Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 98  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Piłka nożna


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 1 wrz 2007, o 15:54
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Roger dodaj jeszcze R.Giggsa i G.Neville'a :D

Gaucho w Chelsea? Buahaha Pokazcie mi ktory brazylijczyk w Anglii byl gwiazda? :)


           
Post 4 wrz 2007, o 16:05
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Hmm... Ściema z tym Ronaldinho jak nic... Ten news pojawił się na onecie ale na najlepszej polskiej stronie o Barcie już nie. Nie uważacie, że to trochę dziwne? Nie można być zbyt łatwo wiernym bo ktoś Was w końcu przekręci ;]

_________________
Obrazek


           
Post 4 wrz 2007, o 17:43
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Ty jestes gorszy niz Kaczynski...wszyscy wszystkich chca przekrecic, wszyscy sa zli :lol:

kolejna strona dołaczyła do układu! :D

http://www.chelsealondyn.pl/news.php?id=117

nie od dzis wiadomo, ze wszystkim latynoson chodzi tylko o jedno...kasa 8-) i ronaldinho nie jest inny. ale sorki nie ma na najlepszej stronie o Barcie to to nie prawda, co tam sie nie pojawi tego nie ma :D

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 4 wrz 2007, o 17:50
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Człowieku. Zerknij najpierw na źródło tego newsa a dopiero później porównuj mnie do Kaczyńskiego... Ja widzę, że ty wierzysz we wszystko co ktokolwiek napisze co będzie się zgadzało z tym co ty już wcześniej sobie wymyślisz...


Jak czytasz Fakt to też we wszystko wierzysz? :lol: :lol: Jeśli tak to gratuluję ;]


Żeby nie było za bardzo OT. Wichniarek przedłużył kontrakt z Arminią do 2009.:D

_________________
Obrazek


           
Post 4 wrz 2007, o 17:57
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
onet, nie uwazam ich za mało wiarygodnych...tym bardziej, ze te rozmowy potwierdzaja inne strony...

nie wierze we wszystko, chodz wczesniejsze sondaze były po mojej mysli tzn. ze wygra Platforma Obywatelska, to juz dzis jestem w stane sie załozyc ze wygra Pis...."to lipa, ale ciemny lud i tak to kupi" ;]

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 4 wrz 2007, o 18:01
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Mówiłem o źródle ze strony Chelsea, którą mi podałeś... Onet pewnie spisał z tej Chelsea czy coś...


No ja tam będę głosował na PO albo na SLD, bo tam są ziomy, którzy mogą spełnić moje marzenie :D Ale to jeszcze zobaczymy;] PiS iorki na bank odpadają...:D Ale nie róbmy w tym dziale polityki bo lipa ;d

_________________
Obrazek


           
Post 4 wrz 2007, o 23:17
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
http://www.ciacha.net/ciacha/1,81833,4458221.html

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 8 wrz 2007, o 23:11
 Re: Piłka nożna
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 mar 2006, o 21:22
Posty: 60

Zobacz profil 
Wayne mam do Ciebie pytanie. Oglądałeś dziś mecz Portugalia - Polska? :]


           
Post 9 wrz 2007, o 00:28
 Re: Piłka nożna
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
ogladałem 8-) przyznam sie szczerze, ze po drugim golu dla Portugalii, przełączyłem na GP buy za chwile wrócic i patrze remis i :shock: :shock: :shock: brawo Polacy, wreszcie mamy druzyne co umie walczyc z wielkimi na wyjeździe równiez. Piekna sprawa. Szkoda tylko, ze niektórzy Polscy trenerz patrza tylko jak podstawic noge Beenhakerowi :?

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 09:32
 Re: Piłka nożna
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
Meczyk jakiś wspaniały nie był, ale cieszy to, że potrafimy grać z silnymi drużynami. 4 pkt na Portugalii :shock:

Ale nie zapominajmy, że jeszcze czeka nas 4 mecze...W tym bardzo trudne wyjazdy do Belgradu i Helsinek.

Zabawiłem się w wytypowanie wyników z możliwymi podpórkami. :D Wygląda na to, że chyba awansujemy po raz pierwszy do ME! :D Chyba, że powtórzą Armenię znowu... :lol:

Oto potencjalne wyniki ważnych dla nas meczów wg mnie i tabela:

12 września 2007:
Finlandia - Polska -:- /X2
Armenia - Azerbejdżan -:-
Kazachstan - Belgia -:-
Portugalia - Serbia -:- /1

13 października 2007:
Polska - Kazachstan -:- /1
Armenia - Serbia -:- /X2
Belgia - Finlandia -:- /1X
Azerbejdżan - Portugalia -:- /2

17 października 2007:
Kazachstan - Portugalia -:- /X2
Azerbejdżan - Serbia -:- /X2
Belgia - Armenia -:-

17 listopada 2007:
Polska - Belgia -:- /1
Serbia - Kazachstan -:- /1
Finlandia - Azerbejdżan -:- /1
Portugalia - Armenia -:- /1

21 listopada 2007:
Serbia - Polska -:- /X
Portugalia - Finlandia -:- /1
Armenia - Kazachstan -:-
Azerbejdżan - Belgia -:-

1. Polska 10:::17:9:::20|||||28-30 pkt
2. Finlandia 10:::11:6:::18|||||21-23 pkt
3. Portugalia 9:::18:8:::16|||||29-31 pkt
4. Serbia 9:::12:6:::15|||||21-25 pkt
5. Belgia 9:::8:12:::10
6. Armenia 8:::4:8:::8
7. Kazachstan 9:::6:13:::6
8. Azerbejdżan 8:::4:17:::5

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 10:22
 Re: Piłka nożna
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
Trochę jednak szczęścia mieli Polacy ;), ale i ono jest w sporcie potrzebne.
Pierwsza bramka to strzał z dystansu, piłka odbita przez Ricardo spada szczęśliwie pod nogi nadbiegającego Lewandowskiego, który bez wahania ( :piwo:) uderzą ją. Piłka kozłując mija Ricardo. Druga bramka to bardzo dobry strzał Krzynówka z dystansu.
Czyli jak widać udane strzały z dystansu i mamy bramki. Bo nasza gra nie była może najlepsza, nie była piękna. Portugalczycy grali jednak składniej, a zawsze bramka zdobyta w wyniku wykończenia składnej akcji zespołu jest lepsza. Nasi grali taktyką oddać strzał na bramkę z przekonaniem a nuż (nie mylić z nożem kuchennym :D) się uda. Jakiś pięknych akcji nie było. No ale nie to jest ważne, ważny jest wynik który nas satysfakcjonuje.
W sumie nasi zagrali na dobrej skuteczności, dokładnych statystyk nie znam, ale wiele strzałów nie oddaliśmy, a wpakowaliśmy dwie bramki. Jedyne czego można żałować to okazji Smolarka, który powinien to spokojnie wykończyć.
Cieszyć się należy bo mogliśmy to przegrać, w drugiej połowie podopieczni Scolariego rozpoczęli frontalny atak, po drugiej bramce sądziłem, że nic z tego już nie będzie, przerzuciłem na TVP3 gdzie leciał żużelek, potem się jednak miło zaskoczyłem. ;]

Jeszcze jedna rzecz na która zwróciłem uwagę to Ronaldo, rzeczywiście "nurkuje" trochę, przewraca się w sytuacji gdzie przewrócić się nie powinien, ale hmm według mnie to też jest element gry. Nie upiększa to może meczu, ale cóż. Osobiście podoba mi się jego gra, choć swojego kunsztu wczoraj nie pokazał.

_________________
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 12:54
 Re: Piłka nożna
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
Jeszcze jedna rzecz na która zwróciłem uwagę to Ronaldo, rzeczywiście "nurkuje" trochę, przewraca się w sytuacji gdzie przewrócić się nie powinien, ale hmm według mnie to też jest element gry.


ja widziałem taka jedna sytuacje....a i tak wiekszego nura zrobił Krzynówek....;]

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 13:25
 Re: Piłka nożna
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
Obrazek

na kolana ;)

Na pewno wynik lepszy od gry, ale myślę że lepiej tak niż odwrotnie. Jesteśmy coraz bliżej upragnionego celu. Po meczu z Finlandią może być już w zasadzie wszystko jasne i na to liczę :). Strzał Krzynia rewelacja :). Ale nie mogę do tej pory zrozumieć jak Portugalczycy zdołali strzelić tego drugiego gola :|

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 9 wrz 2007, o 14:17
 Re: Piłka nożna
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
Ale nie mogę do tej pory zrozumieć jak Portugalczycy zdołali strzelić tego drugiego gola

geniusz Ronaldo 8-)

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 14:28
 Re: Piłka nożna
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
Ale, że Ronaldo pada na boisko z byle powodu to już nie przyznasz, Wayne. :twisted: A ja powiem szczerze, że lubię Cristiano, bo robi na boisku show dzięki swoim zwodom i technice. Fajnie jest zobaczyć gościa, który nie dość, że z piłką potrafi zrobić wszystko, to jeszcze pokazuje to w prawie każdym meczu. Co nie zmienia faktu, że niestety symulować też potrafi, czasami zdecydowanie za dużo. Wczoraj było parę sytuacji, gdzie sędzia odgwizdał faul na Ronaldo choć nie powinien, ponadto przynajmniej dwa razy puścił grę, a Cristiano tylko rozkładał ręce niezgadzając się z sędzią. :lol:

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 14:37
 Re: Piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Ale przecież Ronaldo nie jest nurkiem!! :lol: :lol: :lol: :lol: :spiew: :spiew: :spiew:

_________________
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 15:39
 Re: Piłka nożna
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
podaj konkretne sytuacje...bo ja widziałem jedna kiedy zanurkował...a jak mówiłem Krzynowek w jednej akcji przy rogu tam nurknał jak Ron ani razu;]

Checie zobaczyc prawdziwe nury to patrzcie

http://youtube.com/watch?v=KAL2DAXR3H8

http://youtube.com/watch?v=Yh8mk7MfBd8

i teraz kiedy Ron cos takiego zrobił, Brzycho to pokazywał jakies nury, tylko tam wszedzie kolesie zostawiali nogi albo był kontakt, moze mógł biec dalej, ale jest jaki jest. NIe przecze ze jeszcze na MŚ w 2006 Ron latał jak nie wiem kto, ale przez ostatni rok sie zmienił co potwierdzil nawet szef sedziów Premiership.


EDIT: SPECJALNIE dla pana niedowiarka brzycha

Cytuj:
Hackett: Ronaldo już nie jest nurkiem
łówny szef sędziów w Anglii - Keith Hackett oznajmił, że rozmowa między nim, a skrzydłowym Manchesteru United - Cristiano Ronaldo zadziałała pozytywnie na zachowanie w czasie występów Portugalczyka i zauważył znaczną poprawę, w wyniku której młodzieniec z Old Trafford miałby przestać symulować.

Hackett podczas swojego obszernego przemówienia na temat profesjonalizmu u sędziów piłkarskich, wspomniał także o tzw. nurkowaniu. Jego poglądy powinny trafić szczególnie do portugalskich odpowiedników. Wczorajszego dnia wyjawił jeszcze, że jego rozmowa nie tylko zadziałała na Cristiano, ale także na niektórych piłkarzy, u których zauważył poprawę.

"Jeszcze niecały rok temu Ronaldo, fenomenalny talent, większość części spotkań spędzał przewracając się i leżąc na murawie, niż grając w piłkę nożną. On upadał po każdym zawianiu wiatru - jaki zrobił Didier Drogba" - oznajmił Hackett.

"Sędziowie często tłumaczyli mu o tym całym temacie i od pewnego czasu coraz rzadziej symuluje upadki. To jest przykład naszego sukcesu, który może zostać osiągnięty przez rozmowy sędziów z zawodnikami."

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 15:50
 Re: Piłka nożna
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
czy jak się rzadziej nurkuje niż wcześniej to już nie można mówić o kimś że jest nurkiem? :> ja tam nie wiem, ale wiem jedno że Ronaldo nadal to potrafi robić jak i wielu innych zawodników

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 9 wrz 2007, o 16:27
 Re: Piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
No ja cię kręcę... :lol:

Temu typowi nie przegada... :lol:

Ronaldo jest nadal największym nurkiem na świecie razem z Drogbą.

Dałeś przykłady Gilardino i Henry'ego. Ok Tylko pokaż mi jeszcze jedną sytuację kiedy Gila zanurkował. Henry robi to częściej ale nie tak często jak plastikowy Ronaldo.

Jeżeli ty nazywasz nurkiem typa, który zanurkował raz to jak nazwiesz takiego Ronaldo albo Drogbę? :lol: :lol:

W tej wypowiedzi tego Haketta najbardziej śmieszy mnie to:

Cytuj:
łówny szef sędziów w Anglii - Keith Hackett oznajmił, że rozmowa między nim, a skrzydłowym Manchesteru United - Cristiano Ronaldo zadziałała pozytywnie na zachowanie w czasie występów Portugalczyka i zauważył znaczną poprawę, w wyniku której młodzieniec z Old Trafford miałby przestać symulować.


A więc dzięki Ci panie Hakettcie (czy jak to się tam odmienia), że DZIĘKI TOBIE Ronaldo nie jest nurkiem :lol:

Dwie sprawy. Skromności zero w tym typie. Jak dla mnie tą wypowiedzią próbował pokazać jaki to on nie jest zajebisty... Jak widać (nurek, nurkiem pozostał) nie bardzo mu to wyszło...
Dwa. Guzik wie bo Ronaldo nadal nurkuje.

Jak ty mimo tego co tam wkleiłem wcześniej nie wierzysz, że ROnaldo to czołówka nurków na świecie to znaczy, że to nie ja jestem zaślepiony tylko ty. ;]

_________________
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 16:58
 Re: Piłka nożna
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
no tak zapomnialem przeciez brzycho wie lepiej od sedziów... :lol:

Cytuj:
ale nie tak często jak plastikowy Ronaldo.


:lol: :lol: :lol: no to ty mi pokaz nury Ronaldo z zeszłego roku, wszedzie tam był faul albo kontakt, mógl grac dalej ale nie musiał.

Co do Gilardinho to liga włoski nie ma duzo na youtube wiadomo słabymi ligami nikt sie nei zachywyca wiecc nie wiem. Tak jak ty mówiłes ze po jednym meczu widac cos po Adamsie, to po tej jeden hiper próbie :lol: :lol: :lol: :lol: widac jakim on jest nurem;]

A Henry ma tych nurów równie duzo....

Cytuj:
Dwa. Guzik wie bo Ronaldo nadal nurkuje.

To jest najlepsze jak juz mówiłem...brzycho wie wiecej niz Szef Sedziów w najtrudniejszej do sedziowania Premiership...buahahhahahahahah :lol:

I wypowiedz Fergiego.... http://devilpage.pl/index/news/komentar ... /2/ronaldo

I najlepsze, wypowiedz Woodgate goscia który faulował Rona, w akcji w którą pokazywal Brzycho....

Cytuj:
Woodgate: Ronaldo nie jest nurkiem!

Obrońca Middlesbrough – Jonathan Woodgate w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że Cristiano Ronaldo nie jest nurkiem, o którego tak wielu go oskarża!

27-letni obrońca Reprezentacji Anglii, w ostatnim spotkaniu w FA Cup, faulował Cirsa, a ten wykorzystał nadarzającą się okazje i zdobył bramkę, która później jak się okazała, dała awans piłkarzom z Old Trafford do półfinału najstarszych rozgrywek świata.

„Nie mogę w 100% powiedzieć, czy należał się rzut karny. Jedno natomiast jest pewne – Ronaldo to bardzo mądry gracz, obecnie jeden z najlepszych na świecie.”

„Chce być szczery i naprawdę nie wiem, czy faulowałem Cirstiano, czy też nie. Jedno wiem natomiast w 100% - Ronaldo nie jest nurkiem i z pewnością nie symulował.”

„To po prostu rewelacyjny gracz, można śmiało powiedzieć, że to geniusz, który jest jedną z najjaśniejszych gwiazd w Premiership” – zakończył.
http://devilpage.pl/index/news/komentarze/10813/woodgate_ronaldo_nie_jest_nurkiem_/2/ronaldo

co brzycho kolejny sie nie zna? :lol: od kolejnego jestes madrzejszy? :lol: :lol: :lol: :lol: buahahha :lol:

Cytuj:
Fergie po meczu Manchesteru United z Middlesbrough powiedział, że boss rywali pokazał brak doświadczenia krytykując Cristiano Ronaldo za nurkowanie w polu karnym.

Southgate przyznał się do błędu, ale bossem jest od niedawna, więc mówi, że ma jeszcze czas, aby nauczyć się tego fachu. Mimo wszystko cieszył się z tego, że Fergie uciął z nim pogawędkę medialną i na pewno coś z tego wyniósł.

http://www.manusite.pl/index.php?co=akt ... =3075&kat=

jestes miszczem swiata panie brzycho...podobnie jak twoje słynna stałą sie wypowiedz, ze Watt jest słaby i NIGDY nie opsiagnie poziomy Kuciapy :lol: tak widze, ze nic sie nie nauczyłes, nadal jak cos uwazasz, to uwazasz to za pewnik...tylko potem trzeba... :oops: :oops: :oops:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 98  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 114 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi