu. Teraz jego gra nie wygląda już tak wspaniale. A jeśli przejdzie do Premiership...Heh, wg mnie nie pogra tam sobie. Obrońcy 'angielscy' szybko wybiją mu kiwki i sztuczki techniczne z głowy. Ktoś powie, że CR sobie radzi. Tak, ale to mimo wszystko inny typ piłkarza, typowy skrzydłowy. Ronaldinho łatwiej jest wyłączyć z gry. I zastanawiam się po co on jest potrzebny The Blues?

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


           
Post 1 wrz 2007, o 15:46
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
http://www.thesun.co.uk/article/0,,2007400861,00.html

tak sie bawi tak sie bawi United :lol: :D ktos jeszcze ma watpliwosci, ze najwieksza gwiazdy sa abstynetami podczas sezonu? :lol:

The Sun to akurat szmatlawiec pokroju Faktu, wiec az tak bardzo bym nie wierzyl w to co pisza ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 1 wrz 2007, o 15:52
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
Jeszcze Totti, Maldini, Del Piero, Gerrard, Scholes...w sumie niewielu.

dodałbym G.Nevilla, R.Giggsa :wink: nie wychowanek ale równiez Keano i to i jak widac w tym towarzystwie jest pełno zawodników MU, to jest jeden z powodów dla których ich kocham...jesli tam przejdzie, zostajesz tam na długo... jak to Wayne Once a blue, always a red :)

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 98  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 109 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi