Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 98  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Piłka nożna


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 24 sie 2007, o 11:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
Po pierwsze w Polsce najwiecej majstrów maja Ruch i Górnik gdzie oni teraz sa? i co to ma za znaczenie? Licza sie otatnie lata a przez ostatnich 17 lat my zdobylismy 9 mistrzostw wy zero :lol: i czy zdecydowanie to bym polemizował.


a dlaczego ty decydujesz o tym ile lat powinno wziąc sie pod uwagę? dlaczego akurat ostatnie 17? bo tak jest najwygodniej dla twojego klubu? A może po prostu powinno się liczyć tu i teraz.

p.s. Rooneya nawet lubiłem gdy grał jeszcze w Evertonie, ale później jakoś przestałem darzyć go sympatią

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 24 sie 2007, o 12:43
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
Cytuj:
Duzo masz jeszcze takich klubów?Very Happy Jeszcze moge zrozumiec jak ktos np. kibcuje Stali bo wiadomo klub z naszego miasta, jeszcze kibcuje komus z Polski, bo wiadomo klub Polski, ale miec ulubione zespoly w kazdej lidze to drobna przesada Laughing nie słyszales o tym ze klub jest jak matka? Cool


Heh, :lol: Ale co Cię to obchodzi? :wink: To jest moja sprawa komu kibicuję i jakie drużyny darzę sympatią. I kto ci powiedział, że przesadą jest kibicowanie więcej niż jednej drużynie? Heh.

Ciekawe gdzie przeczytałeś, że mam ulubione zespoły w każdej lidze? :lol: Hehe, w wymyślaniu sobie zdań jesteś naprawdę dobry, a uzurpujesz sobie, ogromną wiedzę o piłce nożnej i ogólnie kibicach i jednocześnie sam sobie zaprzeczasz.

Choćby tutaj:
Cytuj:
spokojnie spokojnie...3 kolejki za nami człowieku...bo znowu jak przez ostatnie lata w Grudniu juz bedziecie wiedziec, ze o mistrzu mozecie zapoomniec Laughing


Cytuj:
Po pierwsze w Polsce najwiecej majstrów maja Ruch i Górnik gdzie oni teraz sa? i co to ma za znaczenie? Licza sie otatnie lata a przez ostatnich 17 lat my zdobylismy 9 mistrzostw wy zero Laughing i czy zdecydowanie to bym polemizował.


No to co się w końcu liczy? Ostatnie 17 sezonów :lol: czy sezon 2007/20008? :lol:

PS. Ulubiony klub z Hiszpanii nie znaczy ulubiony ogólnie. Taka subtelna różnica, której jak widać nie byłeś w stanie zauważyć. Szkoda. Aby cię trochę pokarmić to darzę też sympatią: Borussię Dortmund, WHU, AC Fiorentinę i Wisłę Kraków.

Ale do ulubionych klubów w skali światowej należą Stal Rzeszów i właśnie FC Liverpool. 8-)

Więc przeczytaj na drugi kilka razy posty i potem na nie odpowiadaj. :wink: :lol:

Cytuj:
Nie wyleciał Rooney, tylko Rooney, Saha, Solskjaer, Anderson, Ronaldo...starczy?
van der Sar
Neville Ferdinand Evans Cathcart
Park Hargreaves Anderson Ronaldo
Saha Rooney

pozatym z kontuzjowanych zawodników MU mozna by bylo taka jedenastke wystawic;] mysle, ze walczyła by ona o czoło tabeli;]


hmm na obrone na ławce jest Brown, młodi utalentowani Evans, Pique, Bardsley prócz tego Silvestre. W MU nie sprowadza sie złomu z Hiszpani tylko stawia na swoich wychowanków Cool


Dobrze. Tylko, którzy z tych piłkarzy są w stanie zastąpić z powodzeniem graczy z podstawowego składu? Pozwól, że ci pomogę: Saha? Nie bardzo, po powrotach z kontuzji to cień zawodnika, Solskjaer? Ma siły na choćby 45 minut? Anderson? Myślisz, że od razu ci wejdzie do podstawowego składu i będzie wymiatał? Ronaldo chyba grał w pierwszym i drugim meczu Premiership? I Mu chyba nie wygrał?

Rezerwowi...Jeśli Brown to świetny piłkarz to OMG. Heh, Średniak, popełniający często rażące błędy co pokazał już wiele razy choćby w poprzednim sezonie. Silvestre podobnie. A młodzi? Utalentowani z pewnością tylko czy to o czymś świadczy? W Premiership nie mają narazie szans na dobrą grę.

A co do złomu z Hiszpanii...To popatrz na Arbeloe. :wink: W tej chwili czołówka lewych obrońców, nie tylko w Premiership. :wink: Torres to też złom? Luis Garcia? Alonso? :lol: [/quote]

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


           
Post 24 sie 2007, o 12:51
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
oj łejn i co z tego ze zdobyliscie ostatnio 9 mistrzostw skoro i tak macie ich dalej mniej niz Liverpool, to samo jesli chodzi o Puchar Europy, ktorych Manu tez ma mniej wiec nie wiem czym Ty sie cieszysz mowiac te slowa bo ja Cie nie rozumiem, skoro poruszasz sprawe trofeow ;)

z Heinze? idzie do Realu i dobrze, po co nam on skoro mamy lepszych zawodnikow na ta pozycje, dziwie sie Benitezoni ze wogole myslal o jego sciaganiu...

to ze 99% zawonidkow mowi ze chche grac w MU to czego przez tyle lat staraliscie sie o Torresa i nic. (przypadkowy przyklad ;) )

jednym slowem Liverpool ostatnimi latami byl w kryzysie. ligi wygrac nie mogl, wygral natomiast puchar Uefa, puchar LM w ostanim roku byl tez w finale. mysle ze wzmocniania spowodowaly i kolejne takze spowoduja ze Liverpool bedzie walczyl i zdobywal taka samo trofea jak niegdys :twisted:

Retrac napisał(a):
wayne_rooney napisał(a):
Po pierwsze w Polsce najwiecej majstrów maja Ruch i Górnik gdzie oni teraz sa? i co to ma za znaczenie? Licza sie otatnie lata a przez ostatnich 17 lat my zdobylismy 9 mistrzostw wy zero :lol: i czy zdecydowanie to bym polemizował.


a dlaczego ty decydujesz o tym ile lat powinno wziąc sie pod uwagę? dlaczego akurat ostatnie 17? bo tak jest najwygodniej dla twojego klubu? A może po prostu powinno się liczyć tu i teraz.

p.s. Rooneya nawet lubiłem gdy grał jeszcze w Evertonie, ale później jakoś przestałem darzyć go sympatią


ZGADZAM SIE!
wlasnie czego łejn porownujesz ten okres czasu? cfaniaczek jestes bo wtedy Manu jest na fali :] porownaj cala historie bo tak chyba wypada i z tego wynika ze MU juz nie jest najlepszy :shock: :twisted: :wink: :D

Cytuj:
W MU nie sprowadza sie złomu z Hiszpani tylko stawia na swoich wychowanków Cool


masz racje :lol: Rooney, Ronaldo, Ferdinand, Van der Sar, Saha...

sami wychowankowie na ktorych MU stawia przede wszystkim..

_________________
Obrazek


           
Post 24 sie 2007, o 13:37
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
Heh, Laughing Ale co Cię to obchodzi? Wink To jest moja sprawa komu kibicuję i jakie drużyny darzę sympatią. I kto ci powiedział, że przesadą jest kibicowanie więcej niż jednej drużynie? Heh.

Ciekawe gdzie przeczytałeś, że mam ulubione zespoły w każdej lidze? Laughing Hehe, w wymyślaniu sobie zdań jesteś naprawdę dobry, a uzurpujesz sobie, ogromną wiedzę o piłce nożnej i ogólnie kibicach i jednocześnie sam sobie zaprzeczasz.

:lol: wyrażnie napisałes, tutaj lublie LFC, a w Hiszpani lubie Real, to mozna sie domyslic i wydedukowac ze we Francji jestes za Lyonem, We Włosech za Milanem, W niemczech za Bayernem, w Rosji za Cska, a w Azebrejdazanie za Nefczi Baku.

Cytuj:
No to co się w końcu liczy? Ostatnie 17 sezonów Laughing czy sezon 2007/20008? Laughing

Cytuj:
a dlaczego ty decydujesz o tym ile lat powinno wziąc sie pod uwagę? dlaczego akurat ostatnie 17? bo tak jest najwygodniej dla twojego klubu? A może po prostu powinno się liczyć tu i teraz.

ok nie ma sprawy ostatnie 10 lat czy 5, ostatnie lata nie 17, albo ostatni rok to Manchester United jest mistrzem Anglii :)

Cytuj:
Dobrze. Tylko, którzy z tych piłkarzy są w stanie zastąpić z powodzeniem graczy z podstawowego składu? Pozwól, że ci pomogę: Saha? Nie bardzo, po powrotach z kontuzji to cień zawodnika

no tak bo pewnie Dirk Kajt odrazu po kontuzji jest królem :D
http://www.oneunited.pl/filmiki.php?filmid=47 oto co potrafi Louis 8-)

Cytuj:
Solskjaer? Ma siły na choćby 45 minut?

Wiesz ile goli strzelił w tamtym sezonie? bodajże 11, strzelił tyle którys rezerowyw w LFC? :lol:

Cytuj:
Anderson? Myślisz, że od razu ci wejdzie do podstawowego składu i będzie wymiatał?

PRzekonamy sie zobaczymy, ma czas... 8-)

Cytuj:
Rezerwowi...Jeśli Brown to świetny piłkarz to OMG. Heh, Średniak, popełniający często rażące błędy co pokazał już wiele razy choćby w poprzednim sezonie

pokaz mi chodz jeden razaacy bład Browna z zeszłego sezonu, a stawiam ci browara;] nie widziałes go pewnie w zadnym meczu i sie madrzysz;]
Brown to nie jest dobry zawodnik na ławke? to kto moze Hyppia jest lepszy? :lol: :lol: :lol:

Cytuj:
A co do złomu z Hiszpanii...To popatrz na Arbeloe. Wink W tej chwili czołówka lewych obrońców, nie tylko w Premiership.

ta? a to ciekawa teza. Przeszedł w zimie, a mimo ze czytam pełno stron angielskich nikt sie nim nie zachwyaca:D

Cytuj:
oj łejn i co z tego ze zdobyliscie ostatnio 9 mistrzostw skoro i tak macie ich dalej mniej niz Liverpool, to samo jesli chodzi o Puchar Europy, ktorych Manu tez ma mniej wiec nie wiem czym Ty sie cieszysz mowiac te slowa bo ja Cie nie rozumiem, skoro poruszasz sprawe trofeow

Ruch Chorzów i Górnik Zabrze maja wiecej trofeow od Legii i Wisły, jakie to ma znaczenie? człowieku w ostatnich latach nie zdobyliscie Mistrza, a popytaj fanów w Anglii które z trofeów jest dla nich najwazniejsze...

Cytuj:
z Heinze? idzie do Realu i dobrze, po co nam on skoro mamy lepszych zawodnikow na ta pozycje, dziwie sie Benitezoni ze wogole myslal o jego sciaganiu...

Mówie ze macie szczescie ze to on prowadzi druzynie nie wy:D Lepszych zawodników? a to dobre, kogo? :D Risse? :lol:

Cytuj:
to ze 99% zawonidkow mowi ze chche grac w MU to czego przez tyle lat staraliscie sie o Torresa i nic.

:lol: :lol: :lol: Moze jeszcze nam odmówil? jednego jestem pewien, jesli Fergie by go naprawde chciał to by go miał, ale zadnej oferty za niego nie złozył, intreesowal sie nim przez kilka lat to wszystko

Cytuj:
jednym slowem Liverpool ostatnimi latami byl w kryzysie. ligi wygrac nie mogl, wygral natomiast puchar Uefa, puchar LM w ostanim roku byl tez w finale. mysle ze wzmocniania spowodowaly i kolejne takze spowoduja ze Liverpool bedzie walczyl i zdobywal taka samo trofea jak niegdys

słyszymy to od kilkunast lat, a jak mistrza nie było tak nie ma :lol:

Cytuj:
Rooney, Ronaldo, Ferdinand, Van der Sar, Saha...

Jesli ci zawodnicy to zlom, to dziekuje za dyskusje;]

Cytuj:
A co do złomu z Hiszpanii...

hm, moze nie wszyscy z Hiszpanii ale zlom...
Mark Gonzalez,Boudewijn Zenden, Florent Sinama Pongolle, Anthony Le Tallec, Salif Diao, Djimi Traoré.

Wymieniac dalej? :lol:

PS. I dowcip na rozluznienie:D

Pewnego dnia czterech angielskich kibiców wybrało się w góry. Podczas wspinaczki rozgorzała między nimi dyskusja o to, który z nich jest najbardziej oddany swojej drużynie. Nie mogąc roztrzygnąć sporu, postanowlili udowodnić swoją miłość do klubu nie słowami, ale czynem. Kiedy weszli już na sam szczyt góry, Kibic Arsenalu stanął nad przepaściął i krzyknął "to dla was, Kanonierzy" i skoczył w dół. Sympatyk Chelsea nie chcąc być gorszym, także rzucił się w przepaść, krzycząc po drodze "to dla was The Blues!'. Na to kibic Manchesteru United spojrzał w dół, wziął głęboki oddech i wykrzyknął "to dla was Czerwone Diabły"....po czym zepchnął w dół fana Liverpoolu. :wink:


aha
EDIT:
Cytuj:
Benitez potwierdził, że nadal będzie szukał lewego obrońcy, jednak przyznał, że będzie to ciężkie zważywszy na to, że do zamknięcia okna transferowego pozostał tydzień.

Potrzebujemy analizy składu. To nie będzie łatwe znaleźć takiego gracza jak Heinze - powiedział Benitez.


to mówi wasz trenejro, czyli jednak ten Risse i Arbolea nie tacy fantastyczni skoro potrzebujecie lewego obroncy
:lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 24 sie 2007, o 14:38
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 wrz 2006, o 21:55
Skąd: Hot Scott Speedway Team
Posty: 471

Zobacz profil 
franz_roth napisał(a):
PeteTheMaster napisał(a):
Eeee sie podniecacie tym ManU. Barcelona i tak ich rozjedzie w Lidze Mistrzow! :) Tylko Barca!!


A od kiedy to jesteś kibicem Barcy? Pamiętasz czasy Josepa G. czy Hristo S. czy choćby Ronaldo ?


Barcy kibicuje odkad miałem jakies 5 lat czyli juz prawie 11 lat ale sie sporo oczytałem. Tyle na ten temat.

_________________
Obrazek
Obrazek

Dwyane Wade 2006 finals mvp!


           
Post 24 sie 2007, o 14:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
ok nie ma sprawy ostatnie 10 lat czy 5, ostatnie lata nie 17, albo ostatni rok to Manchester United jest mistrzem Anglii :)


a jaki mamy teraz sezon? 2007/08 więc może na tym sezonie się skupmy

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 24 sie 2007, o 14:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
Piłką nie interesuje się już z dwa lata. Nie wiem jak to się nawet stało... bo ubóstwiałem ten sport, a wszystko co z nim związane chłonąłem jak gąbką. Nagły brak zainteresowania został spowodowany zapewne brakiem możliwości oglądania meczów na najwyższym poziomie na żywo. W tv to nie to samo.
Mimo to postanowiłem wtrącić swoje "dwa grosze" (nie miejcie mi tego za złe) do tej nawet ciekawej dyskusji.


Nie miałem i dotąd nie mam jakiegoś ulubionego zespołu z którym się mocno utożsamiałem. Choć coś mnie przyciągało do Barcy, Manchesteru i Liverpoolu. Manchester szczególnie dla mnie był wieki gdy w ataku rządził i dzielił tam holender RVN.

Jeśli chodzi o ligi to zdecydowanie, absolutnie, bezsprzecznie najlepszą była dla mnie angielska. Naprawdę było na co popatrzeć. Magia meczów i ogromne emocje, które czasem kończyły się źle - pamiętny mecz Liverpoolu z Leeds United i zawał opiekuna "The Reds".

Retrac napisał(a):
p.s. Rooneya nawet lubiłem gdy grał jeszcze w Evertonie, ale później jakoś przestałem darzyć go sympatią

To mnie nie dziwi. Też podobne odczucie miałem w stosunku do tego zawodnika. Może to spowodowane tym, że stał się gwiazdą? Gdy się ten chłopak pojawił był absolutnym fenomenem, był taki młody, a walił bramkę za bramką. Szybko dostał się do reprezentacji w której stał się najmłodszym strzelcem bramki (chyba jednak nie na długo, nie pamiętam już dokładnie). Takiego gracza się podziwiało. Potem jednak gdy więcej o nim wiedziałem, bardziej go poznałem (a może on się zmienił?) zmieniłem mniemanie o nim.

P.S. Żarcik zaserwowany przez "łejna" hehe nawet dobry. Choć oczywiście kibice Liverpoolu czy Arsenalu może odwrócić go w swoją stronę.
Jednak większym poświęceniem dla klubu jest oddać swoje życie niż zabrać je drugiemu. :lol:. Oczywiście doskonale rozumiem, że to był żart i ten temat nie podlega polemice, to była tylko taka moja mała dygresja do tego. ;)

_________________
Obrazek


           
Post 24 sie 2007, o 15:04
 
Zabetonowany

Dołączył: 29 cze 2006, o 11:05
Skąd: od Kuciapy z kompa
Posty: 65

Zobacz profil 
Cytuj:
darzę też sympatią: Borussię Dortmund,


To masz powody do dumy :twisted:

Cytuj:
.To popatrz na Arbeloe. W tej chwili czołówka lewych obrońców, nie tylko w Premiership


LINK

Francuz do Niemca: "Widziałeś co oni wypisują na tym forum?"

i po chwili...

LINK


"Patrzę i nie wierzę"


:lol:

Cytuj:
Barcy kibicuje odkad miałem jakies 5 lat czyli juz prawie 11 lat ale sie sporo oczytałem. Tyle na ten temat.


Hmm to zajebiście, że pamiętasz rzeczy z tego okresu. No chyba że za kibicowanie uznajesz chodzenie w koszulce klubu o którym się nie ma pojęcia :roll: Bądźmy poważni wypisując takie rzeczy, bo - choć nie dam ręki sobie uciąć - za nic nie uwierze że 5-letnie dziecko wie co to w ogóle piłkarski klub...

_________________
Mój cel ? IŚĆ PO PRĄD!

Obrazek


           
Post 24 sie 2007, o 15:07
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
ok nie ma sprawy ostatnie 10 lat czy 5, ostatnie lata nie 17, albo ostatni rok to Manchester United jest mistrzem Anglii :)


ok wygraliscie w zeszlym roku gratulacje za to ze byliscie najlepsi w sezonie 2006/2007. myslac ANALOGICZNIE do TWOJEGO rozumowania i zbijania naszych argumentow to tak samo najlepszy w Polsce zawsze bylo Zaglebie Lublin bo wygrali lige w zeszlym roku. to raz.

Cytuj:
Ruch Chorzów i Górnik Zabrze maja wiecej trofeow od Legii i Wisły, jakie to ma znaczenie? człowieku w ostatnich latach nie zdobyliscie Mistrza, a popytaj fanów w Anglii które z trofeów jest dla nich najwazniejsze...


ok niech bedzie Ci ze Wisla i Legia to duma Polski bo w ostatnich latach sa najlepsi a Ruch czy Gornik to zero i wogole najwieksze gowno bo teraz nic nie graja a nie patrzymy na ich bogata historie bo po co. stabo teraz graja wiec sa slabi. brawo jesli masz takie podejscie. jesli Zaglebie wygra w tym roku to ono bedzie duma Polski a Legia i Wisla bedzie gownem... :roll: :? to dwa.

Cytuj:
słyszymy to od kilkunast lat, a jak mistrza nie było tak nie ma :lol:


to nie znaczy ze jestesmy gorsi bo nie zdobylismy rok temu mistrza. dalej Ci powtorze ze i tak w tym momencie nei macie wiecej tytulow ani mistrzowskich ani LM :twisted: trzy

Cytuj:
Jesli ci zawodnicy to zlom, to dziekuje za dyskusje;]

czy ja sie nie umiem wyrazic po polsku czy Ty nei potrafisz czytac albo nei uczyles sie tego... :? powiedzialem ze to zlom? powiedzialem ze to sa cudowni WASI wychowankowie na ktorych stawiacie. wychowywaliscie tych zawodnikow w ich klubach? fajnei ciekawy system szkolenia ma anglia. nie wiedzialem o tym

_________________
Obrazek


           
Post 24 sie 2007, o 15:28
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Co wy macie z tym Roo?Obija sie na meczach, czy zapiperza jak wół? obija sie na treningach czy zapieprza jak wół? :roll: To ze pije czy cos innego robi poza boiskiem to co mnie to obchodzi, juz nie raz mówiłem, ze to ze sportowcy sa abstyntetami mozna włozyc miedzy bajki.

Cytuj:
a jaki mamy teraz sezon? 2007/08 więc może na tym sezonie się skupmy

Spoko, extra, super tylko tego sezonu mamy poczatek wiec nic jeszcze nie da sie powiedziec jak sie skonczy, wiec dyskutujemy o tym co zdarzylo sie nie dawno, ale tez nie o tym co było 20 lat temu :lol:

Cytuj:
myslac ANALOGICZNIE do TWOJEGO rozumowania i zbijania naszych argumentow to tak samo najlepszy w Polsce zawsze bylo Zaglebie Lublin bo wygrali lige w zeszlym roku. to raz.

buahhaah. mi zarzucasz brak umiejetnosci czytania..to ja sie ptyam kiedy cos takiego napisałem?:d

Cytuj:
ok niech bedzie Ci ze Wisla i Legia to duma Polski bo w ostatnich latach sa najlepsi a Ruch czy Gornik to zero i wogole najwieksze gowno bo teraz nic nie graja a nie patrzymy na ich bogata historie bo po co. stabo teraz graja wiec sa slabi. brawo jesli masz takie podejscie. jesli Zaglebie wygra w tym roku to ono bedzie duma Polski a Legia i Wisla bedzie gownem... Rolling Eyes Confused to dwa.

Jak wyzej...chyba chłopcze sam czytac nie umiesz.

Jest róznica jak sie nie zdobywa mistrza 5 lat, ale nie 20
:lol:

Cytuj:
to nie znaczy ze jestesmy gorsi bo nie zdobylismy rok temu mistrza. dalej Ci powtorze ze i tak w tym momencie nei macie wiecej tytulow ani mistrzowskich ani LM Twisted Evil trzy

Nottingham Forest tez kiedy krolował no i co z tego? :lol: rozmawiajmy o tych czasach w których zyjemy, lata 90-te itd po co wracasz do az tak zamierzchłej przeszłosci, gdyby nie tragedia w Monachiu w 1958 roku to by mogło byc całkiem inaczej, ale po co o tym dyskutowac.
Pozatym
Mistrzostw macie 18, a my 16 w 1990 roku mieliscie 18 a my 7 :D
Pucharów Angli macie 7 my 11
wiec gdzie ta zdecydowana róznica o której pisałes? :lol: :lol: :lol:

po drugie PE macie 5? my 2, ale...

We Won It Two Times....
We won it two times,
We won it two ti-i-imes,
Without killing anyone,
We won it two times!

8-)

aha
PS.
Have You Ever Won The Treble?
Have you ever won the treble?
Have you f*ck!
Have you ever won the treble?
Have you f*ck!
Have you ever won the treble?
Ever won the treble?
Ever won the treble? Have you f*ck!

The Treble jakby ktos nie wiedział to potrójna korona :twisted:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 24 sie 2007, o 16:09
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 wrz 2006, o 21:55
Skąd: Hot Scott Speedway Team
Posty: 471

Zobacz profil 
franz_roth napisał(a):
Cytuj:
Barcy kibicuje odkad miałem jakies 5 lat czyli juz prawie 11 lat ale sie sporo oczytałem. Tyle na ten temat.


Hmm to zajebiście, że pamiętasz rzeczy z tego okresu. No chyba że za kibicowanie uznajesz chodzenie w koszulce klubu o którym się nie ma pojęcia :roll: Bądźmy poważni wypisując takie rzeczy, bo - choć nie dam ręki sobie uciąć - za nic nie uwierze że 5-letnie dziecko wie co to w ogóle piłkarski klub...


Zdziwił bys sie, z bratem oglodalem mecze Barcelony a on jej kibicował od lat 85. Moze nie wiedziałem calego skladu czy sklad przeciwnikow, ale wiedziałem kto to i kibicowałem Barcelonie. Najlepiej pamietam lata gdy grał jeszcze Rivaldo z Kluivertem i Luis Enrique :-) to byli gracze.

_________________
Obrazek
Obrazek

Dwyane Wade 2006 finals mvp!


           
Post 24 sie 2007, o 16:46
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
Cytuj:
Cytuj:
Cytat:
darzę też sympatią: Borussię Dortmund,


To masz powody do dumy Twisted Evil


:shock: Wybacz, ale nie rozumiem. :lol: Jakieś argumenty?

franz_roth :arrow:
Obawiam się, że wyśmiewając Arbeloę nie widziałeś niestety jak gra. Twój problem. Ale taka rada, oglądnij sobie jakiś mecz L'poolu i przyjrzyj się jak gra Hiszpan. Nie-do-przejścia. W ofensywie jest gorzej, ale jest Riise.

Wayne :arrow:

Cytuj:
wyrażnie napisałes, tutaj lublie LFC, a w Hiszpani lubie Real, to mozna sie domyslic i wydedukowac ze we Francji jestes za Lyonem, We Włosech za Milanem, W niemczech za Bayernem, w Rosji za Cska, a w Azebrejdazanie za Nefczi Baku.


Chyba tylko ty jesteś w stanie się tego domyślić. :lol: :twisted:

Cytuj:
no tak bo pewnie Dirk Kajt odrazu po kontuzji jest królem


Czy mi się wydaje, czy rozmowa była o Andersonie, a nie Kuycie? 8-)

Cytuj:
Wiesz ile goli strzelił w tamtym sezonie? bodajże 11, strzelił tyle którys rezerowyw w LFC?


A jesteś pewny, że Ole powtórzy to w tym roku? I myślisz, że z biegiem lat sił nie będzie mu ubywało?

Rażący błąd Browna? Heh, jeden nasuwa mi się od razu. Mecz z AC Milan w półfinale CL. Pamiętasz zderzenie z Evrą? Choćby sam ten mecz mógłby wystarczyć za opis jego teraźniejszych umiejętności. Kiedyś był lepszy. Jak gra na prawej obronie jest baaardzo niepewny.

Odnośnie Arbeloi.

Cytuj:
ta? a to ciekawa teza. Przeszedł w zimie, a mimo ze czytam pełno stron angielskich nikt sie nim nie zachwyaca:D


Aha, tzn, że jeśli ktoś nie napiszę w Anglii, że jest zachwycony kimś to znaczy, że ten piłkarz jest słaby? Albo co najwyżej średni? Oglądasz/ oglądałeś mecze L'poolu w tamtym sezonie czy w tym? Widziałeś jak grał? Podejrzewam, że nie. A szkoda. Oglądnij sobie. Świetny obrońca, jeden z najlepszych na świecie, jeden z niewielu, który może spokojnie wyłączyć z gry np. Cristiano Ronaldo.

Heh, Riise gra na pomocy z reguły, jakbyś nie wiedział wayne. I jest na podobnym poziomie co Heinze.

A co do tego zainteresowania Fergusona El Nino... To skąd niby wiesz, że nie składał ofert? :lol: Powiedział ci to w prywatnej rozmowie? :lol:

Co do tego złomu po raz kolejnym, w jakim klubie nie ma żadnych niewypałów? Że też przypomnę ci pewien transfer Fergiego parę lat temu. Kojarzysz Juana Sebastiana Verona?

Zenden się przydał, miał sporo dobrych meczów, szczególnie w CL i był rezerwowym, swoje zadanie spełnił.

Benitez chce mieć dwóch równych zawodników na każdą pozycję. Dlatego szuka lewego obrońcy, bo Riise teraz gra praktycznie tylko na pomocy. [/quote]

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


           
Post 24 sie 2007, o 17:12
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
Rażący błąd Browna? Heh, jeden nasuwa mi się od razu. Mecz z AC Milan w półfinale CL. Pamiętasz zderzenie z Evrą? Choćby sam ten mecz mógłby wystarczyć za opis jego teraźniejszych umiejętności. Kiedyś był lepszy. Jak gra na prawej obronie jest baaardzo niepewny.


to chyba ty kolego czegos nie pamietasz, bo wtedy zderzyli sie Heinze i Evra 8-) kazesz innym ogladac? a ty ogladnij sobie chodz jeden mecz Browna z zeszłego sezoni z Premiership i mi pokaz ten bład.
moze na prawej obronie jest słabszy ale tylko w ofensywnie to na srodku to bardzo dobry obronce, szczegolniena rezerwe.


Cytuj:
Widziałeś jak grał? Podejrzewam, że nie. A szkoda. Oglądnij sobie. Świetny obrońca, jeden z najlepszych na świecie, jeden z niewielu, który może spokojnie wyłączyć z gry np. Cristiano Ronaldo.

Zwykle jak gra LFC gra i MU wiec ogladam mecze Manchesteru, a poźniej o innych spotkaniach czytam i nie przypominam sobie by Arbeloa czym sie wyrózniał.
pozatym wklejałem juz to raz

"Benitez potwierdził, że nadal będzie szukał lewego obrońcy, jednak przyznał, że będzie to ciężkie zważywszy na to, że do zamknięcia okna transferowego pozostał tydzień.

Potrzebujemy analizy składu. To nie będzie łatwe znaleźć takiego gracza jak Heinze - powiedział Benitez."

jak sie ma takiego wymiatacza jak Arbeloa to sie chyba takich rzeczy nie mówi? :lol:

Cytuj:
Heh, Riise gra na pomocy z reguły, jakbyś nie wiedział wayne. I jest na podobnym poziomie co Heinze.

ty mnie akurat uczyc nie musisz, wiem ze teraz gral na pomocy i wiem gdzie wczesniej zdarzyło mu sie wystapic. i jak to jest poziom Heinze na lewej obronie(w ofensywnie jest lepszy w obronie nie dorasta mu do piet, a mówimy o lewej obronie) to chyba jednak ty ogladanij sobie pare meczów Gabiego i Risse i poźniej wygaduj takie bzdety.

Cytuj:
A co do tego zainteresowania Fergusona El Nino... To skąd niby wiesz, że nie składał ofert? Laughing Powiedział ci to w prywatnej rozmowie? Laughing

czytałem w jakim wywiadzie ze nie bylo zadnej oferty w tym roku za Torresa? wiec o co kaman chodzi?
Pozatym Ferguson sprowadza zawsze tego kogo chce, jedynie nie udało mu sie tego zrobiz z Gascoigne( kojarzysz?:D) Shearer'em oraz Ronaldinho, tyle;]

Cytuj:
Co do tego złomu po raz kolejnym, w jakim klubie nie ma żadnych niewypałów? Że też przypomnę ci pewien transfer Fergiego parę lat temu. Kojarzysz Juana Sebastiana Verona?

jezeli porównujesz Verona i to na jakim poziomie był gdy przechodził, do Le Talleca czy Gonzaleza...to gratuluje dobrego poczucia humoru :lol:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 24 sie 2007, o 18:35
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 23 lip 2007, o 12:35
Posty: 36

Zobacz profil 
może zamiast tematu piłka nozna zastapicie go tematem UNITED?
przeciez tu o pilce swiatowej polskiej itp. nic nie ma jest jedno KONWERASCJE NA TEMAT UNITED :roll: :roll: :roll:


           
Post 24 sie 2007, o 19:07
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
w sumie to nie dziwie sie ze łejn otrzymał ta ksywe Trola. takie rozmowy prowokowane nie maja sensu. ja pasuje, nie zamiezam sie ani denerwowac ani trafic na nie czasu, zyj sobie w tym menczesterowym swiecie ze swoimi pogladami na temat tego ktora druzyna jest lepsza.

btw. rozp***a mnie duma ze jestem Czerwonym !

tyle mam do powiedzenia. wsadzcie sobie te wasze 17 osttanich lat w... dziurke od nosa. dla mnie liczy sie ogol. dla wiekszosci pewnie tez

pzdr tyle w tym temacie

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 sie 2007, o 20:04 przez Eisenhower, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 24 sie 2007, o 19:32
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
Heh, Eisenhower masz 100% racji. Dyskusja z gościem mija się z celem. Patrząc na jego posty to jest w swoich sądach anty-Kuciapa, anty-Półtorak i pro-MU i to totalne odchylenia.

A odpisywanie na każde zdanie jakie napisze to już mi się znudziło.

Dlatego tym razem odpisuje ostatnio już raz: Nie muszę dawać przykładów błędów Browna, wystarczy mi całokształt jego gry, czyli obrońca niepewny, w pojedynkach jeden na jeden mało skuteczny, dobrze gra głową i to jest jego atut. Poza tym słabo się prezentuje i nie jest, powtarzam nie jest dobrym zmiennikiem dla Vidicia i Ferdinanda. Chyba, że jego poziom ci odpowiada, to oki. :wink: Co do tego błędu to mój błąd, :wink: Ale to głównie Brown wtedy wtopił mecz z Milanem.

I co do Verona...Tym większym był niewypałem, Le Talleci i inne Sinamy-Pongolle, to byli zawodnicy młodzi, uzupełniający skład. Veron miał być gwiazdą United. Czy był? Chyba tylko w pierwszych dniach po tranferze.

Liverpool i tak jest najlepszy. :D

Ale dla MU i tak respect i szacunek. Dla mnie to OT i wystarczy. Kibice The Reds i tak swoje wiedzą. :D

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


           
Post 24 sie 2007, o 20:29
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
tyle mam do powiedzenia. wsadzcie sobie te wasze 17 osttanich lat w... dziurke od nosa. dla mnie liczy sie ogol. dla wiekszosci pewnie tez

zyj sobie dalej przeszłoscia...hehe;]


Cytuj:
Nie muszę dawać przykładów błędów Browna, wystarczy mi całokształt jego gry, czyli obrońca niepewny, w pojedynkach jeden na jeden mało skuteczny,

a ile razy go w akcji widziałes, bo po jednym klopsie ze sie niby zderzył, piszesz ze jest słaby bo tak i tyle...smieszne;]

Cytuj:
Poza tym słabo się prezentuje i nie jest

pokaz mi lepszego rezerwowego obronce na ławce w lfc... :lol:

Cytuj:
Liverpool i tak jest najlepszy

w hokeju :lol:

najławiej jest powiediec tak...nie ma sie argumentów to sie mówi ze drugi jest Trollem:D za duzo meczów United widziałem, by dawac sobie tak kit wciskac...do zobaczenia do Grudnia, zeby sie znowu nie okazało ze o tej porze bedziecie wiedziec, ze Mistrzostwie mozecie zapomniec :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 24 sie 2007, o 21:43
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Eisenhower napisał(a):
wsadzcie sobie te wasze 17 osttanich lat w... dziurke od nosa. dla mnie liczy sie ogol.


Czyli co? Liverpool zdecydowanie byl lepszym zespolem od MU w pilce angielskiej? :lol: :lol: :lol:

Roger napisał(a):
Dla mnie to OT i wystarczy.


Off topic czy Old Trafford? :lol: :lol: :lol:


           
Post 24 sie 2007, o 22:21
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 wrz 2006, o 21:55
Skąd: Hot Scott Speedway Team
Posty: 471

Zobacz profil 
Robi napisał(a):

Czyli co? Liverpool zdecydowanie byl lepszym zespolem od MU w pilce angielskiej? :lol: :lol: :lol:



Tak jest duzo lepszy,ojj kiedy ostatni raz ManU był w finale Champions League? Nie mowiac o wygrywaniu. 2 pkt w 3 meczach mowi samo za siebie, ale i tak respect bo upokorzyli Chelsea w tamtym roku a Chelsea wogole nie nawidze

_________________
Obrazek
Obrazek

Dwyane Wade 2006 finals mvp!


           
Post 24 sie 2007, o 22:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
to moze żeby was pogodzić, przedstawie najnowszy ranking IFFHS:

1. (1.) Sevilla FC España/4 303,0
2. (2.) Chelsea FC London England/4 285,0
3. (6.) Santos FC Brasil/4 276,0
4. (3.) CA Boca Juniors Buenos Aires Argentina/4 272,0
5. (4.) Milan AC Italia/4 271,0
6. (5.) Manchester United FC England/4 270,0
7. (7.) CSD Colo Colo Santiago Chile/3 260,0
8. (8.) AS Roma Italia/4 238,0
9. (9.) Liverpool FC England/4 236,0
10. (10.) RCD Espanyol Barcelona España/4 233,0

(10.) FC Internazionale Milano Italia/4 233,0

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 98  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi